По първоначална информация шофьор е помел пешеходците на тротоар, след което колата се е ударила във витрина на търговски обект, съобщава NOVA.

Инцидентът е станал в района между улиците „Дрин“ и „Пискюлиев“. Сигналът е подаден в 14:42 ч., а движението в района е силно затруднено.

Зад волана е бил 54-годишен мъж, който е откаран в болница без сериозни наранявания. Пробата му за алкохол е отрицателна. Направен е и тест за употреба на наркотични вещества, като резултатите се очакват.

На мястото се извършва оглед, а причините за катастрофата се изясняват.