Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 5055 | НОВИНИ

Спасен пасажер: Видях поне четирима мъртви на ферибота

Спасен пасажер:  Видях поне четирима мъртви на ферибота
Спасен турски пасажер твърди, че е видял поне четирима мъртви на горящия край Гърция ферибот, предават италианските медии, цитирани от Нова тв.
 

 Гърция все още не е потвърдила имената им. До момента са спасени 345 души. Въпреки лошото време спасителните операции продължават и по-голямата част от пасажерите са на сигурно място. Пострадалите и ранените се настаняват в болници, а останалите в пристанищните структури.

Съдбата на българите на ферибота „Норман Атлантик” остава неизвестна, но българските консулски власти пътуват към областта Пуля, където се настаняват евакуираните, за да издирят сънародниците ни и окажат помощ. Четирама от тях вече са спасени, както по-рано съобщиха от МВнР.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Външно: Още двама българи са спасени от ферибота 3| 5238 | Външно: Още двама българи са спасени от ферибота 222 човека са спасени от горящия ферибот, олио причинило пожара 0| 5425 | 222 човека са спасени от горящия ферибот, олио причинило пожара Двама българи  са спасени от горящия ферибот 2| 5695 | Двама българи са спасени от горящия ферибот Ужас по сиропиталищата! Деца посягат на живота си като последно спасение 2| 4523 | Ужас по сиропиталищата! Деца посягат на живота си като последно спасение

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads