Реклама / Ads
8| 5565 |02.09.2014 НОВИНИ

Румен Петков: Главният секретар на МВР дискредитира системата

.
"Не може да се държи за главен секретар човек, който дискредитира системата. В МВР огромната си част от хората, които работят са достойни. Нуждаем се от качествено нови закони за МВР и ДАНС, но след широк обществен дебат.Това каза пред камерите на БНТ кандидатът за депутат от АБВ Румен Петков.
 
Контрабандните цигари вече са над 50 процента. Това не може да става без участието на държавата. Служебното правителство се компрометира много с назначаването на Ваньо Танов за шеф на митниците. При този човек беше един от най-тъмните периоди в митниците", каза още той.

"АБВ възникна заради лъжите на ръководството на БСП. Сега очаквам да излязат и да кажат, че пак ще строят АЕЦ "Белене". Излъгаха и за забраната за тютюнопушене. Апелът ми към гражданите е да излязат и да гласуват", завърши Петков.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 122 |10.12.2025 Полша дава МиГ-29 на Украйна в замяна на достъп до технологии за дронове . 0| 116 |10.12.2025 Над две трети от жените журналисти търпят онлайн насилие, 40% и офлайн атаки . 0| 117 |10.12.2025 Изложба представя Средновековието през погледа на Текла Алексиева . 0| 179 |10.12.2025 Битката Warner Bros: Netflix vs. Paramount – решават политиците

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads