43-тото НС не е изчерпило ресурса си. Искаме да довършим някои реформи, каза още Великов.

Една седмица можем да държим мандата. Така че ще изчакаме да се върне Борисов от Хитрино.

Днес РБ взе проучвателния мандат от Плевнелиев за съставяне на правителство. Важното събитие мина без лидерите на партиите от РБ.