Четвъртък, 13 Декември 2018, 23:31
Frognews
0| 2929 |27.07.2018

Къде ЧЕЗ спира тока?

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

 Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 30 юли - 04 август 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

СОФИЯ ГРАД

Община ВИТОША  

На 31.07.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  София:   Буря, Доброволец, Ирис/Мара Апостолова/, Кореняците/Дим.Пъшков/, Подножие, Полк.Стойно Бачийски/Филип, Русокастро/Ген.Д.Гръбчев/

На 31.07.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  София:   Братя Бъкстон, Бъкстон, Ген. Суворов

На 31.07.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  София:   Местност Черния Кос, Цар Борис Iii/Девети Септ.

На 31.07.2018 г. /09:45 - 12:15 ч./ -  София:   684-Та/Витоша/, 689-Та/Витоша/, 695-Та/Витоша/, 740-Та/Овча Купел/, 741-Ва/Овча Купел/, 742-Ра/Овча Купел/, Вз Горна Баня, Войнишко Въстание, Лебед/Кв.Горна Баня/, Люлинско Поточе, М. Мала Кория, М.Мала Кория Ул.684, Маджарица, Мала Курия, Местн.Мала Кория, Поглед, Равнище/Кънчо Стоилов/, Св.Крал/Кирковска Трибуна/, УПИ VII-404,Кв.2, УПИ ХV-399 Кв.3 М.Мала Кория

На 31.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Бяло Поле , Василашко Езеро, Проф.Велизар Велков

На 31.07.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  София:   74-Та, 75-Та, 76-Та, 79-Та /Кв.Симеоново/, 80-Та /Кв.Симеоново/, 81-Ва /Кв.Симеоново/, 82-Ра /Кв.Симеоново/, 87-Ма /Кв.Симеоново/, Света Магдалина, Симеоново, Шумако / Симеоново

На 31.07.2018 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  София:   Владая

На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая:   22-Ра, II-3477, Кв.916, Буков Дол, Войнишко Въстание, Здравец, Кайлъка, Лесковец, Марин Чукар, Ново Село, ПИрин/Дупките/, Суха Лешница, Хеброс

На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   1-Ва, VI-1055,Кв.108,Ул.Наум, Боянска /Драгалевци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Ваклинец, Войнишко Въстание, Голи Връх, Драгалевци, Драгалевци,УПИ IX-1316,Кв.105, Здравец, Калето, Комините, Лешникова Гора, Мавровец, Маестро Георги Атанасов, Мащерка, Нарцис/Методи К.Димитров/, Отец Генадий, Панайот ПИпков, Св.Наум /Драгалевци, УПИ І-294 , Кв. 107, Цветана Табакова, Чемшир /Драгалевци/, Черешов Цвят

На 31.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Мърчаево:   11-Та, 24-Та, Кало, Касис, М. Бурновска, М. Толумска, Маниш, Усойка, Цар Симеон I/Кост.Темелков/, Церова Поляна, Черешова Градина

На 30.07.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:   УПИ V-1267 Кв.96а, VIII-1172, Кв 96а, Бела Дона, Вълшебно Биле/Кв.Драгалевци/, Глухарче, Горска Поляна, Драгалевци, Драгалевци-Разширение-Север, Кв.Драгалвци Разш.Север УПИ Xxxiii-1187, Крайречна, Крайречна /Драгалевци/, Лешникова Гора, М.Драгалевци, Мащерка, Папрат

На 30.07.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   Боженци/Никола Паликарски/, Доброволец, Поточе, Росянка/710-Та/, Сърнела/Паскал Иванов/

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   IX 1339.1378 Кв.3 В.З.Панорамен Път-Спец.Нужди-Беловодси Път, VI-1055,Кв.108,Ул.Наум, Боянска /Драгалевци/, Боянска Песен/774/, Бял Равнец/621-Ва/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Ваклинец, Васил Чекаларов, Голи Връх, Драгалевци, Драгалевци,УПИ IX-1316,Кв.105, Калето, Комините, Лешникова Гора, Мавровец, Маестро Георги Атанасов, Мащерка, Нарцис/Методи К.Димитров/, Отец Генадий, Панайот ПИпков, Панорамен Път, Петко Войвода, Св.Наум /Драгалевци, УПИ І-294 , Кв. 107, Цветана Табакова, Чемшир /Драгалевци/, Черешов Цвят

На 30.07.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София:   В.З. Симеоново - Драгалевци, Отец Генадий, Христина Морфова, Ябълкова Градина

На 30.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Мърчаево:   М. Бурновска, М. Толумска, Усойка

На 01.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /10:45 - 16:15 ч./ -  Мърчаево:   10-Та, Касис, Цар Симеон I/Кост.Темелков/

На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая:   Боев Рид, Войнишко Въстание, Катеричка, Любомир Миланов, Маргаритка, Плиска, Сребрист Бор

На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   VI-1055,Кв.108,Ул.Наум, Боянска /Драгалевци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Ваклинец, Войнишко Въстание, Голи Връх, Драгалевци, Драгалевци,УПИ IX-1316,Кв.105, Калето, Комините, Лешникова Гора, Мавровец, Маестро Георги Атанасов, Мащерка, Нарцис/Методи К.Димитров/, Отец Генадий, Офелиите /Владая/, Панайот ПИпков, Св.Наум /Драгалевци, УПИ І-294 , Кв. 107, Цветана Табакова, Чемшир /Драгалевци/, Черешов Цвят

На 01.08.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   Драгалевци, Крайречна, Крайречна /Драгалевци/, Маестро Георги Атанасов, Нарцис/Методи К.Димитров/, Папрат, Цар Иван Александър/Симеон

На 01.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Българска Легия, ПИрин , Родопски  Извор

На 02.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Мърчаево:   10-Та, 11-Та, Втора, Зюмбюл, Касиопея, Касис, М. Казашка, М.Шумето , ПИ 49597,1718,39, Приморско, Сините Вълни, Трендифил, Цар Симеон I/Кост.Темелков/

На 02.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Бъкстон

На 03.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:   Драгалевско Шосе, Драгалевци, Драгалевци Разширение-Север ІІ Част, Черни Връх

На 03.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Мърчаево:   7-Ма, Бистра Река, М. Бурновска, Приморско, Трендифил, Цар Симеон I/Кост.Темелков/, Черните Скали

На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая:   22-Ра, Виров Дол, Ела, Елен, Любомир Миланов, Момина Сълза, Проф.Ив.Шишманов/Баба Лина/, Страната, Юрушки Мостове

На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Александър Пушкин, Боянска /Драгалевци/, Будилник, Велики Прелом, Ген. Кутузов, Голи Връх, Комините, Лешникова Гора, Мавровец, Мащерка, Нарцис/Методи К.Димитров/, Никола Петков/П.Напетов/, Офелиите /Владая/, Преки Път/Димитър Монов/, Цветана Табакова, Чемшир /Драгалевци/, Черешов Цвят

Община ВРЪБНИЦА  

На 02.08.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  София:   3019-Та/Връбница/

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 04.08.2018 г. /08:00 - 14:30 ч./ -  София:   Георг Вашингтон, Екзарх Йосиф, Княз Борис I, ПИротска/Трети Април/, Стефан Стамболов/Георги Ки

Община ИЗГРЕВ  

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Дружба 1, Цариградско Шосе

На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Тодор Стоянов, Цариградско Шосе

Община ИЛИНДЕН  

На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Алдомировска/Димитър Баковс, Враня, Габрово, Димитър Петков, Перник, Св.Св.Кирил И Методий, Сливница

Община КРАСНА ПОЛЯНА  

На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Александър Стамболийски, Илинден, Позитано, Райна Княгиня, Троян

Община КРАСНО СЕЛО  

На 31.07.2018 г. /09:00 - 12:30 ч.; 13:00 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 12:30 ч.; 13:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София:   Хиподрума

На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Македония, Македония/Димитър Благоев/, Христо Ботев

На 02.08.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София:   Прага

На 03.08.2018 г. /09:00 - 12:30 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  София:   ПИрински Проход

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Златовръх/Лука Кунин/, Кораб Планина/Илия Филипов/, Кричим/Петко Енев/

На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Кръстю Сарафов, Пейо К.Яворов, Св.Наум/Трайчо Костов/, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Якубица

На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Галичица, Джеймс Баучер/Антон Иванов, Елин Пелин, Криволак, Янко Соф. Войвода

На 30.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  София:   Акад.Иван Буреш, Арарат, Ул.Г. Янакиев  , Флора Кънева

Община ЛЮЛИН  

На 31.07.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София:   3004-Та/Люлин/, 3011-Та/Люлин/, Люлин 8, Р-Н Люлин-8

Община МЛАДОСТ  

На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Младост 1, Никола Генадиев

На 30.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 31.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 03.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:   Младост 4

На 30.07.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  София:   Горубляне, Гродно, Дружба 2, Искърско Шосе, Павел Красов / Горубляне, Пловдивско Шосе, Поручик Мороз, Преслав / Горубляне, Ремсиста, Роса /Горубляне, Самоковско Шосе, Цариградско Шосе/Тракия/

Община НАДЕЖДА  

На 30.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Захари Стоянов

На 01.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София:   ХV Идент.68134.502.362

Община НОВИ ИСКЪР  

На 01.08.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Доброславци:   Летец

На 01.08.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Кътина:   013173, 1-Ва, 41010.4479.530, Акация/Венко Рашков/, Ален Мак, Балкан, Бор/Партизанска/, Брадковица, Братковица УПИ VІ-800 Кв.66, Бунтовник, Детска Песен, Дъбиците, Еделвайс/Шопски Парт.Отряд/, Езеро/Васил Коларов/, Здравец, Здравчи Камък, Иглика, Кв.20, Климент Охридски, Кокиче/Окт.Революция/, Лале, Латинка, Летец, Локомотив, Местн.Теменуга, Местност Алула, Местност Братковица, Местност Малио Дол, Местност Манастирчето, Местност Червена Река, Миньор, Младежка/Комсомолска/, Моста, Никола Христов, ПИ 41010.4890.172, ПИ № 41010.4479.98, ПИ-38079, Р-Н Нови Искър, ПИрамидите/Никола Желязков/, Площада, Професорска, С-У Черквата На ПИрамидите, Синия Вир, Сливница, Хайдути, Христо Ботев/Георги Димитро

На 01.08.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Нови Искър:   41010.4901.19, Билка, Голо Бърдо, Еделвайс, Искърско Дефиле, Космонавт, Крушетата, Кътински Път, Летец, Ливадски Път, Малко Бърдо, Перла, Смагово/Прогрес/, Христо Ботев/23 Септември/, Чавдар Войвода/Чавдарци/

На 01.08.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София:   Лале, Миньорска

Община ОБОРИЩЕ  

На 01.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Бели Искър

На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Васил Левски, Оборище

На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Янко Сакъзов

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 30.07.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  София:   Местност Манилов Дол, Суходолска

На 30.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Овча Купел 1, Овча Купел 2

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   1-Ва, 637-Ма/Овча Купел/, 638-Ма/Овча Купел/, 639-Та/Горна Баня/, 640-Та/Овча Купел/, 641-Ва/Овча Купел/, 643-Та/Витоша Овча Купел/, 648-Ма/Овча Купел/, 649-Та/Овча Купел/, 670-Та/Овча Купел/, Бойчо Бойчев, Васил Попов, Горна Баня, Д-Р Люба Григорова, Димитър Чинтулов/554/, Дрян/643-Та/, Дъбето, Инж.Борислав Огойски/Кр.Вас, Никола Петков/П.Напетов/, Овча Купел, Проф. Дочо Леков /636-Та Р-Н Витоша/, Урал, Харманлийско Въстание

На 30.07.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София:   646-Та/Овча Купел/, 647-Ма/560/Овча Купел/, 740-Та/Овча Купел/, 747-Ма/Овча Купел/, 749-Та/Овча Купел/, VIII-9969, Венец, Горна Баня, Каменица, Лазур/Горна Баня/, Люлинска Котловина, М.В.З.Горна Баня, Невен/Горна Баня/, Обзор, Софийска Панорама, София,Горна Баня,УПИ XIII-57,Кв.28, УПИ Xl-989.Кв.55, УПИ XXIII-9970,Кв.59, УПИ ХХХ-1146,1147,Кв.55, УПИ-I-1387,Кв.71а

На 03.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Овча Купел, Овча Купел 1

На 02.08.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  София:   755-Та/Овча Купел/, В.З Овча Купел УПИ І-449 Кв.94б, Дон, Лозище, Райко Даскалов, УПИ IX - 101 ,Кв 94 Р-Н Овча Купел

На 02.08.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  Мало Бучино:   Градомански Път/В.З.Симоница/

Община ПАНЧАРЕВО  

На 31.07.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:   Тупанкови Кошари

На 31.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Герман:   Вилна Зона Кариерата, Вилна Зона Лозето, Вилна Зона Шамако, М.Терасите ПИ 545, М.Шамако, Патриарх Герман/9 Септември, Терасите, Шамако ПИ 14831.6505.147

На 31.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Панчарево:   Шамако

На 31.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София:   Околовръстен Път

На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Герман:   Местност Зимника

На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:   Белишако, Местн.Елата, ПИ 29150.7110.973

На 30.07.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:   Местн.Елата, Местн.Пържови Кошари, Тупанкови Кошари

На 30.07.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Плана:   IX - 6, XVI-58, М. Църна Трева, Мах.Календарова, Мах.Кьосева, Мах.Масова, Мах.Чорбаджийска, Махала Чаршийска, УПИ ІІІ-31, Кв.11

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:   Вилна Зона Ярема, Ярема/20та/

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков:   В.З.Ярема Поз Имот 4

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Плана:   Махала Велчева

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Самоков:   В.З. Ярема, Ярема

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   1-Ва, 2-Ра/278/

На 30.07.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:   Местн.Елата

На 30.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 31.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 03.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Герман:   С.Герман

На 30.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 31.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 03.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   С. Горни И Долни Лозен

На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Плана:   Мах.Календарова, Мах.Манчева, Махала Велчева

На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Плана:   В.З.Кантона, Мах.Джамбова, Мах.Масова, Мах.Тодорова, Мах.Чорбаджийска, Махала Турмачка

На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:   Местн.Елата, Местн.Елата, Местн.Ковачки Кошари

На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Плана:   Местност Елата

Община СЕРДИКА  

На 01.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София:   Константин Преславски, Проф.Иван Георгов/Цв.Антов/

Община СЛАТИНА  

На 01.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  София:   Саша Попов, Цариградско Шосе/Тракия/, Яворов/Ленин/

На 01.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:   Георги Минчев/Дечо Стефанов  30-32

На 02.08.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София:   Велчо Атанасов, Калиманци, Никола Караджов, Попова Шапка/Станка И Любен, Яребична Планина

На 02.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:   Георги Минчев/Дечо Стефанов  40-42 Вх.А,Б, Теменуга 2б

На 03.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:   Гео Милев 23, Спътник 4

Община СРЕДЕЦ  

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Васил Левски, Данте, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   21-Ви Век, Атанас Иширков, Витоша, Георги Златарски:, Дианабад, Дружба 2, Никола Габровки , Петър Джидров, Проф. Иван Странски   , Росарио Хаджихристов    , Стефан Младенов

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   21-Ви Век, Атанас Иширков, Витоша-Вец Симеоново, Георги Златарски:, Дианабад, Дружба 2, Никола Габровки , Петър Джидров, Проф. Иван Странски   , Росарио Хаджихристов    , Стефан Младенов

На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   21-Век, Атанас Иширков, Витоша, Георги Златарски:, Дианабад, Дружба, Никола Габровки , Петър Джидров, Проф. Иван Странски   , Росарио Хаджихристов    , Стефан Младенов

На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   21 Ви Век, Атанас Иширков, Витоша, Георги Златарски:, Дианабад, Дружба 2, Никола Габровки , Петър Джидров, Проф. Иван Странски   , Росарио Хаджихристов    , Стефан Младенов

На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   21 Век, Атанас Иширков, Витоша, Георги Златарски:, Дианабад, Дружба , Никола Габровки , Петър Джидров, Проф. Иван Странски   , Росарио Хаджихристов    , Стефан Младенов

На 04.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   21 Ви Век, Атанас Иширков, Витоша, Георги Златарски, Дианабад , Дружба, Никола Габровски, Петър Джидров, Проф. Иван Странски   , Росарио Хаджихристов    , Стефан Младенов

На 05.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   21-Ви Век, Атанас Иширков, Витоша, Георги Златарски:, Дианабад , Дружба, Никола Габровки , Петър Джидров, Проф. Иван Странски   , Росарио Хаджихристов    , Стефан Младенов

Община ТРИАДИЦА  

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Витоша, Ген. Скобелев, Кърниградска/Гочо Гопин/, Неофит Рилски

На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Патриарх Евтимий, Солунска/Васил Коларов/, Три Уши/Адалберт Антонов/, Хан Аспарух, Цар Самуил

 

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД

Община Банско  

На 02.08.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Банско:   5-Ти Октомври, Ангел Балев, България, Бяло Море, Велян Огнев, Възраждане, Ген. Стилян Ковачев, Любен Каравелов, Места, Н.Й.Вапцаров, Никола Вапцаров, Опълченска, Охрид, Победа, Стефан Караджа, Тома Вишанов, Търново, Христо Ботев, Христо Матов, Цар Симеон, Шипка, Яне Сандански, Янтра

На 31.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Банско:   Акад. Йордан Иванов, Алеко Константинов, Гарибалди, Глазне, Гоце Делчев, Неофит Рилски, Радон Тодев, Тодорин Връх, Хаджи Вълчо, Христо Ботев

Община Белица  

На 01.08.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Дагоново

На 01.08.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Краище, Общ. Белица:   Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Петнадесета, Седемнадесета, Тринадесета, Четирнадесета, Шестнадесета

Община Благоевград  

На 31.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Асен Итов, Асен Йотов, Егея, Липа, Околчица, Предел, Търново

На 31.07.2018 г. /08:00 - 13:15 ч./ -  Благоевград:   Бачо Киро, Еленово

На 30.07.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   Армутлука, Струмско Център

На 30.07.2018 г. /08:30 - 13:15 ч./ -  Логодаж:   Гръчка Махала, Местност Палански Валог

На 30.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Логодаж:   УПИ-Іv-195 Кв.14, Голяма Нива

На 30.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 31.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч.; 12:45 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 03.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:   319001, 410002, Мах. Центъра Мотела, Махала Петковци

На 30.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 31.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 03.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   Крали Марко, Тодор Александров, Цар Иван Шишман

На 30.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 31.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 03.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград:   УПИ VІ-297, Кв.10, 382, Кв. 14, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, Кв.17, УПИ VIII-198, Местност Гребовски Рид, Местност Гуйначки Андък, Местност Гьочковски Андък, Оралище

На 03.08.2018 г. /12:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.628.416, VII - 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, Кв.Струмско,Идн.№04279.628.167, Кв.Струмско,Инд.№04279.628.454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна И Ул. Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански

На 03.08.2018 г. /11:45 - 16:30 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград:   Осми Март, П. Яворов, УПИ VIII-111,112, Кв.15, УПИ І-139,Кв.12

На 03.08.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Братя Иванови, Владо Черноземски, Д-Р Христо Татарчев, Менча Кърничева, Пейо К.Яворов, Полковник Димов, Тодор Александров, УПИ-Iii,Кв.117,Инд.№04279.612

На 03.08.2018 г. /08:15 - 14:30 ч.; 09:00 - 13:45 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград:   Имот 27231.501.203, Местност Валтата, Местност Гошевица, Местност Чуката, ПИ-125 Кв.12, УПИ Xv-117, Кв. 2, УПИ №Х, Кв.1, УПИ Х-182, Кв.5, УПИ-III-214,212,301

Община Гоце Делчев  

На 31.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Беслен:   Парцел 227 По Плана На С. Беслен

На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Брегалница, Бяло Море, Звънчарска, Кавала, Серес, Солун, Тодор Александров

На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Хаджидимово:   Ангел Кънчев

На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Гоце Делчев, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Паоло Ленц, Парцел ХІV, Кв.97а, Серес, Солун, Тодор Александров, Търговска, Юг

На 31.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Бузлуджа, Драгоман, Драма, Екзарх Антим, Иларион Макариополски, Потока, Тодор Александров, Тодор Паласкаря, Тодор Стоянов

На 31.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Местност Текето

На 31.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Гайтаниново:   021056 М.  ;Жингов Бряст ;

На 31.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Гоце Делчев, Дунав, Царица Йоана

На 31.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Илинден, Общ. Хаджидимово

На 31.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Копривлен:   000381, Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Гоце Делчев, Граничар, Драва, Драма, Завода, Здравец, Изгрев, Илинден, Кирил И Методи, Кокиче, Малка Еловица, Младост, Паисий Хилендарски, Парка, Петър Берон, ПИ-000186, Първи Май, Свети Георги, Свети Димитър, Славянска, Стопански Двор, Тодор Паница, Хіі-544  Кв. 1, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 31.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Лъки, Общ. Хаджидимово

На 31.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Мусомища:   027116, 32012, Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Братя Миладинови, Бяло Море, Владимир Поптомов, Генерал Гурко, Георги Папалезов, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р.Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Кавала, Каваците, Кирил И Методий, Клокотница, Краището, Кулата, Лозята, М. Отавата, Марица, Места, Местност Ливадите, Местност Параклиса, Местност Стопански Двор, Местност Чукутлука, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Ниш, Орехите, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пейо К. Яворов, ПИрин, Плиска, Рила, Сан Стефано, Сливница, Стопански Двор, Струга, Судинград, Толбухин, Топлика, УПИ І-68, УПИ-VII ,Кв. 63, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Янтра

На 31.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Ново Лески:   М.Варадите, Местност Варади, С. Ляски, Имот 501003

На 31.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Парил

На 31.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Петрелик

На 31.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Садово, Общ. Хаджидимово:   М.Вършилата -Индентификатор №042003

На 31.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Теплен

На 31.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Тешово:   УПИ-IV+106

На 31.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Хаджидимово:   015002, X-551,Кв.44, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бор, Бреза, Васил Левски, Вихрен, Възрожденска, Генерал Жостов, Георги Бенковски, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Иван Вазов, Кирил И Методий, Климент Охридски, Македония, Места, Местност Долна Вария, Неуточнен Адрес, Опълченска, Ореляк, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Берон, ПИрин, Победа, Прогрес, Свети Георги, Стопански Двор, УПИ-ІХ-74, Кв.73а, Тодор Каблешков, Трети, Хан Омуртаг, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Ал.Стамболийски, Пирин, Полковник Борис Дрангов, Преспа, Прилеп, Тунджа, Христо Силянов, Цариброд

На 03.08.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Мусомища:   Анещи Узунов, Гоце Делчев, Лозята, Марица, Острец, Отец Паисий, Охрид, ПИрин, Рила, Сан Стефано, Струга, Хан Аспарух, Цар Симеон, Шипка

На 03.08.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Мусомища:   027116, Баба Тонка, Батуми, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Генерал Гурко, Георги С. Раковски, Димо Хаджидимов, Здравец, Иван Козарев, Кавала, Кирил И Методий, Клокотница, Кулата, Марица, Никола Вапцаров, Орехите, Отец Паисий, Плиска, Рила, Судинград, Хан Крум, Юрий Гагарин

На 03.08.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Мусомища:   Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Бяло Море, Владимир Поптомов, Георги Папалезов, Гоце Делчев, Д-Р.Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Дунав, Ивайло, Иван Козарев, Кулата, Места, Неуточнен Адрес, Пейо К. Яворов, ПИрин, Стопански Двор, Струга, Топлика, УПИ І-68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин

Община Кресна  

На 01.08.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Стара Кресна:   Местност Кулата

Община Петрич  

На 31.07.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Капатово

На 31.07.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  С.Капатово

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Битоля, Искър, КаПИтан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Места, Мусала, Полковник Дрангов, Свобода, Серска, СкоПИе, Хан Аспарух, Цар Борис Iii, Цар Иван Шишман

На 30.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   28-Ми Октомври, Д-Р Асен Златаров, Даме Груев, Дунав, Ильо Войвода, Каймак Чалан, Места, ПИрин, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Рокфелер, Серска, Тома Митов, Хилендарски Манастир, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Борис III, Шипка, Яне Сандански

На 30.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Ал.Стамболийски, Атанас Маджаров, Беласица, Братя Миладинови, Васил Кънчев, Градска, Истра, Каймак Чалан, Люле Бургас, Марица, Местност Грамадите, Отец Паисий, Папульо, Полковник Дрангов, РодоПИ, Рокфелер, Свобода, Славянска, УПИ VІ-374,Кв.351, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цанко Церковски, Цар Борис III, Цар Самуил

На 03.08.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Даме Груев, Осогово, Полковник Дрангов, Просвета, Солунска, Стопански Двор, Струма, УПИ XIII-3694, Кв.312, УПИ Хх Кв.314, XIII, Христо Чернопеев

На 03.08.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Варна, Георги Урумов, Ел-Тепе, Изток, Ильо Войвода, Кочо Мавродиев, Местност Бухото, Местност Козлек, Огражден, Отец Паисий, Охрид, Охрид, Пейо Яворов, Петър Берон, Плевен, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свети Климент Охридски, Тодор Александров, Тракия, УПИ І,Кв177 А

На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Генерал Тодоров, Гео Милев, Драва, Искър, Папульо, Полковник Дрангов, Рокфелер, Софрони Врачански, Цар Симеон, Черно Море

Община Сандански  

На 31.07.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Рожен:   Местност Равнако, По Плана На Срожен Общ.Сандански

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:   Банска, България, Васил Левски, Георги Казепов, Георги Скрижовски, Гоце Делчев, Даскал Козарев, Македония, Македония, Местност Нишан Таши, Местност Паркова Зона, Младост, Р-Н Поленишки Път, Свобода, Свобода, Солунска

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мелник:   Мелник, Неуточнен Адрес

На 01.08.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Сандански:   Iv - 1539, Връх Елен, Каменица, Кожух, Македония, Мусала, Огражден, Пресиян, Свобода, Синаница, Сирма Войвода, Славянка, Хан Крум

На 01.08.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Сандански:   Берово, Иван Вазов, Свобода, Юрий Гагарин

На 02.08.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Сандански:   Башлийца, Воден, Григор Пърличев, Коста Калимански, Марица, Пазара, Свобода, Серес

На 02.08.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Сандански:   Местност Паркова Зона, Р-Н Плувен Интернат, Р-Н Пътя На Хидрострой, Свобода

На 02.08.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:   Асен Хадживасилев, Местност Четвърти Километър, Местност Чинар Куши, ПИрин, Р-Н Долния Гатер, Р-Н Пътя На Хидрострой

На 03.08.2018 г. /08:30 - 10:30 ч./ -  Сандански:   Арда, Борис Сарафов, Първи Май, Свобода, Тодор Каблешков, Цар Иван Шишман, Яне Сандански

На 03.08.2018 г. /10:30 - 13:00 ч./ -  Поленица:   Дабо, Мацкова Градина, Местност Валога, Местност Друма, Местност Мацкова Градина

На 03.08.2018 г. /10:30 - 13:00 ч./ -  Сандански:   Местност Друма, Местност Мацкова Градина, Местност Хано, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Мацкова Градина, Свобода

Община Симитли  

На 01.08.2018 г. /08:30 - 13:00 ч./ -  Крупник:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Трайков, Даме Груев, Димитър Благоев, Карл Маркс, Кирил И Методий, Кресненско Въстание, Крупник, Пайсий Хилендарски, Пейо Яворов, ПИрин, Трайчо Костов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Яне Сандански

На 31.07.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Симитли:   Георги Бенковски, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Искра, Кв.Ораново, Ораново, Панайот Хитов, Пеньо Пенев, Септемврийска, Симитли, Славянска

На 31.07.2018 г. /08:15 - 13:30 ч./ -  Симитли:   Васил Априлов, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Ораново, Панайот Хитов, Победа, Септемврийска, Симитли, Славянска, Хаджи Димитър, Яне Даракчийски

На 30.07.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Крупник:   Божиница / Гроздовец, Граф Игнатиев, Димитър Ацев, Ернст Телман, Иван Вазов, Карл Маркс, Ленин, М.Извор/Гроздовец, Никола Парапунов, Пайсий Хилендарски, Пейо Яворов, Стефан Караджа, Трайчо Костов

На 30.07.2018 г. /08:15 - 13:30 ч./ -  Крупник:   Васил Коларов, Васил Левски, Гладстон, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Кокиче, Кресненско Въстание, Крупник, Ленин, Местност Текелев Шумак, Пайсий Хилендарски, Текелев Шумак, Хан Аспарух, Яне Сандански

На 01.08.2018 г. /12:15 - 16:45 ч./ -  Крупник:   Арсо Пандурски, Васил Коларов, Дан Колов, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Козарев, Кирил И Методий, Крупник, Ленин, Местност Извор/Калуцик, Никола Парапунов, Пейо Яворов, Стефка Филипова, Хан Аспарух

На 02.08.2018 г. /08:30 - 13:45 ч./ -  Полето:   Кв.3 УПИ V-17, Местност Кьосеви Рудини, Местност Страните, УПИ VI-381,382,Кв.2, УПИ-I, Кв.21

На 02.08.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Симитли:   Георги Димитров, Герена, М.Дрънкалица, М.Ливадите, Рила, Симитли

Община Хаджидимово  

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Общ.Хаджидимово:   Село Петрелик

На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Садово, Общ. Хаджидимово:   М.Вършилата -Индентификатор №042003

На 02.08.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ново Лески

На 02.08.2018 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  Ново Лески:   М.Варадите, Местност Варади, С. Ляски, Имот 501003

Община Якоруда  

На 01.08.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Якоруда:   Богдан Войвода, Бунтишка, Васил Левски, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Девета, Кирил И Методи, Лазарец, Места/П.Джеджеров/, Пелистър, Седма, Софроний, Стоян Табаков, Хаджи Никола Вардев, Цар Борис III/Георги Димитр, Шеста/Асен Вригазов/

 

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ

Община Бобов дол  

На 30.07.2018 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Големо Село

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мала Фуча:   44

На 31.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Новоселяне

Община Дупница  

На 31.07.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница:   04220.9.2, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ачкагач, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Вела Пеева, Георги Димитров, Гергана, Горица, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иглика, Каменния Път, Кв.50, Кирил И Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Крайречна, Ленин, Лоза, Максим Горки, Малина, Мест. Фандъклъка, Местност Прокопо, Осми Март, Отец Паисий, Партизанска, ПИ 04220.11.35, ПИонерска, Първи Май, Стопански Двор, Теменуга, Фенерка, Христо Ботев

На 30.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дупница:   68789.25.34, Ботьо Петков, Люляк, Отец Полихроний

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Аракчийски Мост, Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Бачо Киро, Бачо Киро, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Генерал Георги Тодоров, Еделвайс, Еделвайс, Жива Вода, Жива Вода, Иван Шишман, Иван Шишман, Комитска, М. Гурдево, Максим Горки, Максим Горки, Местност Гурдево, Местност Караболюка, Местност Разсадника, Метоха, Никола Малашевски, Николаевска, Патрики Сандев, Професор Ал. Балабанов, Професор Ал. Балабанов, Теменуга, Фенерка, Фенерка, Хан Кубрат

На 30.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Индустриална, Никола Малашевски

На 31.07.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница:   04220.8.70, 04220.9.2, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ачкагач, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Вела Пеева, Георги Димитров, Гергана, Горица, Димитър Благоев, Здравец, Зелен Път, Иван Вазов, Иглика, Каменния Път, Кв.50, Кирил И Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Крайречна, Ленин, Лоза, М.Зад Реката  ПИ 04220,4,49,2, Максим Горки, Малина, Малчика, Махала Доларска, Мест. Фандъклъка, Местност Мантарлия, Местност Прокопо, Мусала, Осми Март, Отец Паисий, Партизанска, ПИ 04220.11.35, ПИонерска, Победа, Първи Май, Русалка, Самоковище, Стопански Двор, Теменуга, Фенерка, ХI-124,Кв.17, Христо Ботев

На 31.07.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Дупница:   04220.9.147, Бистрица, Свобода

На 31.07.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Самораново:   4067,Местн.Кръстките, 65245.7.846, Акация, Васил Демиревски, Георги Димитров, Комсомолец, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Рила, Стаменко Градевски

На 31.07.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Дупница:   04220.9.147

На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Аракчийски Мост, Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Балановска Пътека, Бачо Киро, Бачо Киро, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Генерал Георги Тодоров, Еделвайс, Еделвайс, Жива Вода, Жива Вода, Иван Шишман, Иван Шишман, Комитска, М. Гурдево, Максим Горки, Максим Горки, Местност Балановски Рид, Местност Гурдево, Местност Караболюка, Местност Разсадника, Метоха, Никола Малашевски, Николаевска, Патрики Сандев, Професор Ал. Балабанов, Професор Ал. Балабанов, Скакавица, Теменуга, Труд, Фенерка, Фенерка, Хан Кубрат

На 01.08.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Гюргево

На 01.08.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Дупница:   68789.162.69, 68789.164.15, 68789.21.19, 87727,16,179, Джерман, Дренски Рид, Извън Регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Свобода, Софийско Шосе, Стръмна, УПИ VIIі,Кв. 8, ПИ 68789.602.65, Яхинско Шосе

На 01.08.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Крайници:   39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 01.08.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Самораново:   Митко Палаузов, Саморанска

На 01.08.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Сапарева Баня:   65365.46.10, XV-2268, Кв.44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил И Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св.Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365.46.56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 01.08.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Сапарево:   00455042, 045132, X-2698, І-2332,Кв.66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 01.08.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Червен Брег:   Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, ПИонерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 01.08.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Яхиново:   87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.20.25, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - Ii Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 01.08.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Червен Брег:   Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Максим Горки, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Мусала, Общ.Дупница, Партизанска, ПИонерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 01.08.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Червен Брег:   Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Гагарин, Георги Димитров, Джубрена, Иван Вазов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Оборище, Плиска, Раковски, Хан Аспарух

На 02.08.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Блатино:   000195, 005026, 005053, Екатте 04354

На 02.08.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Дупница:   Александър Стамболийски, Бричи Бор, Бузлуджа, Велико Търново, Влахина Планина, Дупница, Еделвайс, Иван Шишман, Калина, Люляк, Максим Горки, Махала Гиздова, Никола Чомаков, Отец Полихроний, Фенерка

Община Кочериново  

На 30.07.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Кочериново:   VII-372, Кв.4, Аврора, Баба Люба, Братя Костови, В.Вретенарски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Искър, Калин, Комсомолска, Крашево, М.Бангоев, М.Преображенски, Места, Оборище, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Сотир Карпудски, Странджа, Трети Март, УПИ - VII ,Кв.40, УПИ 14, Кв. 38, Христо Сокола, Шипка

Община Кюстендил  

На 31.07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Берсин:   Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън Регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 03.08.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Вратца:   Махала Вучкова, Махала Гаджалска, Махала Илчова, Махала Ливадска, Махала Мазнево, Махала Мацаранска, Махала Рекалска, Махала Стоилкова, Махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 03.08.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Горна Брестница

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 03.08.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Грамаждано:   Местност Гола Велика

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 03.08.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Гърляно:   Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, Махала Балиндол, Махала Баовец, Махала Биковска, Махала Джопарска, Махала Долна, Махала Леските, Махала Реката, Махала Ресенска, Махала Ярешка, Местност Смоквата, Местност Средно Поле, Руен

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 03.08.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Жиленци:   Везенска Махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, Махала Босачка, Махала Везенска, Махала Грънчарска, Махала Долна, Махала Мазнево, Махала Сиракова, Махала Сърбинска, Махала Чифлика, Махала Юручка, Местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 03.08.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Кюстендил:   Белият Камък, Бреза, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, Махала Корубанска, Местност Влахов Дол, Местност Гнила, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Жабокрътски Рид, Местност Полски Имоти, Местност Ръжеве, Местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, Ул. Дупнишко Шосе

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 03.08.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Ръсово:   Мах. Рекалска, Община Кюстендил, Махала Лесичка

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобешино

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горно Уйно

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гюешево:   000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала Рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ивановци, Общ. Кюстендил

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Коприва

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кършалево

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ломница, Общ. Кюстендил:   Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов Дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мазарачево:   Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна Река

На 30.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гурбановци

На 30.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долно Село:   М.Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала ПИщилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци

На 30.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долно Уйно:   Махала Олтоманци

На 30.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Каменичка Скакавица:   Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала ПИлищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър

На 30.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кутугерци

На 30.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Преколница:   Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска

На 30.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Раненци:   Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска

На 30.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Церовица:   Махала Бело Камене

На 30.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Чудинци

На 30.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Гърляно:   Махала Реката

На 30.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 09:45 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 - 16:30 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 09:45 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 09:45 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 - 16:30 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Побит Камък, Общ. Трекляно:   Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село

На 30.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Брест, Общ. Трекляно:   Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова

На 30.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Бъзовица:   Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката

На 30.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Горановци, Общ. Кюстендил:   Махала Оспротива

На 30.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Горни Коритен:   Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева

На 30.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Горно Кобиле:   Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала Селото

На 30.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Горно Уйно:   Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка

На 30.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Добри Дол, Общ. Трекляно:   Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки Дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Пращенци, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме

На 30.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Долни Коритен:   Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска

На 30.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Долно Кобиле:   Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището

На 30.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Долно Уйно:   Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска

На 30.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил:   Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил И Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница

На 30.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Злогош:   Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци

На 30.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Киселица:   Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница

На 30.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Метохия:   Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци

На 30.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Полетинци

На 30.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Средорек, Общ. Трекляно:   Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък

На 30.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Сушица, Общ. Трекляно:   Махала Варни Дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо Село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар

На 30.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Трекляно:   Махала Центъра

На 30.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Уши:   030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска

На 30.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Чешлянци:   Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански Двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре

На 30.07.2018 г. /09:45 - 16:30 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 09:45 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 - 16:30 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 09:45 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 09:45 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Драгойчинци:   Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова

На 31.07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Згурово

На 31.07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пелатиково:   Мах.Брусарска, Мах.Бумбарска, Мах.Горовска, Мах.Дръчките, Мах.Карпуска, Мах.Кацарска, Мах.Леската, Мах.Лодарска, Мах.Манчовска, Мах.Орешарска, Мах.Очипалска, Мах.Попанска, Мах.Раковска, Мах.Селишка, Мах.Суровичка, Мах.Сърнатичка, Мах.Траянци, Мах.Тръстеник, Мах.Харизанска, Мах.Чифлико, Мах.Шеовци, Мах.Шишовска, Мах.Шопска, Мах.Янкуловци

На 31.07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Рашка Гращица:   Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 31.07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Страдалово:   Мах.Борачичка, Мах.Геберо, Мах.Дъбовска, Мах.Заячка, Мах.Иванковци, Мах.Кьосевци, Мах.Лингурска, Мах.Логодашка, Мах.Нечемска, Мах.Орничарска, Мах.Пешовска, Мах.Реката, Мах.Рудишка, Мах.Рудище, Мах.Стамболийска, Мах.Шаинска, Мах.Ширилийска, Мах.Шияне, Мах.Шиячка

На 31.07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ваксево:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил И Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала Падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна Махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин

На 31.07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Друмохар:   Мах.Ангеловци, Мах.Джоганска, Мах.Табачка, Мах.Таушанска, Местност Сврътките

На 31.07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Еремия:   Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала Рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска

На 31.07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Илия:   Мах.Груйовска, Мах.Делийска, Мах.Карадачка, Мах.Кацарска, Мах.Левковци, Мах.Миленска, Мах.Мишовска, Мах.Ралинска, Мах.Рекалийска, Мах.Тузлучка, Мах.Чукарска

На 31.07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Кадровица:   Мах.Постолска, Мах.Станкова

На 31.07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Лелинци:   Васил Левски, Махала Горна

На 31.07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Неделкова Гращица

На 31.07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Тишаново:   Мах.Божковци, Мах.Воденица, Мах.Гълъбовска, Мах.Ивановска, Мах.Качанска, Мах.Колевска, Мах.Митковска, Мах.Найденци, Мах.Новковска, Мах.Реката, Мах.Тутковска, Мах.Хайдушка, Мах.Цървилото, Мах.Янчовска

На 31.07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Търсино

На 31.07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Църварица:   Мах.Гракалска, Мах.Карадачка, Мах.Копривен, Мах.Реката, Мах.Укалска

На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Длъхчево-Сабляр:   Мах.Милчовска, Местност Орехчето

На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Смоличано:   Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков Рид, Махала Реката, Махала Св.Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци

На 31.07.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Граница:   Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, Местност Манастира, Местност Ридо, Местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, ПИонерска, ПИрин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, ХараламПИ Аничкин, Христо Ботев

На 31.07.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:   Белият Камък, Дупнишко Шосе, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител

На 31.07.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  ПИперков Чифлик:   Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, Махала Дядо Манова, Махала Суха Река, Местност Друмарката, Местност КаПИнката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, ХараламПИ Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 31.07.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Слокощица:   Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, Махала Селото, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски

Община Сапарева баня  

На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ресилово:   Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Васил Левски, Верила, Еделвайс, Захари Зограф, Иван Рилски, Иглика, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Любен Каравелов, Омуртаг, Плиска, Рила, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Стефан Караджа, Теменужка, Трети Март, Хан Аспарух, Цар Самуил, Цар Симеон, Яворов, Янтра

На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ресилово:   Акация, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Асаница, Асаница, Васил Левски, Верила, Волов, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Иглика, Индже Войвода, Калоян, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Омуртаг, Омуртаг, Павлеви Ливади, Плиска, Рила, Роза, Севрия, Синчец, Синчец, Софроний, Спартак, Стефан Караджа, Теменужка, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яворов, Янтра

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:   020101, Георги Раковски, Дръндарица, Дъбевица, Златни Брегове, Иван Рилски, Местн.Грабежо, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Плиска, Рилски Езера, Спартак, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 30.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:   Верила, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Здравец, Кокиче, Лозана, Местност Герена, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Прогона, Ридо, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Сталевица, Хаджи Димитър

На 31.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:   027028, Бор, Васил Попов, Водопада, Здравец, Иван Рилски, Искра, Липа, Мановица, Местност Герена, Местност Песоко, Местност Ридо, Рила, Рилски Езера, Спартак, Сталевица, Христо Ботев

 

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ

Община Априлци  

На 02.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Скандалото:   Априлци, Главна, Еделвайс, За Моста, Махала Врабците, Махала Лъката, Местност Кованджиите, Местност Левището, Местност Чернево, Павловото

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски

Община Ловеч  

На 31.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:   Бенковски, Борис Данков, Братя Миладинови, Братя Павлови, Бузлуджа, Васил Априлов, Витоша, Габровска, Гено Димов, Гео Милев, Ивайло, Кирил Павлов, Крайна, Леге, Лъга, Любен Каравелов, Местност Стопански Двор, Нейко Найденов, Оборище, Опълченска, Осъм, Павел Баев, Пиринска, Преслав, Преспа, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Раковска, Родопа, Свети Кирил и Методий, Свобода, Средна Гора, Стара Планина, Страцин, Съединение, Трети Март, Хемус, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Освободител, Явор

На 31.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Деветаки:   Местност Мутьова Поляна

На 31.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дойренци:   Тодор Киров

На 31.07.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   Бяло Море, Мизия, Освобождение

На 31.07.2018 г. /09:45 - 12:45 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Борис Данков, Борислав, Братя Павлови, Васил Априлов, Васил Левски, Владайска, Габровска, Генерал Скобелев, Гено Димов, Денчо Влайчев, Димитър Рашков, Дунав, Иван Вазов, Козлодуй, Крайна, Любен Каравелов, Мадара, Местност Ямата, Нейко Найденов, Одринска, Опълченска, Осъм, Покой, Поляна, Преспа, Район Ж.П.Гара, Рачо Радев, Рила, Свобода, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Цариград, Цоньо Василев, Чайка, Шипка, Явор

На 31.07.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Казачево:   Александър Стамболийски, Балканска, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Грънчаров, Добри Чинтулов, Ж.П.СПИрка, Иван Вазов, Изворче, Къню Маринов, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Поречна, Раевите Ханчета, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хан Крум, Христо Ботев, Централна

На 31.07.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Ловеч:   Доктор Съйко Съев, Местност Печковец, Местност Полето, Местност Сливешки Ливади, Хлевенско Шосе, Южна Индустриална Зона

На 31.07.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Сливек:   Вежен, Иван Вазов, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Минерален Извор, Петър Граматик, Стара Планина, Тодор Кирков, Трети Март, Христо Ботев

На 31.07.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Хлевене:   Александър Стамболийски, Банчо Еврев, Васил Левски, Великден, Даскал Стефанов, Дълбок Дол, Иван Димов, КаПИтан Петко Войвода, Кочо Иванов, Марангозка, Ненко Дачев, Отец Паисий, Петко Боев, Поп Георги, Простор, Свирлив Кладенец, Стойчова, Тодор Печев, Трети Март, Христо Ботев

На 30.07.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч:   Априлци, Васил Левски, Двата Бора, Иван Йонков Врацанлията, Малиновска, Хаджийска

На 30.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Чавдарци, Общ. Ловеч:   Алеко Константинов, Бузлуджа, Витоша, Възвишеска, Мусала, Никола Д.Петков, Огоста, Осъм, Отец Паисий, ПИрин, Рила, Средна Гора, Стара Планина, Търговска, Христо Ботев

На 01.08.2018 г. /12:30 - 16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч:   Ген.Гембицки, Княз Александър I Батенберг, Местност Ак Баир, Психоболница

На 01.08.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Пресяка:   Александър Стамболийски, Иван Вазов, Любен Каравелов, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил И Методи, Стара Планина, Съби Даскалов, Тодор Каблешков

На 03.08.2018 г. /08:45 - 09:20 ч.; 12:25 - 13:00 ч./ -  Ловеч:   34-Ти Пехотен Полк, Бяло Море, Източна Индустриална Зона, Осъмска, Филип Тотю, Хан Кубрат

На 03.08.2018 г. /08:45 - 13:00 ч./ -  Ловеч:   Филип Тотю

На 03.08.2018 г. /09:00 - 09:35 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч:   I Кв.2а, Васил Левски, Жп СПИрка, Източна Индустриална Зона, Местност Печковец, Местност Синан Тепе, Митропол.Дионисий Ловчански, Мостова, Никола Цвятков, Сирко Станчев, Тодор Кирков, Филип Тотю, Хан Кубрат

На 03.08.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч:   Индустриална Зона Пк №30 Нора, Ул.Филип Тотю №3

На 03.08.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Генерал Скобелев, Инж. Петър Иванчев, Княз Имеретински, Свети Свети Кирил И Методи

Община Луковит  

На 30.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Луковит:   Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, Местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 02.08.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Боровец, Бръшлян, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Искър, Клокотница, Никола Йонков Вапцаров, Никола Цоцов, Плевен, Сливница, Филип-Тотю, Юрий А.Гагарин

На 01.08.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Карлуково:   Ален Мак, Баба Тонка, Детска Песен, Здравец, Искър, Кирил И Методий, Младост, Проходна, Първи Май, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Трети Март, Христо Андреев, Христо Ботев

Община Тетевен  

На 31.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Лесидрен:   43325.160.10, Васильовска, Губе, Енча, Кичера, Христо Ботев, Шумака

На 31.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Тетевен

На 31.07.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:50 - 16:00 ч./ -  Бабинци:   001104 С Екатте07884, Іv-52, Главна, М-Ст Дунчевото, Махала Арамлия, Махала Бадънското, Махала Близнаците, Махала Полъта, Махала Трескавец, Местност Чашката, Първа

На 31.07.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:50 - 16:00 ч./ -  Лесидрен:   43325.16.273, 43325.160.10, Vі Кв.95, Александър Стамболийски, Аномир, Балван, Балдуин, Бано Воевода, Братеш, Бузлуджа, Васил Левски, Васильовска, Вежен, Възраждане, Георги Бенковски, Губе, Енча, Кв 95 Стопански Двор, Кирил И Методий, Кичера, Койнец, Коман, Крайречна, Кършар, Леседра, Местност КаПИн, Местност Ношаря, Местност Панковски Колиби, Местност Площа, Момина Пътека, Недини Езера, Нивище, Орницата, Панко.Р.Цоков, Полк.Орлов, Последна, Радецки, Раковска, Стара Планина, Стоян Петков, Страцин, Сънджер, Тетевен, Тодор Комитата, Урница, Фенац, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Чаршията, Чуловдолска, Шумака, Юрий А.Гагарин

На 31.07.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:50 - 16:00 ч./ -  Тетевен:   002105 Екатте 07884, 005041, 72343.31.148, Бабинци, Конски Дол, Махала Гечовото, Местност Года, Местност Дунчовото, Местност Конски Дол

На 31.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Черни Вит:   Махала Нешевци

На 30.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Тетевен:   Махала Свидово

На 30.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Черни Вит:   Васил Левски, Миковци

На 01.08.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Тетевен:   Махала Недковци, Местност Гурга, Местност Недковци, Полатен

На 01.08.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Тетевен:   Махала Байовица, Махала Ванковци, Махала Свидово, Местност Банков Дол

На 01.08.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Черни Вит

На 02.08.2018 г. /09:00 - 11:55 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   Вит, Георги Глож, Зорница, Кокиче, Кулата, Местност Касълека, Местност Левица, Местност Рупци, Петко Найденов, Цачо Ненов

На 02.08.2018 г. /09:00 - 11:55 ч./ -  Тетевен:   72343.14.138, Асен И Петър, Вит, Вършец, Девети Май, Кап.Петко Войвода, Люлин, Махала Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов, Полатен, Смесите, Стария Дъб, Стария Мост, Страхил Войвода, Трите Езера, Хиляда И Триста Години, Явор, Янко Сакъзов

На 02.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Черни Вит:   Боровец, Дели Пало, Капитан Войновски, Махала Златевци, Орлов Камък, Стоян Генков, Хан Аспарух, Христо Ботев

На 02.08.2018 г. /09:30 - 11:55 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   Местност Видрите, Местност Левица

На 02.08.2018 г. /09:30 - 11:55 ч./ -  Тетевен:   Дванадесети Конгрес, Дончовци, Махала Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов

Община Троян  

На 31.07.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Черни Осъм:   Амбарица, Девети Септември, Жилища На Горското Стопанство, Общ.Дз Обнова, Първи Май, Стара Планина

На 31.07.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Балканец:   Идент. 73198.268.24, М.  ;Бельово ;, Краю Колев, Мах.Жална, Мах.Караниколти, Пенчо Тодоров, Христо Петков, Чучул, Янко Войвода

На 31.07.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Черни Осъм:   Акациева, Амбарица, Бай Паскал, Врачовска, Девети Септември, Дружба, Първи Май, Стара Планина, Цонка Дамянова

На 30.07.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Ген.Карцов, Димитър Гимиджийски, Дъскотина, Криволак, Расташка, Стенето, Христо Ботев

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник:   Клиновци, Мах.Реката, УПИ I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Мах.Дрянска, Мах.Райковска

На 01.08.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Симеон Велики, Христо Смирненски

На 01.08.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Дебнево:   Девети Септември, Здравец, Преспа, Христо Ботев

На 02.08.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Здравец, Иван Памукчиев, Криволак, Минко Ив.Марковски, Проф.Никола Шипковенски, Радецки, Стефан Караджа

На 03.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   Амбарица, Васил Левски, Вилна Зона, Иван Лалев, Кичура, Мах.Коевски Ливадки, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина

На 03.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Кв.Балкан, Мах.Средно Трапе

Община Угърчин  

На 01.08.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Голец:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Васил Левски, Кирил И Методий, Кокиче, Лиляна Бърдарова, Никола Григоров, Свинево, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Фиденков

На 30.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:   Васил Левски, Възраждане, Герганица, Мах.Шумака, Оборище, Пердевойка, Петриш, Софийска, Угърчинска, Шойка

Община Ябланица  

На 01.08.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Златна Панега:   Опълченска

На 01.08.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   067316, 075133, 87017, I-065, Кв.116, Кв. Цигански Бряг, III-10 Кв.13, XV-549, Кв.20, Аблан, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Баба Мария, Байкал, Бачо Киро, Бор, Борьов Дол, Бяло Поле, Васил Левски, Вежен, Възраждане, Ген.Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Даскал Иван Цоков, Доктор Иван Божинов, Доктор Ради Цанов, Драгойца, Дунав, Дядо Ковач, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Искър, Кв.54 Пл.Възраждане, Кирил И Методий, Колиби Нановица, Коритна, Латинка, Лисец, Любен Каравелов, Мах.Нановица, Месност Плочката, Местност Атанас, Местност Блатото, Местност Братевец, Местност Габровица, Местност Гераня, Местност Голяма Гора, Местност Девет Дола, Местност Ламбовци, Местност Пали Лула, Местност Плочката, Местност Прелог, Местност Цоловци, Местност Шумака, Местност Шумнене, Мизия, Мико Петков, Младост, Нановица, Никола Николов, Нисевица, Нов Ден, Оборище, Освобождение, Панайот Волов, Пеловска Ливада, Радост, Ратица, Рила, Роза, Сергей Румяецев, Симеон Велики, Скобелев, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Столетов, Тодор Каблешков, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Шипка, Ширевец, Шумнене, Явор

На 03.08.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Колиби Нановица, Мах.Нановица, Местност Гераня, Нановица

 

 

ОБЛАСТ МОНТАНА

Община Берковица  

На 31.07.2018 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  Берковица:   Лале, ПИ 03928.66.32, Първи Май, Рако-Ца Ул.Братя Миладинови, Раковица, Раковица Ул. 1-Ви Май, Раковица Ул. Иглика, Раковица Ул. Крайречна, Раковица Ул. Криви Рог, Раковица Ул. Лале, Раковица Ул. Малина, Раковица Ул. Мир, Раковица Ул. Пролет, Раковица Ул. Свобода, Раковица Ул.Добри Чинтулов, Раковица Ул.Панайот Хитов, Раковица Ул.Усин Керим, Ружа, Свобода, Страцимировска, Чайка

Община Брусарци  

На 02.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ -  Белотинци:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Местност Бреста, Местност Верлото, Местност Цветкови Туфи, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиредесет И Девета, Четиредесет И Осма, Четиредесет И Седма, Четиредесет И Шеста, Четиридесет, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Шеста

На 02.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ -  Клисурица:   273007, Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Едно, Двадесет И Три, Двадесет И Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Местност Дола, Местност Извора, Местност Камика, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 02.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ -  Славотин:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пета, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Местност Генова Воденица, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет И Две, Петдесет И Едно, Петдесет И Пет, Петдесет И Три, Петдесет И Четири, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Две, Четиридесет И Девет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Осем, Четиридесет И Пет, Четиридесет И Седем, Четиридесет И Три, Четиридесет И Четири, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 02.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ -  Сливовик:   23-Ти Септември, Александър Стамболийски, Арсен Тончев, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Дамян Влъчков, Девети Септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил И Методий, Ленин, Лилия Карастоянова, Местност Гръков Припек, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Опълченска, Павел Хаджийски, Пролет, Софрон Петров, Стойно Алексиев, Стоян Ангелов, Таси Никодимов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Шанко Петров, Юрий Гагарин, Яким Атанасов

На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Клисурица:   273007, Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Едно, Двадесет И Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Извън Регулацията, Местност Дола, Осемнадесет, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Тринадесета, Четиринадесет, Шестнадесет

На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Смоляновци:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гоце Делчев, Дара Николова, Двадесет Трети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Изгрев, Крали Марко, Крум Ангелов, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Паисий, Петър Берон, Петър Иванов, Рила, Скобелев, Славейко Горанов, Спартак, Стара Планина, Страхил Войвода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шести Септември, Шипка, Юри Гагарин, Явор, Яворов

На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./ -  Долна Рикса:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./ -  Долно Церовене:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Бдин, Бор, Бул. Владимир Илич Ленин, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Вихрен, Владимир Заимов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Детелина, Дунав, Еделвайс, Ела, Замфир Попов, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Йорданка Петкова, Кирил И Методи, Климент Охридски, Ком, Лиляна Димитрова, Малина, Марин Дринов, Найден Миков, Неофит Бозвели, Опълченска, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, ПИонерска, ПИрин, ПИрот, Поп Андрей, Радецки, Рила, Синчец, Славянска, Сливница, Стара Планина, Теменуга, Тинтява, Тодор Каблешков, Тополите, Тракия, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица, Чавдар, Шейново, Шипка, Шишман, Юрий Гагарин, Янтра

На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./ -  Смоляновци:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Аспарух, Байкал, Бильов Дол, Бор, Братя Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Дара Николова, Двадесет Трети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Изгрев, Кирил И Методий, Китка, Крали Марко, Крум Ангелов, Лика Рачин, Лило Русинов, Лиляна Димитрова, Лоза, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Люляк, Малина, Малчика, Махала Блатото, Паисий, Петър Берон, Петър Иванов, ПИонерска, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Розова Долина, Самуил, Скобелев, Славейко Горанов, Спартак, Стара Планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чайка, Шести Септември, Шипка, Юри Гагарин, Явор, Яворов

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Смирненски, Общ. Брусарци:   Асен Симов, Борис Рангелов, Боян Чонос, Бузлуджа, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Трайков, Извън Регулацията, Ленин, Мургаш, Мусала, Нечинска, Път Iii-112, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Смирненски, Общ. Брусарци:   Александър Гаврилов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Градина, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Извън Регулацията, Лиляна Димитрова, Малчика, ПИрин, Стефан Караджа, Трифон Каймакански, Христо Ботев

Община Вълчедръм  

На 31.07.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Вълчедръм:   Алеко Константинов, Балатон, Братя Миладинови, Извън Населеното Място, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Странджа, Съединение /В.Коларов/, Трети Март /Г.Генов/, Хан Аспарух, Цар Самуил

Община Вършец  

На 30.07.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Вършец:   Алеко Константинов, Банкя, Тодорини Кукли, Цар Иван Асен II-Ри(И.Бог, Янко Сакъзов(Строителна)

На 30.07.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Вършец:   Зелени Дел, Местност Иваново Поле

Община Георги Дамяново  

На 01.08.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Каменна Рикса:   Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Първа, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четиридесета

На 01.08.2018 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  Меляне:   Втора, Двадесет И Пет, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, Местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

Община Лом  

За периода 01-02.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:   Бозвели, Георги Спасов(Ан.Иванов), Крум Пастърмаджиев, Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска(Г.Димитров), Трети Март, Хан Аспарух

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Алеко Константинов, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър, ПИрот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Цар Петър(М.Стефанов), Шести Септември

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:   Бабуна(Н.Караджата), Васил Левски, Генерал Владимир Заимов, Добруджа, Драгоман(Н.Вапцаров), Дядо Цеко Войвода, Каварна, Осогово, ПИрот, Хан Омуртаг(23 Септември)

За периода 30-31.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Бозвели, Борил(Аспарух Яков), Георги Спасов(Ан.Иванов), Кирил Петров(Ал.Беремл.), Крум Пастърмаджиев, Никола Войводов, Панайот Волов, ПИрин, Пристанищна(Лом.Комуна), Свобода, Славянска(Г.Димитров), Цар Асен

За периода 30-31.07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 01.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:   Георги Кирков, Дунавска(Д Благоев), Еремия Българов, Ивайло, Никола Първанов, Хан Крум, Цар Симеон(В.Коларов)

На 01.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Лом:   Кубадин(Иван Георгиев), ПИрот, Стадиона, Стара Планина, Цар Петър(М.Стефанов), Шипка

На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лом:   Бело Море, Лодовико Миланези(К-Ска)

На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Станево:   Двадесет И Девет, Петнадесет, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Шест, Четиридесет, Четиридесет И Пет, Четиридесет И Три, Четиридесет И Шест

На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лом:   Белоградчишко Шосе(Г.Мос)

На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Станево:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Едно, Двадесет И Три, Двадесет И Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Осемнадесет, Осма, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Трета, Тринадесет, Четиринадесет

На 03.08.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Лом:   Пристанищна(Лом.Комуна), Трети Март

На 30.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Полк.Борис Дрангов(К.Бак), Славянска(Г.Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(Г.Карастоянова)

Община Монтана  

На 01.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Винище:   23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Бенковски, Богдан Чукар, Боян Чонос, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Васил Левски, Гергана, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Русинов, Еделвайс, Иван Вазов, Извън Регулацията, Йордан Цеков, Йорданка Чанкова, Калугерица, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Малчика, Местност Лъките, Митко Палаузов, Младост, Песъка, Петър Берон, Петър Трендафилов, Синчец, Славейко Първанов, Тодор Трифонов, Христо Ботев, Червен Бряг, Шести Септември, Юри Гагарин

На 31.07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Монтана:   48489.13.37, Акд. Иван Дориданов, Генерал Арнолди, Младост, Младост, Мойсей Лазаров, Монтана, Парта, Свети Патриарх Евтимий(П., Стефан Савов(М.Пенов), Трети Март(Г.Димитров)

На 31.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Граф Игнатиев(В.Коларов), Трети Март(Г.Димитров)

На 31.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ -  Монтана:   Младост

На 31.07.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Монтана:   Вардар, Вит(Георги Бонев), Генерал Арнолди, Екзарх Йосиф, Иларион Драгостинов(В.М.), Младост, Неофит Рилски, Никола Войновски(И.Бекир), Панайот Хитов, Парта, Поп Харитон(Д.Вълков), Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Стефан Караджа, Странджа, Тунджа, Хайдут Велко, Чавдар Войвода, Шести Септември

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Монтана:   Младост, Монтана

На 30.07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Монтана:   48489.13.37, Младост, Монтана, Трети Март(Г.Димитров)

На 30.07.2018 г. /08:45 - 09:20 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./ -  Монтана:   Акд. Иван Дориданов, Генерал Арнолди, Младост, Мойсей Лазаров, Парта, Свети Патриарх Евтимий(П., Стефан Савов(М.Пенов)

На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долна Вереница:   329200, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Единадесета, Извън Регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет И Първа, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста

На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Винище:   Александър Стамболийски, Боян Чонос, Димитър Русинов, Еделвайс, Иван Вазов, Йордан Цеков, Калугерица, Кирил И Методий, Митко Палаузов, Песъка, Петър Берон, Славейко Първанов, Тодор Трифонов, Червен Бряг

На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горна Вереница:   Вацинска, Витоша, Главна, Гробарска, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Индустриална, Осма, Панорама, Пладнище, Първа, Седма, Тринадесета, Филинска, Цолинска

На 01.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горна Вереница:   Вацинска, Витоша, Връбовчец, Главна, Гробарска, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Индустриална, Копривска, Мърфи, Осма, Панорама, Паньовска, Пета, Петнадесета, Пладнище, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Филинска, Цолинска, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 01.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долна Вереница:   283014, 283017, 329200, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет И Първа, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 01.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Монтана:   Извън Регулацията, Кошарhик, Местност Палековото

За периода 30-03.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Монтана:   Асен Златаров, Димитър Подвързачов(Ж.Кр, Иларион Драгостинов(В.М.), Младост, Младост, Пъстрина, Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Хайдут Велко, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шести Септември, Шести Септември

Община Якимово  

На 03.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Якимово:   Алекси Беремлиев, Антон Иванов, Бузлуджа, Вела Пеева, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Елин Пелин, Кирил И Методи, Осми Конгрес, Отец Паисий, Север, Струма

 

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК

Община Брезник  

На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Душинци

На 31.07.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Кошарево

На 31.07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Банище

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бабица:   С.Бабица

На 30.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Брезник:   Александър Филипов, Владо Захариев, Георги Стефанов, Гоце Делчев, Иглика, Макаренко, Могилица, Нестор Петров, Яне Сандански

На 30.07.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Брезник:   Андрей Михайлов, Георги Ив Бунджулов

На 30.07.2018 г. /08:45 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:45 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Глоговица

На 30.07.2018 г. /08:45 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Конска:   Iv-310,311

На 30.07.2018 г. /08:45 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лялинци:   I-259 Кв.13

На 30.07.2018 г. /08:45 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Трън:   8ми Март, 9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Бор, Васил Левски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Връх, Възраждане, Георги Димитров, Гочо ГоПИн, Денчо Знеполски, Десета, Ева Волицер, Еднофамилни Жилища, Здравец, Мах.Шиловец, Мир, Младост, Мосаловска, Народна Воля, Петко Д. Петков, Петър Асенов, Стадион, Стефан Караджа, Тако Пеев, Тенеси, Хаджи Димитър, Хараламби Стоянов, Христо Ботев, Чарчалат, Юрий Гагарин, Яким Тошков

На 01.08.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Брезник:   06286.72.21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров

На 01.08.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник:   083011, Местн. Страище, Мах.Пали Лула, С.Велковци, УПИ ІV-105, Кв.40

На 01.08.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Ноевци

На 01.08.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Селищен Дол

На 01.08.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Ярджиловци:   Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора

На 01.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Слаковци

На 01.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  СоПИца

На 02.08.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Бегуновци

На 02.08.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Беренде, Общ. Земен

На 02.08.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  БРЕЗНИК:   МТП ;РЪЖДАВЕЦ ;

На 02.08.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Брезнишки Извор

На 02.08.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Велиново

На 02.08.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Габровдол

На 02.08.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Гигинци:   УПИ ХІV-219, Кв.22

На 02.08.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  ДОЛНА СЕКИРНА:   МТП ;Д.СЕКИРНА ;

На 02.08.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Милкьовци

На 02.08.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Непразненци

На 02.08.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Режанци

На 02.08.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Садовик

На 02.08.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Станьовци

На 02.08.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Горна Секирна:   Местн.Валога

На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долна Секирна

На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ -  Ерул

Община Перник  

На 01.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Батановци:   3ти Март, 6ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Батан Войвода, Бистрица, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Граово, Желю Демиревски, Княз Борис I, Коста Тричков, Любен Каравелов, Мах.Делниче, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св.Св.Кирил И Методий, Средорек, Старо Село, Стефан Караджа, Стране, Струма, Трендафил Георгиев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 30.07.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Батановци:   3ти Март, Бела Вода, Мах.Трънска И Кащерова, Свети Спас

На 30.07.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Батановци:   Бела Вода, Бл Дцз Васил Коларов, Мах.Трънска И Кащерова, Св.Св.Кирил И Методий

На 30.07.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Перник:   Юрий Гагарин

На 30.07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Перник:   Благой Гебрев, Владайско Въстание, Изток, Стомана, УПИ V,Кв.201,Кв.Изток, Ямбол

На 30.07.2018 г. /09:15 - 11:15 ч./ -  Перник:   Благой Гебрев, Воронеж, Изток, Стомана

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Витановци:   Васил Левски, Кракра Пернишки, П-Л ІV-241, Кв.29, УПИ І-51 Кв.14

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Дивотино:   3-Ти Март, 34069, Витоша, Витоша, Втора, Двадесета, Двадесета, Двадесетидевета, Двадесетиосма, Двадесетиосма, Двадесетипета, Двадесетипета, Двадесетитрета, Двадесетичетвърта, Двадесетичетвърта, Двадесетишеста, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Девета, Девета, Деветнадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Единадесета, Комсомолска, Люлин, Люлин, Люлин, Махала Герен, Махала Ливаге, Махала Светавода, Миньор, Миньор, Миньор, Пета, Петдесета, Петдесетивтора, Петдесетипета, Петдесетитрета, Петнадесета, Първа, Първа, Първа, Първа, Седемнадесета, Седма, Седма, Слатина, Слатина, Струма, Тридесета, Тридесета, Тридесетиосма, Тридесетипета, Тридесетипета, Тридесетипърва, Тридесетиседма, Тридесетитрета, Тридесетичетвърта, Тридесетишеста, Тринадесета, Тринадесета, УПИ VIII - 296 Kb.21, УПИ ІІ Кв.746, Четвърта, Четирдесета, Четирдесетиосма, Четирдесетипета, Четирдесетипета, Четирдесетиседма, Четирдесетитрета, Четринадесета, Четринадесета, Шеста, Шеста, Шестнадесета

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Перник:   1-Ва, 1-Ва, 1-Ва, 12-Та, 13-Та, 14-Та, 15-Та, 16-Та, 17-Та, 2-Ра, 2-Ра, 4-Та, Балван, Бели Брег, Бузлуджа, Витоша, Вихрен, Горно Могиличе, Дъга, Кв. Рудничар, Кръстец, Малашевска, Мальовица, Могиличе, Оборище, Острица, Петрохан, ПИрин, Протожерица, Рила, Рила, Рудничар, Рудничар, Св.Св.Кирил И Методий, Софийско Шосе, Стоян Заимов, Странджа, Твърди Ливади, Чавдар, Шипка

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ярджиловци:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Арда, Асен Китанов, Братя Чакрини, Васил Левски, Велин Асенов, Вердин Александров, Витоша, Витоша, Витоша, Георги Димитров, Двадесет И Трети Април, Двадесет И Трети Април, Девети Септември, Девети Септември, Девети Септември, Девети Септември, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Алексиев, Иван Димитров, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Йордан Станоев, Йордан Станоев, Китка, Китка, Китка, Кракра, Марин Зафиров, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Никола Вапцаров, Оборище, Орниче, Орниче, Орниче, Осоица, Партизан, Партизан, Партизан, Перник, Плиска, Плиска, Първи Май, Радослав Зафиров, Радослав Зафиров, Рила, Рила, Свилен Русев, Славчо Дяков, Славчо Дяков, Средна Гора, Стара Планина, Стража, Струма, Тодор Димитров, Христо Смирненски

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 13:30 - 15:00 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 04.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Зидарци

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   Златоград, Изток, Йордан Благоев, Куйбишев, Никола Чучулков, Новгород, Рашо Димитров, Ставропол, Харков, Юрий Гагарин

На 30.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 31.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 03.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Дивотино:   Витоша, Двадесета, Двадесетивтора, Двадесетиосма, Двадесетиседма, Двадесетишеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв29 УПИv   -642, Люлин, Миньор, Миньор, Осемнадесета, Осма, Пета, Рила, Седма, Слатина, Струма, Струма, Тридесетивтора, Тридесетипърва, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 30.07.2018 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 03.08.2018 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  Горна Диканя

На 30.07.2018 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 03.08.2018 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  Даскалово:   Втора

На 30.07.2018 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 03.08.2018 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  Драгичево:   Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, ПИрин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра

На 30.07.2018 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 03.08.2018 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  Мърчаево:   Мърчаево ПИ 52, Рударски Път, Цар Симеон I/Кост.Темелков/

На 30.07.2018 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 03.08.2018 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  Перник:   Владайско Въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, Кв. Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски Път, Лиляна Димитрова, Мах.Горна Църква, Мах.Тутулова, Махала Стара Църква, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово

На 30.07.2018 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 03.08.2018 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  Рударци:   1452, 3-Ти Март, Lxxxііі-1526 Кв.121, XVIII-1965,1967 Кв.127, Арда, Балчик, Бели Брег, Божур, Бор, Борова Гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген.Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов Дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил И Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска Гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Местн.Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, ПИрин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи Май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, РодоПИ, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С.Рударци, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, Ул.Вардар/Ул.Силистра, УПИ LXXXIV-2229,Кв.21., УПИ І-1427 Кв.80б, УПИ Х|Х,Кв.107а, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни Връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец

На 30.07.2018 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 03.08.2018 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Градище, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, КаПИтан Петко Войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Мах.Бугьовец, Мах.Каназирова, Мах.Кюлова, Мах.Опашиница, Мах.Шестакова, Мах.Язовира, Местн.Буката/И.Р./, Местн.Шарков Дол /И.Р./, Местн.Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Първи Май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 30.07.2018 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 03.08.2018 г. /14:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Големо Бучино:   Бачова Махала, Витоша, Даскала, Дъбрава, Кедър, Кокиче, Кракра, Люлин, Нарцис, Република, София, Струма, УПИ Xxiv Кв. 39, Яланджийска, Ясен

На 30.07.2018 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 03.08.2018 г. /14:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Драгичево:   V-14,Кв.83, VII-555 Кв.80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М.Копринено Орище ПИ 324, Магистрала, Мария Луиза, Мах.Крушите, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Ал Танев, Местност Горно Драгичево/Борова Гора, Местност Горно Драгичево/Вилите, Местност Горно Драгичево/Гола Могила, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Местност Горно Драгичево/Крушите, Местност Горно Драгичево/Селимите, Местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, ПИ 020003, ПИ 1625,М.Серимеж, ПИрин, Реката, Република, Рила, Ропотамо, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Умище, УПИ VIII-1426, Физкултурна, Христо Ботев, Черни Връх, Янтра

На 30.07.2018 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 03.08.2018 г. /14:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мало Бучино:   Люлин/2-Ра/

На 30.07.2018 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 03.08.2018 г. /14:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мърчаево:   10-Та

На 30.07.2018 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 03.08.2018 г. /14:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник:   Бучински Път

На 04.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Витановци:   Васил Левски, Кракра Пернишки, УПИ І-51 Кв.14

На 01.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Богданов Дол:   Васил Левски, Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Иглика, Извор, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Любен Каравелов, Люлин, Мах.Дълга Бара, Мах.Стаменова, Отец Паисий, Петър Берон, ПИрин, Пчела, Рила, Стара Планина, Струма, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чучулига

На 01.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Вискяр:   ІІ-253 Кв.30

На 01.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Ючдорушко Дере

На 01.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Мещица:   Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Велин Сърбов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Еделвайс, Елена Георгиева, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, КаПИтан Петко Войвода, Кв.3 УПИ VIIі-165, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Леонид Брежнев, Лилия, Лиляна Димитрова, Маршал Жуков, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Октомврийска Революция, Пейо Яворов, Път №63, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, С. Мещица, Стадион, Пл.№140,Кв62, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Синчец, Станке Димитров, ХVIII Кв.55а, Юрий Гагарин, Ястребино

На 01.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Радуй

На 01.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Расник:   Брод, Казанджийска, Околовръстен Път

На 01.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Ярджиловци:   Ален Мак, Арда, Асен Китанов, Велин Асенов, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Алексиев, Йордан Станоев, Китка, Кракра, Никола Вапцаров, Оборище, Орниче, Осоица, Перник, Първи Май, Рила, Свилен Русев, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тодор Димитров, Христо Смирненски

На 01.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Перник:   Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Градина, Григорий Цамблак, Емине, Иван Асен Втори, Клокотница, Матей Преображенски, Света Гора, Симеон Радев, Симеоновград, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цар Самуил

На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Богданов Дол:   Васил Левски, Витоша, Княз Борис I, Люлин, Мах.Стаменова, Пчела, Струма, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Чучулига

На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Драгичево:   Васил Левски, Калиница, Каменица, Люлин, Местност Горно Драгичево, Оборище, Република, Средорек, Умище, УПИ VIII-1426

На 04.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ярджиловци:   Александър Стамболийски, Арда, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Витоша, Витоша, Двадесет И Трети Април, Двадесет И Трети Април, Девети Септември, Девети Септември, Девети Септември, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Йордан Станоев, Йордан Станоев, Китка, Китка, Китка, Кракра, Марин Зафиров, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Орниче, Орниче, Партизан, Партизан, Партизан, Перник, Плиска, Плиска, Първи Май, Радослав Зафиров, Радослав Зафиров, Рила, Рила, Свилен Русев, Славчо Дяков, Славчо Дяков, Средна Гора, Стража, Тодор Димитров, Христо Смирненски

Община Радомир  

На 31.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Байкалско

На 01.08.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:15 - 15:00 ч./ -  Батановци:   3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, Мах.Кабранови, Мах.Яшарска, Махала Андрейна, Махала Андронова, Махала Тричкова, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св.Св.Кирил И Методий, Средорек, Стара Планина, Старо Село, Струма, Физкултурна

На 01.08.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:15 - 15:00 ч./ -  Борнарево:   УПИи I-066007 Кв.66

На 01.08.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:15 - 15:00 ч./ -  Копаница

На 01.08.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:15 - 15:00 ч./ -  Лесковец, Общ. Перник:   Бившо Ткзс

На 01.08.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:15 - 15:00 ч./ -  Перник:   Железничарска

На 01.08.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:15 - 15:00 ч./ -  Планиница, Общ. Перник:   П-Л ХХІІ, Кв.14, УПИ I-108, Кв.1

На 01.08.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:15 - 15:00 ч./ -  Радомир:   Мах.Арбанас

На 01.08.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:15 - 15:00 ч./ -  Черна Гора, Общ. Перник:   Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански Път, Китка, Лесковски Път, Магюшница, Мах.Ваклинови, Мах.Димеви, Мах.Кюрчийски, Мах.Сугареви, Мах.Толева, Нова Махала, Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин

На 01.08.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:15 - 15:00 ч./ -  Ярджиловци:   Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет И Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража

Община Трън  

На 30.07.2018 г. /10:45 - 16:15 ч./ -  Слишовци

На 30.07.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Долна Мелна

На 30.07.2018 г. /09:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 31.07.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Шипковица

На 30.07.2018 г. /09:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 31.07.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Дълга Лука:   УПИ IV-71, Кв.17

На 30.07.2018 г. /09:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 02.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Долна Мелна:   НУПИ 12

На 30.07.2018 г. /09:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бусинци

На 30.07.2018 г. /09:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Видрар

На 30.07.2018 г. /09:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Вукан:   УПИ III-130 Кв.12

На 30.07.2018 г. /09:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Мелна:   87

На 30.07.2018 г. /09:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горочевци

На 30.07.2018 г. /09:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Докьовци

На 30.07.2018 г. /09:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Еловица, Общ. Трън

На 30.07.2018 г. /09:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костуринци

На 30.07.2018 г. /09:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Къшле

На 30.07.2018 г. /09:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лева Река

На 30.07.2018 г. /09:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мрамор, Общ. Трън:   Стълб 32, Клон А

На 30.07.2018 г. /09:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пенкьовци

На 30.07.2018 г. /09:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Радово

На 30.07.2018 г. /09:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Стайчовци

На 03.08.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Трън:   Георги Бабичев, Денчо Знеполски, Руй, Стефан Рангелов

На 01.08.2018 г. /12:45 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Трън

На 01.08.2018 г. /12:45 - 16:15 ч./ -  Богойна

На 01.08.2018 г. /12:45 - 16:15 ч./ -  Врабча

На 01.08.2018 г. /12:45 - 16:15 ч./ -  Ломница, Общ. Трън:   М.Ждрелото

На 01.08.2018 г. /12:45 - 16:15 ч./ -  Трън:   9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Китка, Мах.Китка, Мосаловска, Петко Д. Петков, Яким Тошков

 

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН

Община Белене  

На 31.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Белене

На 31.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бяла Вода, Общ. Белене:   Александър Стамболийски, Безименна, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Гатев, Дунав, Здравец, Маршал Толбухин, Н.Й.Вапцаров, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 31.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Деков:   Александър Стамболийски, Асен Халачев, Буря, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Попов, Г.С.Раковски, Димитър Благоев, Дунав, Еделвайс, Здравец, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Малина, Милан Василев, Неделчо Георгиев, Радецки, Свещеник Владимир Попов, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Странджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цвятко Въбленски, Чаталджа, Шипка

На 31.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Кулина Вода:   Александър Матровсов, Алесандър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Люлин, П.Р.Славейков, Пеньо Пенев, ПИрин, Плиска, Сергей Румянцев, Тодор Луканов, Христо Смирненски

На 31.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Лозица, Общ. Никопол:   Адалберт Антонов-Малчика, Александър Стамболийски, Борис Ганев, Васил Коларов, Г.С.Раковски, Георги Басаров, Георги Бенковски, Георги Димитров, Ернст Телман, Иван Вазов, Кирил И Методий, Септември, Христо Енчев, Ю.А.Гагарин

Община Долни Дъбник  

На 30.07.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Петърница:   В Левски, Георги Кирков, Девети Септември, Димитър Димитров, Еделвайс, Иван Генов Пеев, Иван Павлов Атанасов, Маршал Толбухин, Москва, Мусала, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Студентска, Христо Ботев

Община Искър  

На 30.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Брегаре:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Искър, Кирил И Методий, Коста Златарев, Любен Каравелов, Несебър, Отец Паисий, П.Волов, Петър Берон, ПИрин, Пролетарска, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 30.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ставерци:   VIII-000323, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Байкал, Бал Езеро, Батак, Бачо Киро, Беласица, Борис I, Братя Рулински, Будапеща, В Иванов, Васил Левски, Васил Петлешков, Витоша, Волга, Г.Милков, Г.С.Раковски, Гаврил Генов, Генерал Скобелев, Гено Грънчарски, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Д.Грънчаров, Д.Дебелянов, Д.Чинтулов, Драва, Елин Пелин, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Йордан Йовков, Кайлъка, Калето, Кирил И Методий, Климент Охридски, Козлодуй, Кочо Честименски, Лев Толстой, Максим Горки, Местност Ормана, Митко Палаузов, Мончо Гетов, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Освобождение, Отец Паисий, П Хитов, П.Р.Славейков, Патриарх Евтимий, Петко Д.Петков, Петрини, Победа, Правда, Прага, Преслав, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Ракета, Св.Параскева, Сергей Румянцев, Славянска, Софроний Врачански, Спас Дупаринов, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Теменуга, Трайчо Костов, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цветан Гевезовски, Черно Море, Чиган, Шейново, Шипка, Яворов, Яне Сандански

На 30.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Староселци:   Прещипа

На 31.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Ставерци:   Бал Езеро, Будапеща, Любен Каравелов, Правда, Стадион, Хан Кубрат

На 31.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Староселци:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Халачев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вилхелм ПИк, Г Димитров, Гачо Митков, Гео Милев, Георги Кирков, Гурко, Д-Р Бешев, Даме Груев, Димитър Благоев, Доровски, Дунав, Извън Регулация, Искър, Карл Маркс, Кирил И Методий, Коста Златарев, Кръстю Бешков, Ленин, Лило Тодоров, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Марица, Маршал Толбухин, Митка Гръбчева, Митко Палаузов, Московска, Н Й Вапцаров, Неофит Бозвели, Нинко Тодоров, Огоста, Отец Паисий, П Р Славейков, П.К.Яворов, Панайот Хитов, Пеловска, ПИрин, Поп Андрей, Първи Май, Райна Княгиня, Раковски, Рила, РодоПИ, Сергей Румянцев, Скобелев, Средна Гора, Станке Димитров, Стапански Двор, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Даскалов, Стоян Едрев, Тодор Каблешков, Тодор Матков, Фердо, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Манчев, Христо Смирненски, Христо Стоянов, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев, Яне Сандански, Янтра

Община Кнежа  

На 01.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Кнежа:   Александър Стамболийски, Д-Р Петър Берон, Марин Боев, Опълченска, Петко Р. Славейков, Пею Тодоров, Презвитер Кузма, Стоян Михайловски, Хаджи Димитър, Цанко Церковски

Община Левски  

На 30.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Деляновци:   Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Деветнадесета, Осемнадесета, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта

На 30.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Червена:   Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Тринадесета, Четиринадесета, Шестнадесета

Община Плевен  

На 30.07.2018 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Беглеж:   19-Ти Юни, Бочо Йочев, Васил Топалски, Витошка, Гена Димитрова, Георги Ненов, Дочко Дочев, Иван Коларов, Илия Нанев, Йочо Гетов, Мачо Пепеля, Отряд В.Левски, Пано  Дончев, Партизанска, Петко Патарински, Стоян Едрев, Христо Ботев, Цанко Славчев, Цанко Станчев, Цоню Матев

На 31.07.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Плевен:   Генерал Владимир Вазов, Гургулят, Емил Димитров/Марица/, Мур/Болшевик/, Странджа, Цар Иван Шишман

На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен:   Арда, Бачо Киро, Витоша, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Димитров, Иван Вазов, Иван Тотев, Коста Златарев, Люлин, Н.Й.Вапцаров, Осогово, ПИрин, Райко Даскалов, Тодор Луканов, Шипка

На 31.07.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Асен Златаров, Генерал Ганецки, Гривица, К.Охридски/Карл Маркс/, Осогово, Републиканска, Рила/Ю.Гагарин/, Фридрих Енгелс, Христо Ботев

На 31.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Плевен:   Брацигово, Велико Търново, Огоста, Русе/Д-Р Бешев/

На 31.07.2018 г. /08:15 - 16:15 ч.; 08:15 - 08:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Плевен:   Иван Миндиликов  /Република/, Сторгозия

На 30.07.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Беглеж:   Бочо Йочев, Гена Димитрова, Георги Ненов, Йочо Гетов, Никола Славчев, Петър Ив.Мацъка, Петър П.Бръчков, Рачо Печев, Софроний Врачански, Цанко Славчев, Цветан Спасов, Цветко Мачев

На 30.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Беглеж:   Георги Стоянов, Долна Елия, Криводер, Лазар Станев, Назъм Хикмет, Патю Доков, Септемврийско Въстание, Цанко Славчев

На 30.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Плевен:   Гривишко Шосе

На 30.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Плевен:   Ангел Кънчев, Иван Вазов, Полтава, Сопот, Цар Симеон/Т.Луканов/

На 30.07.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Акд.Й.Трифонов, Браила, Йордан Йовков, К.Охридски/Карл Маркс/, Одеса, Републиканска, Рила/Ю.Гагарин/, Сергей Румянцев, Трифон Кунев/Лагерна/, Христо Ясенов

На 30.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Горталово:   071020- Местност Сушица, VI-87 Кв.3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 30.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 31.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 01.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 02.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 03.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Къртожабене:   Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Местност Барата, Орлица, Студенец, УПИ II Кв. 5, Цар Калоян, Цар Симеон

На 01.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Местн.Бъчвата

На 01.08.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен:   ІV , Кв. 1, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Арда, Асен Халачев, Бачо Киро, Братя Миладинови, В.И.Ленин, Васил Коларов, Васил Левски, Вит, Витоша, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дамян Груев, Димитър Благоев, Димка Пенчева, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Иван Тотев, Искър, Катя Попова, Кирил И Методий, Ком, Коста Златарев, Кракра Пернишки, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Оборище, Освободител, Осогово, П.К.Яворов, ПИрин, Прилеп, Райко Даскалов, Рила, РодоПИ, Свобода, София, Софроний Врачански, Средна Гора, Странджа, Суворов, Тодор Луканов, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Шипка

На 01.08.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Коиловци:   000412, 9-Ти Септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Балкан, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Г Димитров, Гео Милев, Георги С Раковски, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил И Методий, Ламби Кръстев, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Местност Байнова Могила, Местност Биширица, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, ПИрин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, РодоПИ, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, София, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Шипка, Янко Сакъзов

На 01.08.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Бръшляница

На 01.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Коиловци:   Местност Биширица

На 01.08.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Веслец, Генерал Ганецки, Десети Декември, Ем.Васкидович/Аврора/, Жеравна/А.Стоянов/, Сергей Румянцев

На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен:   Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Асен Халачев, В.И.Ленин, Гео Милев, Дунав, Любен Каравелов, Н.Й.Вапцаров, Свобода, Средна Гора, Странджа, Суворов, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 01.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Плевен:   Сторгозия

На 02.08.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Радишево:   I - 280, XIII- 89 Кв. 34, XIX-447 Кв.15, Васил Априлов, Г.С.Раковски, Григор Пърличев, Драва, Знеполска, Ивайло, Кирил И Методий, Китка, Климент Охридски, Мадан, Марибор, Милин Камък, Мир, Митко Палаузов, Нестор Марков, Орлица, Пероника, Прилеп, Ралица, Република, Рила, Родопи

На 02.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Брестовец:   УПИ-III-171

На 02.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Тученица:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Ген.Вл.Заимов, Генерал Гурко, Генерал Колев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Дамян Пешев, Кайлъка, Любен Вешков, Местност Пасището, Пирин, Радецки, Рила, Среброструй, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю.А.Гагарин

На 02.08.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Асен Златаров, Букурещ, Дружба, Ем.Васкидович/Аврора/, Жеравна/А.Стоянов/, Сергей Румянцев, Сирма Войвода/Ст.Димит/, Стоян Михайловски, Тирана, Трети Март

На 02.08.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Плевен:   Георги Бенковски, Георги Костадинов, Иван Вазов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Тодор Каблешков, Янко Забунов

На 03.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Бохот

На 03.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Местн.Кайлъка, Парк Кайлъка

На 03.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Коиловци:   000412, 9-Ти Септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Балкан, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Г Димитров, Гео Милев, Георги С Раковски, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил И Методий, Ламби Кръстев, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Местност Байнова Могила, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, ПИрин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, РодоПИ, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, София, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Шипка, Янко Сакъзов

На 03.08.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Асен Златаров, Генерал Ганецки, Дружба, Осогово, Плевенска Епопея  /Пърличев/, Пордим, Рига, Сергей Румянцев, Трети Март, Чаталджа/Н.Доровски/

На 03.08.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Плевен:   Д.Константинов/Ц.Спасо/, Катя Попова, Мусала, Ниш/Ал.Пъшев/, Радецки, Сан Стефано, Средна Гора

Община Пордим  

На 30.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Вълчитрън:   Балкан, Васил Левски, Огоста, Св.Св.Кирил И Методий, Стефан Караджа, Тунджа, Хаджи Димитър

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Згалево:   Аврора, Асен Халачев, Бачо Киро, Божин Чулев, Гаврил Генов, Генерал Столетов, Герман Титов, Дунав, Елтепе, Килиманджаро, Комуна, Костурна, Москва, ПИрин, Пловдив, Ракета, Раковски, Сердика, Христо Ботев, Юмрукчал

На 30.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пордим:   Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, РодоПИ, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна

Община Червен бряг  

На 01.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Радомирци:   507017, Веслец, Г Димитров, Ел Пелин, Иван Бунданов, К Златарев, Кирил И Методий, Ком, Мусала, Н. Бозвели, Плиска, Радецки, Ракитска, РодоПИ, С Димитров, С Румянцев, Хан Крум, Цар Калоян, Шар Планина

 

 

СОФИЯ ОБЛАСТ

Община Божурище  

На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Хераково:   V-130086, М.Савина Водиеница 75, УПИ ХV-545, Кв.70, М.Кантон

На 30.07.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Божурище:   Бор, Дунав, Европа, Еделвайс, Жилища, Здравец, Любен Каравелов, Момина Сълза, Пролет, Родопи, Снежанка, Струма, УПИ XXII-133, Кв.4, Явор, Янтра

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Делян, Общ. Божурище:   Iv-052034, Писател Спас Антонов, ХVIII-115,Кв.15

На 01.08.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Божурище:   022145, Девети Септември, Лястовица, Руен, УПИ XIII-015133, Феникс, Щъркел

На 01.08.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Гурмазово

Община Ботевград  

На 31.07.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./ -  Осеновлаг

На 31.07.2018 г. /09:30 - 12:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:45 - 15:30 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Ботевград:   До Сграда Ткзс

На 31.07.2018 г. /09:30 - 12:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:45 - 15:30 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград:   ПИ №027070

На 31.07.2018 г. /09:30 - 12:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:45 - 15:30 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Краево:   Махала Маринков Рът, Махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4

На 31.07.2018 г. /09:30 - 12:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:45 - 15:30 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Литаково:   3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил И Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, ПИсана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-Ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 31.07.2018 г. /09:30 - 12:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:45 - 15:30 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград:   Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Кирил И Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 31.07.2018 г. /09:30 - 12:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:45 - 15:30 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Осеновлаг:   Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол

На 31.07.2018 г. /09:30 - 12:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:45 - 15:30 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Радотина:   Местност Дръстила, ПИ №055008

На 31.07.2018 г. /09:30 - 12:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./   На 01.08.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:45 - 15:30 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Скравена:   Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър

На 30.07.2018 г. /13:15 - 15:15 ч./ -  Ботевград:   Васил Левски, Илия Стоянов

На 30.07.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Ботевград:   Академик Стоян Романски, Тп Бетонов Център

На 30.07.2018 г. /12:45 - 13:30 ч./ -  Ботевград:   16-Ти Ловчански Полк, 1866 Година, Бензиностанция, Божко Божилов, Васил Левски, Зад Зрч, Илия Стоянов, Индустриална, Оборище, Цар Иван Шишман, Цар Освободител

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Врачеш:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Зеленград, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Плиска, Преслав, Първи Май, Славейков (Васил Коларов), Страншки Рът, Трети Март (Иван Гълъбов), Христо Ботев

На 30.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Трудовец:   Бистрица, Еделвайс, Иван Вазов, Извор, Любен Каравелов, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Сан Стефано, Стара Планина, Трети Март (Ал. Иков), Урвич, Христо Ботев, Цар Симеон I, Черковна (Марин Димитров)

На 30.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Боженица:   Махала Барбушовци, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Томовци

На 30.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград:   Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци

На 30.07.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  Ботевград:   Зелин-Д-Р Асен Златаров, Курорт Зелин

На 30.07.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  Врачеш:   Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Оборище, Освобождение (9-Ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Преслав, Синчец, Софрони Врачански, Страншки Рът, Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Цар Освободител( 17 Ятаци)

На 30.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 31.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 03.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Краево:   Махала Маринков Рът

На 02.08.2018 г. /09:00 - 17:00 ч./ -  Ботевград:   ЗПП

На 01.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./   На 03.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Ботевград:   Ам Хемус

На 01.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./   На 03.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Етрополе:   Георги Антонов

На 01.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./   На 03.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Правец:   Бор, Васил Левски, Владин Рът, Езерото, Езерото УПИ ІІ Кв.117, Извън Регулация, До Гр.Правец, Кв.Езерото, Лесковец, Махала Поповска, Махала Пушкарско, Махала Скърнава, Местност Христовото, Серпухов

На 01.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./   На 03.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Разлив:   13022 Махала Щапалска, №061016 М.Каменяка, Махала Багелейска, Махала Боновска, Махала Влъчковска, Махала Груевска, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Милинско, Махала Сираковско, Махала Стопански Двор, Махала Чорбанско, Фелиов Рът

На 01.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./   На 03.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Трудовец:   563032 М-Ст Пазарника, Беласица, Бистрица, Васил Левски, Вилна Зона, Георги ПоПИванов, Зелин, Марица, Местност Пейовица, Мургаш, Никола Иванов (Н.Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Райчин Комитина (В.Башев), Ракитин, Стефан Караджа, Стубелска, Тунджа, Тутракан (Бузлуджа), Хаджи Димитър, Цар Борис, Цар Освободител, Черниш, Шипка, Янтра

На 01.08.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./   На 03.08.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Правец:   Бор, Извън Регулация, До Гр.Правец

На 01.08.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./   На 03.08.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Разлив:   13022 Махала Щапалска, Махала Багелейска, Махала Влъчковска, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Сираковско

На 01.08.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Литаково

На 01.08.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   16-Ти Ловчански Полк, Бензиностанция, Зад Зрч, Индустриална, Цар Освободител

На 02.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 17:00 ч./ -  Ботевград:   1 Кв.249, 16-Ти Ловчански Полк, 1866 Година, Адмирал Фьодор Ушаков, Академик Стоян Романски, Александър Стамболийски, Армеец, Балканска, Бенковска, Бенковска, Божко Божилов, Букорска, България, България, В.З. Чеканица, Васил Левски, Васил Левски, Витоша, Гаврил Брънчов, Георги С.Раковски, Гурко, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Извор, Искър, Княз Борис I, Кооперативен Пазар, Кооперативен Пазар Закрит, Люлин, М.Чеканица, ПИ - 001088, Местност Чеканица, Мургаш, Никола В.Ракитин, Освобождение, Патриарх Евтимий, Просвета, Райна Княгина, Рила, Сан Стефано, Сан Стефано, Саранск, Саранск, Седемнайсти Ноември, Седемнайсти Ноември, Стамен Панчев, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Страцин, Тп Мантовска Градина, Трети Март, Трети Март, УПИ І-3516 Кв.235, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Чеканица, Шести Септември

Община Годеч  

На 31.07.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Годеч:   Акация, Александър Милев, Александър Стамболийски, Здравец, Никола Петков, Република, Тодор Каблешков, УПИ 006939

Община Горна Малина  

На 30.07.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Голема Раковица:   I-209 Кв. 70, XXIV-81 Кв.2, П-Л IV, Кв.58, П-Л VIII-194, Кв.28, П-Л ІV-73, Кв.1, П-Л ІІ-272, Кв.37, Стопански Двор, УПИ VIII-519, Кв.52, УПИ VII-139, Кв.13, УПИ ІІ-531, УПИ ХVII-197, Кв.28

На 30.07.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Априлово, Общ. Горна Малина:   000317, Втора, Двадесет И Осма, Двадесет И Първа, Двадесет И Шеста, Двадесета, Осемнадесета, Пл.ІІ-45,Кв.43, УПИ VIII-250, УПИ І-67 И УПИ Хіv-67 Кв.38, Х-274 Кв. 48, Четиридесет И Втора, Четиридесета

На 30.07.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Байлово:   II-274 Кв.31, III-366,Кв.41, VI Общ Кв 1, ПИ048007, УПИ-XV-110,Кв.25

На 30.07.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Белопопци:   ПИ 035049-Нива Земед.Земя, Iii-354, Кв. 34, Vі-266, Бивш Стопански Двор, М.Чукарката,Имот№027006, УПИ XII-256 Кв. 12, УПИ ІІІ-324, Кв.35, УПИ ІІІ-43, 44, УПИ ІХ-Общ,Кв.40, УПИ ХІХ-346 Кв.25

На 30.07.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Гайтанево:   VII-155, Кв.10, УПИ II-45, Кв.15, УПИ VIIІ-230, Кв.23, Центъра Населото

На 30.07.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   Иван Вазов

На 02.08.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Белопопци

На 02.08.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Горна Малина:   Втора, Двадесет И Първа, УПИ VIII-82а

На 02.08.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 14:30 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Байлово

Община Елин Пелин  

На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Крушовица, Общ. Елин Пелин:   УПИ VI-104, Кв.13, УПИ VI-4, Кв.1, УПИ ІХ-5, Кв.1, УПИ ХХV-91, Кв.9

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Габра:   Ален Мак, Бисер, Божур, Бор, Бор, Васил Левски, Васил Левски, Върбата, Детелина, Еверест, Здравец, Иглика, Изгрев, Йордан П. Кусаров, Крум Г.Стойнов, Лилия, Любен Каравелов, Люляк, Минчо Н.Кунев, Миньор, Миньор, Михалкова Чешма, Михалкова Чешма, Момина Сълза, Нарцис, Незабравка, Незабравка, Панайот Волов, Панайот Волов, Раковска, Реката, Синчец, Соленика, Соленика, Средна Гора, Теменуга, Ул.Средна Гора №3, УПИ VII-221, Кв.12, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Проданов, Шипка, Ясна Поляна

На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:   Лесновска

На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   Баба Тонка Обретенова, Бузлуджа, Захари Стоянов, Йоан Екзарх, Лесновска, Независимост, Никола Петков, Новоселци, Средна Гора, УПИ Хv -182 Кв. 65, Чавдар Войвода, Шейново

На 01.08.2018 г. /11:00 - 11:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Врачеш:   Бела, Севаст Огнян (Партизанска)

На 01.08.2018 г. /11:00 - 11:30 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Ботевград:   Витиня, ПИК, Саранск, Цар Освободител

На 01.08.2018 г. /11:00 - 11:30 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Горна Малина

На 01.08.2018 г. /11:00 - 11:30 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Горно Камарци:  УПИ VI-61 Кв 11, УПИ VI-38, Кв.7

На 01.08.2018 г. /11:00 - 11:30 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Долно Камарци:   VIII-9 Кв.7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160,Кв.8, Седма, ТП Център, Трета, XIII-108 Кв.14, Четвърта

На 01.08.2018 г. /11:00 - 11:30 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Негушево:   УПИ 9 - 020019

На 01.08.2018 г. /11:00 - 11:30 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Осоица:   10, 33-Та, Iii-271 Кв.37, XI-400 Вилна Зона, XXV-256, Общ.Горна Малина, П-Л III-276, Кв.37, П-Л VI-137, Кв.1, Парцел VIII От Кв.53 В.З. Осоица, Парцел Vі-54, Кв.28, УПИ Iv-249, Кв.22, УПИ XI-317, Кв.39, УПИ Х-404 Кв 1, УПИ XIII-373,Кв.34

На 01.08.2018 г. /11:00 - 11:30 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Саранци:   000020 По Квс

На 01.08.2018 г. /11:00 - 11:30 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Столник

На 01.08.2018 г. /11:00 - 11:30 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Стъргел:   Имот 024027, Парцел ІІ-269, Кв.39, УПИ, УПИ I-390, Кв.47, УПИ V-467, Кв.30, УПИ VIi-309, Кв.52, УПИ Vі-275, Кв.39

На 01.08.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Ботевград:   ПИК

На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Голема Раковица:   Xxiv-81 Кв.2, П-Л VIII-194, Кв.28, П-Л ІV-73, Кв.1, П-Л ІІ-272, Кв.37, Стопански Двор, УПИ VIII-519, Кв.52, УПИ VIII-519, Кв.52, УПИ VII-139, Кв.13, УПИ ІІ-531, УПИ ХVII-197, Кв.28

На 02.08.2018 г. /14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Габра:   Миньор, Ален Мак, Бисер, Божур, Бор, Васил Левски, Върбата, Детелина, Еверест, Здравец, Зора, Иван Ст.Туев, Иглика, Изгрев, Йордан П. Кусаров, Крум Г.Стойнов, Лилия, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Маргарита, Минчо Н.Кунев, Миньор, Михалкова Чешма, Могилата, Момина Сълза, Нарцис, Незабравка, Панайот Волов, Раковска, Реката, Роса, Синчец, Соленика, Средна Гора, Теменуга, Ул.Средна Гора №3, УПИ VII-221, Кв.12, Христо Ботев, Христо Проданов, Шипка, Ясна Поляна

На 02.08.2018 г. /14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крушовица, Общ. Елин Пелин:   I, Кв.7, М. Гладно Поле, Гладно Поле, Гладно Поле-Вили, Имот 036024, М. Гладно Поле, Месност Гладно Поле, УПИ VI-104, Кв.13, УПИ VI-4, Кв.1, УПИ ІХ-5, Кв.1, УПИ ХХV-91, Кв.9

На 02.08.2018 г. /14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Нови Хан:   Вилна Зона Побит Камък

На 02.08.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Габра:   Ален Мак, Васил Левски, Зора, Крум Г.Стойнов, Липа, Миньор, Реката, Христо Ботев, Ясна Поляна

На 02.08.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Нови Хан:   Александър Стамболийски, Борова Гора, Бреза, Върба, Геренска, Гранит, Детелина, Еледжик, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Калоян, Лозенска Планина, Люлин, Марица, Мургаш, Николина Здравкова, Оборище, Отец Паисий, Пловдивско Шосе, Рибарица, Рила, Самуил, Средна Гора, Студеница, Съединение, Трета, Търнава, УПИ VІ -647 Кв.29, Червен Бряг, Шипка, Юрий Гагарин

На 03.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Григорево:   017009, Георги Раковски, Никола Вапцаров, УПИ VIIІ-25, Кв. 3, УПИ XI-319, Кв.32, УПИ ХI-264 Кв. 18, Черковна

Община Етрополе  

На 02.08.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Бойковец:   Орище

На 02.08.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Бойковец:   Орище, УПИ-І-142

На 02.08.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Етрополе:   Вилна Зона Язовира, Георги Антонов, Георги Бакалов, Етрополе, УПИ I-За Дап, Йорданка Чанкова, Малки Искър, Махала Иванчовец, Местност Баш Самоков, Отец Паисий, Партизански, Руски, Славяни, Сливница

Община Ихтиман  

На 31.07.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Боерица:   ПИ640030,640027, УПИ Vі-111, Кв.16, УПИ Іі-124, Кв.13

На 31.07.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Борика, Общ. Ихтиман:   П-Л Іv-109, Кв.8, Парцел VII-59, Кв.20, УПИ 9-128 Кв 5, УПИ Іv-165, Кв.24

На 31.07.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Бузяковци:   Махала Поповци

На 31.07.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Вакарел:   Махала Поповци, Чешма Ангелина

На 31.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Веринско

На 31.07.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман:   УПИ IV-103 Кв 27, П-Л ХІ-39, Кв.4

На 31.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман

На 31.07.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 02.08.2018 г. /09:45 - 15:15 ч./ -  Ихтиман:   Предгарова

На 31.07.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Костадинкино:   Мах.Семковци УПИ ХVІ-88, Кв.12, Махала Брънковци, Махала Полиовци, Махала Семковци, Махала Яздирастовци, Яздирастовци

На 31.07.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Пауново:   V-142,Кв.23, П-Л VIIІ-198, Кв.15, П-Л І-84, Кв.15а, Махала Поповци, Поповци ПИ 028069, УПИ III-220, Кв.Ихтиман, УПИ V- 199 Кв. 14 Близо До Църквата, УПИ V-129 , Кв 21, УПИ XI-35,Кв.4, УПИ Xxv-114, Кв.20

На 31.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Пауново

На 31.07.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Поповци, Общ. Ихтиман:   УПИ ІІ-91, Кв.13

На 31.07.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман

Община Костинброд  

На 30.07.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Бучин Проход

На 30.07.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Костинброд:   4200,4267,До Кв.20, 719030, VIII-3971.4037.4111.4049 Кв. 208, Антим I, Баба Тонка, Блато, Братя Миладинови, Величко Величков, Велчова Завера, Възход, Генерал Влад.Заимов, Генерал Столетов, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Дравски Бой, Златен Век, Ивайло, Иван Асен Ii, Иван Вазов, Изгрев, Индже Войвода, Кв.57 УПИ 3872, Клокотница, Ком, Константин Величков, Константин Преславски, КъПИна, Ломско Шосе, Любен Каравелов, Люляк, Македония, Марица, Маслово, Места, Местн. Св.Тройца, Местност Бачийте, Местност Стубела, Местност Твърдака, ПИ4269, Мир, Могила, Момина Сълза, Мургаш, Мърфи, Обединена, Опълченска, Орлово Гнездо, Осми Март, Парижка Комуна, Петко Енев, ПИ 4379, Кв 59 А, Прохлада, Радецки, Рожен, Ручей, Сергей Румянцев, Славянска, Слана Бара, Софроний Врачански, Средорек, Стефан Стамболов, Страцински Бой, Струма, Тополница, Трети Март, УПИ V-4395,Кв.243, УПИ XI-4381, Кв.59 А, УПИ XV-3798 Кв.2, УПИ ХIХ - Общ, Кв. 50, УПИ ХХХІ-3890, Кв.50, УПИ- I 736 Кв. 57, УПИ/Парцел4155,Кв.50, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Калоян, Черноризец Храбър, Шияковци, Шняковски Стопански Двор, Юрий Гагарин, Явор

На 30.07.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Петърч:   Ален Мак, Априлско Въстание, Атанас Гълъбов, Блато, Бреза, Бузлуджа, Васил Левски, Виолина, Вит, Витан, Витоша, Детска Радост, Добруджа, Дравски Бой, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иглика, Искър, Камчия, Кап.Петко Войвода, Кокиче, Ком, Кооператор, Липа, Мах .Хаджия, Мир, Мусала, Незабравка, Осми Март, Осъм, ПИрин, Площада, Първи Май, Ракита, Рила, РодоПИ, Рожен, Синчец, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тантил Стойчев, Теменуга, Тополница, Тракия, УПИ I- 574 Кв.39, УПИ LX, УПИ VII Кв.34, УПИ IX-1009,Кв.57, УПИ XXІ-211,207 Кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цветна, Шести Септември, Шипка, Шопска Комуна

На 01.08.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Божурище:   Европа, КТП Булет, Максим Горки, УПИ ІХ-75,76, Кв.8, Кв.Максим Горки, Хан Кубрат, Цар Борис Първи

На 01.08.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гурмазово

Община Пирдоп  

На 30.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бенковски, Общ. Мирково

На 30.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Златица:   Вилна Зона Черешака, Захари И Мария Сергиеви, Извън Регулация

На 30.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Каменица, Общ. Мирково:   Махала Брестака, Махала Илинден, Махала Преспа, Махала Хвърчил, Махала Черковище, УПИ ХVIIІ-117, Кв.6

На 30.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Карлиево

На 30.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Мирково:   000592 Местност Бърдо, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г.М.Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, Извън Регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, Местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък

На 30.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Петрич, Общ. Златица:   Махала Бодят, П-Л ІІІ-124, Кв.12, Х-97, Кв.24

На 30.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Смолско:   Кв.33 УПИ -9-383, П-Л Х-469, Кв.21

На 30.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Църквище:   V-19, Кв.3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 30.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Чавдар, Общ. Чавдар:   УПИ ХXIII-1053, 9-Ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Йордан Йовков, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Местност Бостанлъка, Местност Кьойдере, Местност Чамдере, Местност Шумето, Местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Родопи, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов

На 30.07.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Челопеч:   Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, Извън Регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна

На 30.07.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Златица:   Извън Регулация

Община Правец  

На 30.07.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./   На 31.07.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./   На 01.08.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./   На 02.08.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./   На 03.08.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Правец:   Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Драганско, Махала Манастирица, Махала Пушкарско, Местност Тошински Рът, Осма, УПИ 225 Кв. 110

На 31.07.2018 г. /08:15 - 13:15 ч./ -  Осиковица:   Махала Вельовци, Махала Владовци, Махала Вълчиновци, Махала Кратунете

На 31.07.2018 г. /12:45 - 15:15 ч./ -  Равнище:   XVIi-290, Кв.46, Мах. Грозьов Дол

Община Самоков  

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Алино:   П-Л ІІ, Пл.№160, Кв.48

На 30.07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Алино:   П-Л ІІ, Пл.№160, Кв.48, УПИ I-345, Кв.18

На 30.07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Белчин:   1-Ва, 10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 14-Та, 15-Та, 16-Та, 18-Та, 19-Та, 2-Ра, 20-Та, 21-Ва, 22-Ра, 23-Та, 286, 3-Та, 4-Та, 5-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, 9-Та, VI.Кв.5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, С. Белчин, Пл. XI, Кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 И УПИ 100606 До Крепост Цари Мали Град, УПИ І-470,471 Кв.38а, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 30.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Белчин

На 30.07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Белчински Бани:   П-Л V Кв,21

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горни Окол:   М. Щъркелово Гнездо

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков

На 30.07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Клисура, Общ. Самоков:   Извън Регурация

На 30.07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков:   1-Ва, 10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 14-Та, 18-Та, 19-Та, 20-Та, 21-Ва, 22-Ра, 23-Та, 24-Та, 25-Та, 26-Та, 27-Ма, 28-Ма, 29-Та, 3-Та, 30-Та, 31-Ва, 32-Ра, 33-Та, 34-Та, 35-Та, 36-Та, 37-Ма, 38-Ма, 39-Та, 4-Та, 40-Та, 41-Ва, 42-Ра, 43-Та, 44-Та, 45-Та, 46-Та, 47-Ма, 48-Ма, 49-Та, 5-Та, 50-Та, 51-Ва, 52-Ра, 53-Та, 54-Та, 55-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, 9-Та, XVIII, БК ТП Градина - Ковачевци, Пп II,Кв.58

На 30.07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Поповяне:   ПИ 000368

На 30.07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Рельово:   №000527, Извън Регулация, УПИ -I Кв.65, УПИ VIi- 82, Кв.5

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рельово:   УПИ -I Кв.65, УПИ VIi- 82, Кв.5

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина, Ул. Здравец

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Люляк, Марица, Местност Дългата Поляна, Местност Мало Равнище, Местност Татарски Брод, Местност Татарски Брод, Местност Щъркелово Гнездо, Николай Николаевич, Проф. Васил Захариев, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Семерджиев

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Шипочане

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол:   Местност Татарски Брод

На 30.07.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ярлово:   .УПИ Хіі-562,  Кв.55, 002159,Екатте 87552, 1-Ва, 10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 15-Та, 16-Та, 17-Та, 18-Та, 19-Та, 2-Ра, 20-Та, 21-Ва, 22-Ра, 23-Та, 25-Та, 26-Та, 27-Ма, 28-Ма, 29-Та, 3-Та, 30-Та, 32-Ра, 33-Та, 34-Та, 35-Та, 36-Та, 37-Ма, 38-Ма, 39-Та, 4-Та, 42-Ра, 43-Та, 45-Та, 5-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, 9-Та, Борова Гора, М.Грамаге, ПИ 013001 Местност Св.Петка, ПИ №578, Стоп.Двор, УПИ XVI Пл.260 Кв.16

Община Своге  

На 31.07.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Буковец, Общ. Своге

На 31.07.2018 г. /11:00 - 14:30 ч./ -  Искрец:   Акация, Васил Левски, Ливаге, Махала Кулинци

На 31.07.2018 г. /10:15 - 15:15 ч./ -  Томпсън:   Мах.Прокопаник, Никола Й.Вапцаров

На 31.07.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Своге:   Велико Търново, Габер, Джиджовица, Джоджовска, Лале, Панорамен Път, Работник, Синчец

На 31.07.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Лесковдол:   Дренето Лозе, Общ.Своге Мтп Размерица, Общ.Своге Уо

На 31.07.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Реброво:   Мах.Брестово

На 31.07.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Редина:   .Мах. Рединска Китка, И 73040 ,М.Шурдилица, М. Текьова Нива

На 31.07.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Своге:   Акация, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Витоша, Вихрен, Воденицата, Горски Пътник, Дреновско Храсте, Дунав, Желенско Шосе, Искър, Люлин, Мальовица, Мургаш, Неврелов Дол, Никола Йонков Вапцаров, Опълченска, Орлин, Петър Берон, Райко Даскалов, Рединска Китка, Рила, Сердика, Средна Гора, Стефан Караджа, Табаните, УПИ XII-2077 Кв.154, Устрем, Цар Симеон, Черно Море, Юрий Гагарин

На 31.07.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Томпсън:   Александър Стамболийски, Бор, Борис I, Витоша, Даскалов, Димитър Полянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люлин, Мах Момчилов Лаг, Мах.Бабол, Мах.Прокопаник, Никола Й.Вапцаров, Пирин, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 30.07.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Своге:   Борис I, Виктор Юго, Горски Пътник, Звънче, Изгрев (Ем. Марков), Манастирска Ливада, Осми Март, Пирогов, Република, Ропотамо, Староселска

На 01.08.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Церецел:   Общ.Своге Мтп Церецел

На 01.08.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Реброво:   Мах.Преслъп

На 01.08.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Томпсън:   Мах.Купен, Мах.Равнище

На 01.08.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Реброво:   Владимир Заимов, Георги Раковски, Мах.Кори, Стара Планина

На 02.08.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Бракьовци

На 02.08.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Брезе, Общ. Своге:   Келемеровци, УПИ І-55, Кв.9, Хi-59,60,Кв.9

На 02.08.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Гинци:   Местност Петрохан

На 02.08.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Добравица

На 02.08.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Добърчин

На 02.08.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Завидовци

На 02.08.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Искрец:   I-133, Кв.21, VIIІ-369, Кв.16, Акация, Божица, Бор, Бреза, Брест, Васил Левски, Витоша, Възраждане, Габер, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Извирало, Искра, Искър, Калоян, Кв.Коньовци, Ком, Кукла, Латинка, Ливаге, Махала Баломир, Махала Божица, Махала Букет, Махала Джагаловци, Махала Джуринци, Махала Дупни Камък, Махала Коньовци, Махала Кукла, Махала Кулинци, Махала Севкинци, Махала Тонинци, Махала Ценов Мост, Махала Чуй Петел, Меча Поляна, Морава, Петрохан, Прекрутовци, Самоковска, Санаториума, Стара Планина, Тепавицата, УПИ III-544 Кв 53, УПИ IV-Кв 72, УПИ VIII-581, Кв.69, Христо Ботев, Църква, Чичер, Чуй Петел, Явор, Ясен

На 02.08.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Своге:   Домишлярете, Махала Брестака, Махала Свиново, Общ.Своге МТП Свиново, Слатина, Слънце

Община Сливница  

На 31.07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Беренде, Общ. Драгоман

На 31.07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бърля

На 31.07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Врачеш:   Александър Стамболийски

На 31.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Връдловци

На 31.07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Годеч

На 31.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Голеш, Общ. Годеч:   Парцел VIIІ-413, Кв.26

На 31.07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Губеш:   УПИ VII-125, Кв.18

На 31.07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Комщица

На 30.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   Алеко Константинов, Васил Друмев, Георги Бенковски, Кирил И Методий, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Съединение, Хаджи Димитър, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин

На 31.07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Смолча

На 31.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Станинци

На 31.07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Чепърлинци

 

 

 

ОБЛАСТ ВИДИН

Община Брегово  

На 30.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Гъмзово:   Александър Стамболийски, Борис Димитров, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Ленин, Любен Каравелов, Райчо Даскалов, Спортист, Станке Димитров, УПИ VII-444 , Кв,55, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон

На 31.07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Балей:   000091, Албена, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бондоков, Георги Димитров, Георги С.Раковски, Дом Социални Грижи, Дунав, Иван Вазов, Тодор Петров, Трую Христов, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 31.07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Брегово, Общ. Брегово:   1-1244 Кв.121, 320, 518, Адалберт Антонов, Алабин, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Антим Първи, Асен Балкански, Асен Халачев, Безименна, Белене, Борис Бенчев, Борис Попарданов, Боян Чонос, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Виктор Юго, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Бондоков, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Димитър Зограф, Димитър Полянов, Димо Хаджидимов, Дунав, Елещеф, Елин Пелин, Емил Марков, Ернст Телман, Заря На Комунизма, Иван Вазов, Индже Войвода, Кирил И Методий, Климент Охридски, Константин Фотинов, Кочо Честименски, Лев Толстой, Ленин, Любен Каравелов, Мико Нинов, Мирон Брезоев, Митко Палаузов, Мичурин, Найден Геров, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Ботушев, Никола Й.Вапцаров, Олег Кошевой, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пенчо Р.Славейков, Пеньо Пенев, Петко Д.Петков, Полянска, Презвитер Козма, Първи Май, Райчо Даскалов, Роза Люксембург, Розова Долина, Седми Ноември, Сергей Румянцев, Спортист, Станке Димитров, Станко Маринцестов, Тимок, Тодор Каблешков, Тодор Петров, Толбухин, УПИ-255, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Иван Срацимир, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Чарлз Дарвин, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански, Янко Сакъзов

На 31.07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Косово, Общ. Брегово:   Александър Димитров, Антим Първи, Асен Балкански, Асен Халачев, Борис Бенчев, Борис Янев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С.Раковски, Димитър Зограф, Иван Вазов, Ленин, Неофит Рилски, ПИ 000366, Първи Май, Тимок, Тодор Петров, Юрий Гагарин

На 31.07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Ракитница, Общ. Брегово:   Ангел Кънчев, Боян Чонос, Васил Коларов, Васил Левски, Втори Юни, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Карл Маркс, Кочо Честименски, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Никола Й. Вапцаров, Свилен Русев, Спортист, Стефан Караджа, Тодор Петров, Фридрих Енгелс, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Смирненски, Цар Иван Асен, Цар Самуил

Община Видин  

На 01.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Видин:   I - 323, Кв.24

На 01.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Гъмзово:   Асен Балкански, Борис Бенчев, Борис Попарданов, Боян Чонос, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Иван Вазов, Ленин, Мадара, Мико Нинов, Никола Й.Вапцаров, Петко Д.Петков, Сергей Румянцев, Тимок, Тодор Петров, Толбухин, Хан Аспарух, Цанко Церковски, Шипка

На 01.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Иново:   290, 547 Кв 51, VIi-557, Кв., Бдин, Битоля, Бяло Море, Валентина Терешкова, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Димитровски Завет, Добруджа, Еделвайс, Имот 030008, Имот№024065, Индже Войвода, Иновото, Лозенград, Лозенец, Македония, Мангалия, Мизия, Михалаки Георгиев, Осма, Охрид, Парцел 027 Масив 029, Пета, Пирин, Първа, Рила, Седма, Скопие, Славянска, Сливница, Смърданска Битка, Солун, Тимок, Тракия, Трета, УПИ XI-701 Кв.4, Христо Ботев, Черно Море, Четвърта, Шеста

На 01.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Майор Узуново:   Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ-9 Кв.41, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Иново

На 30.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Долни Бошняк:   Втора, Девета, Осма, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Шеста

На 30.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Видин:   Имот № 024004 Екатте 14698

На 30.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Генерал Мариново:   Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 30.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дружба:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 30.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Новоселци:   I - 37,Кв.101, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Паземлен Имот 52283,420,38, Пета, Петдесета, Петнадесета, ПИ 338, Първа, Път 14, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесета, Тринадесета, Ул.Първа До Площада, Четвърта, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 30.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Рупци, Общ. Видин:   020059, II-182, Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, С.Рупци, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дунавци, Общ. Видин:   1519,Кв.115, III. Кв111, Парцел 2 Квартал 111, Търнянска, УПИ VIII -Кв.115

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Градец, Общ. Видин:   Първа

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Каленик, Общ. Видин:   Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Тополовец, Общ. Кула:   Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ-VI Кв.27, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 30.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Пешаково:   Втора, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

Община Грамада  

На 30.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 31.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 01.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Медешевци:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

 

 

ОБЛАСТ ВРАЦА

Община Враца  

На 31.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Згориград:   Александър Стамболийски, Буковец, Васил Левски, Вратица, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Крайречна, Любен Каравелов, Местност Басейна, Местност Гарванец, Радан Войвода, Река Лева, Цар Симеон I-Ви

На 31.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Згориград:   Иван Вазов, Извън Регулацията, Местност Кошара, Местност Лагера, Христо Ботев

На 01.08.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Враца:   Дъбника, Сениче

На 01.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Горно Пещене:   9-Ти Септември, Божур, Бор, Бузлуджа, Васил Коларов, Георги Кирков, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Ленин, Оборище, Подбалканска, Роза, Скакля, Скът, Хаджи Димитър, Цеко Каменов

На 02.08.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Враца:   Вратица, Дъбника, Дъбника-Орбити

На 02.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Горно Пещене:   Бузлуджа, Васил Коларов, Веслец, Георги Кирков, Изток, Ленин, Скът, Цеко Георгиев, Цеко Каменов

На 02.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Нефела:   Витоша

Община Криводол  

На 31.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Вец Ботуня

На 31.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 03.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Големо Бабино:   Александър Стамболийски, Борис Станчев, Ботуня, Волга, Георги Димитров, Д-Р Антон К.Тодоров, Здравец, Плиска, Поп Петър Тунчов, Речка, Рила, Роза, Руен, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Христо Ботев, Чапаев, Шипка

На 31.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ботуня:   9-Ти Септември, Арда, Божур, Бузлуджа, Витоша, Волга, Георги Димитров, Драва, Дружба, Кокиче, Крайбрежна, Мургаш, Опълченска, Плиска, Спортна, Хан Аспарух, Шипка, Янтра

На 31.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Главаци:   23-Ти Септември, Ален Мак, Байкал, Батак, Бачо Киро, Безименна, Божур, Ботуня, Вит, Волга, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иглика, Йордан Стоянов, Кокиче, Лена, Ленин, Люлин, Малчика, Марица, Мирон Георгиев, Мургаш, Роза, Сердика, Славчо Конов, Стопански Двор, Стоян Якимов, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви

На 31.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Краводер:   23-Ти Септември, 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Ален Мак, Байкал, Безименна, Божур, Ботуня, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Витоша, Вихрен, Волга, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Дружба, Еделвайс, Елин Пелин, Замфир Попов, Здравец, Ивайло, Иглика, Кирил И Методий, Кокиче, Комсомолска, Малчика, Мир, Никола Марков-Колката, Николай Хайтов, Октомври, Път Е 79, Роза, Росица, Русалка, Тинтява, Цар Калоян, Шипка

На 31.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Криводол:   Местност Мътница, Христо Смирненски

На 31.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пудрия:   23-Ти Септември, Ален Мак, Арда, Байкал, Батак, Бистрица, Божур, Ботуня, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Витоша, Вихрен, Георги Димитров, Дружба, Еделвайс, Здравец, Калиакра, Кокиче, Ком, Куманица, Лале, Леденика, Люляците, Марица, Мир, Митко Палаузов, Пирин, Радецки, РодоПИ, Роза, Росица, Сердика, Спортна, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стопански Двор, Цар Калоян, Шипка

На 01.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 02.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 03.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Баурене:   9-Ти Септември, Байкал, Божур, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дъб, Ивайло, Кокиче, Мусала, ПИрин, Роза, Росица, Русалка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чапаев

На 03.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Криводол:   Христо Смирненски

На 03.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Осен, Общ. Криводол:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Вела Пеева, Витиня, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Йордан Лютибродски, Петко Д. Петков, Райко Даскалов, Спортна, Стара Планина, Тимок, Томин Мост, Христо Михайлов, Шипка

На 03.08.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Пудрия:   Арда, Байкал, Батак, Бузлуджа, Вихрен, Георги Димитров, Калиакра, Куманица, Люляците, Митко Палаузов, Пирин, Радецки, Средна Гора

Община Мездра  

На 30.07.2018 г. /11:45 - 12:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Враца:   Васил Кънчов

На 30.07.2018 г. /11:45 - 12:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Мездра:   ЖП Район, Христо Ботев

Община Роман  

На 01.08.2018 г. /10:15 - 12:15 ч./ -  Правец:   Север

На 01.08.2018 г. /10:15 - 12:15 ч./ -  Средни Рът:   Мах.Койчовци, Мах.Кондурите, Мах.Средни Рът, Махала Скр. Колиби

 

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

                     CEZ GROUP
 
 

 

 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Хамид Хамид адвокат на Пеевски: Той е там, където има работа 18| 5845 |27.07.2018 . Майки: Къде бяха досега незрящите, та не излязоха с нас? Субсидийките изправят хора срещу хора 3| 3659 |25.07.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2955 |25.07.2018 . Ловци ще спират чумата по свинете 1| 4023 |22.07.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах