Протестът набира последователи в социалните мрежи, където е обявен.
В София шествието започва в 15 часа пред входа на НДК, ще продължи до Здравното министерство, след което ще се премести пред президентството, предава БНР.
Родители и учители излизат днес на протест. Те не са съгласни с тестването на децата в училище. Освен в София, подобни прояви на недоволство се очакват и в други градове на страната.
Протестът набира последователи в социалните мрежи, където е обявен.
В София шествието започва в 15 часа пред входа на НДК, ще продължи до Здравното министерство, след което ще се премести пред президентството, предава БНР.
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
Като се организирате във ФБ да протестирате, малоумници, вземет и си учете децата през ФБ. Прост народ от лигльовци.
оправете си заглавието не се казва "тестОване" - тестване или остарялото тестуване
Както казах преди Европа свършва там където започва да се пие БОЗА - а тези са пили много
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.