Реклама / Ads
2| 5663 |11.10.2021 НОВИНИ

Уайлдър със счупена ръка след нокаута от Фюри

.
Източник: Reuters
Дионтей Уайлдър е със счупена ръка след загубата от Тайсън Фюри в мача за световната титла по бокс в тежка категория на WBC. Това разкри треньорът на американеца Малик Скот.
 

„След срещата се видяхме с лекар. Всичко беше наред. Дионтей има разбита устна и счупена ръка. Той е със счупен пръст или кокалче. Животът продължава. И двамата бяха страхотни. Винаги съм казвал, че Фюри не е добър, а много добър и близо до величие. По-добрият победи. Почти го победихме. Дионтей сподели, че не иска да прави нищо в бокса за известно време. Той иска да си почине и ще се уверя, че ще го направи“, коментира той пред медиите.

 

Двамата титани се боксираха за трети път, като Циганския крал нокаутира съперника си в 11-ия рунд. Преди това Уайлдър успя да свали Фюри два пъти на земята.

 

Бронзовия бомбардировач също падна два пъти в нокдаун преди да загуби за втори пореден път от британеца.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 2| 535 |21.12.2025 Европа в задънена улица: Провалът на сделката с Меркосур и световният ред на Тръмп . 0| 836 |21.12.2025 Съдът реши: 29-годишният обвиняем за детска порнография остава в ареста . 5| 1068 |21.12.2025 Демографският срив: Как Източна Европа изчезва бавно . 2| 1391 |21.12.2025 Жестоко убийство след съседска вражда отново разтърси България

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads