Реклама / Ads
25| 10949 |13.12.2020 НОВИНИ

Треньор: Кобрата играе стар руски стил от 70-те срещу модерното въоръжение на комплексен боксьор

.
Кубрат Пулев
Кобрата играе стар руски стил от 70-те години, който е носил успех на много българи, но в аматьорския бокс. Той няма вина, така е научен на този стар руски стил. Със стари руски оръжия играе срещу модерното въоръжение на комплексен боксьор, какъвто е Антъни Джошуа. Това каза по БНР Палми Ранчев, бивш треньор на Тервел Пулев, поет и писател.
 

"В психологическо отношение Кубрат беше готов да даде всичко и беше отрязал всички пътища за отстъпление. Той беше равностоен на световния шампион. Проблемът е, че в техническо отношение не са го подготвили. Тълпата е безмилостна. Рингът е ешафод за губещия. Нокаутът е малка смърт", коментира Ранчев по повод на коментарите за загубата на Пулев.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 3| 1950 |15.12.2025 Китай намали изоставането си от САЩ в AI надпреварата до 3 месеца . 6| 2134 |15.12.2025 Кая Калас: ЕС изпълни обещанието – достави на Украйна 2 милиона снаряда . 0| 2137 |15.12.2025 Латвийското разузнаване забрани да се пътува до Русия и Беларус по време на Коледа . 1| 2165 |15.12.2025 Синдикатите бият тревога за удължителния бюджет – удар за администрациите, общините, заплатите

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads