Самозапалилият се мъж е в изкуствена кома
В изкуствена кома и с механична вентилация е 42-годишният Димитър Желев, който се самозапали снощи на пътя между бургаските села Миролюбово и Изворище. Мъжът е със 100% изгаряния.
Братът на Димитър е пристигнал в клиниката разно тази сутрин.