Реклама / Ads
0| 4922 |27.11.2018 НОВИНИ

Спират движението по магистрала ”Хемус” край Ябланица за няколко часа

.
От 12.00 до 15.00 часа във вторник се спира движението между 74-ти и 79-ти километър на АМ „Хемус“ заради строителството на новия участък край Ябланица. Трафикът ще се пренасочва по пътя Ботевград – Ябланица, съобщават от АПИ.
 

От 14.00 до 15.00 часа ще бъде ограничено движението от Търговище до пътен възел „Белокопитово“ на АМ "Хемус" отново във връзка със строителството на нов участък от автомагистралата. Автомобилите ще се пренасочват от пътя Търговище – Шумен по пътя Търговище – Бистра, а след това Попово - Лозница до кръстовището с пътя Разград – Шумен и ще се включват отново на аутобана при пътен възел „Белокопитово“ и обратно.

Във вторник и сряда от 9.30 до 16.00 часа движението в тунел „Правешки ханове“ на АМ „Хемус“ в посока Варна ще се минава в една лента поради ремонтни дейности в изпреварващата лента.

 

От 27 ноември до 21 декември ще бъде ограничен трафикът по дясната лента в посока Перник на пътя София – Перник заради ремонт на тротоара на моста на река Владайска при разклона за с. Владая до КПП Владая. Движението ще преминава двупосочно по останалите две ленти за движение.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 2| 613 |08.12.2025 Зеленски: Лондонските разговори завършиха с оформен 20-точков мирен план . 0| 710 |08.12.2025 Financial Times: Николай Младенов е фаворит да оглави управленската структура в Газа . 0| 977 |08.12.2025 Брутален побой в „Люлин“: Двама ранени, двама задържани . 0| 908 |08.12.2025 Никола Цолов с трофей във Формула 3 и обещаващ дебют във Формула 2

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads