Реклама / Ads
1| 5931 |18.03.2015 НОВИНИ

Тролей изгоря на Аспаруховия мост, пътниците са спасени

.
Тролейбус с пътници се запали на Аспаруховия мост във Варна. При инцидента няма сериозно пострадали пътници, но 30-годишната машина е на практика унищожена от пламъците
 

Пожарът избухнал по време на движение в посока Варна. Шофьорът веднага спрял и евакуирал пътниците, които продължили с друг тролей. Една жена леко се е наранила при слизането си, а по непотвърдени информации шофьорът е обгазен, съобщава bTV.

 

От градския транспорт в морската ни столица посочиха, че изгорелият тролейбус е бил технически изправен и сутринта е минал преглед.

 

"Старите тролей ги използваме в пиковете часове защото са съчленени, новите ни са соло машини и ни се налага за да можем да задоволим пътникопотока. Но старите ни тролеи също са технически изправни. Всичките са минали технически преглед и отговарят на изиксванията", подчерта Максим Тодоров от фирмата превозвач.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 422 |14.12.2025 Ръст в цените на основни хранителни стоки през седмицата у нас . 1| 960 |14.12.2025 Русия и Крим под масивна атака: Горят нефтени депа и електроцентрали . 0| 585 |14.12.2025 Влиза в сила новото разписание за движение на влаковете на БДЖ . 0| 749 |14.12.2025 Двама убити и осем души в критично състояние след стрелба в американския университет „Браун“

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads