Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 4168 | НОВИНИ

Цацаров ще бъде изслушан от депутатите по казуса БНР

Цацаров ще бъде изслушан от депутатите по казуса БНР
Главният прокурор Сотир Цацаров ще бъде изслушан от временната анкетна комисия за проучване на фактите около прекъсването на програма ”Хоризонт” за около 5 часа на 13 септември.
 

След спирането на сигнала и последвалата проверка на прокуратурата ръководителят на държавното обвинение обяви, че не е имало техническа причина за прекъсването. Очаква се днес той да даде още информация по случая. Вчера Съветът за електронни медии стартира предсрочна процедура за прекратяване на мандата на генералния директор на БНР Светослав Костов. Той разполага с 5 дни, за да даде становище или възражение по процедурата, след което СЕМ ще реши дали да го отстрани от длъжност.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Според съда Полфрийман трябва да бъде освободен незабавно 4| 4489 | Според съда Полфрийман трябва да бъде освободен незабавно Цацаров „хвърли“ въпросите на Лозан Панов за Гешев на Комисията по атестиране 1| 5034 | Цацаров „хвърли“ въпросите на Лозан Панов за Гешев на Комисията по атестиране Т. Дончева: По времето на Цацаров са осъдени 31 хил. лица, а при Борис Велчев-48 хил.- без Специализиран съд 8| 19642 | Т. Дончева: По времето на Цацаров са осъдени 31 хил. лица, а при Борис Велчев-48 хил.- без Специализиран съд Документалният филм „Керченските пленници“ ще бъде показан за първи път в събота 9| 4411 | Документалният филм „Керченските пленници“ ще бъде показан за първи път в събота

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads