Реклама / Ads
0| 3798 |12.12.2020 НОВИНИ

Шестима души са ранени, след като автомобил се вряза в протест в Манхатън

.
Шестима души бяха ранени, след като автомобил се вряза в протест в Манхатън, предаде Ройтерс, позовавайки се на местни медии.
 

Шофьорката е задържана от полицията.

Според очевидци шествието с участието на около 50 души преминавало през кръстовището на Трийсет и девета улица и Трето авеню, когато автомобилът преминал през него. Шестима души били откарани в местни болници, като нараняванията им не изглеждат животозастрашаващи.

 

Протестното шествие тръгнало от Таймс скуеър и е имало за цел да привлече вниманието към продължаващата гладна стачка на имигранти, задържани в затвор в Ню Джърси.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 3 |13.12.2025 България с три световни титли и още шест медала на първенството по карате киокушин . 1| 171 |13.12.2025 Кризисно сметоизвозване в София: Кметът чисти в „Люлин“, проблеми в още три района . 0| 577 |13.12.2025 Датското разузнаване обвинява САЩ, че налагат волята си над съюзници . 12| 903 |13.12.2025 Уиткоф ще се срещне със Зеленски в Берлин за нов кръг преговори

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads