Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 5608 | НОВИНИ

Цените на имотите скочиха от 6 до 8 на сто

Цените на имотите скочиха от 6 до 8 на сто
Генерално, през 2017 г. цените на имотите в страната вървяха нагоре с различен ръст между 6 и 8%, заяви пред бнт Калоян Богданов, маркетинг мениджър в агенция за недвижими имоти.
 
Ръстът се отчита в големите градове, отбеляза той, докато в малките градове той е доста по-нисък. Заради спада на лихвите по кредитите търсенето на имоти се е увеличило, поясни той.

Цените на наемите също вървят нагоре, подчерта той, особено на местата с аутсорсинг и IT компании. Повишаването на цените се дължи отчасти и на директните полети на нискотарифни компании до големите градове в България.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Цените на тока и парното няма да се променят до 30 юни 4| 5332 | Цените на тока и парното няма да се променят до 30 юни БЛС: Договорихме повишаване на цените на 100 клинични пътеки 1| 4319 | БЛС: Договорихме повишаване на цените на 100 клинични пътеки Организации скочиха на Радев заради Истанбулската конвенция 18| 5473 | Организации скочиха на Радев заради Истанбулската конвенция Бизнесът плаши с протести заради вдигането на цените 1| 4923 | Бизнесът плаши с протести заради вдигането на цените

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads