Реклама / Ads
4| 3728 |22.06.2023 НОВИНИ

СЕМ: Съветът категорично не споделя каквито и да е внушения, свързани с отричането на зверствата в Буча

.
Източник: БГНЕС
Съветът за електронни медии категорично не споделя каквито и да е внушения, свързани с отричането на зверствата в Буча, се казва в официална позиция на СЕМ.
 

Става дума за чудовищен акт на мъчения и убийства на цивилни граждани, заради отразяването на които СЕМ се сезира преди повече от година.

 

По повод войната в Украйна в Съвета за електронни медии са осъществени множество наблюдения на програми на радио- и телевизионни оператори за спазването на Закона за радиото и телевизията. Налице са вече образувани административнонаказателни производства и са наложени имуществени санкции на доставчици, които отричат жестокостите на войната.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 7| 2380 |14.12.2025 Учен от НАСА разкри мистерията на „Витлеемската звезда“ . 1| 2321 |14.12.2025 Кои метали преобръщат световната икономика през 2026 г. . 5| 2517 |14.12.2025 Какво ядат монасите от Света гора по време на Коледните пости . 0| 2443 |14.12.2025 Сняг за Нова година

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads