Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
4| 5755 | НОВИНИ

Сийка Милева от спецпрокуратурата става говорител на Гешев

Сийка Милева
Сийка Милева
Главният прокурор Иван Гешев определи за свой говорител прокурор Сийка Милева, досегашен говорител на Специализираната прокуратура, съобщиха от пресцентъра на прокуратурата.
 

До момента говорител на Главния прокурор беше Румяна Арнаудова. Тя ще продължи да работи като обвинител във ВКП.  Припомняме ви, че преди да стане зам.-главен прокурор, Гешев оглавяваше спецпрокуратурата. Очаква се да станят ясни и кои ще са неговите заместници.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Спецпрокуратурата иска кметът на Несебър да бъде отстранен от длъжност 2| 4221 | Спецпрокуратурата иска кметът на Несебър да бъде отстранен от длъжност Спецпрокуратурата започна да разследва фирми на Васил Божков 10| 9699 | Спецпрокуратурата започна да разследва фирми на Васил Божков Съдът спря делото срещу Митьо Очите, върна го на спецпрокуратурата 5| 5458 | Съдът спря делото срещу Митьо Очите, върна го на спецпрокуратурата

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads