Това нарежда министърът на здравеопазването в оставка проф. Костадин Ангелов с издадена днес заповед. От утре се допуска присъствието на публика на спортни състезания на открито, при заемане на 30% от местата, не повече от 1 000 души на сектор, спазване на дистанция от най-малко 1,5 м. и носене на защитни маски за лице.