Реклама / Ads
0| 4575 |22.10.2017 НОВИНИ

Въоръжен мъж държи заложници в Нанитън, сред тях има и деца

.
Въоръжен мъж взе за заложници от боулинг алея в централния английския град Нанитън, графство Уоркшир, съобщи в. „Дейли мирър”. Според” Скайнуз” сред похитените има и деца. Според свидетели, нападателят бил около 40 годишен и висок 1,75 м. Действал под влияние на опиати.
 

Бил  въоръжен с пушка.  Служителите на реда са пристигнали на местопроизшествието. До мястото няма достъп. Не може да се види и похитителя. На мястото са изпратени хеликоптер и кучета. В района има кина и фитнес зала. Индипендънт твърди, че мъже в бронижилетки са на място. Двама парамедици стоят до линейки в готовност да действат. Крис Карпентър е написал във фейсбук: Има двама заложници. Мъж с насочено оръжие се придвижваше с тях.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 3313 |29.07.2025 Четирима убити при стрелба в Манхатън . 1| 3231 |16.08.2024 Пет деца и възрастен са ранени при стрелба във Великобритания . 1| 4756 |25.05.2018 Въоръжен мъж взе заложници в Лондон . 0| 4777 |22.10.2017 Собственикът на боулинга: Двама от персонала ми са взети за заложници

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads