Събота, 20 Октомври 2018, 04:19
Frognews
0| 3542 |16.02.2018

Къде ЧЕЗ спира тока?

.
Източник: БГНЕС
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.
Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 19 - 23 февруари 2018 г.  включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ
Дата/период    Времетраене    Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.
ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД
Община Витоша
На 19.02.2018 г. /09:15 - 11:15 ч./ - Мърчаево: 10-та, 11-та, 24-та, 7-ма, Бистра Река, Втора, Зюмбюл, Кало, Касиопея, Касис, М. Бурновска, М. Казашка, М. Толумска, М.Шумето , ПИ 49597,1718,39, Маниш, Приморско, Сините Вълни, Трендифил, Усойка, Цар Симеон I/Кост.Темелков/, Церова Поляна, Черешова Градина, Черните Скали
На 19.02.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Мърчаево: 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, Бурновска, Дъбето, Кало, М. Бурновска, М. Казашка, М. Толумска, Печище, Усойка, Цар Симеон I/Кост.Темелков/, Шипето
На 19.02.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - София: Цар Борис III/Девети Септ.
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 406-та, Ваклинец, Вера Недкова, Герена/Драгалевци/, Горски Синчец, Захари Зограф, Крушова Градина, Св.Наум /Драгалевци, Св.Наум/Трайчо Костов/
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Мърчаево: Бурновска, Дъбето, Кало, М. Бурновска, М. Толумска, Цар Симеон I/Кост.Темелков/
На 19.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Майстор Мил.Радомирец/667/
На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Еровете, Мадара, Никола Петков/П.Напетов/, Преки Път/Димитър Монов/
На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: местност Черния Кос
На 20.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Майстор Алекси Рилец/664/
На 21.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Пирин, Пирин
На 22.02.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ - София: Черни Връх
На 22.02.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ - София: Панорамен Път, Саша Попов, Секвоя
На 23.02.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ - София: Акад. Михаил Арнаудов, Багра, Витошки Бор/712-та/, Горска Теменуга/Ник.Петрини, Ела/Стоян Стойков/, Елша, Искра, Калинка, Коприва, Марта
На 23.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/
На 23.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Бъкстон
Община Връбница
На 19.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ На 20.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ На 21.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ На 22.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ - София: Надежда 6, Надежда 6
На 23.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ - София: Надежда 6
Община Изгрев
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Дианабад, Люлякова Градина
Община Илинден
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Света Троица, Света Троица
На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Враня, Димитър Петков
На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Света Троица/Вълчо Иванов/
На 22.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Света Троица/Вълчо Иванов/, Света Троица/Вълчо Иванов/
Община Искър
На 20.02.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./ - Кривина, Общ. Столична: XVIII-98, Божур/Атанас Варадинов/, Демокрация/П.Йосифов/, Зад Село/24-та/, Йосиф Обербауер, Лазар Пешев/11/, Латинка/Никола Митев/, Местн.Лъката, Равнополски Път/Симеон Нико, Рибарника/Симеон Малинов/, Станцията, Старата Река/Методи Филипов, Странджа/Спас Орехарски/, ул. Демокрация ПИ 475 Кв. 48
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба 1
На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба 2
На 22.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Дружба 2, Проф.Цветан Лазаров/Мом.Чеш
На 20.02.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./ - София: Латинка
Община Красно Село
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Красно Село, Красно Село, Метличина Поляна/Васил Ленк
На 20.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Райко Жинзифов, Свети Иван Рилски
На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Красно Село
На 20.02.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - София: Люлин Планина/Ник.Кофарджи
На 20.02.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ На 21.02.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ - София: Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски
На 21.02.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - София: Бузлуджа, Ген. Скобелев, Свети Иван Рилски
На 22.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Владайска/Димо Хаджидимов/
На 22.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Белите Брези, Борово, Красно Село
На 22.02.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - София: Люлин Планина/Ник.Кофарджи, Хиподрума
На 23.02.2018 г. /09:00 - 11:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ - София: Белите Брези
На 23.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Борово, Красно Село
На 23.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - София: Богдановец
На 23.02.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ - София: Даскал Манол , Богдановец , Захари Круша, Феликс Каниц , Яков Крайков/Макаренко/
Община Кремиковци
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 22.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Долни Богров: 1, 10, 15, 16, 3, 35, 4, 5, Іх-356 Кв.18
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 22.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Долни Богров, Кремиковци
На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Бухово: 714, извън регулация, ПИ 712, Янтра
На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Бухово: Бухово, Никола Бонев, Чемшир, Янтра
На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Долни Богров, Екзарх Стефан/Георги Костов, Кремиковци
Община Лозенец
На 19.02.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ - София: Черни Връх
На 20.02.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - София: Богатица/Йордан Стоянов/, Димитър Хаджикоцев, Попово
На 23.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Бабуна Планина
Община Люлин
На 19.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ На 20.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ На 21.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ На 22.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ На 23.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ - София: Люлин 10
На 20.02.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ - София: 3-ти Март / Филиповци/, Божко Димитров, Братя Найденови, Васил Левски / Филиповци, Вихрен/Петър Тонев/, Георги Стоянов, Земеделска / Филиповци, Крайречна / Филиповци, Поручик Хранов, Спортист, Трети Март, Филиповци, Христо Ботев / Филиповци
На 22.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 400/380/Люлин/, Люлин, Люлин 9
Община Младост
На 19.02.2018 г. /08:30 - 17:00 ч./ - София: Младост 2
На 20.02.2018 г. /08:30 - 17:00 ч./ - София: Младост 2, Младост 2
На 21.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 22.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 23.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 3
На 21.02.2018 г. /08:30 - 18:00 ч./ - София: Младост 3, Младост 4, Филип Аврамов
На 22.02.2018 г. /08:00 - 18:15 ч./ - София: Младост 4, Младост 4, Младост 4, Младост 4
На 23.02.2018 г. /08:00 - 18:15 ч./ - София: Младост 1, Младост 1, Цариградско Шосе/Тракия/
Община Надежда
На 20.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Надежда 2
На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 22.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Надежда
Община Оборище
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Чаталджа
На 20.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 21.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 22.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 23.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Черковна
Община Овча Купел
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 646-та/Овча Купел/, 737-ма, 750-та/Овча Купел/, Венец, Вечерница, Здравец, Обзор, Отдих
На 20.02.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - София: Ангел Стоянов /Суходол/, Банска Бистрица, Градина, Кирил Христов, Момина Сълза / Кв.Симеоново, Момина Сълза / Кв.Суходол, Овче Поле, Овчо Поле/Емил Шекерджийски, Орех, Падина, Перла, Смърдан, Суходол, Траян Танев
На 20.02.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ На 21.02.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ На 22.02.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ На 23.02.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Гръстниче, Еделвайс/Общ.Овча Купел/, Лотос, Николай Хрелков, Перуника/Ол.Кошевой/
На 22.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: 756-та/Овча Купел/, 757-ма/Овча Купел/, 758-ма/Овча Купел/, 759-та/Овча Купел/, XVII-1, Кв.96, Горна Баня, Гръстниче, Дон, Лозище, Лотос, Николай Хрелков, Перуника/Ол.Кошевой/
Община Панчарево
На 20.02.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Герман: 14831.6507.2468, 425, В.З. Терасите, Герман, М. Смреката, Месност Терасите, местност Зимника, местност Смреката, УПИ14831л6506л429, Хан Аспарух/29-та/, Явор/9-та/
На 21.02.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Герман: Вилна Зона Враня, Осми Март/15-та/, Старият Път
На 21.02.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Вилна Зона Враня Триъгълника, Марица/В.З.Врана-Лозен/, Стар Лозенски Път, Стара Планина/В.З.Врана-Лоз
На 21.02.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Панчарево
На 21.02.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ - София: 1-ва/Студентска/, XVIII 115 М.Враня Лозен Триъг., Враня, Враня-Лозен-Триъгълника, местност Враня, Пловдивско Шосе, Рила/В.З.Врана-Лозен-Триъгълника/, ул. Стар Лозенски Път, Цариградско Шосе/Тракия/
Община Подуяне
На 20.02.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - София: Ангел Войвода, Георги Илиев/536/, Макгахан, Мила Родина, Найден Георгиев, Резбарска, Родина, Хаджи Димитър
Община Сердика
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Банишора
На 20.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Нешо Бончев, Никола Бонев
На 24.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Княгиня Мария Луиза/Г.Дим.
Община Слатина
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Бул.Шипченски Проход; Бул. Ас.Йорданов
На 19.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Лидице, Постоянство, Стефан Киров, Шипченски Проход
Община Средец
На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Георги С.Раковски, Патриарх Евтимий
На 20.02.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - София: Светослав Тертер
На 21.02.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ На 22.02.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - София: Ген. Паренсов
На 23.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Евлоги и Христо Георгиеви
На 23.02.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./ - София: Васил Левски
Община Студентски Град
На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 8-Ми Декември, Акад.Стефан Младенов/Арсо П, М. Студентски Град Кв.101 ПИ №3062 и ПИ №4400, Осми Декември, Студентски Град, Студентски Град
На 19.02.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - София: Д-Р Йордан Йосифов /Студентски Град/, Студентски Град
Община Триадица
На 22.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Узунджовска, Цар Асен
На 22.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Никола Славков
На 23.02.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ - София: Доспейски Проход
 
СОФИЯ ОБЛАСТ
Община Божурище
На 19.02.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Божурище: Европа, Ктп Булет, Максим Горки, УПИ Іх-75,76, Кв.8, Кв.Максим Горки, Хан Кубрат, Цар Борис Първи
На 19.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Хераково: УПИ V-166, Кв.1, УПИ VIII-126, Кв.4, Хан Кубрат
На 19.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 20.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 21.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 22.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 23.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Храбърско: махала Старо Село, махала Черен Пешо, Микроязовир Храбърско
На 19.02.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Хераково
На 21.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Божурище: Акация, Европа, Землище С. Пролеша / Божурище, Максим Горки, Стп Максим Горки, Хан Кардам, Цар Иван Асен Втори, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Черна Бара
На 21.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Гълъбовци: 1 Ва, 18 Та, 22-ра, XVII-418,Кв.51, Деянова Воденица, махала Димитрашков Слог, Строеж, Студен Кладенец, УПИ 240 Кв.38, УПИ III-219 Кв.34, УПИ І--410 Кв. 50, ХVII-244
На 21.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Пролеша: 70, I-040225, IV-Училище, Ix-108, Кв.16, Васил Левски, Иван Вазов, Лале, ПИ 043001, ул.Кокиче, УПИ V-29 Кв.11, УПИ Vі-040021 Кв.65 Общ. Божурище, УПИ Vі-045140, УПИ Vіі-108, Кв.16, УПИ ||-259,Кв.75, УПИ Іv-296, УПИ Хvіі - 014034 Кв.8 М.Лазар, УПИхі-102 Кв.15, Христо Ботев, Христо Ботев/Бивш Стопански Двор, Цар Калоян УПИ IV-040022 Кв.71
На 21.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Хераково: II-024019, III-028096, Кв.1, IV-028096, Кв.1, V-028096, Кв.1, V-130086, М.Савина Водиеница 75, VI-028096, Кв.1, VII-028073, Кв.1, XII-396 и XII-397, Кв.39, Ііі-694,Кв.48,Мбобен, №3 Стопански Двор, Александър Стамболийски (Мах.Бобен), М. Балин Дол, М. Скала, УПИ Ііі-176111, Кв.2, махала Белица, УПИ 024020, Кв.4, УПИ I-694, Кв.48, УПИ V-024020 Кв.4, УПИ V-166, Кв.1, УПИ VIII-126, Кв.4, УПИ XII-029062, УПИ XXI-342,Кв.37, УПИ Хv-545, Кв.70, М.Кантон, Хан Кубрат, Хераково Ханче
На 21.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Храбърско: I-075017 Кв.54, II-044016, IV-278 Кв.42, махала Старо Село, махала Черен Пешо, Местн.Расул, Микроязовир Храбърско, Нарцис, УПИ -2-Кв.20, УПИ 3-076020 Кв.57, УПИ I-076022,Кв.57, УПИ III-1981, УПИ-V-18,Кв.3, Черковна
Община Ботевград
На 19.02.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Ботевград: Тп
На 19.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 20.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 21.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 22.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 23.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Рашково: махала Белчово
На 19.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 21.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Ботевград: XIII, Кв.175, Адрян Атанасов, Александър Стамболийски, Божко Божилов, Букорска, Васил Левски, Гробищен Парк, Иван Вазов, Опълченска, УПИ Ix, Кв.175, Христо Ботев, Цар Иван Шишман
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Скравена: 000230, Александър Стамболийски, Васил Вунчев, Околовръсна, Стефан Караджа, Христо Ботев
На 19.02.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ - Ботевград: България, Георги С.Раковски, Мургаш, Сан Стефано, Стефан Стамболов, Хан Крум
На 19.02.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ На 20.02.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ На 21.02.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ - Литаково: Архангела (Петко Буковански, Васил Левски, Възход, Писана, Светлина, Шести Септември (9-ти Iх)
На 21.02.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070
На 21.02.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Краево: махала Маринков Рът, махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4
На 21.02.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, извън регулация, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта
На 21.02.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Осеновлаг: Зимнишки Дол, махала Зимнишки Дол
На 21.02.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Радотина: местност Дръстила, ПИ №055008
На 21.02.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Скравена: Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър
Община Горна Малина
На 20.02.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 09:45 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ На 23.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Богданлия: , XXIII-45, Местн.Богдалия Кв.17, ПИ 097010, УПИ IV-35, Кв.20; Караполци: V-39,Кв.3, XI,Кв.12, XVII-11, УПИ XI-6 Кв.1; Огняново, Общ. Елин Пелин: І-282,Кв.9, Кв.32,Упи.XIV-148, ПИ 046001, УПИ Хv-283, Кв.16;
На 20.02.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ На 23.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Априлово, Общ. Горна Малина; Доганово: II-000369, Кв.1, М;Могилата; І Кв.34, МестностС.Доганово, УПИ IX-304, Кв.26, УПИ ІІ-230, Кв.44, УПИ ХХІІ-357,358, Кв.8; Лесново: 068012, IV-523 Кв.19, X-568 Кв.17, XXI-248, Кв.62, Втора, Двадесета, Кв.16, Петдесет и Втора, Петдесета, Седма, Уо С.Лесново, УПИ Х-525,Кв.19, ХIV-164 Кв.53, Четвърта, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Четвърта, Шеста;
На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Стъргел: Имот 024027, УПИ;
На 20.02.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ - Доганово: УПИ ІІ-230, Кв.44, УПИ ХХІІ-357,358, Кв.8;
На 23.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Вакарел; Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Околовръстен Път;
Община Долна баня
На 22.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Гуцал
Община Драгоман
На 23.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Драгоман
Община Елин Пелин
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Потоп;
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Григорево: УПИ IV-102 Кв.11, УПИ XV-128, Кв.15, УПИ Хіх-262, Кв.18;
На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: VI-142, Борис I, Васил Априлов, Васил Левски, Екзарх Антим I, Калоян, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Марица, Мургаш, Новоселци, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Плиска, Хан Аспарух, Цар Асен I, Цар Симеон;
На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Крушовица, Общ. Елин Пелин: УПИ VI-104, Кв.13, УПИ VI-4, Кв.1, УПИ Іх-5, Кв.1, УПИ Ххv-91, Кв.9;
На 22.02.2018 г. /09:45 - 11:45 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Витоша;
На 22.02.2018 г. /12:15 - 14:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Стара Планина;
На 23.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Григорево: 0004028;  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Алеко Константинов, Кирил и Методий;  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: IV 805, VI-142, Автогара, Акация, Алеко Константинов, Белите Брези, Борис I, България, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владимир Заимов, Гайдарец, Георги Бенковски, Десислава, Детелина, Дунав, Екзарх Антим I, Елин Пелин, Зорница, Иван Асен Втори, Иван Вазов, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Климент Охридски, Кочо Честименски, Лесновска, Лозенец, Любен Каравелов, Максим Горки, Марица, Мургаш, Независимост, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Новоселци, Околовръстен Път, Пазар Автогара, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Плиска, Синчец, София, Софроний Врачански, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Михайловски, Трети Март, УПИ XVIII-619 Кв.10а, УПИ 1-161165, УПИ XIX-164, Кв.32, УПИ XXIII-361, Кв.42, УПИ І-185 Кв.166, УПИ Х-292,Кв.23, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Асен I, Цар Симеон, Чаталджа, Шипка;  Елисейна: Безименна;  Копривщица: Любен Каравелов;  Мусачево, Общ. Елин Пелин;
На 23.02.2018 г. /09:45 - 11:45 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Керамик;
Община Етрополе
На 19.02.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ На 20.02.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ На 21.02.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ На 22.02.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Етрополе: Васил Петлешков, Георги Антонов, Георги Димитров, Гладстон, Димитър Благоев, Димитър Гръбчев, Екатерина и Цеко Костови, Иван Вазов, Любен Каравелов, Максим Горки, Марийка Гаврилова, Никола Михайлов, Партизански, Победа, Раковска, Руски
На 19.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 20.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 21.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 22.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Етрополе: Вилна Зона Рибарника
На 19.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 20.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 21.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 22.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Рибарица, Общ. Етрополе: 194005, XVIII-14, Кв.2, Парцел Х-19, Кв.15
На 19.02.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./ - Етрополе
На 21.02.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ - Етрополе: Батак, Малки Искър, Спортист, Чертиград
Община Ихтиман
На 19.02.2018 г. /10:00 - 14:15 ч.; 10:15 - 14:15 ч./ - Вакарел: ПИ 121013 М.Гробищата;
 Ихтиман: местност Полиовци;
 Костадинкино: М. Чуките ПИ №16, махала Брънкова Китка, махала Брънковци, махала Млечановци, махала Полиовци;
На 20.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Георги Бенковски, Захари Стоянов, Кочиово, Отец Паисий, Станоя Балабанов, Стефан Стамболов, Стипон, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино;
На 20.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Пауново: V-142,Кв.23, П-Л Vііі-198, Кв.15, УПИ III-220, Кв.Ихтиман, УПИ V- 199 Кв. 14 Близо До Църквата, УПИ V-129 , Кв 21, УПИ XXV-114, Кв.20;
На 21.02.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Стамболово, Общ. Ихтиман;
На 21.02.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Горна Василица;  Живково, Общ. Ихтиман;  Ихтиман: 064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, извън регулация, извън регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М.Добрева Ливада, Малина, местност Еледжик, местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра;  Мирово, Общ. Ихтиман
Община Костенец
На 21.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Беласица, Белмекен, Бреза, Веслец, Витоша, Еледжик, Зорница, Кирил и Методий, Китка, Малина, Младежка, Нишава, Пионерска, Рила, Родопи, Синчец, Стефан Караджа, Чайка
На 21.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 22.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 23.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Пчелин, Общ. Костенец: П-Л I-167, Кв.7, УПИ XII-270, УПИ-425, Кв.1, ХХІІ-419
На 22.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Момин Проход: Бор, Борова Гора, Дъбовица, Мир, Осика, Топола, Трапезица, Траянови Врата, Три Къщи
Община Костинброд
На 19.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 21.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 23.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Костинброд: 1-737,Кв.33, Бачо Киро, Иван Асен II, Индже Войвода, Княз Борис, Колю Фичето, Маслово, Обединена, ПИ 618159, Поп Богомил, Свобода, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Цар Борис I, Цар Симеон, Шияковци
На 20.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Костинброд: 1-737,Кв.33, Александър Стамболийски, Ален Мак, Бачо Киро, Бузлуджа, Вишня, Георги Бенковски, Иван Асен II, Индже Войвода, Йордан Йовков, Китка, Княз Борис, Колю Фичето, Лилия, Ломско Шосе, Люляк, Маслово, Мизия, Обединена, ПИ 618159, Плиска, Поп Богомил, Родина, Русе, Свобода, Сергей Румянцев, Славянска, София, Стефан Стамболов, Странджа, Цар Борис I, Цар Симеон, Шейново, Шипка, Шияковци, Янко Забунов
На 21.02.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Дръмша
На 21.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: IV-3944кв 63-А, Витошко Лале, Еделвайс, местност Бачийте, Св. Георги Победоносец, Спортист, Хv-1642, Шияковци
На 22.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Костинброд: 1-737,Кв.33, Бачо Киро, Възход, Иван Асен II, Индже Войвода, Княз Борис, Колю Фичето, Любен Каравелов, Маслово, Могила, Обединена, Обединена, Осми Март, ПИ 4379, Кв 59 А, ПИ 618159, Поп Богомил, Свобода, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Трети Март, УПИ XI-4381, Кв.59 А, Цар Борис I, Цар Симеон, Шияковци
На 22.02.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: УПИ VІ-225 Кв.30
Община Пирдоп
На 19.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч./ - Буново, Общ. Мирково: VIII-445, П-Л XII-376, Кв.43, П-Л XII-392, Кв.30, УПИ Ix-411, Кв.33, УПИ V-568, Кв.56;
На 19.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бенковски, Общ. Мирково;  Златица: Вилна Зона Черешака, Захари и Мария Сергиеви, извън регулация, местност Курията, Стара Планина, Цар Калоян;  Каменица, Общ. Мирково: махала Брестака, махала Илинден, махала Преспа, махала Хвърчил, махала Черковище, УПИ ХVІІІ-117, Кв.6;  Карлиево;  Мирково: 000592 местност Бърдо, Акация, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Петлешков, Генерал Дендевил, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Градище, Д-Р Г.М.Димитров, Димитър Стоянов, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, извън регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, местност Зайчек, местност Корията, местност Кукув Дол, местност Чуштарла, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орела, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък;  Петрич, Общ. Златица: махала Бодят, П-Л ІІІ-124, Кв.12, Х-97, Кв.24;  Смолско: Кв.33 УПИ -9-383, П-Л Х-469, Кв.21;  Църквище: V-19, Кв.3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета;  Чавдар, Общ. Чавдар: УПИ ХХІІІ-1053, 9-ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Йордан Йовков, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Малина, местност Бостанлъка, местност Кьойдере, местност Чамдере, местност Шумето, местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Родопи, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов;  Челопеч: Александър Стамболийски, Баба Куна, Бачо Киро, Бели Сип, Васил Левски, Воздол, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Двадесет и Трети Септември, Димчо Дебелянов, Драва, Дружба, Здравец, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иван Сираков, извън регулация, Изгрев, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, местност Мургана, Миньорска, Младост, Мургана, Никола Вапцаров, Опълченска, Освобождение, Паисий Хилендарски, Пейо К.Яворов, Проф.Алипи Матеев, Рила, Рудничар, Славчо Вълков, Средна Гора, Стара Планина, Студен Кладенец, Съединение, Тодор Влайков, Трети Март, Филип Тотьо, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен I, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Цвятко Кънчев, Червени Камък, Черковна, Юрий Гагарин;
На 19.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Златица: извън регулация, местност Курията, Стара Планина, Цар Калоян;  Мирково: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бузлуджа, Генерал Дендевил, Градище, Димитър Стоянов, Емил Марков, Захари Стоянов, Зора, извън регулация, Мест. Попов Тор, местност Корията, местност Кукув Дол, местност Чуштарла, Опълченска, Орела, Поп Недельо;  Църквище: извън регулация;  Челопеч: Александър Стамболийски, Баба Куна, Бели Сип, Васил Левски, Воздол, Възрожденска, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Двадесет и Трети Септември, Димчо Дебелянов, Драва, Дружба, Здравец, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иван Сираков, извън регулация, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, местност Мургана, Миньорска, Младост, Мургана, Никола Вапцаров, Опълченска, Освобождение, Пейо К.Яворов, Проф.Алипи Матеев, Рила, Рудничар, Славчо Вълков, Средна Гора, Стара Планина, Студен Кладенец, Съединение, Тодор Влайков, Трети Март, Филип Тотьо, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен I, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Цвятко Кънчев, Червени Камък, Черковна, Юрий Гагарин;
Община Правец
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Джурово: Генерал Елис, Гошо Воденичаров, Димитър Грънчаров, Матю Воденичаров, махала Герановица, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин
На 19.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: махала Връбчовци, махала Златовци, махала Кардашица, махала Костадиновец, махала Стайковци
На 19.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 20.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 21.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 22.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Осиковска Лакавица: Луковешки Дол
На 19.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 20.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 21.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 22.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 23.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Осиковска Лакавица: махала Гроздене, махала Драйчовци, махала Рачовци
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 22.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Осиковска Лакавица: М.Гайдарско, П-Л VI-61, Кв.5
Община Самоков
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Доспей: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 2-ра, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 27-ма, 28-ма, 30-та, 4-та, 5-та, 7-ма, 8-ма, Площада;
 Рельово: УПИ -I Кв.65, УПИ VII- 82, Кв.5;
 Самоков: Бреза, Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Здравец, Зорница, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Кокиче, Латинка, Люляк, Люляк, Марица, Николай Николаевич, Проф. Васил Захариев, Ружа, Странджа, Тинтява, Тракия, ул. Здравец, ул. Здравец, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Явор;
 Широки Дол: 17-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 27-ма, 30-та;
На 21.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Грънчар, Софийско Шосе;
На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Райово: 1-ви Май, 17-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 4-та, 5-та, 6-та, 8-ма, Краля, Лаго, Площада, Подридна, Самоковско Шосе;
Община Своге
На 19.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Своге: Акация, Алеко Константинов, Борис I, Борова Гора, Георги С. Раковски, Двадесет и Едно, Дружба, Звънче, Здравец, Изгрев (Ем. Марков), Искър, Мак, Ппc So 1420 - Svoge 2, Просвета, Република, Ропотамо, Слънце, Староселска, Турист, Христо Ботев;
На 19.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Свидня: 3-ти Март, Ангел Кънчев, Балкан, Борова Гора, Васил Левски, Еверест, Еделвайс, Кокиче, Л. Каравелов, Манастирска Ливада, Мах Шагерица, махала Гераковци, махала Дашовци, махала Стоевци, Оборище, Отец Паисий, Петко Войвода, Преслап, Първи Май, Христо Ботев (2-ра);
На 19.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Своге: 23 Септември, Александър Вутимски, Борис I, Гео Милев, Горски Пътник, Ивайло, Малина, махала Домишлярете, Минзухар, Петър Делян, Радецки, Райна Княгиня, Република, Роза, Слатина, Староселска, Странджа, Тополите (Н. Парапунов), Чавдар;
На 19.02.2018 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Своге: 23 Септември, V-1577, Кв.100, Акация, Александър Вутимски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Балкан, Бисер, Бобковица, Бойка, Борова Гора, Бранчовица, Буря, Васил Левски, Велико Търново, Воденицата, Възход, Габер, Георги Бенковски, Георги Костов, Георги С. Раковски, Гр.Своге, Гранит, Джиджовица, Джоджовска, Добри Чинтулов, Дреновско Храсте, Дружба, Дунав, Здравец, Зли Дол, Зора, Иван Рилски, Искър, Искърски Пролом, Калина, Каменарска, Каменярски Дол, Капина, Кирил и Методи, Косматица, Крайречна (Г. Кирков), Къпина, Лале, Липа, Любен Каравелов, Люлин, махала Брезов Рът, Миньорска, Мусала (Ал. Димитров), Никола Йонков Вапцаров, Околовръсна, Осми Тунел, Остриката, Отец Паисий, Панорамен Път, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Победа, Първи Май, Работник, Райко Даскалов, Рединска Китка, Репище, Рила, Рудничар, Сердика, Синчец, Слънце, Соколов Камък, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Старопланинска, Староселска, Стефан Караджа, Страцин, Табаните, Хризантема, Христо Смирненски, Цар Симеон, Централен Площад, Циолковский, Чайка, Черно Море, Шипка, Юрий Гагарин;
На 19.02.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Лесковдол: Дренето Лозе, Общ.Своге Мтп Размерица, Общ.Своге Уо;  Реброво: Мах.Брестово;  Редина: .Мах. Рединска Китка, и 73040 ,М.Шурдилица, М. Текьова Нива;  Своге: Акация, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Витоша, Вихрен, Воденицата, Горски Пътник, Дреновско Храсте, Дунав, Желенско Шосе, Искър, Люлин, Мальовица, Мургаш, Неврелов Дол, Никола Йонков Вапцаров, Опълченска, Орлин, Петър Берон, Райко Даскалов, Рединска Китка, Рила, Сердика, Средна Гора, Стефан Караджа, Табаните, УПИ XII-2077 Кв.154, Устрем, Цар Симеон, Черно Море, Юрий Гагарин;  Томпсън: Александър Стамболийски, Бор, Борис I, Витоша, Даскалов, Димитър Полянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люлин, Мах Момчилов Лаг, Мах.Бабол, Мах.Прокопаник, Никола Й.Вапцаров, Пирин, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски;
На 23.02.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./ - Своге: Бобковица, махала Раньов Дол;
На 23.02.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./ - Церово, Общ. Своге: Борис I, Георги Георгиев, Димо Хаджидимов, Иван Вазов, Искър, Латинка, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Околовръстна, Осми Март, Прогрес, Свобода, Теменуга, Трети Март, Хан Кубрат, Шипка, Явор;
На 23.02.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Бов, Общ. Своге: Еделвайс, Здравец;
На 23.02.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Желен: Общ.Своге МТП Поглед;
На 23.02.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Своге: Желен;
Община Сливница
На 19.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 20.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 21.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 22.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 23.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Извор, Общ. Сливница
На 20.02.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Драгоил
На 20.02.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Драгоман
На 20.02.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Алдомировци: 46-та, Вихър (Ант. Иванов)
На 20.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Гълъбовци: 1 Ва, 10 Та, 3 Та, 500179, 8 Ма, XI-1.3 Кв 8, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Драганица, УПИ XIV-531 Кв.26
На 21.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Алдомировци: 242068, М.Слатина, 32-ра, 348, Кв.62, 46-та, Алдомировска (Г.Димитров), Васил Левски, Вихър (Ант. Иванов), Мах.Слатина, Мах.Шишкова;  Братушково: V-263, VII-299 Кв.19, УПИ XVI-300;  Гургулят: XVI-17 Кв.9;  Гълъбовци: 1 Ва, 10 Та, 17 Та, 20-та, 3 Та, 500179, 7 Ма, 8 Ма, XI-1.3 Кв 8, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Драганица, УПИ XIV-531 Кв.26;  Радуловци: Мах.Рейна Река, ХІІІ-47,Кв.19;  Ракита, Общ. Сливница;  Сливница, Общ. Сливница;
На 21.02.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Опицвет: Под Костело Землище С.Опицвет;  Сливница, Общ. Сливница: 1300 Години България, Алеко Константинов, Ален Мак, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Д-Р Димитър Китов, Еделвайс, Жп.Гара, Иван Вазов, Иван Германов, Искър, Капитан Атанас Узунов, Капитан Радко Димитриев, Кв.107, Кирил и Методий, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Любен Каравелов, Люляк, Максим Горки, Мир, Неделище, Нешо Бончев, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пушкин, Първа, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Тодор Влайков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Черни Връх, Черно Море, Юрий Гагарин;
На 20.02.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Чорул

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН
Община Белене
На 20.02.2018 г. /13:30 - 15:00 ч./ - Белене: Ал Стамболийски, България, Васил Левски, Г С Раковски, Георги Кирков, Градище, Камчия, Кирил и Методий, Лозенец, Любен Каравелов, Майор Кочев, Милан Василев, Мусала, Пенчо Славейков, Полска, Радецки, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Рила, Сергей Румянцев, Слатина, Средна Гора, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Ботев;
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Белене: Васил Левски, Г С Раковски, Георги Кирков, Градище, Лозенец, Любен Каравелов, Слатина, Средна Гора, Стефан Караджа;
На 20.02.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Белене: местност Вратница, местност Лунгата извън регулация;
На 21.02.2018 г. /09:45 - 13:45 ч./ - Белене; Бяла Вода, Общ. Белене: Александър Стамболийски, Безименна, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Гатев, Дунав, Здравец, Маршал Толбухин, Н.Й.Вапцаров, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин; Деков: Александър Стамболийски, Асен Халачев, Буря, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Попов, Г.С.Раковски, Димитър Благоев, Дунав, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Малина, Милан Василев, Неделчо Георгиев, Радецки, Свещеник Владимир Попов, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Странджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цвятко Въбленски, Чаталджа, Шипка; Кулина Вода: Александър Матровсов, Алесандър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Люлин, П.Р.Славейков, Пеньо Пенев, Пирин, Плиска, Сергей Румянцев, Тодор Луканов, Христо Смирненски;
 Лозица, Общ. Никопол: Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Борис Ганев, Васил Коларов, Г.С.Раковски, Георги Басаров, Георги Бенковски, Георги Димитров, Ернст Телман, Иван Вазов, Кирил и Методий, Септември, Христо Енчев, Ю.А.Гагарин;
Община Кнежа
На 20.02.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ - Бреница, Общ. Кнежа: 23-ти Септември, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Бреза, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вит, Витоша, Възраждане, Въча, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Попценов, Дунав, Етъра, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Ангелов, Искър, Йордан Каменополски, Йорданка Чанкова, Кап. Петко Войвода, Климент Охридски, Кочо Чистеменски, Кънчо Пешунов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Марин Пешев, Марица, Милин Камък, Михаил Йончев, Неофит Бозвели, Огоста, Одрин, Опълченска, Осъм, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Поп Харитон, Рила, Руен, Свилен Русев, Сидер Войвода, Скът, Солун, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Кратунски, Стопански Двор, Стоян Михайловски, Странджа, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон I-ви, Царевец, Черно Море, Шипка, Яне Сандански, Янтра;
 Еница: 000191, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Батак, Бачо Киро, Безименна, Бистрица, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вит, Витоша, Вихрен, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Ген. Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Карл Маркс, Кирил и Методий, Клокотница, Коста Гергов, Лазар Станев, Ленин, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Одрин, Паисий Хилендарски, Партизанска, С.Еница, Станке Димитров, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цар Калоян, Чапаев, Шипка; Кнежа; Лазарово: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Верила, Вит, Витоша, Владая, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Цонов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Ильо Войвода, Искър, Кирил и Методий, Ком, Лазар Митов, Маршал Толбухин, Около Село, Осогово, Панайот Хитов, Пирин, Поп Богомил, Река Амур, Рила, Родопи, Софроний Врачански, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон I-ви, Юрий Гагарин;
 Търнак: 9-ти Септември, І-529, Кв. 43а, Айра, Ален Мак, Байкал, Батак, Бачо Киро, Божур, Васил Кънчев, Васил Нинов, Васил Тодоров, Вит, Владая, Вълю Симеонов, Гено Петров, Гео Милев, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Дако Даковски, Димитър Благоев, Иван Бонов, Иван Вазов, Иван Ненов, Иван Нивянин, Илия Станев, Ком, Крайбрежна, Крайна, Ленин, Марин Стоянов, Месност Белослатенски Път, местност Печов Вир, Мир, Обнова, Оборище, Опълченска, Плиска, Речка, Ропотамо, Сан Стефано, Септемврийци, Стопански Двор, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин;
На 20.02.2018 г. /10:15 - 13:45 ч./ - Търнак: І-529, Кв. 43а, Айра, Байкал, Батак, Божур, Васил Кънчев, Васил Нинов, Вит, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Дако Даковски, Иван Бонов, Иван Вазов, Ком, Крайна, Ленин, Марин Стоянов, Мир, Обнова, Плиска, Септемврийци, Христо Ботев, Цар Асен;
Община Левски
На 20.02.2018 г. /08:30 - 13:00 ч./ - Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Витоша, Гергана, Дунав, Елин Пелин, Княз Борис, Лазар Станев, Милин Камък, Осъм, Патриарх Евтимий, Райко Даскалов, Софроний Врачански, Странджа, Цар Калоян, Ясна Поляна
На 20.02.2018 г. /08:50 - 09:00 ч.; 13:00 - 13:10 ч./ - Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Васил Априлов, Васил Друмев, Витоша, Гергана, Димчо Дебелянов, Дунав, Елин Пелин, Йордан Йовков, Княз Александър Батенберг, Княз Борис, Лазар Станев, Милин Камък, Осъм, Патриарх Евтимий, Пролет, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Софроний Врачански, Странджа, Христо Ботев, Цар Калоян, Шипка, Ясна Поляна
На 21.02.2018 г. /09:15 - 09:20 ч.; 09:20 - 16:20 ч.; 16:20 - 16:30 ч./ - Бацова махала: Аврора, Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Карл Маркс, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Радецки, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Средец, Станке Димитров, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин; Изгрев, Общ. Левски: Акация, Балкан, Вардар, Витоша, Възраждане, Георги Павлов, Дунав, Евлоги Христов, Еделвайс, Заря, Игнат Величков, Камчия, Коми, Лъки, Люлин, Марица, Осъм, Пирин, Поляна, Рила, Родопи, Свобода, Стадион, Стара Планина, Странджа, Тинтява, Тополница, Явор; Санадиново: № 280011, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Москва, Осъмски, Панайот Волов, Рила, Свобода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янтра; Трънчовица: Бачо Киро, Бистрица, Витоша, Волга, Григор Вачков, Дунав, Епископ Евгений Босилков, Искър, Камчия, Малчика, Марица, Места, Митко Палаузов, Мусала, П Р Славейков, Рила, Родопи, Росица, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Цанко Церковски, Шипка, Янтра;
На 21.02.2018 г. /09:15 - 09:20 ч.; 16:20 - 16:30 ч./ - Българене, Общ. Левски: Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, В Левски, Веселин Кръстев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Клисура, Крум Драголов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, Петко Петков, Пирин, Полтава, Преслав, Рила, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Съботин Генов, Христо Ботев, Шипка, Янтра;
На 22.02.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:05 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:05 ч.; 16:05 - 16:30 ч./ - Летница, Общ. Летница: Александър Димитров;
На 22.02.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 16:00 - 16:05 ч./ - Каменец, Общ. Пордим: Атанас Митев, Васил Друмев, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Дунав, Кирил и Методий, Опълченска, Освобождение, Панайот Хитов, Сергей Румянцев, Трети Март, Хаджи Димитър, Черно Море, Янтра;
На 24.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Левски, Общ. Левски: България, Васил Левски, Кирил и Методий, П.К.Яворов, Христо Смирненски;
Община Никопол
На 19.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 20.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 21.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 22.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 23.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Новачене, Общ. Никопол: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Алеко, Борис Стефанов, Велико Ваков, Възраждане, Г Димитров, Ив Винаров, Крайна, Л Димитрова, Любен Мойсеев, Марийка Петракиева, Петраки Ангелов, Трети Март, Хаджи Димитър
На 22.02.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Асеново, Общ. Никопол: Васил Левски, Д-Р Петър Берон, Първи Май, Трети Март, Христо Ботев, Чавова
Община Плевен
На 19.02.2018 г. /08:30 - 08:35 ч.; 08:30 - 15:15 ч.; 15:10 - 15:15 ч./ - Брестовец: 158012, М. Съдовете, Александър Петров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Кочев, Елин Пелин, Иван Вазов, Никола Й Вапцаров, Пирин, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 19.02.2018 г. /08:30 - 08:35 ч.; 15:10 - 15:15 ч./ - Плевен: извън регулация, До Гр.Плевен, Кайлъка, Кайлъшка, Летен Театър, Лозарска Среща Кл 1, местност Кайлъка, местност Плочата, местност Кайлъка, Плочата, Сан Стефано, Стража 2 Клон 1
На 19.02.2018 г. /08:30 - 08:35 ч.; 15:10 - 15:15 ч./ На 20.02.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 15:30 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ - Къшин: Аврора, Васил Друмев, Г.С.Раковски, Етрополе, Кирил и Методий, Къшински Дол, М-та Над Село, Майор Горталов, местност Над Село, Преслав, Рибарица, Рудозем, Стоански Двор, УПИ 16 Стр.Кв.1, УПИ-XII Кв. 19, Ю.А.Гагарин
На 19.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 20.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 21.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 22.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 23.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 24.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Бохот: 1-ви Май, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Ген.Столетов, Мусала, Никола Петков, Пирин, Радецки, Рила, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин
На 19.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 20.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 21.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 22.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 23.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 24.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Пелишат: Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев
На 19.02.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Славяново, Общ. Плевен: 377034
На 19.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Плевен: Битоля/А.Дервишев/, Георги Кочев, Македония, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пирин, Тодор Каблешков, Цоню Матев
На 19.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Плевен: Васил Левски/Г.Димитр/, Дойран/Толбухин К.Златарев/, Княз Александър I Батемберг, Тетевен
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Тодорово, Общ. Плевен: Ал.Стамболийски, Батак, Беласица, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Камен Христов, Кирил и Методий, Крали Марко, Оборище, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Стефан Караджа, Сторгозия, Хаджи Димитър, Шар Планина, Шейново
На 19.02.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Гюмюрджина, Емил Димитров/Марица/, Кукуш, Странджа, Хаджи Димитър, Цар Иван Шишман
На 20.02.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ - Плевен: извън регулация, До Гр.Плевен, Лозарска Среща Кл 1
На 20.02.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ - Плевен: извън регулация, До Гр.Плевен
На 20.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Плевен: Лозенград/Хр.Згалевски/, Странджа, Страцин, Тунджа/Б.Станчев/
На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Тодорово, Общ. Плевен: Баба Тонка, Вит, Георги Бенковски, Георги Бешков, Дунав, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност та Край Село, Панайот Волов, УПИ-I, Христо Ботев, Шейново
На 21.02.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Плевен: Лозарска Среща Кл 1
На 21.02.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Плевен: Генерал Владимир Вазов, Гургулят, Емил Димитров/Марица/, Мур/Болшевик/, Странджа, Цар Иван Шишман
На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Тодорово, Общ. Плевен: Ген.Скобелев, Иван Вазов, Марица, Могилата, Отец Паисий, Петко Костов, Рила, Стара Планина, Сторгозия, Цоню Матев, Шипка, Юнско Въстание
На 21.02.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Георги Кочев
На 21.02.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ На 22.02.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Мечка, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Антим I, Асен Златаров, Балкан, Батак, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Левски, Възраждане, Г.С.Раковски, Гоце Делчев, Данаил Попов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Игнат Пантелеев, Кирил Петков, Любен Каравелов, Максим Горки, Милин Камък, Мусала, Н.Й.Вапцаров, Никола Петков, Охрид, Пещера, Първи Май, Рила, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стоян Заимов, Татар махала, Тодор Александров, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Ю.А.Гагарин
На 22.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Плевен: Асен Златаров, Букурещ, Дружба, Ем.Васкидович/Аврора/, Жеравна/А.Стоянов/, Сергей Румянцев, Сирма Войвода/Ст.Димит/, Стоян Михайловски, Тирана, Трети Март
На 23.02.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Плевен: Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Енерго Гаражи Плевен, Иван Тодоров, Котел, местност Табакова Чешма, местност Табакова Чешма IV, Текийски Орман
Община Пордим
На 19.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 20.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 21.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 22.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 23.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 24.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Пордим: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна
Община Червен бряг
На 22.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:15 - 14:00 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Койнаре: Мило Нанов, Н Вапцаров
На 22.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Бежаново, Общ. Луковит: Гарван Дол   Ракита, Общ. Червен Бряг   Садовец: 634, I-ри Стопански Двор, Ал.Батенберг, Ангел Кънчев, Арда, Барата, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бор, Бреза, Брест, Вазов, Васил Левски, Вит, Витоша, Волов, Врабче, Върба, Г Бенковски, Гарвандолска, Генерал Тотлебен, Гергана, Гургулят, Гъмза, Демокрация, Драва, Дунав, Дълбок Дол, Еверест, Еделвайс, Запад, Заря, Захари Стоянов, Иван Асен II, Искър, Камчия, Каравелов, Карпати, Княз Борис I, Кокиче, Крайна, Кремениш, Лале, Леска, Люлин, Македонска, Малина, Марица, Месност Бончовец, Мусала, Оборище, Огоста, Одрин, Омайниче, Опълченска, Орех, Орляк, Осогово, Осъм, П.К.Яворов, Паисий, Пеевска, Перущица, Пирин, Плевен, Победа, Пробива, Пчелина, Първомайска, Район Циглена Фабрика, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Росица, Ружа, Руски, Св.Св.Кирил и Методий, Светулка, Синчец, Скобелев, Славейче, Сливница, София, Стамболийски, Стари Кладенец, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Заимов, Странджа, Струма, Студенец, Съединение, Теменуга, Усойна, Хаджи Димитър, Хайдушко Изворче, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Церака, Цнст Садовец, Черно Море, Чукара, Шипка, Ю.А.Гагарин, Яйчарски Баир, Янтра, Янтра 1  Староселци   Телиш: Ал Стамболийски, Бежанска, Богдан Димитров, В Друмев, В Йотов, В Михайлова, Васил Коларов, Вежен, Витоша, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Дунав, Езерна, Иван Вазов, Индустриална, К и Методий, Л Димитрова, Любен Каравелов, Марица, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пело Пеловски, Перпелицин, Пръвчанска Рампа, Р Даскалов, С Румянцев, Странджа, Страцин, Тодор Луканов, Филип-Тотю, Х.Витков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Цеко Ненов, Шипка, Янко Забунов
На 22.02.2018 г. /10:15 - 14:00 ч./ - Телиш: Бежанска, Богдан Димитров, В Йотов, Васил Коларов, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Дунав, Индустриална, К и Методий, Л Димитрова, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Пело Пеловски, Страцин, Тодор Луканов, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Цеко Ненов
 
ОБЛАСТ ПЕРНИК
Община Брезник
На 19.02.2018 г. /08:45 - 12:30 ч./ - Бегуновци
На 19.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Брезник: Александър Тинков, Варош, Нестор Петров
На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Брезник: 06286.502.39, Андрей Михайлов, Борис Калев, Борова Гора, Бреза, Воин, Генерал Владимир Заимов, Георги Ив Бунджулов, Гоздовска, Еретин, Жданов, Забел, Клисура, Комсомолец, Мала Река, Пети Конен Полк, Петров Камък, Славей, Стоян Миленков, Цвета Лумбарова, Шипка
На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Гигинци: УПИ ХIV-219, Кв.22
На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Брезник: Александър Филипов, Велин Ваклинов, Гребен, Иглика, Любаш, Неделко Савов, Некрит Кузманов, Строител, Яровец
На 22.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Брезник: 06286.502.39, Генерал Владимир Заимов, Гоздовска, Еретин, Забел, Клисура, Петров Камък
На 23.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Гигинци
Община Перник
На 23.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Боснек: 558, Божур, В.Левски, Грамаге, Добри Дол, Духлата, Еделвайс, Игличе, Извора, Кокиче, махала Влахова, Незабравка, Струма, Х.Димитър, Христо Ботев, Явор
На 19.02.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 20.02.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Перник: Цоф - Перник
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Перник: Ангел Кънчев, Антим Първи, Ахелой, Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Бела Вода, Ботьо Петков, Витоша, Връх Вола, Голобръдска, Градина, Григорий Цамблак, Дъга, Екзарх Йосиф, Златни Мостове, Иван Асен Втори, Иван Асен Втори, Иван Асен Втори, Иван Страцимир, Иларион Макариополски, Китка, Клокотница, Клокотница, Марин Дринов, Мария Луиза, Матей Преображенски, Матей Преображенски, Мъглиж, Неофит Бозвели, Никола Обретенов, Оборище, Отец Паисий, Предел, Протожерица, Русалка, Самодивска, Сандански, Света Гора, Света Гора, Симеоновград, Средна Гора, Филип Тотю, Хайдут Велко, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Маламир, Хан Омуртаг, Хан Омуртаг, Хан Омуртаг, Хан Персиан, Хан Тервел, Хан Тервел, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Симеон, Черноризец Храбър, Яне Сандански
На 20.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 21.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 22.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Перник: Кино Салон, Кракра, Петко Каравелов, Розова Долина, Струма
На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Перник: Ангел Кънчев, Антим Първи, Ахелой, Ахелой, Баба Тонка, Бабуна, Багова махала, Балкан, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Бела Вода, Беласица, Ботьо Петков, Вардар, Витоша, Връх Вола, Голобръдска, Гр. Перник, Крепост;Кракра; Градина, Градище, Григорий Цамблак, Девети Май, Драгановец Залес.Пояс, Дъга, Дъга, Екзарх Йосиф, Железничарска, Златни Мостове, Иван Асен Втори, Иван Асен Втори, Иван Асен Втори, Иван Страцимир, Иларион Макариополски, Китка, Китка, Клокотница, Клокотница, Княз Александър Батенберг, Крепок, Кристал, Кристал Блокове, Марин Дринов, Мария Луиза, Матей Преображенски, Матей Преображенски, Мъглиж, Найчо Цанов, Неофит Бозвели, Никола Обретенов, Оборище, Отец Паисий, Отец Паисий, Пантелеи, Пирин, Предел, Протожерица, Райко Даскалов, Русалка, Самодивска, Сандански, Сандански, Сахат Тепе, Света Гора, Света Гора, Симеоновград, Средец, Средец, Средна Гора, Струма, Тунджа, Търговска, Филип Тотю, Хайдут Велко, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Маламир, Хан Омуртаг, Хан Омуртаг, Хан Омуртаг, Хан Персиан, Хан Тервел, Хан Тервел, Христо Ботев, Цане Гинчев, Цар Борис I, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Симеон, Черковна, Черноризец Храбър, Шумак, Яне Сандански
На 21.02.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Перник: П/Ст Камет
На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Перник: Ахтопол, Ахтопол, Ахтопол, Бабуна, Багова махала, Балкан, Балчик, Балчик, Беласица, Битоля, Битоля, Болград, Брайла, Брацигово, Брацигово, Брацигово, Брезник, Бургас, Вардар, Вардар, Варна, Варна, Витоша, Враца, Враца, Връх Вола, Голобръдска, Гр. Перник, Крепост;Кракра; Градище, Девети Май, Драгановец Залес.Пояс, Дъга, Дъга, Екзарх Йосиф, Железничарска, Златни Мостове, Камчия, Китка, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Крепок, Кристал, Кристал Блокове, Кърджали, Кърджали, Найчо Цанов, Нови Пазар, Оборище, Одрин, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Пантелеи, Пирин, Предел, Преспа, Прилеп, Протожерица, Райко Даскалов, Райко Даскалов, Розова Долина, Русалка, Русе, Русе, Самара, Самодивска, Сандански, Сандански, Сахат Тепе, Средец, Средец, Средна Гора, Струга, Струма, Струма, Струма, Тунджа, Търговска, УПИ 1 Кв.263, Хайдут Велко, Христо Ботев, Цане Гинчев, Черковна, Черноризец Храбър, Шумак, Яне Сандански
На 22.02.2018 г. /08:45 - 12:00 ч.; 13:00 - 16:30 ч./ - Селищен Дол
На 22.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Перник: 252 Цгч ул.Отец Паисий, Асенова Крепост, Ахтопол, Ахтопол, Ахтопол, Бабуна, Багова махала, Балкан, Балчик, Балчик, Беласица, Беласица, Битоля, Битоля, Болград, Брайла, Брацигово, Брацигово, Брацигово, Брезник, Бургас, Вардар, Вардар, Вардар, Вардар, Варна, Варна, Витоша, Враца, Враца, Връх Вола, Голобръдска, Горски Извор, Гр. Перник, Крепост;Кракра; Градище, Градище, Граховска, Девети Май, Драгановец Залес.Пояс, Дъга, Дъга, Екзарх Йосиф, Железничарска, Златни Мостове, Искър, Искър, Камчия, Китка, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Крепок, Кристал, Кристал Блокове, Кърджали, Кърджали, Марина Бара, Найчо Цанов, Найчо Цанов, Нови Пазар, Оборище, Одрин, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Пантелеи, Пирин, Предел, Преспа, Прилеп, Протожерица, Райко Даскалов, Райко Даскалов, Райко Даскалов, Розова Долина, Росица, Русалка, Русе, Русе, Самара, Самодивска, Самодивска, Сандански, Сандански, Сахат Тепе, Средец, Средец, Средна Гора, Струга, Струма, Струма, Струма, Тунджа, Тунджа, Търговска, УПИ 1 Кв.263, Хайдут Велко, Христо Ботев, Цане Гинчев, Черешово Топче, Черковна, Черковна, Черноризец Храбър, Шумак, Ялбовец, Яне Сандански
На 23.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Перник: Тп Солей
На 23.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Студена, Общ. Перник: Барбеш, Боровец, Вършец, Голо Бърдо, Мах.Рулева, Рила, Родопи, Рулева, Сините Вълни, Христо Ботев
На 23.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Перник: 252 Цгч ул.Отец Паисий, Айтос, Асенова Крепост, Ахтопол, Ахтопол, Ахтопол, Бабуна, Багова махала, Балкан, Балчик, Балчик, Беласица, Беласица, Битоля, Битоля, Болград, Ботевград, Брайла, Брацигово, Брацигово, Брацигово, Брезник, Бургас, Вардар, Вардар, Вардар, Вардар, Варна, Варна, Васил Левски, Витоша, Владислав Граматик, Войниковец, Враца, Враца, Връх Вола, Габрово, Голобръдска, Горски Извор, Гр. Перник, Крепост;Кракра; Градище, Градище, Граово, Граховска, Григор Парличев, Девети Май, Димитър Талев, Драгановец, Драгановец Залес.Пояс, Драгановец Залес.Пояс, Дряново, Дъга, Дъга, Екзарх Йосиф, Епископ Киприян, Железничарска, Златни Мостове, Илия Бешков, Искър, Искър, Казанлък, Камчия, Китка, Китка, Клепало, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Крепок, Кристал, Кристал Блокове, Кърджали, Кърджали, Ловеч, Марина Бара, Монте Карло, Монте Карло, Найчо Цанов, Найчо Цанов, Нови Пазар, Оборище, Одрин, Омуртаг, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Охрид, Пантелеи, Партизан, Пирдоп, Пирин, Пловдив, Поп Пейо, Предел, Преспа, Прилеп, Протожерица, Радина Чешма, Радомир, Радомир, Райко Даскалов, Райко Даскалов, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Раковска, Раковски, Розова Долина, Росица, Рупите, Русалка, Русе, Русе, Самара, Самодивска, Самодивска, Самоков, Самоков, Сандански, Сандански, Сахат Тепе, Св.Иван Рилски, Св.Св.Кирил и Методий, Средец, Средец, Средец, Средна Гора, Стара Загора, Стримон, Струга, Струма, Струма, Струма, Струма, Тодор Влайков, Трявна, Тунджа, Тунджа, Търговище, Търговска, УПИ 1 Кв.263, Хайдут Велко, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цане Гинчев, Цане Гинчев, Цанко Церковски, Черешово Топче, Черковна, Черковна, Черноризец Храбър, Черноризец Храбър, Шумак, Ялбовец, Яне Сандански
На 24.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Перник: Айтос, Асенова Крепост, Ахтопол, Ахтопол, Балчик, Беласица, Битоля, Болград, Ботевград, Брацигово, Брацигово, Бургас, Вардар, Вардар, Вардар, Варна, Васил Левски, Владислав Граматик, Войниковец, Враца, Габрово, Горски Извор, Градище, Граово, Граховска, Григор Парличев, Димитър Талев, Драгановец, Драгановец Залес.Пояс, Дряново, Епископ Киприян, Илия Бешков, Искър, Казанлък, Клепало, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Кърджали, Ловеч, Марина Бара, Монте Карло, Монте Карло, Одрин, Омуртаг, Отец Паисий, Охрид, Партизан, Пирдоп, Пловдив, Поп Пейо, Преспа, Прилеп, Радина Чешма, Радомир, Радомир, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Раковска, Раковски, Розова Долина, Росица, Рупите, Русе, Самара, Самодивска, Самоков, Самоков, Св.Иван Рилски, Св.Св.Кирил и Методий, Средец, Стара Загора, Стримон, Струга, Струма, Струма, Тодор Влайков, Трявна, Тунджа, Търговище, Христо Смирненски, Цане Гинчев, Цанко Церковски, Черковна, Черноризец Храбър, Ялбовец
На 25.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Перник: Айтос, Беласица, Ботевград, Вардар, Васил Левски, Владислав Граматик, Войниковец, Габрово, Горски Извор, Градище, Граово, Григор Парличев, Димитър Талев, Драгановец, Драгановец Залес.Пояс, Дряново, Епископ Киприян, Илия Бешков, Искър, Казанлък, Клепало, Кракра, Ловеч, Марина Бара, Монте Карло, Монте Карло, Омуртаг, Партизан, Пирдоп, Пловдив, Поп Пейо, Радина Чешма, Радомир, Радомир, Райна Княгиня, Раковска, Раковски, Рупите, Самодивска, Самоков, Самоков, Св.Иван Рилски, Св.Св.Кирил и Методий, Средец, Стара Загора, Стримон, Струма, Тодор Влайков, Трявна, Търговище, Христо Смирненски, Цане Гинчев, Цанко Церковски, Черковна, Черноризец Храбър, Ялбовец
Община Радомир
На 19.02.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Радомир: Архимандрит Зинови, Батенберг, Васил Левски, Витоша, Гаврил Радомир, Гео Милев, Георги Маджаров, Георги Янев, Голобръдска, Гурко, Гърляница, Драгоман, Дупнишка, Дядо Анани Николов, Екзарх Йосиф, Земеделска, Ивайло, Иглика, Изворска, Кракра, Люлякова, Милан Грънчаров, Младост, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Осогово, Острица, Панайот Волов, Парижка Комуна, Патриарх Евтимий, Преслав, Пчелинци, Път №627, Рилска, Софроний Врачански, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Струма, Училищна, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хайдут Дамшо, Хайдут Румяна, Хан Аспарух, Цар Борис I, Цар Симеон, Черковна, Шаблин, Шипка, Широки Дол, Юрий Гагарин
На 19.02.2018 г. /08:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Радомир: I-1259 Кв.117, Алеко Константинов, Батенберг, Братя Миленкови, Войнишко Въстание, Гърляница, Добруджа, Дупнишка, Евлоги Георгиев, Люлякова, Марица, Раковска, Рилска, Родопа, Училищна, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 19.02.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Радомир: I-1259 Кв.117, Алеко Константинов, Архимандрит Зинови, Батенберг, Батенберг, Братя Миленкови, Васил Левски, Витоша, Войнишко Въстание, Гаврил Радомир, Гео Милев, Георги Маджаров, Георги Янев, Голобръдска, Гурко, Гърляница, Гърляница, Добруджа, Драгоман, Дупнишка, Дупнишка, Дядо Анани Николов, Евлоги Георгиев, Екзарх Йосиф, Земеделска, Ивайло, Иглика, Изворска, Кракра, Люлякова, Люлякова, Марица, Милан Грънчаров, Младост, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Осогово, Острица, Панайот Волов, Парижка Комуна, Патриарх Евтимий, Преслав, Пчелинци, Път №627, Раковска, Рилска, Рилска, Родопа, Софроний Врачански, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Струма, Училищна, Училищна, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хайдут Дамшо, Хайдут Румяна, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Симеон, Черковна, Шаблин, Шипка, Широки Дол, Юрий Гагарин
На 20.02.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Радомир: Автогарата, Алеко Константинов, Александър Ботев, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бащевица, Братя Миленкови, Бузлуджа, Велчо, Върбица, Гарата, Генерал Кантарджиев, Деян Гебрев, Иван Вазов, Илия Величков, Искър, Каблешков, Калоян, Любен Каравелов, Мечта, Милин Камък, Мирчо Христов, Младост, Отец Паисий, Пейо Яворов, Петър Берон, Пирин, Подпор. Константин Цанков, Полк. Митрев, Радомирска, Райко Даскалов, Сан Стефано, Свилен Русев, Тракия, Хайдут Миленко, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черковна, Янтра
На 21.02.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Радомир: Райко Даскалов, Алеко Константинов, Александър Ботев, Александър Стамболийски, Арката, Батенберг, Бенковска, Блок Ное - 2, Вардар, Васил Левски, Войнишко Въстание, Върба, Генерал Кантарджиев, Деян Гебрев, Дупнишка, Евтим Рангелов, Иван Асен II, Кирил и Методи, Кубрат, Кюстендилска, Люлякова, Майор Чиляев, Мирчо Христов, Младост, Ное, Оборище, Пирин, Подпор. Константин Цанков, Полк. Митрев, Преспа, Райко Даскалов, Свилен Русев, Свобода, Стефан Пергелов, Търново, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Шар, Шейново
На 21.02.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Дрен: Втора, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Осемнадесета, Петнадесета, Седемнадесета, Сто и Единадесета
На 21.02.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Дрен: Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Сто и Петнадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
Община Трън
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Трън: 8ми Март, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Мах.Горно Баринци, Мурговица, Нов Живот, Руй, Света Троица
 
 
 
 
ОБЛАСТ МОНТАНА
Община Бойчиновци
На 20.02.2018 г. /11:00 - 16:30 ч./ - Портитовци: Втора, Дванадесет, Девета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма
На 20.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Портитовци: Втора, Девета, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Трета, Четвърта
На 21.02.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бойчиновци: 216023, 23-ти Септември, 922004, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Кирков, извън регулация, Кирил и Методи, Комсомолска, Лале, Марица, Пионерска, Поличката, Симеон Влахов, Спартак, Стадион, Стефан Влахов, Тодор Дечев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Юри Гагарин
На 21.02.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ерден: 000010, 080068, 972014, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесет, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулация, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 21.02.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Ерден: извън регулация
Община Брусарци
За периода 22-23.02.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Белотинци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, местност Бреста, местност Верлото, местност Цветкови Туфи, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиредесет и Девета, Четиредесет и Осма, Четиредесет и Седма, Четиредесет и Шеста, Четиридесет, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста;  Долна Рикса: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулация, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Клисурица: 273007, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулация, местност Дола, местност Извора, местност Камика, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Славотин: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулация, местност Генова Воденица, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Едно, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Сливовик: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Арсен Тончев, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Дамян Влъчков, Девети Септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, извън регулация, Кирил и Методий, Ленин, Лилия Карастоянова, местност Гръков Припек, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Опълченска, Павел Хаджийски, Пролет, Софрон Петров, Стойно Алексиев, Стоян Ангелов, Таси Никодимов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Шанко Петров, Юрий Гагарин, Яким Атанасов;  Смоляновци: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Аспарух, Байкал, Бильов Дол, Бор, Братя Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Дара Николова, Двадесет Трети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Вазов, извън регулация, Изгрев, Кирил и Методий, Китка, Крали Марко, Крум Ангелов, Лика Рачин, Лило Русинов, Лиляна Димитрова, Лоза, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Люляк, Малина, Малчика, махала Блатото, Паисий, Петър Берон, Петър Иванов, Пионерска, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Розова Долина, Самуил, Скобелев, Славейко Горанов, Спартак, Стара Планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чайка, Шести Септември, Шипка, Юри Гагарин, Явор, Яворов;
За периода 22-23.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Медковец: Алеко Константинов, Ангел Конов, Ангел Кънчев, Андрей Конов, Андрей Симеонов, Антим Първи, Антон Димитров, Бачо Киро, Бенковски, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Димитров, Дано Опинчев, Евлоги Георгиев, Евстати Априлов, Екзарх Йосиф, Иван Кулин, Иван Рибарски, Извън Чертата на Селото, Иларион Макариополски, Кирил и Методи, Климент Охридски, Любен Каравелов, Милан Табаков, Неофит Рилски, Оборище, Петър Берон, Поп Андрей, Райко Даскалов, Рангел Симеонов, Септември, Стамболийски, Тодор Каблешков, Хилендарска, Христо Ботев, Чомаков, Ъгъла С ул. Бузлуджа и А. Димитров, Ъгъла С ул. Евст. Априлов и Данчо Опинчев, Явор, Янтра;
На 22.02.2018 г. /08:45 - 09:30 ч./ На 23.02.2018 г. /15:15 - 16:00 ч./ - Аспарухово, Общ. Медковец: 135031, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Ворошилов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георгица Карастоянова, Дунавска, Елин Пелин, Иван Вазов, извън регулация, Йорданка Чанкова, Кирил и Методи, Леонид Брежнев, Лиляна Димитрова, Ломска Комуна, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Младен Йорданов, Никола Йонков Вапцаров, Одрин, Опълченска, Поп Андрей, Сталинградска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Юрий Гагарин;  Долно Церовене: извън регулация;  Медковец: 340006, Аврамко Рацов, Алеко Константинов, Александър Батемберг, Ангел Конов, Ангел Кънчев, Андрей Конов, Андрей Симеонов, Антим Първи, Антон Димитров, Арда, Бачо Киро, Бежанска, Бенковски, Борис Дяволски, Бузлуджа, Васил Левски, Велес, Видинска, Възраждане, Георги Димитров, Гъчо Бонов, Дано Опинчев, Димитър Пандурски, Дойран, Дунав, Евлоги Георгиев, Евстати Априлов, Екзарх Йосиф, Ивайло, Иван Вазов, Иван Кулин, Иван Рибарски, Иван Шишман, Извън Чертата на Селото, Иларион Макариополски, Имот 340006, Искър, Калоян, Кирил и Методи, Кирил Рацов, Климент Охридски, Константин Величков, Любен Каравелов, Майор Ванков, Марица, местност Бреста, Методи Подойнишки, Милан Табаков, Миленчо Ванов, Митко Пашата, Митрополит Неофит, Найден Биволарски, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Конов, Оборище, Огоста, Охрид, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтими, Петър Берон, Поп Андрей, Пролетарска, Райко Даскалов, Рангел Симеонов, Самуил, Септември, Стамболийски, Станко Панов, Стефан Караджа, Стопански Двор 2, Тодор Данков, Тодор Каблешков, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хилендарска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Бакалов, Цар Асен, Цар Крум, Цар Симеон, Чаталджа, Чомаков, Ъгъла на ул. Хр. Ботев и Батенберг, Ъгъла С ул. Бузлуджа и А. Димитров, Ъгъла С ул. Евст. Априлов и Данчо Опинчев, Явор, Янтра;  Пишурка: Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методи, Никола Йонков Вапцаров, Поп Андрей, Странджа, Урожай, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Юрий Гагарин;  Расово: 000355, 265002, Адалберт Антонов, Акад.Тодор Павлов, Александър Македонски, Александър Стамболийски, Ахелой, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Възраждане, Гаврил Генов, Ген. Скобелев, Ген.Христо Михайлов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Москов, Георгица Карастоянова, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Вълнев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Иван Кондарев, Иван Михайлов, извън регулация, Иларион Макариополски, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лилия Карастоянова, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Людмила Живкова, местност Греда, Митко Палаузов, Младен Йорданов, Неофит Рилски, Никола Йонков Вапцаров, Никола Парапунов, Ок 184 и Ок 185, Ок 26 и Ок 194, Ок47а и Ок 203, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Хитов, Поп Андрей, Първи Май, Расоха, Свилен Русев, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Йонов Бояджиев, Шипка, Юрий Гагарин;
Община Вълчедръм
На 20.02.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Вълчедръм: 22-ти Септември /23-ти/, 919016, 922026, 922032, 922035, 922045, 922046, 922050, 922058, Адалберт Антонов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Армалуй, Ахелой, Баба Тонка, Балатон, Бачо Киро, Бенковски /Д.Благоев/, Битоля, България /Г.Димитров/, Васил Левски, Васил Петлешков /Г.К-ва/, Верила, Витоша, Вихрен, Ген.Владимир Стойчев /Мб/, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Попадийски, Граф Игнатиев /А.Жданов/, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Златия, Извън Населеното Място, Изгрев /М.Гвардия/, Капитан Савойски, Кирил Марков, Климент Охридски, Клокотница, Лайош Кошут, Марица, Никола Обретенов /В.П-ва/, Освобождение /Ленин/, Отец Пайсий, Пенчо Славейков, Петко Славейков, Петър Парчевич, Пъстрина, Сан Стефано, Стадиона /Комсомолска/, Стефан Караджа, Стоян Заимов /С.Русев/, Струма, Съединение /В.Коларов/, Тимок, Тодор Каблешков /Х.М-Лов/, Хаджи Димитър, Хаимбоаз, Христо Ботев, Христо Давидов, Хъшове, Цар Самуил, Цар Симеон Велики /М-Л Т/, Цибрица, Черни Връх, Шейново, Шипка, Ъгълъ на Хр. Ботев и ул. Отец Паисий, Янтра
На 20.02.2018 г. /09:15 - 15:45 ч./ На 21.02.2018 г. /10:15 - 16:00 ч./ - Вълчедръм: 22-ти Септември /23-ти/, 919016, 922026, 922032, 922035, 922045, 922046, 922050, 922058, Адалберт Антонов, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Армалуй, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски /Д.Благоев/, Битоля, България /Г.Димитров/, Васил Левски, Ген.Владимир Стойчев /Мб/, Генерал Скобелев, Георги Попадийски, Граф Игнатиев /А.Жданов/, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Златия, Извън Населеното Място, Изгрев /М.Гвардия/, Капитан Савойски, Клокотница, Лайош Кошут, Марица, Никола Обретенов /В.П-ва/, Освобождение /Ленин/, Отец Пайсий, Пенчо Славейков, Петко Славейков, Петър Парчевич, Пъстрина, Сан Стефано, Стадиона /Комсомолска/, Стефан Караджа, Стоян Заимов /С.Русев/, Струма, Съединение /В.Коларов/, Тимок, Тодор Каблешков /Х.М-Лов/, Хаджи Димитър, Хаимбоаз, Христо Ботев, Христо Давидов, Хъшове, Цар Самуил, Цибрица, Черни Връх, Шейново, Янтра
На 20.02.2018 г. /09:15 - 15:45 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 21.02.2018 г. /10:15 - 16:00 ч./ - Якимово: извън регулация
На 20.02.2018 г. /11:00 - 16:30 ч./ - Златия, Общ. Вълчедръм: Веселец, Вола, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Елин Пелин, Искър, Китка, Ленин, Малчика, Методи Попов, Мусала, Никола Кръстев, Петър Попов, Първи Май, Совата, София, Стефан Караджа, Суворов, Терешкова, Толбухин, Христо Смирненски, Цибрица, Чапаев, Черно Море
На 21.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Вълчедръм: Алеко Константинов, Балатон, България /Г.Димитров/, Граф Игнатиев /А.Жданов/, Даскал Тодор, Димитър Маринов, Добри Войников, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Клокотница, Ком, Любен Каравелов, Отец Пайсий, Петко Славейков, Славянска, Стефан Караджа, Толбухин, Хаджи Димитър, Цар Симеон Велики /М-Л Т/, Юрий Гагарин
На 21.02.2018 г. /10:15 - 16:00 ч./ - Вълчедръм: 22-ти Септември /23-ти/, 22-ти Септември /23-ти/, 919016, 919016, 922026, 922026, 922032, 922032, 922035, 922035, 922045, 922045, 922046, 922046, 922050, 922050, 922058, 922058, Адалберт Антонов, Адалберт Антонов, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Антон Страшимиров, Армалуй, Армалуй, Ахелой, Ахелой, Баба Тонка, Баба Тонка, Балатон, Балатон, Бачо Киро, Бачо Киро, Бенковски /Д.Благоев/, Бенковски /Д.Благоев/, Битоля, Битоля, България /Г.Димитров/, България /Г.Димитров/, Васил Левски, Васил Левски, Васил Петлешков /Г.К-ва/, Васил Петлешков /Г.К-ва/, Верила, Верила, Витоша, Витоша, Вихрен, Вихрен, Ген.Владимир Стойчев /Мб/, Ген.Владимир Стойчев /Мб/, Генерал Гурко, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Скобелев, Георги Попадийски, Георги Попадийски, Граф Игнатиев /А.Жданов/, Граф Игнатиев /А.Жданов/, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Златия, Златия, Извън Населеното Място, Извън Населеното Място, Изгрев /М.Гвардия/, Изгрев /М.Гвардия/, Капитан Савойски, Капитан Савойски, Кирил Марков, Кирил Марков, Климент Охридски, Климент Охридски, Клокотница, Клокотница, Лайош Кошут, Лайош Кошут, Марица, Марица, Никола Обретенов /В.П-ва/, Никола Обретенов /В.П-ва/, Освобождение /Ленин/, Освобождение /Ленин/, Отец Пайсий, Отец Пайсий, Пенчо Славейков, Пенчо Славейков, Петко Славейков, Петко Славейков, Петър Парчевич, Петър Парчевич, Пъстрина, Пъстрина, Сан Стефано, Сан Стефано, Стадиона /Комсомолска/, Стадиона /Комсомолска/, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Стоян Заимов /С.Русев/, Стоян Заимов /С.Русев/, Струма, Струма, Съединение /В.Коларов/, Съединение /В.Коларов/, Тимок, Тимок, Тодор Каблешков /Х.М-Лов/, Тодор Каблешков /Х.М-Лов/, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаимбоаз, Хаимбоаз, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Давидов, Христо Давидов, Хъшове, Хъшове, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Симеон Велики /М-Л Т/, Цар Симеон Велики /М-Л Т/, Цибрица, Цибрица, Черни Връх, Черни Връх, Шейново, Шейново, Шипка, Шипка, Ъгълъ на Хр. Ботев и ул. Отец Паисий, Ъгълъ на Хр. Ботев и ул. Отец Паисий, Янтра, Янтра
На 21.02.2018 г. /10:15 - 16:00 ч./ - Якимово: извън регулация, извън регулация
На 23.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Вълчедръм: Черни Връх
На 23.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Черни Връх, Общ. Вълчедръм: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
Община Вършец
На 21.02.2018 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Вършец: Александър Занов, Ангел Иванчев, Антим I-ви(Ив.Пенчева), Бреза(Безименна), Втора, Иван Вазов, Кв.Изток извън регулация, Патриарх Ефтимий(А.Иван), Пета, Първа, Република(Г.Димитров), Сан Стефано, Страхил Воевода, Трета, Христо Ботев, Четвърта, Шеста
На 21.02.2018 г. /09:30 - 15:00 ч.; 13:00 - 16:30 ч./ - Черкаски: Акация (21), Божур (25 А), Бреза (Двадесет), Върха (24), Еделвайс (23), Ела (Четвърта), Игрище (25), Изгрев (Деветнадесет), Казанджийска (Девета А), Калина (Двадесет и Втора), Кестените (Осма), Ком (Втора), Корийски Дол (22 Б), Корията (Двадесет и Втора А, Метохска (Девета), Роза (Пета), Христо Ботев (Първа), Църковна (Седма)
На 21.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Вършец: Д-Р Константин Пенев(З.К), Добри Чинтулов(А.Антонов), Дончо Станчев, Пейо Яворов(Атанас Попов), Република(Г.Димитров), Серафим Георгиев(Г.Генов), УПИ XI Кв.73 ул. Любен Герасимов
Община Лом
За периода 19-20.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Трайково: Витоша, Димитър Гаврилов, извън регулация, Комсомолска, Криводол, Левски, Рила, Родопа, Хаджи Димитър, Шипка;
На 19.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Долно Линево: Васил Левски, Веслец(23-ти Септември), Витоша(9-ти Септември), Вишна(Г.Димитров), Дунав, Малина, Марица, Пирин, Покрайна, Стефан Караджа;
На 19.02.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Лом: Ангел Кънчев, Бабуна(Н.Караджата), Бозвели, Драгоман(Н.Вапцаров), Славянска(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Хан Омуртаг(23 Септември);
На 20.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Лом: Алеко Константинов, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър, Пирот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Цар Петър(М.Стефанов), Шести Септември;
На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Трайково: Боно Николов, Васил Коларов, Георги Димитров, Горан Илиев, Димитър Благоев, извън регулация, Средна Гора, Христо Ботев, Янтра;
На 21.02.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Аспарухово, Общ. Медковец: извън регулация;  Лом: Върбица(Тодор Илиев), извън регулация, Латинка, Манойло Кънев(Вела Пеева), Опълченска(Л.Карастоянова, Поломие(Първан Генов), Райко Даскалов, Средна Гора, Х-309 Кв. 18 - М-Ст Момин Брод, Христо Савчов(Е.Тодоров), Цанко Церковски;  Сталийска махала: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Селото, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Шеста, Петдесет Трета, Петдесет Четвърта, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесета, Шестнадесета;  Трайково: 1-49, Арда, Асен Балкански, Батак, Боно Николов, Борис Златанов, Васил Коларов, Веслец, Ветрен, Виолета Рангелова, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Горан Илиев, Горан Никифоров, Димитър Благоев, Димитър Гаврилов, Дунав, Замфир Хаджийски, Иван Тодорин, извън регулация, Искър, Камен Златанов, Ком, Комсомолска, Криводол, Левски, Лом, местност Сондите, Младен Йорданов, Мусала, Неофит Ломски, Петко Р. Славейков, Пирин, Първан Чолев, Раковска, Рила, Родопа, Славчо Борисов, Средна Гора, Стара Планина, Таси Никодимов, Трайко Попов, Трифон Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Шишман, Черно Море, Шейново, Шипка, Янтра;
На 21.02.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ - Сталийска махала: Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Единадесета, Извън Селото, Първа, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Шестнадесета;
На 22.02.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Васил Левски, Пирот, Славянска(Г.Димитров), Хаджи Димитър;
На 22.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Ковачица: Девета, извън регулация, Осма, Петдесет, Петдесет и Девет, Петдесет и Осем, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петдесет и Шест, Петнадесет, Седемнадесет, Тринадесет, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет и Две, Шестдесет и Три, Шестнадесет;
Община Монтана
За периода 19-23.02.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Монтана: Баба Тонка, Васил Априлов, Велико Търново(Ил.Царев), Веренишка(М.Веренишки), Генерал Арнолди, Генерал Арнолди, Д-Р Стамен Илиев, Искър, Младост, Младост, Младост, Мойсей Лазаров, Морава, Неофит Бозвели, Никола Сапунджиев(П.Сред), Панайот Хитов, Парта, Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петър Берон, Славейков, Тимок, Трети Март(Г.Димитров), Тунджа, Христо Ботев, Янтра;
За периода 19-23.02.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Винище: Гергана;
На 19.02.2018 г. /08:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 21.02.2018 г. /08:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Монтана: извън регулация;
На 19.02.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Монтана: Дунав, Любен Каравелов, Христо Ботев;
На 19.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Монтана: Васил Друмев, Веренишка(М.Веренишки), Генерал Столетов(А.Греков, Димитър Талев(Ц.Тодоров), Кокиче, Хан Тервел(Н.Алексиев), Цар Борис III-ти(З.Попов);
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Монтана: Жеравица, Юлиус Ирасек(Житомирска);
На 19.02.2018 г. /11:00 - 16:30 ч./ - Монтана: Жеравица, Захари Стоянов, Цар Иван Александър(Т.Тр.;
На 19.02.2018 г. /13:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Крапчене: Александър Стамболийски, Асен и Петър, Б Киро, Васил Левски, Веслец, Вит, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Главна(Георги Димитров), Дунав, Ивайло, извън регулация, Клокотница(В.Пеева), Лозарска(И.Дамянов), Лъка(Г.Кирков), Любен Каравелов, Манастира, Петко Димитров Петков, Петко Рачев Славейков, Попова, Пчела, Пъстрина, Райко Даскалов, Три Уши, УПИ 6, Кв.19, Хан Аспарух(Р.Първанов), Хан Крум(Жданов), Хан Кубрат(Г.Генов), Христо Ботев, Цар Калоян(Д.Благоев), Цар Симеон(Д.Тодоров), Шипка(В.Коларов), Ъгъла на ул. Главна и Асен и Петър;  Липен: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, местност Край Село, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла на ул. Първа и Втора, Ъгъла С ул. Единадесета и ул. Дванадесета;  Монтана: извън регулация, Ккрайпътен Комплекс;Пъстрина;;  Николово, Общ. Монтана: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулация, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Семков Дол, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ I ,Кв.10, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла на ул. Първа и Втора;  Стубел: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулация, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Втора, Тридесет и Девет, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесет, ул. Четвърта, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Сумер: 179040, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Седемнадесет, Седма, Станой Стоянов, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Четири, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Трифоново: Втора, Двадесет, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, УПИ 2, Кв.41, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;
На 20.02.2018 г. /08:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Монтана: Гоцо Митов, Диана, Индустриална, Морава, ХхI Век;
На 20.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Долно Белотинци: 800692, Александър Стамболийски, Арм. Ген.Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, извън регулация, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Пъстрина, Синчец, Христо Михайлов;
На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Монтана: Беглишки Мост, Гаврил Душков(И.Иванов), Георги Данчов(Д.Данов), Гоце Делчев(Лика Рачин), Еделвайс М Кутловица, Иларион Драгостинов(В.М.), Младост, Неофит Рилски, П-К Богдан Йор.Илиев (Едел, Парта, Плиска, Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Семчин Дол, Сливница, Тодор Каблешков, Шести Септември, Юрий Венелин;
На 21.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Долно Белотинци: 460008, 800692, Александър Стамболийски, Арм. Ген.Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, Емил Марков, Замфир Попов, Игнат Колов, извън регулация, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Лика Рачин, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Ненка Илиева, Никола Йонков Вапцаров, Огоста, Петко Дошов, Петко Рачев Славейков, Победа, Пъстрина, Синчец, Стадиона, Христо Михайлов, Цеко Тодоров;  Ерден: извън регулация;  Лом: Филип Тотю;  Монтана: 1290029, 48489.2.534, 48489.2.643 местност Гламата, 48489.4.502, Жеравица, Захари Зограф, извън регулация, ПИ 48489.2.537;
На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Монтана: Велико Търново(Ил.Царев), Д-Р Стамен Илиев, Искър, Морава, Парта, Тимок, Трети Март(Г.Димитров), Тунджа, Христо Ботев, Янтра;
На 22.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Благово, Общ. Монтана: Александър Стамболийски, Аспарух, Бенковска, Берковска, Бързия, Васил Левски, Вълчова, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, Говедарника, Гората, Замфир Попов, извън регулация, Йосиф Иванов, Кирил и Методий, Клисура, Лозенец, Любен Каравелов, Мато Матев, Мито Матев, Михайловград, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Охрид, Пирот, Победа, Първи Май, Софийска, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Ъгъла на ул. Г. Томов и Ю. Гагарин, Ътъла на ул. Охрид и З. Попов, Юрий Гагарин, Явор;  Боровци: 1 Ви Май, Ангел Кънчев, Баловска, Бенковски, Васил Коларов, Васил Левски, Гаганишка, Генерал Стойчев, Георги Димитров, Замфир Попов, Иван Бонов, Иван Вазов, извън регулация, Любен Каравелов, Матеев Брег, Паисий, Раковски, Сергей Румянцев, Тодор Младенов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла на ул. Хр. Ботев и В. Левски;  Монтана: 48489.26.821, 48489.27.691, Андрей Попов(Й.Николова), Болярска(Г.Батора), Бързия, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Диана, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, извън регулация, Индже Войвода(Л.Димитрова, Капитан Дядо Никола(Л.Ст., Кочо Честименски, Крайна(П.Харитон), Лацията, Лъката, Люлякова, Мала Кутловица, местност Пръчов Дол, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, ПИ 48489.26.671, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара Планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Чайка, Червен Бряг, Чернила, Яница(Ямите-М.Кутловица);
На 22.02.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Монтана: Андрей Попов(Й.Николова), Болярска(Г.Батора), Бързия, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Павлов, Иглика, Капитан Дядо Никола(Л.Ст., Крайна(П.Харитон), Лацията, Лъката, Люлякова, Мала Кутловица, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, Стара Планина, Тодорини Кукли, Чайка, Червен Бряг, Чернила, Яница(Ямите-М.Кутловица);
На 23.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Видлица: извън регулация;  Гаврил Геново: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулация, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Георги Дамяново: XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулация, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, извън регулация, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх;  Говежда: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулация, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Дива Слатина: Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Дълги Дел: Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;  Еловица, Общ. Георги Дамяново: Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта;  Копиловци, Общ. Георги Дамяново: 7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, извън регулация, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка;  Меляне: Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Помеждин: 500.110, IV-148 Кв.9, ІІІ, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста;  Равна, Общ. Чипровци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта;
На 23.02.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Георги Дамяново: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста;
На 23.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Монтана: Трети Март(Г.Димитров);
Община Якимово
На 23.02.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./ - Якимово: Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Владимир Генков, Войн Петров, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Европа, Единство, Качо Комитски, Комсомолска, Кръсто Божинов, Ленин, Малчика, Мечи Дол, Милан Йонов, Партизанска, Станчо Комитски, Тракийска, Христо Михайлов, Христо Смирненски
 
ОБЛАСТ ЛОВЕЧ
Община Априлци
На 19.02.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Аврам Драганов/Ново Село/, Васил Левски/Ново Село/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Изгрев/Ново Село/, Ковашка/Острец/, Мазалат/Острец/, Острец/Острец/, Сенковчица/Острец/, Събевска/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/
На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Безименна/Острец/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Юмрукчал/Ново Село/
Община Ловеч
На 19.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Гостиня: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Вазов, Иван Генов, Илия Симеонов, Кирил и Методий, Княз Борис 1, Любен Каравелов, Михо Нечев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Груев;  Дойренци: Гарова;  Йоглав: Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев;  Пресяка: Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил и Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски;  Смочан: Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев;  Умаревци: Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С.Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Кокиче, Кракра, Липа, Люлин, Люляк, местност Чоловски Баир, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф.Асен Златаров, Рила, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка;
На 22.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Александрово, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Борис Данков, Борислав, Братя Миладинови, Братя Павлови, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Габровска, Генерал Скобелев, Гено Димов, Гео Милев, Денчо Влайчев, Димитър Рашков, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Кирил Павлов, Козлодуй, Крайна, Леге, Лъга, Любен Каравелов, Мадара, местност Стопански Двор, местност Ямата, Нейко Найденов, Оборище, Одринска, Опълченска, Осъм, Павел Баев, Пиринска, Покой, Поляна, Преслав, Преспа, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Район Ж.П.Гара, Раковска, Рачо Радев, Рила, Родопа, Свети Кирил и Методий, Свобода, Сергей Румянцев, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Съединение, Трети Март, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цариград, Цоньо Василев, Чайка, Шипка, Явор;  Деветаки: Беласица, Беляновец, Буздлужа, Васил Левски, Витоша, Волов, Ганчева, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Иван Вазов, Инж.Павел Петров, Искър, Крайполе, Липовец, Люлин, Марица, местност Мутьова Поляна, Московска, Осъм, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Проф.Асен Златаров, Рила, Римна, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Червен Бряг, Черковна, Черна Река, Чурковец, Янтра;  Дойренци: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Барата, Бачо Киро, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Върбан Пешев, Гарова, Генерал Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Ганев, Димитър Аджарски, Димо Панев, Добри Цвятков, Дойчо Минков, Доктор Г.М.Димитров, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, местност Ваганска Бара, местност Прелеза, Младост, Недялко Русинов, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Оборище, Овчарска, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Петър Стефанов, Поляната, Свети Свети Кирил и Методи, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Киров, Тотю Стоянов, Търговска, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Начков, Цар Иван Шишман;  Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген.Тотлебен, Георги Кирков, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, Митю Христов, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Цонев;  Йоглав;  Ловеч: Северна Индустриална Зона;  Тепава: Александър Стамболийски, Атанас Илиев, Бяло Море, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Трайков, Дунав, Зорница, Иван Вазов, Искър, Княз Борис, Княз Имеритински, Кокиче, местност Извора, местност Каптажа, Оборище, Осоговска Планина, Осъм, Отец Паисий, Петко Р.Славейков, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Черно Море, Юрий А.Гагарин;
На 23.02.2018 г. /12:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ловеч: Дзс-М.Музговото, Мизия, Освобождение, Северна Индустриална Зона, Хан Кубрат;
Община Луковит
На 21.02.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Бежаново, Общ. Луковит: XXІІ, Алеко, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аско Махмудов, Бачо Киро, Беласица, Боровец, Бръшлян, Васил Левски, Вежен, Вит, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Дяков, Димитър Полянов, Добри Комитата, Дунав, Иван Вазов, Иван Иванов, Иван Роснев, Искър, Йордан Йовков, Калето, Клокотница, Козлодуй, Кокиче, Любен Каравелов, местност Куньовското, Мир, Никола Йонков Вапцаров, Никола Цоцов, Опълченска, Орелец, Осми Март, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Плевен, Първи Май, Сергей Румянцев, Сини Вир, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Стублата, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Татарлийски, Юрий А.Гагарин;  Дерманци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Крайна, Куделин, Любен Каравелов, Мизия, Околовръстна, Скобелев, Цар Борис 1;  Драгана: Александър Стамболийски, Беклемето, Васил Коларов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Горник, Гороглед, Гоце Делчев, Иван Вазов, Изгрев, Калето, Каменица, Коларска, Ловешка, Любен Каравелов, местност Езерото, Оборище, Освобождение, Отец Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Раковска, Сан Стефано, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Тинтява, Хаджийска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шаферска, Яне Сандански;  Ъглен: Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Баба Илийца, Баба Тонка, Васил Левски, Васил Петлешков, Вратеник, Ген.Гурко, Георги Раковски, Дуловска, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иглен, Изгрев, Изток, Илинден, Илия Волен, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокаланска, Криволак, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люляк, Мизия, Освобождение, Осми Март, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, УПИ ХVІ-456, Кв.47, Хан Крум, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чайка, Шипка, Шопска;
На 21.02.2018 г. /10:30 - 14:00 ч./ - Ъглен: Баба Тонка, Иван Вазов, Иглен, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методий;
Община Тетевен
На 23.02.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Галата: Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Еделвайс, Иван Туйков, Никола Парапунов, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 21.02.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Тетевен: Асен и Петър, Емил Марков, Лальо Пеев, Марин Урманов, Мария Удренова, Михал Казначея, Усин Керим
На 19.02.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Тетевен: Воловийте
На 20.02.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Тетевен: Иван Вазов, Сава Младенов
Община Троян
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Терзийско, Общ. Троян: Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, местност Пъпровци, Терзийска
На 19.02.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: Симеон Велики, Христо Смирненски
На 19.02.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Васил Левски, Мах.Сеновоза
На 21.02.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Патрешко: местност Предела
На 21.02.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Васил Левски, Възраждане, Любен Каравелов, Симеон Велики
На 21.02.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Патрешко: местност Далешка, местност Златешка, местност Минева Къща, местност Предела, местност Спасовска
На 22.02.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Орешак, Общ. Троян: Еделвайс, Стара Планина
На 22.02.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Гумощник: Клиновци, Мах.Реката, УПИ I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска
На 23.02.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Арх.Макари, Бочо Донев, Пейо К.Яворов, Радецки, Симеон Велики, Стефан Караджа, Христо Ботев
Община Угърчин
На 19.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Лесидрен: Александър Стамболийски, Възраждане, Георги Бенковски, Коман, местност Капин, местност Ношаря, Орницата, Раковска, Стоян Петков, Страцин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чаршията, Чуловдолска
Община Ябланица
На 19.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 20.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Голяма Брестница: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги С.Раковска, Гетовци, Жидевица, Кокиче, Любен Каравелов, местност Данчова Могила, Ниновци, Панайот Волов, Христо Ботев
На 21.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Голяма Брестница: Александър Стамболийски, Васил Левски, Гетовци, Двадесет и Трети Декември, Девети Септември, Жидевица, Никола Й.Вапцаров, Опълченска, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Родината, Христо Смирненски
На 22.02.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: местност Прелог
 
ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ
Община Бобов дол
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Коркина: Коркина, Х-21,Кв.2
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Шатрово: 067016, VІ-255, Кв.27
На 21.02.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Долистово: I-89,Кв.25, ХII-257,Кв.19
Община Дупница
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Тополница, Общ. Дупница: местност Дрено, Нупи-1609
На 22.02.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Дупница: 68789.609.179 Никола Малашевски, 68789.609.55.1, 68789.609.601, Александър Стамболийски, Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Владимир Димитров Майстора, Втори Януари, Евтим Трайчев, Захари Бобошевски, Иван Шишман, Иглика, Индустриална, Искър, Климент Охридски, Крайречна, Лилия, Малина, местност Караболюка, Миньор, Никола Малашевски, Никола Малашевски, Отец Паисий, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Пейо К. Яворов, Пирин, Пирин, Прогона, Разметаница, Рилски Манастир, Росица, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тишина, Тп Помпена Станция на Тец Б.Дол, Труд, Хаджи Димитър, Чаталджа, Яворов, Яворов
На 22.02.2018 г. /14:15 - 14:30 ч./ - Дупница: 68789.609.179 Никола Малашевски, 68789.609.55.1, 68789.609.601, Александър Стамболийски, Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Владимир Димитров Майстора, Втори Януари, Евтим Трайчев, Захари Бобошевски, Иван Шишман, Иглика, Индустриална, Искър, Климент Охридски, Крайречна, Лилия, Малина, местност Караболюка, Миньор, Никола Малашевски, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Пирин, Прогона, Разметаница, Рилски Манастир, Росица, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тишина, Тп Помпена Станция на Тец Б.Дол, Труд, Хаджи Димитър, Чаталджа, Яворов
На 23.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Блатино: 000212
На 23.02.2018 г. /13:15 - 13:30 ч./ - Дупница: I, Кв. 79, 68789.17.56, 68789.17.76, 68789.607.145, I,Кв.79, ІІІ, Кв. 95, Андон Величков, Антим I, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бенковски, Бисеров, Бистрица, Благодарност, Бричи Бор, Булаир, Вардар, Велчова Завера, Вихрен, Втори Януари, Възраждане, Генерал Георги Тодоров, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Димитър Радев, Дора Габе, Дунав, Елисавета Багряна, Ерусалим, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Княз Борис I, Крайречна, Кулата, Лоза, Македония, Морава, Начо Величков, Никола Лазаров, Николаевска, Охрид, П-Нг Учителски Институт, Пазарна, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Поп Харитон, Преслав, Преспа, Пролет, Развесена Върба, Раковска, Рила, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Славейков, Солун, Софроний, Страхил Войвода, Трети Гвардейски Полк, Тютюнева Долина, ул.Николаевска УПИ687889.29.7, УПИ 68789.17.103., УПИ I,Кв. О.Т.2189-2190, УПИ I,Кв.79, УПИ І, Кв. 78, УПИ ІІІ, Кв.95, Фани Попова Мутафова, Хан Аспарух, Хан Крум, Хисара, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Черковна, Шипка, Яворов
На 23.02.2018 г. /13:15 - 13:30 ч.; 13:15 - 16:30 ч./ - Бобов Дол: Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев
На 23.02.2018 г. /13:15 - 16:30 ч./ - Дупница: I, Кв. 79, 68789.17.56, 68789.17.76, 68789.607.145, I,Кв.79, ІІІ, Кв. 95, Андон Величков, Антим I, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бенковски, Бисеров, Бистрица, Благодарност, Бричи Бор, Булаир, Вардар, Велчова Завера, Вихрен, Втори Януари, Възраждане, Генерал Георги Тодоров, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Димитър Радев, Дора Габе, Дунав, Елисавета Багряна, Ерусалим, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Княз Борис I, Крайречна, Кулата, Лоза, Македония, Морава, Начо Величков, Никола Лазаров, Николаевска, Охрид, П-Нг Учителски Институт, Пазарна, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Поп Харитон, Преслав, Преспа, Пролет, Развесена Върба, Раковска, Рила, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Славейков, Солун, Софроний, Страхил Войвода, Трети Гвардейски Полк, Тютюнева Долина, ул.Николаевска УПИ687889.29.7, УПИ 68789.17.103., УПИ I,Кв. О.Т.2189-2190, УПИ I,Кв.79, УПИ І, Кв. 78, УПИ ІІІ, Кв.95, Фани Попова Мутафова, Хан Аспарух, Хан Крум, Хисара, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Черковна, Шипка, Яворов
Община Кочериново
На 19.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 20.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Бараково: Беласица;
 Кочериново: Братя Пандурски, Бреза, Жельо Демиревски, Климент Охридски, Любен Каравелов, Малчика, Никола Вапцаров, Трети Март, Църквището;
На 19.02.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ На 21.02.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ На 22.02.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Бараково: Александър Стамболийски;
 Кочериново: Антон Иванов, В.Везенков, Владимир Заимов, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Климент Готвалд, Малчика, Никола Вапцаров, Толбухин, УПИ ХVIII-1396, Кв.88, УПИ-ХIV-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Хан Аспарух;
Община Кюстендил
На 19.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кюстендил
На 19.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Багренци: Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим.Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище на С.Багренци и С.Граница, Иван Вазов, извън регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка  Берсин;  Гирчевци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев;  Горна Гращица: Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин;  Долна Гращица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, местност Дупките, местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка;  Долна Козница: 22112.500.2;  Друмохар: Мах.Брашненица;  Жабокрът: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, извън регулация, Калоян, местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка;  Катрище: Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, местност Валого, местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия;  Кюстендил: местност Николичевски Път;  Лиляч: местност Войника;  Невестино, Общ. Невестино: VI-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, махала Развигорска, махала Разсолкова, махала Синорска, местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ Іх-61,63,70, Кв.22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин;  Нови Чифлик: Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски;  Плешивец: Дванадесета;  Таваличево: Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин;  Търновлаг: Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март;  Четирци: М.Топилата, махала Ямен;
На 19.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 22.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Неделкова Гращица;
На 19.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 12:00 ч./ - Слокощица: махала Рошковци;
На 19.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Цървена Ябълка: Таскова Плевня; На 19.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Ветрен, Общ. Невестино: Мах.Агушка, Мах.Дамянска, Мах.Капралска, Мах.Ковачевска, Мах.Новаковска, Мах.Ризовци, Мах.Смиленска;  Илия;  Ново Село, Общ. Кюстендил: махала Двете Реки;  Раково, Общ. Невестино: махала Бурнаавска, махала Зидинци, махала Ковачка, махала Озранци, махала Рахталинска, махала Реката, махала Решанска, махала Чеканец;  Савойски: махала Бреза, махала Пелтечка;  Сажденик: махала Златанска;
На 19.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ На 22.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Търсино;
На 19.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./ - Богослов: 037149, махала Топилата;
 Кюстендил: Абоба, местност Планина Осогово, местност Хисарлъка;
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Абоба, Вит, Генерал Заимов, Георги Тертер, Гороцветна, Граф Игнатиев, Гургулят, Жан Жорес, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Камчия, Константин Николов, Марин Дринов, Овощарска, Осми Март, Пирин, Пиянец, Струма, Хаджи Димитър, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител;
На 19.02.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Богослов: 037149, махала Топилата, местност Саманли Баир;  Кюстендил: Абоба, Белият Камък, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Хисарлъка;  Слокощица: 247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, махала Диновска, махала Маркова, махала Рошковци, местност Галеница, местност Змиярника, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка;
На 20.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кюстендил: Авксенти Велешки, Антим I, Арда, Васил Априлов, Велбъжд, Виница, Владимир Димитров Майстора, Генерал Крум Лекарски, Гео Милев, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Демокрация, Димитър Пешев, Евлоги Георгиев, Емил Шекерджийски, Жданов, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Кадин Мост, Капанска, Кв. 257 ул. Димитър Пешев, Кириат Оно, Кирил Цонев, Константинова Баня, Криволак, Любен Каравелов, Марица, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Мориц Леви, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Охрид, Парчевич, Пауталия, Полковник Стефан Манов, Първи Май, Райна Цанева, Родопи, Свети Иван Рилски, Солун, Софроний, Стефан Караджа, Тодор Ангелов - Божаната, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Харковска, Хижата, Хисарлъка, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Михаил, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Яворов;
На 20.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ - Кюстендил: Антим I, Асен Суичмезов, Бабуна, Батак, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Генерал Заимов, Георги Друмохарски, Герена, Голак, Гороцветна, Граф Игнатиев, Гургулят, Елин Пелин, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин Мост, Камчия, Константин Николов, Костадин Поппандов, Кукуш, Марин Дринов, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, местност Чифутски Дол, Морава, Овощарска, Опълченска, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Самуил, Седемнадесети Януари, Софроний, Стара Планина, Струма, Трифон Стефанов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител, Юстиниян, Яне Сандански;
На 20.02.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ На 21.02.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Вратца: махала Вучкова, махала Гаджалска, махала Илчова, махала Ливадска, махала Мазнево, махала Мацаранска, махала Рекалска, махала Стоилкова, махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил;  Горна Брестница;  Грамаждано: местност Гола Велика;  Гърляно: Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, махала Балиндол, махала Баовец, махала Биковска, махала Джопарска, махала Долна, махала Леските, махала Реката, махала Ресенска, махала Ярешка, местност Смоквата, местност Средно Поле, Руен;  Жиленци: Везенска махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, махала Босачка, махала Везенска, махала Грънчарска, махала Долна, махала Мазнево, махала Сиракова, махала Сърбинска, махала Чифлика, махала Юручка, местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев;  Кюстендил: Белият Камък, Бреза, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, махала Корубанска, местност Влахов Дол, местност Гнила, местност Гола Велика, местност Динката, местност Жабокрътски Рид, местност Полски Имоти, местност Ръжеве, местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, ул. Дупнишко Шосе;  Ръсово: Мах. Рекалска, Община Кюстендил, махала Лесичка;
На 20.02.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ На 21.02.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ На 23.02.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Бобешино; Коприва;
На 20.02.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ На 21.02.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ На 23.02.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Горно Уйно;  Гурбановци;  Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра, махала Цървенджийска, махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух;  Долно Село: М.Планиница, махала Бистрица, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци;  Долно Уйно: махала Олтоманци;  Ивановци, Общ. Кюстендил;  Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, махала Дудевска, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска, махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър;  Кутугерци;  Кършалево;  Ломница, Общ. Кюстендил: махала Анина, махала Батина, махала Богойна, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Милоорниче, махала Плавнище, махала Попов Дол, махала Прекендачка, махала Равно Буче, махала Щърбец;  Мазарачево: махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река;  Преколница: махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска;  Раненци: Людмила Живкова, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска, махала Друмлийска, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра, махала Шляпарска;  Церовица: махала Бело Камене;  Чудинци;
На 21.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кюстендил: Индустриална;
На 21.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Кюстендил: Александър Димитров, Априлско Въстание, Асен Златаров, Бузлуджа, Вола, Гоце Делчев, Деветнадесети Февруари, Добри Чинтулов, Дрин, Еверест 84, Ефрем Каранов, Земен, Иглика, Искър, Козлудуй, Липа, Мара Гидик, Места, местност Гърлянски Черешарник, местност Дренов Дол, местност Сухи Бунар, Овощарска, Панайот Волов, Площад Войнишко Въстание, Раковски, Столетов, Сухи Бунар, Трайко Китанчев, Траянова, Хаджи Димитър, Цар Петър, Цветна Градина;
На 22.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кюстендил: Александър Димитров, Александър Стамболийски, Банщица, Бачо Киро, Бенковски, Бистрица, Васил Друмев, Веса Паспалеева, Власина, Гладстон, Глоговска, Двадесет и Осми Февруари, Двадесети Април, Девети Май, Димитър Беровски, Екзарх Йосиф, Запад, Иван Вазов, Йордан Захариев, Каблешков, Карпош, Клокотница, Колуша, Лиляна Димитрова, Лисец, Людмил Янков, Македония, Могилата, Осогово, Отец Паисий, Петър Берон, Петър Ников, Ракла, Руен, Сливница, Спартак, Стаматов, Стоян Венев, Тодор Пеев, Тракия, Чаталджа, Черенец, Шейново, Шести Септември;
На 22.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ - Кюстендил: Добрич, Запад, Професор Асен Василев, Ракла;
На 22.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар;  Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, махала Адамска, махала Албания, махала Баздарска, махала Бантовска, махала Бела Вода, махала Воденичарска, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска, махала Гошевска, махала Грънчарска, махала Гърличка, махала Гъскарска, махала Гюрова, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска, махала Дралевска, махала Дърманска, махала Занева, махала Заячка, махала Испорска, махала Йовкинска, махала Кадрамска, махала Камберска, махала Каменичка, махала Карамфиленска, махала Ковачка, махала Котаранска, махала Кузумска, махала Кумбазка, махала Лазарска, махала Лапевска, махала Лесичкова, махала Маджирска, махала Маринкова, махала Михтарска, махала Моравска, махала Мулова, махала Падинарска, махала Парлапанска, махала Песокарска, махала Петачка, махала Пупулска, махала Рановска, махала Русулска, махала Сапунджийска, махала Селишка, махала Семенска, махала Симонска, махала Соколовска, махала Соколчева, махала Средна махала, махала Станковска, махала Стойчовска, махала Тасковска, махала Текемска, махала Треновска, махала Хаджийска, махала Цанкина, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Шаренкова, махала Шукалска, махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин;  Длъхчево-Сабляр: Мах.Милчовска, местност Орехчето;  Еремия: махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска;  Згурово;  Илия: Мах.Груйовска, Мах.Делийска, Мах.Карадачка, Мах.Кацарска, Мах.Левковци, Мах.Миленска, Мах.Мишовска, Мах.Ралинска, Мах.Рекалийска, Мах.Тузлучка, Мах.Чукарска;  Кадровица: махала Постолска, махала Станкова;  Лелинци: Васил Левски, махала Горна;  Пелатиково: махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци;  Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала Начковска, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев;  Смоличано: махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св.Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци;  Страдалово: махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка;  Тишаново: махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска;  Църварица: махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска;
На 22.02.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Слокощица: 247, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Кирил и Методий, Кубрат, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Руен, Стефан Караджа;
На 22.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Еремия: махала Бумбарска, махала Костовска, махала Мурджовска, махала Цоцоманска;
На 22.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Друмохар: махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките;
На 22.02.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев;  Кюстендил: Белият Камък, Дупнишко Шосе, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител;  Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, махала Дядо Манова, махала Суха Река, местност Друмарката, местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин;  Слокощица: Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, махала Селото, местност Змиярника, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски;
На 22.02.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кюстендил: Авксенти Велешки, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Антим I, Арда, Банщица, Бачо Киро, Бенковски, Бистрица, Васил Априлов, Васил Друмев, Велбъжд, Веса Паспалеева, Виница, Владимир Димитров Майстора, Власина, Генерал Крум Лекарски, Гео Милев, Гладстон, Глоговска, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Двадесет и Осми Февруари, Двадесети Април, Девети Май, Демокрация, Димитър Беровски, Димитър Пешев, Евлоги Георгиев, Екзарх Йосиф, Емил Шекерджийски, Жданов, Запад, Иван Вазов, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Йордан Захариев, Каблешков, Кадин Мост, Капанска, Карпош, Кв. 257 ул. Димитър Пешев, Кириат Оно, Кирил Цонев, Клокотница, Колуша, Константинова Баня, Криволак, Лиляна Димитрова, Лисец, Любен Каравелов, Людмил Янков, Македония, Марица, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Могилата, Мориц Леви, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Осогово, Отец Паисий, Охрид, Парчевич, Пауталия, Петър Берон, Петър Ников, Полковник Стефан Манов, Първи Май, Райна Цанева, Ракла, Родопи, Руен, Свети Иван Рилски, Сливница, Солун, Софроний, Спартак, Стаматов, Стефан Караджа, Стоян Венев, Тодор Ангелов - Божаната, Тодор Пеев, Тракия, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Харковска, Хижата, Хисарлъка, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Михаил, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Чаталджа, Черенец, Шейново, Шести Септември, Яворов;
На 22.02.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Кюстендил: Антим I, Асен Суичмезов, Бабуна, Батак, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Генерал Заимов, Георги Друмохарски, Герена, Голак, Гороцветна, Граф Игнатиев, Гургулят, Добрич, Елин Пелин, Запад, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин Мост, Камчия, Константин Николов, Костадин Поппандов, Кукуш, Марин Дринов, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, местност Чифутски Дол, Морава, Овощарска, Опълченска, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Професор Асен Василев, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Ракла, Самуил, Седемнадесети Януари, Софроний, Стара Планина, Струма, Трифон Стефанов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител, Юстиниян, Яне Сандански;
Община Рила
На 20.02.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Рила: Аверки Попстоянов, Бузлуджа, Васил Демиревски, Димитър Благоев, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Методи Македонски, Начо Величков, Неофит Бозвели, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Първи Май, Рилска Долина, Света Петка, Спортела, Спротива, Трети Гвардейски Полк, УПИ ІІ-1506,Кв.111, Хан Крум, Христо Смирненски, Цар Асен и Петър, Цар Иван Асен II, Юри Гагарин
 
ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД
Община Банско
На 22.02.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Банско: местност Малка Ливада, местност Свети Георги, Патриарх Евтимий  Гостун   Добринище: 9ти Септември, Адам Трънка, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Бачо Киро, Благийница, Бор, Борис Парапунов, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Гарата, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Темелков, Георги.С.Раковски, Григор Мацин, Десилица, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Козарев, М. Тепченик, Москва, Незнаен Воин, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Освобождение, Охрид, Партизанска, Петър Галчев, Пирин, Софроний, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон, Читалище, Чобан Бойчо  Места: І-92 Кв.6   Обидим: 000024 Еккте 53059, местност Долене  Филипово, Общ. Банско: VІІІ-138, Кв.13, VІІІ-34 Кв.13
На 22.02.2018 г. /09:30 - 14:15 ч./ - Места
Община Белица
На 23.02.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Дагоново
Община Благоевград
На 19.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 20.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 21.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 22.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 23.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Рилци: Васил Левски, Диновица, Илинден, местност Диновица, Св.Иван Рилски, Трети Март, УПИ Ix-144, Кв. 17, ХІ-482, Нв.22, Хан Аспарух, Цар Борис I
На 19.02.2018 г. /08:30 - 13:15 ч./ - Бело Поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, УПИ III-63, Кв.5
На 19.02.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Зелен Дол: 293, Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, УПИ IV-220,Кв.8
На 19.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Благоевград: Александър Фон Хумболт, Андрей Ляпчев, Братя Миладинови, Ветрен, Владо Черноземски, Генерал Тодоров, Грамада, Запад, Зеленодолско Шосе, Иван Михайлов, Иван Михайлов, Илинден, Кръстьо Асенов, Майор Стефан Иванов, Марица, Мусала, Обзор, Полк.Кирил Чамишки, Райко Жинзифов, Рилски Езера, Св.Св. Кирил и Методий, Скаптопара, Славянска, Стоимен Календерски, УПИ-V,Кв.192,Идн.04279.601.131, Христо Ценин, Цар Симеон
На 19.02.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Благоевград: Васил Левски, Илинден, Крушево, Менча Кърничева, Св.Св. Кирил и Методий, Тодор Александров, Цар Симеон
На 19.02.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ - Бучино: махала Каракачанка
На 20.02.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Падеш: Будишка
На 20.02.2018 г. /08:30 - 13:15 ч./ - Благоевград: Антон Чехов, Менча Кърничева, местност Международно Шосе, Св. Димитър Солунски, Страцин, Тодор Александров
На 20.02.2018 г. /12:15 - 16:30 ч./ - Благоевград: Иван Гарванов, Климент Охридски, Люляк, Малешево, Осогово
На 20.02.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Еленово, Общ. Благоевград: Имот 27231.501.203, местност Валтата, местност Гошевица, местност Чуката, ПИ-125 Кв.12, УПИ XV-117, Кв. 2, УПИ №Х, Кв.1, УПИ Х-182, Кв.5, УПИ-III-214,212,301
На 20.02.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Мощанец
На 20.02.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Покровник: Покровнишко Шосе, Четирка
На 21.02.2018 г. /08:15 - 13:15 ч./ - Благоевград: Еленово, Преслав, Явор
На 21.02.2018 г. /12:15 - 16:30 ч./ - Благоевград: Ален Мак
На 21.02.2018 г. /12:15 - 16:30 ч./ - Изгрев, Общ. Благоевград: Кури Дере
На 22.02.2018 г. /08:00 - 13:15 ч./ - Благоевград: Еленово, Хвойна
На 22.02.2018 г. /12:15 - 16:30 ч./ - Благоевград: Еленово, Пейо К.Яворов, Преслав, УПИ-II-0427962660
На 23.02.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Благоевград: 04279.601.133, Запад, Иван Михайлов, Николай Петрини, ПИ №04279.601.426, УПИ X, кв.192, Св. Димитър Солунски, Славянска, Стефан Стамболов
Община Гоце Делчев
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Баничан: Бахчите, местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв.31, УПИ-IV-270, Кв. 28
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Климент Охридски, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Парка - УПИ-V, Кв.30, Пирин, Рила, Родопи, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Шипка
На 20.02.2018 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Гоце Делчев: Добротино, Средна
На 20.02.2018 г. /12:30 - 15:00 ч./ - Долно Дряново: Клиентите Захранени От Тп До Цеха
На 23.02.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Гоце Делчев: І-181006, Мест. Ташков Мост, Алеко Константинов, Арда, Бяло Море, Вардар, Васил Левски, Гоце Делчев, Детска, Драма, Дунав, Кв.201 УПИ Іі-344, Кмет Никола Атанасов, местност Мочура, местност Текето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Панаирски Ливади-Продължение, Петър Сарафов, Попови Ливади, Потока, Радецки, Серес, Складова База, Стоян Петралийски, Ташков Мост, Тащков Мост, Текето, Христо Ботев, Черна Гора, Юг, Юрий Гагарин
На 23.02.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Мусомища: местност Стопански Двор
На 23.02.2018 г. /08:30 - 13:00 ч./ - Гоце Делчев: І-181006, Мест. Ташков Мост, Дунав, местност Текето, Потока, Стоян Петралийски, Ташков Мост
Община Гърмен
На 23.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Гърмен: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Деветнадесета, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Първа, Седемнадесета, Ст 1 Кл Б Тп Гърмен 6, Трета, Тридесет и Втора, Тринадесета, Четиринадесета
На 20.02.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Огняново, Общ. Гърмен: Девета, Единадесета, Иван Вазов, Неуточнен Адрес, Осма, Седма, Ст 26 Кл Б Тп Огняново 4, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Шеста
На 20.02.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Марчево: Ст 19 Тп Марчево 2
На 23.02.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Дебрен: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Трета, Деветнадесета, М. Решманица, Осемнадесета, Осма, Първа, Решманица, Седемнадесета, Ст 22 Кл В Тп Дебрен 2, Трета, Четвърта
На 23.02.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Дебрен: Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, извън регулация ПИ 038014, Корилово, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Седма, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
Община Кресна
На 20.02.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:15 ч./ - Драката: местност Селимица   Илинденци: Гладно Поле   Микрево: 6-ти Септември, 81, Александър Стамболийски, Берово, Будутел, Васил Априлов, Васил Левски, Василево, Вихрен, Георги Бенковски, Даме Груев, Десислава, Детелина, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Екзарх Антим I, Елин Пелин, Елисавета Багрияна, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крали Марко, Кресненско-разложко Въстание, Криа Вриси, Малешевска, Митрополит Борис, Неуточнен Адрес, Нова махала, Орфей, Освобождение, Палат, Панайот Волов, Патриарх Ефтимий, Пейо Яворов, Петър Берон, Райна Княгиня, Решково, Рождество Христово, Св.Георги, Св.Паисий Хилендарски, Сирма Войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стопански Двор, Струма, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Цар Иван Асен II, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Чинара, Юрто, Яне Сандански  Сливница, Общ. Кресна: Кв.12а, УПИ VI-162, Кв.22  Струмяни: 221, 33, 7-Април, Будител, България, Васил Левски, Врабче, Георги Сава Раковски, Главен Път Е79, Горемско Възстание, Дончо Войвода, Дядо Ильо Малешевски, Княз Бориз I Михаил, Любен Каравелов, Мрамора, Неуточнен Адрес, Нигрита, Пенчо Славейков, Пирин, Р-Н Стопански Двор, Св.Св.Кирил и Методи, Свети Георги, Струма, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон Велики
На 20.02.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Сливница, Общ. Кресна: УПИ VI-162, Кв.22
На 21.02.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Кресна: Александър Македонски, местност Кресненско Ханче, Ново Село
На 21.02.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Крупник: извън регулация, местност Кресненско Ханче
На 21.02.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Сандански
Община Петрич
На 19.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Кавракирово: Антон Попов, Богоево, Бреза, Бузлуджа, Георги Димитров, Димитър Благоев, Илинден, местност Исмаилица, Местост Караач, Метлата, Неуточнен Адрес, Огражден, Пирин, Синчец, Стопански Двор, Шипка
На 19.02.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 20.02.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 21.02.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 22.02.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 23.02.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Чучулигово: Капсиди
На 19.02.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ На 20.02.2018 г. /08:15 - 08:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Георги Урумов, Ильо Войвода, местност Бухото, Огражден, Охрид, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Свети Климент Охридски, Тодор Александров
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кулата: Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Арда, Арда, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Връх Китка, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Петко Р.Славейков, Плевен, Плевен, Плевен, Плевен, Стефан Караджа, Хр.Чернопеев, Хр.Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Генерал Гурко, Георги Раковски, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Драва, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Карл Маркс, Марица, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Струма
На 19.02.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Дунав, Полковник Дрангов, Поп Богомил, Серска, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Червена Скала
На 19.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Младост
На 21.02.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: местност Веран Чифлик, Ормански Път
На 21.02.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Беласица, местност Стопански Двор, местност Чалтията, Местонст Гьоло Оризарнико, Москва, Огражден, Хоризонт, Яне Сандански
На 21.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Митино: местност Порой
На 21.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - София: Андрей Сахаров
На 22.02.2018 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Воден, Гарата, Долна Джумая, Дунав, местност Кумли, местност Под Гарата, Морихово, Полковник Дрангов, Промишлена Зона, Серска, Стопански Двор, Цар Борис III, Цар Калоян
На 22.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Капитан Никола Парапанов, УПИ Ix Кв.39, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Самуил
На 23.02.2018 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Агапий Войнов, Европа, Параскева Филипова, Цар Самуил
На 23.02.2018 г. /13:15 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Ал.Стамболийски, България, Вардар, Васил Кънчев, Гладстон, Гоце Делчев, Лазар Маджаров, Полковник Дрангов, Славянска, Стоян Търнаджиев, Христо Ботев
Община Разлог
На 20.02.2018 г. /08:45 - 09:15 ч./ - Разлог: Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Братя Каназиреви, Васил Левски, Войнишка, Гарата, Долен Стопански Двор, Екзарх Йосиф, Илинден, местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Преображение, Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Телемах Илиев, Христо Ботев, Черна Река
На 20.02.2018 г. /08:45 - 09:15 ч./ - Разлог: Александър Стамболийски, Преображение, Христо Ботев
На 20.02.2018 г. /08:45 - 14:00 ч./ - Разлог: Хр.Ботев-Дап
На 20.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Разлог: Бела Река, Христо Ботев
На 20.02.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Разлог: Христо Ботев
На 20.02.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ - Разлог: Александър Стамболийски
На 20.02.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Деветнадесета, извън регулация С.Баня, извън регулация  Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, извън регулация, местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор  Горно Краище   Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста  Краище, Общ. Белица: 39270.25.208, І-500, Кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулация, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 20.02.2018 г. /13:30 - 14:00 ч./ - Разлог: Пром.Зона-Долен Стопански Двор, 61813.645.21 М. Габавица, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Баница, Бела Река, Братя Каназиреви, Булаир, Васил Левски, Васил Левски, Вихрен, Войнишка, Възраждане, Гарата, Генерал Ковачев, Голак, Грънчарска, Даме Груев, Долен Стопански Двор, Екзарх Йосиф, Занаятчийска, Изток, Иларион Макариополски, Илийска, Илинден, Искър, Каракьой, Лазар Топалов, Марица, местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Мехомия, Неуточнен Адрес, Нов Път, Предел, Преображение, Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Саровица, Св.Св.Кирил и Методий, Стара Планина, Телемах Илиев, Телемах Илиев, Тодор Александров, Трети Март, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Самуил, Черна Река, Черна Река, Шаркьой, Шипка, Явор
На 20.02.2018 г. /13:30 - 14:00 ч./ - Разлог: Александър Стамболийски, Бела Река, Преображение, Христо Ботев, Христо Ботев
На 21.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Разлог: Промишлена Зона УПИ Іі,Кв.72, ПИ 61813.750.7,8,9
На 21.02.2018 г. /12:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Разлог: Района на Завод Дрожди
На 22.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Разлог: 15-ти Септември, 15-ти Септември, Александър Стамболийски, Арх. Александър Г. Баров, Бела Река, Бела Река, Братя Каназиреви, Братя Каназиреви, Братя Копанарови, Братя Кулини, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Васил Левски, Войнишка, Възраждане, Възраждане, Георги Бенковски, Георги С Раковски, Голак, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Екзарх Йосиф, Екзарх Йосиф, Ж.К.Кцх, Иван Вазов, Изворите, Изворите, Иконом Никола Ангелов, Илинден, К Ц Х, Калиново, Крапа, Македония, Места, Мехомия, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Опълченска, Опълченска, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Подполковник Спиридонов, Полковник Лазар Нишков, Поп Богомил, Предел, Предел, Преображение, Преображение, Рила, Родопи, Св.Климент Охридски, Св.Св.Кирил и Методий, Стефан Стамболов, Телемах Илиев, Тодор Александров, Тодор Александров, Тодор Кондев/Мирчо Кипрев/, Тодорица Попова, Х|X Кв. 79, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Пресиян, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Четнишка, Шейново, Шейново, Яне Сандански
На 22.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Разлог: Александър Стамболийски, Бела Река, Братя Каназиреви, Възраждане, Екзарх Йосиф, К Ц Х, Преображение, Рила, Св.Св.Кирил и Методий, Стефан Стамболов, Тодор Александров, Тодор Кондев/Мирчо Кипрев/, Шейново
На 23.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Разлог: 61813.645.21 М. Габавица, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Баница, Бела Река, Булаир, Даме Груев, Изток, Иларион Макариополски, Каракьой, Предел, Преображение, Телемах Илиев, Тодор Александров, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Черна Река
Община Сандански
На 19.02.2018 г. /08:30 - 09:00 ч./ - Велющец
На 19.02.2018 г. /08:30 - 09:00 ч./ - Вълково: Барата, Ормана, С. Вълково, Община Сандански, УПИ V, Кв. I, УПИ І-127
На 19.02.2018 г. /08:30 - 09:00 ч./ - Игралище: Околовръстен Полигон
На 19.02.2018 г. /08:30 - 09:00 ч./ - Кръстилци
На 19.02.2018 г. /08:30 - 09:00 ч./ - Мелник: Мелник
На 19.02.2018 г. /08:30 - 09:00 ч./ - Никудин
На 19.02.2018 г. /08:30 - 09:00 ч./ - Палат
На 19.02.2018 г. /08:30 - 09:00 ч./ - Сандански: 65334,104,23, местност Речичка Река, местност Соколовец, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Стара Гара, Р-Н Топливо, Топорков Орман, Юрий Гагарин
На 20.02.2018 г. /10:15 - 15:30 ч./ - Петрово, Общ. Сандански: местност Извора, местност Извора
На 20.02.2018 г. /10:15 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Голешово
На 20.02.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ - Петрово, Общ. Сандански: местност Извора
На 21.02.2018 г. /08:15 - 15:30 ч./ На 22.02.2018 г. /08:15 - 15:30 ч./ На 23.02.2018 г. /08:15 - 15:30 ч./ - Сандански: Васил Кънчев, Иван Рилски, Никола Вапцаров, Св.Св. Кирил и Методи, Св.Св.Козма и Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен
На 21.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./ На 22.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./ На 23.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./ - Калейца: Анска
На 21.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./ На 22.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./ На 23.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./ - Сандански: Божин Димов, Васил Кънчев, Димитър Икономов, Македония, Мара Бунева, Надежда, Пирин, Св.Св. Кирил и Методи, Св.Св.Козма и Дамян, Свобода, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Шипка
На 21.02.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ На 22.02.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ На 23.02.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ - Поленица: Бангеица
На 21.02.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ На 22.02.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ На 23.02.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ - Сандански: Бистрица, Генерал Гурко, Крайречна, Панайот Волов, Рила, Свобода, Свобода, Свобода, Сердика, Солидарност, Солунска, Спано Поле, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Целипут, Шейново
На 22.02.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Сандански: Бистрица, Генерал Гурко, Рила, Свобода, Сердика, Солидарност, Солунска, Стефан Стамболов, Шейново
На 22.02.2018 г. /10:00 - 12:30 ч./ - Ковачево, Общ. Сандански
На 22.02.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ - Сандански: Ангел Ташков, Арда, Асен Хадживасилев, Борис Сарафов, Братя Миладинови, България, Васил Левски, Вихрен, Георги Казепов, Гоце Делчев, Грамос, Даме Груев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димо Хаджидимов, Емануил Воскидович, Иларион Макариополски, Илинден, Индже Войвода, Княз Борис I, Кочо Чистименски, Македония, Одрин, Отец Паисий, Охридска, Пазара, Пейо К.Яворов, Пелистер, Пере Тошев, Петър Сарафов, Пирин, Първи Май, Роженски Манастир, Св.Климент Охридски, Св.Св. Кирил и Методи, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Славчо Ковачев, Солунска, Спас Харизанов, Стефан Карчев, Струма, Тодор Каблешков, Тодор Паница, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина, Яне Сандански
На 22.02.2018 г. /13:15 - 15:30 ч./ - Черешница
Община Сатовча
На 19.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 20.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 21.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 22.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 23.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Кочан: 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, местност Стопански Двор, Мир, Неуточнен Адрес, Осма, Отец Паисий, Пета, Победа, Пролет, Първа, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков
На 19.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 20.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 21.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 22.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Кочан: 012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, местност Стопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шеста
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кочан: Младост, Пристране
На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 20.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 21.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 22.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ваклиново: 124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кл.Охридски, Лале, Места, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански Двор, Страцин, Струма, Трети Март
Община Симитли
На 20.02.2018 г. /08:15 - 14:30 ч./ - Железница, Общ. Симитли: VII-122, местност Джалева махала, местност Долно Церово, местност Шебечковица, УПИ-XII-52, Кв. 8, УПИ-ХхIV-50
На 20.02.2018 г. /08:15 - 14:30 ч./ - Симитли: Предел
На 20.02.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 22.02.2018 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 23.02.2018 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Сенокос, Общ. Симитли: Калайджийска, Чакърска
На 20.02.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 22.02.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 23.02.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Полето: Галабарци
На 20.02.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 22.02.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 23.02.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Черниче: М.Сухата Река
На 20.02.2018 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 22.02.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 23.02.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 10:30 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Симитли: Симитли
На 20.02.2018 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 22.02.2018 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 23.02.2018 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Ракитна: 004077, 010040, махала Лулейска
На 21.02.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ - Симитли: Беласица, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, махала Чубан Дере, Октомврийска, Пейо К Яворов, Плиска, Рила, Родопи, Свобода, Симитли, Трети Март, УПИ-ІІІ-1466 Кв.51, Шипка
На 21.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Градево: местност Струма Изливер Хиляд, Струма
На 21.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Железница, Общ. Симитли: местност Бачева махала, местност Джалева махала, местност Долно Церово, местност Старата Върба, Рибарска
На 23.02.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 10:30 - 13:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Полена: Вела Пеева, Георги Димитров, Димитър Благоев, Зеленка, Кокиче, Ленин, махала Ширината, местност Долна Сушица, местност Епрец, местност Мездрата-2, местност Училището, Победа, Потока, Роза, Руен, УПИ-V-18,Кв.18, УПИ-Хі-58 Кв.11, Христо Ботев, Чайка, Ширините
На 23.02.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Крупник: 000024 местност Реката, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Беглико, Божиница / Гроздовец, Васил Коларов, Васил Левски, Влахина, Георги Димитров, Георги Трайков, Гладстон, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Даме Груев, Дан Колов, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Талев, Ернст Телман, Иван Вазов, Иван Козарев, Карл Маркс, Кирил и Методий, Кокиче, Кресненско Въстание, Крупник, Лев Писарев, Ленин, М.Извор/Гроздовец, Малчика, местност Виро, местност Въчева, местност Извор/Калуцик, местност Стопански Двор, местност Текелев Шумак, Никола Парапунов, Пайсий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Промишлена Зона, Средорек, Стефан Караджа, Стефка Филипова, Текелев Шумак, Трайчо Костов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Яне Сандански
На 23.02.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Симитли: Свобода, Симитли
На 23.02.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Черниче: 9-ти Септември, Бреза, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Кирил и Методи, Ленин, М.Сухата Река, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, ПИ 156 Кв.6, Пирин, Р-Н Под Гарата, Рила, Роза, Свобода, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Яне Сандански
На 23.02.2018 г. /10:30 - 13:30 ч./ - Крупник: Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Божиница / Гроздовец, Васил Коларов, Васил Левски, Влахина, Георги Димитров, Гладстон, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Дан Колов, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Ернст Телман, Иван Вазов, Иван Козарев, Карл Маркс, Кирил и Методий, Кокиче, Кресненско Въстание, Крупник, Лев Писарев, Ленин, М.Извор/Гроздовец, Малчика, местност Извор/Калуцик, местност Текелев Шумак, Никола Парапунов, Пайсий Хилендарски, Пейо Яворов, Средорек, Стефан Караджа, Стефка Филипова, Текелев Шумак, Трайчо Костов, Хан Аспарух, Яне Сандански
На 23.02.2018 г. /10:30 - 13:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Сушица, Общ. Симитли
Община Якоруда
На 20.02.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Бел Камен
На 20.02.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 14:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Дагоново
На 20.02.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, местност Андрианов Чарк, местност Семково, Митко Саев, Полковник Иван Тричков, Р-Н Стопански Двор, Четвърта, Шеста  Елешница, Общ. Разлог: Безименна   Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулация, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета  Юруково: 029014 и 029015, Масив 29 Поквс, местност Каменако  Якоруда: Богдан Войвода, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорущица
На 20.02.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Юруково: 029014 и 029015, Масив 29 Поквс
На 20.02.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Якоруда: 7-Ми Октомври, Алпийска, Васил Левски, Васил Левски, Витоша, Витоша, Гоце Делчев, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Джебре/Иван Ботушанов/, Екзарх Йосиф, Кирил и Методи, Кожух, Места/П.Джеджеров/, местност Трещеник, местност Трещеник, Миланица/Осма/, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Ореховица, Ореховица, Пелистър, Пелистър, Петко Р.Славейков, Рила, Седма, Софроний, Средна Гора, Стефан Караджа/Никола Карад, Стокевица, Трещеник, Трещеник, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г.Бицин/, Яворов, Якорущица, Якорущица
На 20.02.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Рохлева
На 20.02.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ На 23.02.2018 г. /08:30 - 14:30 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Конарско
На 20.02.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Бунцево   Разлог: Баница   Смолево: 038217   Черна Места   Юруково: местност Каменако
На 22.02.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ - Якоруда: Букет/Петнадесета/, Васил Левски, Витоша, Грагьовец/Стефан Чернев/, Грънчар/23-Септември/, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Добро Ниве/Партизанска/, Иван Вазов, Кирил и Методи, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Четвърта /Г.Бицин/
На 22.02.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Якоруда: Алпийска, местност Трещеник, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр
На 23.02.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Якоруда: Васил Левски, Витоша, местност Трещеник, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г.Бицин/, Яворов, Якорущица
 
ОБЛАСТ ВИДИН
Община Брегово
На 22.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Балей: 000091, Албена, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бондоков, Георги Димитров, Георги С.Раковски, Дом Социални Грижи, Дунав, Иван Вазов, Тодор Петров, Трую Христов, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 21.02.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 15:30 ч./ - Балей: Александър Стамболийски, Асен Балкански, Боян Чонос, Васил Коларов, Вела Пеева, Георги Бондоков, Георги Димитров, Девети Септември, Дунав, Иван Вазов, Ленин, Московска, Тимок, Трую Христов
На 21.02.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 15:30 ч./ - Връв: Адалберт Антонов, Александър Димитров, Антон Иванов, Асен Балкански, Асен Халачев, Боян Чонос, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Виктор Юго, Витко Иванов, Гаврил Генов, Генерал Владимир Заимов, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Динов, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Гюнкин, Индже Войвода, Йордан Данов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Климент Охридски, Комсомолска, Коста Йорданов, Кочо Честименски, Ленин, Лиляна Димитрова, Мико Нинов, Митко Палаузов, Найден Геров, Неофит Рилски, Никола Й Вапцаров, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пеньо Пенев, Станке Димитров, Тодор Каблешков, Тодор Младенов, Толбухин, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 21.02.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 15:30 ч./ - Куделин: Албена, Боян Чонос, Васил Левски, Виктор Юго, Гаврил Генов, Генерал Владимир Заимов, Георги Димитров, Дом Социални Грижи, Карл Маркс, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Мичурин, Олег Кошевой, Спортист, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юрий Гагарин
На 21.02.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 15:30 ч./ - Ново Село, Общ. Ново Село: VI-62,Кв.75, XI, Александър Стамболийски, Архитект Илия Попов, Асен Златарев, Балкан, Бачо Киро, Борис Бенчев, Васил Левски, Велико Търново, Вихрен, Войвода Тодор Велков, Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Бенковски, Георги Марков, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Градинска, Демокрация, Димитър Полянов, Добруджа, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Рилски, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козлодуй, Ком, Кочо Честименски, Лермонтов, Ломоносов, Любен Каравелов, Люлин, Македония, Максим Горки, Марица, Мизия, Никола Петков, Огоста, Околовръстна, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плевенска Епопея, Плиска, Преслав, Пристанищна, Пушкин, Радецки, Рибарска, Рила, Родопи, Росица, Сава Огнянов, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стражица, Странджа, Страцин, Тимок, Тракия, УПИ XI Кв.1, Фантастика, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цар Борис I, Цар Иван Асен II, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон I, Чавдар, Шипка, Яне Сандански, Янтра
На 21.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Косово, Общ. Брегово: Александър Димитров, Александър Стамболийски, Антон Чехов, Асен Балкански, Борис Бенчев, Боян Чонос, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Виктор Юго, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Полянов, Елин Пелин, Емил Марков, Иван Вазов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Мико Нинов, Митко Палаузов, Никола Й.Вапцаров, Отец Паисий, Първи Май, Роза Люксембург, Сержант Филипов, Тимок
На 22.02.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Брегово, Общ. Брегово
На 22.02.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Гъмзово
На 22.02.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ракитница, Общ. Брегово: Ангел Кънчев, Боян Чонос, Васил Левски, Вела Пеева, Димитър Благоев, Кирил и Методий, Климент Охридски, Коста Йорданов, Любен Каравелов, Мико Нинов, Митко Палаузов, Панайот Хитов, Презвитер Козма, Стефан Караджа, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Иван Асен
На 22.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Брегово, Общ. Брегово: 1-1244 Кв.121, 320, 518, Адалберт Антонов, Алабин, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Антим Първи, Асен Балкански, Асен Халачев, Безименна, Белене, Борис Бенчев, Борис Попарданов, Боян Чонос, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Виктор Юго, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Бондоков, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Димитър Зограф, Димитър Полянов, Димо Хаджидимов, Дунав, Елещеф, Елин Пелин, Емил Марков, Ернст Телман, Заря на Комунизма, Иван Вазов, Индже Войвода, Кирил и Методий, Климент Охридски, Константин Фотинов, Кочо Честименски, Лев Толстой, Ленин, Любен Каравелов, Мико Нинов, Мирон Брезоев, Митко Палаузов, Мичурин, Найден Геров, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Ботушев, Никола Й.Вапцаров, Олег Кошевой, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пенчо Р.Славейков, Пеньо Пенев, Петко Д.Петков, Полянска, Презвитер Козма, Първи Май, Райчо Даскалов, Роза Люксембург, Розова Долина, Седми Ноември, Сергей Румянцев, Спортист, Станке Димитров, Станко Маринцестов, Тимок, Тодор Каблешков, Тодор Петров, Толбухин, УПИ-255, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Иван Срацимир, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Чарлз Дарвин, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански, Янко Сакъзов
На 22.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Косово, Общ. Брегово: Александър Димитров, Антим Първи, Асен Балкански, Асен Халачев, Борис Бенчев, Борис Янев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С.Раковски, Димитър Зограф, Иван Вазов, Ленин, Неофит Рилски, ПИ 000366, Първи Май, Тимок, Тодор Петров, Юрий Гагарин
На 22.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ракитница, Общ. Брегово: Ангел Кънчев, Боян Чонос, Васил Коларов, Васил Левски, Втори Юни, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Карл Маркс, Кочо Честименски, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Никола Й. Вапцаров, Свилен Русев, Спортист, Стефан Караджа, Тодор Петров, Фридрих Енгелс, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Смирненски, Цар Иван Асен, Цар Самуил
На 23.02.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Делейна: Александър Димитров, Антон Чехов, Асен Балкански, Асен Халачев, Борис Бенчев, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Левски, Вела Пеева, Виктор Юго, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Димитър Благоев, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Индже Войвода, Мико Нинов, Първи Май, Шипка, Юрий Гагарин
На 23.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Гъмзово: Асен Балкански, Васил Левски, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Кирил и Методий, Ленин, Мико Нинов, Никола Й.Вапцаров, Петко Д.Петков, Тодор Петров, Толбухин, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон
Община Видин
На 19.02.2018 г. /13:00 - 13:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Бела Рада: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, ул.Втора, УПИ XI-276 Кв.11, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
За периода 21-23.02.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Гомотарци: 168 Квартал VII, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Парцел 49, Кв.29, Пета, Петнадесета, ПИ 425, Първа, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Трета, Тридесет и Осма, Тридесет и Първа, Тридесет и Първа, Тринадесета, Уния Маре, Четвърта, Четиринадесета, Четиринадесета, Шеста
За периода 21-23.02.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Градец, Общ. Видин: Втора, Втора, Двадесет и Осма, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Първа, Първа, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 19.02.2018 г. /13:00 - 13:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Войница: |||-79 Кв.15, Втора, Девети Септември, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста, Яташка
На 19.02.2018 г. /13:00 - 13:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Новоселци: До Тп Сметище, Трета
На 19.02.2018 г. /13:00 - 13:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Слана Бара: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулация № на Имото 020054, Осемнадесета, Осма, Парцел 2 Кв 4, Парцел 6 Кв 6, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ 21 - 248 - Кв 35, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 19.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч.; 13:00 - 13:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Чичил: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 20.02.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Буковец, Общ. Видин: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
На 21.02.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Градец, Общ. Видин: XIx-100, Втора, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Седма, Осма, Пета, Петдесета, ПИ 492, Пи19, Първа, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Шеста
На 22.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Покрайна: 562, 827, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта
На 22.02.2018 г. /11:00 - 12:15 ч./ - Видин: Градинска, Железничарска, Княз Александър Батенберг, Княз Дондуков, Митрополит Кирил, Цар Симеон Велики
На 22.02.2018 г. /13:30 - 14:45 ч./ - Видин: Безименна, Ж/К Химик, Свети Кирил
На 23.02.2018 г. /09:00 - 09:45 ч./ - Видин: Дунавска, Път, Южна Пром.Зона
На 23.02.2018 г. /09:00 - 09:45 ч./ - Дунавци, Общ. Видин: 23 Септември, Асен Балкански, Бдин, Васил Левски, Видбол, Връшка Чука, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С Раковски, Добри Чинтулов, Драва, Дунав, Зоя Космодамянска, Капитан Петко Войвода, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Марин Киров, Маршал Толбухин, Мико Нинов, Никола Й. Вапцаров, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Седемнадесет Партизани, Сирма Войвода, Смирнов, Средец, Средна Гора, Хана, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ценко Александров, Чавдарци, Шипка, Янтра
На 23.02.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Жеглица: 110011, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Път 1, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 23.02.2018 г. /09:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Дунавци, Общ. Видин
Община Кула
На 20.02.2018 г. /10:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бойница: Ангел Кънчев, Асен Балкански, Боян Българанов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Владимир Заимов, Владимир Поптомов, Връшка Чука, Ген.Скобелев, Ген.Столетов, Генчо Косовски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Дунавска, Еделвайс, Иван Вазов, Искър, Йонка Маркова, Кирил и Методи, Ком, Коста Йорданов, Лайка, Марек, Марица, Мико Нинов, Михайлова, Мишо Мишев, Мусала, Несебър, Никола Й.Вапцаров, Оборище, Огоста, Опълченска, Палма, Пейо К. Яворов, Перчо Йорданов, Петко Р. Славейков, Пирин, Поляна, Поповчец, Преспа, Промишлена, Пуйо Войвода, Пуйо Войвода, Разлог, Рила, Симеонова, Славянска, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Толбухин, Тополовец, Трайчо Костов, Трапезица, Хаджи Димитър, Хайдук Чешма, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Урманов, Цанко Церковски, Цар Самуил, Царевец, Цибър, Цоко Кюртов, Черни Връх, Шипка, Юрий Гагарин
За периода 21-23.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Коста Перчево: Втора, Двадесет и Втора, Първа
На 19.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бранковци, Общ. Грамада: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 19.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Грамада
На 19.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Коста Перчево: 105002, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Девета, Десета, Осма, Първа, Трета, Тридесета
На 19.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кула: 5, III, VI - 6 .Кв.140, VI-1679 , Кв 29, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Антим Първи, Арда, Аспарухова, Бабин Нос, Батенберг, Бдин, Безименна, Безименна, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Връшка Чука, Възраждане, Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Гено Цанов, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Градинаров, Георги Градинаров, Георги Димитров, Георги С.Раковски, Гладстон, Добруджа, Дойран, Дунав, Загоре, Иван Вазов, Иван Кръстев, Иван Рилски, Искър, Капитан Калитин, Капитан Киряев, Кирил и Методий, Клокотница, Константин Величков, Кула, Любен Каравелов, Майор Бухарин, Марица, Мизия, Мусала, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Петков, Одрин, Отец Паисий, Петко Р.Славейков, Полковник Дрангов, Родопи, Родопи, Сливница, Средна Гора, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стоян Михайловски, Струма, Толбухин, Толбухин, Тошо Тодоров, Тунджа, УПИ 2 - 22 Кв 132, УПИ III-За Панаира Кв.45, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Чавдарова, Черно Море, Черноглав, Шипка, Янко Сакъзов
На 19.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Полетковци
На 19.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Цар Петрово: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 20.02.2018 г. /10:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бориловец: Васил Коларов, Втора, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Ленин, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 20.02.2018 г. /10:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Големаново: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шестнадесета
На 20.02.2018 г. /10:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Градсковски Колиби: Първа
На 20.02.2018 г. /10:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Извор махала: 32439,117, Втора, Главна, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета
На 20.02.2018 г. /10:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Каниц: Втора, Първа, Трета, Четвърта
На 20.02.2018 г. /10:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Киреево: 140203, Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 20.02.2018 г. /10:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кула: 4 Кв 1, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Батенберг, Баучер, Братя Миладинови, Васил Априлов, Възраждане, Възраждане, Генерал Гурко, Гено Цанов, Георги Градинаров, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Иречек, Мусала, Никола Петков, Стара Планина, Толбухин, Христо Ботев, Шипка, Янтра
На 20.02.2018 г. /10:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Периловец: Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Четвърта, Шеста
На 20.02.2018 г. /10:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Подгоре: Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Бдин, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Видин, Вит, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Иван Вазов, Искър, Йоло Гергов, Йосиф В.Сталин, Кв.7, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Михаил Здравков, Огоста, Осъм, Пейо К.Яворов, Перчо Йорданов, Пирин, Рила, Седемнадесет Партизани, Стара Планина, Стопански Двор, Стоян Милков, Тодор Петров, Христо Ботев, Царевец, Черно Море, Юрий Гагарин
На 20.02.2018 г. /10:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Полетковци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта
На 20.02.2018 г. /10:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Раброво: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 20.02.2018 г. /10:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ракитница, Общ. Брегово: Тодор Петров
На 20.02.2018 г. /10:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Раковица: 236005, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемдесет и Втора, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Седма, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Шеста, Петдесета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Осма, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета
На 20.02.2018 г. /10:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Старопатица: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 20.02.2018 г. /10:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Толовица: Валентина Терешкова, Ленин, Първа, Трета, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 20.02.2018 г. /10:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Цар Шишманово: 070134, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Вела Пеева, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Ленин, Лиляна Димитрова, Малчика, Мико Нинов, Митко Палаузов, Петко Р.Славейков, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черни Връх
На 20.02.2018 г. /10:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Шипикова махала: Първа
На 20.02.2018 г. /10:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Шишенци: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, махала Драгичева, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 20.02.2018 г. /10:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Шишманово
 
ОБЛАСТ ВРАЦА
Община Враца
На 23.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Враца: Ален Мак, Безименна, Бистрец, Бистрешко Шосе, Бистрица-Б, Блокове на Противочумен Инст., Бориките, Боровица, Ботуня, Гаврил Бистричанин, Дружба, Еделвайс, Езерото, Илинден, Индустриална, Калето, Касината, Кв. Бистрец, М. Чудна, Люляците-Б, Маджар, Манастирска, Мътница, Радовене, Рила, Рула, Скът, Славов Дол, Сливница, Стоян Орловски, Студен Извор, Студил, Суходолска, УПИ 8,19, 31, Хранително-Вкусова Зона, Чудна
На 21.02.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Враца: Ангел Кънчев, Илинден, Никола Обретенов, Ниш, Райко Алексиев, Христо Ботев
На 20.02.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Враца: Васил Кънчов, Найден Геров, Никола Войводов, Самуил
На 21.02.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Враца: Георги С. Раковски, Иванка Ботева, Любен Каравелов, Стоян Калъчев, Трайко Китанчев
На 22.02.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Враца: Драган Цанков, Дъбника, Околчица
Община Мездра
За периода 19-23.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Крапец, Общ. Мездра: Ален Мак, Враца, Вълчо Проданов, Драва, Извор, Искър, Камен Павлов, Леденика, Минзухар, Мир, Околчица, Рила, Роза, Стара Планина, Струма, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин;
На 21.02.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Боденец: Антим I-ви, Арда, Бачо Киро, Безименна, Божур, Вит, Георги Димитров, Дружба, Огоста, Роза, Христо Ботев;
На 21.02.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Върбешница: 1-ви Май, Александър Стамболийски, Ботуня, Васил Левски, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Динко Петров, Дунав, Еделвайс, Иван Вазов, Искър, Люлин, Марица, местност Белчов Дол, местност Езерото, Минзухар, Огоста, Осъм, Пирин, Райко Даскалов, Речка, Рила, Родопи, Скът, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Юрий Гагарин, Янтра;
На 21.02.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Крапец, Общ. Мездра: Ален Мак, Веслец, Волга, Враца, Вълчо Проданов, Драва, Здравец, Извор, Искър, Камен Павлов, Ком, Леденика, Лом, местност Крапешко Езеро, Минзухар, Мир, Околчица, Преслав, Рила, Роза, Стара Планина, Струма, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин;
На 21.02.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Мездра: Жп Район;
На 21.02.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Руска Бела: Александър Стамболийски, Ален Мак, Балкански Вихър, Благой Иванов, Ботуня, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Динко Петров, Иван Винаров, Кирил и Методий, Кръстьо Ташев, Маршал Толбухин, местност Садината, Митко Палаузов, Мътница, Оборище, Околчица, Олег Кошевой, Опълченска, Райко Даскалов, Суходолска, Тодор Каблешков, Тотка Илиева, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цена Ташева, Ятак;
На 22.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бов, Общ. Своге: Бовска Габровница;
На 22.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Габровница, Общ. Своге;
На 22.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Еленов Дол;
На 22.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Очиндол: Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Вазов, Искър, махала Реката, Оборище, Пършевица, Станке Димитров, Тракия, Хан Аспарух, Цар Асен, Чапаев, Шипка;
На 22.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Елисейна: Безименна, Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Заводска, Иван Костов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев;  Зверино: VІІІ-671, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Беласица, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вола, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Динко Петров, Здравец, Златица, Искър, Канала, Кирил и Методий, Комсомолска, Лиляна Димитрова, Люлин, местност Алиов Дол, Митко Палаузов, Младост, Никола Вапцаров, Никола Войновски, Никола Марков-Колката, Оборище, Оданат, Околчица, Опълченска, Пейо Яворов, Пирин, Поп Андрей, Преслав, Рила, Рътовете, Средец, Стадиона, Стара Планина, Струма, Съби Димитров, Тотка Илиева, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чавдар, Юрий Гагарин;  Злидол: Ген.Иван Кинов, Димитър Илиев, Заводска, Искър, Комсомолска;  Игнатица: 1-ви Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Иванов-Анко, Балкан, Бахчата, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Габровница, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, местност Игнашка Габровница, Мир, Младост, Опълченска, Преслъп, Райко Даскалов, Рила, Стара Планина, Трънски Рът, Христо Ботев;  Лютиброд: 3-ти Юни, V 608, XI-531, Атанас Кинов, Баба Илиица, Безименна, Булата, Валеновица, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Апостолов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Герго Кьопчов, Димо Дичев, Здравченик, Иван Вазов, Иглика, Искър, Йордан Лютибродски, Кв16 УПИ-212, Комсомолска, Коритен, Лазар Станев, местност Парка, местност Тераса,Р. Искър, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Петко Цоловски, Рашов Дол, Ритлите, Роза, Селището, Софроний Врачански, Станке Димитров, Стара Планина, Черепиш;  Мездра: Георги Кирков, Жп Район, Лещака, Принчовец, Св.Св. Кирил и Методий, Христо Ботев;  Оселна, Общ. Мездра: Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Драндарска Падина, извън регулация, Малчика, Стара Планина, Христо Ботев;  Ребърково: Ален Мак, Бераново, Божур, Гаврил Генов, Здравец, Кокиче, Незабравка, Синчец, Слънчев Бряг, Юрий Гагарин;
На 22.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Елисейна: Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Заводска, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев;
На 22.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Мездра: Георги Кирков;
Община Роман
На 19.02.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 20.02.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Караш: Почивен Дом Бунгалата;
За периода 19-23.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Радовене: Александър Стамболийски, Батак, Възрожденска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Найден Геров, УПИ XVII-35, Кв.4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Симеон Велики;
На 19.02.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 20.02.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Кунино: Акациите, Георги Ив.Димитров, Градище, Илия Пенчовски, Йоло Бърдаров, Катарашка, Кокиче, Куна Кралица, Липите, Люляк, Надлеза, Отец Паисий, Петко Василев, Петко Лалов, Пишурата, Самуилица, Симеон Найденов, Софроний Врачански, Теменуга, Трифон Даскала, Христо Кънински, Цветан Гановски, Цено Тодоров, Червеница;  Радовене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Батак, Бачо Киро, Борис I, Васил Левски, Възрожденска, Ген. Скобелев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Найден Геров, Паисий Хилендарски, Стефан Караджа, УПИ XVII-35, Кв.4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон Велики;  Стояновци, Общ. Роман: Акация, Алеко Константинов, Безименна, Брусенска, Васил Левски, Вежен, Вихрен, Грозьо Костадинов, Еделвайс, Здравец, Люляк, местност Пладнището, местност Чифлика, Раковец, Роза, Софроний Врачански, Търговска, УПИ ХІІІ-292, Кв.22, Христо Ботев, Чифлишка, Шипка;
На 19.02.2018 г. /08:30 - 08:45 ч./ На 20.02.2018 г. /16:15 - 17:00 ч./ - Роман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Гарван, Ген. Столетов, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Д-Р Стоян Стоянов, Димитър Баковски, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Жил.К-С Роман, Захари Стоянов, Иван Вазов, Илия Темелски, Искър, Камен Петков, Капитан Петко Войвода, Кв 61, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Малък Искър, Митко Палаузов, Митко Пешев, Нешо Миковски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Петко Каравелов, Петко Р. Славейков, Пирин, Полковник Гарденин, Рила, Родопи, Романова Крепост, Софроний Врачански, Средна Гора, Стефан Караджа, Струпешка, Сухо Поле, Топчовец, Тотка Илиева, Търговска, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Чавдар, Шейново, Шипка;
На 19.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 20.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Кунино: Петко Лалов

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Вижте къде ще спира водата в София 0| 2816 |13.02.2018 . Ген. Васил Василев: Гардове от НСО трябва да бъдат спирани 3| 4131 |10.02.2018 . Ето къде ЧЕЗ ще спира тока 0| 3553 |09.02.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 3072 |08.02.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах