Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
1| 4471 | НОВИНИ

Удължават разследването за урана в Хасково

Удължават разследването за урана в Хасково
Източник: БГНЕС
Удължава се разследването за високите нива на уран в питейната вода в Хасково. Това съобщиха от районната прокуратура в областния град.
 
Забавянето се налага заради огромния обем материали по делото, които трябва да се съберат. В момента те са над 15 тома.

Припомняме, че обвинението е срещу длъжностни лица, които в периода от 28 октомври 2016 до 4 април 2017-а година са укрили информация за повишена радиация и алфа-активност в питейната вода на Хасково.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Разследването на катастрофата край село Венец ще продължи 6 месеца 0| 4431 | Разследването на катастрофата край село Венец ще продължи 6 месеца Кметът на Асеновград няма да ходи на съд, спряха разследването 4| 4780 | Кметът на Асеновград няма да ходи на съд, спряха разследването Удължават работното време на паяка в София 5| 11033 | Удължават работното време на паяка в София Само във Фрог: Жената на убития Боби Цанков поема разследването в Столичната полиция? 5| 9023 | Само във Фрог: Жената на убития Боби Цанков поема разследването в Столичната полиция?

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads