Ето какво още написа Петър Кърджилов във Фейсбук:

"В момента в сградата на район "Младост" има служители на КПКОНПИ и полиция. Не пускат служители да излязат, нито да влязат в сградата! Не се дават никакви обяснения! Събират се лични данни на граждани! За първ път се случва такава организирана, нагласена атака срещу Десислава Иванчева! Типично активно мероприятие в стил ДС!"