2| 4605 |01.09.2019 НОВИНИ

ЦСКА и ”Левски” - голям шум и емоции, равен резултат

.
Източник: БГНЕС
Мачът между ЦСКА и ”Левски” завърши 2:2. ”Сините” поведоха с две попадения на Иванов и Робърта, но през втората част Евандро и Албентоса изравниха резултата.

В началните минути на двубоя ЦСКА започна по-активно, но Отабор, Соу и Евандро не успяха да създадат опасности пред вратата на Миятович. Левски откри резултата в гол в 12-ата минута, след като отлична атака започната от Иван Горанов, беше продължена от Паулиньо, а точен във вратата на Черниаускас беше Станислав Ивано., съобщава Gong.bg.

Шест минути по-късно Левски нанесе втори удар. След пас от пряк свободен удар на Нашименто, Робърта направи резултата 2:0, след като остана непокрит в наказателното поле. Малко по-късно Робърта изпусна златен шанс за Левски, като Черниаускас съумя да избие в корнер. През тази първа част "червените" не създадоха нищо опасно пред вратата на Миятович.

През втората част "червените" бяха преобразени, след като на терена влязоха Кери и Мазику. Първият опасен удар към вратата на Миятович дойде в 51-ата минута, след като Кери стреля добре, но вратарят на "сините" отрази.