Четвъртък, 19 Юли 2018, 09:08
Frognews
0| 3405 |09.02.2018

Ето къде ЧЕЗ ще спира тока

.
Уважаеми клиенти, ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 12 - 16 февруари 2018 г.  включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД  

Община Витоша  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Герена/Драгалевци/, Захари Зограф, Крушова Градина

На 12.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Родопски Извор, Света Екатерина/Катюша/

На 13.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва, Войнишко Въстание, Здравец

На 13.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 14.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра, II-3477, кв. 916, Буков Дол, Войнишко Въстание, Здравец, Кайлъка, Лесковец, Марин Чукар, Ново Село, Пирин/Дупките/, Суха Лешница, Хеброс

На 13.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Борис Димовски, Братя Бъкстон

На 13.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: 187-ма кв. Мал. Долина/Младос, 192-ра кв. Мал. Долина/Младос, 192/В. З. Малинова Долина/, 193/В. З. Малинова Долина/, 196/В. З. Малинова Долина/, 198/В. З. Малинова Долина/, 201/В. З. Малинова Долина/, 8-ма /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/, IX-455, 464, 473, 475, Кв. 5, Архитект Васильов и Цолов, Бистришко Шосе, Малинова Долина, Малинова Долина I-598 кв. 1а

На 13.02.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  В. З. Малинова Долина

На 13.02.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Бистришко Шосе

На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Местн. Офелиите, Парк Витоша, Парк Витоша, Планина Витоша

На 14.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва, Войнишко Въстание, Голяма Могила, Здравец, Канала, М. Манастирски Ливади УПИ IV-834, 803, 835 кв. 82б, местност Киноцентъра, Полк. Антон Кръстев, Свети Сава, Тричкова Могила

На 14.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Бъкстон, Българска Легия

На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1

На 15.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Вихрен/Петър Тонев/, Казбек

На 15.02.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  София: Панорамен Път, Саша Попов, Секвоя

На 16.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Казбек

На 16.02.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: 1-ва, Здравец, Крайречна, Лешникова Гора, Мащерка, Хан Крум, Хан Крум/Драгалевци/

Община Връбница  

На 14.02.2018 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Волуяк: Божур, В Бившето Ткзс, Огоста, Пламък, Сердика

На 14.02.2018 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична: Васил Левски/Мраморско Шосе, Руйни Води

На 14.02.2018 г. /09:45 - 15:15 ч./ -  София: Проф. Янаки Моллов/Стачник/

На 15.02.2018 г. /10:30 - 12:15 ч./ -  София: Ломско Шосе

Община Възраждане  

На 12.02.2018 г. /12:15 - 16:30 ч./ -  София: Иларион Макариополски, Пиротска/Трети Април/

На 15.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Одрин 119 Схеи

На 15.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Цар Симеон

Община Изгрев  

На 14.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Майор Юрий Гагарин

На 16.02.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  София: Акад. Илия Петров /130/, Акад. Методи Попов, Ген. Щерю Атанасов/Райко Але, Д-Р Г. Атанасович/115-та/, Драган Цанков, Жетварка/Ил. Петров/, Латинка, Никола Мирчев, Фредерик Жолио Кюри

Община Искър  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба, Дружба

На 13.02.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: Продан Таракчиев

На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч./ -  София: Дружба

На 14.02.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 13:30 - 17:00 ч./ -  Казичене: Александър Стамболийски, Белица, Васил Левски/Черв. Армия/, Околовръстен Път

На 14.02.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 13:30 - 17:00 ч./ -  Кривина, Общ. Столична: Околовръстен Път, Стопански Двор, УПИ XII-756 П. И. № 576, М Ливадето

На 14.02.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 13:30 - 17:00 ч./ -  София: Кривина, Околовръстен Път

На 14.02.2018 г. /09:30 - 17:00 ч./ -  Кривина, Общ. Столична: Стопански Двор

Община Красна Поляна  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Разсадника, Разсадника, Разсадника

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 709-та/Красна Поляна/, Богданица/Кр. Поляна/, Братин Дол, Възкресение/Стоян Лепоев/, Доростол, Иван Гарванов/Бръшл-Воронеж, Кубан/Царево Село /Ник. Зане, Лайбниц, Лвов, Народоволец, Несебър, Рижки Проход, Стрезимировци, Суходолска, Чемерика

На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Разсадника, Разсадника

На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Разсадника

На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 15:00 ч./ -  София: Западен Парк/Христо Михайло

На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Западен Парк/Христо Михайло, Разсадника

На 16.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Илинден, Индже Войвода, Тодор Александров/Н. Цанов/, Ъгъла Т. Александров и К. Величков

Община Красно Село  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Константин Иречек, Райко Жинзифов

На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: ул. ”Неофит Рилски, Константин Иречек, Райко Жинзифов, Софийски Герой

На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Софийски Герой, Софийски Герой

На 14.02.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: 20-ти Април

На 15.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Ген. Скобелев, Люлин Планина/Ник. Кофарджи, Христо Ботев

На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Ген. Тотлебен, Сотир Андонов

На 15.02.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: Бул. Хр. Ботев , Скобелев

На 16.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Ген. Скобелев

На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Ивайло, Сотир Андонов, Феликс Каниц, Феликс Каниц

На 16.02.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София: Доспат

Община Кремиковци  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долни Богров: 1, 10, 15, 16, 3, 35, 4, 5, ІХ-356 кв. 18

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Долни Богров, Кремиковци

Община Лозенец  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Милин Камък

На 14.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Кораб Планина/Илия Филипов/

На 14.02.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Арсеналски/Владо Георгиев/, Димитър Хаджикоцев, Зорница, Никола Козлев, Цветна Градина

На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Орфей

Община Люлин  

На 12.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ -  София: Люлин, Люлин 4

На 12.02.2018 г. /09:20 - 15:20 ч./ -  София: Люлин 5

На 13.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 14.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 15.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ -  София: Люлин, Люлин 3, Люлин 4

На 13.02.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Мир, Стефан Стамболов/Будишин/

На 13.02.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  София: Филиповци, Шосе Банкя

На 16.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ -  София: Люлин 3, Люлин 3

Община Младост  

На 12.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 1

На 12.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Младост 3, Младост 3

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 12-ти Април / Горубляне, 3-ти Май / Горубляне/, Васил Пешев /Кв. Горубляне/, Горубляне, Долците, Музейна / Горубляне, Пети Ноември /Горубляне, Пионерска, Самоковско Шосе, Цветна Градина, Цветна Градина /Горубляне

На 13.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Младост 2, Младост 3

На 14.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Александър Малинов, Младост 3, Младост 3, Младост3

На 16.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Младост 1А

Община Надежда  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Надежда 4

На 14.02.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Нови Искър

На 14.02.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  София: Доло / Требич/

На 15.02.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Жорж Дантон/Фр. Революция/- ул. Царевец, Надежда 1

На 16.02.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Надежда 4, Надежда 4

Община Нови Искър  

На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Войнеговци: 11884. 5964. 154, 577, В. З Воинеговци Кл. В Стб, В. З. Войнеговци, Горска Поляна/Септември/, Имот, Магарански Ливади, Местн. Магарински Ливади, Местн. Чучурката, местност Пясъчна Кариера, ПИ 2 кв. Б-14-6 -Б Стълб 133, ПИ312, Стара Планина/Венче Найдено

На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Нови Искър: 359, ул. Кочо Честименски, М. Средни Рид пл 12, Местн. Вонеговци, С. Войняговци, М. Средни Рид, Св. Св. Кирил и Методий

На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: В. З. Войняговци ПИ №11884. 5963. 1

Община Оборище  

На 12.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 13.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Земен

На 14.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Евлоги и Христо Георгиеви

На 14.02.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Черковна/Паун Грозданов/

На 15.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 16.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Върбица/Димитър Попов/

На 17.02.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София: Дунав

Община Овча Купел  

На 13.02.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  София: 111-та/Младост/, 535/72011, Кл. В-5-7-Б, 575-та/Кв. Левски/, 740-та/Овча Купел/, 746-та/Овча Купел/, 747-ма/Горна Баня/, 747-ма/Овча Купел/, 756-та/Овча Купел/, 757-ма/Овча Купел/, 758-ма/Овча Купел/, 759-та/Овча Купел/, 760-та/Овча Купел/, 782/Горна Баня/, XVII-1, кв. 96, XVIII-21 кв. 96, Белите Борове, Биримирски Поляни/Кв. Горна Баня/, Бисерно Изворче/Горна Баня/, Бойчо Бойчев, В. З. Горна Баня УПИ I-920, В. З. Люлин, В. З. Люлин, В. З. Люлин , УПИ V -1075 , Кв 10, В. З. Люлин УПИ II-253, Кв. 1, В. З. Люлин УПИ Іі-5, кв. 16а, Вейниче, Георги Бенковски, Гладиола, Голяма Могила, Горна Баня, Гръстниче, Даскал Стефчо/Комун. Победа/, Две Липи, Димитър Шишманов/446-та/, Дон, Еделвайс/Общ. Овча Купел/, Каменица, Каменица, Упи IV-102, Кв. 59, Лозище, Лотос, Люлин, Люлинска Котловина, Люлинска Скала, Люти Брод, М. Стубело, Маджарица, Мак, Местн. В. З Люлин, местност Бонсови Поляни, Николай Хрелков, Обзор, Овча Купел, Околовръстен Път, Олдашевец, Перуника, Перуника/Ол. Кошевой/, ПИ 1898. 28, М. В. З. Леските, Подлозище, Президент Линкълн, Проф. Никола Милев, Пъстроцветна, Равнище/Кънчо Стоилов/, Роза, Св. Крал/Кирковска Трибуна/, Синьо Езеро, Славянка, Славянска, Суходол, Суходолска, УПИ 13-251, 252, Кв. 1, УПИ III-355, Кв. 53, УПИ VІІІ-208, Кв. 1, К. Л. 397, М. Подлозище, УПИ ІІІ-170, Кв. 15 М. В. З. Люлин, УПИІІІ-19 кв. 58 В. З. Горна Баня, Цветна Градина

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 646-та/Овча Купел/, 737-ма, 750-та/Овча Купел/, Венец, Вечерница, Здравец, Обзор, Отдих

На 14.02.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  София: Архитект Франк Лойд Райт, Иван Радоев/456-та/, Камелия/Христо Ноков/, Рождество/Парт. Подвиг/

На 14.02.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./   На 15.02.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./   На 16.02.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Гръстниче, Еделвайс/Общ. Овча Купел/, Лотос, Николай Хрелков, Перуника/Ол. Кошевой/

На 15.02.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  София: Ангелов Връх, Рачка

На 16.02.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  София: 696-та/Овча Купел/, Иван Радоев/Уляна Громова/, Народно Хоро, Проф. Михайло Парашчук/690-Т

Община Панчарево  

На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Малинова Долина, Околовръстен Път, Симеоново

На 15.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 1914 кв. Г-11-3-Г, 3-ти Март, 92034, Витошко Лале, Никола Крушкин/2-ра/, Паметника/Иван Балин/, Спортист/3-та/, ул. Цар Асенов Път, Ул. Паметника, , Цар Асенов Път, Цар Асенов Път и ул. Крушкин

На 15.02.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Герман: Вилна Зона Враня, Осми Март/15-та/, Старият Път

На 15.02.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: Вилна Зона Враня Триъгълника, Марица/В. З. Врана-Лозен/, Стар Лозенски Път, Стара Планина/В. З. Врана-Лоз

На 15.02.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Панчарево

На 15.02.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  София: 1-ва/Студентска/, XVIII 115 М. Враня Лозен Триъг. , Враня, Враня-Лозен-Триъгълника, местност Враня, Пловдивско Шосе, Рила/В. З. Врана-Лозен-Триъгълника/, ул. Стар Лозенски Път, Цариградско Шосе/Тракия/

На 16.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Долни Пасарел: 22472, Албена/41-ва/, Бреза, Гергана/36-та/, Градина, Детелина, Диляна, Димитър Вучков, Дълга Поляна, Иглика, Извор, Кап. Петко Войвода, Люляк, Роза, ул. Диляна V-305. 308 кв. 52, ул. Диляна УПИ 305, 307, кв. 52, Хвойна, Череша, Явор, Ясен

Община Подуяне  

На 12.02.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: Владимир Вазов, Панайот Хитов, Хаджи Димитър

На 13.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Левски Зона Г

На 13.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Левски Зона В Бл. 10 Вх. Б

На 14.02.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 16.02.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: Левски Зона В, Левски Зона Г

На 14.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Златоструй/Г. Хр. Стоев/ 18а, Рилска Обител 4

На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 10:00 - 14:15 ч./ -  София: 1-ва, Левски Зона Г

На 15.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Левски Зона В Бл. 10 Вх. А, В

На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Левски Зона В, Левски Зона Г, Левски Зона Г

На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 571-ва/Кв. Левски/, Владимир Вазов, Левски Зона В, Левски Зона Г, Могилата, Поп Грую, Поручик Георги Кюмюрджиев

Община Сердика  

На 13.02.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: ж. к. Фонодови Жилища

На 13.02.2018 г. /09:45 - 13:30 ч./ -  София: Йосиф Щросмайер, Пражка Пролет/Кирил Николов, Фондови Жилища

На 13.02.2018 г. /11:00 - 15:30 ч./ -  София: Банишора, Ген. Столетов, Калофер, Козлодуй, Коритник/Вилко Димитров/, Охрид/Станка Първанова/

На 13.02.2018 г. /17:00 - 23:30 ч./ -  София: Козлодуй

На 14.02.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Княз Борис I, Козлодуй

Община Слатина  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Рибарица 17 Вх. А, Б

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Братован, Братя Пешеви, Детелин Войвода, Румен Войвода

На 13.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Кадин Връх 3

На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Атанас Узунов, Детелин Войвода, Иван Миланов, Иван Щерев

Община Средец  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 16.02.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  София: Васил Левски

На 12.02.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Хан Крум

На 12.02.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  София: Лавеле, Позитано, Света Неделя/Вл. Ил. Ленин/, Света София

На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Авицена, Любен Каравелов, Фритьоф Нансен

На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Любен Каравелов

На 15.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Иван Денкоглу

На 16.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Яворов/Ленин/ Бл. 57 Вх. А, Б;Бл. 58 Вх. А, Б

На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Васил Левски, Георги С. Раковски, Патриарх Евтимий

Община Триадица  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Ивайло , Лайош Кошут

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Бул. ”Витоша 93

На 12.02.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: Христо Ботев

На 13.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Лайош Кошут, Христо Ботев

На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Янко Забунов/Петър Топалов

На 13.02.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: Ивайло, Македония

На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Бузлуджа

На 14.02.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: ул. Луи Айер

На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Солунска/Васил Коларов/

На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Патриарх Евтимий, Хайдушка Гора

На 16.02.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  София: Витоша

 

 

ОБЛАСТ СОФИЯ  

Община Божурище  

На 12.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 15.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 16.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Храбърско: махала Старо Село, махала Черен Пешо, Микроязовир Храбърско

На 13.02.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Пролеша: I-040225

На 14.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Божурище: Акация, Европа, Землище С. Пролеша / Божурище, Максим Горки, Стп Максим Горки, Хан Кардам, Цар Иван Асен Втори, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Черна Бара

На 14.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Гълъбовци: 1 Ва, 18 Та, 22-ра, XVII-418, Кв. 51, Деянова Воденица, махала Димитрашков Слог, Строеж, Студен Кладенец, УПИ 240 кв. 38, УПИ III-219 кв. 34, УПИ І--410 кв. 50, ХVII-244

На 14.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Пролеша: 70, I-040225, IV-Училище, IX-108, кв. 16, Васил Левски, Иван Вазов, Лале, ПИ 043001, ул. Кокиче, УПИ V-29 кв. 11, УПИ VІ-040021 кв. 65 Общ. Божурище, УПИ Vі-045140, УПИ VІІ-108, кв. 16, УПИ ||-259, Кв. 75, УПИ ІV-296, УПИ ХVіі - 014034 кв. 8 М. Лазар, УПИхі-102 кв. 15, Христо Ботев, Христо Ботев/Бивш Стопански Двор, Цар Калоян УПИ IV-040022 кв. 71

На 14.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Хераково: II-024019, III-028096, кв. 1, IV-028096, кв. 1, V-028096, кв. 1, V-130086, М. Савина Водиеница 75, VI-028096, кв. 1, VII-028073, кв. 1, XII-396 и XII-397, кв. 39, Ііі-694, Кв. 48, Мбобен, №3 Стопански Двор, Александър Стамболийски (Мах. Бобен), М. Балин Дол, М. Скала, УПИ ІІІ-176111, кв. 2, махала Белица, УПИ 024020, кв. 4, УПИ I-694, кв. 48, УПИ V-024020 кв. 4, УПИ V-166, кв. 1, УПИ VIII-126, кв. 4, УПИ XII-029062, УПИ XXI-342, Кв. 37, УПИ ХV-545, кв. 70, М. Кантон, Хан Кубрат, Хераково Ханче

На 14.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Храбърско: I-075017 кв. 54, II-044016, IV-278 кв. 42, махала Старо Село, махала Черен Пешо, Местн. Расул, Микроязовир Храбърско, Нарцис, УПИ -2-Кв. 20, УПИ 3-076020 кв. 57, УПИ I-076022, Кв. 57, УПИ III-1981, УПИ-V-18, Кв. 3, Черковна

Община Ботевград  

На 12.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Краево: махала Маринков Рът

На 12.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рашково: махала Белчово

На 12.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград: XIII, кв. 175, Адрян Атанасов, Александър Стамболийски, Божко Божилов, Букорска, Васил Левски, Гробищен Парк, Иван Вазов, Опълченска, УПИ IX, кв. 175, Христо Ботев, Цар Иван Шишман

На 12.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Скравена: Алипи Първанов, Атанас Събков, Васил Левски, Грамаде, Изгрев, Кап. Димитров, Лазар Георгиев, Лазар Стоянов, Любен Каравелов, Околовръсна, Петър Берон, Поручик Георгиев, Свещ. Георги Поп Димитров, Свобода, Синчец, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Цар Борис I, Цар Симеон

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: ТП

На 12.02.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./   На 13.02.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./   На 14.02.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./   На 15.02.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./   На 16.02.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Литаково: Архангела (Петко Буковански, Васил Левски, Възход, Писана, Светлина, Шести Септември (9-ти IХ)

На 13.02.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Ботевград: България, Райна Княгина, Сан Стефано, Седемнайсти Ноември, Стефан Стамболов, Хан Крум

На 13.02.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Ботевград: България, Георги С. Раковски, Мургаш, Сан Стефано, Стефан Стамболов, Хан Крум

На 13.02.2018 г. /10:30 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Академик Стоян Романски, Васил Левски, Сан Стефано, Стамен Панчев, Стефан Караджа, Шести Септември

На 15.02.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Боженица: 319004, Долапището, махала Барбушовци, махала Брусен, махала Върха, махала Ганинци, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница, махала Плоча, махала Томовци, махала Урвич, махала Усойната, Стопански Двор, Х-38, кв. 41

На 15.02.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград: За Провеждане на 72-Часови Изпитания, махала Големо Усое, махала Горановци, махала Мановци, махала Ръждавец

На 15.02.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград

На 17.02.2018 г. /10:45 - 14:15 ч./ -  Ботевград

Община Годеч  

На 15.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Годеч: VI-1405, кв. 130, М. Свинарника, махала Джуричова, Местн. Цоланова, Найденова, Найденова махала, ПИ 004087, Русе, Софийско Шосе, Хан Аспарух, Цикура, Цоланова

На 15.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Годеч: Академик Игнат Емануилов, Ахтопол, Видлич, махала Джуричова, Първи Май, Русе, Софийско Шосе, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Иван Шишман, Цикура, Ямбол

На 16.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Годеч: Александър Милев, Васил Друмев, Ком, Никола Петков, Осми Март, Отец Паисий, Паисии, Първи Май, Софийско Шосе, Тинтява, Тодор Каблешков, УПИ ІІ-837, Цикура

На 16.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Годеч: Александър Милев, махала Джуричова, Мерудая, Отец Паисий, Панджина и Пешичова, Проф. Александър Милев, Тинтява, Цикура

Община Елин Пелин  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Чурек: местност Жерково, П-Л ХI-275, кв. 4

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Караполци: V-39, Кв. 3, XI, Кв. 12, XVII-11, УПИ XI-6 кв. 1

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Потоп

На 12.02.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Лесново: 129048, IV-19, Втора, Двадесет и Втора, ПИ 129012, УПИ XIII-62, УПИ-518 Кв1а, Шеста

На 13.02.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Лесново: XVII-148, Втора, Осма, П-Л №Хіі-87, кв. 9, Пета, Седма, УПИ VIII-60, кв. 10, Четвърта, Четринадесета

На 13.02.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  Лесново: Втора

На 15.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Нови Хан: В. З. Четърлъка

На 16.02.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Стара Планина

Община Етрополе  

На 14.02.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Етрополе: 27-ми Ноември, Александър Атанасов, Александър Михайлов, Александър Стамболийски, Асеновска, Батак, Богатирска, Братя Миладинови, Васил Левски, Васил Овчаров, Генерал Гурко, Георги Димитров, Георги Цариградски, Григор Гошев, Григор Михайлов, Дандевил, Девети Септември, Дончо Тепавичаров, Екзарх Йосиф, Елаците, Елин Пелин, Зольовец, Иван Канджаков, Изгрев, Йордан Кесяков, Калина Вескова, Каменица, Кочо Честименски, Крушака, Лековец, Ленин, Максим Горки, Малка Баба, Малки Искър, Млада Гвардия, Младост, Московска, Никола Вапцаров, Пейо Кринчев, Полковник Гридзевски, Преслав, Рудината, Руски, Сашка, Свобода, Сергей Румянцев, Спортист, Столетов, Тодор Доков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Чавдар, Часовникова Кула, Чертиград, Шиндарника, Ябланица

На 14.02.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Правец: Опълченска

На 14.02.2018 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  Етрополе: Александър Атанасов, Александър Стамболийски, Асеновска, Богатирска, Братя Миладинови, Васил Овчаров, Генерал Гурко, Георги Цариградски, Григор Гошев, Дандевил, Дончо Тепавичаров, Елаците, Зольовец, Иван Канджаков, Калина Вескова, Каменица, Кочо Честименски, Крушака, Ленин, Малка Баба, Малки Искър, Млада Гвардия, Младост, Никола Вапцаров, Полковник Гридзевски, Преслав, Рудината, Руски, Сашка, Свобода, Сергей Румянцев, Тодор Доков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Часовникова Кула, Шиндарника, Ябланица

На 14.02.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Етрополе: 114, 27-ми Ноември, VI, кв. 73, Акация, Александър Атанасов, Александър Спасов, Александър Стамболийски, Батак, Бенковски, Васил Левски, Васил Петлешков, Владимир Заимов, Генерал Гурко, Георги Антонов, Георги Бакалов, Георги Димитров, Гладстон, Двадесет и Седми Ноември, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Гръбчев, Екатерина и Цеко Костови, Елаците, Иван Вазов, Йорданка Чанкова, Квартал 73, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Люляк, М. Равнище №210042, Максим Горки, Малина, Малки Искър, Марийка Гаврилова, Марко Марков, Недялко Йосифов, Никола Вапцаров, Никола Михайлов, Оборище, Опълченска, Отец Паисий, Партизански, Пионер, Победа, Пролетарска, Раковска, Руски, Софроний, Спортист, Стефан Караджа, Сто и Втори, Сто и Четринадесети, Столетов, Тодор Доков, Тодор Пеев, Трети Март, УПИ-І -Парк, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Чертиград

На 14.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 13:30 - 13:45 ч./ -  Бойковец: Орище, УПИ-І-142

На 14.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 13:30 - 13:45 ч./ -  Етрополе: 128, 27-ми Ноември, Акация, Вилна Зона Язовира, Георги Антонов, Георги Бакалов, Етрополе, УПИ I-За Дап, Йорданка Чанкова, Малки Искър, Мария Мишева, Марко Проданов, махала Иванчовец, местност Баш Самоков, Отец Паисий, Партизански, Руски, Славяни, Сливница, Сто Двадесет и Осми

На 14.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 13:30 - 13:45 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски

На 17.02.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Етрополе: І, кв. 16, 27-ми Ноември

Община Ихтиман  

На 12.02.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 08:15 - 14:45 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман

На 12.02.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Горна Василица

На 12.02.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Ихтиман: 064007-М. Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М. Добрева Ливада, Малина, местност Еледжик, местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра

На 12.02.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Мирово, Общ. Ихтиман

На 12.02.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 14:45 - 15:30 ч./   На 15.02.2018 г. /13:30 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман

На 15.02.2018 г. /13:30 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Веринско

На 15.02.2018 г. /13:30 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ихтиман: Божур, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Георги Раковски, Димитър Попов, Димитър Русинов, Егерика, Еледжик, Иван Вазов, Иглика, Извън Регулация, Йордан Балчев, Кирил и Методи, Кокиче, Липа, Люле Бургас, Люляк, Марица, Мизия, Михаил Сестримски, Мъти Вир, Парчевич, Пирин, Плиска, Предгарова, Преслав, Рила, Руен, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Стефан Караджа, Стипон, Странджа, Съединение, Топик, Траянова Врата, Три Уши, Търново, УПИ -VII 27090, УПИ III-2061, Кв. 145, УПИ IV - 2853, кв. 191, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Цар Самуил, Черни Връх, Шести Септември, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 15.02.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Ихтиман: Предгарова

Община Костенец  

На 13.02.2018 г. /11:45 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Акация, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Василишка, Върба, Екзарх Йосиф, Еледжик, Заря, Зорница, Иглика, Извор, Изгрев, Китка, Лайка, Липа, Люляк, Момина Сълза, Морава, Оборище, Очушница, Панайот Волов, Пердова, Перуника, Пчелинска, Райна Княгиня, Свети Георги, Стефан Караджа, Теменуга, Цар Калоян, Цариградско Шосе, Чайка, Шипка, Явор, Янтра, Ястребец

На 13.02.2018 г. /11:45 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Боровец, Василишка, Върба, Извор, Морава, Очушница, Панайот Волов, Пердова, Пчелинска, Янтра

Община Костинброд  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Бучин Проход

На 12.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Костинброд: 4200, 4267, До кв. 20, 719030, VIII-3971. 4037. 4111. 4049 кв. 208, Антим I, Баба Тонка, Блато, Братя Миладинови, Бяло Море, Величко Величков, Велчова Завера, Възход, Генерал Влад. Заимов, Генерал Столетов, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Драва, Дравски Бой, Златен Век, Ивайло, Иван Асен II, Иван Вазов, Извор, Изгрев, Индже Войвода, Капитан Райчо, кв. 57 УПИ 3872, Клокотница, Ком, Константин Величков, Константин Преславски, Къпина, Ломско Шосе, Любен Каравелов, Люляк, Македония, Марица, Маслово, Места, Местн. Св. Тройца, местност Бачийте, местност Стубела, местност Твърдака, ПИ 4269, Мир, Могила, Момина Сълза, Мургаш, Мърфи, Обединена, Опълченска, Орлово Гнездо, Осми Март, Парижка Комуна, Петко Енев, ПИ 4379, Кв 59 А, Прохлада, Радецки, Рожен, Ручей, Сергей Румянцев, Славянска, Слана Бара, Софроний Врачански, Средорек, Стефан Стамболов, Страцин, Страцински Бой, Струма, Тополница, Трети Март, Турист, УПИ V-4395, Кв. 243, УПИ XI-4381, кв. 59 А, УПИ XV-3798 кв. 2, УПИ ХIХ - Общ, кв. 50, УПИ ХХХІ-3890, кв. 50, УПИ- I 736 кв. 57, УПИ/Парцел4155, Кв. 50, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Калоян, Черноризец Храбър, Шияковци, Шняковски Стопански Двор, Юрий Гагарин, Явор

На 12.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Петърч: Ален Мак, Априлско Въстание, Атанас Гълъбов, Блато, Бреза, Бузлуджа, Васил Левски, Виолина, Вит, Витан, Витоша, Детска Радост, Добруджа, Дравски Бой, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иглика, Искър, Камчия, Кап. Петко Войвода, Кокиче, Ком, Кооператор, Липа, Мах . Хаджия, Мир, Мусала, Незабравка, Осми Март, Осъм, Пирин, Площада, Първи Май, Ракита, Рила, Родопи, Рожен, Синчец, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тантил Стойчев, Теменуга, Тополница, Тракия, УПИ I- 574 кв. 39, УПИ LX, УПИ VII кв. 34, УПИIX-1009, Кв. 57, УПИ XXІ-211, 207 кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цветна, Шести Септември, Шипка, Шопска Комуна

На 12.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 15.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 16.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Костинброд: 1-737, Кв. 33, Бачо Киро, Иван Асен II, Индже Войвода, Княз Борис, Колю Фичето, Маслово, Обединена, ПИ 618159, Поп Богомил, Свобода, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Цар Борис I, Цар Симеон, Шияковци

На 12.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Чибаовци: П-Л ІІ-224, кв. 27

На 13.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Чибаовци: XIV-204, Имот 111. 10, ПИ 038151

На 13.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дреново, Общ. Костинброд: ПИ № 169

На 14.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Чибаовци

На 14.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дръмша

На 17.02.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Божурище: Европа, Ктп Булет, Максим Горки, УПИ ІХ-75, 76, кв. 8, кв. Максим Горки, Хан Кубрат, Цар Борис Първи

На 17.02.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гурмазово

На 17.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Божурище: Европа

Община Правец  

На 12.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Осиковица: махала Габрика, махала Гетовци, махала Цековци, махала Чифлика

На 12.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Осиковска Лакавица: махала Гроздене, махала Драйчовци, махала Рачовци

На 12.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Осиковска Лакавица: Луковешки Дол

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Осиковска Лакавица: М. Гайдарско, П-Л VI-61, кв. 5

На 14.02.2018 г. /10:30 - 15:30 ч./ -  Правец

Община Самоков  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 3-та, 4-та, 49-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 54-та, 55-та, XVIII, ПП II, Кв. 58

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рельово: УПИ -I кв. 65, УПИ VII- 82, кв. 5

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Бреза, Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Здравец, Зорница, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Кокиче, Латинка, Люляк, Люляк, Марица, Николай Николаевич, Проф. Васил Захариев, Ружа, Странджа, Тинтява, Тракия, ул. Здравец, ул. Здравец, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Явор

На 13.02.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Самоков: Преспа, Самоково

На 14.02.2018 г. /09:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Самоков: 65231. 907. 178, Абаджийска, Авксенти Велешки, Баба Неделя, Бачо Киро, Бор, България, Бяла Поляна, Васил Стоин, Витоша, Връх Вихрен, Връх Манчо, Възраждане, Генерал Велиаминов, Генерал Раздишевски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иван Шишман, Иглика, Имот 65231. 916, Искър, Ихтиманско Шосе, Калково, Климент, Константин Фотинов, Крали Марко, Леон Крудов, Луковица, Любен Каравелов, Макгахан, Македония, Манастирска, местност Ридо, Момина Сълза, Мургаш, Мусала, Незабравка, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Корчев, Никола Образописов, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Отец Паисий, Пирин, Подридна, Преслав, Преспа, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рилски Скиор, Рупите, Сан Стефано, Сем. Калинкови, Ситняково, Слави Генев, Софийско Шосе, Спартак, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Тридесети Декември, Търговска, УПИ 65231. 906. 319, УПИ 65231. 911. 36, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хр. Захариев, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Цар Борис III, Черни Връх, Черно Море, Шейново, Шипка

На 14.02.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Самоков: Абаджийска, Генерал Велиаминов, Житна Чаршия, Искър, Търговска, Хр. Захариев

На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ярлово: 17-та, 18-та, 25-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 30-та, 32-ра, 42-ра, ПИ 013001 местност Св. Петка, Стоп. Двор

На 15.02.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Бели Искър: 1-ва, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма

На 15.02.2018 г. /13:15 - 16:15 ч./ -  Самоков: Авксенти Велешки, Баба Неделя, Дим. Смрикаров, Димитър Талев, Иван Йончев, Константин Фотинов, Манастирска, Отец Паисий, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Христо Йончев, Цар Борис III

На 16.02.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Горни Окол: 128, Кв. 16, IX-302, Kw. 41, XxIII, кв. 2, М. Щъркелово Гнездо, Парцел VI--43 кв. 5

На 16.02.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Драгушиново

На 16.02.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков: местност Лавандула, Общ. Самоков

На 16.02.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Панчарево: ПИ000733, Яз. Искър, М. Коеджик

На 16.02.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Самоков: местност Дългата Поляна, местност Калковско Манастирче, местност Лавандула, местност Мало Равнище, местност Мечката, местност Пашо, местност Ренов Дол, местност Татарски Брод, местност Циментово Кладенче, местност Червената Земя, местност Щъркелово Гнездо, местност Язовир Искър

На 16.02.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Широки Дол: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 9-та, местност Татарски Брод

На 16.02.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Горни Окол: 128, Кв. 16, IX-302, Kw. 41, XXIII, кв. 2, Парцел VI--43 кв. 5

На 16.02.2018 г. /09:30 - 14:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Долни Окол: П-Л 150 кв. 19, УПИ VІ-162, кв. 20

Община Своге  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костинброд: Ширината

На 12.02.2018 г. /09:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Свидня: 3-ти Март, Еверест, Л. Каравелов, Любен Каравелов, М. Падеж, махала Батул-Турски Пролог, махала Манастирска Ливада, махала Дашовци, махала Кардашово, махала Стоевци, Оборище, Отец Паисий, Правец, Преслап, Първи Май, Свобода, Стара Планина, Чавдар, Шипка

На 12.02.2018 г. /09:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Царичина: 126. 145, М. Сивил, М. Паликарци, Местн. Старо Село

На 12.02.2018 г. /09:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Чибаовци: 101. 146, XIV-204, Имот 111. 10, М. Разкръсте, Пи 101, П-Л ІІ-224, кв. 27, ПИ 038151, ПИ 266

На 12.02.2018 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Своге: кв. Домишлярете, махала Домишлярете, Република, Слатина

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 14.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Своге: Слатина

На 13.02.2018 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 16.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Свидня: 3-ти Март, Ангел Кънчев, Балкан, Борова Гора, Васил Левски, Еверест, Еделвайс, Кокиче, Л. Каравелов, Манастирска Ливада, Мах Шагерица, махала Гераковци, махала Дашовци, махала Стоевци, Оборище, Отец Паисий, Петко Войвода, Преслап, Първи Май, Христо Ботев (2-ра)

На 13.02.2018 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 16.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Своге: 23 Септември, Александър Вутимски, Борис I, Гео Милев, Горски Пътник, Ивайло, Малина, махала Домишлярете, Минзухар, Петър Делян, Радецки, Райна Княгиня, Република, Роза, Слатина, Староселска, Странджа, Тополите (Н. Парапунов), Чавдар

На 14.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бракьовци;  Брезе, Общ. Своге: Келемеровци, УПИ І-55, кв. 9, ХI-59, 60, Кв. 9;  Гинци: местност Петрохан;  Добравица;  Добърчин;  Завидовци   Искрец: I-133, кв. 21, VІІІ-369, кв. 16, Акация, Божица, Бор, Бреза, Брест, Васил Левски, Витоша, Възраждане, Габер, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Извирало, Искра, Искър, Калоян, кв. Коньовци, Ком, Кукла, Латинка, Ливаге, махала Баломир, махала Божица, махала Букет, махала Джагаловци, махала Джуринци, махала Дупни Камък, махала Коньовци, махала Кукла, махала Кулинци, махала Севкинци, махала Тонинци, махала Ценов Мост, махала Чуй Петел, Меча Поляна, Морава, Петрохан, Прекрутовци, Самоковска, Санаториума, Стара Планина, Тепавицата, УПИ III-544 Кв 53, УПИ IV-Кв 72, УПИ VIII-581, кв. 69, Христо Ботев, Църква, Чичер, Чуй Петел, Явор, Ясен  Своге: Домишлярете, махала Брестака, махала Свиново, Общ. Своге МТП Свиново, Слатина, Слънце

На 14.02.2018 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бов, Общ. Своге: Еделвайс, Здравец

На 14.02.2018 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Желен: Общ. Своге МТП Поглед

На 14.02.2018 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Своге: Желен

На 15.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лесковдол: Дренето Лозе, Общ. Своге МТП Размерица, Общ. Своге Уо;  Реброво: махала Брестово;  Редина: . махала Рединска Китка, и 73040 , М. Шурдилица, М. Текьова Нива;  Своге: Акация, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Витоша, Вихрен, Воденицата, Горски Пътник, Дреновско Храсте, Дунав, Желенско Шосе, Искър, Люлин, Мальовица, Мургаш, Неврелов Дол, Никола Йонков Вапцаров, Опълченска, Орлин, Петър Берон, Райко Даскалов, Рединска Китка, Рила, Сердика, Средна Гора, Стефан Караджа, Табаните, УПИ XII-2077 кв. 154, Устрем, Цар Симеон, Черно Море, Юрий Гагарин;  Томпсън: Александър Стамболийски, Бор, Борис I, Витоша, Даскалов, Димитър Полянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люлин, Мах Момчилов Лаг, махала Бабол, махала Прокопаник, Никола Й. Вапцаров, Пирин, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски;

На 15.02.2018 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Своге: Борис I, Виктор Юго, Горски Пътник, Звънче, Изгрев (Ем. Марков), Манастирска Ливада, Осми Март, Пирогов, Република, Ропотамо, Староселска;

На 15.02.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Своге: Акация, Алеко Константинов, Борис I, Борова Гора, Георги С. Раковски, Двадесет и Едно, Дружба, Звънче, Здравец, Изгрев (Ем. Марков), Искър, Мак, ППC So 1420 - SVoge 2, Просвета, Република, Ропотамо, Слънце, Староселска, Турист, Христо Ботев;

На 16.02.2018 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Своге: Бобковица, махала Раньов Дол

На 16.02.2018 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Церово, Общ. Своге: Борис I, Георги Георгиев, Димо Хаджидимов, Иван Вазов, Искър, Латинка, Неофит Рилски, Никола Й. Вапцаров, Околовръстна, Осми Март, Прогрес, Свобода, Теменуга, Трети Март, Хан Кубрат, Шипка, Явор

Община Сливница  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Алдомировци

На 12.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костинброд: 1-737, Кв. 33, Бачо Киро, Иван Асен II, Индже Войвода, Княз Борис, Колю Фичето, Маслово, Обединена, ПИ 618159, Поп Богомил, Свобода, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Цар Борис I, Цар Симеон, Шияковци

На 12.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Петърч: 068032

На 12.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сливница, Общ. Сливница

На 12.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 15.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 16.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Извор, Общ. Сливница

На 14.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Алдомировци: 242068, М. Слатина, 32-ра, 348, кв. 62, 46-та, Алдомировска (Г. Димитров), Васил Левски, Вихър (Ант. Иванов), махала Слатина, махала Шишкова;  Братушково: V-263, VII-299 кв. 19, УПИ XVI-300;  Гургулят: XVI-17 кв. 9;  Гълъбовци: 1 Ва, 10 Та, 17 Та, 20-та, 3 Та, 500179, 7 Ма, 8 Ма, XI-1. 3 Кв 8, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Драганица, УПИ XIV-531 кв. 26; Радуловци: махала Рейна Река, ХІІІ-47, Кв. 19; Ракита, Общ. Сливница;

На 14.02.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Опицвет: Под Костело Землище С. Опицвет;

На 14.02.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сливница, Общ. Сливница: 1300 Години България, Алеко Константинов, Ален Мак, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Д-Р Димитър Китов, Еделвайс, Жп. Гара, Иван Вазов, Иван Германов, Искър, Капитан Атанас Узунов, Капитан Радко Димитриев, кв. 107, Кирил и Методий, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Любен Каравелов, Люляк, Максим Горки, Мир, Неделище, Нешо Бончев, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пушкин, Първа, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Тодор Влайков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Черни Връх, Черно Море, Юрий Гагарин;

 

 

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белене: Васил Левски, Г С Раковски, Георги Кирков, Градище, Лозенец, Любен Каравелов, Слатина, Средна Гора, Стефан Караджа

Община Гулянци  

На 12.02.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 12:10 - 12:20 ч.; 12:20 - 12:30 ч.; 12:30 - 14:20 ч.; 14:20 - 14:30 ч.; 14:30 - 14:40 ч.; 14:40 - 14:50 ч./ -  Гулянци: Асен Златаров, В. Петлешков, Вола, Г. С. Раковски, Д-Р Александър Войников, Добруджа, Иван Асен II, Мизия, Свобода, Цар Калоян

Община Долна Митрополия  

На 15.02.2018 г. /10:15 - 15:15 ч./ -  Брегаре: Димитър Благоев

На 14.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:15 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Горна Митрополия: Александър Стамболийски, Георги Димитров, Местност Хрушково

На 14.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:15 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Искър, Общ. Искър: Ресторант Чекръците

На 15.02.2018 г. /10:15 - 15:15 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: Александър Стамболийски, Анастасия Димитрова, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Асен Халачев, Баба Тонка, Бачо Киро, България, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вела Благоева, Виктор Юго, Вит, Вихрен, Владимир Заимов, Вола, Волга, Възраждане, Ганецки, Ген Столетов, Георги Кирков, Георги Кочев, Горталов, Гоце Делчев, Гурко, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Добрич, Дон, Дунав, Зайчар, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Изгрев, Илинден, Искър, Калиакра, Кирил и Методий, Копривщица, Люлин, Малчика, Месност Пасището, Места, Милин Камък, Митко Палаузов, Мургаш, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Доровски, Одрин, Пасището, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петър Берон, Победа, Райна Княгиня, Родопи, Росица, Сан Стефано, Сергей Румянцев, Скобелев, Славянска, Сливница, Средец, Стара Планина, Сторгозия, Съединение, Тодор Каблешков, Тракия, Фердинанд Александров, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Царевец, Цветан Спасов, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 15.02.2018 г. /10:45 - 12:45 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия

Община Долни Дъбник  

На 12.02.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен: 87597. 403. 101, V-444, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Халачев, Братя Миладинови, Васил Левски, Вила, Вит, Витоша, Волов, Генерал Колев, Генерал Скобелев, Георги Димитров, Георги Маринов, Дамян Пачев, Железничар, Жп Блок, Жп Общежитие, Иван Вазов, Иван Винаров, Иван Стойчев, Иван Тод. Христов, Илия Бешков, Катя Попова, Кирил и Методий, Коста Златарев, Локомотив, Любен Каравелов, местност Над Село, местност Лъката, Митко Палаузов, Недю Личев, Никола Тинков, Перущица, Петко Р. Славейков, Радецки, Район Жп Гара, Слави Алексиев, Сопот, Софроний Врачански, Тимок, Тодор Митранов, Тодор Пенчев, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов, Ю. А. Гагарин, Янко Сакъзов

На 12.02.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Плевен: 56722. 35. 726, С. Дисевица ПИ 000137 и С. Търнене ПИ 000108

На 12.02.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 15.02.2018 г. /08:15 - 14:00 ч.; 08:15 - 09:00 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ -  Дисевица: 10 Конгрес, Ангел Кънчев, Васил Костов, Г. Томов, Ген Радецки, Георги Петров, Девети Септември, Иван Вазов, Изгрев, К. Златарев, К. Христов, Месност Торбовото, Н. Вапцаров, П. Волов, С. Караджа, Св. Св. Кирил и Методий, Юнско Въстание

На 12.02.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 15.02.2018 г. /08:15 - 14:00 ч.; 08:15 - 09:00 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен: Адил Дервишев, Месност Азманското, местност Азманското, местност Ватовото, местност Под Селото

На 12.02.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 16.02.2018 г. /09:15 - 15:45 ч./ -  Къртожабене

На 13.02.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 14.02.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен: V-444, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Халачев, Братя Миладинови, Васил Левски, Вила, Вит, Витоша, Волов, Генерал Колев, Генерал Скобелев, Георги Димитров, Георги Маринов, Дамян Пачев, Железничар, жп Блок, жп Общежитие, Иван Вазов, Иван Винаров, Иван Стойчев, Иван Тод. Христов, Илия Бешков, Катя Попова, Кирил и Методий, Коста Златарев, Локомотив, Любен Каравелов, местност Над Село, местност Лъката, Митко Палаузов, Недю Личев, Никола Тинков, Перущица, Петко Р. Славейков, Радецки, Район Жп Гара, Слави Алексиев, Сопот, Софроний Врачански, Тимок, Тодор Митранов, Тодор Пенчев, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов, Ю. А. Гагарин, Янко Сакъзов

На 13.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 14.02.2018 г. /08:15 - 16:30 ч.; 08:15 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Долни Дъбник: Христо Янчев

На 15.02.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 08:15 - 14:00 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ -  Плевен: С. Дисевица ПИ 000137 и С. Търнене ПИ 000108

Община Искър  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Искър, Общ. Искър: Ал Димитров, Вапцаров, Въло Йончев, Искър, Кирил и Методий, Малчика, Мара Денчева, Петлешков, Пирин, Силистра, Слави Алексиев, Тулча, Тутракан, Христо Наумов, Цвятко Георгиев

Община Кнежа  

На 13.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч./ -  Кнежа: Батак, Бачо Киро, Брацигово, Васил Левски, Върбица, Георги Димитров, Георги Михайлов, Димитър Бутански, Драва, Кирил и Методий, Козлодуй, Марин Боев, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Найден Геров, Никола Петков, Околчица, Опълченска, Перущица, Петко Д. Петков, Райна Княгиня, Рила, Родопи, Св. Наум, Солун, Стефан Цанов, Цар Самуил, Шейново, Шипка

На 13.02.2018 г. /10:15 - 12:00 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ -  Кнежа: Димитър Бутански, Марин Боев

Община Левски  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Козар Белене: Ангел Кънчев, Иван Вазов, Катя Попова, П. К. Яворов, Стара Планина, Странджа, Съединение, Хан Аспарух, Черно Море, Шипка

На 12.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Асеновци: Бузлуджа, Иван Кунчев, Манол Нисторов, Милан Кунчев, Мир, Огражден, Сергей Румянцев, Софка Вълева, Стадиона, Стара Планина, Трети Март, Христо Смирненски, Шипка

На 12.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Градище, Общ. Левски: Ален Мак, Априлско Въстание, Генчо Хинчев, Локомотив, Околовръстна, Панагюрище, Пеню Колев, Пионерски Път, Трети Март, Чавдарци

На 12.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Козар Белене: Васил Левски, Георги Бенковски, Д. Благоев, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Петър Берон, Съединение, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ясенов

На 12.02.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Летница, Общ. Летница: Александър Димитров

На 13.02.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Бацова махала: Аврора, Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Карл Маркс, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Радецки, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Средец, Станке Димитров, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 13.02.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Левски: Акация, Балкан, Вардар, Витоша, Възраждане, Георги Павлов, Дунав, Евлоги Христов, Еделвайс, Заря, Игнат Величков, Камчия, Коми, Лъки, Люлин, Марица, Осъм, Пирин, Поляна, Рила, Родопи, Свобода, Стадион, Стара Планина, Странджа, Тинтява, Тополница, Явор

На 13.02.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Санадиново: № 280011, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Москва, Осъмски, Панайот Волов, Рила, Свобода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин, Янтра

На 13.02.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Трънчовица: Бачо Киро, Бистрица, Витоша, Волга, Григор Вачков, Дунав, Епископ Евгений Босилков, Искър, Камчия, Малчика, Марица, Места, Митко Палаузов, Мусала, П Р Славейков, Рила, Родопи, Росица, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Цанко Церковски, Шипка, Янтра

На 13.02.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Българене, Общ. Левски: Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, В Левски, Веселин Кръстев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Клисура, Крум Драголов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, Петко Петков, Пирин, Полтава, Преслав, Рила, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Съботин Генов, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 13.02.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Стежерово: Ал. Константинов, Балкан, Борко, Д. Бендерски, Дунав, Ив. Вазов, Люляк, Сенко, Стара Планина, Цанко Церковски

На 14.02.2018 г. /08:45 - 10:45 ч.; 08:45 - 16:00 ч./ -  Аспарухово, Общ. Левски: Адалберт Антонов-малчика, Арда, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Камчия, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Огоста, Осъм, Панайот Волов, Пирин, Родопи, Ропотамо, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Янтра

На 14.02.2018 г. /08:45 - 10:45 ч.; 08:45 - 16:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски

На 14.02.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 10:45 ч.; 10:45 - 15:00 ч./   На 15.02.2018 г. /08:45 - 10:45 ч.; 10:45 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Деляновци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Никопол  

На 12.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 13.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 14.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 15.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 16.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Новачене, Общ. Никопол: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Алеко, Борис Стефанов, Велико Ваков, Възраждане, Г Димитров, Ив Винаров, Крайна, Л Димитрова, Любен Мойсеев, Марийка Петракиева, Петраки Ангелов, Трети Март, Хаджи Димитър

На 13.02.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Дебово: 1-ви Май, Ангел Мушатов, Г Димитров, Искър, Лиляна Димитрова, Н Й Вапцаров, Пирин, Росица, Цар Калоян, Чайка

На 15.02.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Новачене, Общ. Никопол: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Асен Златаров, Връх Ком, Г Димитров, Д. Чинтулов, Евлоги Ангелов, Ив Вазов, Искър, Л Димитрова, Любен Дочев, Мусала, П Евтимий, Стефан Караджа, Хан Крум, Христо Ботев, Чавдарци, Шипка

Община Плевен  

На 12.02.2018 г. /08:00 - 15:15 ч.; 08:00 - 09:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Плевен: Местн. Кайлъка, Сан Стефано, Стража 2 Клон 1

На 12.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бохот: 1-ви Май, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Ген. Столетов, Мусала, Никола Петков, Пирин, Радецки, Рила, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин

На 12.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Пелишат: Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Мара Денчева

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брестовец: Александър Стамболийски, Ген Тотлебен, Георги Кочев, Елин Пелин, Пею Кр Яворов, Рила, Тодор Първанов, Христо Ботев

На 12.02.2018 г. /09:30 - 12:15 ч./ -  Плевен: Люляк, Незабравка, Обединение, Оряхово, Сторгозия

На 12.02.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Плевен: ул. Георги Кочев N: 94

На 13.02.2018 г. /08:15 - 15:30 ч.; 08:15 - 08:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Плевен: Кайлъка, Кайлъшка, Летен Театър, Местн. Кайлъка, Местн. Плочата, местност Кайлъка, Плочата

На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Плевен: Дружба

На 13.02.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Плевен: Люляк, Сторгозия

На 14.02.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Плевен: Д-Р Г. М. Димитров/Н. Гиг/, Захари Стоянов, Кокиче, Котел, Кръстец, Лайка, Орлица, Петър Берон, Ст. Стамболов/Черв. Звез/, Стефан Стамболов, Сторгозия

На 15.02.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Плевен

На 15.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Плевен: Д-Р Г. М. Димитров/Н. Гиг/, Енерго Гаражи Плевен, Иван Тодоров, Котел

На 15.02.2018 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  Плевен: Генерал Тотлебен, Люляк

На 16.02.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 15:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Плевен: Редута, Сторгозия

На 16.02.2018 г. /08:45 - 09:00 ч./ -  Радишево: I - 280, XIII- 89 кв. 34, XIX-447 кв. 15, Васил Априлов, Г. С. Раковски, Григор Пърличев, Драва, Знеполска, Ивайло, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Мадан, Марибор, Милин Камък, Мир, Митко Палаузов, Нестор Марков, Орлица, Пероника, Прилеп, Ралица, Република, Рила, Родопи

На 16.02.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Брестовец: УПИ-III-171

На 16.02.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Тученица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Ген. Вл. Заимов, Генерал Гурко, Генерал Колев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Дамян Пешев, Кайлъка, Любен Вешков, местност Пасището, Пирин, Радецки, Рила, Среброструй, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю. А. Гагарин

На 16.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Плевен: Възраждане, Дойран/Толбухин К. Златарев/, Свободата

На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Радишево: XIX-447 кв. 15, Васил Априлов, Г. С. Раковски, Драва, Знеполска, Ивайло, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Милин Камък, Митко Палаузов, Нестор Марков, Орлица, Прилеп, Ралица, Република, Рила, Родопи

На 16.02.2018 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  Плевен: Д-Р Г. М. Димитров/Н. Гиг/, Лозенка, Найден Геров

На 16.02.2018 г. /12:45 - 13:15 ч.; 12:45 - 15:45 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Плевен: 999, Д-Р Г. М. Димитров/Н. Гиг/, Местн. Табакова Чешма 1, Местн. Табакова Чешма IV, Стара Гара, Сторгозия, Цигански Лозя

На 16.02.2018 г. /15:45 - 16:00 ч./ -  Радишево

Община Пордим  

На 12.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Пордим: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна

На 13.02.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Пордим: IX кв. 5, VIII-1004, Ал.Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Бачо Киро, Беласица, Бенковски, Вапцаров, Вит, Димчо Дебелянов, Дренска, Зора, Иван Божинов, Искър, Кала Тепе, Капитан Галпер, Кирил и Методий, Климент, Люлин, Марин Дринов, Марица, Местн. Над Града, Местн. Селището, Мусала, Неофит Рилски, Одеса, Осъм, Отец Паисий, П. К. Яворов, Раковски, Рила, Родопи, Сан Стефано, Славейков, Солун, Средна Гора, Струмица, Тунджа, УПИ-VІІІ-362, Кв. 62, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Освободител, Централна, Черно Море, Шипка, Янтра

Община Червен бряг  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Койнаре: Боримечката, В. Левски, Витоша, Девети Iх, Димитър Полянов, Кл Охридски, Мило Нанов, Н Вапцаров, Рила, Симеон Нинов, Христо Ботев

На 12.02.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Ракита, Общ. Червен Бряг: Бренишка, Дойновска, Комитска, Матинска, Осем Опълченци, Христо Ботев

На 13.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 15.02.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Койнаре: А. Константинов, Ал. Матросов, Ангел Кънчев, Бето Петров, Вела Пеева, Г Димитров, Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Девети Iх, Дружба, Елин Пелин, Ивайло, Йордан Ганов, Йордан Лютибродски, Кап Петко Войвода, Македония, Милчо Симеонов, Н. Островски, Отец Паисий, П Р Славейков, Сергей Румянцев, Софр Врачански, Ст Караджа, Стара Планина, Тодор Каблешков, Тома Гергов, Цанко Церковски, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Чомаковци: 10-та, 11-та, 12-та, 14-та, 15-та, 17-та, 18-та, 19-та, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 29-та, 30-та, 35-та, 39-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 44-та, 46-та, 47-ма, 50-та, 51-ва, 54-та, 55-та, 56-та, 58-ма, 59-та, 6-та, 62-ра, 63-та, 64-та, 65-та, 66-та, 67-ма, 68-ма, 69-та, 70-та, 71-ва, 72-ра, 74-та, 75-та, 77-ма, 78-ма, 8-ма, 80-та, 81-ва, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Априлов, Васил Левски, Г С Раковски, Гео Милев, Георги Бенковски, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесета, Дружба, Иван Вазов, Калето, Кирил и Методий, Любен Каравелов, П Волов, П К Яворов, Петдесет и Втора, Плиска, Тридесет и Седма, Тринадесета, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ц. Кръстев, Четиридесет и Трета, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 14.02.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Червен Бряг: Васил Априлов, Княз Борис I, Любен Каравелов, Хаджи Димитър

На 15.02.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Глава: 089015, 14934, 290004, Александър Стамболийски, Братска Могила, В Коларов, Вазов, Вит, Витоша, Вола, Г Димитров, Гео Милев, Дружба, Дунав, Ивайло, Искър, К-Н Петко Войвода, Кресна, Л Каравелов, Леденика, Ленин, Лютибродска, М Палаузов, Малчика, Марица, Мир, Момина Сълза, Надежда, П Берон, Покрайна, Пролет, Първи Май, Рила, Сакар, Ст Планина, Сторгозия, Странджа, Тракия, Тунджа, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Черно Море, Янтра

На 15.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Койнаре

На 16.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Койнаре: Ал. Матросов, Александър Димитров, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Бето Петров, Бузлуджа, В. Коларов, В. Левски, Владимир Поптомов, Възраждане, Ген. Шиновски, Димо Хаджидимов, Единадесета, Ивайло, Иван Вазов, Иван Точев, Искър, К. Пешунков, М-Ст Мечина Бара, Милчо Симеонов, Отец Паисий, П Напетов, Петко Петков, Петър Динков Симеонов, Родопа, Сергей Румянцев, Софр Врачански, Спартак, Ст Караджа, Станке Димитров, Хисар, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Черно Море

 

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 12.02.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 13.02.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Брезник: Александър Филипов, Ангел Коцелянов, Андрей Михайлов, Велин Ваклинов, Георги Ив Бунджулов, Георги Стефанов, Д-Рйордан Стефанов, Йордан Стефанов, Лазар Лумбаров, Макаренко, Марин Асенов, Нестор Петров, Пролетарска, Първи Май, Радослав Григоров, Росица, Стадион, Цвета Лумбарова

На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник: Александър Филипов, Гледан, Гребен, Елена Георгиева, Иван Тимофеев, Изгрев, Октомври

На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник: Андрей Михайлов, Георги Ив Бунджулов

На 14.02.2018 г. /09:15 - 13:30 ч./ -  Брезник: 06286. 0502. 021 Бив. Под. Мно, Генерал Владимир Заимов, Елена Георгиева

На 14.02.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 12:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Билинци;  Брезник;  Видрица: Видрица, Парцел VІІ-94в, кв. 17;  Гърло: Общ. Брезник;  Кривонос;  Муртинци;

На 14.02.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Бутроинци;  Врабча: УПИ VІІ-62, 61, Кв. 12;  Ездимирци: УПИ ІІІ-179, кв. 32;  Мракетинци;  Парамун: махала Парамунска Чука, ТП Парамунска Чука, УПИ-V, кв. 15;  Проданча;  Трън: 9-ти Септември, Възраждане, Георги Димитров, Денчо Знеполски, Захари Иванов;  Филиповци;

На 14.02.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Ребро;

На 14.02.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Парамун: махала Парамунска Чука, Тп Парамунска Чука;

На 14.02.2018 г. /09:30 - 12:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Конска: УПИ ІІІ-202, кв. 6;

 Неделково: махала Недялкови Ханове;

На 15.02.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Брезник: 06286. 502. 39, Генерал Владимир Заимов, Гоздовска, Еретин, Забел, Клисура, Петров Камък;

На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бегуновци

Община Ковачевци  

На 12.02.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Егълница

На 12.02.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Извор, Общ. Радомир: махала Канджулица

На 14.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Жабляно

На 14.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Земен: Пещерско Шосе

На 14.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Калище

На 14.02.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Земен

Община Перник  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Боснек: 070008, Ален Мак, Божур, Бор, В. Левски, Грамаге, Духлата, Жива Вода, Игличе, Извора, Клен, Кокиче, Ладивец, Ливаге, махала Влахова, махала Джамбазка, Могиля, Момина Сълза, Н. Й. Вапцаров, Незабравка, Петрус, Ракита, С. Боснек, Стефан Караджа, Струма, УПИ І-536, кв. 43, Х. Димитър, Христо Ботев, Чакова, Явор, Ясен

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: Арда, Асенова Крепост, Вардар, Вардар, Вардар, Велинград, Видин, Върбица, Граово, Граховска, Добруджа, Искър, Казанлък, Клепало, Княз Александър Батенберг, Котел, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Лясковец, Омуртаг, Отец Паисий, Павликени, Пловдив, Райко Даскалов, Розова Долина, Росица, Самоков, Севлиево, Стара Загора, Струма, Струма, Трявна, Тунджа, Шумен

На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: Арда, Асенова Крепост, Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Вардар, Вардар, Вардар, Вардар, Велинград, Видин, Върбица, Градина, Граово, Граховска, Григорий Цамблак, Добруджа, Иван Асен Втори, Искър, Искър, Казанлък, Клепало, Клокотница, Княз Александър Батенберг, Котел, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Лясковец, Матей Преображенски, Найчо Цанов, Омуртаг, Отец Паисий, Отец Паисий, Павликени, Партизан, Пловдив, Райко Даскалов, Розова Долина, Росица, Рупите, Самоков, Света Гора, Севлиево, Симеоновград, Средец, Стара Загора, Стримон, Струма, Струма, Струма, Трявна, Тунджа, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цане Гинчев, Цар Самуил, Черноризец Храбър, Шумен

На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: Арда, Асенова Крепост, Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Братя Миладинови, Вардар, Вардар, Вардар, Вардар, Велинград, Видин, Владислав Граматик, Върбица, Гарата, Градина, Граово, Граово, Граховска, Григорий Цамблак, Даме Груев, Добруджа, Етрополе, Железничарска, Иван Асен Втори, Илия Бешков, Искър, Искър, Казанлък, Клепало, Клокотница, Княз Александър Батенберг, Константин Величков, Котел, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Крушовска Република, Кръстю Асенов, Лясковец, Матей Преображенски, Михаил Георгиев, Михаил Герджиков, Найчо Цанов, Омуртаг, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Павликени, Партизан, Пере Тошев, Пловдив, Презвитер Козма, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Розова Долина, Росица, Рупите, Самоков, Света Гора, Свищов, Севлиево, Севлиево, Симеоновград, Средец, Стара Загора, Стара Чешма, Стримон, Струма, Струма, Струма, Троян, Трявна, Тунджа, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цане Гинчев, Цанко Церковски, Цар Самуил, Черноризец Храбър, Чичо Стоян, Шумен, Шумен

На 15.02.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Перник: 21-ва, Благой Гебрев, Двадесет и Втора, Двадесет и Трета, Изток, Младен Стоянов, Мошино, Юрий Гагарин

На 15.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Друган: УПИ ХV-407 кв. 49

На 15.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Перник: Арчар, Васил Левски, Горно Могиличе, Ела, Железни Заводи, Захари Зограф, Калина, Калкас, Караманица, Куциян, Липа, Могиличе, Незабравка, Резервоара, Чинар

На 15.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Радомир: Върба, Райко Даскалов

На 15.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир: махала Егреците

На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: Арда, Асенова Крепост, Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Братя Миладинови, Вардар, Вардар, Вардар, Вардар, Владислав Граматик, Владислав Граматик, Войниковец, Върбица, Габрово, Гарата, Градина, Граово, Граово, Граховска, Григор Парличев, Григорий Цамблак, Даме Груев, Димитър Талев, Драгановец, Драгановец Залес. Пояс, Етрополе, Железничарска, Иван Асен Втори, Илия Бешков, Илия Бешков, Искър, Искър, Клокотница, Княз Александър Батенберг, Константин Величков, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Крушовска Република, Кръстю Асенов, Ловеч, Матей Преображенски, Михаил Георгиев, Михаил Герджиков, Найчо Цанов, Омуртаг, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Партизан, Пере Тошев, Поп Пейо, Презвитер Козма, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Райна Княгиня, Розова Долина, Росица, Рупите, Самоков, Света Гора, Свищов, Севлиево, Симеоновград, Средец, Средец, Стара Чешма, Стримон, Струма, Струма, Струма, Тодор Влайков, Троян, Трявна, Тунджа, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цане Гинчев, Цанко Церковски, Цанко Церковски, Цар Самуил, Черноризец Храбър, Чичо Стоян, Шумен

На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: Калкас

На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: Ангел Кънчев, Антим Първи, Арда, Асенова Крепост, Ахелой, Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Бела Вода, Ботьо Петков, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Вардар, Вардар, Вардар, Вардар, Вардар, Владислав Граматик, Владислав Граматик, Владислав Граматик, Владислав Граматик, Войниковец, Върбица, Габрово, Гарата, Ген Владимир Вазов, Гр. Перник, кв. 4 УПИII, Градина, Граово, Граово, Граховска, Григор Парличев, Григорий Цамблак, Даме Груев, Даме Груев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Добри Чинтулов, Драгановец, Драгановец, Драгановец Залес. Пояс, Етрополе, Железничарска, Иван Асен Втори, Иван Асен Втори, Иван Асен Втори, Иван Страцимир, Иларион Макариополски, Илия Бешков, Илия Бешков, Инженерна, Инжинерен, Искър, Искър, Искър, Клокотница, Клокотница, Княз Александър Батенберг, Константин Величков, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Крушовска Република, Кръстю Асенов, Ловеч, Марин Дринов, Мария Луиза, Матей Преображенски, Матей Преображенски, махала Зарина /И. Р. /, Михаил Георгиев, Михаил Георгиев, Михаил Герджиков, Мъглиж, Найчо Цанов, Неофит Бозвели, Никола Карев, Никола Карев, Никола Обретенов, Омуртаг, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Партизан, Пере Тошев, Поп Пейо, Презвитер Козма, Презвитер Козма, Презвитер Козма, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Райна Княгиня, Райна Княгиня, Розова Долина, Росица, Рупите, Самоков, Света Гора, Света Гора, Свищов, Севлиево, Симеоновград, Средец, Средец, Стара Чешма, Стримон, Струма, Струма, Струма, Тако Пеев, Тодор Влайков, Тодор Влайков, Тодор Паница, Троян, Трявна, Тунджа, Физкултурна, Филип Тотю, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Маламир, Хан Омуртаг, Хан Омуртаг, Хан Омуртаг, Хан Персиан, Хан Тервел, Хан Тервел, Цане Гинчев, Цанко Церковски, Цанко Церковски, Цар Борис I, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Симеон, Централна Градска Част, Черноризец Храбър, Чичо Стоян, Шумен

На 17.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Перник: Брезник, Владислав Граматик, Граово, Добри Чинтулов, Инжинерен, Кракра Пернишки, Михаил Георгиев, Никола Карев, Презвитер Козма, Радомир, Самоков, Св. Иван Рилски, Св. Св. Кирил и Методий, Тако Пеев, Твърди Ливади, Тодор Влайков, Тодор Паница, Физкултурна, Централен Градски Парк

На 17.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Перник: Кракра Пернишки

На 17.02.2018 г. /13:15 - 15:00 ч./ -  Перник: 6-ти Май, Айтос, Асеновград, Ахтопол, Балчик, Банско, Битоля, Ботевград, Брайла, Брацигово, Брезник, Бургас, Бяла Слатина, Варна, Васил Левски, Велинград, Видин, Враца, Граово, Добруджа, Дряново, Епископ Киприян, Златица, Изток, Ихтиман, Казанлък, Карлово, Клепало, Котел, Кракра, Кракра Пернишки, Красно Село, Кърджали, Лясковец, Миньор, Монте Карло, Нов Безистен, Нова Загора, Нови Пазар, Одрин, Омуртаг, Охрид, Павликени, Пирдоп, Пловдив, Първи Май, Радомир, Разлог, Раковска, Раковски, Русе, Самоков, Св. Св. Кирил и Методий, Севлиево, Стара Загора, Струга, Твърди Ливади, Трявна, Търговище, УПИ 2, Кв. 202, Физкултурна, Христо Смирненски, Шумен

Община Радомир  

На 12.02.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Беланица;  Бобораци: ІІІ - 323 кв. 26, ХVIII-136, кв. 23;  Жедна;  Житуша: П-Л ІV Пл. №711, кв. 56, УПИ VІ;  Извор, Общ. Радомир: кв. 1, УПИ ХІV, махала Канджулица;  Касилаг: УПИ ІІІ-230, УПИ ХІV-191;  Кленовик: кв. 20;  Кошарите: П-Л VII-117, кв. 18, УПИ VІІІ, Кв. 17;  Негованци: VI-355, УПИ-130 кв. 37;  Поцърненци: махала Калугерски Чифлик 65;  Прибой;

На 13.02.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Дрен: Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Сто и Петнадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;

На 13.02.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Радомир: Александър Ботев, Александър Стамболийски, Деян Гебрев, Мирчо Христов, Подпор. Константин Цанков, Райко Даскалов, Христо Смирненски;

На 13.02.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Копаница: махала Гюзелева;

 Николаево, Общ. Радомир;

 Радомир: ІІІ кв. 191 Промишленна Зона, Гарата, Генерал Владимир Вазов, Градина, махала Арбанас, Райко Даскалов, Цар Симеон;

На 14.02.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч./ -  Радомир: Завод Ветпром;

Община Трън  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трън: Александър Стамболийски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Георги Димитров, Младост, Мосаловска, Петко Д. Петков

 

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Бойчиновци  

На 14.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бойчиновци: Георги Димитров, Извън Регулацията, Квартал Огоста, местност Стадиона

На 14.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ерден: 438019, 438021

Община Брусарци  

За периода 12-16.02.2018 г. /08:32 - 16:00 ч./ -  Василовци, Общ. Брусарци: Бузлуджа, Васил Левски, Гаврил Генов, Димитър Благоев, Екзарх Йосиф, Клокотница, Ленин, Пейо Яворов, Плиска, Синчец, Славянска, Цар Асен, Цар Крум, Цар Петър, Цар Самуил, Шейново

За периода 12-16.02.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Василовци, Общ. Брусарци: Димитър Благоев, Криволак, Милин Камък, Орион, Площада, Сливница, Юндола

За периода 13-16.02.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Василовци, Общ. Брусарци: Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Дора Габе, Елин Пелин, Извън Регулайията, Камен Евстатиев, Кръстьо Пишурка, Май, Петко Р. Славейков, Септември, Сидер Воевода, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дондуково: Александър Киров, Белоградчишка, Бузлуджа, Иван Вазов, Имот ПИ 102002, Любен Каравелов, Опълченска, Раковски, Странджа, Хаджи Димитър, Цано Рачкин, Чавдар Воевода

Община Вълчедръм  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ботево, Общ. Вълчедръм: Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета

На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Разград, Общ. Вълчедръм: Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Деветнадесет, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Едно, Петдесет и Осем, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петдесет и Шест, Петнадесет, Първа, Седемдесет и Пета, Тридесет и Три, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Шестдесет и Шест

На 14.02.2018 г. /12:15 - 12:45 ч./ -  Вълчедръм: Черни Връх

На 14.02.2018 г. /12:15 - 12:45 ч./ -  Черни Връх, Общ. Вълчедръм: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 14.02.2018 г. /12:15 - 12:45 ч./ -  Якимово: 23-Септември, Александър Бойчев, Александър Стамболийски, Алекси Беремлиев, Андрей Жданов, Антон Иванов, Аспарух, Бачо Киро, Борис Димитров Цимов, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Вела Пеева, Веслец, Витошка, Владимир Генков, Войн Петров, Възраждане, Върбан Лилов, Георги Бенковски, Георги Гърголов Данчев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Георги Маринков-Качо, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Градище, Д-Р Петър Берон, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Георгиев Терзийск, Драгоевска, Дунав, Европа, Единство, Елин Пелин, Ивайло, Иван Вазов, Иван Лешев, Иван Панов, Извън Регулацията, Искра, Искър, Йордан Йовков, Йордан Чушков, Калоян, Качо Комитски, Кирил и Методи, Комсомолска, Кръсто Белчев, Кръсто Божинов, Кръсто Щърков, Кубрат, Ленин, Любен Каравелов, Македонска, Малчика, местност Стопански Двор, Мечи Дол, Милаки Бояджийски, Милан Йонов, Мирон Дановски, Митко Палаузов, Неофит Бозвели, Огоста, Осми Конгрес, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Крачолов Яворов, Пенко Щърков, Пенчо Славейков, Петър Димитров, Пиротска, Първо Трифонов, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Република, Рила, Росица, Самуил, Север, Сергей Румянцев, Симеон Иванов-Мончо, Славянска, Сливница, Спас Игнатов, Станке Димитров, Станчо Комитски, Стефан Караджа, Стопански Двор, Странджата, Струма, Султаница, Тангра, Тодор Каблешков, Тодор Терзийски, Толбухин, Тракийска, Тунджа, Филип Тотьо, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Асен, Цар Шишман, Цибрица, Чавдар, Черковна, Шипка, Ъгъла на ул. Г. Димитров и Драгоевска, Янтра

На 14.02.2018 г. /12:30 - 12:45 ч./ -  Дългоделци: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Йотов, Баба Тонка, Бачо Киро, Бдинска, Бенковска, Благой Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Волов, Възраждане, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Горанов, Георги Димитров, Георги Стоянов, Гурко, Дамян Найденов, Девети Май, Девети Септември, Димитър Благоев, Евгени Дамянов, Замфир Попов, Извън Селото, Кирил и Методи, Лика Рачин, Лилия Карастоянова, Лиляна Димитрова, Ломска, Любен Каравелов, Мерата, Милко Василев, Оборище, Паисий, Петър Берон, Пролет, Първи Май, Райко Даскалов, Раковска, Румянцев, Станко Тодоров, Тодор Станков, Торловица, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ценко Попов, Чайка, Червената Стена, Шипка, Юри Гагарин

На 14.02.2018 г. /12:30 - 12:45 ч./ -  Комощица: 006015, М. Фондовете, Антим Първи, Антон Иванов, Асен Златаров, Бачо Киро, Бенковски, Борис Първанов, Братя Миладинови, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Друмев, Васил Левски, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Гео Милев, Гладстон, Граф Игнатиев, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, Извън Регулацията, Каблешков, Кирил и Методи, Ломска, Любен Каравелов, Малчика, местност Стопански Двор, Мизия, Паисий, Райко Даскалов, Симеон Ив. Бонев, Славейков, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Христо Ботев, Шипка, Яворов

На 14.02.2018 г. /12:30 - 12:45 ч./ -  Расово: Извън Регулацията

Община Лом  

За периода 13-16.02.2018 г. /08:15 - 15:30 ч./ -  Замфир: Бенковски, Вела Пеева, Волга, Въча, Дунав, Замфир Хаджийски, Искър, Камчия, Ком, Левски, Оборище, Прага, Христо Ботев, Христо Смирненски

За периода 15-16.02.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Долно Линево: Васил Левски, Веслец(23-ти Септември), Витоша(9-ти Септември), Вишна(Г. Димитров), Дунав, Малина, Марица, Пирин, Покрайна, Стефан Караджа

На 16.02.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом: Александър Стамболийски, Арда, Артанес, Бузлуджа, Дедеагач(Ставри Генов), Крали Марко, Кубадин(Иван Георгиев), Менкова(Поп Андрей), Отец Паисий, Поп Богомил, Радецки, Софрон Михайлов, Стефан Хаджийски, Цар Симеон(В. Коларов), Цар Шишман

На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лом: Латинка

Община Медковец  

На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Аспарухово, Общ. Медковец: Антон Иванов, Васил Коларов, Вела Пеева, Ворошилов, Георги Димитров, Дунавска, Леонид Брежнев, Лиляна Димитрова, Малчика, Никола Йонков Вапцаров, Одрин, Поп Андрей, Сталинградска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Юрий Гагарин

Община Монтана  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Крапчене: Б Киро, Вит, Главна(Георги Димитров), Извън Регулацията, Клокотница(В. Пеева), Лозарска(И. Дамянов), Лъка(Г. Кирков), Пчела, Райко Даскалов, УПИ 6, кв. 19, Хан Кубрат(Г. Генов), Цар Калоян(Д. Благоев), Цар Симеон(Д. Тодоров), Шипка(В. Коларов)

За периода 12-16.02.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана: 22-ри Септември, Ангел Кънчев, Атон(Пирин), Веренишка(М. Веренишки), Веренишка(М. Веренишки), Гоце Делчев(Лика Рачин), Жеравица, Жеравица, Захари Стоянов, Младост, Никола Сапунджиев(П. Сред), Нишка, Огоста, Плиска, Райна Княгиня, Рила, Свети Патриарх Евтимий(П. , Свети Патриарх Евтимий(П. , Христо Ботев, Цар Иван Александър(Т. Тр. , Цар Иван Александър(Т. Тр. , Цар Симеон

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Славотин: Втора, Двадесет и Девет, Пета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири

На 14.02.2018 г. /08:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Монтана: Трети Март(Г. Димитров)

На 14.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Монтана: Идустриална

На 16.02.2018 г. /13:00 - 13:05 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ -  Монтана: 48489. 2. 544, 48489. 32. 384, Извън Регулацията, Младост, Монтана, Поп Пунчо, Свети Патриарх Евтимий(П. , Трети Март(Г. Димитров), УПИ 48489. 14. 69, Христо Смирненски

На 16.02.2018 г. /13:00 - 13:05 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ -  Сапарева Баня: Скобелев

 

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Изгрев/Ново Село/, Ковашка/Острец/, Мазалат/Острец/, Острец/Острец/, Сенковчица/Острец/, Събевска/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/

На 14.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Соколска/Острец/, Черни Връх/Ново Село/

На 14.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци: Васил Левски

Община Ловеч  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 09:10 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Владиня: Александър Стамболийски, Болнична, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Добруджа, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Мизия, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Роза, Септември, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Каблешков, Тп №4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Черно Море

На 12.02.2018 г. /09:00 - 09:10 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Горан: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Вардар, Васил Левски, Васил Петлешков, Вит, Вихър, Георги Бенковски, Дунав, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Китката, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, местност Каваците, Общинска, Огоста, Опълченска, Освобождение, Осъм, Петко Д. Петков, Петър Иванов Гигилев, Райчо Даскалов, Раковски, Стефан Караджа, Тополите, Трети Март, Училищна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цочевска, Чучура, Шипка

На 12.02.2018 г. /09:00 - 09:10 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бор, Васил Априлов, Добри Стоянов, Кованлъка, Люляци, местност Извора, Опълченска, Патриарх Евтимий, Трети Март, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 12.02.2018 г. /09:00 - 09:10 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Ловеч: 43952. 14. 25 М. Отсреща, Плевенско Шосе

На 12.02.2018 г. /09:00 - 09:10 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Славяни: Свети Иван Рилски

На 12.02.2018 г. /09:00 - 09:10 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Вардар, Васил Левски, Вит, Витоша, Вихър, Дунав, Иван Вазов, Клокотница, Лиляна Бърдарова, Опълченска, Осъм, Панайот Волов, Петко Д. Петков, Петър Берон, Плиска, Пясъка, Райко Даскалов, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 15.02.2018 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:20 - 15:30 ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин: Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген. Радецки, Ген. Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка

На 15.02.2018 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:20 - 15:30 ч./ -  Катунец: 36662. 308. 15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра

На 15.02.2018 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:20 - 15:30 ч./ -  Ловеч: 43952. 533. 118, Акация, Бачо Киро, Васил Героя, Витоша, Възрожденска, Габрака, Гозница, Дълбокия Път, Дядо Дончо, Искър, Люлин, местност Бабаковец, местност Кючука, местност Червен Бряг, Младост, Момина Сълза, Момчил Войвода, Нарцис, Ната Стоянова, Освобождение, Пано Рогозаров, Пладнище, Подп. Александър Кусев, Райкова Кошара, Ракита, Синчец, Тодор Чернев, Цар Иван Александър, Червен Бряг, Чуклата, Янтра

На 15.02.2018 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:20 - 15:30 ч./ -  Орляне: Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май

На 15.02.2018 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:20 - 15:30 ч./ -  Радювене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев Връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козл0дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, местност Динковското, Милин Камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д. Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи Май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Реката, Република, Рила, Родопи, Росица, С. Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов

Община Луковит  

На 14.02.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./   На 15.02.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Дерманци: Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Крайбрежна, Околовръстна, Струмица, Съединение, Христо Чернопеев, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка

Община Тетевен  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Тетевен: Боева Могила, Вежен, Емил Марков, Иван Фурнаджиев

На 14.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Тетевен: Люляк, местност Пладнището, Пладнището

На 14.02.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Тетевен: 72343 500 5090, 72343. 30. 105, 72343. 30. 197, 72343. 30. 87, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Гечовото, Захари Стоянов, махала Гечовото, Тодор Михайлов

На 14.02.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Глогово: Елов Дол, махала Къдря, махала Равнището, махала Ръбя, Местн. Три Могили, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 16.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен: Горното Село, махала Старо Село

Община Троян  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян: Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, местност Пъпровци, Терзийска

На 12.02.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Акад. Ангел Балевски, Георги С. Раковски, кв. Ливадето, Крайречна, махала Райковска, местност Лисичи Дупки

На 13.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: кв. Ливадето, Ливадето, махала Дудевска

На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк, Дрянска Чешма, Захарий Зограф, Панайот Волов, Симеон Велики, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 13.02.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Черни Осъм: Амбарица, М. Стойновска, Първи Май, Стойновска

На 14.02.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: кв. Попишка, Нейчо Войвода

На 15.02.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Вежен, Ген. Карцов, Македония, Пряспа

На 16.02.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Байкал, Балатон, Васил Левски, Георги С. Раковски, Димитър Икономов-Димитрика, Захари Стоянов, Опълченска, Тодор Петков, Христо Гадевски

Община Угърчин  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин: Ген. Скобелев, Ген. Радецки, Караджата, Пенчо Славейков, Рила, Христо Ботев

На 12.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: 68076. 291. 106, Аврамовска, Балча, Димитър Пъшков, махала Съевска, Подене, Попенец, Станковска, Троян, Чепля

На 13.02.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Лесидрен: Vі кв. 95, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Възраждане, Кв 95 Стопански Двор, Кирил и Методий, Крайречна, местност Капин, Полк. Орлов, Радецки, Стара Планина, Сънджер, Тодор Комитата, Христо Смирненски, Цар Калоян, Чаршията

На 14.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Лесидрен: Александър Стамболийски, Възраждане, Георги Бенковски, Коман, местност Капин, местност Ношаря, Орницата, Раковска, Стоян Петков, Страцин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чаршията, Чуловдолска

На 15.02.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Катунец: Братя Миладинови, Гоце Делчев, Детелина, Здравец, Казанджийска, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Максим Горки, местност Драго Дол, Пенчо Славейков, Пирин, Първи Май, Родопска, Росица, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 16.02.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Лесидрен: Кол. Ябълчака, местност Берча, местност Гаджов Дол, местност Коника, местност Ябълчака

Община Ябланица  

На 13.02.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Златна Панега

На 13.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Батулци: Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Левски, Гео Милев, Георги Диков, Здравец, Панайот Волов, Първи Май, Стоян Панов, Христо Ботев

На 13.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дъбравата: Христо Ботев

На 15.02.2018 г. /11:00 - 14:15 ч./ -  Голяма Брестница: Александър Стамболийски, Васил Левски, Гетовци, Двадесет и Трети Декември, Девети Септември, Жидевица, Никола Й. Вапцаров, Опълченска, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Родината, Христо Смирненски

На 15.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: XV-549, кв. 20, Драгойца, местност Пали Лула, местност Пали Лула, местност Шумнене, местност Шумнене, Шумнене

 

 

  

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коркина: Коркина, Х-21, Кв. 2;  Шатрово: 067016, VІ-255, кв. 27

Община Дупница  

На 12.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Крайници: Александър Стамболийски, Априлско Въстание, Баба Тонка, Батак, Васил Демиревски, Верила, Гео Милев, Дупнишка Комуна, Иван Вазов, Йорданка Николова, Малчика, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Славейков, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Христо Механджийски

На 12.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Самораново: 65245. 1. 214, Балкан, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, кв. 16, Крайречна, Митко Палаузов, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Пейо Яворов, Раковска, Самуил, Стаменко Градевски, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тополница, Общ. Дупница: местност Дрено, Нупи-1609

На 13.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.02.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 16.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Крайници: Баба Е Механджийска, Бузлуджа, Васко Манолов, Волга, Генерал Заимов, Жабокрек, Захари Стоянов, Малчика, Мара Петлякова, Трети Гв. Полк, Хан Аспарух, Христо Механджийски, Чаталджа

На 14.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Крайници: Баба Тонка, Васил Левски, Георги Раковски, Дупнишка Комуна, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Кокиче, Любен Каравелов, Младост, Петко Славейков, Трети Гв. Полк, Христо Ботев, Яне Сандански

Община Кочериново  

На 12.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Мурсалево: Бузлуджа, Волга, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Калоян, Марек, Москва, Мусала, Плиска, Струма, Христо Ботев, Юри Гагарин

На 12.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Кочериново: Бреза, Брянски Лес, Детелина, Димчо Дебелянов, Дъбо, Камчия, кв. 38, УПИ XxII-1384, Климент Охридски, Левски, Никола Вапцаров, Олга Стоянова, Родопи, Сураж, Трети Март

На 14.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Кочериново: Братя Пандурски, Бреза, Бреза, Брянски Лес, Детелина, Димчо Дебелянов, Дъбо, Жельо Демиревски, Камчия, кв. 38, УПИ XxII-1384, Климент Охридски, Климент Охридски, Левски, Любен Каравелов, Малчика, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Олга Стоянова, Родопи, Сураж, Трети Март, Трети Март, Църквището

На 14.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 15.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 16.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бараково: Беласица

На 15.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бураново: 007004, 023014, 025033, Селището, ХIII-483, Кв. 50

На 15.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 16.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Кочериново: Братя Пандурски, Бреза, Жельо Демиревски, Климент Охридски, Любен Каравелов, Малчика, Никола Вапцаров, Трети Март, Църквището

Община Кюстендил  

На 12.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил: Александър Димитров, Ангел Кънчев, Архимандрит Зинови, Босилеградска, Бузлуджа, Булаир, България, Вола, Гаров Площад, Дондуков, Драгомир, Ефрем Каранов, Жп Гара, Ивайло, Йосиф Ковачев, Козлудуй, Люле Бургас, Неофит Бозвели, Обект 38 Тп Езерата, Октомврийска Революция, Петър Берон, Площад Войнишко Въстание, Раковски, Спасовица, Стефан Караджа, Столетов, Три Уши, Узунов, Хаджи Димитър, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Шести Септември

На 12.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кюстендил: Абоба, Антим I, Асен Златаров, Бузлуджа, Вола, Възраждане, Георги Горанов, Георги Тертер, Георги Цариградски, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Деветнадесети Февруари, Дондуков, Евлоги Георгиев, Единадесети Август, Емануил Попдимитров, Ефрем Каранов, Жан Жорес, Земен, Златна Панега, Зора, Ивайло, Илинден, Ильо Войвода, Камчия, Климент Охридски, Константин Николов, Кочо Честименски, Маестро Никола Атанасов, Места, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Овощарска, Одрин, Октомврийска Революция, Осми Март, Пенчо Славейков, Райна Цанева, Раковски, Скобелев, Стефан Караджа, Столетов, Страцин, Струма, Тимок, Траянова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Лекарски, Цар Асен, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Цариградска, Църноок

На 12.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Банска, Зимница, Казанлък, Комплекс Изток, Медковец, Мездра, Ропотамо, Самодивска

На 12.02.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Ален Мак, Буревестник, Витоша, Габрово, Казанлък, Комплекс Изток, Любимец, Люлин, Мездра, местност Николичевски Път, Младост, Плиска, Победа, Порой, Самодивска, София, Стрелча, Трън, Чайка

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, България, Велбъжд, Врабча, Генерал Заимов, Генерал Крум Лекарски, Гороцветна, Гургулят, Демокрация, Дондуков, Жданов, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Индустриална, Калосия, Калоян, Константинова Баня, Кракра, Крали Марко, Кубрат, Лавале, Левски, Любен Харалампиев, Люле Бургас, Македония, Неофит Рилски, Оборище, Орлица, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Преславска, Раковски, Родопи, Свети Георги, Свети Мина, Соволска, Тодор Ангелов - Божаната, Търговска, ул. Цар Калоян, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Шейново, Шести Септември, Юри Гагарин

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Кюстендил: Аверки, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, България, Гладстон, Гороцветна, Двадесет и Осми Февруари, Демокрация, Димитър Беровски, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Драгоман, Екзарх Йосиф, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, Индустриална, Калоян, Каменица, Кирил и Методий, Клокотница, Княз Ал. Батемберг, Княз Богороди, Колуша, Кресна, Лиляна Димитрова, Лозенград, Людмил Янков, Македония, местност Гърлянски Черешарник, местност Николичевски Път, Метохия, Оборище, Орлица, Осоговска, Отец Паисий, Панайот Хитов, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Румена Войвода, Савойски, Свети Георги, Свети Мина, Сливница, Соволска, Средна Гора, Стрема, Тодор Пеев, Три Кладенци, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Освободител, Чапаев, Черно Море, Шейново, Шести Септември

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ -  Багренци: Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим. Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище на С. Багренци и С. Граница, Иван Вазов, Извън Регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ -  Берсин

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ -  Гирчевци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ -  Горна Гращица: Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ -  Долна Гращица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, местност Дупките, местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ -  Долна Козница: 22112. 500. 2

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ -  Друмохар: махала Брашненица

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ -  Жабокрът: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Калоян, местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ -  Катрище: Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, местност Валого, местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ -  Лиляч: местност Войника

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ -  Невестино, Общ. Невестино: VI-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, махала Развигорска, махала Разсолкова, махала Синорска, местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ Іх-61, 63, 70, кв. 22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ -  Нови Чифлик: Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ -  Плешивец: Дванадесета

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ -  Таваличево: Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ -  Търновлаг: Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ -  Четирци: М. Топилата, махала Ямен

На 13.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Неделкова Гращица

На 13.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Катрище

На 13.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 10:30 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: местност Николичевски Път

На 13.02.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Кюстендил: Аверки, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, България, Гладстон, Гороцветна, Двадесет и Осми Февруари, Демокрация, Димитър Беровски, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Драгоман, Екзарх Йосиф, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, Индустриална, Калоян, Каменица, Кирил и Методий, Клокотница, Княз Ал. Батемберг, Княз Богороди, Колуша, Кресна, Лиляна Димитрова, Лозенград, Людмил Янков, Македония, местност Гърлянски Черешарник, Метохия, Оборище, Орлица, Осоговска, Отец Паисий, Панайот Хитов, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Румена Войвода, Савойски, Свети Георги, Свети Мина, Сливница, Соволска, Средна Гора, Стрема, Тодор Пеев, Три Кладенци, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Освободител, Чапаев, Черно Море, Шейново, Шести Септември

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./ -  Кюстендил: Абоба, Белият Камък, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Хисарлъка

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./ -  Слокощица: 247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, махала Диновска, махала Маркова, махала Рошковци, местност Галеница, местност Змиярника, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън Регулация, Козлодуй, Комунизъм, махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Богослов: 037149, махала Топилата, местност Саманли Баир

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, махала Адамска, махала Албания, махала Баздарска, махала Бантовска, махала Бела Вода, махала Воденичарска, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска, махала Гошевска, махала Грънчарска, махала Гърличка, махала Гъскарска, махала Гюрова, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска, махала Дралевска, махала Дърманска, махала Занева, махала Заячка, махала Испорска, махала Йовкинска, махала Кадрамска, махала Камберска, махала Каменичка, махала Карамфиленска, махала Ковачка, махала Котаранска, махала Кузумска, махала Кумбазка, махала Лазарска, махала Лапевска, махала Лесичкова, махала Маджирска, махала Маринкова, махала Михтарска, махала Моравска, махала Мулова, махала Падинарска, махала Парлапанска, махала Песокарска, махала Петачка, махала Пупулска, махала Рановска, махала Русулска, махала Сапунджийска, махала Селишка, махала Семенска, махала Симонска, махала Соколовска, махала Соколчева, махала Средна махала, махала Станковска, махала Стойчовска, махала Тасковска, махала Текемска, махала Треновска, махала Хаджийска, махала Цанкина, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Шаренкова, махала Шукалска, махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ветрен, Общ. Невестино: махала Агушка, махала Дамянска, махала Капралска, махала Ковачевска, махала Новаковска, махала Ризовци, махала Смиленска

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Длъхчево-Сабляр: махала Милчовска, местност Орехчето

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Друмохар: махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Еремия: махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Згурово

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Илия: махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кадровица: махала Постолска, махала Станкова

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Лелинци: Васил Левски, махала Горна

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ново Село, Общ. Кюстендил: махала Двете Реки

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Пелатиково: махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Раково, Общ. Невестино: махала Бурнаавска, махала Зидинци, махала Ковачка, махала Озранци, махала Рахталинска, махала Реката, махала Решанска, махала Чеканец

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала Начковска, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Савойски: махала Бреза, махала Пелтечка

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Сажденик: махала Златанска

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Смоличано: махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св. Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Страдалово: махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Тишаново: махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Търсино

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Църварица: махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска

На 14.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Цървена Ябълка: Таскова Плевня

На 14.02.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев

На 14.02.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Абоба, Белият Камък, Белият Камък, Дупнишко Шосе, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител

На 14.02.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, махала Дядо Манова, махала Суха Река, местност Друмарката, местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 14.02.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Слокощица: 247, Александър Димитров, Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, Искър, Калоян, Кирил и Методий, Кокиче, Кубрат, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, махала Диновска, махала Маркова, махала Рошковци, махала Селото, местност Галеница, местност Змиярника, местност Змиярника, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Мусала, Никола Въжаров, Опълченска, Орлица, Осоговска, Пробуда, Пролет, Пролет, Пролетарска, Радецки, Руен, Синчец, Спортист, Стефан Караджа, Стоян Лудев, Теменужка, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

Община Рила  

На 13.02.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Бараково: Александър Стамболийски, Баба Гена, Беласица, В. Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, К. Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Лазар Везенков, М. Полето, местност Кални Валог, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Парцел ІV, Септемврийска, Струма, УПИ - VІІІ-157, Христо Ботев

На 12.02.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Пастра: 55539. 100. 132, местност Туфано, Пастра, ПИ №55539. 100. 207, Стопански Двор

На 12.02.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Перник: Кристал Блокове

На 12.02.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Рила: местност Горхим, местност Елешница

На 12.02.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Рилски Манастир: местност Бачкова Чешма, местност Владичина Поляна, местност Горско Стопанство, местност Горхим, местност Елешница, местност Илийна Река, местност Пчелина, местност Турското Парче

На 12.02.2018 г. /10:30 - 15:00 ч./ -  Рилски Манастир: 028005, местност Бачкова Чешма, местност Биволарника, местност Кирилова Поляна

На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 13:15 - 16:00 ч./ -  Рила: Аврам Стоянов, Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Възрожденска, Даскал Димитрий, Ела, Майстор Алекси, Манастирска, Мусала, Неофит Рилски, Рилски Езера, Свети Иван Рилски, Хаджи Агапи, Щерю Войвода, Щиплията

На 13.02.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Бараково: Александър Стамболийски, Беласица, В. Везенков, Вела Пеева, Дружба, К. Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, УПИ-VI-27, Кв. 100

На 13.02.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Кочериново: 408 По Плана на Гр. Кочериново, VII-372, кв. 4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В. Везенков, В. Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, кв. 38, УПИ XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М. Бангоев, М. Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ - VII , Кв. 40, УПИ 14, кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, кв. 94, УПИ ХVI-1390, Кв. 94, УПИ ХVIII-1396, кв. 88, УПИ-ІІІ-1397 кв. 89, УПИ-ХіV-1395, Кв. 88, Фридрих Енгелс, Х-301, Кв. 31, ХІІ-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 13.02.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Кочериново: Асен Рашков, В. Везенков, Дом За Стари Хора, Левски, Лот 2, местност Джанговица, местност Лаката, Никола Вапцаров, Пътен Възел, Струма

На 13.02.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Пороминово: 000182, 017013, 0311025, 26073, I, Кв. 8а, II-376, кв. 9, IX - 40, кв. 5, І-379, Кв. 36, Адалберт Антонов Малчика, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Благоева, Вела Пеева, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кокиче, Лиляна Димитрова, местност Бачо, местност Буката, местност Лаго, Митко Палаузов, Опълченска, ПИ 027010, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, УПИ I142, УПИ II-26073, УПИ III-26073, УПИ-ІХ-32, УПИ-ХІІ-18 Кв2, Христо Ботев, Цар Борис, Цар Крум, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин

На 13.02.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Рила: Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко Войвода, Петко Д. Петков, Планинска, Първи Май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

На 13.02.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Рила: Бор, Васил Демиревски, Петко Войвода, Света Варвара, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Спротива, Стопански Двор

На 13.02.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Стоб: 69261. 501. 13, 69261. 501. 5, VII 640, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана и Васил Котеви, Бор, Бреза, Витоша, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иглика, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Лоза, Люляк, Марек, местност Драките, местност Турските Бахчи, Мир, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Плиска, Първи Май, Родопи, Ропотамо, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стобски Пирамиди, Стоян Котев, Струма, Тома Райчов, Три Могили, УПИ-Хі-72, Кв. 60, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански

На 13.02.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Бараково: Александър Стамболийски, Беласица

На 13.02.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Кочериново: 408 по плана на гр. Кочериново, VII-372, кв. 4, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В. Везенков, В. Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, кв. 38, УПИ XxII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М. Бангоев, М. Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ - VII , Кв. 40, УПИ 14, кв. 38, УПИ ХVIII-1396, кв. 88, УПИ-Хіv-1395, Кв. 88, Фридрих Енгелс, Х-301, Кв. 31, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

 

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Банско  

На 13.02.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Банско: Еделвайс, Найден Геров, Пирин, Симеон Молеров, Сливница, Христо Г. Данов, Цар Симеон, Юлен, Яне Сандански

Община Благоевград  

На 12.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рилци: Васил Левски, Диновица, Илинден, местност Диновица, Св. Иван Рилски, Трети Март, УПИ IX-144, кв. 17, ХІ-482, Нв. 22, Хан Аспарух, Цар Борис I

На 12.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коритаров, Димитър Талев, Никола Вапцаров, Хилендар, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман

На 12.02.2018 г. /08:30 - 13:00 ч./ -  Благоевград: Братя Иванови, Владо Черноземски, Д-Р Христо Татарчев, Менча Кърничева, Пейо К. Яворов, Полковник Димов, Тодор Александров, УПИ-III, Кв. 117, Инд. №04279. 612

На 12.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 12:30 - 16:30 ч./   На 16.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 12:30 - 16:30 ч./ -  Покровник: Покровнишко Шосе

На 12.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 12:30 - 16:30 ч./   На 16.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 12:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Илинден, Липа, Любен Каравелов, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Струма, Струмско Център

На 12.02.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Благоевград: Ален Мак, Борис Ангелушев, Броди, Бялата Висота, Жк. Ален Мак, УПИ XVIII-04279. 625. 15, кв. 1 по Кк Благоевгр

На 12.02.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Ален Мак, Астра, Мест. Кури Дере-Ш-22№082034, местност Шейница, Пейо К. Яворов

На 12.02.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград: местност Кури Дере

На 12.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Еленово

На 12.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: 021014, М. Ушите, местност Над Еленовски Път

На 13.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград

На 13.02.2018 г. /08:15 - 12:30 ч./ -  Благоевград: Струмско Център

На 13.02.2018 г. /08:15 - 12:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград: 00701, Кури Дере, махала Деянци, местност Кури Дере, местност Чуката, Чуката

На 13.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ -  Благоевград: Айдаровско Дере, Димитър Талев, К. и Никола Хайдукови, местност Айдаровско Дере, местност Арнаутски Гроб, местност Колзодуй, местност Медунски Андък, местност Мицански Андък, местност Полигона, местност Река Струма, Мицански Андък, Неуточнен Адрес, Огражден, Петко Р. Славейков, Подстанция Ален Мак, Свобода, Стопански Двор Струмско, Струма, Струмско Център, Тодор Александров, Яне Сандански

На 13.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград: местност Кантона, Надежда, Осми Март, П. Яворов, При Полигона, УПИ VIII-111, 112, кв. 15, УПИ І-139, Кв. 12, УПИ ІV-110, Кв. 15

На 13.02.2018 г. /08:30 - 13:15 ч./ -  Благоевград: Арсений Костенцев, Еленово

На 13.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Айдаровско Дере, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Димитър Талев, Димитър Талев, Еленово, Зеленка, Илинден, К. и Никола Хайдукови, К. и Никола Хайдукови, Липа, Любен Каравелов, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Айдаровско Дере, местност Айдаровско Дере, местност Арнаутски Гроб, местност Арнаутски Гроб, местност Горски Разсадник, местност Колзодуй, местност Колзодуй, местност Медунски Андък, местност Мицански Андък, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Полигона, местност Полигона, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Река Струма, местност Река Струма, местност Реката, Мицански Андък, Неуточнен Адрес, Николай Петрини, Огражден, Огражден, Огражден, Панайот Хитов, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Пирин, Подстанция Ален Мак, Подстанция Ален Мак, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Свобода, Свобода, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма, Струма, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Струмско Център, Тодор Александров, Тодор Александров, Яне Сандански, Яне Сандански

На 13.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград: местност Кантона, местност Кантона, Надежда, Надежда, Осми Март, Осми Март, П. Яворов, П. Яворов, При Полигона, При Полигона, УПИ VIII-111, 112, кв. 15, УПИ VIII-111, 112, кв. 15, УПИ І-139, Кв. 12, УПИ І-139, Кв. 12, УПИ ІV-110, Кв. 15, УПИ ІV-110, Кв. 15

На 13.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч./ -  Делвино, Общ. Благоевград: Баздо, Вировете, махала Кацарска, местност Мицански Андък, местност Преслапо, пл. 11

На 13.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград

На 13.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград: 00701, 33. 432, Айдарово, Кури Дере, Кучкудерска Нива, махала Деянци, местност Кури Дере, местност Пейчинска Чука, местност Чуката, УПИ IV 87, УПИ-ХІ218 кв. 21, Чуката

На 13.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч./ -  Марулево

На 13.02.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Антон Страшимиров, Грамада, Дунав, Зеленка, Иван Гарванов, Кузман Шапкарев, Македония, Малешево, Мир, Осогово

На 13.02.2018 г. /13:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Промишлена, Свобода

На 14.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Асен Итов, Асен Йотов, Баба Тонка, Васил Коритаров, Димитър Талев, Егея, Липа, Никола Вапцаров, Околчица, Предел, Търново, Хилендар, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман

На 14.02.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Благоевград: Бачо Киро, Еленово

На 14.02.2018 г. /12:30 - 16:03 ч./ -  Благоевград: Еленово, Струмско Център

На 14.02.2018 г. /12:30 - 16:03 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: Въчевица, местност Буковец, местност Ушите

На 15.02.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Благоевград: 04279. 601. 133, Запад, Иван Михайлов, Николай Петрини, ПИ №04279. 601. 426, УПИ X, кв. 192, Св. Димитър Солунски, Славянска, Стефан Стамболов

На 15.02.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Дренково: махала Балевска

На 15.02.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Васил Левски, Илинден, Крушево, Менча Кърничева, Св. Св. Кирил и Методий, Тодор Александров, Цар Симеон

На 16.02.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Васил Априлов, Гьорче Петров, Д-Р Владимир Бъчваров, Митрополит Борис, Охрид, Света Гора, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Трети Март, Христо Смирненски, Цанко Церковски

На 16.02.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Благоевград: Бреза, Делвинска, Околчица, Свобода, Синчец, Славово, Търново

На 16.02.2018 г. /12:15 - 16:30 ч./ -  Българчево

Община Гоце Делчев  

На 12.02.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Васил Левски, Вела Пеева, Драма, Елин Пелин, Илезица, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Места, Неврокоп, Октомври, Орфей, П. Р. Славейков, ПИ -778, Родопа, Свилен Русев, Селище, Славянка, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Христо Ботев, Чавдар Войвода

На 13.02.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Гоце Делчев: местност Мочура, местност Сушица, Пенковото, Преспа, Симеон Радев, Сушица

На 13.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Ален Мак, Бели Брези, Георги Бенковски, Герман Титов, Даскал Господин, Дунав, Михаил Даев, Момини Кули, Черна Гора, Юрий Гагарин

На 13.02.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Брезница: Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стефан Караджа, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-ХVІІІ-72138, кв. 58, Хан Аспарух, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чифлика

На 13.02.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Драмски Път

На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Атанас Дуков, Атанас Свещаров, Братя Миладинови, Бяло Море, Вихрен, Гьорче Петров, Дебър, Иларион Макариополски, Иларион Макариополски, Кичево, Кичево, Кръстьо Сарафов, Майор Димитър Думбалаков, Мише Баир, Ниш, Ниш, Пирот, Преспа, Прилеп, Стефан Захариев, Стефан Захариев, Хр. Смилянов 38а, Христо Силянов, Христо Силянов, Христо Силянов, Цариброд

Община Гърмен  

На 14.02.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Дъбница: Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Неуточнен Адрес, Осма, Първа, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шестнадесета

На 12.02.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен: 034075, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Първа, Ст 2 Кл. В Тп Огняново 1, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Първа, Шестнадесета

На 15.02.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Осиково, Общ. Гърмен

На 14.02.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Хвостяне: 28028, УПИ-V, кв. 2

Община Кресна  

На 12.02.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Горна Брезница: ІІ-90 кв. 11

На 12.02.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Кресна: Вардар, Васил Левски, Влахински Езера, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Еделвайс, Изида, Илинден, кв. 6 УПИ І-77 Кресна, Люти Връх, Македония, Малешевска, Моравска, Огражден, Олимпия, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Перун, Пирин, Пирински Бор, Рила, Спартак, Теменуга, Трети Март, Чинарите, Ягода, Яне Сандански

На 12.02.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Кресна: Вардар, Влахински Езера, Даме Груев, Детелина, Еделвайс, Изида, Илинден, Люти Връх, Малешевска, Моравска, Огражден, Олимпия, Отец Паисий, Перун, Пирин, Пирински Бор, Рила, Спартак, Теменуга, Трети Март, Ягода, Яне Сандански

Община Петрич  

На 12.02.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 15.02.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 16.02.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Чучулигово: Капсиди

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кулата: Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Арда, Арда, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Васил Левски, Васил Левски, Връх Китка, Връх Китка, Връх Китка, Гео Милев, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Люле Бургас, Максим Горки, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Плевен, Плевен, Плевен, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Генерал Гурко, Георги Раковски, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Драва, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Карл Маркс, Марица, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Струма

На 12.02.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Габрене: местност Златарево

На 12.02.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Долна Крушица: местност Златарево, местност Лъката

На 12.02.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: местност Златарево

На 15.02.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Габрене: Акация, Александър Матрасов, Граничар, Иван Вазов, Извън Регулацията, Митко Палаузов, Освобождение, Радецки, Струмешница, Тумба, УПИ 4 Кв 32

Община Разлог  

На 14.02.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, Неуточнен Адрес

На 14.02.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Краище, Общ. Белица: Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Седемнадесета

Община Сандански  

На 12.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 13.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 14.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 15.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 16.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  Калейца: Анска

На 12.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 13.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 14.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 15.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 16.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  Сандански: Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Беласица, Беласица, Божин Димов, Васил Кънчев, Горно Броди, Горно Броди, Димитър Икономов, Димитър Попгеоргиев, Захари Стоянов, Кочо Чистименски, Македония, Мара Бунева, местност Чинар Куши, Надежда, Опълченска, Пирин, Пирин, Пирин, Р-Н Пътя на Хидрострой, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Свобода, Свобода, Свобода, Свобода, Струга, Тевното Езеро, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Симеон, Чудомир Кантарджиев, Чудомир Кантарджиев, Чудомир Кантарджиев, Шипка, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин

На 13.02.2018 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  Ласкарево: 004056, местност Свети Спас

На 13.02.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Сандански: местност Паркова Зона, Р-Н Плувен Интернат, Р-Н Пътя на Хидрострой, Свобода

На 13.02.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Сандански: Асен Хадживасилев, Борис Сарафов, Охридска, Свобода, Славчо Ковачев, Яне Сандански

На 13.02.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Сандански: Гео Милев, Гоце Делчев, Македония, Осми Март, Плиска, Свобода, Сирма Войвода

На 13.02.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Сандански: България, Васил Левски, Георги Казепов, Гоце Делчев, Даскал Козарев, Македония, Свобода, Солунска

На 14.02.2018 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  Сандански: Арда, Борис Сарафов, Първи Май, Свобода, Тодор Каблешков, Цар Иван Шишман, Яне Сандански

На 14.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Бождово

На 14.02.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Сандански: Свобода, Цар Иван Шишман, Цар Самуил

На 14.02.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Малки Цалим

На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Хотово: Баня, местност Света Петка, С. Хотово, Община Сандански

Община Сатовча  

На 15.02.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Брезница: Никола Вапцаров

На 12.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кочан: 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, местност Стопански Двор, Мир, Неуточнен Адрес, Осма, Отец Паисий, Пета, Победа, Пролет, Първа, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков

На 12.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.02.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ваклиново: 124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кл. Охридски, Лале, Места, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански Двор, Страцин, Струма, Трети Март

На 12.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.02.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Кочан: 012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, местност Стопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Свилен Русев, Свобода, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шеста

На 12.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.02.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ваклиново: 124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кл. Охридски, Лале, Мвец Црънча, Места, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански Двор, Страцин, Струма, Трети Март

На 15.02.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Вълкосел: Свобода

На 16.02.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Кочан: 012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, местност Стопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шеста

Община Симитли  

На 12.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Крупник: Васил Левски, Влахина, Георги Димитров, Георги Димитров, Гоце Делчев, Даме Груев, Димитър Талев, Кирил и Методий, Кресненско Въстание, Кресненско Въстание, Крупник, Лев Писарев, местност Въчева, местност Стопански Двор, Пайсий Хилендарски, Средорек

На 12.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Полена: Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, местност Мездрата-2, Чайка

На 12.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли: Симитли

На 15.02.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Симитли: Дарако, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Ораново, Паисйй Хилендарски, Руен, Симитли, Славянска, УПИ ІІ-339, 338, кв. 33, Цар Симеон

Община Хаджидимово  

На 15.02.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Лъки, Общ. Хаджидимово

 

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Бяла Слатина  

На 16.02.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бяла Слатина: Търнавска

Община Враца  

На 14.02.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Враца: Антим I-ви, Одрин, Петропавловска, Река Лева, Христо Ботев

Община Козлодуй  

На 13.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Козлодуй: 52-ри Полк, 9-ти Май, Безименна, Беласица, Вардар, Враца, Георги Димитров, Добруджа, Дунав, Зорница, Иглика, Калина, Кв 259, Кирил и Методий, Княз Дондуков, Кокиче, Ком, Къстовище ул. Дунав и Г. Димитров, Обходен Път, Орлин Василев, Освободител, Победа, Преслав, Ралица, Свилен Русев, Стара Планина, Стопански Сгради В I-ви Ст. Дв. , Страцин, Тимок, Тимок-2, Тунджа, ХV Кв 259, Цанко Церковски, Цар Симеон Велики, Янко Сакъзов, Янтра

Община Мездра  

За периода 12-16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Крапец, Общ. Мездра: Ален Мак, Враца, Вълчо Проданов, Драва, Извор, Искър, Камен Павлов, Леденика, Минзухар, Мир, Околчица, Рила, Роза, Стара Планина, Струма, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин

На 13.02.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Мездра: Витоша, Ген. Столетов, Георги Кирков, Дунав, Стефан Стамболов, Странджа, Цанко Церковски

Община Роман  

На 14.02.2018 г. /08:45 - 09:15 ч./ -  Караш: Почивен Дом Бунгалата

За периода 12-16.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Радовене: Александър Стамболийски, Батак, Възрожденска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Найден Геров, УПИ XVII-35, кв. 4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Симеон Велики

На 14.02.2018 г. /08:15 - 08:45 ч./ -  Мизия: Александър Якимов

На 14.02.2018 г. /08:15 - 08:45 ч./ -  Роман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Гарван, Ген. Столетов, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Д-Р Стоян Стоянов, Димитър Баковски, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Жил. К-С Роман, Захари Стоянов, Иван Вазов, Илия Темелски, Искър, Камен Петков, Капитан Петко Войвода, Кв 61, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Малък Искър, Митко Палаузов, Митко Пешев, Нешо Миковски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Петко Каравелов, Петко Р. Славейков, Пирин, Полковник Гарденин, Рила, Родопи, Романова Крепост, Софроний Врачански, Средна Гора, Стефан Караджа, Струпешка, Сухо Поле, Топчовец, Тотка Илиева, Търговска, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Чавдар, Шейново, Шипка

На 14.02.2018 г. /08:45 - 09:15 ч./ -  Кунино: Акациите, Георги Ив. Димитров, Градище, Илия Пенчовски, Йоло Бърдаров, Катарашка, Кокиче, Куна Кралица, Липите, Люляк, Надлеза, Отец Паисий, Петко Василев, Петко Лалов, Пишурата, Самуилица, Симеон Найденов, Софроний Врачански, Теменуга, Трифон Даскала, Христо Кънински, Цветан Гановски, Цено Тодоров, Червеница

На 14.02.2018 г. /08:45 - 09:15 ч./ -  Радовене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Батак, Бачо Киро, Борис I, Васил Левски, Възрожденска, Ген. Скобелев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Найден Геров, Паисий Хилендарски, Стефан Караджа, УПИ XVII-35, кв. 4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон Велики

На 14.02.2018 г. /08:45 - 09:15 ч./ -  Стояновци, Общ. Роман: Акация, Алеко Константинов, Безименна, Брусенска, Васил Левски, Вежен, Вихрен, Грозьо Костадинов, Еделвайс, Здравец, Люляк, местност Пладнището, местност Чифлика, Раковец, Роза, Софроний Врачански, Търговска, УПИ ХІІІ-292, кв. 22, Христо Ботев, Чифлишка, Шипка

 

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Брегово  

На 16.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гъмзово: Александър Стамболийски, Асен Балкански, Борис Димитров, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Ленин, Любен Каравелов, Райчо Даскалов, Спортист, Станке Димитров, УПИ VII-444 , Кв, 55, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон

На 12.02.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Косово, Общ. Брегово: Фец Косово 3

На 16.02.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ново Село, Общ. Ново Село: УПИ III кв. 44

Община Видин  

За периода 12-16.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Гомотарци: 168 Квартал VII, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Парцел 49, кв. 29, Пета, Петнадесета, ПИ 425, Първа, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Трета, Тридесет и Осма, Тридесет и Първа, Тридесет и Първа, Тринадесета, Уния Маре, Четвърта, Четиринадесета, Четиринадесета, Шеста

За периода 12-16.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Синаговци: Втора, Девета, Десета, Пета, Петнадесета, ПИ 001009 - Стоп. Двор, Първа, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Шеста, Шеста, Шестнадесета

На 12.02.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Видин: Зри

На 12.02.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 13.02.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Капитановци: 019071, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, кв. 49 Парцел 704, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 4/412/8100604, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 12.02.2018 г. /09:15 - 15:30 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 13.02.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Гомотарци: 168 Квартал VII, В Близост До Автобусната Спирка, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, Имот №005015, Осемнадесета, Осма, Парцел 49, кв. 29, Пета, Петнадесета, ПИ 000153, ПИ 425, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Уния Маре, УПИ 99 кв. 3, Четвърта, Четиридесет и Пета, Четиринадесета, Шеста

На 12.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Видин: Младост

На 14.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Кутово: Осемдесет и Втора, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесета, Петдесет и Девета, Петдесет и Пета, ПИ 098055, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Шеста, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта

На 14.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Сланотрън

На 14.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Антимово, Общ. Видин: 96007

На 14.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Видин: Имот №000827, Панония, Цар Симеон Велики

На 14.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Капитановци: Първа

На 14.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Видин

На 15.02.2018 г. /08:30 - 08:35 ч.; 12:25 - 12:30 ч./ -  Видин: I - 323, кв. 24

На 15.02.2018 г. /08:30 - 08:35 ч.; 12:25 - 12:30 ч./ -  Иново: 290, 547 Кв 51, VII-557, кв. , Бдин, Битоля, Бяло Море, Валентина Терешкова, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Димитровски Завет, Добруджа, Еделвайс, Имот 030008, Имот№024065, Индже Войвода, Иновото, Лозенград, Лозенец, Македония, Мангалия, Мизия, Михалаки Георгиев, Осма, Охрид, Парцел 027 Масив 029, Пета, Пирин, Първа, Рила, Седма, Скопие, Славянска, Сливница, Смърданска Битка, Солун, Тимок, Тракия, Трета, УПИ XI-701 кв. 4, Христо Ботев, Черно Море, Четвърта, Шеста

На 15.02.2018 г. /08:30 - 08:35 ч.; 12:25 - 12:30 ч./ -  Майор Узуново: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ-9 кв. 41, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 15.02.2018 г. /08:30 - 12:30 ч.; 08:30 - 08:35 ч.; 12:25 - 12:30 ч./ -  Гъмзово: Асен Балкански, Борис Бенчев, Борис Попарданов, Боян Чонос, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Иван Вазов, Ленин, Мадара, Мико Нинов, Никола Й. Вапцаров, Петко Д. Петков, Сергей Румянцев, Тимок, Тодор Петров, Толбухин, Хан Аспарух, Цанко Церковски, Шипка

Община Димово  

На 12.02.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Плешивец: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 12.02.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Ружинци: 23 Септември, Александър Ангелов, Александър Стамболийски, Ангел Хитров, Боян Статев, Боян Чонос, Васил Иванов, Васил Левски, Вихрен, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Младенов, Георги Първанов, Георги С. Раковски, Горан Богданов, Горан Ценов, Девети Септември, Драгомир, Живко Мончев, Живко Пуев, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Коста Йорданов, Ломска, Малчика, Миджур, Младост, Найден Найденов, Оборище, Петър Глухчев, Петър Първанов, Поп Андрей, Седемнадесет Партизани, Стефан Караджа, Тодор Влайков, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Средогрив: Безименна, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 13.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 15.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 16.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Димово, Общ. Димово: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Благоев, Еленко Богданов, Комсомолска, Мико Нинов, Стефка Александрова

Община Кула  

За периода 12-16.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Извор махала: Втора, Главна, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

                     CEZ GROU

 
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Вижте къде ще спира водата в София 0| 3011 |08.02.2018 . ФРОГОКО: НПО спира източването на КТБ със свой законопроект 6| 5084 |06.02.2018 . Ето къде ще спира водата в София 0| 3095 |05.02.2018 . Вижте къде ще спира токът 0| 3444 |02.02.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах

Вашите лични данни / GDPR

Скъпи потребители,

От 25 май 2018 г. - влиза в сила новото европейско законодателство за защита на личните данни, известно още и като GDPR. Във връзка с това "Фрог Нюз" EООД приема нова "Политика за поверителност" (тук), съобразена с GDPR. Целта на новите правила е да дадат на вас повече права за контрол над собствените ви данни и по-добра защита на неприкосновеността ви.

РАЗБРАХ