Реклама / Ads
0| 3380 |30.10.2024 НОВИНИ

Радев връчи Почетния знак на президента на отличили се в борбата с пожарите през лятото

.
Източник: Facebook
Държавният глава Румен Радев отличи с Почетния знак на президента служители от Главна дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението", военнослужещи, доброволци и структури на Министерството на вътрешните работи и на Министерството на отбраната, участвали в борбата с огнената стихия у нас през изминалото лято.
 

Събитието се състоя в Гербова зала на "Дондуков" 2.

 

Церемонията беше открита с химна на Република България. На нея освен отличените бяха още служебният министър на вътрешните работи Атанас Илков, на отбраната Атанас Запрянов и началникът на отбраната Емил Ефтимов.







Обръщам се към вас с искрена благодарност и дълбока признателност за вашите самоотвержени действия, заяви президентът Радев. Вие бяхте тези, които смело застанахте на първа линия в битката с огъня, спасявайки човешки животи, имущество и природа, каза той. Всеки потушен пожар, всеки спасен живот и всеки съхранен дом са свидетелство за високия професионализъм на наградените, отбеляза също Радев.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 223 |16.12.2025 Държавите на първа линия искат средства от ЕС заради заплахата от Русия, България е сред тях . 0| 413 |16.12.2025 Какво се знае за Ник Райнер – сина, арестуван за смъртта на режисьора Роб Райнер? . 0| 517 |16.12.2025 ЕС налага такса от 3 евро за евтините пратки от Temu и Shein . 0| 707 |16.12.2025 15 дни до еврото: Какво да знаем около Нова година?

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads