Реклама / Ads
15| 5875 |05.12.2022 ПОЛИТИКА

Продължаваме промяната за изказването на президента: Радев върна мутрите в управлението

.
От формацията Продължаваме промяната коментираха лаконично днешното изказване на президента, в което той обвини, че съпредседателите на партията Кирил Петков и Асен Василев са ”откраднали надеждите за промяна” на българските граждани.
 

По-рано днес президенът Румен Радев определи като грешка, че е допуснал партия Продължаваме промяната да управляват страната.

 

По този начин Радев отговори на съпредседателя на ПП Асен Василев, който го обвини, че се е срещал с лидера на ГЕРБ Бойко Борисов. Президентът побърза да допълни, че не се среща редовно с Борисов, но не потвърди дали разговарят по телефона.

 

Ето пълния текст на позицията на Продължаваме промяната:

 

"Г-н Румен Радев е този, който каза: "Мутри, вън!“, а след това върна мутрите в управлението на страната". Така от "Продължаваме Промяната" коментираха изказването на държавния глава, който обясни, че съжалява, че е "допуснал такива хора да откраднат надеждите за промяна".




f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 15| 3384 |21.08.2024 Асен Василев: Кризата е в това, че домовата книга е празна. Радев вече не е като Луи XIV . 16| 11275 |05.04.2023 Журналисти: Мехлемът ”Анти Бойко” на ПП вече не стига. Има един арест, който ГЕРБ няма да простят . 23| 9062 |04.12.2022 Кирил Петков: Европейски лидери ми признаха, че 10 години Борисов ги е лъгал за Шенген . 17| 7721 |16.11.2018 Радев: Гражданите виждат, че не са приоритет и излизат на улицата

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads