Петък, 18 Август 2017, 21:27
Frognews
0| 3931 |28.07.2017

Вижте къде ЧЕЗ ще спира тока

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 31 юли – 04 август 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

 

Област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

 

София - град

Община ВИТОША

На 03.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 1-ва, 66-та /Кв. Симеоново/, 67-ма, 73-та /Кв. Симеоново/, 74-та, Неофит Хилендарски, Симеоново, Симеоновско шосе/Вол. шосе/, Синьо лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Ягода

За периода 31.07. -04.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Герена/Драгалевци/, Захари Зограф, ул. Крушова градина

На 01.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Казбек, Пирин

На 04.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: П. Витоша

На 01.08.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./; на 02.08.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./; на 03.08.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./; на 04.08.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Планина Витоша

Община ВЪЗРАЖДАНЕ

На 01.08.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ - София: Ген. Скобелев, Зона Б-5, Партений Нишавски/Любо Карт

На 02.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Ген. Цончев, Незнаен Воин, Хмелница, Цани Гинчев

На 02.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Охридско езеро

Община ИЗГРЕВ

На 31.07.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Апостол Карамитев, Апостол Карамитев, Буенос Айрес, Г. Златарски, Дианабад, Константин Попрусинов, Ловен парк, Никола Габровски, Никола Габровски, Никола Габровски, Никола Габровски, Студ Град

Община ИСКЪР

На 01.08.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - София: Гара Искър

Община КРАСНА ПОЛЯНА

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 300-та/Красна поляна/, 301-ва А/Красна поляна/, 301-ва/Красна поляна/, 302-ра/Красна поляна/, 303-та/Красна поляна/, 304-та/Красна поляна/, 305-та/Красна поляна/, 306-та/Красна поляна/, 315-та/Красна поляна/, 321-ва/Красна поляна/, 323-та/Красна поляна/, Банско, Братска Дружба, Възкресение/Стоян Лепоев/, Метохия, Мирни дни, Нов живот, Павел Шатев/Докер/, ПИ 736, Кв. 100, Тумба

На 31.07.2017 г. /08:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - София: Атанас Кирчев, Възкресение/Стоян Лепоев/, Горнобански/Комун. Манифест, Добротич, Красна поляна I Част, Красна поляна II Част, Никола Мушанов, Сирма Войвода, Спас Вацов

Община КРАСНО СЕЛО

На 31.07.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Боговец/Ивайло Виденов/

На 03.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Бузлуджа

Община КРЕМИКОВЦИ

На 31.07.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ - Горни Богров: 16448, Гробарска, Рендова/Толбухин/, Хан Богров

На 31.07.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Горни Богров: Хан Богров

На 31.07.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Горни Богров

На 31.07.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ - Долни Богров: 1

На 01.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./; на 02.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч./; на 04.08.2017 г. /15:15 - 16:30 ч./ - София: 1-ва, Ботунец 1, Враждебна, Кокиче /Челопечене/, Кремиковско шосе, Кремиковци, Отец Паисий, Сеславци, Челопечене, Челопеченско шосе, Челопешко шосе, Чепинско шосе

За периода 02-04.08.2017 г. /09:45 - 15:30 ч./ - София: 1-ва, Кремиковци

На 31.07.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ - София: Долни Богров, Кв. Горни Богров, Бившо ТКЗС, Кремиковци, ПИ 16448, 7840, 17, Христо Ботев

На 01.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./; на 02.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч./; на 04.08.2017 г. /15:15 - 16:30 ч./ - Челопечене: извън регулацията

Община ЛЮЛИН

На 01.08.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ - София: Захари Стоянов, Люлин, Люлин 3

Община МЛАДОСТ

На 04.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Григорий Горбатенко ПИ 6137, Младост 1

На 31.07.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ - София: Младост 1

На 31.07.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 01.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 02.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 4, Младост 4

На 03.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост, Младост 1

Община НАДЕЖДА

На 31.07.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Надежда 3

Община НОВИ ИСКЪР

На 01.08.2017 г. /08:00 - 12:00 ч./ - Ленково: с. Ленково

На 01.08.2017 г. /08:00 - 12:00 ч./; на 04.08.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Негован: 51250. 5652. 14, Борис Найденов, Васил Левски/Атанас Алексан, Донкова, Езерата, Емануил Александров, Искърска, Калев бряг, Коцина Махала, Местност Дабо, Незабравка, Стефан Павлов, Стопански двор, Стоян Тодоров, Труд, Училищна, ХXXIх-631 Кв. 35

На 04.08.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Нови Искър: 022016, Местн. Негован

На 01.08.2017 г. /08:00 - 12:00 ч./ - Нови Искър: 022016, Местн. Негован, Христо Ботев/23 септември/

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Нови Искър

На 04.08.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ - София: Бул. /М. Изт. Скоростна Тангента/, Враждебна, Гара Искър, Жак Дюкло, Околовръстен път, Чепинско шосе

На 01.08.2017 г. /08:00 - 12:00 ч./ - София: Враждебна, Гара Искър, Околовръстен път, Чепинско шосе

На 01.08.2017 г. /08:00 - 12:00 ч./ - Чепинци, Общ. Столична: 17009, 3-та, 32-ра, 80409. 5842. 45, ІІ-1002 Кв. 36А, Ангел Илчов-Гело, Воденичарска, Възрожденска/Дойчин Манолов, Генади Никифоров, Георги Никифоров, Герена, Голяма Могила, Градинарска/Недялко Кьосев/, Детелина, Дзуката/Партизанин/, Долец, Зора, Извор, Изгрев, Имот 1300, Инж. Симеон Овчаров, Искър, Комитин Петре/Пролет/, Лесновска, Липа, Манастирска/Чавдарци/, Минерален Извор, Мургаш, Надежда, Напредък, Орфей/Трайко Чонев/, Освободителна, ПИ 80409, 5866, 13, ПИ 80409. 5836. 13, Пролет, Радост, Разлив, реката/Иван Пугачов/, Светлина, Светльовци/Михаил Светлов/, Спортист, Стара планина/Милчо Иванов/, Стефан Недялков, Тополите/Богдан Тренин/, Хан Аспарух/19-ти Април/, Чепинско шосе, Читалищна/Тодор Пецов/

На 04.08.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Чепинци, Общ. Столична: 3-та, Чепинско шосе

Община ОБОРИЩЕ

На 31.07.2017 г. /09:15 - 13:15 ч./ - София: Алеко Константинов, Гълъбец, Джовани Горини, Проф. Джовани Горини, Франсис Де Пресансе/Патрис

На 01.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Будапеща, Св. Кирил и Методий

На 02.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Георги Бенковски, Искър, Поп Богомил

На 03.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Г. С. Раковски, Екзарх Йосиф, Сливница

На 04.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Злетово/Янко Димитров/, Малкара, Стара планина, Цар Симеон

На 03.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Княз Александър Дондуков

На 31.07.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Цар Симеон

Община ОВЧА КУПЕЛ

На 03.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мало Бучино: Бенковска/в. з. Симоница/

На 02.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 094015, 2-ри Юни, Акад. Иван Буреш, Богова Стъпка, Брегалница, Местн. Суходол, Околовръстен път, Прилеп, Стоичко Станиславов, Траян Танев, ул. Прилеп, УПИ XXI- 3934. 18, УПИ VIII-1187, Кв. 44А, Щит

На 03.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Бегония, Бъдеще, Кв. Суходол, М. Бачище, ПИ 68134. 3939. 22, Люлинска, Местн. Падината, Овче Поле, Овчо поле/Емил Шекерджийски, Перла, Стоичко Станиславов, Траян Танев, Труд, Явор/Малчика/, Явор/Цв. Божков/

На 04.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: ж. к. Овча купел

На 02.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Овча купел, Овча купел 1, Овча купел 2

Община ПАНЧАРЕВО

На 03.08.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Долни Пасарел: Вилна зона Пасарелско езеро

На 01.08.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Долни Пасарел: Язовир Искър

На 03.08.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Кокаляне: Явор

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Панчарево: в. з. Косанин дол, Вилна зона Градище, Деница/в. з. Градище/, Зорница/в. з. Градище/, Младежка/в. з. Градище/, Ружа/в. з. Градище/, Сълзица/в. з. Градище/, Тинтява/в. з. Градище/, Явор/6-та/

На 31.07.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: 1-ва, 70-та /Симеоново/, 71-ва /Кв. Симеоново/, 72-ра /Кв. Симеоново/, 74-та, 75-та, Извор, Неофит Хилендарски, Синьо лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, УПИ IX-440, Кв 35, Ягода

Община ПОДУЯНЕ

На 04.08.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Ботевградско шосе/Мизия/, Сухата река

Община СЕРДИКА

На 01.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 02.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Антим I

На 04.08.2017 г. /09:09 - 16:15 ч./ - София: Христо Ботев

Община СЛАТИНА

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: 501-ва/Слатина/, 502-ра/Слатина/, 503-та/Слатина/, 504-та/Слатина/, 506-та/Слатина/, 507-ма/Слатина/, 508-ма/Слатина/, 509-та/Слатина/, 512-та/Слатина/, 526-та/Слатина/, Владимир Минков-Лотков, Мими Балканска/Ив. Нед. -Шабл, Христо Ботев / Филиповци

На 01.08.2017 г. /09:15 - 12:15 ч./ - София: Велчо Атанасов, Георги Пеячевич, Кадемлия/Георги Дамянов Йот, Петър Богдан

На 31.07.2017 г. /11:00 - 16:15 ч./ - София: Люле Бургас

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД

На 01.08.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ - София: Андрей Ляпчев/Универсиада/, Жеко Войвода, Климент Охридски

На 03.08.2017 г. /10:30 - 11:00 ч./ - София: Жеко Войвода

На 03.08.2017 г. /10:00 - 10:30 ч./ - София: Жеко Войвода, Климент Охридски

На 31.07.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Кл. Охридски, Стефан Младенов

Община ТРИАДИЦА

На 31.07.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: ул. „Димитър Манов“.

 

Софийска област

Община Божурище

На 03.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Божурище: ул. „Акация“, ул. „Европа“, землище с. Пролеша/Божурище, Максим Горки, СТП Максим Горки, Хан Кардам, Цар Иван Асен Втори, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Черна бара

На 02.08.2017 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Божурище: Европа, Лазур, УПИ IV-601, 003, Кв. 100

На 31.07.2017 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Гурмазово: ПИ 001019 М. Матерка, УПИ ІV-38, Кв. 4

На 31.07.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Гурмазово: Стопански двор

На 03.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Гълъбовци: 1-ва, 18-та, 22-ра, XVII-418, Кв. 51, Деянова Воденица, Махала Димитрашков слог, Строеж, Студен Кладенец, УПИ 240 Кв. 38, УПИ III-219 Кв. 34, УПИ І--410 Кв. 50, ХVII-244

На 03.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Пролеша: 70, I-040225, IV-Училище, IX-108, Кв. 16, Васил Левски, Иван Вазов, Лале, ПИ 043001, ул. Кокиче, УПИ V-29 Кв. 11, УПИ VI-040021 Кв. 65 Общ. Божурище, УПИ VI-045140, УПИ VII-108, Кв. 16, УПИ ||-259, Кв. 75, УПИ ІV-296, УПИ ХVII - 014034 Кв. 8 М. Лазар, Упихі-102 Кв. 15, Христо Ботев, Христо Ботев/Бивш Стопански двор, Цар Калоян УПИ IV-040022 Кв. 71

На 02.08.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Пролеша: 70, IV-Училище, Васил Левски, Христо Ботев

На 01.08.2017 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Пролеша: IX-108, Кв. 16, Иван Вазов, ул. Кокиче, УПИ V-29 Кв. 11, УПИ VI-040021 Кв. 65 Общ. Божурище, УПИ VII-108, Кв. 16, УПИ XI-102 Кв. 15, Цар Калоян УПИ IV-040022 Кв. 71

На 31.07.2017 г. /11:30 - 12:30 ч./; на 02.08.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Пролеша: Лале

На 01.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Пролеша: ПИ 043001, УПИ VI-045140, УПИ ІV-296

На 02.08.2017 г. /14:00 - 16:15 ч./ - Пролеша: УПИ ||-259, Кв. 75

На 03.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Хераково: II-024019, III-028096, Кв. 1, IV-028096, Кв. 1, V-028096, Кв. 1, V-130086, М. Савина Водиеница 75, VI-028096, Кв. 1, VII-028073, Кв. 1, XII-396 и XII-397, Кв. 39, ІІІ-694, Кв. 48, Мбобен, № 3 Стопански двор, Александър Стамболийски (Мах. Бобен), М. Балин дол, М. Скала, УПИ ІІІ-176111, Кв. 2, Махала Белица, УПИ 024020, Кв. 4, УПИ I-694, Кв. 48, УПИ V-024020 Кв. 4, УПИ V-166, Кв. 1, УПИ VIII-126, Кв. 4, УПИ XII-029062, УПИ XXI-342, Кв. 37, УПИ ХV-545, Кв. 70, М. Кантон, Хан Кубрат, Хераково Ханче

На 03.08.2017 г. /10:00 - 13:30 ч./ - Хераково: II-024019, III-028096, Кв. 1, IV-028096, Кв. 1, V-028096, Кв. 1, VI-028096, Кв. 1, VII-028073, Кв. 1, XII-396 и XII-397, Кв. 39, ІІІ-694, Кв. 48, Мбобен, № 3 Стопански двор, Александър Стамболийски (Мах. Бобен), М. Балин дол, УПИ 024020, Кв. 4, УПИ I-694, Кв. 48, УПИ V-024020 Кв. 4, УПИ V-166, Кв. 1, УПИ VIII-126, Кв. 4, УПИ XII-029062, УПИ XXI-342, Кв. 37, Хан Кубрат

На 04.08.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Хераково: М. Скала, УПИ ІІІ-176111, Кв. 2

На 03.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Храбърско: I-075017 Кв. 54, II-044016, IV-278 Кв. 42, Махала Старо село, Махала Черен Пешо, Местн. Расул, Микроязовир Храбърско, Нарцис, УПИ -2-Кв. 20, УПИ 3-076020 Кв. 57, УПИ I-076022, Кв. 57, УПИ III-1981, УПИ-V-18, Кв. 3, Черковна

Община Ботевград

На 04.08.2017 г. /09:00 - 13:15 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 13:14 - 13:30 ч./ - Ботевград: 003036, 05815. 13. 34, АМ Хемус Кв. Зелин, в. з. Чеканица, в. з. Зелин, в. з. Зелин, ул. 4-та 1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния път, Зелин-тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, Местност Пръдлювец, Местност Чеканица, Местност Широко Ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица

На 31.07.2017 г. /09:30 - 09:35 ч./ - Ботевград: Академик Стоян Романски, Александър Батенберг, Александър Стамболийски, Балканска, Бузлуджа, Ваньо Македонски, Дондуков, Зелинград, Каблешков, Любен Каравелов, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Плиска, Преслав, Рила, Саранск, Свети Св. Кирил и Методий, Славейков, Стубеля, ТП, ТП Бузлуджа, Трети март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Самуил

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Зелинград, Преслав, Хан Аспарух

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Ботевград: Саранск, ТП

Община Годеч

На 01.08.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Годеч: Борова Гора, Брест, Височка, Градина, Иглика, Нягулова, Пуалица, Синчец, Слънчев бряг, УПИ 4-344, Кв. 45, Царина

На 01.08.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Лопушня: 008010

На 01.08.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Шума: Ракето

Община Долна баня

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /08:00 - 15:30 ч./ - Долна баня: Бистришка, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Кокиче, Малиново поле, Никола Вапцаров, Райна Княгина, Рилско шосе, Роза, Трепетлика, Търговска, Хвойна

Община Елин Пелин

На 02.08.2017 г. /13:00 - 13:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Габра: Миньор, Ален Мак, Бисер, Божур, Бор, Васил Левски, Върбата, Детелина, Еверест, Здравец, Зора, Иван Ст. Туев, Иглика, Изгрев, Йордан П. Кусаров, Крум Г. Стойнов, Лилия, Любен Каравелов, Люляк, Маргарита, Минчо Н. Кунев, Миньор, Михалкова чешма, Могилата, Момина Сълза, Нарцис, Незабравка, Панайот Волов, Раковска, реката, Роса, Синчец, Соленика, Средна Гора, Теменуга, ул. Средна Гора № 3, УПИ VII-221, Кв. 12, Христо Ботев, Христо Проданов, Шипка, Ясна поляна

На 01.08.2017 г. /15:15 - 16:30 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Лесновска

На 03.08.2017 г. /09:00 - 10:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: II Кв. 143, XI-1764, Андрешко, България, Васил Левски, Дунав, Екзарх Йосиф, Независимост, Неофит Рилски, Новоселци, Плиска, София, УПИ I-15005, Кв. 164Д

На 01.08.2017 г. /15:15 - 16:30 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Акация, Ангел Кънчев, Гео Милев, Георги Бакалов, Екзарх Йосиф, Здравец, Йоан Екзарх, Лев Толстой, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Христо Ботев, Черноризец Храбър

На 02.08.2017 г. /13:00 - 13:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Крушовица, Общ. Елин Пелин: I, Кв. 7, М. Гладно поле, Гладно поле, Гладно поле-вили, Имот 036024, М. Гладно поле, Месност Гладно поле, УПИ VI-104, Кв. 13, УПИ VI-4, Кв. 1, УПИ Іх-5, Кв. 1, УПИ ХхV-91, Кв. 9

На 02.08.2017 г. /13:15 - 16:00 ч./ - Крушовица, Общ. Елин Пелин: I, Кв. 7, М. Гладно поле, Гладно поле, Гладно поле-вили, М. Гладно поле, Месност Гладно поле, УПИ VI-104, Кв. 13, УПИ VI-4, Кв. 1, УПИ Іх-5, Кв. 1, УПИ ХхV-91, Кв. 9

На 03.08.2017 г. /09:00 - 10:15 ч./ - Мусачево, Общ. Елин Пелин: 333016 - извън Границите на Населеното Място, V-1, 59 Псд, VIII Кв. 55, VIII Кв. 57, VII-42, Кв. 8, XI-302, А. Благойчев, Александър Стамболийски, Бенковски, Витоша, Водна Помпа Отпадни Води, Градина Кв. 40, 53, 51, 49, Дунав, Елин Пелин, Извора, Искър, Кв. 57 Парцел 5, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Люб. Каравелов, Местност Пазарски път, Мусачево, Неофит Рилски, Пейо Яворов, Пенчо Р. Славейков, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Сердика, ул. Извора № 1, УПИ І-Общ Кв. 57, УПИ ІІІ-І, Кв. 58-Псд, УПИ Хх-365, Кв. 33, УПИ XXIII-130 Кв. 12, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Чойна

На 02.08.2017 г. /13:00 - 13:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Нови Хан: Вилна зона Побит Камък

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /10:00 - 15:15 ч./ - Петково, Общ. Елин Пелин: Площада, с. Петково ул. Н. Рилски 10, ул. В. Левски № 7, УПИ XV-26 Кв. 4

На 03.08.2017 г. /09:00 - 10:15 ч./ - Петърч: Кап. Петко Войвода, Първи май

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Равно поле: Верила

Община Етрополе

На 02.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ - Бойковец: Орище, УПИ-І-142

На 01.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 13:15 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ - Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, Кв. 1, Кладевски дол, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков дол, Махала Радов дол

На 01.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ - Видраре: 157, Кв. 13, Сграда Кметство, ІІ Кв., Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, ПИ-083145 М. Мариновото

На 01.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ - Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П. Стайков, М. Беляновец Кв. 9 УПИ VIII, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи май, Септемврийци, Стара планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин

На 02.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ - Етрополе: 128, 27-ми Ноември, Акация, Вилна зона Язовира, Георги Антонов, Георги Бакалов, Етрополе, УПИ I-За Дап, Йорданка Чанкова, Малки Искър, Мария Мишева, Марко Проданов, Махала Иванчовец, Местност Баш Самоков, Отец Паисий, Партизански, Руски, Славяни, Сливница, Сто Двадесет и Осми

На 02.08.2017 г. /09:15 - 13:15 ч./ - Етрополе: Местност Баш Самоков

На 01.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ - Етрополе: Равнището

На 31.07.2017 г. /08:45 - 12:00 ч./ - Етрополе

На 01.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ - Лопян: 005034, в. з. Лопян, Кв. 6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети май, Девети септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв. 6, УПИ 6-22, Вилна зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П. Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв. 29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра

На 31.07.2017 г. /08:45 - 12:00 ч./; на 01.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ - Лъга

На 01.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ - Малки Искър

На 01.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ - Манаселска река: Махала Буджов дол, Махала Вила Манаселски Мост, Махала Гараж, Махала Гола Могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете

На 01.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ - Осиковица: Махала 57 Км АМ Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата

На 01.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ - Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, АМ &Quot; Хемус&Quot; , П-Л VI-61, Кв. 5

На 01.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ - Равнище: I Кв. 29, XVII-290, Кв. 46, Мах. Грозьов дол, Махала Големанско, УПИ II-196 Кв. 8

На 02.08.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ - Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски

Община Ихтиман

На 01.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 14:40 - 15:00 ч./; на 03.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 14:40 - 15:00 ч./; на 04.08.2017 г. /11:00 - 11:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Белица, Общ. Ихтиман: Махала Барата, Махала Бойчиновци, Махала Горобий, Махала Градеж, Махала Гроздьовци, Махала Средищна, Махала Суевци, Махала Широки Рът, Махала Шуглеовци, УПИ VII Кв. 8

На 01.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 14:40 - 15:00 ч./; на 03.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 14:40 - 15:00 ч./; на 04.08.2017 г. /11:00 - 11:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Ботевград: Хан Крум

На 01.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 14:40 - 15:00 ч./; на 03.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 14:40 - 15:00 ч./; на 04.08.2017 г. /11:00 - 11:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Бузяковци: Заевица, Махала Поповци, УПИ III-186 Кв. 17А

На 01.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 08:30 - 14:40 ч.; 14:40 - 15:00 ч./; на 03.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 08:30 - 14:40 ч.; 14:40 - 15:00 ч./; на 04.08.2017 г. /11:00 - 11:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Бърдо: УПИ № 113 Кв. № 25А

На 04.08.2017 г. /11:30 - 13:00 ч./ - Бърдо

На 01.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 14:40 - 15:00 ч./; на 03.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 14:40 - 15:00 ч./; на 04.08.2017 г. /11:00 - 11:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Вакарел: Махала Драгиовци, П-Л Х, Кв. 11 М. Бърдо

На 01.08.2017 г. /08:30 - 14:40 ч./; на 03.08.2017 г. /08:30 - 14:40 ч./ - Вакарел: П-Л Х, Кв. 11 М. Бърдо

На 02.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./; на 04.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Горна Василица

На 01.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 14:40 - 15:00 ч./; на 03.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 14:40 - 15:00 ч./; на 04.08.2017 г. /11:00 - 11:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Джамузовци

На 02.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./; на 04.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман

На 02.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./; на 04.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Ихтиман: 064007-М. Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, извън регулация, извън регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М. Добрева Ливада, Малина, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра

На 02.08.2017 г. /08:30 - 14:30 ч./; на 04.08.2017 г. /08:30 - 14:30 ч./ - Ихтиман: Местност Шиндар

На 01.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 08:30 - 14:40 ч.; 14:40 - 15:00 ч./; на 03.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 08:30 - 14:40 ч.; 14:40 - 15:00 ч./; на 04.08.2017 г. /11:00 - 11:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Мечковци: УПИ VIII-89, Кв. 3

На 02.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./; на 04.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Мирово, Общ. Ихтиман

На 01.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 14:40 - 15:00 ч./; на 03.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 14:40 - 15:00 ч./; на 04.08.2017 г. /11:00 - 11:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Пановци: 22

На 02.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./; на 04.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Стамболово, Общ. Ихтиман

Община Костинброд

На 31.07.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 11, Кв 152, М. Пояке, Местност Пояке, Поляке, с. Градец, УПИ ІІ-323, Кв. 20

На 31.07.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 01.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 02.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 03.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: УПИ VI-225 Кв. 30

На 01.08.2017 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Костинброд: XV-3434 Кв. 76В, Бели Брези, Белица, Г. М. Димитров, Дванадесети Април, Захари Стоянов, Кап. Петко Войвода, Кв 76 Апарцел Хіі, Малина, Махала Лешков връх, Момчил Войвода, Никола Д. Петков, Поп Харитон, Шияковци

На 01.08.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Костинброд: Александър Стамболийски, Ален Мак, Бузлуджа, Вишня, Георги Бенковски, Йордан Йовков, Китка, Лилия, Ломско шосе, Люляк, Мизия, Плиска, Родина, Русе, Славянска, София, Странджа, Шейново, Шипка, Янко Забунов

На 01.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Костинброд: Вихрен, Здравец, Кирил и Методий, Люлин, Оборище, Отец Паисий, Първи май, Светлина, Стара планина, Хан Кубрат

На 02.08.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Петърч: Виолина, Еделвайс, Здравец, Осми март, Площада, Синчец, Теменуга, УпиIX-1009, Кв. 57, Хан Аспарух, Шопска Комуна

Община Пирдоп

На 01.08.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Пирдоп: Бачо Киро, Васил Левски, Върбите, Генерал Паприков, Георги Бенковски, Георги Гергов, Георги Геров, Димитър Димов, Димитър Ненов, Димитър Савов, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Джуров, извън регулация, Илчо Димов, Капитан Петко Войвода, Кв. 80, Княз Александър Батенберг, Княз Борис І, Косица, Коста Ганчев, Лука Х. Павлов, Манол Златанов, Митрополит Серафим, Никола Петков, Никола Пушкаров, Опълченска, Отец Иван Гайдаров, Паисий Хилендарски, Панагюрско шосе, Панайот Волов, Паскал, Пека и Карло Чоконяни, Петко Рачов Славейков, Райна Княгиня, Ръжана, Св. Св. Кирил и Методий, Сергей Румянцев, Симеон Сърданов, Славци, Спас Соколов, Средна Гора, Тодор Влайков, Тодор Каблешков, Тодор Пирдопски, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Чавдар Войвода

Община Самоков

На 31.07.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 01.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 02.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 03.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Горни Окол: 128, Кв. 16, IX-302, Kw. 41, XXIII, Кв. 2, М. Щъркелово Гнездо, Парцел VI--43 Кв. 5

На 31.07.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 01.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 02.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 03.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Долни Окол: П-Л 150 Кв. 19, УПИ VI-162, Кв. 20

На 04.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Долни Пасарел: 22472. 7449. 174

На 31.07.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 01.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 02.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 03.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 04.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Драгушиново

На 31.07.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 01.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 02.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 03.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Злокучене, Общ. Самоков: М-Ст Лавандула, Общ. Самоков

На 31.07.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 01.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Клисура, Общ. Самоков: извън Регурация

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 3-та, 30-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 52-ра, 53-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Бктп Градина - Ковачевци

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мала Църква

На 04.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ново село, Общ. Самоков

На 31.07.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 01.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 02.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 03.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Панчарево: Пи000733, Яз. Искър, М. Коеджик

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Поповяне: ПИ 000368

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Авксенти Велешки, България, Васил Стоин, Дим. Смрикаров, Захари Хаджигюров, Иван Шишман, Крали Марко, Любен Каравелов, Отец Паисий, Преслав, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, ул. Софийско шосе 15, УПИ 65231. 911. 36

На 04.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Самоков: М. Катранджията, Имот 65231. 915. 100, Местност Шишманово, Местност Язовир Искър, Софийско шосе

На 31.07.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 01.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 02.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 03.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Самоков: Местност Дългата поляна, Местност Калковско Манастирче, Местност Лавандула, Местност Мало Равнище, Местност Мечката, Местност Пашо, Местност Ренов дол, Местност Татарски брод, Местност Циментово Кладенче, Местност Червената Земя, Местност Щъркелово Гнездо, Местност Язовир Искър

На 31.07.2017 г. /10:30 - 15:00 ч./; на 01.08.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Самоков: Местност Мечката, Местност Татарски брод

На 04.08.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Самоков: Местност Язовир Искър

На 04.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Шипочане

На 31.07.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 01.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 02.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 03.08.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Широки дол: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 9-та, Местност Татарски брод

Община Своге

На 03.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Бракьовци

На 03.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Брезе, Общ. Своге: Келемеровци, УПИ І-55, Кв. 9, ХI-59, 60, Кв. 9

На 31.07.2017 г. /10:00 - 13:30 ч./ - Владо Тричков: 126-та, Махала Голяма лъка, Махала Ромча

На 03.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Гинци: Местност Петрохан

На 03.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Добравица

На 03.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Добърчин

На 03.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Завидовци

На 03.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Искрец: I-133, Кв. 21, VIII-369, Кв. 16, Акация, Божица, Бор, Бреза, Брест, Васил Левски, Витоша, Възраждане, Габер, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Извирало, Искра, Искър, Калоян, Кв. Коньовци, Ком, Кукла, Латинка, Ливаге, Махала Баломир, Махала Божица, Махала Букет, Махала Джагаловци, Махала Джуринци, Махала Дупни Камък, Махала Коньовци, Махала Кукла, Махала Кулинци, Махала Севкинци, Махала Тонинци, Махала Ценов Мост, Махала Чуй Петел, Меча поляна, Морава, Петрохан, Прекрутовци, Самоковска, Санаториума, Стара планина, Тепавицата, УПИ III-544 Кв 53, УПИ IV-Кв 72, УПИ VIII-581, Кв. 69, Христо Ботев, Църква, Чичер, Чуй Петел, Явор, Ясен

На 31.07.2017 г. /11:00 - 16:30 ч./ - Своге: Алеко Константинов, Горски пътник, Дреновско храсте, Люлин, Никола Йонков Вапцаров, Петър Берон, Рединска китка, Рила, Сердика, Средна Гора, Стефан Караджа, Табаните, УПИ XII-2077 Кв. 154, Черно море

На 31.07.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Своге: Добри Чинтулов, Искър, Кирил и Методий, Отец Паисий, Шипка, Юрий Гагарин

На 03.08.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Своге: Домишлярете, Махала Брестака, Махала Свиново, Общ. Своге МТП Свиново, Слатина, Слънце

На 03.08.2017 г. /09:45 - 15:45 ч./ - с. Гинци

На 04.08.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Царичина: 126. 145, М. Сивил, М. Паликарци, Местн. Старо село

Община Сливница

На 03.08.2017 г. /09:20 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Алдомировци: 242068, М. Слатина, 32-ра, 348, Кв. 62, 46-та, Алдомировска (Г. Димитров), Васил Левски, Вихър (Ант. Иванов), Мах. Слатина, Мах. Шишкова

На 03.08.2017 г. /09:20 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Братушково: V-263, VII-299 Кв. 19, УПИ XVI-300

На 01.08.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Бърдо

На 03.08.2017 г. /09:20 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Гургулят: XVI-17 Кв. 9

На 03.08.2017 г. /09:20 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Гълъбовци: 1-ва, 10-та, 17-та, 20-та, 3-та, 500179, 7-ма, 8-ма, XI-1. 3 Кв 8, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Драганица, УПИ XIV-531 Кв. 26

На 01.08.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Драгоил: Местн. Локва

На 01.08.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Калотина: Втора, ГКПП Калотина, Калотина, Първа

На 03.08.2017 г. /09:20 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Радуловци: Мах. Рейна река, Хііі-47, Кв. 19

На 03.08.2017 г. /09:20 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Ракита, Общ. Сливница

На 31.07.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 01.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 02.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./; на 03.08.2017 г. /10:15 - 16:00 ч./; на 04.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Алеко Константинов, Иван Вазов, Максим Горки, Паисий Хилендарски

На 31.07.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Александър Стамболийски, Клокотница, Кочо Честименски, Михаил Георгиев Кенин, Оборище, Петко Славейков, Спартак, Три уши

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Максим Горки, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин

На 03.08.2017 г. /09:20 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница

На 01.08.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Чорул: УПИ-ІХ-130, Кв. 18

Община Чавдар

На 02.08.2017 г. /10:15 - 14:30 ч./ - Чавдар, Общ. Чавдар: Акация, Ангел Ласков, Васил Коларов, Георги Димитров, Дечо Стефанов, Еделвайс, Здравец, Липа, Местност Бостанлъка, Местност Чамдере, Местност Шумето, Местност Южека, Мургаш, Секята, Средна Гора, Яворов

На 02.08.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Чавдар, Общ. Чавдар: ул. „Витоша“, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Иван Узунов, Йордан Йовков, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Нешо Узунов, Опълченска, Плиска, Стефан Караджа, ул. „Христо Ботев“.

 

Видинска област

Община Белоградчик

На 31.07.2017 г. /12:15 - 13:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Белоградчик: Втора, Георги С. Раковски, Здравец, Карловица, Княз Борис I, Съединение, Трета, Трети март, Цоло Тодоров

На 31.07.2017 г. /12:15 - 13:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Крачимир: 41, Кв. 14, Втора, Немия, Пета, Първа, Седма

На 31.07.2017 г. /12:15 - 13:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Праужда: Втора, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 31.07.2017 г. /12:15 - 13:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Пролазница: Втора, Махала Среден Рът, Махала Чуката, Осма, Пета, Първа, Седма

На 31.07.2017 г. /12:15 - 13:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Стакевци: 000502, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 31.07.2017 г. /12:15 - 13:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Чифлик, Общ. Белоградчик: XII-130, Кв. 3, Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извос, М-ст Извос УПИ VI-76 Кв. 17, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, УПИ VIII-88 Кв. 10, УПИ-XV-150, ХIII-150 24, Шестнадесета

Община Видин

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Ивановци, Общ. Видин: Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Шеста, Шестнадесета

На 31.07.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Покрайна: 224, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Осемнадесета, Пета, Първа, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Седма, Тридесет и Шеста, Четвърта, Четиридесета, Шеста

Община Макреш

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Подгоре: Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Искър, Йоло Гергов, Йосиф В. Сталин, Ленин, Михаил Здравков, Пейо К. Яворов, Перчо Йорданов, Пирин, Стоян Милков, Тодор Петров, Черно море, Юрий Гагарин

Община Ново село

На 03.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Неговановци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Пета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седемнадесета, Седма, Седма, Трета, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ 3 - 451 Кв 35, Четвърта, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шеста, Шестнадесета

На 31.07.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 01.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 02.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Неговановци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 04.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Неговановци: Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, УПИ 3 - 451 Кв 35, Четвърта, Шеста

Община Ружинци

На 01.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 03.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Бело поле, Общ. Ружинци: Боян Чонос, Витко Иванов, Генерал Заимов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Кирков, Дванадесетте, Девети септември, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Йорданка Николова, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Витков, Патрис Лумумба, Перчо Йорданов, Славчо Петров, Стефан Караджа, Толбухин, Хаджи Димитър

Община Чупрене

На 02.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 04.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Търговище, Общ. Чупрене: Безименна, Втора, Девета, До УПИ 24, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, ул. „Четвърта“.

 

Област Монтана

Община Берковица

На 03.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Берковица: ул. „23 септември“, Акация, Местност Петрохан

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Берковица: Акация, Александровска, Антим I, Ашиклар, Витоша, Георги Сава Раковски, Д-р Иван Панов, Д-р Иван Панов(9 Септември), Даме Груев, Йордан Радичков, Ком, Митрополит Кирил, Оборище, Огоста, Петър Берковски, Площад Свобода, Площад Славейков, Сливница, Страцимировска, Тракия, Цар Крум, Чаталджа, Червена Стена

Община Брусарци

На 04.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Брусарци: 23-ти септември, Борис Рангелов, Волга, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Благоев, Иван Вазов, Индустриална, Караджа, Комсомолска, Пазарска, Пролетарска, Раковска, Търговска, Хайдушка, Христо Ботев

На 03.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дъбова махала: Александър Стамболийски, Васил Левски, Волга, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Трайков, Добруджа, Иван Вазов, Каравелов, Комсомолска, Ленин, Методи Григоров, Методи Маджаров, Никола Й. Вапцаров, Христо Ботев, Чешмата

Община Лом

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Асен Разцветников, Бено Първанов(Синчец-Мл. ), Бойка Войвода, Бреза, Горанова чешма, Гредовете, Детелина(Ален Мак), Димитър Ралчев(Черв. Знаме, Елин Пелин, Иван Петков(Т. Никодимов), Йолова чешма, Калинка, Митко Александров, Младеново/Пейо Яворов, Петър Попнинов, Сергей Румянцев, Славянска(Г. Димитров), Софийска, Страхил Войвода, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Христо Ясенов, Шиновец, Ясен

Община Медковец

За периода 31.07.-01.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сливовик: 23-ти септември, Арсен Тончев, Арсен Тончев, Вапцаров, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Кирков, Дамян Влъчков, Девети септември, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ленин, Лилия Карастоянова, Митко Палаузов, Опълченска, Пролет, Софрон Петров, Стойно Алексиев, Стоян Ангелов, Таси Никодимов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Шанко Петров, Юрий Гагарин, Яким Атанасов

Община Монтана

На 01.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 02.08.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Доктор Йосифово: Ален Мак, Бельовец, Божур, Възход, Д-р Йосиф Иванов, Еделвайс, Ела, Изгрев, Марица, Мито Мишов, Огоста, Пирин, Тунджа, Цибрица, Ъгъла на ул. Балена и ул. Марица, Янтра, Ясен

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Монтана: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги С. Раковски, Кокиче, Опълченска, Отец Паисий, Охрид, Св. Св. Кирил и Методий, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев

За периода 01-04.08.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Монтана: Младост, Младост

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Николово, Общ. Монтана: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, извън регулация, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тринадесета, УПИ I, Кв. 10, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла на ул. Първа и Втора

Община Якимово

На 04.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Комощица: Бачо Киро, Братя Миладинови, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Гео Милев, Граф Игнатиев, Девети септември, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, извън регулацията, Малчика, Симеон Ив. Бонев, Христо Ботев, Шипка, Яворов

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Якимово: Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Владимир Генков, Войн Петров, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Европа, Единство, Качо Комитски, Комсомолска, Кръсто Божинов, Ленин, Малчика, Мечи дол, Милан Йонов, Партизанска, Станчо Комитски, Тракийска, Христо Михайлов, ул. „Христо Смирненски“.

 

Област Враца

Община Бяла Слатина

На 31.07.2017 г. /09:00 - 18:00 ч./; на 01.08.2017 г. /09:00 - 18:00 ч./ - Алтимир: ул. „Александър Стамболийски“, Ален мак, Ангел Кънчев, Антим I-ви, Баба Тонка, Божур, Васил Левски, Велчо М. Хумарски, Веслец, Вит, Витоша, Вихрен, Водотечна, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Захариев, Димитър Матрозов, Драва, Дъб, Иван Горанчовски, Извор, Кирил и Методий, Ком, Лозенец, Мак, Марин Ганински, Местност Ибришима, Местност Изварковец, Местност Край Село, Местност Селска Мера, Милчо Стефанов, Минко Т. Драгиевски, Мусала, Околчица, Октомври, Октомврийска, Охрид, Паисий Хилендарски, Петко Г. Симеонковски, Петко Канчев, Петър Т. Нинов, ПИ 2 От Масив 96 Имот № 096002, Рила, Русалка, Савчо Бренишки, Скът, Солун, Спортна, Стара планина, Стоян Войвода, Странджа, Тинтява, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Симеон I-ви, Шипка

На 31.07.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бяла Слатина: Георги С. Раковски, Георги С. Раковски, Елин Пелин, Елин Пелин, Здравец, Здравец, Златия, Златия, Кръстовище Златия и Г. Раковски, Кръстовище Златия и Г. Раковски, Ломска, Ломска, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Мир, Мир, Пирин, Пирин, Родопи, Родопи, Росица, Росица, Сердика, Сердика, Солунска, Солунска, Средец, Средец, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков

На 01.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 02.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 03.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 04.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бяла Слатина: Георги С. Раковски, Елин Пелин, Здравец, Златия, Кръстовище Златия и Г. Раковски, Ломска, Любен Каравелов, Мир, Пирин, Родопи, Росица, Сердика, Солунска, Средец, Тодор Каблешков

На 31.07.2017 г. /09:00 - 18:00 ч./; на 01.08.2017 г. /09:00 - 18:00 ч./ - Галиче: 1-ви май, 23-ти септември, 8-ми март, Арда, Батак, Беласица, Бузлуджа, Вардар, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Витиня, Витоша, Водотечна, Войвода, Върбица, Ген. Владимир Заимов, Ген. Леонов, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гълъбец, Д-р Петър Берон, Димитър Благоев, Дунавец, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Железна, Загоре, Звезда, Здравец, Златица, Златна Панега, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, извън регулацията, Изгрев, Илинден, Кирил и Методий, Княз Дондуков, Козлодуй, Кокиче, Коста Златарев, Ленин, Митко Палаузов, Морава, Москва, Мургаш, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Оборище, Огоста, Освобождение, Павел Вежинов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Пирин, Победа, Радецки, Рила, Сергей Румянцев, Скът, Солунска, София, Странджа, Струма, Теменуга, Тодор Каблешков, Тракия, Трънска, Търговска, УПИ VIII 818 Кв. 55, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чайка, Янко Забунов, Янко Сакъзов

На 31.07.2017 г. /09:00 - 18:00 ч./; на 01.08.2017 г. /09:00 - 18:00 ч./ - Търнава, Общ. Бяла Слатина: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аспарух Симеонов, Благою Коминкьовски, Боян Ташовски, Васил Левски, Вълка Ташовска, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Даскалов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Грезнишка, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Иван Балев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Край Село, Кръст. Ал. Стамбол. и Ив. Вазов, Лазар Станев, Любен Каравелов, Марин Пеков, Местност Селска Мера, Местност Средорек, Местност Стублата, Местност Туланеца, Никола Кръстевски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Петър Тъмнишки, Победа, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Скът, Стадиона, Стара планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Янко Сакъзов

Община Враца

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Враца: Братя Миладинови, Демокрация, Димчо Дебелянов, Иван Ангелов, Кирил Буюклийски, Металург, Мито Орозов, Поп Тодор Врачански, Сестри Хаджикръстеви

Община Оряхово

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Оряхово: Алея на мира и дружбата, Бачо Киро, Васил Петлешков, Добруджа, Иван Вазов, Момчил Войвода, Райна Княгиня, Родопи, Силистра, Странджата, ул. „Цар Калоян“.

 

Ловешка област

Община Априлци

На 03.08.2017 г. /12:15 - 12:30 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: 52218. 172. 54, ул. „Аврам Драганов“/Ново село/, Ангелина Попска/Ново село/, Априлско Въстание/Ново село/, Балкан/Видима/, Барата/Видима/, Барахарска/Зла река/, Безименна/Острец/, Бор/Видима/, Ботев връх/Видима/, Бъзов Дял/Видима/, Васил Левски/Ново село/, Велчевска/Зла река/, Велчо Ночев/Зла река/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Воденичарска/Зла река/, Възрожденска/Ново село/, Вълко Йонков/Ново село/, Габровница/Видима/, Георги Бенковски/Зла река/, Градина/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново село/, Девети май/Ново село/, Драгню Стойчев/Ново село/, Дружба/Ново село/, Дуневска/Видима/, Еделвайс/Ново село/, Здраве/Ново село/, Здравец/Видима/, Зеленика/Ново село/, Зла река/Зла река/, Злиевска/Зла река/, Зора/Зла река/, Иван Марангозов/Ново село/, Иглика/Зла река/, Изгрев/Ново село/, Индустриална, Йонко Карагьозов/Ново село/, Касалийска/Ново село/, Катранджийска/Ново село/, Кв Зла река Местност Стоилите, Кв. Видима, Кв. Зла река, Кв. Ново село, Кв. Острец, Ковашка/Острец/, Кокиче/Видима/, Колю Ковача/Ново село/, Креманлива/Зла река/, Курорт/Видима/, Лале/Ново село/, Липакът/Зла река/, Лъгът/Зла река/, М. Пандуци Кв. Видима, М. Симеонов Азмак, Мазалат/Острец/, Мала река/Зла река/, Малина/Ново село/, Марагидик/Острец/, Марин Сяров/Зла река/, Маринска/Видима/, Матевска/Видима/, Махала Гроба, Махала Маришница, Махала Паздери, Махала Пипери, Махала Свинова поляна, Местн. Видима, Местн. Зла река, Местн. Черни Връх, Минзухар/Видима/, Мичо Митков/Видима/, Младост/Видима/, МТП Мядна, Мядна/Острец/, Нанко Пачника/Зла река/, Нарцис/Ново село/, Ново село/Ново село/, Обиколна/Видима/, Орловска/Видима/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Павли Венков/Ново село/, Пастуханска/Зла река/, Пашовска/Ново село/, Пейковци/Видима/, Преселци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Първомайска/Видима/, Радевска/Зла река/, Радинска/Видима/, Роза/Зла река/, Росица/Ново село/, Русалийски Проход/Острец/, Салапийска/Зла река/, Св. Св. Кирил и Методий/Зла река/, Сенковчица/Острец/, Синчец/Видима/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Сребърна/Ново село/, Стадиона/Ново село/, Стара планина/Зла река/, Стефан Вълков/Ново село/, Стефан Пешев/Зла река/, Стояна Драгановска/Ново село/, Стърна река/Видима/, Събевска/Острец/, Табашка/Ново село/, Теменуга/Зла река/, Тепавичарска/Зла река/, Топола/Острец/, Туристическа/Видима/, Търговска/Ново село/, Хелевска/Ново село/, Хризантема/Ново село/, Христо Ботев/Зла река/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Чайка/Ново село/, Черни Връх/Ново село/, Чуклата/Ново село/, Юмрукчал/Ново село/

На 03.08.2017 г. /10:00 - 12:30 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Безименна/Острец/, Васил Левски/Ново село/, Велчо Ночев/Зла река/, Видима/Видима/, Вълко Йонков/Ново село/, Драгню Стойчев/Ново село/, Еделвайс/Ново село/, Здраве/Ново село/, Здравец/Видима/, Зла река/Зла река/, Злиевска/Зла река/, Зора/Зла река/, Изгрев/Ново село/, Йонко Карагьозов/Ново село/, Касалийска/Ново село/, Кв Зла река Местност Стоилите, Кв. Ново село, Кв. Острец, Ковашка/Острец/, М. Симеонов Азмак, Мазалат/Острец/, Марагидик/Острец/, Махала Маришница, Махала Паздери, Махала Пипери, Махала Свинова поляна, Местн. Черни Връх, МТП Мядна, Мядна/Острец/, Ново село/Ново село/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Росица/Ново село/, Русалийски Проход/Острец/, Салапийска/Зла река/, Сенковчица/Острец/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Стадиона/Ново село/, Стефан Вълков/Ново село/, Стояна Драгановска/Ново село/, Събевска/Острец/, Топола/Острец/, Хелевска/Ново село/, Хризантема/Ново село/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Черни Връх/Ново село/, Чуклата/Ново село/, Юмрукчал/Ново село/

На 03.08.2017 г. /10:00 - 12:30 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Велчево, Общ. Априлци: Алиевото, Васил Левски, Велчо Ночев, Местн. Бранево, Местн. Йорговци, Местн. Коевци, Местн. Мачковци, Тончо Стаевски, Тотка Съева, Христо Ботев

На 03.08.2017 г. /10:00 - 12:30 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Орешак, Общ. Троян: Мах. Коевски ливадки

На 03.08.2017 г. /10:00 - 12:30 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Скандалото: Априлци, Главна, Еделвайс, за моста, Махала Врабците, Махала лъката, Местност Кованджиите, Местност Левището, Местност Чернево, Павловото, Старото Скандало

На 03.08.2017 г. /12:15 - 12:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: Васил Левски

Община Ловеч

На 03.08.2017 г. /12:30 - 12:45 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:45 - 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Александрово, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Борис Данков, Борислав, Братя Миладинови, Братя Павлови, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Габровска, Генерал Скобелев, Гено Димов, Гео Милев, Денчо Влайчев, Димитър Рашков, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Кирил Павлов, Козлодуй, Крайна, Леге, Лъга, Любен Каравелов, Мадара, Местност Стопански двор, Местност Ямата, Нейко Найденов, Оборище, Одринска, Опълченска, Осъм, Павел Баев, Пиринска, Покой, поляна, Преслав, Преспа, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Район Ж. П. Гара, Раковска, Рачо Радев, Рила, Родопа, Свети Кирил и Методий, Свобода, Сергей Румянцев, Средна Гора, Стара планина, Стефан Караджа, Страцин, Съединение, Трети март, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цариград, Цоньо Василев, Чайка, Шипка, Явор

На 03.08.2017 г. /12:30 - 12:45 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:45 - 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Деветаки: Местност Мутьова поляна

На 03.08.2017 г. /12:30 - 12:45 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:45 - 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Дойренци: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Барата, Бачо Киро, Васил Данков, Васил Левски, Весела поляна, Върбан Пешев, Гарова, Генерал Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Ганев, Димитър Аджарски, Димо Панев, Добри Цвятков, Дойчо Минков, Доктор Г. М. Димитров, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, Местност Ваганска Бара, Местност Прелеза, Младост, Недялко Русинов, Неофит Рилски, Никола Й. Вапцаров, Оборище, Овчарска, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р. Славейков, Петър Стефанов, поляната, Свети Свети Кирил и Методий, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Киров, Тотю Стоянов, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Начков, Цар Иван Шишман

На 03.08.2017 г. /12:30 - 12:45 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:45 - 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген. Тотлебен, Георги Кирков, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, Митю Христов, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Цонев

На 03.08.2017 г. /12:30 - 12:45 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:45 - 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Йоглав

На 31.07.2017 г. /11:45 - 12:55 ч./ - Ловеч: 34-ти Пехотен Полк, Васил Левски, Велико Търново, Гарата, ЖП Спирка, Източна Индустриална зона, Мадара, Местност Велур, Местност Липака, Местност Печковец, Местност Синан тепе, Местност Стратеш, Митропол. Дионисий Ловчански, Мостова, Никола Цвятков, Осъмска, Сирко Станчев, Тодор Кирков, Хан Кубрат

На 02.08.2017 г. /08:30 - 08:45 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 11:45 - 12:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Ловеч: 34-ти Пехотен Полк, Васил Левски, Велико Търново, Гарата, Източна Индустриална зона, Мадара, Местност Велур, Местност Липака, Местност Синан тепе, Местност Стратеш, Осъмска, Сирко Станчев, Хан Кубрат

На 31.07.2017 г. /12:00 - 12:45 ч./ - Ловеч: I Кв. 2А, Източна Индустриална зона, Местност Синан тепе, Филип Тотю, Хан Кубрат

За периода 01-02.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ловеч: Бачо Киро, Дълбокия път

На 31.07.2017 г. /08:30 - 12:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Ловеч: Бяло море, Мизия, Освобождение

На 02.08.2017 г. /08:30 - 12:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Ловеч: Местност Синан тепе, Осъмска, Хан Кубрат

На 02.08.2017 г. /12:30 - 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Ловеч: Освобождение

На 03.08.2017 г. /12:30 - 12:45 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 12:30 - 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:45 - 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Ловеч: Северна Индустриална зона

На 01.08.2017 г. /08:30 - 12:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Ловеч

Община Луковит

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Карлуково: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Иванов, Градище, Дико Илиев, Дунав, Здравец, Иван Ангелов, Искър, Кокиче, Петър Трантеев, Работническа, Юрий А. Гагарин

На 03.08.2017 г. /10:00 - 14:15 ч./ - Луковит: Ген. Гурко, Гето Йошев, Княз Борис 1, Христо Ботев, Христо Ясенов, Цар Симеон 1

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Торос: Александър Стамболийски, Априлци, Бузлуджа, Валето, Вишиндол, Възраждане, Върбан Йотов Теслов, Гатил, Градинска, Дило Йотов, Дило Йотов, Дойчин Димитров, Кирил и Методий, Кичера, Лозарска, Люляк, Марин Табаков, Мелнична, Младост, Незабравка, Никола Вапцаров, Оборище, Пейо К. Яворов, Потока, Райна Княгиня, Стоян Георгиев, Хан Аспарух, Цар Симеон, Ягода

Община Тетевен

На 02.08.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Галата: Васил Левски, Димитър Полянов, Капитан Петко Войвода, Лиляна Димитрова, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пеньо Пенев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Христо Ботев

На 03.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Гложене, Общ. Тетевен: 0503083, Махала Зоренишки дол, Махала Топилище

На 01.08.2017 г. /10:00 - 14:30 ч./ - Гложене, Общ. Тетевен: Вит, Георги Глож, Зорница, Кокиче, Кулата, Местност Касълека, Местност Левица, Местност Рупци, Петко Найденов, Цачо Ненов

На 04.08.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Гложене, Общ. Тетевен: Кв Четирлъка

На 31.07.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Голям Извор, Общ. Тетевен: Дидьо Пеев Галевски, Димитър Крачунов, Пейо Пеев Галевски, Равна, Рендашка

На 02.08.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Градежница: Еделвайс, Иван Вазов

На 01.08.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Малък Извор, Общ. Ябланица: Присойка

На 01.08.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Рибарица, Общ. Тетевен: 62579. 168. 546. 1, Георги Бенковски, Захари Стоянов, Костина, Отец Кирил, ПИ-62579. 164. 2

На 31.07.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./; на 03.08.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Тетевен: Безименна, Махала Равнище

Община Троян

На 02.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./; на 03.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч./; на 04.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Балабанско: Зона Вилите, Мах. Магунска, Мах. Мутевска, Мах. Факирска, Мах. Шошковска, Местн. Габърска, Район Центъра

На 01.08.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./; на 02.08.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./; на 03.08.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Бели Осъм: Козя стена, Стоян Българенчето

На 01.08.2017 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Белиш: Мах. Маргатина, Мах. Марковска, Мах. Минковска, Мах. Панамска, Микренска, Стара планина

На 02.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч./; на 03.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч./; на 04.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Горно Трапе: Дочо Гадев, Мах. Длъжковска, Мичо Димитров-Ганди, Мичо Райковски, Стара планина

На 02.08.2017 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Горно Трапе: Мах. Длъжковска

На 01.08.2017 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Драшкова поляна: Драшковска, Липова Могила, Липовска, Местн. Балинцова, Местн. Липова Могила, Местн. Цветански, Христо Ботев

На 02.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Калейца: Васил Ватев, Дамян Банчев

На 01.08.2017 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Орешак, Общ. Троян: Балкан, Данчо Василешки, Иван Павлов, Неофит Калчев

На 31.07.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 02.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 03.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Орешак, Общ. Троян: Мах. Баба Стана

На 01.08.2017 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Патрешко: Местн. Далешка, Местн. Еренско, Местн. Златешка, Местн. Минева Къща, Местн. Предела, Местн. Спасовска

На 02.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./; на 03.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч./; на 04.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Терзийско, Общ. Троян: Баба Тонка, Балкан, Васил Левски, Грънчар, Девети септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Дочев Дочковски, Изгрев, Караулна Четворка, Кирил и Методий, Ковачовец, Коман, Местн. Коман, Местност Пъпровци, Найден Минков Стоевски, Никола Даскалов, Първомайска, Стойко Л. Донковски, Стойко Хр. Дулевски, Терзийска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Цвятковски

На 03.08.2017 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Терзийско, Общ. Троян: Баба Тонка, Балкан, Васил Левски, Грънчар, Девети септември, Захари Стоянов, Иван Дочев Дочковски, Изгрев, Караулна Четворка, Кирил и Методий, Ковачовец, Коман, Първомайска, Стойко Л. Донковски, Стойко Хр. Дулевски, Терзийска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Цвятковски

На 01.08.2017 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: Акад. Ангел Балевски, Димитър Икономов-Димитрика, Кв. Ливадето, Кв. Ливадето, Ливадето, Ливадето, Мах. Дудевска, Мах. Дудевска, Мах. Миревска, Мах. Сеновоза, Мах. Сеновоза, Общ. Червянска лъка

На 01.08.2017 г. /08:30 - 09:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Акад. Ангел Балевски, Кв. Ливадето, Ливадето, Мах. Дудевска, Мах. Сеновоза, Общ. Червянска лъка

На 31.07.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 01.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 02.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Ген. Карцов, Мах. Голяма Рибна

На 01.08.2017 г. /08:15 - 09:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Кв. Ливадето, Ливадето, Мах. Дудевска, Мах. Миревска, Мах. Сеновоза

На 02.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./; на 03.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч./; на 04.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: Мах. Длъжковска, Местност Алдишки Рът

На 02.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./; на 03.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./; на 04.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Черни Осъм: Амбарица, Девети септември, Жилища на Горското Стопанство, Общ. Дз Обнова, Първи май, Стара планина

На 01.08.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./; на 02.08.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./; на 03.08.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Чифлик, Общ. Троян: Мах. Троянска, Тодор Каблешков, Хаджийска

На 02.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./; на 03.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч./; на 04.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Шипково: Александър Стамболийски, Ангел Дръндаров, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Васильов, Вежен, Венеца, Вилна зона, Георги Димитров, Димитър Илиев, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов, Капитан Никола Войновски, Кирил и Методий, Ковачевец, Комсомолска, Крушево, Мир, Първомайска, Ръждавец, Слънчев бряг, Стадион, Стара планина, Христо Ботев, Червено Знаме, Шипковски Бани

Община Угърчин

На 03.08.2017 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Драгана: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Гоце Делчев, Любен Каравелов, Сан Стефано, Стефан Караджа, Христо Ботев, Яне Сандански

На 01.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кирчево: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Комитска, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв. 5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух

На 01.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Лесидрен: Местност Берча

На 01.08.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Лесидрен: Местност Язовир Сопот

На 04.08.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Славщица: Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Георги С. Раковски, Даловска, Иван Вазов, Корканска, Московска, Паисий Хилендарски, Последна, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 04.08.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Славщица: Васил Левски, Рачовска

Община Ябланица

На 03.08.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./ - Глогово: 020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М. Езерото, Мах. Водна, Мах. Джебин Трап, Мах. Къдря, Мах. Равнището, Мах. Ръбя, Местн. Три Могили, Местн. Широки Трап, Местност Мастяк, Местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А. Гагарин

На 03.08.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./ - Градежница: Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К. Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, Мах. Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А. Гагарин

На 01.08.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Златна Панега: Бачо Киро, Димитър Грънчаров, Местност Драганина Могила, Митко Палаузов, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Хан Аспарух

На 31.07.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: 089104, III-10 Кв. 13, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Местност Братевец, Местност Гераня, Местност Ламбовци, Местност Шумака, Местност Шумака, Местност Шумнене, Местност Шумнене, Мико Петков, Пеловска Ливада, Рила, Ширевец

На 02.08.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./; на 03.08.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: Ангел Кънчев, Вежен, Възраждане, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Раковски, Дунав, Здравец, Искър, Кв. 54 Пл. Възраждане, Лисец, Мико Петков, Оборище, Рила, Симеон Велики, Скобелев, Средна Гора, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев

На 04.08.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: Ген. Гурко, Драгойца, Местност Пали Лула, Местност Шумнене, Шумнене.

 

Плевенска област

Община Белене

На 01.08.2017 г. /08:45 - 15:30 ч./; на 02.08.2017 г. /08:45 - 15:30 ч./; на 03.08.2017 г. /08:45 - 15:30 ч./ - Божурлук: ул. „Албатрос“, Албена, Виктория, Даскал Ников, Зорница, Йордан Миланов, Лом, Мургаш, Никола Петков Караников, Огоста, Осъм, Пирин, Прохлада, Рожен, Ропотамо, Сидер Юнак, Средна Гора, Тунджа, Хвойна, Черни Връх, Шипка

На 01.08.2017 г. /08:45 - 15:30 ч./; на 02.08.2017 г. /08:45 - 15:30 ч./; на 03.08.2017 г. /08:45 - 15:30 ч./ - Петокладенци: 189004, Веселин Чунев, Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Крум Христов, Огоста, Осъм, Петко Блажев, Пирин, Първи Стоп двор, Рила, Христо Генов, Шипка, Янтра

На 01.08.2017 г. /08:45 - 15:30 ч./; на 02.08.2017 г. /08:45 - 15:30 ч./; на 03.08.2017 г. /08:45 - 15:30 ч./ - Стежерово: Аксаков, Ал. Константинов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Асен Халачев, Балкан, Беласица, Борко, Вапцаров, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Виктория, Вл. Заимов, Вл. Тричков, Г. Бенковски, Г. Кирков, Гатю Коларов, Гео Милев, Гоце Делчев, Д. Бендерски, Д. Грънчаров, Данко Великов, Димо Хаджидимов, Дунав, Жданов, Ив. Вазов, Йорданка Николова, Клокотница, Л. Каравелов, Л. Станев, Люляк, Малчика, Маршал Толбухин, Младен Блажев, Морава, Николай Корнев, Петко Денев, Петко Напетов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Ропотамо, Сенко, Стара планина, Стела Благоева, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Яне Сандански

На 01.08.2017 г. /08:45 - 15:30 ч./; на 02.08.2017 г. /08:45 - 15:30 ч./; на 03.08.2017 г. /08:45 - 15:30 ч./ - Татари: 177014, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Дойран, Илинден, Кирил и Методий, Коста Шишманов, Крум Тончев, Любен Каравелов, Н. Й. Вапцаров, Отец Паисий Хилендарски, П. Р. Славейков, Панайот Волов, Първи Стоп двор, Радецки, Рила, Слави Алексиев, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хр. Смирненски, Христо Кърпачев, Цветан Спасов, Шипка

Община Долна Митрополия

На 31.07.2017 г. /10:00 - 13:15 ч./; на 01.08.2017 г. /10:15 - 13:15 ч./; на 02.08.2017 г. /10:00 - 13:15 ч./ - Байкал: Бенковски, Васил Левски, Вит, Г Димитров, Георги Михайлов, Георги Раковски, Дунав, Любен Каравелов, Марица, Н Дъбовянов, Огоста, Стадиона, Стара планина, Странджа, Христо Ботев

На 01.08.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Долна Митрополия: Батак, Васил Друмев, Васил Топалски, Г. С. Раковски, Дунав, Охрид, Росица, Св. Св. Кирил и Методий, Трети март, Христо Ботев

Община Долни Дъбник

На 01.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долни Дъбник: III Стопански двор ПИ 291019, ІІІ Стопански двор, Гоце Делчев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кл Охридски, Македония, Нефтеник, Перущица, Софроний Врачански, Ст. Заимов, Стопански двор, Тунджа, Ъгъла на ул. Тунджа и ул. Перущица

На 02.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долни Дъбник: Ал Стамболийски, Балкан, Бр Миладинови, В Априлов, В Петлешков, Гоце Делчев, Захари Стоянов, Кирил и Методий, Македония, Никола Петков, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Струма, Тунджа, Царевец

На 02.08.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./; на 03.08.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./; на 04.08.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./ - Долни Дъбник: Ал Стамболийски, В Априлов, В Петлешков, Велчова Завера, Г. М. Димитров, Захари Стоянов, Никола Петков, Райко Даскалов

На 31.07.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долни Дъбник: България, Ген. В. Стойчев, Добрич, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Освобождение, Пенчо Славейков, Райна Княгиня

Община Искър

На 31.07.2017 г. /08:30 - 17:30 ч./; на 01.08.2017 г. /08:30 - 17:30 ч./; на 02.08.2017 г. /08:30 - 17:30 ч./; на 03.08.2017 г. /08:30 - 17:30 ч./; на 04.08.2017 г. /08:30 - 17:30 ч./ - Искър, Общ. Искър: Бр Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Въло Йончев, Георги Димитров, Иван Вазов, Лиляна Димитрова, Отец Паисий, Перущица, Петър Берон, Райко Даскалов

Община Левски

На 02.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Асеновци: 1-ви май, 23-ти септември, 8-ми март, 9-ти май, Александър Стамболийски, Асен Банчев, Асен Вълев, Асен Халачев, Бахчалъка, Бузлуджа, Бързаца, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Г. С. Раковски, Гастело, Гено Борисов, Евтим Костов, Емил Михайлов, Иван Кунчев, извън регулацията, Индустриална, Калето, Липето, Любен Каравелов, Люлин, Малчика, Манол Нисторов, Милан Кунчев, Мир, Митко Палаузов, Мусала, Никифор Йорданов, Николай Панчев, Огоста, Огражден, Осмо Калугерово, Осъм, Пеньо Йончев, Райко Даскалов, Раковска, Рила, Ропотамо, Селище, Сергей Румянцев, Сливница, Софка Вълева, Стадиона, Стара планина, Трети март, Филип-тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка, Яворов

На 01.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бацова Махала: Аврора, Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-р Петър Берон, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Карл Маркс, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Радецки, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Средец, Станке Димитров, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 03.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Борислав: Васил Априлов, Васил Левски, Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Максим Горки, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, П. К. Яворов, П. Р. Славейков, Петър Берон, Пирин, Ракитин, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Средна Гора, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Ю. А. Гагарин

На 01.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Българене, Общ. Левски: Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, В Левски, Веселин Кръстев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Клисура, Крум Драголов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, Петко Петков, Пирин, Полтава, Преслав, Рила, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна Гора, Стара планина, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Съботин Генов, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 03.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/; на 04.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Варана: Александър Филипов, Витоша, Дунав, Елията, Иван Колев, Лом, Огоста, Острицата, Осъм, Рашко Колев, Рила, Родопи, Ропотамо, Росица, Странджа, Струма, Хемус, Чайка, Чуката

На 03.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Вълчитрън: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Балкан, Бачо Киро, Бенковски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло море, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Иван Рилски, Лачко Ангелов, Любен Каравелов, Македония, Мусала, Оборище, Огоста, Опълченска, П. К. Яворов, Паисий, Пенчо Славейков, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Ресен, Родопи, Росица, Св. Св. Кирил и Методий, Скопие, Стара планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Циригова Могила, Черно море, Янтра

На 02.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Горско Сливово: Александър Димитров, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Веселин Вачев, Веселин Краев, Владимир Заимов, Ганчо Желязков, Ген. Карцов, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Минов, Георги Папазов, Георги Раковски, Гоце Делчев, Данка Минова, Дечо Алтънов, Димитър Благоев, Драгомир Пенчовски, Иван Вазов, Йордан Мичев, Кирил и Методий, Клокотница, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Марин Домузов, Марин Дринов, Маршал Толбухин, Москва, Ненко Илиев, Оборище, Осъмска, Пейо К. Яворов, Петър Стоянов, Петьо Пенчев, Радецки, Райко Даскалов, Ремсова Петорка, Сергей Румянцев, Славейков, Славянска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Тодор Дичев, Тодор Каблешков, Тодор Конов, Тодор Митев, Тотю Опълченеца, Тракия, Филип-тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цачо Сяров, Шипка, Юрий А. Гагарин, Юсеин Мутков, Юсменови

На 31.07.2017 г. /08:00 - 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Горско Сливово: Александър Димитров, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Веселин Вачев, Веселин Краев, Владимир Заимов, Ганчо Желязков, Ген. Карцов, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Минов, Георги Папазов, Георги Раковски, Гоце Делчев, Данка Минова, Дечо Алтънов, Димитър Благоев, Драгомир Пенчовски, Иван Вазов, Йордан Мичев, Кирил и Методий, Клокотница, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Марин Домузов, Марин Дринов, Маршал Толбухин, Москва, Ненко Илиев, Оборище, Осъмска, Пейо К. Яворов, Петър Стоянов, Петьо Пенчев, Радецки, Райко Даскалов, Ремсова Петорка, Сергей Румянцев, Славейков, Славянска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Тодор Дичев, Тодор Каблешков, Тодор Конов, Тодор Митев, Тотю Опълченеца, Тракия, Филип-тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цачо Сяров, Шипка, Юрий А. Гагарин, Юсеин Мутков, Юсменови

На 03.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/; на 04.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Градище, Общ. Левски: 23-ти септември, Ален Мак, Альоша, Априлско Въстание, Атанас Пенев Косев, Батак, Бели Брези, Бузлуджа, Вит, Витоша, Воденицата, Възраждане, Генчо Хинчев, Девети май, Девети Юни, Днепър, Добруджа, Драва, Дунав, Еделвайс, Етър, Искър, Йордан Вачев, Камчия, Климент Борисов, Клокотница, Козлодуй, Комсомолска, Локомотив, Лом, Мургаш, Мусала, Незабравка, Оборище, Огоста, Околовръстна, Околчица, Опълченска, Осъм, Панагюрище, Паркова, Партизанска, Партизанска Среща, Пеню Колев, Пеню Пенев, Перущица, Пионерски път, Пирин, Република, Рила, Родопи, Ропотамо, Самоцвете, Септември, Стара планина, Странджа, Тараклъка, Трети март, Цар Калоян, Чавдарци, Черно море, Шипка, Юбилейна, Янтра, Ясна поляна

На 01.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Изгрев, Общ. Левски: Акация, Балкан, Вардар, Витоша, Възраждане, Георги Павлов, Дунав, Евлоги Христов, Еделвайс, Заря, Игнат Величков, Камчия, Коми, Лъки, Люлин, Марица, Осъм, Пирин, поляна, Рила, Родопи, Свобода, Стадион, Стара планина, Странджа, Тинтява, Тополница, Явор

На 01.08.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Изгрев, Общ. Левски

На 03.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Каменец, Общ. Пордим: Априлов, Атанас Митев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Витоша, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Индустриална, Искър, Кирил и Методий, Люлин, Неофит Рилски, Оборище, Опълченска, Освобождение, Осъм, Отец Паисий, П. К. Яворов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пирин, Радецки, Рила, Ропотамо, Сергей Румянцев, Средна Гора, Стара планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Черно море, Шипка, Янтра

На 31.07.2017 г. /08:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/; на 01.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Каменец, Общ. Пордим

На 03.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Катерица: Беласица, Божин Чулев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Лиляна Бърдарова, Любен Вешков, Рила, Стара планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов

На 02.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Крушуна: XXI-427 Кв. 52, Александър Ганчев, Вежен, Вихрен, Ганчо Дочев, Георги Котев, Денчо Христов, Дечо Николов, Димитричка Чолакова, Димитър Попов, Дочо Нейков, Йордан Станчев, Костадин Стойков, Крайбрежна, Люлин, Маарата, Маарата, Марийка Мончева, Митко Пройнов, Митю Киров, Моню Ив. Минев, Неделчо Генов Христов, Неделчо Котев, Опълченска, Осъм, Петър Червенков, Рила, Сава Попов, Сакар, Средна Гора, Стара планина, Стефан Симеонов, Странджа, Христо Плахчев, Цветан Петров

На 31.07.2017 г. /08:00 - 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Крушуна: XXI-427 Кв. 52, Маарата

На 31.07.2017 г. /08:00 - 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/; на 02.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Кърпачево: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Вата Кърпачева, Витоша, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Драгомир Пенчовски, Еделвайс, Иван Вазов, Козлодуй, Косм. Георги Иванов, Костадин Ганев, Митю Пенчев, Младост, Моню Минев, Москва, Осъм, Пирин, Пролет, Радост, Рила, Стара планина, Стою Иванов, Христо Кърпачев, Черно море, Шипка

На 02.08.2017 г. /08:00 - 08:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Индустриална

На 03.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/; на 04.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Левски, Общ. Левски: М-Ст Шаварна

На 31.07.2017 г. /08:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/; на 01.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Левски, Общ. Левски

На 03.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Летница, Общ. Летница: Александър Димитров

На 02.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Летница, Общ. Летница: Александър Димитров, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Балкан, Бачо Киро, Безименна, Бузлуджа, България, България, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Генерал Радецки, Георги Бенковски, Георги Раковски, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Доктор Г. М. Димитров, Дунав, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Клокотница, Козл0Дуй, Летница, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марица, Местност Бабичина, Москва, Мусала, Неофит Рилски, Никола Петков, Паисий Хилендарски, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Петко Д. Петков, Петко Ф. Атев, Пирин, Пишмана, Райко Даскалов, Райна Княгина, Рила, Сергей Румянцев, Сливница, Стара планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Странджа, Страцин, Стрелча, Тодор Икономов, Тодор Каблешков, Трапезица, УПИ I, Кв. 45, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Бакалов, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царевец, Шипка

На 31.07.2017 г. /08:00 - 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Летница, Общ. Летница: България, Местност Бабичина

На 31.07.2017 г. /08:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/; на 01.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Летница, Общ. Летница

На 03.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 15:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Одърне: 9-ти септември, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Али Шарифов, Безименна, Божин Чулев, Вапцаров, Васил Левски, Витоша, Владимир Ангелов, Възраждане, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Добри Чинтулов, Едно, Захари Стоянов, Любен Вешков, Н В Грамовски, Назъм Хикмет, Пенчо Славейков, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Стара планина, Тодор Каблешков, Трети март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цветан Спасов

На 03.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Пелишат: 17 Партизани

На 03.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Пордим: Алеко Константинов, Балкан, Братя Миладинови, В. Априлов, Васил Левски, Веслец, Витоша, Владимир Заимов, Гурко, Драва, Дунав, Иван Божинов, Иван Вазов, Кала тепе, Крайречна, Одеса, Радецки, Раковски, Рила, Сергей Румянцев, Скобелев, Средец, Стара планина, Стефан Караджа, Трети март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна

На 01.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Санадиново: № 280011, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоце Делчев, Д-р Петър Берон, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Москва, Осъмски, Панайот Волов, Рила, Свобода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин, Янтра

На 01.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Трънчовица: Бачо Киро, Бистрица, Витоша, Волга, Григор Вачков, Дунав, Епископ Евгений Босилков, Искър, Камчия, Малчика, Марица, Места, Митко Палаузов, Мусала, П Р Славейков, Рила, Родопи, Росица, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Цанко Церковски, Шипка, Янтра

На 02.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Чавдарци, Общ. Ловеч: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Беласица, Беласица, Бузлуджа, Вежен, Витоша, Възвишеска, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Сава Раковски, Дунав, Иван Вазов, Изгрев, Марица, Мусала, Никола Д. Петков, Огоста, Осъм, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода, Петко Войвода, Пирин, Рила, Свети Кирил и Методий, Свети Кирил и Методий, Свобода, Средна Гора, Средна Гора, Стара планина, Стефан Караджа, Стопански двор, Струма, Търговска, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Шипка, Шипка, Янтра

На 31.07.2017 г. /08:00 - 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Чавдарци, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Беласица, Иван Вазов, Изгрев, Петко Войвода, Свети Кирил и Методий, Свобода, Средна Гора, Хан Омуртаг, Шипка

На 03.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/; на 04.08.2017 г. /08:00 - 08:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Червена: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Никопол

На 31.07.2017 г. /09:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Асеново, Общ. Никопол: Васил Левски, Д-р Петър Берон, Трети март, Христо Ботев, Чавова

На 31.07.2017 г. /09:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Дебово

Община Плевен

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гривица: Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Мечка, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Антим I, Г. С. Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи май, Рила, Стоян Заимов, Татар Махала, Тодор Александров, Ю. А. Гагарин

На 03.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Плевен: 56722. 651. 187, Кв. 603, ул. Витска долина, Д-р Г. М. Димитров/Н. Гиг/, Дружба, Местн. Витска Равнина, Плевен, Сторгозия

На 04.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Асен Златаров, Гривица, Републиканска

На 03.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Беласица, Шар планина

На 01.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Катя Попова

На 31.07.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Катя Попова, Руй

На 02.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Христо Ботев

На 31.07.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 01.08.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 02.08.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 03.08.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 04.08.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен: Ал Димитров, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Вола, Кракра, Маршал Толбухин, Одерец, П Р Славейков, Панагюрище, Шейново

На 04.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен: Ал Стамболийски, Г Димитров, Патриарх Евтимий, Пещера, Цоню Матев, Чепеларе, Чепино, Ямбол

Община Червен бряг

На 03.08.2017 г. /08:15 - 14:15 ч./ - Горник: Делницата, Йордан Даскалов, Пенков Остров, Петко Хр Петков, Христо Цветков

На 03.08.2017 г. /08:15 - 14:15 ч./ - Червен бряг: 248005 М Водол, Маркова Могила, Местност Биволски Камък

На 03.08.2017 г. /08:30 - 14:15 ч./ - Червен бряг: 951. 244, 951. 420, VI-2017, Безименна, Долна Биволица ПИ 164018, Дунав, Ж. П. Фон Жилища - ИСК Депо, Ж. П. Фонд Жилища - 7 ЖП Сек, Златна Мина, Маркова Могила, П. Р. Славейков, УПИ 139001.

 

Пернишка област

Община Брезник

На 31.07.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 01.08.2017 г. /08:30 - 16:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч./; на 02.08.2017 г. /08:30 - 16:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч./; на 03.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Банище

На 31.07.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 01.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 02.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 03.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Брезник: 9-ти септември, Ангел Коцелянов, Андрей Жданов, Бреза, Владо Радославов, Жданов, Мала река, Христо Ботев, Шипка

На 04.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Горни Романци

На 03.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Красава

На 02.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Режанци

Община Ковачевци

На 31.07.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч./ - Блатешница: МТП ТКЗС, П-Л XVII, Пл. N 48, Кв. 9, УПИ ХVII Кв. 6

На 31.07.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч./ - Враня стена: Джоковци

На 31.07.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч./ - Горна Глоговица: МТП Банков Рид

На 31.07.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч./ - Дивля: Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Димитров-майстора, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Д-р Г. М. Димитров, Д-р Петър Берон, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крайречна, Мах. Бежанска, Мах. Бонева, Мах. Валявичарска, Мах. Войнова, Мах. Гогева, Мах. Джоманова, Мах. Дубрава, Мах. Дульова, Мах. Жъкова, Мах. Заякова, Мах. Ильова, Мах. Козаш, Мах. Костадинова, Мах. Кукувичарска, Мах. Кушлина, Мах. Кушова, Мах. Милкова, Мах. Милошова, Мах. Никова, Мах. Панчова, Мах. Паунова, Мах. Пезулярска, Мах. Пешова, Мах. Преслъп, Мах. Славкова, Мах. Тумба, Мах. Ушанова, Мах. Фильова, Мах. Чавкова, Мах. Шумкова, Никола Вапцаров, Никола Петков, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Филип Тотю, Христо Ботев

На 31.07.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч./ - Жабляно: 29012. 1. 1

На 31.07.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч./ - Земен: Албена, Александър Стамболийски, Асен Златарев, Баба Тонка, Белово, Васил Левски, Вилна зона Муршина Падина, Гео Милев, Гоце Делчев, Груйова, Д-р Г. М. Димитров, Димитър Благоев, Евтим Арсов, Земенски Манастир, Земенско Кале, Ивайло, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кирил и Методий, Княз Борис, Кракра, Любен Каравелов, Майстор Миленко, Манастирска, Мах. Бакалска, Мах. Брънзова и Орлово Гнездо, Мах. Гледжарска, Мах. Дойчинова, Мах. Искренова, Мах. Митина, Мах. Митова, Мах. Царева, Мах. Язовира, Никола Вапцаров, Никола Петков, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Петър Берон, Пещерско шосе, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Риша, Самуил, Симеон, Стефан Стамболов, Струма, Тичък, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Тервел, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Яне Сандански

На 31.07.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./ - Земен: Александър Стамболийски, Вилна зона Муршина Падина, Д-р Г. М. Димитров, Земенски Манастир, Мах. Митова, Пещерско шосе

На 31.07.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч./ - Калище

На 31.07.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч./ - Калотинци

На 31.07.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч./ - Лобош: 020013 по Квс, М. Царски Рид, III-154, 155, Кв. 39, Павлов дол, УПИ ІX Кв. 305, УПИ ІІІ, Кв. 42, Царски Рид

На 31.07.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч./ - Одраница

На 31.07.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч./ - Пещера, Общ. Земен

На 31.07.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч./ - София: Надежда

Община Перник

На 03.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Боснек: 070008, 3-ти март, Ален Мак, Божур, Бор, Борич, В. Левски, Витоша, Грамаге, Добри дол, Духлата, Духлата, Евлоги Агайн, Жива Вода, Иван Вазов, Игличе, Извора, Извора, Йордан Йовков, Клен, Клен, Кокиче, Ладивец, Ладивец, Ливаге, Ловен Дом, Махала Влахова, Махала Джамбазка, Минзухар, Могиля, Могиля, Момина Сълза, Н. Й. Вапцаров, Н. Й. Вапцаров, Незабравка, Петрус, Ракита, Ранковица, с. Боснек, Славей, Стефан Караджа, Струма, Струма, УПИ І-536, Кв. 43, Х. Димитър, Христо Ботев, Христо Ботев, Чакова, Явор, Явор, Яворов, Ясен

На 03.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Вискяр

За периода 31.07. -04.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Витановци: Васил Левски, Кракра Пернишки, УПИ І-51 Кв. 14

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 11:15 - 12:15 ч./ - Горна Диканя: X-1583, Кв 195, Горна Диканя, Махала Джорговица, Парцел Хіх-1127, Кв. 116А, Пи203, УПИ І-1517 Кв. 211, УПИ Х-1306, Кв. 165

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 11:15 - 12:15 ч./ - Гълъбник: Кв. 25 УПИ Xііі-353, УПИ VII-112, Кв. 16, УПИ ХV-45, Кв. 6

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 11:15 - 12:15 ч./ - Долна Диканя: 884 Кв. 67А и 67Б, 926, XIII-755, Кв. 47, Гаджова Махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838, Кв. 62, УПИ IX=883 Кв 67А, УПИ VII- 852, 854 Кв. 65, УПИ XI-261, Кв. 40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 11:15 - 12:15 ч./ - Дрен: V-420 Кв. 4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М. Попова Махала, Махала Мали Дрен, Махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, с. Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 03.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Друган: УПИ ХV-407 Кв. 49

На 31.07.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Перник: Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Благой Гебрев, Изток, Кадиевка, Клемент Готвалд, Луганск, Младен Стоянов, Младен Стоянов Кв. 63 Парцел, Мошино, Рашо Димитров, Юрий Гагарин

На 03.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Перник: Арчар, Васил Левски, Горно Могиличе, Ела, Железни заводи, Захари Зограф, Калина, Калкас, Караманица, Куциян, Липа, Могиличе, Незабравка, Резервоара, Чинар

На 04.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Перник: Балван, Бузлуджа, Дъга, Кръстец, Острица, Пирин, Протожерица, Рила, Софийско шосе, Странджа, Шипка

На 03.08.2017 г. /09:15 - 14:00 ч./ - Перник: Брезник

На 03.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Перник: Брезник, Владислав Граматик, Граово, Добри Чинтулов, Инжинерен, Кракра Пернишки, Михаил Георгиев, Никола Карев, Презвитер Козма, Радомир, Самоков, Св. Иван Рилски, Св. Св. Кирил и Методий, Тако Пеев, Твърди ливади, Тодор Влайков, Тодор Паница, Физкултурна, Централен Градски Парк

На 03.08.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Перник: Железни заводи, Караманица

На 31.07.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Перник: Изток, Младен Стоянов, Монтана

На 02.08.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Перник: Кв. Стара чешма

На 02.08.2017 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Перник: Радина чешма

На 03.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Радомир: Върба, Райко Даскалов

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 11:15 - 12:15 ч./ - Старо село, Общ. Радомир: VII-157 Кв. 17, XXVII-XXVIII Кв. 12, Мах. Дукова

На 03.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Стефаново, Общ. Радомир: Мах. Егреците

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 11:15 - 12:15 ч./ - Студена, Общ. Перник: ПИ 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище МКТП Щрабаг, Иван Вазов, Каражинец, Мах. Кашова, Мах. Рулева, Местн. Каражинец/И. Р. /, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 11:15 - 12:15 ч./ - Чуковец, Общ. Радомир

Община Радомир

На 01.08.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./; на 02.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Владимир

На 01.08.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Долни Раковец

На 01.08.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Друган

На 01.08.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./; на 02.08.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./; на 03.08.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./; на 04.08.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Извор, Общ. Радомир

На 31.07.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Кленовик

На 01.08.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Кондофрей

На 01.08.2017 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 09:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Радомир: Кв. Върба

На 01.08.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Стефаново, Общ. Радомир

На 01.08.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Червена Могила

Община Трън

На 01.08.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Бераинци

На 01.08.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Бохова: УПИ-Х|-148

На 01.08.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Главановци, Общ. Трън

На 01.08.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Главановци, Общ. Трън

На 01.08.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Джинчовци

На 01.08.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Забел

На 01.08.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Зелениград: Парцел ІІІ-253, Кв. 40

На 03.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Лешниковци: Имот 32, Кв. 5

На 01.08.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Лешниковци

На 01.08.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Милославци: УПИ V-71, Кв. 18

На 01.08.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Насалевци

На 01.08.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Рани луг: П-Л XXI-235, Кв. 7

На 01.08.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Рани луг: П-Л XXI-235, Кв. 7, УПИ ІV-280, Кв. 3 Мах. Пещер

На 01.08.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Реяновци

На 01.08.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Слишовци

На 01.08.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Стрезимировци: 56

На 01.08.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Стрезимировци

На 01.08.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Трън: Осми март, Бор, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Десета, Мурговица, Нов живот, Руй, Света Троица, Стефан Рангелов

На 01.08.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Тураковци

На 01.08.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Цегриловци: ПИ 197

На 01.08.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Ярловци.

 

Кюстендилска област

Община Бобов дол

На 04.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бабино

На 31.07.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Големо село: VI, Кв. 10, ПИ 452, Кв. 3

На 03.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Горна Козница: П-Л ХIV-234, Кв. 23

На 31.07.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Шатрово: 067016, VI-255, Кв. 27

Община Дупница

На 02.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница: 04220. 8. 70, Бригадирска, Бригадирска, Георги Димитров, Гергана, Гергана, Здравец, Зелен път, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Комсомолска, Малчика, Местност Мантарлия, Мусала, Осми март, Осми март, Победа, Победа, Първи май, Първи май, Русалка, Самоковище, Теменуга, ХI-124, Кв. 17, Христо Ботев, Христо Ботев

На 01.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница: Александър Стамболийски, Ален Мак, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Вела Пеева, Георги Димитров, Гергана, Горица, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иглика, Кв. 50, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Крайречна, Ленин, Ленин, Лоза, Максим Горки, Малина, Осми март, Отец Паисий, Пионерска, Първи май, Първи май, Теменуга, Фенерка, Христо Ботев

На 01.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Гюргево

На 31.07.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./; на 01.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./; на 02.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./; на 03.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./; на 04.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Делян, Общ. Дупница: Хіх-164, Кв. 12

За периода 31.07. -04.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Делян, Общ. Дупница: Парцел ІV-485, Кв. 13

На 01.08.2017 г. /09:45 - 10:00 ч./ - Дупница: 68789. 162. 69, 68789. 164. 15, 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски Рид, извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Свобода, Софийско шосе, Стръмна, УПИ VIII, Кв. 8, ПИ 68789. 602. 65, Яхинско шосе

На 01.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Дупница: 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски Рид, извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Софийско шосе, Стръмна

На 01.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Дупница: Местност Драгоина Могила, Самоковско шосе

На 01.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Дупница: Самоковско шосе

На 01.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно море, Яне Сандански

На 01.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Самораново: Митко Палаузов, Саморанска

На 01.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Сапарева баня: 65365. 46. 10, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методий, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански двор, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 01.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 01.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Червен брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 31.07.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Червен брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Мусала, Партизанска, Пионерска, Рила, Станке Димитров, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 31.07.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Червен брег: Георги Димитров

На 01.08.2017 г. /09:45 - 10:00 ч./ - Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 20. 25, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански двор, Трети март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско шосе

На 01.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански двор, Трети март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско шосе

Община Кюстендил

На 03.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Багренци: Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим. Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище на с. Багренци и с. Граница, Иван Вазов, извън регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, Местност До селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка

На 01.08.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Берсин: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Златаров, Бузлуджа, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Вола, Вола, Възраждане, Възраждане, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Зарев, Георги Раковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Иван Вазов, извън регулация, извън регулация, Козлодуй, Козлодуй, Комунизъм, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Полет, Първи май, Първи май, Свобода, Свобода, София, София, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Чавдар, Чавдар

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:30 - 10:30 ч./ - Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар

На 03.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Берсин

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Богослов: 037149, Махала Топилата

На 01.08.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала Падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна Махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:30 - 10:30 ч./ - Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала Падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна Махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ветрен, Общ. Невестино: Мах. Агушка, Мах. Дамянска, Мах. Капралска, Мах. Ковачевска, Мах. Новаковска, Мах. Ризовци, Мах. Смиленска

На 31.07.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Вратца: Махала Вучкова, Махала Гаджалска, Махала Илчова, Махала Ливадска, Махала Мазнево, Махала Мацаранска, Махала рекалска, Махала Стоилкова, Махала Терзийска, с. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил

На 03.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Гирчевци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев

На 31.07.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:30 ч./ - Горна Брестница: Влахов дол, Местност Влахов дол

На 31.07.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Горна Брестница

На 03.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Горна Гращица: Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет и Трети септември, Девети май, Девети септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, Местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин

На 31.07.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:30 ч./ - Грамаждано: II-110. Кв. 11, Александър Стамболийски, Васил Левски, Джурналица, Димитър Каляшки, Здравец, Любен Манджуков, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Исманица, Местност Стрелбище Пи003007, Осогово, ПИ 17680. 25. 36, Радослав Нотев, Румена Войвода, Стоимен Ковачев, Христо Ботев

На 31.07.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Грамаждано: Местност Гола Велика

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч./ - Граница: Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, Местност Манастира, Местност Ридо, Мусала, Нов живот, Осми март, Осоговска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пионерска, Пролет, Първи май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев

На 31.07.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Гърляно: Владимир Заимов, Девети септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, Махала Балиндол, Махала Баовец, Махала Биковска, Махала Джопарска, Махала Долна, Махала Леските, Махала реката, Махала Ресенска, Махала Ярешка, Местност Смоквата, Местност Средно поле, Руен

На 01.08.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Длъхчево-Сабляр: Мах. Милчовска, Мах. Милчовска, Местност Орехчето, Местност Орехчето

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:30 - 10:30 ч./ - Длъхчево-Сабляр: Мах. Милчовска, Местност Орехчето

На 03.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Долна Гращица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, Местност Дупките, Местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 03.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Долна Козница: 22112. 500. 2

На 01.08.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Друмохар: Мах. Ангеловци, Мах. Ангеловци, Мах. Джоганска, Мах. Джоганска, Мах. Табачка, Мах. Табачка, Мах. Таушанска, Мах. Таушанска, Местност Сврътките, Местност Сврътките

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:30 - 10:30 ч./ - Друмохар: Мах. Ангеловци, Мах. Джоганска, Мах. Табачка, Мах. Таушанска, Местност Сврътките

На 03.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Друмохар: Мах. Брашненица

На 01.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Друмохар

На 01.08.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Еремия: Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:30 - 10:30 ч./ - Еремия: Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска

На 03.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Жабокрът: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Калоян, Местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха река, Христо Ботев, Шипка

На 03.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Жабокрът: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети септември, Еделвайс, извън регулацията, Оборище, Овощарска, Пауталия, Помпулузки Бахчи, Средец, Суха река, Христо Ботев

На 31.07.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:30 ч./ - Жиленци: Ангел Маноилов, Борис Джелепски, Васил Левски, Глоковска, Гюешевско шосе, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Иглика, Крайречна, Кьошко, Махала Везенска, Махала Долна, Махала Сиракова, Махала Черковна, Махала Чифлика, Местност Баладърица, Местност При Къщи, Местност Разкръсие, Местност Сбирище, Местност Спротива-Чифличето, Милан Керенски, Над Погребите, Осогово, Петър Ризов, При Къщи, Първи май, Радослав Нотев, Райна Княгина, Теменужка, УПИ ХVIII -187 Кв. 228, Христо Ботев

На 31.07.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Жиленци: Везенска Махала, с. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, Махала Босачка, Махала Везенска, Махала Грънчарска, Махала Долна, Махала Мазнево, Махала Сиракова, Махала Сърбинска, Махала Чифлика, Махала Юручка, Местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, рекалска, Стопански двор, Христо Ботев

На 31.07.2017 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Жиленци: Курбанци

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Згурово

На 01.08.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Илия: Мах. Груйовска, Мах. Делийска, Мах. Карадачка, Мах. Кацарска, Мах. Левковци, Мах. Миленска, Мах. Мишовска, Мах. Ралинска, Мах. рекалийска, Мах. Тузлучка, Мах. Чукарска

На 01.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Илия: Мах. Груйовска, Мах. Делийска, Мах. Карадачка, Мах. Кацарска, Мах. Левковци, Мах. Миленска, Мах. Мишовска, Мах. Ралинска, Мах. рекалийска, Мах. Тузлучка, Мах. Чукарска

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч./ - Илия: Мах. Груйовска, Мах. Делийска, Мах. Кацарска, Мах. Левковци, Мах. Мишовска, Мах. рекалийска, Мах. Чукарска

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Илия

На 01.08.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Кадровица: Мах. Постолска, Мах. Постолска, Мах. Станкова, Мах. Станкова

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:30 - 10:30 ч./ - Кадровица: Мах. Постолска, Мах. Станкова

На 03.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Катрище: Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, Местност Валого, Местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Абоба, Местност планина Осогово, Местност Хисарлъка

На 31.07.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Кюстендил: Белият Камък, Бреза, Гюешевско шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, Махала Корубанска, Местност Влахов дол, Местност Гнила, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Жабокрътски Рид, Местност Полски Имоти, Местност Ръжеве, Местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински бор, Станкевско шосе, ул. Дупнишко шосе

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч./ - Кюстендил: Белият Камък, Дупнишко шосе, Станкевско шосе

На 31.07.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:30 ч./ - Кюстендил: Бреза, Васил Петлешков, Гюешевско шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Елисавета Багряна, Емил Марков, Жельо Демиревски, Иван Банков, Игнат Барбар, Индустриална, Йоаким Осоговски, Крум Зарев, Любчо Кечев, Малчика, Местност Влахов дол, Местност Гола Велика, Местност Гърлянски Черешарник, Местност Динката, Местност Лозенски Механи, Могилата, Никола Атанасов, Николай Рукавишников, Петър Берон, Петър Ников, Прогона, Румена Войвода, Сердика, Соволска, Спартак, УПИ VII Кв. 91 А, Цвятко Радойнов

На 31.07.2017 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Кюстендил: Бреза, Гюешевско шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, Махала Корубанска, Местност Влахов дол, Местност Динката, Митко Палаузов, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински

На 04.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Кюстендил: Запад, Йордан Захариев, Ракла

На 03.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Местност Николичевски път

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Лелинци: Васил Левски, Махала Горна

На 03.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Лиляч: Местност Войника

На 31.07.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:30 ч./ - Лозно: Васил Левски, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Каляшки, Дрин, Емил Шекерджийски, Йорданка Николова, Китка, Махала Кепазка, Местност Азна, Местност Кочине, Местност Лозище, Местност Орачето, Местност Пладнище, Местност Стари Лозя, Местност Стрелбището, Осогово, Паисий Хилендарски, Под Селото, Слатина-026005, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански двор, Стоян Лудев, Стрелбището, УПИ ІX Стопански двор, Христо Ботев, Цанко Церковски, Четиринадесети май

На 03.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Невестино, Общ. Невестино: VI-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, Махала Развигорска, Махала Разсолкова, Махала Синорска, Местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи май, Струма, УПИ Іх-61, 63, 70, Кв. 22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 03.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Неделкова Гращица

На 03.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Нови Чифлик: Бивш Стопански двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ново село, Общ. Кюстендил: Махала Двете Реки

На 01.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Ново село, Общ. Кюстендил

На 01.08.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Пелатиково: Мах. Брусарска, Мах. Бумбарска, Мах. Горовска, Мах. Дръчките, Мах. Карпуска, Мах. Кацарска, Мах. Леската, Мах. Лодарска, Мах. Манчовска, Мах. Орешарска, Мах. Очипалска, Мах. Попанска, Мах. Раковска, Мах. Селишка, Мах. Суровичка, Мах. Сърнатичка, Мах. Траянци, Мах. Тръстеник, Мах. Харизанска, Мах. Чифлико, Мах. Шеовци, Мах. Шишовска, Мах. Шопска, Мах. Янкуловци

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:30 - 10:30 ч./ - Пелатиково: Мах. Брусарска, Мах. Бумбарска, Мах. Горовска, Мах. Дръчките, Мах. Карпуска, Мах. Кацарска, Мах. Леската, Мах. Лодарска, Мах. Манчовска, Мах. Орешарска, Мах. Очипалска, Мах. Попанска, Мах. Раковска, Мах. Селишка, Мах. Суровичка, Мах. Сърнатичка, Мах. Траянци, Мах. Тръстеник, Мах. Харизанска, Мах. Чифлико, Мах. Шеовци, Мах. Шишовска, Мах. Шопска, Мах. Янкуловци

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч./ - Пиперков Чифлик: Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, Местност Друмарката, Митко Палаузов, Отец Паисий, Руен, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 03.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Плешивец: Дванадесета

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Раково, Общ. Невестино: Махала Бурнаавска, Махала Ковачка, Махала Озранци, Махала Рахталинска, Махала реката, Махала Решанска

На 01.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч./ - Рашка Гращица: Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Сухар

На 31.07.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Ръсово: Мах. рекалска, Община Кюстендил, Махала Лесичка

На 01.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Слокощица: Махала Маркова, Махала Рошковци

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Слокощица: Махала Рошковци

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч./ - Слокощица: Местност Мичевица

На 01.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Смоличано: Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков Рид, Махала реката, Махала Св. Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци

На 01.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Страдалово: Мах. Борачичка, Мах. Геберо, Мах. Дъбовска, Мах. Заячка, Мах. Иванковци, Мах. Кьосевци, Мах. Лингурска, Мах. Логодашка, Мах. Нечемска, Мах. Орничарска, Мах. Пешовска, Мах. реката, Мах. Рудишка, Мах. Рудище, Мах. Стамболийска, Мах. Шаинска, Мах. Ширилийска, Мах. Шияне, Мах. Шиячка

На 03.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Таваличево: Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин

На 01.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Тишаново: Мах. Воденица, Мах. Гълъбовска, Мах. Ивановска, Мах. Качанска, Мах. Митковска, Мах. Найденци, Мах. реката, Мах. Хайдушка, Мах. Янчовска

На 03.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Търновлаг: Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети март

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Търсино

На 01.08.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Църварица: Мах. Гракалска, Мах. Гракалска, Мах. Копривен, Мах. Копривен

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:30 - 10:30 ч./ - Църварица: Мах. Гракалска, Мах. Копривен

На 01.08.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Цървена Ябълка: Таскова Плевня

На 03.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Четирци: М. Топилата, Махала Ямен

Община Сапарева баня

На 03.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ - Овчарци, Общ. Сапарева баня: 020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot; Грабежо&Quot; , Местност Герена, Местност Песоко, Местност През реката, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски езера, Седемнадесети март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 02.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Овчарци, Общ. Сапарева баня: Баба Тонка, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Златни Брегове, Липа, Местност През реката, Панайот Волов, Рилски езера, Синчец

На 03.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ - Паничище: 300 В Отдел 04, Ид. 65365. 210. 970, II, II, Кв. 8, Іх - Кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото езеро, УПИ - І, Кв. 70, УПИ VIII Кв. 10

На 03.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ - Ресилово: 026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Община Сапарева баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански двор, Теменужка, Трети март, УПИ - VII-672, Кв. 36, ХIV-11, Кв. 5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра

На 02.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Ресилово: 027007

На 03.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Самораново: 65245. 1. 214, Балкан, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв. 16, Крайречна, Митко Палаузов, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Пейо Яворов, Раковска, Самуил, Стаменко Градевски, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин

На 03.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ - Самораново: 65245, 6, 153, 65245. 1. 214, 65245. 4. 266. 1, 65245. 4. 405, 65245. 4. 440, 65245. 45. 4. 416, 65245. 6. 499. 1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв. 16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин

На 03.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ - Сапарева баня: 032046, 65365, 601, 10, 65365. 210. 111, 65365. 31. 45, 65365. 32. 226, 65365. 32. 353, 65365. 601. 186, 65365. 602. 602, I, Кв. 74, III, Кв. 125, LXXVI, Кв. 74 Идент. 65365. 602. 375, LXXXIV-2797, Кв. 74, ІІІ-3071, Кв. 120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, Местност Бончук, Местност Водни дол, Местност Зелени Преслап, Местност Света Вода, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов живот, Омуртаг, Опълченска, Осми март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, ПИ - 1351, ПИ LXXXііі; Кв. 74, ПИ № 65365. 210. 111 М. Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски езера, Роза, Св. Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански двор, Тинтява, Тракия, Трети март, УПИ - Х-2641, ПИ 65365. 601. 84, УПИ VI-147, Кв 12, Пи65365. 601. 92, УПИ VIII-2759, Кв. 109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода

На 01.08.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Сапарева баня: Бачо Киро, Болярица, Буйов Рид, Васил Априлов, Васил Левски, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Германея, Дъга, Кокиче, Ловна, Паничище, ПИ - 1351, Синчец, Скакавица, Тракия, Христо Смирненски, Явор

На 03.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Село Самораново

Община Трекляно

На 01.08.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Добри дол, Общ. Трекляно: Махала Горна Ливада, Махала Добридолски Воденици, Махала Паргова, Махала Савова.

 

Благоевградска област

Община Банско

На 02.08.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Добринище: ул. „Адам Трънка“, Васил Априлов, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Темелков, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Козарев, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Освобождение, Първи май, Христо Смирненски

На 02.08.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Добринище: Атанас Попадийн, Георги Димитров, Григор Пърличев, Даме Груев, Елин Пелин, Митко Палаузов, Опълченска, Паисий Хилендарски, Петко Р. Славейков, Попово езеро, Софроний, Хан Аспарух, Чобан Бойчо, Шипка

Община Благоевград

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бело поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, Васил Левски, Имот 04279. 818. 47, УПИ III-63, Кв. 5

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Благоевград: Арсений Костенцев, Георги Измирлиев, Георги С. Раковски, Петко Д. Петков

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Владо Черноземски, Генерал Тодоров, Майор Стефан Иванов, Св. Св. Кирил и Методий, Скаптопара

На 03.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Д. Церово

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Изгрев, Общ. Благоевград

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Клисура, Общ. Благоевград: Махала Миладинци, Местност Лозята, Падината

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Логодаж: УПИ-ІV-195 Кв. 14, Голяма Нива

Община Гоце Делчев

На 01.08.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Капсии

На 01.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Брезница: Керанека

На 03.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, Старото село, Хі-99, 131, Кв. 22

На 01.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Гоце Делчев: І-181006, Мест. Ташков Мост, Алеко Константинов, Арда, Бяло море, Вардар, Васил Левски, Гоце Делчев, Детска, Драма, Дунав, Кв. 201 УПИ ІІ-344, Кмет Никола Атанасов, Местност Мочура, Местност Текето, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Панаирски ливади-Продължение, Петър Сарафов, Попови ливади, Потока, Радецки, Серес, Складова База, Стоян Петралийски, Ташков Мост, Тащков Мост, Текето, Христо Ботев, Черна Гора, Юг, Юрий Гагарин

На 01.08.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ - Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови ливади, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Димо Хаджидимов, Екзарх Антим, Илия Батаклиев, К. К. Попови ливади, Кестените, Местност Стрелбището, Местност Текето, Неофит Бозвели, Панаирски ливади, Папаз Чаир, Попови ливади, Р-Н Манастирчето, Ръждавица, Тодор Александров, Христо Матов, Цар Калоян

На 31.07.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гоце Делчев: Атанас Дуков, Братя Миладинови, Бяло море, Дебър, Иларион Макариополски, Кичево, Майор Димитър Думбалаков, Ниш, Прилеп, Стефан Захариев, Христо Силянов, Цариброд

На 01.08.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Гоце Делчев: Бяло море, Гоце Делчев, Кмет Никола Атанасов, Местност Мочура, Панаирски ливади-Продължение

На 03.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./; на 04.08.2017 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Димитър Димов, Драгоман, Дунав, Кв. 157, 207, 216, 218, Кв. 158 УПИ І, Комсалко Лако, Лакото, Потока, Стара планина, Янко Атанасов

На 01.08.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ - Делчево, Общ. Гоце Делчев: 020288 М. Ливадите

На 01.08.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ - Добротино: 4043, Сарп дере

На 01.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Мусомища: Местност Стопански двор

Община Гърмен

На 31.07.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ - Гърмен: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Десета, Неуточнен адрес, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Трета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 31.07.2017 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Гърмен: извън регулацията

На 31.07.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ - Дебрен

На 31.07.2017 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Марчево: 047096 по КВС на с. Марчево

Община Кресна

На 31.07.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 01.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 02.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 03.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Кресна: Влахински езера, Детелина, Еделвайс, Отец Паисий, Перун, Пирин, Пирински бор, Рила, Спартак, Теменуга, Яне Сандански

Община Петрич

На 31.07.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Габрене: Александър Матрасов, Здравец, извън регулацията, Комсомолска, Марена, Местност Марена, Октомври, Освобождение, Радецки, Родина, Стопански двор

На 31.07.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кавракирово: Беласица, Богоево, Валого, Връх Тумба, Димитър Благоев, зад Ридо, Иглика, Места, Местност Ризово дере, Местност Тополите, Мургаш, Осогово, Пейо Яворов, Ризов андък, Спартак, Яне Сандански

На 01.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 02.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кавракирово: Беласица, Богоево, Валого, Връх Тумба, Димитър Благоев, зад Ридо, Иглика, Места, Местност Ризово дере, Мургаш, Осогово, Пейо Яворов, Ризов андък, Спартак, Яне Сандански

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Коларово, Общ. Петрич: Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Владимир Заимов, Възраждане, Жданов, Любен Каравелов, Малчика, Октомври, Пейо Яворов, Подгорие, Просвета, Радомир, Симеон Кавракиров, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Самуил

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Кулата: Антон Попов, Брегалница, ЖП Кулата, Местност ГКПП-Кулата, Местност Кавако, Неуточнен адрес, Петко Р. Славейков, Плевен, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян

На 31.07.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Михнево: Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, извън регулацията, Лазар Данаилов, Москва, Неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи май, Самуилова Крепост, Стопански двор, Тома Митов, Червена Скала, Шипка

На 31.07.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври, България, Васил Левски, Вит, Екзарх Йосиф, Калабак, Полковник Дрангов, Цар Симеон, Янтра

На 03.08.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: VII, Кв. 177, ул. Рокфелер, Даме Груев, Дунав, Места, Местност Мерата, Осогово, Полковник Дрангов, Промишлена зона, Просвета, Рокфелер, Солунска, Стопански двор, Струма, Струма УПИ ІІІ Кв312, УПИ Хііі-3694, Кв. 312, УПИ Хх Кв. 314, Хііі, Христо Чернопеев

На 03.08.2017 г. /08:30 - 12:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: VII, Кв. 177, ул. Рокфелер, Рокфелер

На 31.07.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./; на 01.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./; на 02.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./; на 03.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./; на 04.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов, Гоце Делчев, Македония, Маркови Кладенци, Младост, Москва, Огражден, Русия, Самуилова Крепост

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Червен път

На 01.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Рибник

На 02.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Струмешница: Струмешница

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Яворница: Победа

Община Разлог

На 03.08.2017 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Банско: Пирин

На 03.08.2017 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Бачево: 23-ти септември, Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, Местност Перивол, Местност Раждавец, Неофит Рилски, Неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака, Шипка, Яне Сандански

На 31.07.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Бачево: 23-ти септември, Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, Местност Перивол, Местност Раждавец, Неофит Рилски, Неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака, Шипка, Яне Сандански

На 02.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бачево: Александър Стамболийски, Васил Левски, Местност Перивол, Никола Вапцаров, Перивол

На 31.07.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Бачево: Георги Димитров, Димо Хаджидимов

На 02.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов

На 31.07.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./; на 02.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.08.2017 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Белица, Общ. Белица: Местност Семково

На 31.07.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./; на 03.08.2017 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Годлево

На 31.07.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./; на 03.08.2017 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Горно Драглище: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 31.07.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Горно Драглище

На 31.07.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./; на 03.08.2017 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Добърско

На 31.07.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./; на 03.08.2017 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Долно Драглище: 026036, УПИ IX 219 Кв 42

На 02.08.2017 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Разлог: Bgl1203, Безименна, Васил Левски, Георги Финдрин, Голак, Екзарх Йосиф, Изворите, Крапа, Македония, Местност Извора, Местност Малък Чурулец, Местност Пром. Зона-Горен Стопански двор, Полковник Лазар Нишков, Предел, Пром. Зона-Горен Стопански двор, Шейново

На 03.08.2017 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Разлог: Пром. Зона-Долен Стопански двор, 15-ти септември, 61813. 645. 21 М. Габавица, ІІІ-750, 123 ПИ 61813, 750, 123, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Баба Магдалена, Баница, Бела река, Бела река, Бела река, Бела река, Бела река, Братя Каназиреви, Братя Каназиреви, Братя Каназиреви, Братя Каназиреви, Братя Копанарови, Братя Копанарови, Братя Кулини, Братя Кулини, Братя Миладинови, Братя Юрукови, Булаир, Варош, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Вихрен, Вихрен, Вихрен, Войнишка, Войнишка, Възраждане, Възраждане, Възраждане, Гарата, Генерал Ковачев, Георги Бенковски, Георги Скрижовски, Голак, Голак, Голак, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Грънчарска, Д-р Иларион Астинов, Даме Груев, Джинджерица, Долен Стопански двор, Дунав, Дълга Махала, Еделвайс, Екзарх Йосиф, Екзарх Йосиф, Екзарх Йосиф, ж. к. Кцх, Занаятчийска, Занаятчийска, Иван Вазов, Иван Даскала, Изворите, Изгрев, Изток, Изток, Изток, Иконом Никола Ангелов, Иларион Макариополски, Иларион Макариополски, Илийска, Илийска, Илинден, Илинден, Илинден, Искър, Искър, К Ц Х, Калиново, Каракьой, Катарино, Л. Каравелов, Лазар Топалов, Лазар Топалов, Македония, Марица, Марица, Местност Банище, Местност Бел път, Местност Катарино, Местност Катарино, Местност Перивол, Местност Пром. Зона-Горен Стопански двор, Местност Пром. Зона-Долен Стопански двор, Местност Пром. Зона-Долен Стопански двор, Мехомия, Мехомия, Мирчо Кипрев, Мирчо Кипрев/Бело море/, Младост, Неуточнен адрес, Неуточнен адрес, Нов път, Нова, Опълченска, Опълченска, Охрид, Патриарх Евтимий, Пирин, Подполковник Спиридонов, Подполковник Спиридонов, Поп Богомил, Предел, Предел, Преображение, Преображение, Преображение, Пром. Зона-Долен Стопански двор, Първа, Рила, Рила, Родопи, Саровица, Саровица, Саровица, Св. Климент Охридски, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Симеон Петеларов, Стара планина, Стара планина, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Странджа, Телемах Илиев, Телемах Илиев, Телемах Илиев, Телемах Илиев, Телемах Илиев, Тодор Александров, Тодор Александров, Тодор Александров, Тодор Кондев/Мирчо Кипрев/, Тодор Кондев/Мирчо Кипрев/, Трети март, Трети март, УПИ III, Хан Аспарух, Хан Пресиян, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Иван Асен II, Цар Иван Шишман, Цар Иван Шишман, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Симеон, Черна река, Черна река, Черна река, Черна река, Четнишка, Шаркьой, Шаркьой, Шейново, Шейново, Шипка, Шипка, Юндола, Явор, Явор, Яне Сандански, Яне Сандански

На 02.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Разлог: 15-ти септември, 5-ти километър, Бела река, Гоце Делчев, Кукурево/Бетолово, Местн. Янколова река, Местност Бельов баир, Местност Бетоловото, Местност Извора, Местност Катарино, Местност Кукурево, Местност Пети километър, Местност Пром. Зона-Горен Стопански двор, Местност Реденка, Местност Църнако, Опълченска, Проф. Иван Кипров, Св. Климент Охридски

На 01.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Разлог: Бела река, Васил Левски, Възраждане, Иван Вазов, Крапа, Места, Поп Богомил, Преображение, Родопи, Тодор Александров, Хан Крум

На 31.07.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Разлог: Бела река, Вихрен, Катарино, Местност Банище, Местност Катарино, Местност Перивол, Черна река

На 02.08.2017 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Разлог: Бела река, Местност Църнако

На 02.08.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ - Разлог: Варош, Голак, Еделвайс, Св. Св. Кирил и Методий, Тодор Александров

На 31.07.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Разлог: Местност Катарино

На 02.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Разлог: Местност Перивол

На 31.07.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Разлог: Местност Пром. Зона-Долен Стопански двор, Христо Ботев

На 03.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Разлог: Промишлена зона УПИ ІІ, Кв. 72, ПИ 61813. 750. 7, 8, 9

Община Сандански

На 01.08.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ - Вихрен

На 01.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 02.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 03.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Джигурово: 10-79

На 31.07.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Джигурово: 10-79, 10-79

На 01.08.2017 г. /10:00 - 12:15 ч.; 10:00 - 10:15 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ - Илинденци: Трета

На 31.07.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Калейца: Анска

На 01.08.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ - Лиляново: Местност Попина лъка, Местност Туричка черква, Полатица, Попина лъка, Попина лъка - Лещака, Попина лъка-Лещака, Стожа, Туричка черква

На 01.08.2017 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Лиляново: Местност Попина лъка, Местност Туричка черква, Попина лъка, Попина лъка - Лещака, Попина лъка-Лещака, Туричка черква

На 01.08.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:00 - 12:15 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ - Плоски: Попина лъка, Тремошница, Тремощница

На 01.08.2017 г. /10:00 - 12:15 ч.; 10:00 - 10:15 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ - Поленица: Димитър Благоев, Изгрев, Петър Берон, Стопанска

На 01.08.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ - Сандански: Александър Буйнов, Ангел Ташков, Асен Златаров, Асен Хадживасилев, Баба Тонка, Банска, Бачо Киро, Башлийца, Беласица, Берово, Бистрица, Божин Димов, Борис Сарафов, Братя Миладинови, България, Вардар, Васил Кънчев, Васил Левски, Вихрен, Воден, Връх Елен, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Казепов, Георги С Раковски, Георги Скрижовски, Горно Броди, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димитър Икономов, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Еделвайс, Емануил Воскидович, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, Илинден, Ильо Войвода, Индже Войвода, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Кожух, Кочо Чистименски, Крайречна, Крушево, Лагадина, Любен Каравелов, Македония, Малашевска, Мара Бунева, Мелник, Места, Местност 10-ти километър, Местност Беговица, Местност Мозговица, Местност Попина лъка, Местност Тремошница, Местност Туричка черква, Местност Хано, Местност Четвърти километър, Местност Чинар Куши, Метсност 4-ти километър, Надежда, Неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Карев, Огражден, Одрин, Опълченска, Осми март, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К. Яворов, Перун, Перущица, Петър Берон, Петър Сарафов, Пирин, Първи май, Р-Н Главен път Е-79, Р-Н пътно Управление, Р-Н пътя на Хидрострой, Радецки, Райна Княгиня, Родопа, Роженски Манастир, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Козма и Дамян, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Сердика, Серес, Синаница, Сирма Войвода, Скопие, Славчо Ковачев, Славянка, Соколова Скала, Солидарност, Солунска, Спартак, Станке Димитров, Стефан Карчев, Стефан Стамболов, Стою Хаджиев, Струга, Струма, Таската Серски, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Цар Симеон, Чудомир Кантарджиев, Шар планина, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 01.08.2017 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Сандански: Александър Буйнов, Ангел Ташков, Асен Златаров, Асен Хадживасилев, Баба Тонка, Банска, Бачо Киро, Башлийца, Беласица, Берово, Бистрица, Божин Димов, Борис Сарафов, Братя Миладинови, България, Вардар, Васил Кънчев, Васил Левски, Вихрен, Воден, Връх Елен, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Казепов, Георги С Раковски, Георги Скрижовски, Горно Броди, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димитър Икономов, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Еделвайс, Емануил Воскидович, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, Илинден, Ильо Войвода, Индже Войвода, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Кожух, Кочо Чистименски, Крайречна, Крушево, Лагадина, Любен Каравелов, Македония, Малашевска, Мара Бунева, Мелник, Места, Местност Мозговица, Местност Попина лъка, Местност Тремошница, Местност Туричка черква, Местност Хано, Надежда, Неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Карев, Огражден, Одрин, Опълченска, Осми март, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К. Яворов, Перун, Перущица, Петър Берон, Петър Сарафов, Пирин, Първи май, Р-Н Главен път Е-79, Р-Н пътно Управление, Радецки, Райна Княгиня, Родопа, Роженски Манастир, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Козма и Дамян, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Сердика, Серес, Синаница, Сирма Войвода, Скопие, Славчо Ковачев, Славянка, Соколова Скала, Солидарност, Солунска, Спартак, Станке Димитров, Стефан Карчев, Стефан Стамболов, Стою Хаджиев, Струга, Струма, Таската Серски, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Цар Симеон, Чудомир Кантарджиев, Шар планина, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 31.07.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Сандански: Божин Димов, Васил Кънчев, Македония, Мара Бунева, Св. Св. Кирил и Методий, Свобода, Христо Ботев, Цар Иван Асен

Община Сатовча

На 04.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Вълкосел: Балтите, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Георги С Раковски, Заря, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Неуточнен адрес, Отец Паисий, Прогрес, Хан Аспарух

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Кочан: 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Местност Стопански двор, Мир, Неуточнен адрес, Осма, Отец Паисий, Пета, Победа, Пролет, Първа, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стопански двор, Струма, Тодор Каблешков

На 31.07.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 01.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 02.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 03.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Сатовча: Васил Даракчиев, Г. С. Раковски, Дунав, Еделвайс, Иглика, Кокиче, Лазар Карабожиков, Майор Топалов, Неуточнен адрес, Никола Карталов, Орфей, Освобождение, Родопи, Стопански двор, Тодор Шопов, Хаджи Димитър, Шипка

Община Симитли

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Крупник: Васил Коларов, Васил Левски, Гладстон, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Кокиче, Кресненско Въстание, Крупник, Ленин, Местност Текелев шумак, Пайсий Хилендарски, Текелев шумак, Хан Аспарух, Яне Сандански

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Симитли: Бор, Вихрен, Георги Петров, Георги Попов, Гьорче Петров, Изгрев, Илинден, Местност Лозенски андък, Пазара, Първи май, Р-Н Нова Махала, Родопи, Сердика, Симитли, Славей, Трети март, УПИ IV-371, Кв. 90, Христо Смирненски, Ц. Махала

За периода 31.07.-04.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Симитли: Победа, Симитли, Славянска

Община Струмяни

На 31.07.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 01.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 02.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 03.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 04.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Микрево: 81, Александър Стамболийски, Берово, Берово, Василево, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Елин Пелин, Иван Вазов, Малешевска, Орфей, Палат, Петър Берон, Решково, Сирма Войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Трети март, Чинара

На 02.08.2017 г. /09:00 - 11:15 ч./ - с. Махалата

На 02.08.2017 г. /09:00 - 11:15 ч./ - с. Махалата с. Седелец

Община Хаджидимово

На 31.07.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Хаджидимово: Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Илинденци, Климент Охридски, Македония, Места, Местност Тумбата, Младост, Опълченска, Ореляк, Свети Георги, Спартак, Средни ливади, Теменуга, Трети

Община Якоруда

На 02.08.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Якоруда: Айдаре, Алпийска, Белмекен, Богдан Войвода, Букет/Петнадесета/, Бунтишка, Бърдо, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гоце Делчев, Грагьовец/Стефан Чернев/, Градище/Трета/, Грънчар/23-Септември/, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Дванадесета, Девета, Джебре/Иван Ботушанов/, Добро Ниве/Партизанска/, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Иван Попкостов, Изгрев, Кирил и Методий, Кожух, Лазарец, Любен Каравелов/Ат. Хаджиянч, Македония, Места/П. Джеджеров/, Местност Буковец, Мусала, Неуточнен адрес, Никифор Филипов, Ореховица, Освобождение, Пелистър, Пета/Поп Филип Стоянов/, Петко Р. Славейков, Пирин, Първа/Илия Колев/, Родопи, Седма, Солун/Мустафа Кьоров/, Софроний, Стара планина, Стефан Караджа/Никола Карад, Стойко Маджере, Стокевица, Стоян Табаков, Трещеник, Хаджи Никола Вардев, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 септември/, Четвърта /Г. Бицин/, Четиринадесета, Шеста/Асен Вригазов/, Яворов, Якорудски бор, Яне Сандански

На 02.08.2017 г. /08:45 - 11:45 ч./ - Якоруда: ул. „Софроний“.

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

 

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Огромни тапи изнервят шофьорите в София, изтезание е да караш кола в столицата 0| 344 |18.08.2017 . Бойко Рашков: ДАНС нарушават закона закона и подслушват хора с разрешение на съдии от СГС 0| 522 |18.08.2017 . В Турция прогнозират мощно земетресение с магнитуд над 7 0| 934 |18.08.2017 . Ликвидираха атентатора от Барселона 1| 1100 |18.08.2017

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах