Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

1| 2473 |29.10.2025 НОВИНИ

Редица законопроекти влизат днес в МС – за атракционите, боклука и ДДС

.
Източник: БГНЕС
Министърът на правосъдието внася за одобрение в правителството проект на решение за подбор на кандидати за европейски прокурор от Република България.
 

На днешното заседание на кабинета ще бъде внесен и изцяло новият законопроект за общите изисквания за безопасност при предоставянето на атракционни услуги.

 

Министрите ще приемат и ще предложат на парламента промени в Законите за данъка върху добавената стойност, за железопътния транспорт и в закона за управление на отпадъците.

 

С решение на кабинета авиокомпанията „Гъливереър“ ще бъде назначена за въздушен превозвач, който да оперира по международните въздушни линии София-Карачи-София и София-Лахор-София, договорени в междуправителствени споразумения с Пакистан от 1969 година и 2015 година.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 2| 3204 |22.08.2025 Подготвят се нормативни промени относно регулацията на атракционите у нас . 0| 3267 |20.05.2025 Депутатите бистрят темите за райския газ и безопасността по пътищата . 0| 3260 |07.03.2025 11 министри отговарят на въпроси на депутатите . 1| 3294 |23.12.2024 Служебното правителство ще обсъжда важни точки по бюджета и социалната политика

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads