Е, мислех, че всеки премиер е длъжен да се яви пред депутатите в една ПАРЛАМЕНТАРНА република. А то....пак до психиатрията стигнахме.

Е, време й е на нашата република психиатрите да се включим в управлението...

Цветеслава Гълъбова