Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 3277 | НОВИНИ

Прокуратурата се задейства за убийството на 8-годишното дете

Прокуратурата се задейства за убийството на 8-годишното дете
По наблюдавано от прокуратурата в Пловдив разследване за убийство на 8-годишно дете в село Желязно, област Пловдив, е повдигнато обвинение на неговата 30-годишна майка, съобщиха от обвинението.
 

Тя не е осъждана. Убийството е извършено посредством нанасяне на прободно - порезни наранявания по тялото на жертвата чрез използване на нож.

 

Повдигнатото обвинение е за умишлено причиняване смъртта на малолетно лице, което е рождена дъщеря на извършителя.

 

Наказанието, което се предвижда за това престъпление, е от 15 до 20 г. затвор, доживотен затвор или доживотен затвор без право на замяна.

 

Обвиняемата е задържана за срок до 72 часа в лечебното заведение, където е настанена, предвид обстоятелството, че след деянието се е самонаранила.

Предстои преценка на доказателствата с оглед  внасяне на искане в съда за определяне на мярка за неотклонение - постоянен арест спрямо нея.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
”Възраждане” дават на прокуратурата Каракачанов заради F-16 0| 4135 | ”Възраждане” дават на прокуратурата Каракачанов заради F-16 Проверка на Фрог: Спецпрокуратурата нехае за закриването й, вдигат се наздравици на Цигов чарк 0| 4567 | Проверка на Фрог: Спецпрокуратурата нехае за закриването й, вдигат се наздравици на Цигов чарк Спецпрокуратурата си трае дали има развитие по сагата ”Барселонагейт” 0| 4194 | Спецпрокуратурата си трае дали има развитие по сагата ”Барселонагейт” Депутат от ПП набута в ефир МВР и ДАНС в несъществуваща акция на ГКПП “Кап. Андреево”. Ще се самосезира ли прокуратурата за изнасяне на следствена тайна? 0| 14119 | Депутат от ПП набута в ефир МВР и ДАНС в несъществуваща акция на ГКПП “Кап. Андреево”. Ще се самосезира ли прокуратурата за изнасяне на следствена тайна?

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads