По-късно от Областната дирекция на МВР в Перник уточниха, че става дума за жена на 51 години от София.
Жената се разхождала заедно с дъщеря си в района на природната забележителност, когато се откъснали камъни и паднали върху нея.
Столичанката е починала на място. Дъщеря й не е наранена, но е доста стресирана, уточниха от МВР.