Реклама / Ads
7| 3348 |03.08.2024 НОВИНИ

Тръмп се изправя срещу Камала Харис на телевизионен дебат на 4 септември

.
Източник: личен архив
Бившият президент на САЩ Доналд Тръмп, кандидат-президент на Републиканската партия, се споразумя с телевизия "Фокс нюз" за предизборни телевизионни дебати в нейното студио с настоящата вицепрезидентка на страната Камала Харис, негова съперничка за поста от страната на Демократическата партия, предаде Ройтерс.
 

Агенцията се позова на публикация на самия Тръмп в неговата социална платформа "Трут соушъл".

"Ако по някаква причина Камала не желае или не може да дебатира на тази дата, съм се разбрал с "Фокс нюз" да направим голямо събитие в залата на кметството на същия този четвърти септември", пише Тръмп в публикацията. Централата на "Фокс нюз" е в Ню Йорк. 







Снощи Харис си гарантира номинацията на Демократическата партия, като получи необходимия брой гласове от делегатите на националния партиен конгрес в онлайн гласуване преди форума. Тръмп вече участва в предизборни телевизионни дебати - с президента на САЩ Джо Байдън, на 27 юни в студиото на Си Ен Ен в Атланта, Джорджия. Катастрофалното представяне на Байдън тогава бе основната причина той да оттегли кандидатурата си, допълва БТА.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 2| 3569 |23.10.2024 Байдън: Тръмп е заплаха за демокрацията и трябва да бъде "затворен", но в политическия смисъл на думата . 2| 2999 |17.10.2024 Камала Харис промени стратегията, застана пред консервативната FoxNews . 7| 3649 |11.09.2024 Американски и британски издания: Тръмп загуби предизборния дебат в САЩ, Харис успя да го провокира . 14| 3612 |24.08.2024 Харис срещу Тръмп: Бившият президент губи преднината си в социологическите проучвания

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads