Реклама / Ads
30| 6900 |27.10.2011 НОВИНИ

Станишев: По мое време нямаше бомби пред журналисти

.
С. Станишев
Той обаче не отговори защо са били подслушвани журналисти. Изборът на балотажа не бил: ляво-дясно.
 

Моля всички десни, леви, центристи да излязат и да гласуват по съвест, за да спрем тоталното безобразие, което се случва в страната , обяви по ТВ 7 лидерът на БСП С. Станишев. Той се обърнал с призив и към своите избиратели там, където БСП е на балотаж, да има пълна мобилизация на гласовете за своите и срещу ГЕРБ. Това означавало, че БСП подкрепя и кандидатите на десницата срещу ГЕРБ, и В. Марешки и др. В нашата държава при тази власт кой няма дела, освен герберите, каза Станишев и обеща като дойде на власт много дела срещу тях, защото от властта зависела прокуратурата.

През 2006 г. Първанов беше избран без гласовете на ДПС, самият г-н Доган също каза, че гласовете им няма да са решаващи. всеки български гражданин има равни права, ние не подценяваме гласовете на никого, коментира Станишев, констатирайки тотално полудяване на ГЕРБ. И цитира сигнали за заплахи и натиск на ГЕРБ върху роми, дребни търговци и пр. навсякъде из страната.

По мое време не се взривяваха бомби пред журналисти, отговори Станишев на констатацията, че по негово време са били подслушвани журналисти.

Сега изборът не е между ляво и дясно, а между това дали ще имаме баланс като контратежест, или еднолично управление като при Т. Живков, съобщи Станишев.

Frognews.bg
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 93| 5428 |14.05.2013 Станишев: Не признаваме ГЕРБ за победител . 79| 6534 |12.04.2013 Станишев: Господин президентът да си отвори очите . 17| 5644 |22.01.2012 Сергей Станишев: ГЕРБ концентрира цялата власт . 44| 6871 |30.10.2011 Станишев: Дано българите не направят целувка със смъртта

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads