Реклама / Ads
11| 3252 |14.02.2025 НОВИНИ

Радев с послание към политиците: Изберете реалността, а не утопията

.
Румен Радев
Президентът Румен Радев коментира пред медиите преди участието си в Мюнхенската конференция по сигурността, като подчерта значението на реалистичния подход в политиката.
 

„Нека всеки, включително българските политици, да се замислят какво трябва да бъде реалното поведение на един политик – дали да се подчинява на утопията или да се бори за това, което е реално възможно“, заяви държавният глава.

 

За отлагането на внасянето на бюджета от кабинета „Желязков“, държавният глава подчерта: „Аз съм накрая на този процес. Това е изцяло в прерогативите на МФ и правителството да представят бюджет. Очаквам това да стане възможно най-скоро и да имаме един реалистичен бюджет.“

 

Радев подчерта, че на форума ще се проведат ключови разговори за мира, за бъдещето на Европа и за бъдещето на България.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 152 |16.12.2025 Тежък трафик на ГКПП „Капитан Андреево“ и „Лесово“ заради стачките в Гърция . 1| 208 |16.12.2025 Удължителният бюджет за 2025 г. влиза в Комисията по бюджет и финанси . 0| 258 |16.12.2025 Тръмп завежда дело срещу BBC за клевета за 10 милиарда долара . 0| 569 |16.12.2025 Левовете излизат от Revolut: Как да не изпуснете сроковете

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads