Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

5| 3404 |28.12.2022 НОВИНИ

Себастиан Лекорню е на посещение в Киев

.
Министърът на отбраната на Франция Себастиан Лекорню е на посещение в Киев, съобщават световните агенции. Посещението на Лекорню в Украйна демонстрира непоколебимата подкрепа на Париж за Киев.
 

 

 

Веднага след пристигането си Лекорню е посетил Стената на паметта на загиналите за Украйна, за да положи венец от името на Франция и да отдаде почит на украинските войници, които загубиха живота си по време на военните действия.

 

Предвижда се по време на посещението френският министър да проведе работна среща с представители на Министерството на отбраната на Украйна и Въоръжените сили, в хода на която ще бъде обсъдена военната подкрепа на Париж за Киев - както вече предоставената, така и бъдещата. По-рано френските медии съобщиха, че посещението на Лекорню в Украйна демонстрира непоколебимата подкрепа на Париж за Киев.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 5| 3782 |10.12.2022 Атанас Атанасов: Трябваше да се спре провокацията с посещението на руския митрополит . 0| 4040 |09.12.2022 Мартин Димитров: Как може Гълъб Донев да не е направил нито едно посещение в Австрия или Нидерландия? . 0| 3286 |03.11.2022 Папа Франциск e на посещение в Бахрейн . 2| 3494 |02.11.2022 Премиерът Донев на посещение в Германия

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads