Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

28| 14055 |21.12.2019 НОВИНИ

Цвета Караянчева и Борис Бонев влязоха в спор заради ”БрекзиД”

.
Източник: фейсбук
Думата на 2019г. според председателя на 44-тото Народно събрание е ”БрекзиД”. Това написа общинският съветник от СОС Борис Бонев във Фейсбук и подкрепи поста си с лист, на който се вижда, че „БрекзиД“ е написала собственоръчно Цвета Караянчева.
 

Постът на Бонев стана хит в социалната мрежа. Цвета Караянчева също се активира и написа във Фейсбук: „Главно "Б" и главно "Д", Boris Bonev! БрекзиД във варианта на Борис Джонсън! В една дума инициалите на Борис Джонсън и напускането на Великобритания. Това е вярната дума, а не Брекзит, защото без Борис Джонсън, той би бил невъзможен! Предложих малко повече символизъм! И закачка с всички, които писаха след това на таблото на "Годината" на Дарик! Радвам се, че някой го забеляза. Но жалко, че не схвана хумора и символите, Boris Bonev!“.




f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 4| 3444 |19.02.2024 Борис Бонев: Ако не се разберем за комисиите, пак ще има блокаж в СОС . 14| 5177 |20.01.2024 Борис Бонев: Евентуални предсрочни избори са една от опциите за София . 8| 6430 |30.11.2023 След оттеглянето на Борис Бонев, Столичният общински съвет пак не избра председател /видео/ . 36| 9680 |15.10.2020 Дебатите в НС - от “ Корнелия, покани Борисов на кръчма” до “Цвета е петно за парламента”

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads