Е, мислех, че всеки премиер е длъжен да се яви пред депутатите в една ПАРЛАМЕНТАРНА република. А то....пак до психиатрията стигнахме.
Е, време й е на нашата република психиатрите да се включим в управлението...
Цветеслава Гълъбова
ПаднАх! Дариткова от трибуната на НС към К. Нинова ”Вашата обсебеност да видите премиера тук може да бъде обект на дълго психологическо изследване. Е, мислех, че всеки премиер е ДЛЪЖЕН да се яви пред депутатите в една ПАРЛАМЕНТАРНА република. А то....пак до психиатрията стигнахме.
Е, мислех, че всеки премиер е длъжен да се яви пред депутатите в една ПАРЛАМЕНТАРНА република. А то....пак до психиатрията стигнахме.
Е, време й е на нашата република психиатрите да се включим в управлението...
Цветеслава Гълъбова
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
Аз от кога ви моля да го приберете Кашчей чудовището за вечни времена
Яко!
абе това дариткова ,мъж ли еееее,извънземен хищник ли ееее,не знам ,ама по злобна мусора от нейната и във филмите на ужасите няма,фърляйте и там един чохъл га я показвате ба
Ми то пача като Дариткова от къде да знае, че мин.председателя е длъжен да се явява в Парламента?!И май депутатите дето крият Тиквата са за психиатрия, че още не са разбрали че са му работодатели.
Вярно е Бубо, но вече почти 150 дни, народната любов се лее в триъгълника на властта. А по някакво стечение на обстоятелствата и парламента се пренесе там... :)
Ааа не, той Бочко тръгнал да се яви в парламента. Ама от много шматкане по села и кравеферми, не бил разбрал, че Парламента вече се е преместил в нова сграда. Повъртял се нашият около старото, достолепно здание, не видял никой и изпсувал: "Мамицата им проста! Такава убавица оставих у леглото в Бояна, а тия ги нема. Некъде са се изпарили. Ааа, ше ме фанат за чепа друг път да им идвам тука, разбийш ли"...
Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита: "Богат е", казва, пък го не пита колко е души изгорил живи, сироти колко той е ограбил и пред олтарят бога измамил с молитви, с клетви, с думи лъжливи. И на обществен тоя мъчител и поп, и черква с вяра слугуват; нему се кланя дивак учител, и с вестникарин зайдно мъдруват, че страх от бога било начало на сяка мъдрост... "Борба", Хр. Ботев. Казал го е човекът....
Знае ги Ковидкова нещата - не случайно е съветски възпитаник... ;)
Прибирайте го.
Имам въпрос към доктор Гълъбова. Възможно ли е психично болен човек, на висок пост, да се заобикаля със себеподобни, защото не разбира нормалните хора?
Тая Дариткова е направо като от някой филм на ужасите. На нея не й ли омръзна да я гонят и бият пред ТВ студиата.
Липсва и метла, с цел бърза евакуация при евентуална среща с народната любов. Явно не си пие редовно хапчетата и трябва някой да се обади на 112.
Из ОДАТА НА Баце за 14 годишнината на ПП ГРОБ: "Печели този, който подготвя себе си, а не който разчита противникът да е слаб. Нека продължим да засилваме собствения си екип." Данаритната, Тежката МУ артилерия от Дулово, Ментата Стоянова, ПКПткта МУ.. Го защитават.. Май ПП ГРОБ и Фидосовица ша си върне.. Да са засили пазенето му.. И засилването - вече не 100, а 200 кг. кашкавал. То затуй и Сачевица май в Добрич я засилиха - суджукооборота да дига.. И най-вече - Креватно-вагиналното нивото на политиката на ПП ГРОБ в България..
Данаритната - след като се отказахте да променяте Конституцията.. Спазвайте поне малко тази, в която сте се клели.. Чл. 62. (1) (Предишен текст на чл. 62 - ДВ, бр. 12 от 2007 г.) Народното събрание осъществява законодателната власт и упражнява парламентарен контрол. ......... Чл. 84 от нея, НАРОДНОТО СЪБРАНИЕ: 6. избира и освобождава министър-председателя и по негово предложение - Министерския съвет; извършва промени в правителството по предложение на министър-председателя; ............. 12. обявява военно или друго извънредно положение върху цялата територия на страната или върху част от нея по предложение на президента или на Министерския съвет; ........................... 17. (нова - ДВ, бр. 12 от 2007 г.) изслушва и приема доклади за дейността на органи, които изцяло или частично се избират от Народното събрание, когато това е предвидено в закон. Никъде обаче не видях - брани премиера от НАРОДНИТЕ ПРЕДСТАВИТЕЛИ..
Време е да го приберете д-р Гълъбова нашият Фараон от банкя барабар с джипа и да обикаля двора на психиатрията и да строй , магистрали ,маркировки и селски мегдани и му сложете един пън с чеп ,като се умори от строежи да сяда на чепа ..
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.