Реклама / Ads
0| 4482 |15.07.2016 НОВИНИ

Велков: Няма ефект от системите за сигурност в Европа

.
Славчо Велков
Не е изненада това, което се случи, каза, че терористите са там и ще търсят начин на фона на засилените мерки за сигурност да направят това, каза по НТВ експертът по сигурност Славчо Велков.
 
Няма ефект от системите за сигурност в Европа поради неспецифичния характер на заплахата. Следва да се търси промяна в подхода и излизане от състоянието на летаргия, добави той. Не се предотвратяват атентати така.

Трябва да се придобива информация, преди да се случи събитието, препоръча той.
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 2| 7013 |18.08.2017 Славчо Велков: Ще минат години, докато се изработят методи за борба с този вид тероризъм . 7| 4664 |16.10.2015 Експерт: Случаят край Средец няма да намали бежанската вълна . 0| 6133 |25.06.2015 Славчо Велков: Дефект е, че нямаме закон за антитероризма! . 5| 6683 |18.12.2013 Ген. Василев: Ако има сигнал за терористичен акт, службите да го изчистят

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads