0|
				 3231
				|23.03.2023
				
								НОВИНИ
				
				Валежите спират, максималните температури ще са от 10° до 12°
 
									
				Над северозападните райони ще преобладава слънчево време. Над останалата част от страната облачността ще е по-често значителна и на отделни места, главно в Източна България, все още ще превалява дъжд.			
			По-късно след обяд валежите навсякъде ще спрат, а облачността ще се разкъсва и намалява. Ще духа слаб, в източните райони - умерен вятър от север-североизток.
По Черноморието облачността ще е значителна и ще има валежи от дъжд, които по-късно след обяд ще спрат. Ще духа слаб до умерен вятър от север-североизток. Максималните температури ще бъдат от 10° до 12°. Температурата на морската вода е 8°-9°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.
В планинските масиви от Западна България облачността ще е разкъсана. Над останалите райони ще е значителна и ще има валежи от дъжд, по-високите части - от сняг. Ще духа умерен вятър от север-североизток.
Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 6°, на 2000 метра - около 2°.
Моля, подкрепете ни.
 
						 
						 
						 
						 
						 
					
				
			
			
				
				Реклама / Ads
			
			
							КОМЕНТАРИ 
				
				Реклама / Ads
			
		 
			 
					 
                                    
			 
                                    
			 
                                    
			 
                                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			