Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 3295 | НОВИНИ

”Спаси София”: Отсякоха дърветата зад Съдебната палата

”Спаси София”: Отсякоха дърветата зад Съдебната палата
Дърветата зад Съдебната палата са били отсечени. За това сигнализираха във Facebook активистите от ”Спаси София”. От там определят случилото се като ”поредният провал” в управлението на столичния кмет Йорданка Фандъкова и ГЕРБ и поискаха оставката на настоящата кметица.
 

"Преди 2 седмици алармирахме, че пред очите на минувачите бяха брутално изрязани корените на малкото останали дървета при колелото на трамвай 5 в центъра на София. Реакцията на институциите по този въпрос беше нулева", допълват от "Спаси София".

 

"Потресени сме, че след тази варварщина, преди часове дърветата бяха отсечени. Поредните жертви на #РемонтНаРемонта на Йорданка Фандъкова паднаха, както това се случи с ремонта на Графа. Очевидно е, че управляващите от ГЕРБ не ги е грижа за природата в София, качеството на ремонтите и последствията от безхаберното им отношение", написаха още от "Спаси София".




f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Калоян Паргов към работещите в „Топлофикация София”:  Заслужавате достойно заплащане и  социални придобивки 0| 3857 | Калоян Паргов към работещите в „Топлофикация София”: Заслужавате достойно заплащане и социални придобивки ”Спаси София”: Репресия ли!? Да припомним на ГЕРБ какво спретнаха на Десислава Иванчева 0| 5259 | ”Спаси София”: Репресия ли!? Да припомним на ГЕРБ какво спретнаха на Десислава Иванчева ”Спаси София” и Трайчо Трайков в схватка кой пръв се е задействал за кафенето пред Народен театър 1| 4528 | ”Спаси София” и Трайчо Трайков в схватка кой пръв се е задействал за кафенето пред Народен театър Шефът на ”Топлофикация София”: В добрия случай от 2022 г. парното ще поскъпне с 20% 19| 4713 | Шефът на ”Топлофикация София”: В добрия случай от 2022 г. парното ще поскъпне с 20%

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads