Изстрелването беше планирано от космическа площадка в Тексас, близо до границата с Мексико.

Причината за отлагането е проблем в първата степен на ракетата.

Следващият опит ще е най-рано в сряда.

Компанията планира да използва "Старшип" за полети до Луната и Марс.