Пациентите са от СБАЛПФЗ София-област и не са пострадали от пожара.

Настанени са в УМБАЛ "Св. Анна"-София АД до възстановяване на инфраструктурата в района.

Припомняме, че сградата на психодиспансера в София пламна рано тази сутрин. Сигналът за инцидента е получен в 5.05 ч.

Пожарът нанесе сериозни материални щети на лечебното заведение.

Има данни и за изгорели два автомобила. Имаше данни, че обгазяването е стигнало и до болница "Царица Йоанна-ИСУЛ", намираща се в близост до психодиспансера.