Реклама / Ads
1| 4665 |30.07.2019 НОВИНИ

Шефът на ”ТАД Груп” не се прибра в България

.
Собственикът на фирмата за киберсигурност ”ТАД Груп” Иван Тодоров, който тази вечер трябваше да се завърне в България с полет от Истанбул, не е бил в самолета. Това съобщиха източници от МВР.
 

Очакваше се при завръщането му в България Тодоров да бъде задържан и да му бъдат повдигнати обвинения във връзка изтичането на лични данни от Националната агенция за приходите. За момента не е ясно дали той ще се завърне у нас с по-късен полет .

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 654 |13.12.2025 След „Желязков“: Съдбата на бюджета и сянката на проект „Радев“ . 1| 724 |13.12.2025 Двама американски войници и цивилен загинаха при атака на „Ислямска държава“ в Сирия . 2| 736 |13.12.2025 След сделка със САЩ: Беларус освободи Колесникова, Беляцки и още 121 политически затворници . 0| 826 |13.12.2025 Бернската конвенция няма да отваря отново делото срещу България за „Калиакра“

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads