Камион се е разцепил на две и препречва движението и в двете платна на пътя.
На място полицаи регулират преминаващите автомобили, които се движат, но само в една лента.
Към момента не се съобщава за пострадали, предава обществената телевизия.
Тежка катастрофа е станала на автомагистрала „Марица“ около 34-ия километър в област Хасково.
Камион се е разцепил на две и препречва движението и в двете платна на пътя.
На място полицаи регулират преминаващите автомобили, които се движат, но само в една лента.
Към момента не се съобщава за пострадали, предава обществената телевизия.
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
Долна лъжа! Случайно вчера следобед минах през местопроизшествието и нямаше никакъв камион разцепил се на две, просто имаше шофьор заспал на пътя и преминал през нищожните и опасни български мантинели. Фрог отново лъжете и отново сте в услуга на мафията строители на БГ пътищата. Които убиват и са опасни.
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.