Сряда, 16 Януари 2019, 02:36
Frognews
0| 2700 |14.12.2018

Къде ЧЕЗ спира тока?

.
Източник: БГНЕС
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 17 – 21 декември 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ
Дата/период Времетраене Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

София град
Община Витоша
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 19.12.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 21.12.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: 614-та, 614-та/Витоша/, Байкал, Балканска Война, Божур, Боянска Песен/774/, Булаир/613/, Васил Чекаларов, Герганица, Деян Гьоргов/612/, Иваница Данчев, Орешарска, Панорамен Път, Росен, Севастократор Калоян/Алекса
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ - София: Акад.Петър Динеков/445-та/, Драгалевци, Околовръстен Път, Паиде Судисов, Света Петка Българска, УПИ Iv- 3047, Черни Връх
На 18.12.2018 Г. /11:00 - 16:15 Ч./ - София: Белия Кладенец, Боянска Китка/Кв.Бояна/, Дренето, Каменно Здание, Маруша, Ралевица, Шишманова Конница/620/
На 19.12.2018 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ - София: Кв. Бояна, Кв. Драгалевци, Кв. Симеоново
На 17.12.2018 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ На 18.12.2018 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ - София: Кв. Бояна, Кв. Драгалевци, Кв.Симеоново
На 21.12.2018 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ - София: Кв. Бояна, Кв. Симеоново , Кв.Драгалевци
На 20.12.2018 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ - София: Кв. Бояна, Кв. Симеоново, Кв.Драгалевци
Община Възраждане
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: Гюешево/Ламби Кандев/, Сердика
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 11:00 Ч./ - София: Странджа
Община Изгрев
На 19.12.2018 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ - София: Апостол Карамитев, Дианабад
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София: Васил Калчев , Г.М. Димитров , Методи Попов, Тинтява, Щъркелов
На 21.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София: Васил Калчев, Г.М. Димитров , Методи Попов, Тинтява, Щъркелов
На 17.12.2018 Г. /09:01 - 16:00 Ч./ - София: Васил Калчев, Г.М. Димитров, Методи Попов, Тинтява, Щъркелов
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София: Васил Калчев, Г.М. Димитров, Тинтява, Щъркелов
На 20.12.2018 Г. /09:30 - 16:30 Ч./ - София: Дианабад, Драган Цанков, Дървеница
Община Искър
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - Кривина, Общ. Столична: Балабана/Серафим Стойков/
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 21.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София: Борис Стефанов , Дианабад , Дружба 2, Златарски , Кирил Попов
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София: Борис Стефанов, Дианабад , Дружба 2, Дружба 2, Златарски , Кирил Попов
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София: Борис Стефанов, Дианабад, Дружба 2, Златарски, Кирил Попов
Община Красна Поляна
На 17.12.2018 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ - София: 315 А /Красна Поляна/, 315-та/Красна Поляна/, 316-та/Красна Поляна/, 322-ра/Красна Поляна/, 323-та/Красна Поляна/, Възкресение/Стоян Лепоев/, Гайтанци, Друган, Метал, Метохия, Мирни Дни, Нов Живот, Тумба
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: Западен Парк/Христо Михайло, Перуника
Община Кремиковци
На 21.12.2018 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София: 1-ва /Враждебна/, 21-ва/Враждебна/, 23-та/Враждебна/, 25-та/Враждебна/, 26-та /Враждебна/, 3-та /Враждебна/, 4-та /Враждебна/, 5-та/Враждебна/, 6-та /Враждебна/, 61-ва /Враждебна/, Враждебна
На 19.12.2018 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - София: Ангел Маджаров /Челопечене/, Вачова /Челопечене/, Димитър П. Димитров /Кв. Челопечене/, Доло /Челопечене/, Йордан Димчев /Челопечене/, Кежова /Челопечене/, Комсомолска /Челопечене/, Латинка /Челопечене/, Манастира /Челопечене/, Михаил Гелев /Челопечене/, Панова /Челопечене/, Ридо /Челопечене/, Септемврийци /Челопечене/, Стопанска /Челопечене/, Стоян Шонев /Челопечене/, Челопечене
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София: Балкан /Ботунец 1/, Ботунец 1, Българка /Ботунец 1/, Васил Левски, Васил Левски /Ботунец 1/, Витиня /Ботунец 1/, Гилица /Ботунец 1/, Стопански Двор
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 10:30 Ч./ - София: Ботунец 1, Ботунец 2, Искър /Ботунец 1/
Община Лозенец
На 17.12.2018 Г. /09:15 - 12:00 Ч./ - София: 410-та, Ііі-335,1275,Кв.142, Гоце Делчев/Емил Марков/, Пи 681 Кад.Лист.642, Черни Връх
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: Ангел Каралийчев, Братя Чакрин /438-Ма/, Иван Пейчев/443-та/, Йордан Стубел/444-та/, Леа Иванова , Проф.Жечо Атанасов, Проф.Милко Борисов, Слав Караславов, Чавдар Мутафов/452-ра/
На 21.12.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: Ангел Каралийчев, Йордан Стубел/444-та/, Леа Иванова, Проф.Милко Борисов, Слав Караславов
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: Асен Разцветников/431-ва/, Георги Райчев/434-та/, Емануил Попдимитров/432-ра/, Проф.Васил Стоин/440-та/, Симеоновско Шосе , Чавдар Мутафов, Яна Язова
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: Борис Арсов , Братя Чакрин /438-Ма/, Данаил Крапчев/442-ра/, Константин Петканов/437-Ма/, Леа Иванова, Проф.Милко Борисов , Слав Караславов , Чавдар Мутафов, Яна Язова
Община Люлин
На 19.12.2018 Г. /09:30 - 13:15 Ч./ - София: Захари Стоянов
На 17.12.2018 Г. /09:45 - 12:30 Ч./ - София: Люлин 6, Никола Беловеждов
Община Младост
На 20.12.2018 Г. /08:00 - 08:15 Ч./ - Бистрица, Общ. Столична: Вилна Зона Бункера
На 20.12.2018 Г. /08:00 - 08:15 Ч./ - София: 1-ва/ В.З. Малинова Долина/, 16-та /В.З.Малинова Долина/, 2-ра /Ж.К.Бункера/, 25-та /Ж.К.Бункера/, 532, 6-та /Ж.К.Бункера/, Бистришко Шосе, Липа, Луда Река, Малинова Долина, Ул. Широки Път
На 18.12.2018 Г. /08:00 - 14:15 Ч./ - София: Горубляне
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ - София: Долците, М.Младост 3 УПИ XII-6069,6119,Кв.2б, Младост, Младост 3
На 17.12.2018 Г. /08:00 - 16:30 Ч./ На 18.12.2018 Г. /08:00 - 16:30 Ч./ На 19.12.2018 Г. /08:00 - 16:30 Ч./ На 20.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ На 21.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - София: Младост 1а
Община Надежда
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: Ломско Шосе
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: Петър Панайотов/281-ва/, Свобода
Община Нови Искър
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ - Мировяне: Васил Левски /Асен Белев/
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ - Нови Искър: Еделвайс, Иван Вазов/Радка Танева/, Искърско Дефиле, Ком, Летец, Старата Върба, Хаджи Димитър/Бузлуджа/
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ - София: Хаджи Димитър
Община Овча Купел
На 18.12.2018 Г. /12:15 - 16:15 Ч./ - Овча Купел: Бл.
На 17.12.2018 Г. /10:00 - 13:00 Ч./ - София: 111-та/Младост/, В.З. Люлин, В.З.Люлин, В.З.Люлин , УПИ V -1075 , Кв 10, Георги Бенковски, Люлин, Люлинска Скала, Местн.В.З Люлин, Местност Бонсови Поляни, Овча Купел, Пи 1898.28,М.В.З.Леските, УПИ 13-251,252,Кв.1, УПИ Ііі-170,Кв.15 М.В.З.Люлин
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: Валозите, Горна Баня, Жамбилица, Овча Купел 1, Павит, Планиница, Урал, Христо Стефчов/Кирил Михов/
На 18.12.2018 Г. /12:15 - 16:15 Ч./ - София: Месечинка/745-та/, Обиколна, Овча Купел 1
На 19.12.2018 Г. /09:15 - 12:15 Ч./ - София: Монтевидео/Пионерски Път/, Овча Купел, Овча Купел 1
Община Панчарево
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - Герман: Васил Стоилов/Никифор Трайк, Вилите Ливадето, Г.П.Даскала/Теменужка/, Иглика/7-Ма/, Искър/32-ра/, Липа/10-та/, Минзухар/6-та/, Патриарх Герман/9 Септември, Трети Март /3-та/, Явор/9-та/
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - Лозен, Общ. Столична: Арда/В.З.Врана-Лозен/
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ На 19.12.2018 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ На 21.12.2018 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - Лозен, Общ. Столична: Вилна Зона Свети Димитър, Детелина/91/, Кайгана, М. Св.Димитър, Местн.Пешуница, Пешуница, Пи 172 М.Чикерица Шабаница, Св.Митър, Черковна
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - Панчарево: 22-ра, Бор, Васил Левски/9 Септември/, Вилна Зона Ловджийска Чешма, Елин Пелин/Ленин/, Ленището/Малчика/, Ловджийска Чешма, Петко Войвода, Риляник/Георги Димитров/, Самоковско Шосе, Шуманец/Димитър Благоев/
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Панчарево: 22-ра, Васил Левски/9 Септември/, Димитър Пенев/Ст.Младенов/, Елин Пелин/Ленин/, Ленището/Малчика/, Руджери/В.Коларов/, Самоковско Шосе
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - Панчарево: 3-та/В.З.Малинова Долина/, Александър Стамболийски, Бистришка Река, Васил Левски/9 Септември/, Елин Пелин/Ленин/, Шуманец/Димитър Благоев/
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - Панчарево: Вз Градище Идент.042346950625, Вз Косанин Дол П-Л Іv-197,Кв.2, Вилна Зона Градище, Вилна Зона Ловджийска Чешма, Деница/В.З.Градище/, Детски Град, Зорница/В.З.Градище/, Косанин Дол, Местност Косанин Дол, Младежка/В.З.Градище/, Ружа/В.З.Градище/, Сълзица/В.З.Градище/, Тинтява/В.З.Градище/, Явор/6-та/
На 19.12.2018 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ - София: В.З.Градище
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София: Гео Милев
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София: Местност Косанин Дол, Ралица
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София
Община Подуяне
На 18.12.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - София: Проф.Иван Шишманов, Хаджи Димитър
Община Сердика
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 16:15 Ч./ - София: Ген. Столетов
Община Слатина
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 11:00 Ч./ - София: Гео Милев, Манастирска/Васил Воденичар, Симеонов Век, Трудолюбие, Христо Максимов
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 12:15 Ч./ - София: Кутловица/Михайловград/
Община Триадица
На 20.12.2018 Г. /13:30 - 14:30 Ч./ - София: Бул. Витоша , Гургулят/Т.Киркова В.Благо/, Патриарх Евтимий, Цар Асен




Област Благоевград
Община Благоевград
На 18.12.2018 Г. /12:30 - 15:30 Ч./ - Банско: Хан Тервел
На 20.12.2018 Г. /08:15 - 15:30 Ч./ - Благоевград: Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Илинден, Липа, Любен Каравелов, Местност Авганцов Чифлик Ш.72, Местност Горски Разсадник, Местност Пенков Чифлик, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Струма, Струмско Център
На 17.12.2018 Г. /08:00 - 16:30 Ч./ На 18.12.2018 Г. /08:00 - 16:30 Ч./ На 19.12.2018 Г. /08:00 - 16:30 Ч./ На 20.12.2018 Г. /08:00 - 16:30 Ч./ - Благоевград: Антон Чехов, Васил Левски, Илинден, Петър Зографски, Полковник Дрангов, Св. Димитър Солунски, Страцин, Тодор Александров
На 18.12.2018 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ - Благоевград: Броди, Освобождение, Струмско Център, Трудолюбие, Цар Самуил, Чавдар
На 18.12.2018 Г. /12:30 - 15:30 Ч./ - Благоевград: Васил Левски, Даме Груев, Джеймс Баучер, Крушево, Радовиш, Ул. Даме Груев, Кв. 216, УПИ-XII, Пи04279.617.14 И 04279.617
На 18.12.2018 Г. /08:30 - 13:30 Ч./ - Благоевград: Еленово
На 20.12.2018 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ - Благоевград: Запад, Иван Михайлов, Илинден, Майор Стефан Иванов, Марица, Полк.Кирил Чамишки, Цар Симеон
На 20.12.2018 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - Благоевград: Огражден, Освобождение, Струма, Струмско Център, Яне Сандански
На 17.12.2018 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ - Благоевград: Струмско Център
На 19.12.2018 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ - Благоевград: Струмско Център, Трудолюбие, УПИ-Xiv ИУПИ-Xxi Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На
На 19.12.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ На 20.12.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - Делвино, Общ. Благоевград: Баздо, Махала Кацарска, Местност Преслапо, Пл. 11
На 18.12.2018 Г. /08:30 - 13:30 Ч./ - Еленово, Общ. Благоевград: 022039 М.Гошевица, Местност Еленовско Дере
На 18.12.2018 Г. /11:30 - 14:00 Ч./ - Еленово, Общ. Благоевград: 035028, Изгрев
На 18.12.2018 Г. /11:30 - 14:00 Ч./ - Изгрев, Общ. Благоевград: Васил Левски, УПИ Vi-405, Кв.26, УПИ Xv-391,Кв.6, УПИ-І-394,Кв.13, УПИ-Х-159,Кв.4
На 18.12.2018 Г. /13:30 - 16:30 Ч./ На 20.12.2018 Г. /12:30 - 16:30 Ч./ - Обнова: Ив.Вазов
На 18.12.2018 Г. /13:30 - 16:30 Ч./ На 20.12.2018 Г. /12:30 - 16:30 Ч./ - Покровник: Ленището
На 20.12.2018 Г. /08:15 - 15:30 Ч./ - Покровник: Покровнишко Шосе
Община Гоце Делчев
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ - Абланица, Общ. Хаджидимово: 000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил И Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, Местност Вельов Рид, Местност Лозята, Местност Шатора, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П.Р.Славейков, Пи -778, Площада, Победа, Родопа, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет И Пета, Тридесет И Шеста, Тъпане, УПИ Іі, Кв.44, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чешмите, Юрий Гагарин
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ - Беслен: Парцел 227 По Плана На С. Беслен
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ - Блатска: 030023, Местн. Бозукдермен
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ - Боголин: 253
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ - Гайтаниново: 021056 М. &Quot;Жингов Бряст&Quot;
На 17.12.2018 Г. /09:30 - 16:30 Ч./ - Гоце Делчев: Вихрен, Гьорче Петров, Драма, Иларион Макариополски, Искър, Кичево, Ниш, Пирот, Преспа, Славянска, Солун, Средна Гора, Стефан Захариев, Тодор Александров, Хр.Смилянов 38а, Христо Силянов, Юг
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ - Гоце Делчев: Гоце Делчев, Гоце Делчев, Дунав, Местност Мочура, Царица Йоана
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - Гоце Делчев: Гоце Делчев, Местност Мочура
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 16:30 Ч./ На 19.12.2018 Г. /09:30 - 16:30 Ч./ - Гоце Делчев: Драма, Искър, Славянска, Солун, Средна Гора, Тодор Александров, Юг
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ - Гоце Делчев: Драма, Местност Мочура
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ - Гърмен: Местност Маноле
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ - Долно Дряново
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ - Дъбница: Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ - Илинден, Общ. Хаджидимово
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч./ - Копривлен: 000381, 024015, 585 Кв.3, Александър Стаболийски, Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Граничар, Драва, Драва, Драма, Драма, Драма, Завода, Завода, Здравец, Изгрев, Илинден, Илинден, Кирил И Методи, Кирил И Методи, Кокиче, Малка Еловица, Младост, Мрамора, Неуточнен Адрес, Освобождение, Паисий Хилендарски, Парка, Петър Берон, Петър Берон, Петър Берон, Пи-000186, Първи Май, Първи Май, Свети Георги, Свети Димитър, Славянска, Славянска, Стопански Двор, Стопански Двор, Тодор Паница, Тодор Паница, Тодор Паница, Фец Топола1, Фец Топола2, Хіі-544 Кв. 1, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Калоян, Цар Симеон, Цар Симеон, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Яне Сандански, Яне Сандански
На 20.12.2018 Г. /15:30 - 16:30 Ч./ - Копривлен: 000381, Александър Стаболийски, Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Граничар, Драва, Драма, Драма, Завода, Завода, Здравец, Изгрев, Илинден, Кирил И Методи, Кирил И Методи, Кокиче, Малка Еловица, Младост, Паисий Хилендарски, Парка, Петър Берон, Петър Берон, Пи-000186, Първи Май, Свети Георги, Свети Димитър, Славянска, Стопански Двор, Стопански Двор, Тодор Паница, Тодор Паница, Фец Топола1, Фец Топола2, Хіі-544 Кв. 1, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Яне Сандански
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - Копривлен: Фец Топола1, Фец Топола2
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ - Крибул: 262
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ - Крушево, Общ. Гърмен: Vі-138, Кв.10, Іх-108
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - Лъжница: Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Елена Лефтерова, Ивайло, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Опълченска, Прогрес, Стопански Двор, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ - Лъки, Общ. Хаджидимово
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - М.Ташков Мост: Стп Бозукова
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ - Мусомища: 027116, 32012, Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Братя Миладинови, Бяло Море, Владимир Поптомов, Генерал Гурко, Георги Папалезов, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р.Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Кавала, Каваците, Кирил И Методий, Клокотница, Краището, Кулата, Лозята, М. Отавата, Марица, Места, Местност Ливадите, Местност Параклиса, Местност Стопански Двор, Местност Чукутлука, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Ниш, Орехите, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пейо К. Яворов, Пирин, Плиска, Рила, Сан Стефано, Сливница, Стопански Двор, Струга, Судинград, Толбухин, Топлика, УПИ І-68, УПИ-Vіі ,Кв. 63, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Янтра
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ - Ново Лески: М.Варадите, Местност Варади, С. Ляски, Имот 501003
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ - Парил
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ - Петрелик
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ - Садово, Общ. Хаджидимово: М.Вършилата -Индентификатор №042003
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ - Теплен
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ - Тешово: УПИ-Iv+106
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч./ - Хаджидимово: 015002, VIII, X-551,Кв.44, І-319, Кв.81, Акация, Акация, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Баба Тонка, Бачо Киро, Бор, Бреза, Васил Левски, Васил Левски, Вихрен, Възрожденска, Генерал Жостов, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Иван Вазов, Иван Вазов, Илинденци, Кирил И Методий, Кирил И Методий, Климент Охридски, Климент Охридски, Македония, Македония, Места, Места, Местност Долна Вария, Местност Савака, Местност Свети Димитър, Местност Тумбата, Младост, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Опълченска, Опълченска, Ореляк, Ореляк, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Петър Берон, Пирин, Победа, Прогрес, Св.Димитър, Свети Георги, Свети Георги, Свети Димитър, Спартак, Средни Ливади, Стопански Двор, Стопански Двор, УПИ-Іх-74, Кв.73а, Теменуга, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Трети, Трети, Хан Омуртаг, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил
На 20.12.2018 Г. /15:30 - 16:30 Ч./ - Хаджидимово: 015002, X-551,Кв.44, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бор, Бреза, Васил Левски, Вихрен, Възрожденска, Генерал Жостов, Георги Бенковски, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Иван Вазов, Кирил И Методий, Климент Охридски, Македония, Места, Местност Долна Вария, Неуточнен Адрес, Опълченска, Ореляк, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Берон, Пирин, Победа, Прогрес, Свети Георги, Стопански Двор, УПИ-Іх-74, Кв.73а, Тодор Каблешков, Трети, Хан Омуртаг, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ - Хвостяне: 28028, УПИ-V, Кв.2
Община Кресна
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 11:15 Ч./ - Кресна: Александър Македонски, Вихрен, Влахински Езера, Еделвайс, Здравец, Крива Ливада, Отец Паисий, Перун, Пирински Бор, Разколска, Синаница, Солунска, Стоян Войвода, Тодорин Връх, Яне Сандански
Община Петрич
На 17.12.2018 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ На 18.12.2018 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ На 19.12.2018 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ На 20.12.2018 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ - Кавракирово: Местност Тополите
На 19.12.2018 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ - Кърналово: Вит, Витоша, Г.Димитров, Извън Регулацията, Местност Бельовица, Местност Джуново, Местност Юрето, Одрин, Петко Р.Славейков, Станке Лисичков, Стара Планина, Хилендар, Цар Калоян, Чекръко, Шипка, Юрето
На 17.12.2018 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ На 18.12.2018 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ На 19.12.2018 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ На 20.12.2018 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ - Михнево: Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Извън Регулацията, Лазар Данаилов, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи Май, Самуилова Крепост, Стопански Двор, Тома Митов, Червена Скала, Шипка
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 10:30 - 11:00 Ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 1, Кв.355, Агапий Войнов, Атанас Маджаров, България, Георги Урумов, Дончо Лазаров, Европа, Истра, Кат Петрич, Катя Паскалева, Марица, Места, Местност Грамадите, Папульо, Параскева Филипова, Полковник Дрангов, Промишлена Зона, Рокфелер, Свети Климент Охридски, Свобода, Софрони Врачански, Тодор Стоянов, Търговски Комлекс Биляна, УПИ Vі-374,Кв.351, Хіі-3719,Кв.8, Цанко Церковски, Цар Самуил, Цар Симеон, Черно Море
На 17.12.2018 Г. /13:30 - 14:00 Ч.; 15:00 - 15:30 Ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Бабуна, Битоля, Воден, Гарата, Д-Р Асен Златаров, Долна Джумая, Дунав, Ильо Войвода, Каймак Чалан, Капитан Никола Парапанов, Кожух, Местност Кумли, Местност Под Гарата, Морихово, Осогово, Полковник Дрангов, Поп Богомил, Промишлена Зона, Рокфелер, Серска, Солунска, Стопански Двор, УПИ Ix Кв.39, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Калоян, Цар Самуил, Червена Скала, Шипка
На 20.12.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Георги Урумов, Дунав, Ильо Войвода, Каймак Чалан, Местност Бухото, Огражден, Охрид, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Поп Богомил, Свети Климент Охридски, Серска, Тодор Александров, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Борис III, Червена Скала
На 17.12.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ На 18.12.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ На 19.12.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Дунав, Каймак Чалан, Полковник Дрангов, Поп Богомил, Серска, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Борис III, Червена Скала
На 17.12.2018 Г. /13:30 - 15:30 Ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Дунав, Полковник Дрангов, Поп Богомил, Серска, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Червена Скала
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 11:00 Ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Георги Урумов, Дончо Лазаров, Кат Петрич, Марица, Параскева Филипова, Полковник Дрангов, Цар Самуил, Цар Симеон
Община Разлог
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Седма, Двадесет И Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Бански Път, Неофит Рилски, Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тринадесета, Х-276 Кв.25
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 12:30 Ч./ - Разлог: 5-Ти Километър, Местност Пети Километър
На 17.12.2018 Г. /09:15 - 10:15 Ч./ - Разлог: Бела Река, Христо Ботев
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 12:30 Ч./ - Разлог: Гарата, Илинден, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев
Община Сандански
На 18.12.2018 Г. /12:00 - 14:15 Ч./ - Влахи: Вилна Зона Върбите, Върбите, Горните Ливади, Грънчарска Скала, Местност Върбите, Синаница, Средни Ливади, УПИ Іі, Кв.4 - В.З. Въбите
На 18.12.2018 Г. /12:00 - 14:15 Ч./ - Илинденци: Боровец, Извън Регул./Р.Шашка/, Местност Боровец, Местност Врабча, Местност Врабче, Синаница, Тридесет И Втора, Тридесет И Шеста
На 18.12.2018 Г. /12:00 - 14:15 Ч./ - Кресна: Върбите, Неуточнен Адрес, Синаница
На 18.12.2018 Г. /12:00 - 14:15 Ч./ - Плоски: Ален Мак, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Долна Махала, Дружба, Еделвайс, Елово, Иван Козарев, Кокиче, Кочо Честименски, Лиляна Димитрова, Местност Валога, Местност Поручик Минков, Методи Христов, Мир, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка, Явора
На 18.12.2018 Г. /12:00 - 14:15 Ч./ - Сандански: Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Любен Каравелов, Местност Калинките, Местност Соколовец, Местност Ушите, Местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Опитна Станция, Р-Н Пътно Управление, Р-Н Ушите, Р-Н Хано, Свобода
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 18.12.2018 Г. /11:00 - 16:15 Ч./ - Сандански: Асен Хадживасилев, Георги Казепов, Еделвайс, Захари Стоянов, Одрин, Пирин, Свети Димитър, Свобода, Селището, Соколова Скала, Ушите, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ - Сандански: Васил Кънчев, Иван Рилски, Никола Вапцаров, Св.Св. Кирил И Методи, Св.Св.Козма И Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен
На 19.12.2018 Г. /13:00 - 16:15 Ч./ - Склаве: 7-Ми Конгрес, Бялата Пръст, Гоце Делчев, Климент Охридски, Комсомолска, Марица, Местност Вангелов Андък, Местност Панаира, Отец Паисий, Партизанска, Първи Май
Община Сатовча
На 18.12.2018 Г. /10:30 - 16:00 Ч./ - Ваклиново: 124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Граничарска, Дончо Ганев, Кирил И Методи, Кл.Охридски, Лале, Неуточнен Адрес, Парка, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Стефка Събчева, Страцин
На 18.12.2018 Г. /10:30 - 16:00 Ч./ - Кочан: Пристране
Община Симитли
На 19.12.2018 Г. /11:30 - 16:30 Ч./ - Железница, Общ. Симитли: Местност Джалева Махала, Местност Долно Церово, Местност Караджевица
На 19.12.2018 Г. /08:30 - 13:30 Ч./ - Симитли: Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Георги Попов, Гоце Делчев, Илинден, Кв. 43, Петно № 4 По Плана На Симитли, Квартал 26а, Петно №3 По Плана На Гр. Симитли, Надежда, Ораново, Пазара, Първи Май, Рила, Симитли, Славей, Трети Март, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Шипка
На 19.12.2018 Г. /11:30 - 16:30 Ч./ - Симитли: Ораново
Община Якоруда
На 17.12.2018 Г. /10:00 - 13:00 Ч./ - Черна Места


Област Кюстендил
Община Бобошево
На 18.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ - Блажиево: Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св.Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ - V-77,Кв.11, Хii,Кв.22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис
На 18.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ - Бобошево: 14532.040.017, XIII-591 Кв.65, Ал.Константинов, Ал.Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. И К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил И Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М.Турсуно Пи №135017, Местност Галенковци, Местност Герена, Местност Друма, Местност Затона, Местност Кощанево, Местност Липовица, Местност Манастира, Местност Миладин, Местност Мърдище, Местност Секелица, Местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, Път 104, Пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор
На 18.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ - Висока Могила: Мильов Рид
На 18.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ - Вуково: 087040, 12351.153.0030
На 18.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ - Грамаде, Общ. Дупница: Іх - 136, Кв. 18
На 18.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ - Доброво: Vі-293, Кв. 20
На 18.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ - Дупница: Местност Мело
На 18.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ - Каменик
На 18.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ - Рила
На 18.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ - Скрино: 116
На 18.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ - Слатино, Общ. Бобошево: Лоза, Местност Слатинско Ханче, Цар Борис
На 18.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ - Смочево: 048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, Махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-Vііі-361,Кв.15, Христо Ботев
На 18.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ - Сопово
Община Дупница
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ - Дупница: I, Кв. 79, I,Кв.79, Княз Борис I, Лоза, Пазарна, Свети Иван Рилски, УПИ I,Кв. О.Т.2189-2190, УПИ I,Кв.79, Хан Аспарух, Хан Крум, Черковна
На 17.12.2018 Г. /12:30 - 13:00 Ч./ - Дупница: I,Кв.124 Ж.П Гара, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Велико Търново, Втори Януари, Възход, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Гр. Дупница, УПИ V, Кв.191, Доктор Сапунджиев, Жп Гара Приемна, Местност Курт Дере, Мир, Никола Малашевски, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Прогона, Родопи, Свети Иван Рилски, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Тютюнева Долина, УПИ Ii - 449, Кв.1911, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чаталджа, Шейново, Южен
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 19.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 21.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Втори Януари, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Местност Дренски Рид, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Райна Княгина, Родопи, РУПИте, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Шейново

Община Кюстендил
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 12:00 - 15:00 Ч./ - Багренци: Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим.Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище На С.Багренци И С.Граница, Иван Вазов, Извън Регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, Местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 12:00 - 15:00 Ч./ - Берсин
На 17.12.2018 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 13:30 - 16:00 Ч./ - Бобешино
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ - Брест, Общ. Трекляно: Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 16:00 Ч.; 09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ - Бъзовица: Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката
На 17.12.2018 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 13:30 - 16:00 Ч./ - Вратца: Махала Вучкова, Махала Гаджалска, Махала Илчова, Махала Ливадска, Махала Мазнево, Махала Мацаранска, Махала Рекалска, Махала Стоилкова, Махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 12:00 - 15:00 Ч./ - Гирчевци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ - Горановци, Общ. Кюстендил: Махала Оспротива
На 17.12.2018 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 13:30 - 16:00 Ч./ - Горна Брестница
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:30 Ч./ - Горна Гращица: Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Левски, Вела Пеева, Вола, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Двадесет И Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Девети Септември, Дрин, Иван Вазов, Изгрев, Лавеле, Ленин, Ленин, Любен Каравелов, Местност Заечки Камик, Опълченска, Петър Берон, Спартак, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Томанова, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин, Юри Гагарин, Язовир Валого
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 09:00 - 11:30 Ч.; 10:15 - 11:30 Ч./ На 20.12.2018 Г. /12:00 - 15:00 Ч./ - Горна Гращица: Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Вела Пеева, Вола, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Иван Вазов, Лавеле, Ленин, Петър Берон, Спартак, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Томанова, Хан Аспарух, Шипка, Юри Гагарин, Язовир Валого
На 20.12.2018 Г. /12:00 - 15:00 Ч./ - Горна Гращица: Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет И Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, Местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ - Горни Коритен: Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ - Горно Кобиле: Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала Селото
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ - Горно Уйно: Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка
На 17.12.2018 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 13:30 - 16:00 Ч./ - Горно Уйно
На 17.12.2018 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 13:30 - 16:00 Ч./ - Грамаждано: Местност Гола Велика
На 17.12.2018 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 13:30 - 16:00 Ч./ - Гърляно: Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, Махала Балиндол, Махала Баовец, Махала Биковска, Махала Джопарска, Махала Долна, Махала Леските, Махала Реката, Махала Ресенска, Махала Ярешка, Местност Смоквата, Местност Средно Поле, Руен
На 17.12.2018 Г. /08:00 - 16:00 Ч./ На 18.12.2018 Г. /08:00 - 16:00 Ч./ На 19.12.2018 Г. /08:00 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /08:00 - 16:00 Ч./ На 21.12.2018 Г. /08:00 - 16:00 Ч./ - Гърляно: Махала Реката
На 17.12.2018 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 13:30 - 16:00 Ч./ - Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала Рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 09:00 - 11:30 Ч.; 10:15 - 11:30 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 12:00 - 15:00 Ч./ - Дворище, Общ. Кюстендил: Девети Септември, Лиляна Димитрова, Махала Томанова, Махала Чорбаджийска, Местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински, Стоян Лудев, Христо Ботев
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ - Добри Дол, Общ. Трекляно: Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки Дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Пращенци, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 12:00 - 15:00 Ч./ - Долна Гращица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, Местност Дупките, Местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 12:00 - 15:00 Ч./ - Долна Козница: 22112.500.2
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ - Долни Коритен: Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ - Долно Кобиле: Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището
На 17.12.2018 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 13:30 - 16:00 Ч./ - Долно Село: М.Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала Пищилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ - Долно Уйно: Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска
На 17.12.2018 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 13:30 - 16:00 Ч./ - Долно Уйно: Махала Олтоманци
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ - Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил И Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ - Драгойчинци: Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 12:00 - 15:00 Ч./ - Друмохар: Мах.Брашненица
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 12:00 - 15:00 Ч./ - Жабокрът: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Калоян, Местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка
На 17.12.2018 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 13:30 - 16:00 Ч./ - Жиленци: Везенска Махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, Махала Босачка, Махала Везенска, Махала Грънчарска, Махала Долна, Махала Мазнево, Махала Сиракова, Махала Сърбинска, Махала Чифлика, Махала Юручка, Местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев
На 18.12.2018 Г. /10:00 - 13:00 Ч./ - Жиленци: Георги Димитров, Махала Грънчарска, Махала Сиракова, Осогово, Рекалска
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ - Злогош: Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци
На 17.12.2018 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 13:30 - 16:00 Ч./ - Ивановци, Общ. Кюстендил
На 17.12.2018 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 13:30 - 16:00 Ч./ - Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала Пилищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 12:00 - 15:00 Ч./ - Катрище: Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, Местност Валого, Местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ - Киселица: Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 09:00 - 11:30 Ч.; 10:15 - 11:30 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 12:00 - 15:00 Ч./ - Коняво: 000906 Кв.38432, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Бор, Васил Левски, Виден, Владимир Поп Томов, Възраждане, Георги Димитров, Георги Кирков, Даскал Димитър Стоянов, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Жельо Демиревски, Здравец, Иван Вазов, Извора, Изгрев, Кирил И Методий, Ленин, Лехово, Людмила Живкова, Маркова Стъпка, Местност Маровски Път, Мусала, Незабравка, Никола Димитров, Осогово, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Раковска, Рила, Руен, Симеон Въжаров, Стадиона, Стоян Лудев, Странджата, Христо Ботев
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 10:15 - 11:30 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 12:00 - 15:00 Ч./ - Копиловци, Общ. Кюстендил: Бистрица, Васил Левски, Възраждане, Димитър Благоев, Драговищица, Елин Пелин, Звезда, Иглика, Индустриална, Местност Базето, Мир, Нов Живот, Овощарска, Околовръстна, Пейо Яворов, Спасовица, Стоян Тренев, Струма, Търговска, Христо Смирненски, Щастие
На 17.12.2018 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 13:30 - 16:00 Ч./ - Коприва
На 17.12.2018 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 13:30 - 16:00 Ч./ - Кутугерци
На 17.12.2018 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 13:30 - 16:00 Ч./ - Кършалево
На 18.12.2018 Г. /08:30 - 09:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:00 - 16:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Кюстендил: Авксенти Велешки, Антим I, Арда, Васил Априлов, Велбъжд, Виница, Владимир Димитров Майстора, Генерал Крум Лекарски, Гео Милев, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Демокрация, Димитър Пешев, Евлоги Георгиев, Емил Шекерджийски, Жданов, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Кадин Мост, Капанска, Кв. 257 Ул. Димитър Пешев, Кириат Оно, Кирил Цонев, Константинова Баня, Криволак, Любен Каравелов, Марица, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Мориц Леви, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Охрид, Парчевич, Пауталия, Полковник Стефан Манов, Първи Май, Райна Цанева, Родопи, Свети Иван Рилски, Солун, Софроний, Стефан Караджа, Тодор Ангелов - Божаната, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Харковска, Хижата, Хисарлъка, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Михаил, Цар Освободител, Цар Симеон 1-Ви, Яворов
На 17.12.2018 Г. /08:30 - 09:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:00 - 16:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Кюстендил: Александър Стамболийски, Антим I, Асен Суичмезов, Бабуна, Батак, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Генерал Заимов, Георги Друмохарски, Герена, Голак, Гороцветна, Граф Игнатиев, Гургулят, Елин Пелин, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин Мост, Камчия, Константин Николов, Костадин Поппандов, Кукуш, Марин Дринов, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Местност Чифутски Дол, Морава, Овощарска, Опълченска, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Самуил, Седемнадесети Януари, Софроний, Стара Планина, Струма, Трифон Стефанов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-Ви, Цар Освободител, Юстиниян, Яне Сандански
На 19.12.2018 Г. /08:30 - 09:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:00 - 16:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Кюстендил: Асен Суичмезов, Батак, Герена, Гранички Път, Ж.К. Герена, УПИ Xxi, Кв. 415, Запад, Кадин Мост, Кокиче, Местност Турски Гробища, Морава, Пролет, Рила, Синчец, Станкевско Шосе, Цар Борис 1-Ви, Цар Освободител
На 17.12.2018 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 13:30 - 16:00 Ч./ - Кюстендил: Белият Камък, Бреза, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, Махала Корубанска, Местност Влахов Дол, Местност Гнила, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Жабокрътски Рид, Местност Полски Имоти, Местност Ръжеве, Местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, Ул. Дупнишко Шосе
На 18.12.2018 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ - Кюстендил: Индустриална, Соволска
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 10:15 - 11:30 Ч./ На 20.12.2018 Г. /12:00 - 15:00 Ч./ - Кюстендил: Местност Дренов Дол, Местност Николичевски Път
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:30 Ч./ - Кюстендил: Местност Дренов Дол, Местност Николичевски Път, Местност Николичевски Път
На 20.12.2018 Г. /12:00 - 15:00 Ч./ - Кюстендил: Местност Николичевски Път
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 09:00 - 15:00 Ч.; 12:00 - 15:00 Ч./ - Лиляч: Местност Войника
На 17.12.2018 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 13:30 - 16:00 Ч./ - Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов Дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец
На 17.12.2018 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 13:30 - 16:00 Ч./ - Мазарачево: Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна Река
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ - Метохия: Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 12:00 - 15:00 Ч./ - Невестино, Общ. Невестино: Vi-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, Махала Развигорска, Махала Разсолкова, Махала Синорска, Местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ Іх-61,63,70, Кв.22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 12:00 - 15:00 Ч./ - Неделкова Гращица
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 10:15 - 11:30 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 12:00 - 15:00 Ч./ - Николичевци: Васил Левски, Васил Петлешков, Николичевски Път, Овощарски Институт, Стоян Лудев, Струма, Черемидарница, Ябълка
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 12:00 - 15:00 Ч./ - Нови Чифлик: Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 12:00 - 15:00 Ч./ - Плешивец: Дванадесета
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ - Побит Камък, Общ. Трекляно: Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ - Полетинци
На 17.12.2018 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 13:30 - 16:00 Ч./ - Преколница: Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска
На 17.12.2018 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 13:30 - 16:00 Ч./ - Раненци: Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска
На 17.12.2018 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 09:15 - 16:00 Ч.; 13:30 - 16:00 Ч./ - Ръсово: Мах. Рекалска, Община Кюстендил, Махала Лесичка
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 10:15 - 11:30 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 12:00 - 15:00 Ч./ - Скриняно: Александър Стамболийски, Бистрица, Витоша, Емил Шекерджийски, Извън Регулация, Марица, Оборище, Пейо Яворов, Свилен Русев, Стоян Лудев, Чайка, Шипка, Щастие
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ - Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ - Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Явор, Местностдупни Камък
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ - Сушица, Общ. Трекляно: Махала Варни Дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо Село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 12:00 - 15:00 Ч./ - Таваличево: Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ - Трекляно: Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Марикинци, Махала Младост, Махала Табаци, Махала Центъра, Махала Шумановци
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 12:00 - 15:00 Ч./ - Търновлаг: Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ - Уши: 030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска
На 17.12.2018 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 13:30 - 16:00 Ч./ - Церовица: Махала Бело Камене
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 09:00 - 11:30 Ч.; 10:15 - 11:30 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 12:00 - 15:00 Ч./ - Цървеняно: 002224, Махала Грънчарица, Махала Мърдевци, Махала Новия Квартал, Мест.Пояница
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 12:00 - 15:00 Ч./ - Четирци: М.Топилата, Махала Ямен
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ - Чешлянци: Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански Двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре
На 17.12.2018 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 13:30 - 16:00 Ч./ - Чудинци
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 10:15 - 11:30 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 12:00 - 15:00 Ч./ - Ябълково, Общ. Кюстендил: X-198,Кв.21, Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Кирил И Методий, Махала Бански Мост, Местност Пешо Поле, Местност Соволска Река, Овощарска, Първи Май, Славейков, Христо Ботев
Община Рила
На 18.12.2018 Г. /14:00 - 15:00 Ч./ - Бараково: Александър Стамболийски, Беласица, В.Везенков, Вела Пеева, Дружба, К.Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, Местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, УПИ-Vi-27,Кв.100
На 18.12.2018 Г. /14:00 - 15:00 Ч./ - Кочериново: 408 По Плана На Гр. Кочериново, Vii-372, Кв.4, Xvi-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, УПИ XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ - Vii ,Кв.40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ Iv 1397, УПИ Х-1386, Кв.94, УПИ Хvi-1390,Кв.94, УПИ ХvIII-1396, Кв.88, УПИ-Ііі-1397 Кв.89, УПИ-Хіv-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак
На 18.12.2018 Г. /14:00 - 15:00 Ч./ - Рила: Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Планинска, Първи Май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен И Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

Област Ловеч
Община Априлци
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 19.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Махала Маришница, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/
На 17.12.2018 Г. /09:15 - 15:30 Ч./ На 18.12.2018 Г. /09:15 - 15:30 Ч./ На 19.12.2018 Г. /09:15 - 15:30 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:15 - 15:30 Ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Видима/Видима/, Махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 19.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Троян, Общ. Троян: Васил Левски
Община Ловеч
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 09:15 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ - Баховица: Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил И Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка
На 17.12.2018 Г. /09:45 - 10:00 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ - Българене, Общ. Ловеч: Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст.Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев
На 17.12.2018 Г. /09:45 - 10:00 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ За Периода 19-20.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Дъбрава, Общ. Ловеч: Васил Левски, Горски Пътник, Илинден, Местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември
На 17.12.2018 Г. /15:30 - 16:00 Ч./ На 18.12.2018 Г. /15:30 - 16:00 Ч./ На 19.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ - Изворче: 43952.525.0050, Здравец, Зеленика, Иглика, Минзухар, Незабравка, Синчец, Софийска, Теменуга
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Йоглав: Васил Левски, Мелнишка, Осъм, Соргоня, Стара Планина, Съединение, Трети Март, Христо Ботев
На 17.12.2018 Г. /10:30 - 11:00 Ч.; 10:30 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ На 18.12.2018 Г. /09:30 - 16:00 Ч.; 09:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ На 19.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ - Каленик, Общ. Угърчин: Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген.Радецки, Ген.Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ - Катунец: 36662.308.15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил И Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, Местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра
На 17.12.2018 Г. /15:30 - 16:00 Ч./ На 18.12.2018 Г. /15:30 - 16:00 Ч./ - Катунец: Детелина
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 09:15 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ - Лисец, Общ. Ловеч: Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски Път, Белия Път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил И Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки Път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка
На 20.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ - Ловеч: Ангел Кънчев, Търговска, Цар Освободител
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 09:15 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ - Ловеч: Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, Местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин, Янтра
На 17.12.2018 Г. /09:30 - 16:00 Ч.; 09:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ - Ловеч: Северна Индустриална Зона
На 18.12.2018 Г. /15:30 - 16:00 Ч./ На 19.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ - Ловеч
На 17.12.2018 Г. /15:30 - 16:00 Ч./ На 18.12.2018 Г. /15:30 - 16:00 Ч./ - Луковит
На 17.12.2018 Г. /09:45 - 10:00 Ч.; 09:45 - 16:00 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ - Малиново, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, Местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 09:15 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ - Малиново, Общ. Ловеч: Любен Каравелов
На 17.12.2018 Г. /10:30 - 11:00 Ч.; 10:30 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 09:30 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ На 19.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ - Орляне: Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, Местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май
На 17.12.2018 Г. /09:45 - 10:00 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ - Прелом: България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март
На 17.12.2018 Г. /15:30 - 16:00 Ч./ На 18.12.2018 Г. /15:30 - 16:00 Ч./ На 19.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ - Радювене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев Връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил И Методий, Козл0дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, Местност Динковското, Милин Камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д.Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи Май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Реката, Република, Рила, Родопи, Росица, С.Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов
На 17.12.2018 Г. /10:30 - 16:00 Ч.; 10:30 - 11:00 Ч./ На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 09:30 - 16:00 Ч./ - Радювене
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 09:15 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ - Скобелево, Общ. Ловеч: Васил Левски, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Филчев, Кирил И Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 09:15 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ - Славяни: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил И Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка
На 19.12.2018 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ - Славяни: Александър Стамболийски, Васил Петлешков, Доктор Петър Берон, Искър, Княз Александър I Батемберг, Патриарх Евтимий, Свети Иван Рилски, Свети Климент Охридски, Спартак, Стефан Стамболов, Тракия
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Славяни: Бачо Киро
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 09:15 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ - Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Първи Май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 19.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Гоце Делчев, Паисий, Петко Р.Славейков, Първи Май, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Янтра
На 17.12.2018 Г. /09:45 - 16:00 Ч./ - Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци
На 17.12.2018 Г. /09:45 - 10:00 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ - Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, Местност Бекерска Кория, Пейо К.Яворов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница
Община Луковит
На 17.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 08:45 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ На 18.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ - Беленци: Батак, Беласица, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Втори Юни, Георги Бенковски, Главна, Деница, Изгрев, Каноското, Кошута, Местност Селския Връх, Могилата, Обзор, Оборище, Пазара, Първи Май, Ратица, Рила, Свети Илия, Синчец, Стара Планина, Тодоришка, Христо Ботев, Чавдар, Чуканска, Шипка
На 17.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч./ На 18.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ - Горник: Делницата
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 14:15 Ч./ - Дерманци: Васил Левски, Вежен, Ивайло, Крайбрежна, Плиска, Преслав, Стадиона, Цар Калоян, Цар Симеон
На 17.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ На 18.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ - Карлуково: 36511, 44327, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Георги Бенковски, Георги Иванов, Георги Раковски, Градище, Девети Май, Детска Песен, Дико Илиев, Дунав, Железничарска, Желю Войвода, Здравец, Иван Ангелов, Изгрев, Искър, Искъра-Сладината, Кап Петко Войвода, Кирил И Методий, Кокиче, Лале, Латко Лилов, Местност Григора, Младост, Оборище, Околовръстен Път, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Петър Трантеев, Пролет, Проходна, Първи Май, Работническа, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стара Планина, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Андреев, Христо Ботев, Юрий А.Гагарин
На 18.12.2018 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ - Карлуково: 36511, 44327, Александър Стамболийски, Железничарска, Искъра-Сладината, Местност Григора
На 17.12.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ На 18.12.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ На 19.12.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ На 20.12.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - Луковит: Александър Теодоров-Балан, Будевец, Георги С.Раковски, Кирил И Методий, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов
На 17.12.2018 Г. /15:30 - 16:00 Ч./ - Луковит: Възраждане, Местност Бяло Поле, Местност Искъра
На 17.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч./ На 18.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ - Луковит: Възраждане, Местност Бяло Поле, Местност Искъра, Стопански Двор
На 18.12.2018 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ - Луковит: Местност Искъра
На 17.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч./ На 18.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ - Петревене: Александър Стамболийски, Бор, Бреза, Васил Левски, Витиня, Ген.Гурко, Георги Иванов, Георги Сава Раковски, Здравец, Златна Панега, Иван Вазов, Иван Стефанов, Изгрев, Местност Жп Спирка, Местност При Панега, Опълченец Стоев, Отец Паисий, Радецки, Райна Княгиня, Рила, Розова Долина, Сергей Румянцев, Синчец, Софроний Врачански, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Шипка, Юрий А.Гагарин, Явор
На 17.12.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ На 18.12.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ На 19.12.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ На 20.12.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - Румянцево: 069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка
На 17.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ На 18.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ - Румянцево: Бела Лъка
На 17.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ На 18.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ - Тодоричене: 116009, Бачо Киро, Васил Левски, Добри Войников, Капитан Петко Войвода, Кочо Честименски, Никола Обретенов, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков, Райна Княгиня, Старо Шосе, Тодор Каблешков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев
Община Тетевен
На 20.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Асен, Общ. Тетевен
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ - Васильово: Георги Бенковски, Георги Димитров, Христо Андреев, Юрий А.Гагарин
На 20.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Гложене, Общ. Тетевен: Бор, Васил Драганов, Васил Йонков, Възход, Георги Пискулев, Гецо Атанасов, Дако Йонков, Детелина, Дъб, Здравец, Иглика, Илия Пандурски, Йото Диков, Йото Николов Врачев, Йото Нинов, Йото Пеев, Йото Стойков, Камен Лисец, Кара Георги, Лальо Ненов Динов, Липа, Люляк, Малина, Местност Байнов Поток, Местност Видрите, Местност Левица, Минзухар, Найден Стоянов Найденов, Нено Йотов Краев, Никола Врачев, Никола Милчев, Нягол Войвода, Петко Найденов, Роза, Синчец, Славотин, Стоян Войвода, Теменуга, Тодор Христов, УПИ І Кв.1, Цачо Ненов
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Дивчовото: 20996.12.27, 20996.7.50, Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, Мах.Зеленика, Мах.Косица, Местн.Боатин, Сава Младенов
На 17.12.2018 Г. /09:30 - 11:30 Ч./ - Тетевен: I Кв.135, Пеновото
На 18.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Тетевен: Вършец
На 20.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Тетевен: Дванадесети Конгрес, Дончовци, Махала Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов
На 20.12.2018 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - Тетевен: Козница, Лечо Гайдаря, Махала Козница
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Тетевен: Козница, Махала Байовица, Махала Ванковци, Махала Недковци, Махала Свидово, Местност Банков Дол, Местност Гурга, Местност Недковци, Полатен
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Черни Вит: 80902.18.151, Ангел Крачунов, Антийо Панчев, Боровец, Братойо Петков, Васил Левски, Дели Пало, Дружба, Здравец, Капитан Войновски, Лазар Ралчев, Махала Бръшленица, Махала Делиевци, Махала Златевци, Махала Петровци, Махала Платуница, Местност Дъскот, Местност Остриля, Миковци, Момина Поляна, Нейо Крачунов, Орлов Камък, Остриля, Петко Милев Страшния, Райна Княгиня, Стоян Генков, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев
Община Троян
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ - Балканец: Ген.Карцов, Христо Петков
На 17.12.2018 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ - Балканец: Жална, М. Жална, Мах.Жална, Мах.Караниколти
На 19.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ - Белиш: VIII-45 Кв 16, Гадевска, Гадю Иванов, Доктор Райко Радевски, Иван Ковачев, Къню И Додю Докови, Марин Лазаров, Мах.Маргатина, Мах.Минковска, Микренска, Милевска, Нено Даракчиев, Никола Панамски, Пенчо Чавдаров, Стара Планина, Стойчо Илевски, Тодор Радевски, Христо Герганов, Цанко Иванов, Чакърска
На 19.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ - Врабево: Антон Иванов, Арх.Борис Боев, Васил Левски, Вилна Зона, Втора, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленин, Ленинград, Любен Каравелов, М. Держика, Маршал Толбухин, Минко Генков, Минко Карата, Младост, Москва, Нено Даракчиев, Никола Й. Вапцаров, Никола Пънков, Първи Май, Раздоле, Св.Св.Кирил И Методий, Стамен Радев, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Царевец, Цветан Спасов, Черно Море, Четвърта, Шипка, Юрий А.Гагарин
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Гумощник: Клиновци, Мах.Реката, УПИ I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска
На 19.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ - Добродан: Братя Пацекови, Гара Добродан, Девети Септември, Димитър Рупов, Иван Данчев, Иван Марковски, Капитан Шаров, Кирил И Методий, Колю Петров, Комсомолска, Марин Семерджиев, Местн.Доброданското, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Пенко Маринов, Раковска, Станю Минков, Стара Планина, Стефан Тонков, Стопански Двор, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков
На 19.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ - Калейца: Анска, Васил Ватев, Дамян Банчев, Дочо Чакъров, Керимска, Ламар, Местност Калейшко Ханче, Селски Дол, Терзийска, Христо Ботев
На 19.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ - Ломец: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Джура, Кастроне Состра
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 19.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Орешак, Общ. Троян: Атанас Хасъмски, Вилна Зона, Мах.Баба Стана, Мах.Радоевското, Първа, Трета, Четвърта
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Терзийско, Общ. Троян: Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Местност Пъпровци, Терзийска
На 20.12.2018 Г. /12:30 - 16:00 Ч./ - Троян, Общ. Троян: 73198.158.104.1, 73198.158.124, Кв.Попишка, Нейчо Войвода
На 19.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ - Троян, Общ. Троян: Акад.Ангел Балевски, Безименна, Васил Левски, Васил Спасов, Дунав, Разклон Калейца, Троянско Поле
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ - Троян, Общ. Троян: Букова, Ген.Карцов, Димитър Гимиджийски, Кокиче, Криволак, Мир, Христо Ботев
На 19.12.2018 Г. /10:00 - 14:00 Ч./ - Троян, Общ. Троян: Васил Левски, Разклон Калейца
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Троян, Общ. Троян: Ген.Карцов
На 18.12.2018 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ - Троян, Общ. Троян: Кв.Балкан, Мах.Средно Трапе
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 12:30 Ч./ - Троян, Общ. Троян: Кв.Попишка, Нейчо Войвода
Община Угърчин
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 13:15 Ч./ - Угърчин: Акация, Александър Пушкин, Васил Левски, Демокрация, Димитър Полянов, Кокиче, Никола Обретенов, Свобода, Сергей Румянцев, Христо Смирненски, Църковна, Юрий Гагарин
Община Ябланица
На 19.12.2018 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ - Добревци, Общ. Ябланица: Буревец, Васил Левски, Георги Петров, Захари Стоянов, Люляк, Паисий Хилендарски, Ратица, Христо Ботев, Централна
На 17.12.2018 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ - Добревци, Общ. Ябланица: Васил Левски, Георги Петров, Драгойца, Захари Стоянов, Калето, Кокиче, Опълченска, Христо Ботев, Централна
На 19.12.2018 Г. /12:00 - 13:00 Ч./ - Златна Панега: Опълченска
На 19.12.2018 Г. /12:00 - 13:00 Ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: Аблан, Колиби Нановица, Коритна, Мах.Нановица, Местност Братевец, Местност Габровица, Местност Гераня, Местност Прелог, Местност Шумнене, Нановица, Стефан Караджа

Област Монтана
Община Берковица
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ - Берковица: Детелина, Заряница, Здравец, Калето, Люляк, Минзухар, Пиротска, Теменуга, Тузлата
На 18.12.2018 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ - Берковица: Николаевска, Пирин, Синчец, Странджа
На 17.12.2018 Г. /10:00 - 16:00 Ч./ - Замфирово: 1 Ви Май, 5 Ти Декември, Аметица, Гаврил Генов, Замфир Попов, Карл Маркс, Ком, Лазар Младенов, Ленин, Марек, Москва, Никола Й. Вапцаров, Пирин, Преславска, Рила, Стара Планина, Тодор Благов, Христо Ботев, Христо Михайлов, Ъгъла На Ул. З. Попов И Преслав
На 17.12.2018 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ На 19.12.2018 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ - Ягодово, Общ. Берковица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Вречна, Георги Димитров, Георги Трайков, Дълбоки Дол, Еделвайс, Карян, Малка Река, Марков Кладенец, Разсланица, Синчец, Среченска Бара, Христо Ботев, Ягода
Община Бойчиновци
На 18.12.2018 Г. /10:00 - 16:00 Ч./ - Владимирово, Общ. Бойчиновци: Ангел Петков, Владимир Петков Минчев, Лютенска Дружина, Найден Коцов Вълов, Огоста, Панталей Димитров, Стамен Илиев, Христо Коцов, Черковна
На 18.12.2018 Г. /11:00 - 16:00 Ч./ - Громшин: Вели Манчов, Генерал Колев, Драва, Коста Велков, Кубадин, Сливница, Ставри Крумов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка
На 18.12.2018 Г. /12:00 - 16:00 Ч./ - Лехчево: Александър Стамболийски, Антим Първи, Васил Априлов, Васил Коларов, Веселец, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Любен Каравелов, Никола Й.Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Тодор Семерджиев, УПИ 12, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цветко Терзийски, Юрий Гагарин
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ - Охрид: 560078, Двадесет И Едно, Двадесет И Три, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Тринадесет, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
Община Брусарци
На 17.12.2018 Г. /09:30 - 09:45 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ На 18.12.2018 Г. /09:30 - 09:45 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ На 19.12.2018 Г. /09:30 - 09:45 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:30 - 09:45 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ - Брусарци: 23-Ти Септември, Асен Златаров, Борис Рангелов, Волга, Гаговишна, Георги Димитров, Георги Трайков, Девети Септември, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Индустриална, Караджа, Ком, Комсомолска, Левски, Нечинска, Пазарска, Поп Андрей, Пролетарска, Раковска, Спортист, Тодор Кънчев, Трайчо Костов, Търговска, Хайдушка, Христо Ботев, Чавдар, Червено Знаме, Черковна
На 17.12.2018 Г. /09:30 - 09:45 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ На 18.12.2018 Г. /09:30 - 09:45 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ На 19.12.2018 Г. /09:30 - 09:45 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:30 - 09:45 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ - Буковец, Общ. Брусарци: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Кирил И Методи, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Никола Вапцаров, Поп Андрей, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин
На 17.12.2018 Г. /09:30 - 09:45 Ч.; 09:30 - 16:00 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ На 18.12.2018 Г. /09:30 - 16:00 Ч.; 09:30 - 09:45 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ На 19.12.2018 Г. /09:30 - 16:00 Ч.; 09:30 - 09:45 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:30 - 16:00 Ч.; 09:30 - 09:45 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ - Одоровци: Атанас Иванов, Георги Димитров, Двадесет И Трети Септемвр, Иван Вазов, Кънчо Маринов, Христо Ботев
На 17.12.2018 Г. /09:30 - 09:45 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ На 18.12.2018 Г. /09:30 - 09:45 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ На 19.12.2018 Г. /09:30 - 09:45 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:30 - 09:45 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ - Смирненски, Общ. Брусарци: Александър Гаврилов, Александър Стамболийски, Асен Симов, Борис Рангелов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Трайков, Градина, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малина, Малчика, Мургаш, Мусала, Нечинска, Пирин, Път III-112, Раковски, Рила, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Трифон Каймакански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кюстендилеца, Чавдар, Янтра
Община Вършец
На 17.12.2018 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ - Горна Бела Речка: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ - Спанчевци: Арто, Билото, Георги Димитров, Десета, Илинден, Пета, Петнадесета, Седма, Селището, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесета, Яне Сандански
На 17.12.2018 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ - Спанчевци: Втора, Георги Димитров, Извън Регулация, Местност Минкови Бани - Топилата, Селището, Шеста
Община Лом
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - Лом: Александър Атанасов, Бачо Киро, Генерал Гурко, Ковачишка, Минзухар, Найден Попнинов(Д.Радоев), Роза, Софийска, Физкултурна, Юнак(Толбухин)
Община Медковец
На 19.12.2018 Г. /11:00 - 16:00 Ч./ - Аспарухово, Общ. Медковец: Антон Иванов, Васил Коларов, Вела Пеева, Ворошилов, Георги Димитров, Дунавска, Леонид Брежнев, Лиляна Димитрова, Малчика, Никола Йонков Вапцаров, Одрин, Поп Андрей, Сталинградска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Юрий Гагарин
На 19.12.2018 Г. /10:00 - 16:00 Ч./ - Расово: Александър Македонски, Ахелой, Баба Тонка, Васил Коларов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Москов, Георгица Карастоянова, Димитър Вълнев, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Михайлов, Лилия Карастоянова, Любен Каравелов, Младен Йорданов, Никола Йонков Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Хитов, Първи Май, Свилен Русев, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветан Йонов Бояджиев, Юрий Гагарин
Община Монтана
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ - Крапчене: Александър Стамболийски, Асен И Петър, Б Киро, Васил Левски, Веслец, Вит, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Главна(Георги Димитров), Дунав, Ивайло, Извън Регулацията, Клокотница(В.Пеева), Лозарска(И.Дамянов), Лъка(Г.Кирков), Любен Каравелов, Манастира, Петко Димитров Петков, Петко Рачев Славейков, Попова, Пчела, Пъстрина, Райко Даскалов, Три Уши, УПИ 6, Кв.19, Хан Аспарух(Р.Първанов), Хан Крум(Жданов), Хан Кубрат(Г.Генов), Христо Ботев, Цар Калоян(Д.Благоев), Цар Симеон(Д.Тодоров), Шипка(В.Коларов), Ъгъла На Ул. Главна И Асен И Петър
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ - Липен: Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Местн. Край Село, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла На Ул. Първа И Втора, Ъгъла С Ул. Единадесета И Ул. Дванадесета
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Липен: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ - Монтана: Извън Регулацията, Ккрайпътен Комплекс &Quot;Пъстрина&Quot;
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ - Николово, Общ. Монтана: Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Семков Дол, Трета, Тридесет И Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ I ,Кв.10, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла На Ул. Първа И Втора
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ - Стубел: Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Втора, Тридесет И Девет, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тринадесет, Ул. Четвърта, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Трета, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ - Сумер: 179040, Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Седемнадесет, Седма, Станой Стоянов, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Четири, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 09:00 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ - Трифоново: Втора, Двадесет, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, УПИ 2, Кв.41, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
Община Якимово
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ - Долно Церовене: Бдин, Бул. Владимир Илич Ленин, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Вихрен, Георги Димитров, Георги Кирков, Дунав, Замфир Попов, Здравец, Йорданка Петкова, Кирил И Методи, Лиляна Димитрова, Малина, Найден Миков, Опълченска, Пионерска, Пирин, Рила, Славянска, Сливница, Стара Планина, Теменуга, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юрий Гагарин, Янтра

Област Перник
Община Брезник
На 19.12.2018 Г. /09:30 - 16:15 Ч./ - Брезник
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - Велковци, Общ. Брезник: С.Велковци, УПИ Іv-105, Кв.40
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - Красава
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 18.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - Слаковци
Община Земен
На 20.12.2018 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ - Земен: Албена, Асен Златарев, Гео Милев, Димитър Благоев, Евтим Арсов, Никола Петков, Пейо Яворов, Петър Берон, Райко Даскалов, Хаджи Димитър, Яне Сандански
Община Ковачевци
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ - Ковачевци, Общ. Ковачевци: НУПИ 17а, С. Ковачевци
Община Перник
На 18.12.2018 Г. /10:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ - Боснек: 070008, 3-Ти Март, 558, Ален Мак, Божур, Бор, Борич, В.Левски, Витоша, Грамаге, Добри Дол, Духлата, Евлоги Агайн, Еделвайс, Жива Вода, Иван Вазов, Игличе, Извора, Йордан Йовков, Клен, Кокиче, Ладивец, Ливаге, Ловен Дом, Махала Влахова, Махала Джамбазка, Минзухар, Могиля, Момина Сълза, Н.Й.Вапцаров, Незабравка, Петрус, Ракита, Ранковица, С.Боснек, Славей, Стефан Караджа, Струма, УПИ І-536, Кв.43, Х.Димитър, Христо Ботев, Чакова, Явор, Яворов, Ясен
На 17.12.2018 Г. /10:00 - 10:40 Ч./ - Големо Бучино: Бачова Махала, Витоша, Даскала, Дъбрава, Кедър, Кокиче, Кракра, Люлин, Нарцис, Република, София, Струма, УПИ Xxiv Кв. 39, Яланджийска, Ясен
На 18.12.2018 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ - Горна Диканя: X-1583 , Кв 195, Горна Диканя, Махала Джорговица, Парцел Хіх-1127, Кв.116а, Пи203, УПИ І-1517 Кв.211, УПИ Х-1306, Кв.165
На 18.12.2018 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ - Гълъбник: Кв.25 УПИ Xііі-353, УПИ Vіі-112,Кв.16, УПИ Хv-45, Кв.6
На 18.12.2018 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ - Долна Диканя: 884 Кв.67а И 67б, 926, XIII-755,Кв.47, Гаджова Махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ Iv-838,Кв.62, УПИ Ix=883 Кв 67а, УПИ Vii- 852, 854 Кв.65, УПИ Xi-261, Кв.40, УПИ XIII-990, УПИ Хiv-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40
На 17.12.2018 Г. /10:00 - 10:40 Ч./ - Драгичево: V-14,Кв.83, Vіі-555 Кв.80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М.Копринено Орище Пи 324, Магистрала, Мария Луиза, Мах.Крушите, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Ал Танев, Местност Горно Драгичево/Борова Гора, Местност Горно Драгичево/Вилите, Местност Горно Драгичево/Гола Могила, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Местност Горно Драгичево/Крушите, Местност Горно Драгичево/Селимите, Местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, Пи 020003, Пи 1625,М.Серимеж, Пирин, Реката, Република, Рила, Ропотамо, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Умище, УПИ VIII-1426, Физкултурна, Христо Ботев, Черни Връх, Янтра
На 18.12.2018 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ - Дрен
На 18.12.2018 Г. /10:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ - Кладница: Ix-409, Vііі-29,Кв.18, Xi-29 Кв.18 Делта Хил, Акация, Бакиница, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезовица, Брюксел, Валого, Варшава, Васил Левски, Виена, Вилна Зона, Витоша, Воденичище, Волга, Горско Стоп.Витошко, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Кокиче, Кракра, Лале, Латинка, Ливадите, Лондон, Мак, Матница, Минзухар, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище &Quot;Делта Хил&Quot;, София, Спас Бурнов, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Тинтява, УПИ Ii-35,Кв.17 Делта Хил, УПИ V||-Кв.20, УПИ Xxix-29,Кв.20 Делта Хил, УПИ Ііі-21 Кв.20, УПИ-Ix 29, Хvіі-11010,11038, Хан Крум, Хемус, Хижа Селимица, Ххх-1257 Кв.68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец
На 17.12.2018 Г. /10:30 - 11:00 Ч./ - Кралев Дол: 3-Ти Март, Божилец, Боян Витков, В.Левски, Васил Левски, Велико Търново, Волга, Голо Бърдо, Граничар, Драва, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Извора, Искър, Калофер, Калужерец, Лале, Люлин, Люляк, Махала Айдарица, Махала Орниче, Металург, Минзухар, Миньор, Орниче, Отец Паисий, Родопи, Светлина, Синчец, Славей, Струма
На 17.12.2018 Г. /10:00 - 10:40 Ч./ - Мало Бучино: Люлин/2-ра/
На 17.12.2018 Г. /10:00 - 10:40 Ч./ - Мърчаево: 10-та
На 17.12.2018 Г. /10:30 - 11:00 Ч./ - Перник: Аврора, Айдарица, Баба Парашкева, Балева Махала/Даскалово/, Белоградчишки Скали, Бор, Боровец, Братя Кокарешкови, Волга, Грамаге, Димитър Благоев, Димитър Хранов, Драва, Евгении Ачанов, Жива Вода, Ивайло, Йордан Лютибродски, Климент Охридски, Костенец, Кралевски Път, Лазар Робев, Леденика, Ленин, Мах.Захаринова, Мах.Чешкарова, Момин Проход, Рилски Езера, Станке Димитров, УПИ І Кв.81, Христо Македонски, Христо Смирненски, Църква, Чехов, Чуйпетлово
На 17.12.2018 Г. /09:30 - 10:00 Ч./ - Перник: Арда, Асенова Крепост, Вардар, Върбица, Гарата, Граховска, Железничарска, Искър, Камчия, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра Пернишки, Отец Паисий, Райко Даскалов, Розова Долина, Росица, Средец, Струма, Тунджа, УПИ 1 Кв.263
На 17.12.2018 Г. /10:00 - 10:40 Ч./ - Перник: Бучински Път
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Перник: Георги Мамарчев, Димова Махала, Хумни Дол
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ - Перник: Калкас, Резервоара
На 18.12.2018 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ - Радомир: Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, Мах.Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг
На 18.12.2018 Г. /10:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ - Рударци
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - Селищен Дол
На 18.12.2018 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ - Старо Село, Общ. Радомир: Vii-157 Кв.17, Xxvіі-Xxvііі Кв.12, Мах.Дукова
На 18.12.2018 Г. /14:30 - 15:30 Ч./ - Студена, Общ. Перник: Пи 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Еверест, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, Извън Регулация С.Студена Кариера, Илинден, Каражинец, Ком, Магистрала, Мах.Кашова, Мах.Рулева, Мах.Язовира, Местн.Каражинец/И.Р./, Младост, Мусала, Пояс №1на Язовир Студена, Пролет, Простор, Разсадника, Рила, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев, Черни Връх
На 18.12.2018 Г. /09:45 - 10:30 Ч./ - Студена, Общ. Перник: Пи 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, Извън Регулация С.Студена Кариера, Каражинец, Мах.Кашова, Мах.Рулева, Местн.Каражинец/И.Р./, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев
На 17.12.2018 Г. /10:30 - 11:00 Ч./ - Студена, Общ. Перник: Бор, Боровец, Волга, Кралевски Път, Райко Даскалов, Христо Ботев
На 18.12.2018 Г. /10:00 - 10:30 Ч./ - Студена, Общ. Перник: Еверест, Илинден, Ком, Магистрала, Мах.Язовира, Младост, Мусала, Пояс №1на Язовир Студена, Пролет, Рила, Сините Вълни, Черни Връх
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ - С.Чуйпетлово
На 18.12.2018 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ - Чуковец, Общ. Радомир
Община Радомир
На 18.12.2018 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 14:00 - 15:30 Ч./ - Владимир: Пи 149 Кв,14
На 18.12.2018 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 14:00 - 15:30 Ч./ - Долна Диканя
На 18.12.2018 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 14:00 - 15:30 Ч./ - Долни Раковец: Кв.22,УПИ Х-206, М-Ст Банята , УПИ Xi-306, П-Л Іх-428, Кв.27, УПИ 1-167 Кв.11, УПИ Іі-26, УПИ Хі-34, Кв.1
На 18.12.2018 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 14:00 - 15:30 Ч./ - Друган: Vі-485,Кв. 45, Чачулова Махала
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ На 18.12.2018 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ На 19.12.2018 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ - Кленовик
На 18.12.2018 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 14:00 - 15:30 Ч./ - Кондофрей: Общ.Радомир
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 12:00 - 13:00 Ч./ - Радомир: Архимандрит Зинови, Батенберг, Васил Левски, Витоша, Гаврил Радомир, Гео Милев, Георги Маджаров, Георги Янев, Голобръдска, Гурко, Гърляница, Драгоман, Дупнишка, Дядо Анани Николов, Екзарх Йосиф, Земеделска, Ивайло, Иглика, Изворска, Кракра, Люлякова, Милан Грънчаров, Младост, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Осогово, Острица, Панайот Волов, Парижка Комуна, Патриарх Евтимий, Преслав, Пчелинци, Път №627, Рилска, Софроний Врачански, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Струма, Училищна, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хайдут Дамшо, Хайдут Румяна, Хан Аспарух, Цар Борис I, Цар Симеон, Черковна, Шаблин, Шипка, Широки Дол, Юрий Гагарин
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ - Радомир: Гаврил Радомир, Дядо Анани Николов, Ивайло, Никола Вапцаров, Парижка Комуна, Пчелинци, Хайдут Дамшо, Юрий Гагарин
На 18.12.2018 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 14:00 - 15:30 Ч./ - Радомир
На 18.12.2018 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 14:00 - 15:30 Ч./ - Стефаново, Общ. Радомир: Мах.Горни Раковец, Мах.Егреците, УПИ Іx-1083,1084
На 18.12.2018 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 14:00 - 15:30 Ч./ - Червена Могила
Община Трън
На 19.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - Банкя, Общ. Трън
На 20.12.2018 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ - Вукан: УПИ III-130 Кв.12
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - Дълга Лука: УПИ Iv-71, Кв.17
На 18.12.2018 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ - Стайчовци

Област Плевен
Община Белене
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ - Белене: К-С.Димум, Слатина
На 17.12.2018 Г. /08:45 - 10:00 Ч./ - Деков: Свещеник Владимир Попов, Христо Смирненски
На 18.12.2018 Г. /11:00 - 12:00 Ч./ - Петокладенци: Витоша, Крум Христов, Янтра
Община Долна Митрополия
На 20.12.2018 Г. /09:30 - 11:30 Ч./ - Божурица: Г Бенковски, Гурко, Иван Вазов, К И Методий, Мургаш, Н Вапцаров, Опълченска, Равнище, Руен, Скобелев, Сопот, Средна Гора, Ст Караджа, Стара Планина, Странджа, Христо Ботев
На 20.12.2018 Г. /12:30 - 15:00 Ч./ - Долна Митрополия: 057013, Васил Априлов, Васил Левски, Г.С.Раковски, Заводите, Заводска, Илю Войвода, Райна Княгиня, София, Трети Март, Хаджи Димитър
На 17.12.2018 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ - Ореховица: Ал. Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Тонка, Бачо Киро, В. Търново, В.Априлов, Варна, Васил Друмев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Велинград, Възраждаане, Възраждане, Г. Бенковски, Габрово, Гео Милев, Добрич, Дунав, И.Вазов, Ив. Козарев, Ивайло, Искър, Карлово, Колю Фичето, Крали Марко, Мичурин, Мургаш, Мусала, Несебър, Оборище, Одеса, Омуртаг, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пи-21003, Пи-456,Стр.Кв.163, Плевен, Предела, Ропотамо, Св.Св.Кирил И Методий, Средна Гора, Ст. Караджа, Стара Планина, Струма, УПИ Ii, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ц.Церковски, Цар Калоян, Цар Самуил, Чавдар, Черно Море, Шипка, Ю.А.Гагарин, Юндола
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ - Ореховица: И.Вазов, Патриарх Евтимий, Ропотамо, Цар Калоян
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ - Ореховица: И.Вазов, Патриарх Евтимий, Струма
На 18.12.2018 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ - Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: Александър Стамболийски, Асен Халачев, България, Вит, Владимир Заимов, Вола, Ганецки, Гоце Делчев, Дон, Калиакра, Кирил И Методий, Митко Палаузов, Никола Доровски, Сергей Румянцев, Тодор Каблешков, Фердинанд Александров, Цветан Спасов
Община Долни Дъбник
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Градина, Общ. Долни Дъбник: V-297, Кв. 68/Стопански Двор/, Васил Априлов, Вихрен, Георги Бенковски, Георги С Раковски, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Първи Май, Симеон Василев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Шипка
Община Искър
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Староселци: Васил Коларов, Васил Левски, Г Димитров, Гачо Митков, Карл Маркс, Ленин, Митка Гръбчева, Нинко Тодоров, П Р Славейков, Пеловска, Стапански Двор, Стоян Даскалов, Христо Ботев
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Староселци: Васил Коларов, Г Димитров, Искър, Ленин, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Московска, П.К.Яворов, Панайот Хитов, Първи Май, Стоян Едрев, Христо Манчев, Христо Манчев, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев
Община Левски
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Асеновци: 8-Ми Март, Александър Стамболийски, Васил Петлешков, Гено Борисов, Емил Михайлов, Извън Регулацията, Малчика, Пеньо Йончев, Раковска, Ропотамо, Стара Планина, Цанко Церковски
На 19.12.2018 Г. /09:45 - 10:00 Ч.; 13:15 - 14:00 Ч./ - Бацова Махала: Аврора, Адалберт Антонов-Малчика, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Карл Маркс, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Радецки, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Средец, Станке Димитров, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин
На 19.12.2018 Г. /10:00 - 13:15 Ч./ - Бацова Махала: Александър Стамболийски, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Захари Стоянов, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин
За Периода 17-18.12.2018 Г. /13:00 - 14:45 Ч./ На 19.12.2018 Г. /09:45 - 10:00 Ч.; 13:15 - 14:00 Ч./ - Българене, Общ. Левски: Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, В Левски, Веселин Кръстев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Клисура, Крум Драголов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, Петко Петков, Пирин, Полтава, Преслав, Рила, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Съботин Генов, Христо Ботев, Шипка, Янтра
На 19.12.2018 Г. /09:45 - 10:00 Ч.; 13:15 - 14:00 Ч./ - Изгрев, Общ. Левски: Акация, Балкан, Вардар, Витоша, Възраждане, Георги Павлов, Дунав, Евлоги Христов, Еделвайс, Заря, Игнат Величков, Камчия, Коми, Лъки, Люлин, Марица, Осъм, Пирин, Поляна, Рила, Родопи, Свобода, Стадион, Стара Планина, Странджа, Тинтява, Тополница, Явор
На 18.12.2018 Г. /09:15 - 13:00 Ч./ - Изгрев, Общ. Левски: Акация, Балкан, Вардар, Витоша, Възраждане, Георги Павлов, Дунав, Евлоги Христов, Заря, Игнат Величков, Коми, Лъки, Марица, Осъм, Родопи, Стара Планина, Тополница
На 17.12.2018 Г. /11:30 - 13:00 Ч./ - Левски, Общ. Левски: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Витоша, Владимир Заимов, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Геоги Парцалев, Гергана, Д-Р Петър Берон, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Дунав, Елин Пелин, Йордан Йовков, Кирил И Методий, Княз Александър Батенберг, Княз Борис, Лазар Станев, Локомотив, Максим Горки, Милин Камък, Неофит Бозвели, Оборище, Осъм, Патриарх Евтимий, Петрини, Пролет, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Софроний Врачански, Странджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка, Ясна Поляна
На 19.12.2018 Г. /09:45 - 10:00 Ч.; 13:15 - 14:00 Ч./ - Малчика: Васил Левски, Дружба, Ив.Вазов, Осъм, Панайот Хитов, Площад, Стара Планина, Столетов
На 20.12.2018 Г. /12:00 - 16:00 Ч./ - Санадиново: № 280011
На 19.12.2018 Г. /09:45 - 10:00 Ч.; 13:15 - 14:00 Ч./ - Санадиново: № 280011, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Марица, Москва, Осъмски, Панайот Волов, Рила, Свобода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янтра
На 20.12.2018 Г. /09:15 - 12:00 Ч./ - Санадиново: Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Любен Каравелов, Москва, Осъмски, Христо Ботев, Шипка, Янтра
На 19.12.2018 Г. /09:45 - 10:00 Ч.; 13:15 - 14:00 Ч./ - Трънчовица: Бачо Киро, Бистрица, Витоша, Волга, Григор Вачков, Дунав, Епископ Евгений Босилков, Искър, Камчия, Малчика, Марица, Места, Митко Палаузов, Мусала, П Р Славейков, Рила, Родопи, Росица, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Цанко Церковски, Шипка, Янтра
На 19.12.2018 Г. /10:00 - 13:15 Ч./ - Трънчовица: Григор Вачков, Дунав, Марица, Рила, Странджа, Христо Ботев, Цанко Церковски
Община Никопол
На 17.12.2018 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ - Никопол: Вардар, Вежен, Вишнева, Морава, Мусала, Оборище, Осъм
На 17.12.2018 Г. /11:00 - 12:00 Ч./ - Новачене, Общ. Никопол: Г Димитров, Евлоги Димитров, Осъм
Община Плевен
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Брестовец: Александър Петров, Бинка Парашкевова, Георги Кочев, Кв 83 Пи-Iv+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Младост, Св.Св.Кирил И Методий, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Хаджи Димитър
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Върбица, Общ. Плевен: Арда, Бачо Киро, Витоша, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Димитров, Иван Вазов, Иван Тотев, Коста Златарев, Люлин, Н.Й.Вапцаров, Осогово, Пирин, Райко Даскалов, Тодор Луканов, Шипка
На 17.12.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ На 18.12.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ На 19.12.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ На 20.12.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - Горталово: 071020- Местност Сушица, Vi-87 Кв.3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Горталово: 078002, Александър Стамболийски, Бинка Парашкевова, Витоша, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 19.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Къртожабене: Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Местност Барата, Орлица, Студенец, УПИ Ii Кв. 5, Цар Калоян, Цар Симеон
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Ласкар: Алеко Константинов, Кратово, Стоян Едрев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чернялка, Шипка
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Ласкар: Ангел Кънчев, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Н.Й.Вапцаров, Под Село, Рила, Стоп Двор, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Николаево, Общ. Плевен: Алабин, Варна, Васил Левски, Иван Вазов, Латинка, Места, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пирин, Полтава, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чернялка, Шипка, Янтра
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Пелишат: Бенковски, Гередава, Гудима, Димитър Благоев, Коста Златарев, Мусала, Пелезо, Стопански Двор, Трети Март, Христо Кънчев, Цветан Спасов, Шейново
На 18.12.2018 Г. /08:00 - 09:30 Ч./ - Плевен: Бъкстон, Васил Левски/Г.Димитр/, Възраждане, Д.Константинов/Ц.Спасо/, Иван Вазов, Освобождение, Свободата, Цар Борис III, Цар Симеон/Т.Луканов/
На 19.12.2018 Г. /08:00 - 09:30 Ч./ - Плевен: Васил Левски/Г.Димитр/, Д-Р Л.Заменхов, Дойран/Толбухин К.Златарев/, Коста Хаджипакев, Цанко Церковски
На 17.12.2018 Г. /10:00 - 13:00 Ч./ - Плевен: Васил Петлешков, Добри Чинтулов/Й.Никол/, Лозенка, Найден Геров, Орлица
На 18.12.2018 Г. /10:00 - 14:30 Ч./ - Плевен: Вихър, Генерал Атанас Стефанов, Драва, Илинден, Маргит, Марибор, Нестор Марков, Перуника, Проф.Христо Бръмбаров
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Плевен: Миладинови Братя, Неофит Рилски, П.Р.Славейков, Пирин
Община Пордим
На 17.12.2018 Г. /10:00 - 13:00 Ч./ - Вълчитрън: Александър Стамболийски, Балкан, Иван Вазов, П.К.Яворов, Тунджа, Хаджи Димитър, Черно Море
Община Червен Бряг
На 17.12.2018 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 08:30 - 15:15 Ч.; 14:45 - 15:15 Ч./ На 19.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 08:45 - 16:15 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ - Бресте
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Глава: 089015, 14934, 290004, Александър Стамболийски, Братска Могила, В Коларов, Вазов, Вит, Витоша, Вола, Г Димитров, Гео Милев, Дружба, Дунав, Ивайло, Искър, К-Н Петко Войвода, Кресна, Л Каравелов, Леденика, Ленин, Лютибродска, М Палаузов, Малчика, Марица, Мир, Момина Сълза, Надежда, П Берон, Покрайна, Пролет, Първи Май, Рила, Сакар, Ст Планина, Сторгозия, Странджа, Тракия, Тунджа, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Черно Море, Янтра
На 17.12.2018 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 14:45 - 15:15 Ч./ На 19.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ - Горник: Бузлуджа, В Левски, В Пеева, Делницата, Искър, Йордан Даскалов, Ком, Марица, П К Яворов, Пенков Остров, Петко Хр Петков, Първа, Райко Даскалов, Тринадесета, Христо Цветков, Четиринадесета, Шестнадесета
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 14:00 Ч./ - Койнаре: А.Константинов, Ал.Матросов, Ангел Кънчев, Бето Петров, Вела Пеева, Г Димитров, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Девети Iх, Дружба, Елин Пелин, Ивайло, Йордан Ганов, Йордан Лютибродски, Кап Петко Войвода, Македония, Милчо Симеонов, Н.Островски, Отец Паисий, П Р Славейков, Сергей Румянцев, Софр Врачански, Ст Караджа, Стара Планина, Тодор Каблешков, Тома Гергов, Цанко Церковски, Шипка, Ю.А.Гагарин
На 17.12.2018 Г. /09:30 - 12:15 Ч./ - Койнаре: Ал Стамболийски, В.Левски, Витоша, Илия Динков, К И Методий, Л Каравелов, Милчо Симеонов, Н Вапцаров, Симеон Нинов, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 18.12.2018 Г. /10:00 - 12:15 Ч./ - Койнаре: Антон Страшимиров, Беласица, В.Коларов, Гео Милев, Девети Iх, Дунав, Кл Охридски, Мило Нанов, Милчо Симеонов, Симеон Нинов, Хаджи Димитър
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Койнаре
На 19.12.2018 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ - Радомирци: 507017, Александър Македонски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антим Първи, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, В Левски, В.Априлов, Васил Коларов, Веслец, Витоша, Втора, Г Бенковски, Г Димитров, Г С Раковски, Гурко, Д Благоев, Д Дебелянов, Дебелобръдска, Екзарх Йосиф, Ел Пелин, Еф Иванов, Захари Стоянов, Иван Бунданов, Иван Вазов, К Златарев, Кирил И Методий, Княз Александър Батенберг, Ком, Л Каравелов, Л Станев, Мусала, Н Вапцаров, Н Рилски, Н Тодоров, Н. Бозвели, П Берон, П Волов, П Доцов, П Каравелов, П Хитов, Пирин, Плиска, Първа, Радецки, Ракитска, Родопи, С Димитров, С Румянцев, Скобелев, Сл Алексиев, Славейков, Сливница, Ст Караджа, Стара Планина, Трета, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Калоян, Цветан Спасов, Четвърта, Шар Планина, Шипка
На 17.12.2018 Г. /09:30 - 12:15 Ч./ - Ракита, Общ. Червен Бряг: Г Димитров, Дойновска, Илия Илиев, Комитска, Опълченска, Осем Опълченци, Съпкарска, Топалска, Шипка
На 19.12.2018 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ - Реселец: 375030
На 17.12.2018 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 08:30 - 15:15 Ч.; 14:45 - 15:15 Ч./ На 19.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ - Реселец: 375030, Акация, Б Клен, Баба Тонка, Балканска, Безименна, Белилото, Бор, Босилек, Воденицата, Г Поляна, Голеж, Горска, Гробарска, Д Дачев, Девети Май, Дзс Комуна, Дружба, Здравец, Иван Христов, Искър, Каймаков, Капна, Латинка, Люляк, Милиндол, Младост, Могилата, Опанец, П Димитров, Победа, Поройна, Пробуда, Пропашище, Ръчене, Свобода, Славянска, Стефан Бацов, Теменуга, Тодор Попов, Училищна, Церовица, Челник, Явор
На 17.12.2018 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 14:45 - 15:15 Ч./ На 19.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ - Червен Бряг: 248005 М Водол, Маркова Могила, Местност Биволски Камък
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 14:15 Ч./ - Червен Бряг: Вихрен, Вукашинов, Ген.Колев, Дядо Вълко, Струма, Търговска, Яне Сандански
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 12:15 Ч./ - Червен Бряг: Победа, Яне Сандански


София Област
Община Божурище
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 12:00 - 13:00 Ч./ - Божурище: 022145, 8-Ми Март, I-015169 Кв.13, Кв.Девети Септември, Атон, Далия, Двора На Апк, Девети Май, Девети Септември, Еделвайс, Искър, Лястовица, Мура, Рила, Руен, Стара Планина, Ткзс Кв.21, УПИ Хііі-015133, Феникс, Шести Септември, Щъркел
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 12:00 - 13:00 Ч./ - Гурмазово: I-212, Кв.20, Ii-020068 44, Iv-024064, Гурмазовско Шосе, Парцел Іі-77, Кв.28, Пи 001140, Пи 001019 М. Матерка, Стопански Двор, УПИ Ii-021103 Кв. 43, УПИ Vii-270, Кв.24, УПИ І-254 Кв.25, УПИ Іv-38, Кв.4, УПИ Х-299 Кв.29, УПИ-Ii-022022
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ - Гурмазово: I-212, Кв.20, Iv-024064, Парцел Іі-77, Кв.28, Пи 001140, Пи 001019 М. Матерка, УПИ Vii-270, Кв.24, УПИ І-254 Кв.25, УПИ Іv-38, Кв.4, УПИ Х-299 Кв.29
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 13:00 Ч.; 09:00 - 10:00 Ч.; 12:00 - 13:00 Ч./ - Делян, Общ. Божурище: Iv-052034, Писател Спас Антонов, ХvIII-115,Кв.15
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 13:00 Ч.; 09:00 - 10:00 Ч.; 12:00 - 13:00 Ч./ - Златуша: №Ііі А-56 Кв 5, Вилна Зона Витошица, УПИ X-59 Кв. 25
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 13:00 Ч.; 09:00 - 10:00 Ч.; 12:00 - 13:00 Ч./ - Мала Раковица: С.Мала Раковица, УПИ Vi-5, Кв.2
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 09:00 - 13:00 Ч.; 12:00 - 13:00 Ч./ - Пожарево, Общ. Божурище: 123.106, Vііі-485,Кв.34, Александър Александров, Георги Аспарухов - Гунди, Казана, Космонавт Ал. Александров, Космонавт Георги Иванов, Местност Могила, Пейо Яворов, Пчела, УПИ 1-034007 , Кв1,М.Добър Мъж, УПИ 3-227 Кв. 18, УПИ Vi-105 Кв.8, УПИ Іі 379/Кв27, УПИ Хvіі-Общ, Кв.19, УПИ Хіі-369, Кв.29, УПИ-190кв 15, УПИv-016025 Кв.1
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 09:00 - 13:00 Ч.; 12:00 - 13:00 Ч./ - Понор: Стопански Двор
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 13:00 Ч.; 09:00 - 10:00 Ч.; 12:00 - 13:00 Ч./ - Росоман: Гранит, М.Падината, УПИ Xiv-145, УПИ ХIII-144 Кв.22, Черква
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ - Хераково: III-028096, Кв.1, Iv-028096, Кв.1, V-028096, Кв.1, Vi-028096, Кв.1, Vii-028073, Кв.1, Александър Стамболийски (Мах.Бобен), М. Балин Дол, УПИ XII-029062, УПИ Xxi-342,Кв.37
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 13:00 Ч.; 09:00 - 10:00 Ч.; 12:00 - 13:00 Ч./ - Хераково: XIII-43 Кв.9, Ридо, УПИ VIII - 321, УПИ Xvii-262 , Кв.22, Царица Йоанна, Черковна
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ - Хераково: УПИ V-166, Кв.1, УПИ VIII-126, Кв.4, Хан Кубрат
Община Ботевград
На 17.12.2018 Г. /08:45 - 16:00 Ч.; 09:30 - 12:15 Ч./ На 18.12.2018 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ На 19.12.2018 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ На 21.12.2018 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ - Боженица: Махала Барбушовци, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Томовци
На 19.12.2018 Г. /13:15 - 13:30 Ч.; 15:15 - 15:30 Ч./ - Ботевград: 1866 Година, Академик Стоян Романски, Александър Стамболийски, Балканска, Бенковска, Божко Божилов, Букорска, България, Васил Левски, Гаврил Брънчов, Захари Стоянов, Извор, Княз Борис I, Кооперативен Пазар Закрит, Люлин, Никола В.Ракитин, Патриарх Евтимий, Рила, Сан Стефано, Седемнайсти Ноември, Стамен Панчев, Стара Планина, Стефан Караджа, Тп Мантовска Градина, Трети Март, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Шести Септември
На 19.12.2018 Г. /13:15 - 15:30 Ч./ - Ботевград: Бенковска, България, Васил Левски, Захари Стоянов, Княз Борис I, Седемнайсти Ноември, Стамен Панчев, Трети Март
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 19.12.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 21.12.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - Ботевград: Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Курорт Зелин
На 17.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ На 18.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ На 19.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ На 20.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ На 21.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - Ботевград: Паркинг, Саранск, Темуша
На 17.12.2018 Г. /09:30 - 12:15 Ч./ - Ботевград
На 17.12.2018 Г. /09:30 - 12:15 Ч./ - Гурково, Общ. Ботевград: Пи №027070
На 17.12.2018 Г. /09:30 - 12:15 Ч./ - Краево: Махала Маринков Рът, Махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4
На 17.12.2018 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ На 18.12.2018 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ На 19.12.2018 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ На 21.12.2018 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ - Липница, Общ. Ботевград: Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци
На 17.12.2018 Г. /09:30 - 12:15 Ч./ - Липница, Общ. Ботевград: Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци, Махала Ръждавец
На 17.12.2018 Г. /09:30 - 12:15 Ч./ - Литаково: 3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил И Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-Ти Iх), Шипка, Юри Гагарин
На 17.12.2018 Г. /09:30 - 12:15 Ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Кирил И Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта
На 17.12.2018 Г. /09:30 - 12:15 Ч./ - Осеновлаг: Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол
На 18.12.2018 Г. /09:15 - 13:15 Ч./ - Правец: Iv, Кв.9, Iv-6393, Vi,Кв.2, Vi-179, Кв.104, Vii,Кв. 2,От 514-От.424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В.Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Григор Гошев, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Елаша, Епископ Генадий, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв.9,УПИ VIII, Лесковец, Липа, Маняков Камък, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Живковска, Махала Манастирица, Махала Поповска, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Махала Симидарско, Месност Елаша, Местност Дългата Орница, Местност Стилковски Рът, Местност Топилата, Местност Тошински Рът, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О.Т.211-О.Т.202,№1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ 225 Кв. 110, УПИ III-862 В. 50, УПИ Х Кв.57, УПИ Хi-Кв.2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен
На 17.12.2018 Г. /09:30 - 12:15 Ч./ - Радотина: Местност Дръстила, Пи №055008
На 17.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ На 18.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ На 19.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ На 20.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ На 21.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - Радотина
На 18.12.2018 Г. /09:15 - 13:15 Ч./ - Разлив: Махала Маргинска
На 17.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ На 18.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ На 19.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ На 20.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ На 21.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - Рашково
На 17.12.2018 Г. /09:30 - 12:15 Ч./ - Скравена: Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър
Община Долна Баня
На 19.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - Долна Баня: Христо Смирненски
Община Драгоман
На 18.12.2018 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ - Чорул
Община Елин Пелин
На 17.12.2018 Г. /13:30 - 14:00 Ч./ - Ботевград: Витиня, Пик, Саранск, Цар Освободител
На 17.12.2018 Г. /13:30 - 14:00 Ч./ - Врачеш: Бела, Севаст Огнян (Партизанска)
На 17.12.2018 Г. /13:00 - 13:30 Ч.; 14:30 - 15:00 Ч./ - Герман: Хан Аспарух/29-та/
На 17.12.2018 Г. /13:30 - 14:00 Ч./ - Горна Малина
На 17.12.2018 Г. /13:30 - 14:00 Ч./ - Горно Камарци: .УПИ Vi-61 Кв 11, УПИ Vi-38, Кв.7
На 17.12.2018 Г. /13:30 - 14:00 Ч./ - Долно Камарци: VIII-9 Кв.7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160,Кв.8, Седма, Тп Център, Трета, Хііі-108 Кв.14, Четвърта
На 17.12.2018 Г. /13:00 - 13:30 Ч.; 14:30 - 15:00 Ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Xxvii - За Псдодо, Кв. 80, Гара Елин Пелин За Пстд-Исвевк, Кв. 80, УПИ Xxvi- За Псдодо, Кв.80
На 17.12.2018 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Xxvii - За Псдодо, Кв. 80, Кв. 80, УПИ Xxvi- За Псдодо, Кв.80
На 17.12.2018 Г. /13:00 - 13:30 Ч.; 14:30 - 15:00 Ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Витоша, УПИ ХххIII, Кв.80
На 17.12.2018 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: УПИ ХххIII, Кв.80
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ На 18.12.2018 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ На 19.12.2018 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ - Мусачево, Общ. Елин Пелин: VIII Кв.57, Водна Помпа Отпадни Води, Кв.57 Парцел 5, Пейо Яворов, Радецки, Рила, УПИ І-Общ Кв.57, Хаджи Димитър, Чойна
На 17.12.2018 Г. /13:30 - 14:00 Ч./ - Негушево: УПИ 9 - 020019
На 17.12.2018 Г. /13:00 - 13:30 Ч.; 14:30 - 15:00 Ч./ - Нови Хан: 037044, 91, Александър Стамболийски, Борова Гора, Бреза, В.З Побит Камън М. Търнавска Река Пи 037018, В.З. Побит Камък,УПИххіv-27 Кв.20, В.З.Побит Камък, В.З.Побит Камък П-Л І-519, Кв.5, Васил Левски, Ватия, Вз Побит Камък УПИ Іv-520,Кв.4, Вилна Зона Побит Камък, Върба, Гранит, Детелина, Еледжик, Елин Пелин, Здравец, Землището С.Нови Хас Асф.База, Иван Вазов, Калоян, Кирил И Методий, Марица, Мес. Милковица, Месност Милковица, Местност Милковица, Милин Камък, Милковица, Никола Зашев, Николина Здравкова, Отец Паисий, Пи 319005, Пловдивско Шосе, Побит Камък, Райна Княгиня, Рибарица, Самуил, Симеон, Синчец, Стефан Караджа, Търнава, Ул.Борова Гора №8, УПИ Ii-13 Кв.91, УПИ Vi-13,Кв.91, УПИ Vі-66, Кв 86, УПИ І-135 Кв.20, УПИ Іі-378, УПИ Іх-363 Кв 45, Фетовица, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин
На 17.12.2018 Г. /09:45 - 13:15 Ч./ - Нови Хан: Землището С.Нови Хас Асф.База
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ На 19.12.2018 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ На 21.12.2018 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - Нови Хан: Местност Чатърлък
На 17.12.2018 Г. /13:30 - 14:00 Ч./ - Осоица: 10, 33-та, III-271 Кв.37, Xi-400 Вилна Зона, Xxv-256, Общ.Горна Малина, П-Л III-276, Кв.37, П-Л Vi-137, Кв.1, Парцел VIII От Кв.53 В.З. Осоица, Парцел Vі-54, Кв.28, УПИ Iv-249, Кв.22, УПИ Xi-317, Кв.39, УПИ Х-404 Кв 1, УПИ Хііі-373,Кв.34
На 19.12.2018 Г. /08:45 - 09:45 Ч.; 09:15 - 16:00 Ч./ - Равно Поле: Верила
На 17.12.2018 Г. /13:30 - 14:00 Ч./ - Саранци: 000020 По Квс
На 19.12.2018 Г. /08:45 - 09:45 Ч.; 09:15 - 16:00 Ч./ - София: Елин Пелин
На 17.12.2018 Г. /13:30 - 14:00 Ч./ - Столник
На 17.12.2018 Г. /13:30 - 14:00 Ч./ - Стъргел: Имот 024027, Парцел Іі-269, Кв.39, УПИ, УПИ I-390, Кв.47, УПИ V-467, Кв.30, УПИ Vii-309, Кв.52, УПИ Vі-275, Кв.39
Община Етрополе
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 09:45 Ч.; 13:15 - 13:30 Ч./ - Етрополе: 114, 27-Ми Ноември, Vi, Кв.73, Акация, Александър Атанасов, Александър Спасов, Александър Стамболийски, Батак, Бенковски, Васил Левски, Васил Петлешков, Владимир Заимов, Генерал Гурко, Георги Антонов, Георги Бакалов, Георги Димитров, Гладстон, Двадесет И Седми Ноември, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Гръбчев, Екатерина И Цеко Костови, Елаците, Иван Вазов, Йорданка Чанкова, Квартал 73, Кирил И Методи, Любен Каравелов, Люляк, М.Равнище №210042, Максим Горки, Малина, Малки Искър, Марийка Гаврилова, Марко Марков, Недялко Йосифов, Никола Вапцаров, Никола Михайлов, Оборище, Опълченска, Отец Паисий, Партизански, Пионер, Победа, Пролетарска, Раковска, Руски, Софроний, Спортист, Стефан Караджа, Сто И Втори, Сто И Четринадесети, Столетов, Тодор Доков, Тодор Пеев, Трети Март, УПИ-І -Парк, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Чертиград
Община Златица
На 17.12.2018 Г. /10:00 - 13:30 Ч./ - Златица: Братя Миладинови, Васил Друмев, Вела Пеева, Генерал Гурко, Димчо Дебелянов, Драва, Захари Стоянов, Иван Русеков, Извън Регулация, Максим Горки, Сава Чукалов, Събко Милков, Юрий Гагарин
Община Ихтиман
На 18.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - Живково, Общ. Ихтиман: УПИ Iv-103 Кв 27, П-Л Хі-39, Кв.4
На 17.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ На 18.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ На 19.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ На 20.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ На 21.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - Стамболово, Общ. Ихтиман
Община Костенец
На 21.12.2018 Г. /15:30 - 16:15 Ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Vii-858, Кв.68, Акация, Белмекен, Боровец, Васил Левски, Витоша, Екзарх Йосиф, Заря, Здравец, Зорница, Иван Вазов, Изгрев, Искра, Калинка, Кокиче, Константин Костенечки, Люляк, Марица, Момина Сълза, Оборище, Пирин, Първенец, Рила, Самуил, Свети Георги, Свобода, Славей, Средна Гора, Стадионна, Трапезица, Търговска, Хан Исперих, Цар Симеон I, Цариградско Шосе, Чайка, Чучулига, Шипка, Ясен
На 17.12.2018 Г. /08:15 - 10:15 Ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Vii-858, Кв.68, Акация, Белмекен, Боровец, Васил Левски, Витоша, Екзарх Йосиф, Заря, Здравец, Зорница, Иван Вазов, Изгрев, Искра, Калинка, Кокиче, Константин Костенечки, Люляк, Марица, Момина Сълза, Оборище, Пирин, Първенец, Рила, Самуил, Свети Георги, Свобода, Славей, Средна Гора, Стадионна, Търговска, Хан Исперих, Цар Симеон I, Цариградско Шосе, Чучулига, Шипка, Ясен
На 17.12.2018 Г. /08:30 - 09:30 Ч./ На 21.12.2018 Г. /15:00 - 16:30 Ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Акация, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Василишка, Върба, Екзарх Йосиф, Еледжик, Заря, Зорница, Иглика, Извор, Изгрев, Китка, Лайка, Липа, Люляк, Момина Сълза, Морава, Оборище, Очушница, Панайот Волов, Пердова, Перуника, Пчелинска, Райна Княгиня, Свети Георги, Стефан Караджа, Теменуга, Цар Калоян, Цариградско Шосе, Чайка, Шипка, Явор, Янтра, Ястребец
На 18.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Акация, Зорница, Изгрев, Калинка, Оборище, Славей, Средна Гора, Чучулига
На 19.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ На 21.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Арда, Дунав, Места, Мургаш, Първенец, Свобода, Странджа, Струма, Тунджа, Хан Исперих
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Костенец, Общ. Костенец: Боровец
На 20.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Патриарх Евтимий
На 17.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Средна Гора, Трапезица, Цариградско Шосе, Чайка
Община Костинброд
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ - Безден: М. Могилата УПИ77,24, Пи №243,Кв.25, УПИ 77.9
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ - Голяновци: Георги С. Раковски, Местн.Ул.Централна, Ул Нарцис УПИ III-92.Кв 21, УПИ Хvі-219, Кв.13
На 20.12.2018 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ - Костинброд: 18-2059, Кв. 150, Георги С. Раковски, Здраве, Иван Вазов, Йордан Йовков, Ломско Шосе, Момчил Войвода, Мургаш, Славянска, Цар Калоян, Янко Забунов
На 19.12.2018 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ - Петърч: Атанас Гълъбов, Бузлуджа, Витан, Герена, Детелина, Иван Бончев, Камчия, Кап.Петко Войвода, Люлин, Слатина, Тантил Стойчев, Тополница, Шопска Комуна
На 17.12.2018 Г. /11:30 - 14:00 Ч./ - Петърч: Васил Левски, Детска Радост, Еделвайс, Искър, Кап.Петко Войвода, Незабравка, Осми Март, Площада, Първи Май, Родопи, Тантил Стойчев, Теменуга, УПИ I- 574 Кв.39, УПИ Vii Кв.34, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шести Септември, Шопска Комуна
На 20.12.2018 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ - София: Райска Градина/Аврора/
Община Пирдоп
На 18.12.2018 Г. /12:00 - 15:15 Ч./ - Пирдоп: Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Димов, Княз Борис І, Манол Златанов, Митрополит Серафим, Св.Св.Кирил И Методий, Средна Гора, Тодор Каблешков, Тодор Пирдопски, Цар Освободител, Чавдар Войвода
Община Правец
На 17.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ На 18.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ На 19.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ На 20.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ На 21.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Драганско, Махала Манастирица, Махала Пушкарско, Местност Тошински Рът, Осма, УПИ 225 Кв. 110
Община Самоков
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Говедарци: 15285.11.41, Втора, Георги Димитров, Двадесет И Четвърта, Доспей Махала, Искър, Крум Шуманов, Мальовица, Мечит, Октомври, Орловец, Първа, Снежанка, Христо Ботев
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Горни Окол: М. Щъркелово Гнездо
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 19.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 21.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Поповяне
На 17.12.2018 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - Радуил: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, Ибър, Малина, Мария Капитанска, Моловица, Никола Капитански, Ореше, Панайот Волов, Пенко Капитански, Пионерска, Туювка, Явор
На 18.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч.; 14:00 - 15:00 Ч./ - Самоков: Ул. Цар Борис III Тп Бистрица, 65231.906.282, Абаджийска, Авксенти Велешки, Александрова, Ангел Кънчев, Асен Карастоянов, Баба Фота, Белмекен, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Булаир, България, Бяла Поляна, Васил Левски, Верила, Генерал Велиаминов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Двадесет И Девети Декември, Дунав, Елин Пелин, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Иван Вазов, Иван Йончев, Иглика, Искър, Йордан Йовков, Кирил И Методи, Климент, Константин Фотинов, Коста Вальов, Крали Марко, Луковица, Македония, Мальовица, Манастирска, Мано Филипов, Митрополитска, Мургаш, Мусала, Наум Хаджимладенов, Неофит Рилски, Никола Драмалиев, Никола Карастоянов, Никола Образописов, Оборище, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пашеница, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Попангелов, Пи 65231.908.409, Пирин, Подридна, Рила Планина, Рилски Езера, Розова Долина, Сан Стефано, Сини Вир, Скакавец, Соколец, Софроний Врачански, Търговска, УПИ 65231.914.240, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Симеон, Център За Настаняване От Семеен Тип, Чакър Войвода, Шумнатица, Ястребец
На 18.12.2018 Г. /10:00 - 16:00 Ч./ - Самоков: Ул. Цар Борис III Тп Бистрица, Цар Борис III
На 18.12.2018 Г. /10:00 - 15:00 Ч./ - Самоков: 65231.906.282, Асен Карастоянов, Захари Зограф, Македония, Търговска, УПИ 65231.914.240
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Бор, България, Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Леон Крудов, Местност Дългата Поляна, Местност Мало Равнище, Местност Татарски Брод, Местност Щъркелово Гнездо, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Никола Корчев, Николай Николаевич, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Осогово, Плана Планина, Спартак, Тридесети Декември, Христо Максимов, Шипка
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 19.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 21.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Бор, България, Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Леон Крудов, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Никола Корчев, Николай Николаевич, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Осогово, Плана Планина, Спартак, Тридесети Декември, Христо Максимов, Шипка
Община Своге
На 19.12.2018 Г. /09:30 - 10:30 Ч./ - Батулия
На 19.12.2018 Г. /09:30 - 13:30 Ч./ - Бов, Общ. Своге: Искър
На 17.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Бов, Общ. Своге: Луково
На 17.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Губислав
На 17.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Дружево
На 17.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски Дол, Кокиче, Кръстат Камък, Куленица, Мах.Радеж Тп Равна Нива, Махала Държанчова Нива, Пробойница, Първи Май, Роза, Стара Планина
На 20.12.2018 Г. /10:00 - 14:00 Ч./ - Лакатник, Общ. Своге
На 17.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Левище
На 17.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Миланово, Общ. Своге: Васил Левски, Ком, Мах.Кат, Мах.Мъжев Дел, Мах.Ръжища, Мах.Свражен, Мъжев Дел, Ропотамо, Стара Планина, УПИ-Xv-46
На 17.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ - Оплетня: Парцел V-94, Кв.3
На 19.12.2018 Г. /09:30 - 10:30 Ч./ - Реброво: Батулийска Битка, Мах.Бивола, Мах.Слатина, УПИ Vіі - 345 Кв.25, Христо Смирненски
На 19.12.2018 Г. /10:20 - 14:00 Ч./ - Редина: И 73040 ,М.Шурдилица, М. Текьова Нива
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 12:30 Ч./ - Своге: 23 Септември, V-1577, Кв.100, Балкан, Бранчовица, Гр.Своге, Дреновско Храсте, Дружба, Дунав, Искър, Люлин, Миньорска, Мусала (Ал. Димитров), Осми Тунел, Петър Берон, Рединска Китка, Рила, Рудничар, Сердика, Средна Гора, Стефан Караджа, Циолковский, Чайка, Черно Море, Юрий Гагарин
На 19.12.2018 Г. /10:20 - 14:00 Ч./ - Своге: Дреновско Храсте
На 19.12.2018 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ - Своге: Орлин
На 17.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ - София: Костенски Водопад/Васил Дим
На 18.12.2018 Г. /12:30 - 16:30 Ч./ - Церово, Общ. Своге: Възраждане, Искърско Дефиле, Кирил И Методий, Мах.Гламек, Неофит Рилски, Тодор Каблешков, Хан Аспарух
Община Сливница
На 17.12.2018 Г. /10:00 - 15:30 Ч./ На 19.12.2018 Г. /10:00 - 15:30 Ч./ На 20.12.2018 Г. /10:00 - 15:30 Ч./ - Алдомировци: Алдомировска (Г.Димитров), Главната, Парцел Три,Кв.19, Седма, Четвърта
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 13:00 Ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Васил Левски, Кв.107, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Любен Каравелов, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Съединение, Хаджи Димитър
На 18.12.2018 Г. /12:00 - 14:00 Ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Войнишка Махала, Гълъбовци, Девети Май, Капитан Радко Димитриев, Кооператор, Кореняк, Липите, Младост, Работник, Ракита, Труд
На 17.12.2018 Г. /10:00 - 15:30 Ч./ На 19.12.2018 Г. /10:00 - 15:30 Ч./ На 20.12.2018 Г. /10:00 - 15:30 Ч./ - Сливница, Общ. Сливница

Област Видин
Община Видин
На 18.12.2018 Г. /09:15 - 10:15 Ч./ На 19.12.2018 Г. /15:00 - 16:00 Ч./ - Бела Рада: Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Ул.Втора, УПИ Xi-276 Кв.11, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ - Буковец, Общ. Видин: 119002, Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ - Видин
На 18.12.2018 Г. /09:15 - 10:15 Ч./ На 19.12.2018 Г. /15:00 - 16:00 Ч./ - Войница: |||-79 Кв.15, Втора, Девети Септември, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста, Яташка
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ - Дунавци, Общ. Видин: 1519,Кв.115, 23 Септември, I -248 , Кв.24, Ii-1045 Кв 99, III . Кв111, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Баба Вида, Безименна, Беляев, Боян Чонос, Васил Левски, Видбол, Виктор Юго, Вит, Витоша, Войнишка, Генерал Гурко, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С Раковски, Девети Септември, Десети Конгрес, Добри Чинтулов, Драва, Дунав, Зоя Космодамянска, Иван Вазов, Искър, Ком, Комсомолска, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Маршал Толбухин, Мико Нинов, Мир, Огоста, Осъм, Панайот Волов, Парцел 2 Квартал 111, Плиска, Ровно, Родопа, Седемнадесет Партизани, Смирнов, Средец, Стара Планина, Страцин, Струма, Тома Костов, Търнянска, УПИ 2-308 Кв.29, УПИ VIII -Кв.115, Хайдут Велко, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ценко Александров, Чавдарци, Юрий Гагарин
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Дунавци, Общ. Видин: 1519,Кв.115, 23 Септември, I -248 , Кв.24, III . Кв111, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Беляев, Боян Чонос, Видбол, Виктор Юго, Генерал Гурко, Георги Димитров, Георги С Раковски, Десети Конгрес, Драва, Дунав, Зоя Космодамянска, Иван Вазов, Искър, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Маршал Толбухин, Мико Нинов, Мир, Осъм, Парцел 2 Квартал 111, Плиска, Ровно, Родопа, Седемнадесет Партизани, Смирнов, Средец, Стара Планина, Търнянска, УПИ 2-308 Кв.29, УПИ VIII -Кв.115, Хайдут Велко, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ценко Александров, Чавдарци, Юрий Гагарин
На 18.12.2018 Г. /09:15 - 10:15 Ч./ На 19.12.2018 Г. /15:00 - 16:00 Ч./ - Новоселци: До Тп Сметище, Трета
На 18.12.2018 Г. /09:15 - 10:15 Ч./ На 19.12.2018 Г. /15:00 - 16:00 Ч./ - Слана Бара: Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулация № На Имото 020054, Осемнадесета, Осма, Парцел 2 Кв 4, Парцел 6 Кв 6, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ 21 - 248 - Кв 35, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 17.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ - Търняне: Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Имот 009017, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 18.12.2018 Г. /09:15 - 10:15 Ч./ На 19.12.2018 Г. /15:00 - 16:00 Ч./ - Чичил: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
Община Димово
На 19.12.2018 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ - Бело Поле, Общ. Ружинци: 23 Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Балкански, Боян Чонос, Будьони, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витко Иванов, Гаврил Генов, Генерал Заимов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Кирков, Дванадесетте, Девети Септември, Димитър Благоев, Жеков, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Йорданка Николова, Йото Велов, Коста Йорданов, Къкринско Ханче, Лиляна Димитрова, Мико Нинов, Милко Томов, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Витков, Панайот Волов, Патрис Лумумба, Перчо Йорданов, Седемнадесет Партизани, Славчо Петров, Стефан Караджа, Толбухин, Трайчо Костов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чиган, Юрий Гагарин
На 19.12.2018 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 09:30 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ - Гюргич: 23 Септември, Александър Стамболийски, Бор, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Коларов, Веслец, Вихрен, Георги Димитров, Дъбравата, Йорданка Чанкова, Кирил И Методий, Ленин, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Отец Паисий, Първи Май, Рила
На 19.12.2018 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 09:30 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ - Дражинци: Алеко Константинов, Българска Роза, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Ил.Ленин, Георги Димитров, Димитър Благоев, Добри Чинтулов, Драгомир, Извън Село, Йорданка Николова, Лиляна Димитрова, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Червена Роза, Червено Знаме
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 09:30 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ - Плешивец: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 19.12.2018 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ - Роглец: Георги Димитров, Иван Вазов, Ленин
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ - Ружинци: 23 Септември, Александър Ангелов, Александър Стамболийски, Ангел Хитров, Боян Статев, Боян Чонос, Васил Иванов, Васил Левски, Вихрен, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Младенов, Георги Първанов, Георги С.Раковски, Горан Богданов, Горан Ценов, Девети Септември, Драгомир, Живко Мончев, Живко Пуев, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Коста Йорданов, Ломска, Малчика, Миджур, Младост, Найден Найденов, Оборище, Петър Глухчев, Петър Първанов, Поп Андрей, Седемнадесет Партизани, Стефан Караджа, Тодор Влайков, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 19.12.2018 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ - Ружинци: Вихрен, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Живко Мончев, Коста Йорданов, Оборище, Отдих, Панайот Волов, Петър Глухчев, Поп Андрей, Седемнадесет Партизани, Стефан Караджа, Тодор Влайков, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 19.12.2018 Г. /09:30 - 16:00 Ч.; 09:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ - Черно Поле: Александър Стамболийски, Бистра, Братя Средкови, Валентина Терешкова, Васил Левски, Владимир Займов, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Иван Вазов, Иван Козарев, Илия Вълчков, Йорданка Николова, Комсомолска, Коста Йорданов, Митко Палаузов, Павел Георгиев, Петко Славейков, Пионерска, Свилен Русев, Христо Ботев, Яким Гергов
Община Кула
На 20.12.2018 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ - Подгоре: Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Бдин, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Видин, Вит, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Иван Вазов, Искър, Йоло Гергов, Йосиф В.Сталин, Кв.7, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Михаил Здравков, Огоста, Осъм, Пейо К.Яворов, Перчо Йорданов, Пирин, Рила, Седемнадесет Партизани, Стара Планина, Стопански Двор, Стоян Милков, Тодор Петров, Христо Ботев, Царевец, Черно Море, Юрий Гагарин
На 20.12.2018 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ - Раковица: 236005, Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемдесет И Девета, Осемдесет И Осма, Осемдесет И Трета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет И Втора, Петдесет И Девета, Петдесет И Осма, Петдесет И Първа, Петдесет И Седма, Петдесет И Трета, Петдесет И Шеста, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемдесет И Втора, Седемдесет И Пета, Седемдесет И Трета, Седемдесет И Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет И Втора, Шестдесет И Девета, Шестдесет И Осма, Шестдесет И Пета, Шестдесет И Първа, Шестдесет И Седма, Шестдесет И Трета, Шестдесет И Шеста, Шестдесета, Шестнадесета
На 20.12.2018 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ - Старопатица: Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 20.12.2018 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ - Толовица: Валентина Терешкова, Ленин, Първа, Трета, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 20.12.2018 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ - Цар Шишманово: 070134, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Вела Пеева, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Ленин, Лиляна Димитрова, Малчика, Мико Нинов, Митко Палаузов, Петко Р.Славейков, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черни Връх
На 20.12.2018 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - Цар Шишманово: Александър Стамболийски, Вела Пеева, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Лиляна Димитрова, Малчика, Митко Палаузов, Петко Р.Славейков, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черни Връх
На 20.12.2018 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ - Шишманово

Област Враца
Община Враца
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:00 Ч./ - Баница: 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Батак, Ботуня, Брацигово, Бузлуджа, Васил Коларов, Вихрен, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Георгиев, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Нивянин, Иглика, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Лена, Лозенец, Местност Банята, Местност Край Село, Местност Селски Площад, Милин Камък, Мир, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Нил, Одрин, Пети Конгрес, Петко Р. Славейков, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Роза, Скът, Спортна, Струма, Тракия, Трапезица, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Чапаев, Шипка
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:00 Ч./ - Враца: Амур, Ангел Грамчев, Имот №9440172, Индустриална, Череша
На 17.12.2018 Г. /12:00 - 13:00 Ч./ - Враца: Казашка, Любен Каравелов, Петко Р. Славейков, Петропавловска, Христо Ботев
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:00 Ч./ - Голямо Пещене: Ален Мак, Арда, Баба Тонка, Байкал, Бузлуджа, България, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Верила, Веслец, Витоша, Вихрен, Владая, Волга, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дружба, Еделвайс, Елин Пелин, Есперанто, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Калиакра, Камчия, Ком, Лазар Петров, Ленин, Любен Каравелов, Местност Селскостопански Двор, Мир, Найден Геров, Никола Вапцаров, Нил, Орешака, Полето, Речка, Роза, Розова Долина, Ропотамо, Руен, Скът, Средна Гора, Страцин, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:00 Ч./ - Гоце Делчев: Драма
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:00 Ч./ - Мало Пещене: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Вазов, Иван Нивянин, Ком, Косматица, Лазар Петров, Местност Входа На Селото, Околчица, Орешака, Скът, Трапезица, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:00 Ч./ - Мраморен: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Амур, Ангел Вешев, Антон Иванов, Баба Тонка, Байкал, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бистрица, Божур, Бузлуджа, Бързия, Вешо Ангелов, Вит, Вихрен, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Дружба, Иван Стоянов, Казашка, Камчия, Клокотница, Кокиче, Ком, Люлин, Люляк, Мак, Марица, Местност Голямо Пещене, Милин Камък, Мир, Младен Георгиев, Мраморчица, Мургаш, Найден Миков, Нено Георгиев, Одрин, Опълченска, Оряховска, Пирин, Рашко Гергов, Река Амур, РУПИте, Тинтява, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Чапаев, Юрий Венелин
На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:00 Ч./ - Оходен: 20-Ти Фефруари, 9-Ти Септември, Балкан, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Георги Димитров, Гладно Поле, Детелина, Иван Нивянин, Искър, Йордан Лютибродски, Камен Дол, Комсомолска, Максим Горки, Малчика, Местност Военните, Митко Палаузов, Никола Марков-Колката, Осогово, Петър Дилов, Ропотамо, Септември, Скът, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чапаев
Община Козлодуй
На 19.12.2018 Г. /09:15 - 15:00 Ч./ - Козлодуй: 9-Ти Май, Акация, Безименна, Жилищен Комплекс 2, Жилищен Комплекс-3, Освободител
На 17.12.2018 Г. /13:00 - 14:30 Ч./ - Козлодуй: Кирил И Методий, Кокиче
Община Мездра
На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Мездра: Георги Кирков, Дунав, Пейо Яворов, Св. Патриарх Евтимий, Средна Гора
Община Роман
На 19.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Роман: Александър Малинов, Ангел Кънчев, Вунка Йотова, Д-Р Стоян Стоянов, Жил.К-С Роман, Капитан Петко Войвода, Карашка, Люляк, Малък Искър, Нешо Миковски, Станка Филибинова, Тодор Каблешков

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Вижте къде ще спират водата в петък в София 0| 2578 |13.12.2018 . ЕП гласува за спиране на газопровода ”Северен поток-2” 7| 3431 |12.12.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2460 |12.12.2018 . Вижте къде спират водата в понеделник 0| 2605 |09.12.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах