Реклама / Ads
1| 5052 |08.11.2023 НОВИНИ

Въоръжени мъже се барикадираха в училище в Хамбург

.
Двама въоръжени мъже са се барикадирали в училище в Хамбург. Те са влезли през двора, като са отправяли заплахи, пише германското издание “Билд”.
 

От полицията съобщиха, че на мястото тече мащабна операция. Районът е отцепен. Спецчасти са влезли в учебното заведение. Част от учениците вече са изведени.

 

Твърди се, че двама ученици са заплашвали учителка в училище в Бланкенезе - богат жилищен район на Хамбург.

 

Пристигнали специални сили и полицаи с автомати обградили сградата. В момента служителите са вътре и издирват двамата заподозрени извършители. Твърди се, че те са били забелязани в сградата на училището.

 

Не е ясно дали те са деца от училището.

 

Тази сутрин полицията е получила съобщения за неясна ситуация на заплаха в кварталното училище. Първоначално беше съобщено, че роля е изиграло и оръжие.

 

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 3| 3285 |03.01.2025 Четирима ранени при взрив в Берлин, двама от тях - полицаи . 0| 3407 |04.11.2024 4-ма ранени при нападение с брадва във френски влак, двама от тях - в тежко състояние . 0| 2927 |18.07.2024 Германската полиция закопча 9 заподозрени членове на крайнодясна група . 0| 3224 |22.02.2024 Четирима ученици пострадаха при нападение в гимназия в Германия

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads