Събота, 26 Май 2018, 07:24
Frognews
1| 4069 |09.03.2018

Къде ЧЕЗ спира тока?

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.
Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 12 - 16 март 2018 г.  включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ
Дата/период    Времетраене    Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.
ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД  
Община Витоша   
На 12.03.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Владая:   22-ра, 27-ма, II-3477, Кв.916, Академик Петко Стайнов, Алеко Константинов/К.Димитр, Алеко Константинов/Офелиите, Амбарица, Асанова Чешма, Балабановец, Бели Брег, Бистър Поток, Боев Рид, Бор, Боровинка, Брезова Гора, Буков Дол, Букова Гора, Бургийска Скала, Виров Дол, Витошки Гранит, Владая, Войнишко Въстание, Върбите, Горелица, Дупките, Еделвайс, Ела, Елен, Елешница, Жълта Вода, Здравец, Ивето, К.Димитров, Кайлъка, Калдъръмче, Калиница, Катеричка, Китен, Лесковец, Любомир Миланов, М.Владая Кв.75, Малка Поляна, Маргаритка, Марин Чукар, местност Герена, местност Кладенеца, местност Св.Петка, Момина Сълза, Морените, Ново Село, Пернишко Шосе, Пирин/Дупките/, Плиска, Подкраище, Полски Синчец, Приплат, Проф.Ив.Шишманов/Баба Лина/, Равнище, Реката, Рудище, Самоковище, Сианит, Слънчев Залез, Спортист, Сребрист Бор, Страната, Суха Лешница, Сърна, Тополите, УПИ II-104 Кв.33, УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат, УПИ XXV-26, Кв.3, УПИ ІІ-1992 Кв.1а, Хеброс, Чаладинка, Червена Трева, Чехълче, Шипето, Юрушки Мостове, Язбине, Язбино, Янкино Усое
На 12.03.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Мърчаево:   10-та, 11-та, 7-ма, Бистра Река, Втора, Зюмбюл, Кало, Касиопея, Касис, М. Бурновска, М. Казашка, М.Шумето , ПИ 49597,1718,39, Печище, Приморско, Сините Вълни, Трендифил, Цар Симеон I/Кост.Темелков/, Черните Скали, Шипето
На 12.03.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  София:   1-ва, 535/72011,Кл.В-5-7-Б, 684-та/Витоша/, 689-та/Витоша/, 695-та/Витоша/, 740-та/Овча Купел/, 741-ва/Овча Купел/, 742-ра/Овча Купел/, V-411, Кв.51, Белите Борове, В.З. Владая, В.З. Люлин, В.З.Люлин УПИ II-253,Кв.1, В.З.Люлин УПИ ІІ-5, Кв.16а, Вз Горна Баня, Войнишко Въстание, Горна Баня, Здравец, Каменица, Лазар Михайлов/Хр.Манов/, Лебед/Кв.Горна Баня/, Люлинско Поточе, М. Мала Кория, М.Мала Кория ул.684, Маджарица, Мала Курия, Местн.Мала Кория, местност Бонсови Поляни, Офелиите /Владая/, Планина Витоша, Поглед, Пъстроцветна, Равнище/Кънчо Стоилов/, Св.Крал/Кирковска Трибуна/, УПИ VІІ-404,Кв.2, УПИ ХV-399 Кв.3 М.Мала Кория, УПИ-V-1162,Кв.62
На 12.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:   Байкал, Три Кладенци
На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владая:   22-ра, II-3477, Кв.916, Буков Дол, Войнишко Въстание, Здравец, Кайлъка, Лесковец, Марин Чукар, Ново Село, Пирин/Дупките/, Суха Лешница, Хеброс
На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   1-ва, Войнишко Въстание, Здравец
На 12.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Симеон Радев/Кирил Янев/
На 12.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 16.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:   406-та, Ваклинец, Вера Недкова, Горски Синчец, Св.Наум /Драгалевци, Св.Наум/Трайчо Костов/
На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мърчево:   Втора
На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Белоток, Войводина Могила, Евлия Челеби/Мара Петлякова, Никола Петков/П.Напетов/, Планинец, Цар Борис III/Девети Септ.
На 13.03.2018 г. /11:00 - 14:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   31-ва, Соколна
На 13.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Българска Легия, Казбек, Ралевица
На 13.03.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София:   Планина Витоша
На 13.03.2018 г. /11:00 - 14:15 ч./ -  София:   13-та /Ж.К.Бункера/, 16-та /В.З.Малинова Долина/, 16-та /В.З.Малинова Долина/, 17-та /Ж.К.Бункера/, 18-та /Ж.К.Бункера/, 19-та/275/, 22-ра /Ж.К.Бункера/, 22-ра /Ж.К.Бункера/, 23-та /Ж.К.Бункера/, 23-та /Ж.К.Бункера/, 25-та /Ж.К.Бункера/, 25-та /Ж.К.Бункера/, 26-та /Ж.К.Бункера/, 27-ма /Ж.К.Бункера/, 28-ма /Ж.К.Бункера/, 29-та, 29-та, 30-та, 31-ва /Ж.К.Бункера/, 32-ра /Ж.К.Бункера/, 32-ра /Ж.К.Бункера/, 33-та /Ж.К.Бункера/, 34-та /Ж.К.Бункера/, 38-ма /Ж.К.Бункера/, 38-ма /Ж.К.Бункера/, 4-та Кв.Мал.Долина/Студентс, 5-та /Ж.К.Бункера/, 5-та Кв.Мал.Долина/Студентс, 6-та /Ж.К.Бункера/, 6-та Кв.Мал.Долина/Студентс, 9-та Кв.Мал.Долина/Студентс, VIII-581, Кв.10 Малинова Долина, Башлийски Езера, В.З Малинова Долина II-ра  Б ул. Полски Бряст УПИ XVII -190, В.З. Бункера, В.З. Бункера, Вз Малинова Долина-Герена, Вз.Малинова Долина-Герена,Упи II-562,Кв.11, Зелени Връх, Малинова Долина, Малинова Долина, Мургана, Папур, Пейова Бука, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Соколна, ул. Трилистник, УПИ VI-1764,Кв.14, УПИ І-Снс Кв.12/Ул.Луда Река 12
На 13.03.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:   Местн.Офелиите, Парк Витоша
На 14.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Владая:   22-ра, Алеко Константинов/К.Димитр, Войнишко Въстание, Катеричка, Любомир Миланов, Сърна, Язбине
На 14.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:   Войнишко Въстание
На 14.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Иван Сусанин, Казбек
На 14.03.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  София:   Драгалевци, Еловица  /Кв. Драгалевци/, Захари Зограф
На 15.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Казбек, Казбек , Тодор Каблешков
На 15.03.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София:   717-та/Витоша/, 719-та/Витоша/, 722-ра/Витоша/, 724-та/Витоша/, 781-ва/Витоша/, Акад. Михаил Арнаудов, Безименна, Виден Табаков, Детелина, Детелина/Княжево/, Люти Дол, Полско Цвете, Синята Скала, УПИ  IV-579 Кв.26, Утринна Роса, Църквище
На 16.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Казбек
Община Връбница   
На 12.03.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 13.03.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ -  София:   Надежда 6
Община Възраждане   
На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Зона Б-18
На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Братя Миладинови, Чипровци
На 13.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:   Георг Вашингтон, Лъвов Мост, Поп Богомил, Сливница, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов/Георги Ки, Цар Самуил, Цар Симеон
На 14.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:   Братя Миладинови, Сливница, Стефан Стамболов/Георги Ки, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон
На 14.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Иларион Макриополски
На 15.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:   Георг Вашингтон, Княгиня Мария Луиза/Г.Дим., Княз Борис I, Пиротска/Трети Април/, Стефан Стамболов/Георги Ки, Трапезица, Цар Самуил
На 16.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:   Александър Стамболийски, Княз Борис I, Лавеле, Стефан Стамболов/Георги Ки
Община Изгрев   
На 16.03.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София:   Антон П.Чехов
На 16.03.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София:   Елемаг, Елемаг №6
Община Илинден   
На 15.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Константин Величков
Община Искър   
На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Дружба 1
На 13.03.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  София:   Гара Искър, Поручик Неделчо Бончев/Искъ, Поручик Христо Топракчиев
На 15.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Дружба
Община Красно Село   
На 12.03.2018 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  София:   Борово, Красно Село Кв.Борово
На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Пирински Проход, Силиврия, Тодор Каблешков
На 14.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Цар Борис III/Девети Септ.
На 15.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Хубча, Хубча, Хубча
На 16.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Лерин, Подуево, Родопски Извор, Солун
Община Кремиковци   
На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 15.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долни Богров:   1, 10, 15, 16, 3, 35, 4, 5, Іх-356 Кв.18
На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 15.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Долни Богров, Кремиковци
На 13.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./ -  София:   Кремиковци, Стара Планина, Цариградско Шосе/Тракия/
На 13.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./ -  Яна:   Байкуш, Безименна, Борис Николов, Г.Митрев, Гара Яна УПИ III ,Кв.9, Димитър Стоичков, Извън Селото, Първи Май, Св.Ана/9-ти Септември/, Свети Никола/Байкуш/, Симеон Стойков/Урсол/, Стара Планина, Стара Чешма/Цветко Стоилов/, Теменуга, УПИ XXIII-1 38 Кв.33м.Яна, Хубава Яна, Ц.Стоилов
Община Лозенец   
На 12.03.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София:   Велчова Завера ,Духовна Семинария
На 14.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч./ -  София:   ул. Дим.Х.Коцев,  ул. Зорница  , бул. Арсеналски  , ул. Никола Козлев, ул. Цветна Градина
На 16.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Цанко Церковски
Община Люлин   
На 12.03.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 13.03.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ -  София:   Люлин 5, Люлин 7, Люлин 8
На 13.03.2018 г. /09:00 - 12:30 ч.; 12:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 12:15 ч.; 12:00 - 16:15 ч.; 12:30 - 16:30 ч./   На 15.03.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 12:30 ч.; 12:00 - 16:30 ч.; 12:30 - 16:15 ч./ -  София:   Люлин 2
На 13.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:   400/380/Люлин/, Люлин, Люлин 9
На 14.03.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 15.03.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 16.03.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ -  София:   Люлин 5, Люлин 8, Люлин 8
На 15.03.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София:   Люлин
Община Младост   
На 12.03.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   Вилна Зона Бункера
На 12.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:   Александър Малинов, Младост 2, Младост 2
На 12.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 13.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:   Младост 2
На 12.03.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:   1-ва, 1-ва/ В.З. Малинова Долина/, 101-ва, 11-та, 13-та /Ж.К.Бункера/, 16-та /В.З.Малинова Долина/, 2-ра /Ж.К.Бункера/, 25-та /Ж.К.Бункера/, 27-ма /Ж.К.Бункера/, 28-ма /Ж.К.Бункера/, 36-та /Ж.К.Бункера/, 39-та /Ж.К.Бункера/, 44-та /Ж.К.Бункера/, 5-та /Ж.К.Бункера/, 532, 6-та /Ж.К.Бункера/, 7-ма /Ж.К.Бункера/, 8-ма /Драгалевци/, 8-ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, 9-та Кв.Мал.Долина/Студентс, Бистришко Шосе, В.З. Бункера, Копринка, Липа, Луда Река, Луда Река /В.З. Малинова Долина/, Малинова Долина, Плитвишки Езера /В.З.Бункера/, Река Палакари, ул. Широки Път, УПИ ХV-626 Кв.3
На 13.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 14.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:   Младост 4, Младост 4
На 13.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:   Младост 4
На 15.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:   Младост 2, Младост 4, Младост 4
Община Надежда   
На 15.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Толстой
Община Оборище   
На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Анжело Ронкали/Тодор Стайко
На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Панайот Волов
На 12.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Русалка
На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Искър, Княз Александър Дондуков
На 13.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 14.03.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 15.03.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 16.03.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София:   Богдан
На 14.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Княз Александър Дондуков, Оборище
На 14.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Цар Симеон
На 15.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 17:15 ч./ -  София:   Княз Александър Дондуков
Община Овча Купел   
На 16.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:   1-ва, 637-ма/Овча Купел/, 638-ма/Овча Купел/, 639-та/Горна Баня/, 640-та/Овча Купел/, 641-ва/Овча Купел/, 643-та/Витоша Овча Купел/, 648-ма/Овча Купел/, 649-та/Овча Купел/, 670-та/Овча Купел/, Бойчо Бойчев, Васил Попов, Горна Баня, Д-Р Люба Григорова, Димитър Чинтулов/554/, Дрян/643-та/, Дъбето, Инж.Борислав Огойски/Кр.Вас, Никола Петков/П.Напетов/, Овча Купел, Проф. Дочо Леков /636-та р-н Витоша/, Урал, Харманлийско Въстание
На 12.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Цар Борис III/Девети Септ.
На 13.03.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  София:   Ангелов Връх, Рачка
Община Панчарево   
На 13.03.2018 г. /08:00 - 11:00 ч.; 08:45 - 18:15 ч.; 15:00 - 17:30 ч./ -  Долни Пасарел:   Акация, Самоковско Шосе
На 13.03.2018 г. /08:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 17:30 ч./ -  Кокаляне:   491 Китката, В.З Китката ПИ 276, Василица, Вец Кокаляне, Вилна Зона Китката, Вилна Зона Терасите, Китката, М.Барище, Месност Роба, Местн.Свлачището, Пукнат Камък/34/, Слатин Дол, Теменуга, Юзината
На 13.03.2018 г. /08:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 17:30 ч./ -  София
На 14.03.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Герман:   Богатир/В.З.Врана-Герман/, Градина/21-ва/, Дружба/23-та/, Искър/32-ра/, М. Край Село, Незабравка/22-ра/, Патриарх Герман/9 Септември
На 15.03.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  София:   198/В.З.Малинова Долина/, V-260,2010, Kв.13, Бистришко Шосе, Малинова Долина
Община Подуяне   
На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Витиня, До Бл.7, Левски Зона Г
На 14.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София:   Баткун, Макгахан, Никола Войновски, Скайлер, Хаджи Димитър
На 14.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   541-ва/Кв.Левски/, Бесарабия, Бесарабия, Витиня, Д-Р Иван Селимински, Елтимир, Княгиня Косара, Коньо Войвода
На 15.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   541-ва/Кв.Левски/, Бесарабия, Витиня, Д-Р Иван Селимински, Стоян Попов
Община Слатина   
На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Витиня
На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Бесарабия, Доганица, Железни Врата, Майчина Слава
На 13.03.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  София:   Борис Христов/Фильо Запрано, Хемус, Шипченски Проход
На 14.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:   Бричебор 7
На 15.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:   Околчица Бл.3 Вх.А,Б
На 16.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:   Царичина 1 Вх.А,Б
На 16.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   509-та/Слатина/, 540-та/Подуене/, 554-та/Слатина/, Арабаконак/Богдан Атанасов/, Бесарабия, Витиня, Димитър Чинтулов/554/, Доганица, Железни Врата, Майчина Слава, Мими Балканска/Ив.Нед.-Шабл, Самодивец/Дим.Захариев/, Стоян Попов
Община Средец   
На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Любен Каравелов, Фритьоф Нансен
На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Евлоги и Христо Георгиеви, Евлоги и Христо Георгиеви, Карнеги, Проф.Фритьоф Нансен, Фритьоф Нансен
На 14.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Евлоги и Христо Георгиеви, Евлоги и Христо Георгиеви
На 14.03.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София:   Аксаков
На 15.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Евлоги и Христо Георгиеви, Цар Освободител/Руски/, Яворов/Ленин/
На 15.03.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София:   Цар Шишман
На 16.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:   Лавеле, Манол Тошев, Позитано, Света Неделя/Вл.Ил.Ленин/, Света София
Община Студентски Град   
На 12.03.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  София:   Малинова Долина, Студентски Град
На 16.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Студентски Град
Община Триадица   
На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Стрелбище
На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Манастирски Ливади, Стрелбище
На 15.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Тодор Джебаров/417/
На 16.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Гоце Делчев/Жк Емил Марков/
 
 
 
СОФИЙСКА ОБЛАСТ   
Община Божурище   
На 12.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 16.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Храбърско:   махала  Старо Село, махала  Черен Пешо, Микроязовир Храбърско
На 13.03.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Божурище:   Георги С.Раковски, Дружба, Европа, Жилища, Заимов, Иван Вазов, Христо Ботев
На 13.03.2018 г. /12:30 - 14:30 ч./ -  Гурмазово:   ПИ 001019 М. Матерка, УПИ ІV-38, Кв.4
На 13.03.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Хераково:   УПИ V-166, Кв.1, УПИ VIII-126, Кв.4, Хан Кубрат
Община Ботевград   
На 12.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рашково:   махала  Белчово
На 12.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:   Академик Стоян Романски, България, Георги С.Раковски, Мургаш, Сан Стефано, Стефан Стамболов, Тп Бетонов Център, Хан Крум
На 12.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 13.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 15.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Радотина
На 12.03.2018 г. /09:00 - 15:16 ч./   На 13.03.2018 г. /09:00 - 15:16 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 15:16 ч./   На 15.03.2018 г. /09:00 - 15:16 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 15:16 ч./ -  Литаково:   Бачо Киро, Боговина, Бузлуджа, Велчова Завера (Илия Шопов), Вуто Койчев, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Любен Каравелов, Люто Войвода, Мургаш, Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Столетов, Христо Ботев, Шести Септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин
На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.03.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./   На 15.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Александър Стамболийски, Божко Божилов, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Опълченска, Орхание, Стара Планина
На 12.03.2018 г. /09:45 - 10:00 ч./ -  Ботевград:   16-ти Ловчански Полк, Бензиностанция, Зад Зрч, Индустриална, Цар Освободител
На 12.03.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./   На 16.03.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Литаково:   Архангела (Петко Буковански, Васил Левски, Възход, Писана, Светлина, Шести Септември (9-ти Iх)
На 12.03.2018 г. /10:15 - 13:15 ч./ -  Ботевград:   16-ти Ловчански Полк, Оборище, Цар Иван Шишман
На 13.03.2018 г. /08:00 - 12:15 ч./ -  Скравена:   Алипи Първанов, Врачанска, Георги Апостолов, Георги Стаменов, Здравец, Ноновска, Петко Студенков, Свещ. Георги Поп Димитров, Танчо Гайдарски, Тодор Попов, Христо Ботев
На 13.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Боженица:   319004, Долапището, махала  Барбушовци, махала  Брусен, махала  Върха, махала  Ганинци, махала  Павловци, махала  Пейчовци, махала  Пелиница, махала  Плоча, махала  Томовци, махала  Урвич, махала  Усойната, Стопански Двор, Х-38, Кв.41
На 13.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград:   За Провеждане на 72-Часови Изпитания, махала  Големо Усое, махала  Горановци, махала  Мановци, махала  Ръждавец
На 13.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград
На 13.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 15.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:   България, Георги С.Раковски, Мургаш, Сан Стефано, Стефан Стамболов, Хан Крум
На 13.03.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Трудовец:   Александър Стамболийски, Витоша, Девети Май, Петко Златарски, Проф. Иван Василев (Първа), Урвич, Христо Ботев, Цар Освободител, Черковна (Марин Димитров)
На 14.03.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Ботевград:   XIII, Кв.175, Адрян Атанасов, Александър Стамболийски, Божко Божилов, Букорска, Васил Левски, Гробищен Парк, Иван Вазов, Опълченска, УПИ IX, Кв.175, Христо Ботев, Цар Иван Шишман
На 15.03.2018 г. /09:30 - 09:45 ч./ -  Правец:   IV, Кв.9, IV-6393, VI,Кв.2, VI-179, Кв.104, VII,Кв. 2,От 514-От.424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В.Пенчов, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Елаша, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв.9,Упи VIII, Лесковец, Липа, Маняков Камък, махала  Дивчов Рът, махала  Живковска, махала  Манастирица, махала  Поповска, махала  Правешки Ханове, махала  Пушкарско, махала  Симидарско, Месност Елаша, местност Дългата Орница, местност Стилковски Рът, местност Топилата, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О.Т.211-О.Т.202,№1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ III-862  В. 50, УПИ Х  Кв.57, УПИ ХI-Кв.2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен
На 15.03.2018 г. /09:30 - 09:45 ч./ -  Разлив:   махала  Маргинска
На 16.03.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград:   ПИ №027070
На 16.03.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Краево:   махала  Маринков Рът, махала  Славополе, УПИ III-25 Кв. 4
На 16.03.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград:   Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта
На 16.03.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Осеновлаг:   Зимнишки Дол, махала  Зимнишки Дол
На 16.03.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Радотина:   местност Дръстила, ПИ №055008
На 16.03.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Скравена:   Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър
Община Драгоман   
На 12.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Калотина:   Втора, Калотина, Първа
На 13.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Липинци
На 13.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Ново Бърдо
На 14.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Начево
На 14.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Горно Село
На 14.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Грълска Падина:   махала Горно Ново Село
Община Елин Пелин   
На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Караполци:   V-39,Кв.3, XI,Кв.12, XVII-11, УПИ XI-6 Кв.1
На 12.03.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Нови Хан:   Мес. Милковица, Месност Милковица, местност Милковица, Милковица
На 12.03.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Нови Хан:   местност Милковица, Милковица;
На 14.03.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Григорево:   017009, Георги Раковски, Никола Вапцаров, УПИ  ІV-102 Кв.11, УПИ VІІІ-25, Кв. 3, УПИ XI-319, Кв.32, УПИ XV-128, Кв.15, УПИ ХI-264 Кв. 18, УПИ Хіх-262, Кв.18, Черковна;  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:   Лесновска, Липа, Топола;  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   08832, Акация, Баба Тонка Обретенова, Бузлуджа, България, Васил Левски, Витоша, Вихрен, Върбето, Гео Милев, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иглика, Йоан Екзарх, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Лесновска, М.Шеовица ПИ -031155, Мургаш, Независимост, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Петър Берон, Пирин, Плиска, Росица, София, Средец, Средна Гора, Страцин, Тодор Каблешков, Топола, Уо Кв.Върбето, УПИ 1-За Ожс, Кв.71, УПИ ХV -182 Кв. 65, Чавдар Войвода, Шейново, Шиовица, Янтра;  Столник:   XIII-178, Кв.24, Мтп Складова База, П-Л І-38, Кв.9, УПИ -272;
На 14.03.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Столник
Община Етрополе   
На 12.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 13.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Етрополе:   Вилна Зона Рибарника
На 12.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 13.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Рибарица, Общ. Етрополе:   194005, XVIII-14, Кв.2, Парцел Х-19, Кв.15
На 12.03.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./   На 15.03.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Боженица:   махала  Ласковци;  Видраре:   махала  Градище, махала  Кленака, махала  Ликовци, махала  Мусатете, махала  Пешната Лъка, махала  Раздолата, махала  Свин Дол, махала  Сечковци, махала  Станчовец, махала  Черни Връх;  Калугерово, Общ. Правец:   махала  Бундаците, махала  Венчарете, махала  Връбчовци, махала  Габрика, махала  Димитровци, махала  Дола, махала  Златовци, махала  Кардашица, махала  Костадиновец, махала  Репавище, махала  Рударец, махала  Свин Дол, махала  Смесите, махала  Стайковци, махала  Трънето, махала  Чекотин, УПИ-Хі-8, Кв.4;  Лъга;  Правец:   Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, махала  Боянско, махала  Дивчов Рът, махала  Драганско, махала  Дръвница, махала  Манастирица, махала  Пушкарско, местност Елисов Рът, местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, Трети Март, УПИ 225 Кв. 110;  Правешка Лакавица:   001626, Голямата Ливада, махала  Церица;  Своде:   махала  Бакова Могила, махала  Борова Шума, махала  Бурньовица, махала  Венеца, махала  Габриците, махала  Курман, махала  Лъга, махала  Преход, махала  Требеш, махала  Усоето, махала  Чуклата, махала  Чукльовци;  Средни Рът:   махала Бечовското, махала Голяма Глава, махала Дунавското, махала Койчовци, махала Кондурите, махала Куваница, махала Мончово Търне, махала Средни Рът, махала  Краева Бачия, махала  Кръста, махала  Марково Равнище, махала  Скр. Колиби;
На 12.03.2018 г. /10:00 - 10:15 ч./ -  Правешка Лакавица:   Голямата Ливада, махала  Церица;
На 15.03.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Етрополе:   Батак, Варовитец, Васил Петлешков, Двадесет и Седми Ноември, Здравец, Китката, Любен Каравелов, Марийка Гаврилова, Мико Лаков, Младост, Никола Михайлов, Осем, Партизански, Победа, Прогон, Пролет, Свищи Плаз, Софроний, Четвърта;
На 15.03.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Етрополе:   Александър Атанасов, Александър Спасов, Георги Димитров, Девети Септември, Руски, Христо Ясенов;
На 16.03.2018 г. /08:00 - 12:15 ч./ -  Етрополе:   Вранащица;
Община Ихтиман   
На 13.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:   Баба Вида, Васил Левски, Ген.Столетов, Гео Милев, Георги Раковски, Георги Раковски, Димитър Русинов, Димчо Дебелянов, Егерика, Еледжик, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Балчев, Кирил и Методи, Люле Бургас, Околовръстна, Парчевич, Преслав, Свети Патриарх Евтимий, Свети Патриарх Евтимий, Средна Гора, Стефан Караджа, Съединение, Съединение, Топик, Три Уши, Търново, УПИ IV - 2853, Кв.191, Училищна, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Самуил, Шипка, Юрий Гагарин;
На 13.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 15.03.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 13:00 - 14:15 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман;
На 13.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 15.03.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 13:00 - 14:15 ч./ -  Горна Василица;  Живково, Общ. Ихтиман;  Ихтиман:   064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М.Добрева Ливада, Малина, местност Еледжик, местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра;  Мирово, Общ. Ихтиман;
На 13.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 14.03.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Белица, Общ. Ихтиман:   махала  Барата, махала  Бойчиновци, махала  Горобий, махала  Градеж, махала  Гроздьовци, махала  Средищна, махала  Суевци, махала  Широки Рът, махала  Шуглеовци, УПИ VІІ Кв.8;  Ботевград:   Хан Крум;  Бузяковци:   Заевица, махала  Поповци, УПИ III-186 Кв. 17а;  Бърдо:   УПИ №113 Кв.№25а;  Вакарел:   Александър Стамболийски, махала  Драгиовци, П-Л Х, Кв.11 М.Бърдо;  Джамузовци;  Мечковци:   УПИ VІІІ-89, Кв.3;  Пановци:   22;  Ръжана:   УПИ VІІ-27, Кв.5;
На 13.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Бальовци:   114 УПИ XIV Кв 10;
На 13.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Вакарел:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Асен Златарев, Бальовци, Васил Левски, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Димитър Паунов, Дренов Ръд, Дренов Рът, Еделвайс, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, Извън Регулацията, Искър, Кирил и Методи, Костадинка Трайкова, Кръста, Латинка, Люлин, Люляк, М.Дренов Ръд ПИ 298, М.Зубевица Им.№913037, махала  Дренов Рът, Младост, Никола Вапцаров, Никола Петков, Освобождение, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Патриарх Евтимий, Средна Гора, Стефан Стамболов, Теменуга, Тинтява, УПИ V-391,Кв.38, ХV-260, Кв 58, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хановете, Харамлиец, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Чешма Ангелина, Чинар, Шипка, Янтра;
На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:   Димитър Попов, Предгарова, УПИ III-2061,Кв.145;
На 13.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Селянин:   П-Л Іі,Кв.11, УПИ Vііі-255, Кв.27, УПИ ХІІІ-116, Кв.31;
На 14.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Вакарел;
На 14.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Пауново:   V-142,Кв.23, П-Л Vііі-198, Кв.15, УПИ III-220, Кв.Ихтиман, УПИ V- 199 Кв. 14 Близо До Църквата, УПИ V-129 , Кв 21, УПИ XxV-114, Кв.20;
На 14.03.2018 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Вакарел:   Дренов Рът, махала  Дренов Рът;
На 14.03.2018 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 15.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 16.03.2018 г. /09:45 - 11:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./ -  Веринско;
На 15.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Борика, Общ. Ихтиман:   П-Л ІV-109, Кв.8, Парцел VІІ-59, Кв.20, УПИ 9-128 Кв 5, УПИ ІV-165, Кв.24;  Бузяковци:   махала  Поповци;  Вакарел:   махала  Поповци, Чешма Ангелина;  Костадинкино:   махала Семковци УПИ ХVІ-88, Кв.12, махала  Брънковци, махала  Полиовци, махала  Семковци, махала  Яздирастовци, Яздирастовци;  Пауново:   V-142,Кв.23, П-Л VІІІ-198, Кв.15, П-Л І-84, Кв.15а, махала  Поповци, Поповци ПИ 028069, УПИ III-220, Кв.Ихтиман, УПИ V- 199 Кв. 14 Близо До Църквата, УПИ V-129 , Кв 21, УПИ XI-35,Кв.4, УПИ XxV-114, Кв.20;  Поповци, Общ. Ихтиман:   УПИ ІІ-91, Кв.13;
На 15.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Вакарел:   ПИ 121013 М.Гробищата;
На 15.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Ихтиман:   Местн.Полиовци;
На 15.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Костадинкино:   М. Чуките ПИ  №16, махала  Брънкова Китка, махала  Брънковци, махала  Млечановци, махала  Полиовци;
На 15.03.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Ихтиман:   Извън Регулация/Ам Тракия/, местност Еледжик, местност Шиндар;
На 16.03.2018 г. /09:45 - 11:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./ -  Боерица:   Пи640030,640027, УПИ Vі-111, Кв.16, УПИ ІІ-124, Кв.13;  Венковец:   УПИ III-28 Кв. 4;  Живково, Общ. Ихтиман:   УПИ IV-103 Кв 27, 036055,М.Каратопрак, 093360,М.Шабан Дере, П-Л Хі-39, Кв.4;  Ихтиман:   местност Ушите;  Полянци;  Черньово:   V-68, Кв.24, УПИ IV-146 Кв 17, УПИ ХVі-6,Кв.1, УПИ ХіV-105, Кв.16
Община Костенец   
На 16.03.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Гуцал:   IV  Вк.3а
На 16.03.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня:   VII-95,Кв.17, Александър Стамболийски, Белмекенска, Бистришка, Васил Левски, Ведрина, Вилна Зона, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Деница, Димитър Благоев, Дружба, Дъб, Екзар Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Ибър, Иван Вазов, Илинденско Въстание, Кирил и Методий, Клен, Курорт Долна Баня, Люляк, Малина, Маришка, Момина Сълза, Новодомска, Обиколен Път, Оборище, Опълченска, Отец Паисий, Павел Вежинов, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Петко Славейков, Райко Даскалов, Рилска Вода, Рилско Шосе, Септемврийци, Спортна Слава, Тодор Каблешков, Търговска, УПИ II Кв.83, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Явор, Ягода, Яне Сандански, Ясен
На 16.03.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня:   Александър Стамболийски, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Витан Витанов, Георги Бенковски, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Елин Пелин, Здравец, Ибър, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малиново Поле, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Оборище, Павел Вежинов, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Сергей Румянцев, Синчец, Трепетлика, Търговска, Хвойна, Христо Смирненски  Долна Василица;  Костенец, Общ. Костенец:   Боровец;  Марица:   1-ва, 10-та, 11-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ал.Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев;
На 14.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Очуша:   махала Кьосева;
На 12.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Пчелин, Общ. Костенец:   П-Л I-167, Кв.7, УПИ XII-270, УПИ-425, Кв.1, Ххіі-419;
На 16.03.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Радуил:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Б.Хаджисотиров, Бреза, В.Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г.Зуйбаров, Г.Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив.Вазов, Изгрев, Каменити Път, М.Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н.Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода
Община Костинброд   
На 14.03.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Богьовци:   Общ.Костинброд, УПИ X-126 Кв. 25, УПИ Хіі-127 Кв.25
На 14.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Костинброд:   Братя Миладинови, Генерал Влад.Заимов, Добри Чинтулов, Дравски Бой, Иван Асен II, Индже Войвода, Обединена, Опълченска, Сергей Румянцев, Слана Бара, Средорек, Стефан Стамболов, Страцински Бой, УПИ/Парцел4155,Кв.50, Хан Аспарух, Хан Крум, Шияковци, Юрий Гагарин
На 15.03.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Костинброд:   Възход, Любен Каравелов, Могила, Обединена, Осми Март, ПИ 4379, Кв 59 А, Трети Март, УПИ XI-4381, Кв.59 А
Община Пирдоп   
На 13.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Бенковски, Общ. Мирково
На 14.03.2018 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Златица:   Баба Тонка, Батак, Бор, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Вилна Зона Черешака, Георги Златанов, Голеш, Гълъбец, Златишки Проход, Извън Регулация, Липа, местност Свети Спас, Оборище, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Рад Радев, Райна Княгиня, Рила, Родопи, Синчец, Спас Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Харалампи Самарджиев, Чайка
На 13.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Златица:   Вилна Зона Черешака, Захари и Мария Сергиеви, Извън Регулация;  Каменица, Общ. Мирково:   махала  Брестака, махала  Илинден, махала  Преспа, махала  Хвърчил, махала  Черковище, УПИ ХVііі-117, Кв.6;  Карлиево;  Мирково:   000592 местност Бърдо, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г.М.Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, Извън Регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък;  Петрич, Общ. Златица:   махала  Бодят, П-Л ІІІ-124, Кв.12, Х-97, Кв.24;  Смолско:   Кв.33 УПИ -9-383, П-Л Х-469, Кв.21;  Църквище:   V-19, Кв.3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета;  Чавдар, Общ. Чавдар:   УПИ ХХІІІ-1053, 9-ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Йордан Йовков, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Малина, местност Бостанлъка, местност Кьойдере, местност Чамдере, местност Шумето, местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Родопи, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов;
На 13.03.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Чавдар, Общ. Чавдар:   Акация, Ангел Ласков, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Дечо Стефанов, Еделвайс, Здравец, Иван Филипов, Липа, местност Бостанлъка, местност Чамдере, местност Шумето, местност Южека, Мир, Мургаш, Република, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Юрий Гагарин, Яворов;
На 13.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Челопеч:   Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, Извън Регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна;
Община Правец   
На 12.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 13.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 15.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Осиковска Лакавица:   Луковешки Дол
На 12.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Осиковска Лакавица:   махала  Гроздене, махала  Драйчовци, махала  Рачовци
На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 15.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Осиковска Лакавица
На 16.03.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Правец:   Димитър Грънчаров, С О.Т.211-О.Т.202,№1, Север, Трети Март
На 17.03.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Правец
Община Самоков   
На 12.03.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 13.03.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 15.03.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 16.03.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Вардар, Гр. Самоков, Тп Искър - 3, Преспа, Самоково
На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рельово:   УПИ -I Кв.65, УПИ VII- 82, Кв.5
На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Бреза, Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Здравец, Зорница, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Кокиче, Латинка, Люляк, Люляк, Марица, Николай Николаевич, Проф. Васил Захариев, Ружа, Странджа, Тинтява, Тракия, ул. Здравец, ул. Здравец, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Явор
На 15.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков:   М-Ст Лавандула , Общ.Самоков
На 15.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Бреза, Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Здравец, Зорница, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Кокиче, Латинка, Люляк, Люляк, Марица, местност Дългата Поляна, местност Лавандула, местност Мечката, местност Татарски Брод, местност Циментово Кладенче, Николай Николаевич, Проф. Васил Захариев, Ружа, Странджа, Тинтява, Тракия, ул. Здравец, ул. Здравец, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Явор
На 15.03.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Мала Църква  На 16.03.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долни Пасарел:   22472.7449.174;  Драгушиново;  Ново Село, Общ. Самоков;  Самоков:   М. Катранджията, Имот 65231.915.100, местност Шишманово, местност Язовир Искър, Софийско Шосе;  Шипочане;
На 16.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белчински Бани:   П-Л V Кв,21;
На 16.03.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Белчин:   15-та, 16-та, 18-та, 286, 5-та, 6-та, 7-ма, Георги Димитров, Христо Ботев, Юрий Гагарин;
Община Своге   
На 14.03.2018 г. /09:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бов, Общ. Своге:   Дружба, махала  Криви Лаг, С.Бов Мтп Скакля, Скакля
На 14.03.2018 г. /09:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Заселе:   III-150,Кв.22, III-66, УПИ XxVII-13, Кв.21
На 14.03.2018 г. /09:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Зимевица
На 15.03.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Бов, Общ. Своге:   Волга, Вълчан Войвода, Демокрация, Издримец, Искър, Кокиче, Паисий, Садината, Сирак, Теменуга, Трескавец, УПИ VI-30
На 15.03.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Желен:   П-Л ХІ-45, Кв.2
На 15.03.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Своге:   Алилица, Възраждане, Градище, Грохотен, Желен, Заря, махала  Свиново, Път 16, Слънце, Турист
На 15.03.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Церово, Общ. Своге:   VII, Александър Стамболийски, Балатон, Балкан, Бор, Възраждане, Искърско Дефиле, Кирил и Методий, махала  Гламек, махала Орниче, махала   Бабин Дол, Мир, Неофит Рилски, Освобождение, Тодор Каблешков, УПИ III-524, Хан Аспарух, Читалище Христо Ботев, Явор
Община Сливница   
На 12.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 16.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Извор, Общ. Сливница
 
 
 
ОБЛАСТ ПЛЕВЕН   
Община Белене   
На 13.03.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Белене:   България, Любен Каравелов
На 14.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Белене:   Васил Левски, Г С Раковски, Георги Кирков, Градище, Лозенец, Любен Каравелов, Слатина, Средна Гора, Стефан Караджа
На 15.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бяла Вода, Общ. Белене:   Александър Стамболийски, Безименна, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Гатев, Н.Й.Вапцаров, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
Община Гулянци   
На 12.03.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 09:00 - 11:00 ч./   На 13.03.2018 г. /16:00 - 17:00 ч./ -  Брест, Общ. Гулянци:   000560 М.Садина, 27, І-995,996 Кв. 12, А Кънчев, Ал Стамболийски, Амур, Баба Тонка, Батак, Бездремна, Болшевик, Бузлуджа, България, В Априлов, В Левски, Вардар, Вит, Въча, Г Бенковски, Г Делчев, Ген.Столетов, Градинарска, Д-Р П Берон, Демокрация, Детелина, Добруджа, Драва, Дунав, Еделвайс, Елтепе, З.Зограф, З.Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулация, Индже Войвода, К и Методий, Кирил Тодоров /Ул.Витоша/, Крали Марко, Л Каравелов, Лом, Люляк, М.1-ви Бежански Квартал, Мизия, Морава, Мусала, Н Рилски, Одеса, Орфей, Осогово, Отец Паисий, П Р Славейков, П.К.Яворов, П.Хитов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Радецки, Раковски, Рила, Ружа, С Караджа, С Румянцев, С Стефано, С.Стамболов, Симеон Велики, Скобелев, Средна Гора, Стадиона, Странджа, Страцин, Струма, Трапезица, Трън, Тръстиката, Тунджа, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цанко Церковски, Чайка, Черно Море, Шипка, Юмрукчал, Яне Сандански
На 12.03.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 09:00 - 11:00 ч./   На 13.03.2018 г. /16:00 - 17:00 ч./ -  Гиген:   Аксаков, Ал Стамболийски, Арда, Асен Златаров, Б Киро, Байкалска, Бенковски, Борун Сабия, В Коларов, Вапцаров, Везувий, Вела Пискова, Витоша, Г Димитров, Г Русинов, Д Благоев, Дебърска, Дойран, Искър, К и Методий, Кавала, Казанлък, Котленска, Л Димитрова, Л Каравелов, Лагера, Ливада, М Гвардия, М Пачев, Марица, Морава, Н. Дуканов, Охрид, П Хитов, Пазарище, Перущица, Пирин, Русенска, Сашка, Славейков, Сливен, Солунска, Средна Гора, Ст Караджа, Стара Планина, Странджа, Тракийска, Трапезица, Троянска, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цоню Матев, Чирпан, Шипка
На 13.03.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Гулянци:   В.Левски, Вит, Г.С.Раковски, Ген Гурко, Георги Бенковски, Отец Паисий, Пеньо Пенев, Петър Берон, Родопи, Стара Планина, Стефан Караджа, Трети Март
На 12.03.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 09:00 - 11:00 ч./   На 13.03.2018 г. /16:00 - 17:00 ч./ -  Гулянци:   местност Крайсело
На 12.03.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 09:00 - 11:00 ч./   На 13.03.2018 г. /16:00 - 17:00 ч./ -  Искър, Общ. Гулянци:   Акация, Ангел Кънчев, Арда, Бенковски, В Левски, В Петлешков, Витоша, Дунав, Е Пелин, Искър, Калоян, Пирин, Пологара, Раковски, Рила, С Караджа, Стамболийски, Стара Планина, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар
На 12.03.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 09:00 - 11:00 ч./   На 13.03.2018 г. /16:00 - 17:00 ч./ -  Крушовене:   10-ти Конгрес, 23-ти Септември, 9-ти Май, I-345,Кв.72, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Халачев, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Владимир Заимов, Владимир Илич Ленин, Вълчо Иванов, Ген Винаров, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Михайлов, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Искър, Катя Попова, Лазар Станев, Любен Каравелов, Мара Денчева, Маршал Толбухин, Оборище, Опълченска, Плиска, Райко Даскалов, Раковска, Ростов на Дон, Свилен Русев, Слави Алексиев, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Фердинанд Козовски, Филип-Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цветан Спасов, Цеко Нинов, Чавдар, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янко Забунов
На 12.03.2018 г. /09:15 - 11:15 ч./ -  Сомовит:   Александър Стамболийски, Батак, Бенковски, В Левски, Г Милев, Драва, Дунав, Ив Вазов, Люлин, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети Март, Цв.Гойчев, Янтра
На 13.03.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Сомовит:   местност Могилата
Община Долна Митрополия   
На 12.03.2018 г. /11:00 - 11:05 ч./   На 13.03.2018 г. /16:00 - 16:05 ч./ -  Крушовене:   10-ти Конгрес, 9-ти Септември, Априлов, Асен Халачев, Васил Левски, Васил Топалски, Георги Димитров, Елин Пелин, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Климент Охридски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люлин, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Оборище, Опълченска, Панайот Волов, Първи Стоп Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов
На 12.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия:   Александър Стамболийски, Вежен, Вихрен, Владимир Заимов, Ганецки, Георги Кочев, Димитър Благоев, Кирил и Методий, Места, Одрин, Сергей Румянцев, Средец, Стара Планина
На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ставерци:   Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Г.Милков, Генерал Скобелев, Мончо Гетов, Правда, Струма, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Черно Море
На 12.03.2018 г. /11:00 - 11:05 ч./   На 13.03.2018 г. /16:00 - 16:05 ч./ -  Славовица, Общ. Долна Митрополия:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Вит, Ген Скобелев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Иван Вазов, Искър, местност Бобов Брест, П.К.Яворов, Панайот Волов, Райко Даскалов, Св.Св.Кирил и Методий, Стефаан Караджа, УПИ VII Кв  33, Христо Ботев, Цветан Спасов, Ю.А.Гагарин
На 12.03.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Подем:   Вит, Кирил и Методий, Лиляна Бърдарова
На 13.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия:   Баба Тонка, Вола, Волга, Ген Столетов, Георги Кочев, Гоце Делчев, Илинден, Митко Палаузов, Никола Доровски, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Средец, Хаджи Димитър, Шипка
На 14.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия:   Васил Левски, Гео Милев, Космос, Максим Горки, Марица, Павел Павлов, Пейо Яворов, Свобода, Скобелев, Созопол, Стефан Караджа, Сторгозия, Чавдар, Черно Море
На 15.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия:   Александър Стамболийски, Асен Халачев, България, Вит, Владимир Заимов, Вола, Ганецки, Гоце Делчев, Дон, Калиакра, Кирил и Методий, Митко Палаузов, Никола Доровски, Сергей Румянцев, Тодор Каблешков, Фердинанд Александров, Цветан Спасов
Община Искър   
На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Староселци:   Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Кирков, Дунав, Лило Тодоров, Лиляна Бърдарова, Нинко Тодоров, Пеловска, Янтра
На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Староселци:   Г Димитров, П.К.Яворов, Стоян Едрев, Христо Манчев, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев
На 14.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Староселци:   Васил Коларов, Искър, Ленин, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Московска, Панайот Хитов, Първи Май, Христо Манчев
На 15.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Староселци:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Г Димитров, Д-Р Бешев, Димитър Благоев, Марица, Неофит Бозвели, П Р Славейков, Сергей Румянцев, Станке Димитров, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 16.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Староселци:   Вилхелм Пик, Гурко, Даме Груев, Димитър Благоев, Извън Регулация, Кирил и Методий, Коста Златарев, Кръстю Бешков, Любен Каравелов, Митко Палаузов, Н Й Вапцаров, Огоста, Отец Паисий, Поп Андрей, Райна Княгиня, Скобелев, Фердо, Христо Манчев, Цветан Спасов, Яне Сандански
Община Кнежа   
На 12.03.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Кнежа:   Димитър Бутански, Козлодуй, Козница, Ком, Осогово, Пирин, Родопи, Стара Планина
На 13.03.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Кнежа:   Брацигово, Върбица, Георги Димитров, Георги Михайлов, Димитър Бутански, Драва, Околчица, Перущица, Петко Д. Петков, Райна Княгиня
На 14.03.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Кнежа:   Васил Левски, Димитър Бутански, Марин Боев, Цар Самуил
На 15.03.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа:   Георги Димитров, Етъра, Искър, Марица, Михаил Йончев, Опълченска, Стефан Караджа, Стефан Кратунски, Шипка
На 16.03.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Еница:   Бачо Киро, Васил Коларов, Ген. Тотлебен, Кирил и Методий, Митко Палаузов, Одрин, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка
Община Левски   
На 12.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 13.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 15.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Асеновци:   Бузлуджа, Иван Кунчев, Манол Нисторов, Милан Кунчев, Мир, Огражден, Сергей Румянцев, Софка Вълева, Стадиона, Стара Планина, Трети Март, Христо Смирненски, Шипка;  Градище, Общ. Левски:   Ален Мак, Априлско Въстание, Генчо Хинчев, Локомотив, Околовръстна, Панагюрище, Пеню Колев, Пионерски Път, Трети Март, Чавдарци;  Козар Белене:   Васил Левски, Георги Бенковски, Д.Благоев, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Петър Берон, Съединение, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ясенов;  Левски, Общ. Левски:   България, Васил Левски, Кирил и Методий, П.К.Яворов, Христо Смирненски;
На 13.03.2018 г. /09:00 - 10:15 ч./ -  Обнова:   9-ти Септември, XV-438, Kb. 125, Възраждане, Заря, Ив.Вазов, Л.Каравелов, Н.Й.Вапцаров, Победа;
На 14.03.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Трънчовица:   Малчика, Митко Палаузов, Мусала, П Р Славейков, Рила, Родопи, Христо Ботев, Цанко Церковски, Шипка, Янтра;
Община Никопол   
На 12.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 13.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 14.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 15.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 16.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Новачене, Общ. Никопол:   23-ти Септември, 9-ти Септември, Алеко, Борис Стефанов, Велико Ваков, Възраждане, Г Димитров, Ив Винаров, Крайна, Л Димитрова, Любен Мойсеев, Марийка Петракиева, Петраки Ангелов, Трети Март, Хаджи Димитър
Община Плевен   
На 12.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 16.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Бохот:   1-ви Май, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Ген.Столетов, Мусала, Никола Петков, Пирин, Радецки, Рила, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин
На 12.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 16.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пелишат:   Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев
На 12.03.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  Плевен:   Анастасия Димитрова, Сторгозия
На 12.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Плевен:   Ангел Кънчев, Иван Вазов, Полтава, Сопот, Цар Симеон/Т.Луканов/
На 12.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Плевен:   Катя Попова, Руй, Христо Ботев, Шар Планина
На 12.03.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Плевен:   Вит
На 13.03.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  Плевен:   Железничар, Крали Марко/Мл.Гвардия/, Люляк, Сторгозия
На 13.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Плевен:   Акд.Й.Трифонов, Десети Декември, Ем.Васкидович/Аврора/, Йордан Йовков, Русе/Д-Р Бешев/
На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен:   Ал Стамболийски, Г Димитров, Патриарх Евтимий, Пещера, Цоню Матев, Чепеларе, Чепино, Ямбол
На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Сторгозия
На 13.03.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Плевен:   Дружба
На 14.03.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Плевен:   Генерал Тошев, Георги Кочев, Десети Декември, Молдавия, Русе/Д-Р Бешев/, Трифон Кунев/Лагерна/
На 14.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 15.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Плевен:   Вихър, Генерал Атанас Стефанов, Драва, Илинден, Маргит, Марибор, Нестор Марков, Перуника, Проф.Христо Бръмбаров
На 15.03.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Плевен:   Сан Стефано
На 16.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плевен:   56722.651.187, Кв.603, ул.Витска Долина, Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Дружба, Местн.Витска Равнина, Плевен, Сторгозия
На 16.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Плевен:   Балчик, Вардар/П.Пеловски/, Генерал Атанас Стефанов, Добрич, Драган Цанков, Проф.Христо Бръмбаров, Стефан Караджа, Хемус
На 16.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плевен:   Георги Кочев, Иван Миндиликов  /Република/, Индустриална Зона, Местн.Западна Идустриална Зона, Сторгозия
Община Пордим   
На 12.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 13.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Одърне:   Владимир Ангелов, Възраждане, Добри Чинтулов, Любен Вешков, Н В Грамовски, Христо Ботев, Цветан Спасов
На 12.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 16.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пордим:   Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна
 
 
ОБЛАСТ ПЕРНИК   
Община Брезник   
На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ребро
На 12.03.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.03.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гигинци:   УПИ ХіV-219, Кв.22
На 12.03.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.03.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кошарево
На 12.03.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 16.03.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Банище;  Бегуновци;  Беренде, Общ. Земен;  Брезник:   МТП Ръждавец;  Брезнишки Извор;  Велиново;  Габровдол;  Долна Секирна:   МТП Д.Секирна;  Ерул;  Милкьовци;  Непразненци;  Режанци;  Садовик;  Станьовци;
На 12.03.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 16.03.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горна Секирна:   Местн.Валога;
На 12.03.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Долна Секирна;
На 12.03.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 16.03.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Душинци;
На 13.03.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Брусник;
На 13.03.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:30 - 12:45 ч./   На 15.03.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Озърновци;
На 13.03.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 15.03.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Красава;
На 13.03.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Гоз:   махала Логатор, местност Янкулица;
На 13.03.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Арзан:   Рангелова махала ;  Брезник:   Велин Ваклинов, Извън Регулацията, Трън;  Видрица;  Горни Романци;  Долни Романци;  Ярославци;
На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Завала;
На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Слаковци;
На 16.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Конска:   УПИ Ііі-202, Кв.6
Община Ковачевци   
На 12.03.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Жабляно:   Цигански Брод
На 12.03.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Земен:   Пещерско Шосе
На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Земен
На 12.03.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Калище
Община Перник   
На 12.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ахтопол, Балчик, Бели Брег, Берковица, Битоля, Болград, Брацигово, Брезник, Варна, Враца, Граово, Дубровник, Есперанто, Етрополе, Илия Бешков, Кв. Рудничар, Клепало, Кърджали, Мелник, Одрин, Охрид, Павликени, Пирот, Преспа, Прилеп, Проучване, Рудничар, Русе, Самара, Самоков, Св.Св.Кирил и Методий, Свищов, Севлиево, Стара Чешма, Твърди Ливади, Троян, Трън, Угърчин, УПИ V Кв.7 Кв.Рудничар, Цанко Церковски, Шумен
На 12.03.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Перник:   6-ти Май, Айтос, Асеновград, Ахтопол, Балчик, Банско, Битоля, Ботевград, Брайла, Брацигово, Брезник, Бургас, Бяла Слатина, Варна, Васил Левски, Велинград, Видин, Враца, Граово, Добруджа, Дряново, Епископ Киприян, Златица, Изток, Ихтиман, Казанлък, Карлово, Клепало, Котел, Кракра, Кракра Пернишки, Красно Село, Кърджали, Лясковец, Миньор, Монте Карло, Нов Безистен, Нова Загора, Нови Пазар, Одрин, Омуртаг, Охрид, Павликени, Пирдоп, Пловдив, Първи Май, Радомир, Разлог, Раковска, Раковски, Русе, Самоков, Св.Св.Кирил и Методий, Севлиево, Стара Загора, Струга, Твърди Ливади, Трявна, Търговище, УПИ 2,Кв.202, Физкултурна, Христо Смирненски, Шумен
На 12.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Перник:   Асенова Крепост, Вардар, Граховска, Кракра, Отец Паисий, Росица, Тунджа
На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 15.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник:   V-502.1010, Арда, Асенова Крепост, Ахелой, Баба Тонка, Багова махала , Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Беласица, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Булаир, Вардар, Вардар, Владислав Граматик, Владислав Граматик, Владислав Граматик, Владислав Граматик, Войниковец, Върбица, Габрово, Гарата, Ген Владимир Вазов, Гергина, Горски Извор, Гоце Делчев, Гр. Перник, Кв. 4 УПИII, Гр. Перник, Крепост  Кракра , Градина, Градище, Граово, Граховска, Григор Парличев, Григорий Цамблак, Даме Груев, Даме Груев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Добри Чинтулов, Драгановец, Драгановец, Драгановец, Драгановец Залес.Пояс, Драгановец Залес.Пояс, Екзарх Йосиф, Железничарска, Знеполе, Иван Асен Втори, Илинден, Илия Бешков, Инженерна, Инжинерен, Искър, Калиманци, Китка, Клокотница, Константин Величков, Косово Поле, Кракра, Кракра, Кракра, Крепок, Кристал, Кристал Блокове, Крушовска Република, Кръстю Асенов, Ловеч, Марина Бара, Матей Преображенски, махала Зарина /И.Р./, Михаил Георгиев, Михаил Георгиев, Михаил Герджиков, Никола Карев, Никола Карев, Омуртаг, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Паисий, Партизан, Пере Тошев, Погреби, Поп Пейо, Презвитер Козма, Презвитер Козма, Презвитер Козма, Райна Княгиня, Райна Княгиня, Райна Княгиня, Росица, Руй, Рупите, Самодивска, Самоков, Сандански, Сандански, Света Гора, Симеоновград, Средец, Средец, Средец, Стримон, Стримон, Струма, Струма, Струма, Тако Пеев, Тодор Влайков, Тодор Влайков, Тодор Паница, Трявна, Тунджа, Физкултурна, Хайдут Велко, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цане Гинчев, Цане Гинчев, Цанко Церковски, Цар Самуил, Централна Градска Част, Черковна, Черноризец Храбър, Чичо Стоян, Шумак, Ялбовец, Яне Сандански
На 12.03.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ -  Кладница:   IX-409, Vііі-29,Кв.18, XI-29 Кв.18 Делта Хил, Акация, Бакиница, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезовица, Брюксел, Валого, Варшава, Васил Левски, Виена, Вилна Зона, Витоша, Воденичище, Волга, Горско Стоп.Витошко, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Кокиче, Кракра, Лале, Латинка, Ливадите, Лондон, Мак, Матница, Минзухар, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище  Делта Хил , София, Спас Бурнов, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Тинтява, УПИ II-35,Кв.17 Делта Хил, УПИ V||-Кв.20, УПИ XxIX-29,Кв.20 Делта Хил, УПИ ІІІ-21  Кв.20, УПИ-IX 29, ХVІІ-11010,11038, Хан Крум, Хемус, Хижа Селимица, ХХХ-1257 Кв.68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец
На 12.03.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ -  Рударци
На 12.03.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Пояс №1на Язовир Студена
На 12.03.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:00 - 14:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Даскалово:   Втора
На 12.03.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:00 - 14:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Драгичево:   Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра
На 12.03.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:00 - 14:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Мърчаево:   Мърчаево ПИ 52, Рударски Път, Цар Симеон I/Кост.Темелков/
На 12.03.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Рударци:   1452, 3-ти Март, Lxxxііі-1526 Кв.121, XVIII-1965,1967 Кв.127, Арда, Балчик, Бели Брег, Божур, Бор, Борова Гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген.Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов Дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил и Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска Гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Местн.Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Пирин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи Май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С.Рударци, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, ул.Вардар/Ул.Силистра, УПИ LXXXIV-2229,Кв.21., УПИ І-1427 Кв.80б, УПИ Х|Х,Кв.107а, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни Връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец
На 12.03.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Градище, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко Войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, махала Бугьовец, махала Каназирова, махала Кюлова, махала Опашиница, махала Шестакова, махала Язовира, Местн.Буката/И.Р./, Местн.Шарков Дол /И.Р./, Местн.Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Първи Май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра
На 12.03.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Иван Вазов
На 12.03.2018 г. /10:00 - 14:00 ч.; 10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Горна Диканя
На 12.03.2018 г. /10:00 - 14:00 ч.; 10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Перник:   Владайско Въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, Кв. Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски Път, Лиляна Димитрова, махала Горна Църква, махала Тутулова, махала  Стара Църква, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово
На 13.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Батановци:   3ти Март, 6ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Батан Войвода, Бистрица, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Граово, Желю Демиревски, Княз Борис I, Коста Тричков, Любен Каравелов, махала Делниче, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св.Св.Кирил и Методий, Средорек, Старо Село, Стефан Караджа, Стране, Струма, Трендафил Георгиев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка;  Богданов Дол:   Васил Левски, Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Иглика, Извор, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Любен Каравелов, Люлин, махала Дълга Бара, махала Стаменова, Отец Паисий, Петър Берон, Пирин, Пчела, Рила, Стара Планина, Струма, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чучулига;  Вискяр:   ІІ-253 Кв.30;  Витановци:   Васил Левски, Кракра Пернишки, П-Л ІV-241, Кв.29, УПИ І-51 Кв.14;  Гоце Делчев:   Ючдорушко Дере;  Зидарци;  Мещица:   Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Велин Сърбов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Еделвайс, Елена Георгиева, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Кв.3 УПИ Vііі-165, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Леонид Брежнев, Лилия, Лиляна Димитрова, Маршал Жуков, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Октомврийска Революция, Пейо Яворов, Път №63, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, С. Мещица, Стадион, Пл.№140,Кв62, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Синчец, Станке Димитров, ХVIII Кв.55а, Юрий Гагарин, Ястребино;  Перник:   Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Градина, Григорий Цамблак, Емине, Иван Асен Втори, Клокотница, Матей Преображенски, Света Гора, Симеон Радев, Симеоновград, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цар Самуил;  Радуй;  Расник:   Брод, Казанджийска, Околовръстен Път;  Ярджиловци:   Ален Мак, Арда, Асен Китанов, Велин Асенов, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Алексиев, Йордан Станоев, Китка, Кракра, Никола Вапцаров, Оборище, Орниче, Осоица, Перник, Първи Май, Рила, Свилен Русев, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тодор Димитров, Христо Смирненски;
На 13.03.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Дивотино:   3-ти Март, 34069, Витоша, Втора, Двадесета, Двадесетивтора, Двадесетидевета, Двадесетиосма, Двадесетипета, Двадесетиседма, Двадесетитрета, Двадесетичетвърта, Двадесетишеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв29 УПИV   -642, Комсомолска, Люлин, махала  Герен, махала  Ливаге, махала  Светавода, махала  Тенов Дол, Миньор, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петдесетивтора, Петдесетипета, Петдесетитрета, Петнадесета, Първа, Рила, Седемнадесета, Седма, Слатина, Струма, Тенов Дол, Тридесета, Тридесетивтора, Тридесетиосма, Тридесетипета, Тридесетипърва, Тридесетиседма, Тридесетитрета, Тридесетичетвърта, Тридесетишеста, Тринадесета, УПИ VIII - 296 Kb.21, УПИ Іі Кв.746, Четвърта, Четирдесета, Четирдесетиосма, Четирдесетипета, Четирдесетиседма, Четирдесетитрета, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета;
На 13.03.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Люлин, Общ. Перник:   V-614 Кв 59, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв.31,Упи1-577, махала Лесков Дол, махала Стакьовец и Манастира, Местн.Задбудилица, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 874, Първа, С. Люлин, М. Чокладиновец, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Осма, Тридесет и Седма, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесеста, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста;
На 13.03.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Перник:   Рашо Димитров, Цалева Круша;
На 13.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Перник:   Отец Паисий;
На 14.03.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Перник:   Архитект Йордан Пешев, Арчар, Бела Вода, Бели Кладенци, Бистрица, Будиславец, Бързия, Васил Левски, Вит, Въча, Голо Бърдо, Горицвет, Джерман, Захари Зограф, Златна Панега, Иван Асен Втори, Калкас, Кап.Петко Войвода, Караманица, Кариери, Китка, Кладенец, Колуница, Кристал, Кристал Блокове, Куциян, Луда Яна, Люлин, Люлякова, Майска Роза, Манастирски Път, махала Ракьовец, Местн.Шевърляк, Металик, Мир, Младост, Нов Живот, Осъм, Отдих, Палма, Победа, Резервоара, Ропотамо, Рудничар, Съзлийка, Тополница, Шамък;
На 15.03.2018 г. /09:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Богданов Дол:   Васил Левски, Витоша, Георги Сава Раковски, махала Скочиловец, Рила, Струма, Цар Симеон;
Община Трън   
На 15.03.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Горочевци
 
 
 
ОБЛАСТ МОНТАНА   
Община Берковица   
На 12.03.2018 г. /09:30 - 09:35 ч.; 14:00 - 14:10 ч./ -  Берковица:   23 Септември, Акация, Извън Регулацията, местност Петрохан, Страцимировска
На 12.03.2018 г. /09:30 - 09:35 ч.; 14:00 - 14:10 ч./ -  Бързия:   Акация, Артец, Здравец, Клисура, Петроханска, Пръшковица, Равнище, Стругарница
На 12.03.2018 г. /09:35 - 14:00 ч./ -  Берковица
На 13.03.2018 г. /09:30 - 09:35 ч.; 09:35 - 15:55 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:30 - 09:35 ч.; 09:35 - 15:55 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   На 15.03.2018 г. /09:30 - 09:35 ч.; 09:35 - 15:55 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ -  Черешовица:   Бучинов Рът, Втора, Главна, Извън Плана, местност Тършата, Осма, Пета, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 13.03.2018 г. /09:30 - 09:35 ч.; 09:35 - 15:55 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:30 - 09:35 ч.; 09:35 - 15:55 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   На 15.03.2018 г. /09:30 - 09:35 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ -  Бистрилица:   9-ти Септември, Александър Стамболийски, Банска Бистрица, Васил Левски, Вела Пеева, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Еделвайс, Живовска, Иван Вазов, Извор, Извън Регулацията, Ленин, Людено, Люляк, местност Градините, Мир, Морава, Найден Антонов, Орница, Раковска, Сухаре, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церковска Бара, Чайка;  Гаганица:   037265, 1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Брегалница, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Димитров, Главна, Гламата, Златица, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Исперих, Казашка, Кирил и Методи, Кумбарка, Люляк, Милин Камък, Мусала, Славейков, Стефан Караджа, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чайка, Шипка, Шумашки Дол, Явор, Язовирна;  Котеновци:   Втора, Пета, ПИ 301018, Първа, Трета, Четвърта;  Лесковец, Общ. Берковица:   Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;
На 13.03.2018 г. /09:30 - 09:35 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:30 - 09:35 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   На 15.03.2018 г. /09:30 - 09:35 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ -  Берковица:   03928.68.18, 03928.72.33, 03928.72.4, Извън Регулацията;
 Костенци:   314014, Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;
 Мездрея:   000002;
На 13.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Берковица:   Александровска;
На 14.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Берковица:   Александровска, Александровска, Антон Страшимиров, Д-Р Иван Панов, Иван Вазов, Йордан Радичков, Йордан Радичков, Ком, Ком, Митрополит Кирил, Николаевска, Николаевска, Огоста, Площад Славейков, Поручик Загорски, Тимок, УПИ IV Кв. 85, Чаталджа;
Община Бойчиновци   
На 16.03.2018 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  Портитовци:   Втора, Втора, Дванадесет, Девета, Девета, Единадесет, Осма, Осма, Пета, Пета, Петнадесет, Петнадесет, Първа, Първа, Седма, Трета, Четвърта
Община Брусарци   
На 13.03.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Смирненски, Общ. Брусарци:   Асен Симов, Борис Рангелов, Боян Чонос, Бузлуджа, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Трайков, Извън Регулацията, Ленин, Мургаш, Мусала, Нечинска, Път III-112, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 14.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Василовци, Общ. Брусарци:   Бузлуджа, Васил Левски, Гаврил Генов, Димитър Благоев, Екзарх Йосиф, Клокотница, Ленин, Пейо Яворов, Плиска, Синчец, Славянска, Цар Асен, Цар Крум, Цар Петър, Цар Самуил, Шейново
На 16.03.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Дондуково:   Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Кокиче, Ломска, Синчец, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юндола
Община Вълчедръм   
На 12.03.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Игнатово:   9-ти Септември, Александър Карастоянов, Вапцаров, Васил Левски, Веселец, Витоша, Вола, Гагарин, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Ленин, Любен Каравелов, Люлин, Неофит Бозвели, Никола Кръстев, Паисий, Пирин, Попович, Рила, Смирненски, Стара Планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тодор Павлов, Христо Ботев, Чапаев
На 13.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм:   Алеко Константинов, Баба Тонка, Балатон, Бенковски /Д.Благоев/, Бузлуджа, България /Г.Димитров/, Вежен, Генерал Скобелев, Златия, Никола Вапцаров, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий, Радовиш, Раковски /Г.Кирков/, Славянска, Софрони Врачански, Трети Март /Г.Генов/, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Давидов, Цар Борис I /Л.Димитрова, Цар Самуил, Цар Симеон Велики /М-Л Т/
На 15.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм:   Алеко Константинов, Балатон, България /Г.Димитров/, Граф Игнатиев /А.Жданов/, Даскал Тодор, Димитър Маринов, Добри Войников, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Клокотница, Ком, Любен Каравелов, Отец Пайсий, Петко Славейков, Славянска, Стефан Караджа, Толбухин, Хаджи Димитър, Цар Симеон Велики /М-Л Т/, Юрий Гагарин
На 15.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мокреш, Общ. Вълчедръм:   Втора, Втора А, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Първа, Шестдесета, Шестнадесета
На 16.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Септемврийци, Общ. Вълчедръм:   22 Септември(8-ми Септемв, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Балканска(Т.Костов), Бачо Киро, Бенковски, Васил Левски, Волга, Възрожденска(В.Коларов), Генерал Скобелев(Волгогра, Гео Милев, Гробарска, Добри Чинтулов, Добруджа(Г-Л Заимов), Дунав, Егея, Елин Пелин, Захари Стоянов, Златия(Катюша), Климент Охридски(Г.Кирков, Любен Каравелов, Марица, местност Вадището, Мизия(Зоя), Морава(Д.Благоев), Мърчево, Мътница, Никола Й.Вапцаров, Николай Петриний, Общинска, Опълченска(С.Трънски), Паисий(Ц.Драгойчева), Патриарх Евтимий(Ф.Козов), Пейо Яворов, Петър Берон, Пловдив, Райко Даскалов, Самуил(Московска), Свобода(Г.Димитров), Сергей Румянцев, Синчец(Т.Павлов), Славянска(А.Балкански), Стара Планина, Тито, Тодор Каблешков(И.Николов, Тракия(Хр.Михайлов), Училищна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Бакалов, Цар Калоян(Е.Ангелов), Янтра
На 16.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бъзовец, Общ. Вълчедръм:   Александър Стамболийски, Васил Воденичарски, Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Игрище, Лиляна Димитрова, Ломска, Любен Каравелов, местност ТКЗС, Покрайна, Септемврийска
Община Лом   
На 12.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Ковачица:   Девета, Извън Регулацията, Осма, Петдесет, Петдесет и Девет, Петдесет и Осем, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петдесет и Шест, Петнадесет, Седемнадесет, Тринадесет, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет и Две, Шестдесет и Три, Шестнадесет
На 13.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Замфир:   Битоля, Буда-Пеща, Волга, Върха, Жданов, Замфир Хаджийски, Камчия, Люлин, Ниш, Скопие, Солун, Софроний, Стражица, Хан Кубрат, Цеко Воевода, Червено Знаме, Яне Сандански
На 14.03.2018 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  Сталийска махала :   Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Извън Селото, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Пета, Петдесет и Шеста, Петдесет Трета, Петнадесета, Първа, Седма, Тридесет и Осма, Тридесет и Седма, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Седма, Четиринадесета
Община Медковец   
На 12.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Медковец:   Димитър Пандурски, Екзарх Йосиф, Марица, Методи Подойнишки, Оборище, Христо Ботев
На 16.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Расово:   Александър Македонски, Ахелой, Баба Тонка, Васил Коларов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Москов, Георгица Карастоянова, Димитър Вълнев, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Михайлов, Лилия Карастоянова, Любен Каравелов, Младен Йорданов, Никола Йонков Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Хитов, Първи Май, Свилен Русев, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветан Йонов Бояджиев, Юрий Гагарин
Община Монтана   
За периода 12-14.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:   22-ри   Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Левски, Веренишка(М.Веренишки), Генерал Арнолди, Георги С.Раковски, Гоце Делчев(Лика Рачин), Жеравица, Младост, Младост, Никола Сапунджиев(П.Сред), Плиска, Св.Св.Кирил и Методий, Свети Патриарх Евтимий(П., Хаджи Димитър, Хан Аспарух
За периода 12-16.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:   Бачо Киро, Веренишка(М.Веренишки), Жеравица, Захари Стоянов, Младост, Опълченска, Райна Княгиня, Свети Патриарх Евтимий(П., Трети Март(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Иван Александър(Т.Тр., Цар Иван Александър(Т.Тр., Шипка
За периода 13-16.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:   22-ри   Септември, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Баба Тонка, Васил Априлов, Васил Априлов, Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Гоце Делчев(Лика Рачин), Екзарх Йосиф, Младост, Младост, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Сапунджиев(П.Сред), Панайот Хитов, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петър Берон, Петър Парчевич, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски(Г., Славейков, Стефан Савов(М.Пенов), Стоян Марков(Г.Бонков), Странджа, Тодор Каблешков, Трапезица, Юрий Венелин
На 12.03.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:55 - 10:00 ч./ -  Видлица:   348025, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девет, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Шеснадесета, Шеста  Горно Церовене:   Втора, Главна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета  Каменна Рикса:   Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, местност Спадалище, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета  Монтана:   48489.22.438, Извън Регулацията, местност Расника, Расника  Чемиш:   Втора, Главна, Дванадесет, Девета, Десет, Единадесет, местност Край Село, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста
На 12.03.2018 г. /09:00 - 09:55 ч./ -  Монтана:   Извън Регулацията
На 12.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Монтана:   Жеравица, Юлиус Ирасек(Житомирска)
На 12.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана:   Александър Стамболийски, Георги С.Раковски, Кокиче, Хаджи Димитър, Хан Аспарух
На 12.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Стубел:   Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Четвърта, Деветнадесет, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Тридесет, Тридесет и Пета, Тридесет и Четвърта, ул. Четвърта, Четвърта, Четиринадесет, Шеста
На 13.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Смоляновци:   Бузлуджа, Вапцаров, Васил Левски, Димитър Благоев, Дунав, Ивайло, Крум Ангелов, Малина, Петър Иванов, Скобелев, Славейко Горанов, Спартак, Стара Планина, Страхил Войвода, Христо Ботев, Шести Септември, Явор
На 15.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана:   Акд. Иван Дориданов, Генерал Арнолди, Младост, Свети Патриарх Евтимий(П.
На 15.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Монтана:   Васил Друмев, Веренишка(М.Веренишки), Генерал Столетов(А.Греков, Димитър Талев(Ц.Тодоров), Жеравица, Захари Стоянов, Кокиче, Хан Тервел(Н.Алексиев), Цар Борис III-ти(З.Попов), Цар Иван Александър(Т.Тр.
На 15.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Монтана:   Алеко Константинов, Васил Левски, Комплекс Базара, Любен Каравелов, Стефан Караджа, Трети Март(Г.Димитров)
На 16.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Долно Белотинци:   800692, Александър Стамболийски, Арм. Ген.Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, Извън Регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Пъстрина, Синчец, Христо Михайлов
На 16.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Долни Богров:   27
На 16.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Студено Буче:   Антон Иванов, Боровец, Боян Чонос, Гагарин, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Младенов, Извън Регулацията, Кирил и Методи, Михаил Маринов, Никола Цеков, Стефан Караджа, Тодор Йорданов, Хаджи Димитър
Община Чипровци   
На 13.03.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Мартиново:   Втора, Дванадесет, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста
На 12.03.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 13.03.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Чипровци:   Волга, Извън Регулацията, Люляк, Петър Парчевич
Община Якимово   
На 16.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Якимово:   Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Владимир Генков, Войн Петров, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Европа, Единство, Качо Комитски, Комсомолска, Кръсто Божинов, Ленин, Малчика, Мечи Дол, Милан Йонов, Партизанска, Станчо Комитски, Тракийска, Христо Михайлов, Христо Смирненски
 
 
 
 
ОБЛАСТ ЛОВЕЧ   
Община Априлци   
За периода 13-14.03.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Събевска
На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Изгрев/Ново Село/, Ковашка/Острец/, Мазалат/Острец/, Острец/Острец/, Сенковчица/Острец/, Събевска/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/
На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Изгрев/Ново Село/, Ковашка/Острец/, Ковашка/Острец/, Мазалат/Острец/, Марагидик/Острец/, Острец/Острец/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Русалийски Проход/Острец/, Сенковчица/Острец/, Сенковчица/Острец/, Събевска/Острец/, Събевска/Острец/, Топола/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/
На 13.03.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   махала  Паздери, Соколска/Острец/, Черни Връх/Ново Село/
На 14.03.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Марагидик/Острец/, Мядна/Острец/, Русалийски Проход/Острец/
На 16.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Драшкова Поляна:   Липова Могила, Местн.Балинцова, Местн.Липова Могила, Христо Ботев
На 16.03.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Драшкова Поляна:   Драшковска, Липовска, Местн.Липова Могила, Местн.Цветански, Христо Ботев
Община Летница   
На 15.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Крушуна:   Александър Ганчев, Георги Котев, Денчо Христов, Дечо Николов, Димитричка Чолакова, Димитър Попов, Крайбрежна, Марийка Мончева, Митко Пройнов, Моню Ив.Минев, Неделчо Котев, Цветан Петров
Община Ловеч   
На 13.03.2018 г. /10:30 - 15:00 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:   Бенковски, Борис Данков, Братя Миладинови, Братя Павлови, Бузлуджа, Васил Априлов, Витоша, Габровска, Гено Димов, Гео Милев, Ивайло, Кирил Павлов, Крайна, Леге, Лъга, Любен Каравелов, местност Стопански Двор, Нейко Найденов, Оборище, Опълченска, Осъм, Павел Баев, Пиринска, Преслав, Преспа, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Раковска, Родопа, Свети Кирил и Методий, Свобода, Средна Гора, Стара Планина, Страцин, Съединение, Трети Март, Хемус, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Освободител, Явор
За периода 12-13.03.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч:   Акад.Анастас Иширков, Александър Стамболийски, Ген.Столетов, Княз Имеретински, Неофит Рилски, Цар Асен Първи, Цачо Шишков, Черковна
На 12.03.2018 г. /09:45 - 11:45 ч./ -  Ловеч:   Гарата, Пирот, Подп.Александър Кусев, Трети Март, Харманска, Цачо Шишков
На 13.03.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Ловеч:   Велики Преслав, Димитър Пъшков, Доктор Съйко Съев, Никола Петков, Патриарх Евтимий, Хан Крум
На 13.03.2018 г. /10:30 - 15:00 ч./ -  Деветаки:   местност Мутьова Поляна
На 13.03.2018 г. /10:30 - 15:00 ч./ -  Дойренци:   Тодор Киров
На 13.03.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч:   България, Стефан Караджа, Търговска, Христо Ботев
На 14.03.2018 г. /08:30 - 10:30 ч./ -  Ловеч:   Александър Стамболийски, Генерал Скобелев, Неофит Рилски, Свети Свети Кирил и Методи
На 14.03.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч:   България, Димитър Пъшков, Оборище, Патриарх Евтимий, Търговска, Хаджи Димитър, Цачо Шишков
На 14.03.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Гостиня:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Вазов, Иван Генов, Илия Симеонов, Кирил и Методий, Княз Борис 1, Любен Каравелов, Михо Нечев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Груев  Дойренци:   Гарова;  Йоглав:   Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев;  Ловеч:   местност Липака, местност Синан Тепе;  Пресяка:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, местност Стравиц, местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил и Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски;  Смочан:   Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев;  Умаревци:   Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С.Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Кокиче, Кракра, Липа, Люлин, Люляк, местност Чоловски Баир, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф.Асен Златаров, Рила, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка;
На 14.03.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Княз Имеретински, Хан Крум, Цар Асен Първи, Цачо Шишков;
На 15.03.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:00 - 14:30 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Дойренци:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Барата, Бачо Киро, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Върбан Пешев, Гарова, Генерал Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Ганев, Димитър Аджарски, Димо Панев, Добри Цвятков, Дойчо Минков, Доктор Г.М.Димитров, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, местност Ваганска Бара, местност Прелеза, Младост, Недялко Русинов, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Оборище, Овчарска, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Петър Стефанов, Поляната, Свети Свети Кирил и Методи, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Киров, Тотю Стоянов, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Начков, Цар Иван Шишман;
На 15.03.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Йоглав;
На 15.03.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Ловеч:   Северна Индустриална Зона;
На 15.03.2018 г. /12:00 - 14:30 ч.; 12:00 - 12:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Дренов:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген.Тотлебен, Георги Кирков, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, Митю Христов, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Цонев;
На 15.03.2018 г. /12:15 - 14:15 ч./ -  Дренов:   Отец Паисий, Сан Стефано, Хан Аспарух;
На 16.03.2018 г. /09:15 - 11:15 ч./ -  Ловеч:   местност Сливек
На 16.03.2018 г. /11:30 - 16:00 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч:   Дядо Радоя Мариаша, Йордан Хубавенков, Марин Пенков, Присоето, Стоян Котански
Община Луковит   
На 12.03.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Карлуково:   Ангел Кънчев, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Вежен, Георги Бенковски, Георги Иванов, Георги Раковски, Девети Май, Дико Илиев, Желю Войвода, Здравец, Иван Ангелов, Изгрев, Кап Петко Войвода, Лале, Латко Лилов, Младост, Оборище, Околовръстен Път, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Пролет, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Андреев
На 15.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дерманци:   Баба Тонка;  Златна Панега:   Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Георги Бенковски, Дан Колов, Иван Вазов, местност Рибарника, Опълченска, Петко Р.Славейков, Хаджи Димитър;  Луковит:   Възраждане;  Пещерна:   Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Васил Левски, Васил Петлешков, Витска Долина, Гео Милев, Георги Бенковски, Елин Пелин, Иван Вазов, Лозарска, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К.Яворов, Пчелиня, Хаджи Димитър, Христо Ботев;  Голяма Брестница:   Александър Стамболийски, Биволарника, Васил Левски, Геновци, Георги С.Раковска, Гетовци, Двадесет и Трети Декември, Девети Септември, Жидевица, Кокиче, Любен Каравелов, местност Данчова Могила, местност Жидевица, Никола Й.Вапцаров, Ниновци, Опълченска, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Родината, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски;  Торос:   157023, 48058, Александър Стамболийски, Априлци, Бреза, Бузлуджа, Валето, Васил Левски, Витска, Вишиндол, Възраждане, Вълчо Русковски, Върбан Йотов Теслов, Гатил, Георги Бенковски, Градинска, Грънчар, Дило Йотов, Димитър Ковач, Дойчин Димитров, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Кирил и Методий, Китка, Кичера, Кокиче, Крайселска, Кулата, Лозарска, Люляк, Марин Табаков, Мелнична, Младост, Незабравка, Нено Върбанов, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Орешака, Пейо К.Яворов, Под.Тарасов, Полето, Поручик Софронов, Потока, Равнището, Райна Княгиня, Речна, Стоян Георгиев, Теменуга, Торос, УПИ V, Филип Бутозов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Цвятко Алексиев, Шипка, Явор, Ягода;
Община Тетевен   
На 14.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Бековото, Васил Бушеранов, Витко Лалев, Георги Стойков, Грозьо Съйков Топалски, Димитър Крачунов, Крайречна, Опълченска, Първомайска
На 15.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Черни Вит:   Васил Левски, Димитър Стойков, Еловска, махала  Елов Дол, местност Боатин, Явор
На 16.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Тетевен:   Димитър П.Ковач, Иван Фурнаджиев, Полк.Орлов, Симеон Куманов, Станьо Врабевски, Стефан Павлов
На 16.03.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Галата:   Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Еделвайс, Иван Туйков, Никола Парапунов, Хаджи Димитър, Христо Ботев
Община Троян   
На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бели Осъм:   Дочо Чакъров, Колю Бояджиев, Сава Пенев
На 12.03.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Калейца:   Ламар, Христо Ботев
На 12.03.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Голяма Желязна:   махала Разсадищата, махала Сойчанско, махала Топля, Мирчо Филипов, Михал Дочев, Разсадищата, Стамен Мирчев, Стойко Хаджиев
На 12.03.2018 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Чифлик, Общ. Троян:   Зюмбюл, Калчевска, Кокиче, Кьосовска, Никола Войновски, Тодор Каблешков
На 15.03.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Кв.Попишка, Нейчо Войвода
На 17.03.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Белиш:   Стара Планина
Община Угърчин   
На 13.03.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:   68076.291.106, Аврамовска, махала Съевска
На 15.03.2018 г. /09:45 - 11:45 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Микре:   Божко Божков
На 16.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Кирчево:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Комитска, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух
Община Ябланица   
На 12.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Батулци:   Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Левски, Гео Милев, Георги Диков, Здравец, Иван Вазов, Йото Диков, местност Мечовец, местност Сух Дол, Мишкарете, Панайот Волов, Пею Яворов, Присоето, Първи Май, Свети Кирил и Методи, Слатина, Стефан Караджа, Стоян Панов, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 12.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица:   113013, Александър Стамболийски, Бреза, Буревец, Васил Левски, Възраждане, Георги Бенковски, Георги Петров, Драгойца, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Калето, Кокиче, Лале, Лаловска, Люляк, Опълченска, Паисий Хилендарски, Ратица, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Централна, Явор, Ягода
На 12.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дъбравата:   Александър Стамболийски, Буджовци, Витоша, Вътювци, Георги Бенковски, Драгойца, Златна Панега, Йотковци, Калето, Нинковци, Нишовци, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цано Вълчев
На 12.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Златна Панега:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Георги Иванов, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Златановци, Извор Златна Панега, Йордан Йовков, Кап.Петко Войвода, Любен Каравелов, местност Драганина Могила, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Опълченска, Път №103, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка
На 12.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица:   махала Миревец
На 12.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Априлско Въстание, Арменска, Богданка, Богой, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Владайско Въстание, Ген.Столетов, Георги Бенковски, Георги Раковски, Грозданка, Захари Стоянов, Здравец, Иглика, Кокиче, Латинка, Любен Каравелов, Оборище, Панайот Волов, Панайот Хитов, Петър Берон, Присоето, Първи Май, Софроний Врачански, Съединение, Тодор Каблешков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман, Шипка
На 12.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Драгойца, махала Драгойца, местност Голяма Гора, местност Цоловци
На 12.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Батулци:   Иван Вазов, Йото Диков, местност Мечовец, Пею Яворов, Присоето, Свети Кирил и Методи, Стефан Караджа, Христо Смирненски
На 13.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Златна Панега:   Опълченска
На 14.03.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица:   Васил Левски, Иван Данов, Липа, Петър Василев, Победа, Стефан Цаков, Цоло Гетов
 
 
ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ   
Община Бобов дол   
На 12.03.2018 г. /09:30 - 16:30 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Голема Фуча
На 13.03.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Долистово:   I-89,Кв.25, ХII-257,Кв.19
Община Бобошево   
На 16.03.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Висока Могила:   Мильов Рид
На 16.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Сопово
Община Дупница   
На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Битоля, Битоля, Битоля, Бяло Море, Дренски Рид, Елица, Иван Вазов, Иван Вазов, местност Дренски Рид, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Орляк, Орляк, Орляк, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Плиска, Побит Камък, Побит Камък, Побит Камък, Фенерка, Цар Освободител, Яне Сандански, Яне Сандански
На 12.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Дупница:   68789.20.626, Кв.248, Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Бачо Киро, Бистрица, Братя Миладинови, Бричи Бор, Бузлуджа, Велико Търново, Влахина Планина, Генерал Владимир Вазов, Двадесет и Втори Март, Дупница, Евтим Трайчев, Еделвайс, Жива Вода, Иван Шишман, Калина, Калоян, Княз Ал. Батенберг, Люляк, Максим Горки, махала  Гиздова, местност Савако, Никола Чомаков, Отец Полихроний, Професор Ал. Балабанов, Ропотамо, Средец, Фенерка, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода
На 12.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Самораново:   Георги Димитров
На 12.03.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Дупница:   Бистрица
На 12.03.2018 г. /11:15 - 11:45 ч./ -  Гюргево;  Дупница:   68789.21.19, 87727,16,179, Джерман, Дренски Рид, Извън Регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Софийско Шосе, Стръмна;  Крайници:   39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански;  Самораново:   Митко Палаузов, Саморанска;  Сапарева Баня:   65365.46.10, XV-2268, Кв.44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, местност Бончук, местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св.Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365.46.56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин;  Сапарево:   00455042, 045132, X-2698, І-2332,Кв.66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода;  Червен Брег:   Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка;  Яхиново:   87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе;
На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Битоля, Битоля, Битоля, Битоля, Бяло Море, Бяло Море, Дренски Рид, Дренски Рид, Елица, Елица, Иван Вазов, Иван Вазов, местност Дренски Рид, местност Дренски Рид, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Орляк, Орляк, Орляк, Орляк, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Плиска, Плиска, Побит Камък, Побит Камък, Побит Камък, Побит Камък, Фенерка, Фенерка, Цар Освободител, Цар Освободител, Яне Сандански, Яне Сандански;
На 16.03.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница:   Георги Димитров, Гергана, Горица, Иван Вазов, Иглика, Каменния Път, Кирил и Методий, Мест. Фандъклъка, Партизанска, ПИ 04220.11.35, Стопански Двор;
На 16.03.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Балкан, Верила, Дамка, Китка, Клокотница, Марица, Орлинска, Отовица, Пиротска, Саморанска;
Община Кочериново   
На 14.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Драгодан
На 15.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бобошево:   махала  Въртен Камък
На 15.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Драгодан:   махала  Ортакчийска
На 15.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Цървище:   Цървище
Община Кюстендил   
На 12.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Драговищица, Общ. Кюстендил:   Асен Златаров, Атанас Достин, Бивш Стопански Двор, Брест, Иван Пашалийски, Индустриална, Липа, Люляк, местност Ямборано, Младост, Овощарска, Преслав, Роза, Хризантема;  Полска Скакавица:   махала  Бойчовци, махала  Терзийска;  Раждавица:   Азна, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л.Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни Дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Стоян Лудев, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин;  Скриняно:   Георги С. Раковски, Георги Трайков, местност Чуката, П.Волов, Пролет, Пролетарска, Стопански Двор, Стоян Лудев;  Стенско:   240 Кв.13, Извън Регулацията, Стенско;  Шипочано;  Шишковци:   Александър Стамболийски, Андон и Стойна Виачеви, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Димитров Майстора, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Емил Шекерджийски, Зоя Космодемянская, Иван Вазов, Лилия Карастоянова, Лоза, Любен Кацаров, местност Ридо, местност Стадиона, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Раковски, Роза Димитрова, Станке Димитров, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Лудев, Струма, УПИ XIV - 464 Кв.14, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чучура, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански;
На 12.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горна Гращица:   Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Вела Пеева, Вола, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Иван Вазов, Лавеле, Ленин, Петър Берон, Спартак, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Томанова, Хан Аспарух, Шипка, Юри Гагарин, Язовир Валого;  Дворище, Общ. Кюстендил:   Девети Септември, Лиляна Димитрова, махала  Томанова, махала  Чорбаджийска, местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински, Стоян Лудев, Христо Ботев;  Коняво:   000906 Кв.38432, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Бор, Васил Левски, Виден, Владимир Поп Томов, Възраждане, Георги Димитров, Георги Кирков, Даскал Димитър Стоянов, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Жельо Демиревски, Здравец, Иван Вазов, Извора, Изгрев, Кирил и Методий, Ленин, Лехово, Людмила Живкова, Маркова Стъпка, местност Маровски Път, Мусала, Незабравка, Никола Димитров, Осогово, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Раковска, Рила, Руен, Симеон Въжаров, Стадиона, Стоян Лудев, Странджата, Христо Ботев;  Копиловци, Общ. Кюстендил:   Бистрица, Васил Левски, Възраждане, Димитър Благоев, Драговищица, Елин Пелин, Звезда, Иглика, Индустриална, местност Базето, Мир, Нов Живот, Овощарска, Околовръстна, Пейо Яворов, Спасовица, Стоян Тренев, Струма, Търговска, Христо Смирненски, Щастие;  Кюстендил:   местност Дренов Дол, местност Николичевски Път;  Николичевци:   Васил Левски, Васил Петлешков, Николичевски Път, Овощарски Институт, Стоян Лудев, Струма, Черемидарница, Ябълка;  Скриняно:   Александър Стамболийски, Бистрица, Витоша, Емил Шекерджийски, Извън Регулация, Марица, Оборище, Пейо Яворов, Свилен Русев, Стоян Лудев, Чайка, Шипка, Щастие;  Цървеняно:   002224, махала  Грънчарица, махала  Мърдевци, махала  Новия Квартал, Мест.Пояница;  Ябълково, Общ. Кюстендил:   X-198,Кв.21, Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Кирил и Методий, махала  Бански Мост, местност Пешо Поле, местност Соволска Река, Овощарска, Първи Май, Славейков, Христо Ботев;
На 12.03.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./   На 13.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 14.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Брестница;
На 12.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил:   Владимир Димитров Майстора, Генерал Крум Лекарски, Демокрация, Емил Шекерджийски, Жданов, Капанска, Константинова Баня, Пауталия, Полковник Стефан Манов, Тодор Ангелов - Божаната, Търговска, Цар Освободител;
На 12.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Соволяно:   местност Долбин, местност Модро Поле;
На 12.03.2018 г. /16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил:   Цар Освободител;
На 12.03.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил:   местност Николичевски Път;
На 13.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 14.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Вратца:   махала  Вучкова, махала  Гаджалска, махала  Илчова, махала  Ливадска, махала  Мазнево, махала  Мацаранска, махала  Рекалска, махала  Стоилкова, махала  Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил;  Грамаждано:   местност Гола Велика;  Гърляно:   Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, махала  Балиндол, махала  Баовец, махала  Биковска, махала  Джопарска, махала  Долна, махала  Леските, махала  Реката, махала  Ресенска, махала  Ярешка, местност Смоквата, местност Средно Поле, Руен;  Жиленци:   Везенска махала , С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, махала  Босачка, махала  Везенска, махала  Грънчарска, махала  Долна, махала  Мазнево, махала  Сиракова, махала  Сърбинска, махала  Чифлика, махала  Юручка, местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев;  Кюстендил:   Белият Камък, Бреза, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, махала  Корубанска, местност Влахов Дол, местност Гнила, местност Гола Велика, местност Динката, местност Жабокрътски Рид, местност Полски Имоти, местност Ръжеве, местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, ул. Дупнишко Шосе;  Ръсово:   махала  Рекалска, Община Кюстендил, махала  Лесичка;
На 13.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 14.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Горна Брестница:   Влахов Дол, местност Влахов Дол;  Грамаждано:   II-110.Кв.11, Александър Стамболийски, Васил Левски, Джурналица, Димитър Каляшки, Здравец, Любен Манджуков, местност Гола Велика, местност Динката, местност Исманица, местност Стрелбище Пи003007, Осогово, ПИ 17680.25.36, Радослав Нотев, Румена Войвода, Стоимен Ковачев, Христо Ботев;  Жиленци:   Ангел Маноилов, Борис Джелепски, Васил Левски, Глоковска, Гюешевско Шосе, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Иглика, Крайречна, Кьошко, махала  Везенска, махала  Долна, махала  Сиракова, махала  Черковна, махала  Чифлика, местност Баладърица, местност При Къщи, местност Разкръсие, местност Сбирище, местност Спротива-Чифличето, Милан Керенски, Над Погребите, Осогово, Петър Ризов, При Къщи, Първи Май, Радослав Нотев, Райна Княгина, Теменужка, УПИ ХVIII -187 Кв.228, Христо Ботев;  Кюстендил:   Бреза, Васил Петлешков, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Елисавета Багряна, Емил Марков, Жельо Демиревски, Иван Банков, Игнат Барбар, Индустриална, Йоаким Осоговски, Крум Зарев, Любчо Кечев, Малчика, местност Влахов Дол, местност Гола Велика, местност Гърлянски Черешарник, местност Динката, местност Лозенски Механи, Могилата, Никола Атанасов, Николай Рукавишников, Петър Берон, Петър Ников, Прогона, Румена Войвода, Сердика, Соволска, Спартак, УПИ VII Кв.91 А, Цвятко Радойнов;  Лозно:   Васил Левски, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Каляшки, Дрин, Емил Шекерджийски, Йорданка Николова, Китка, махала  Кепазка, местност Азна, местност Кочине, местност Лозище, местност Орачето, местност Пладнище, местност Стари Лозя, местност Стрелбището, Осогово, Паисий Хилендарски, Под Селото, Слатина-026005, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стоян Лудев, Стрелбището, УПИ Іх Стопански Двор, Христо Ботев, Цанко Церковски, Четиринадесети Май;
На 13.03.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Грамаждано:   местност Стрелбище Пи003007;
 Кюстендил:   местност Влахов Дол, местност Динката, Могилата, Спартак;
 Лозно:   Стрелбището;
На 13.03.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:   местност Хисарлъка;
На 13.03.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Слокощица:   Александър Димитров, Георги Кръстев, Иглика, Калоян, местност Галеница, местност Змиярника, Мичурин, Пролет, Радецки, Синчец, Теменужка, Шипка;
На 13.03.2018 г. /16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 14.03.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил:   местност Николичевски Път, Цар Освободител;
Община Невестино   
На 12.03.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Згурово
На 13.03.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Пастух:   местност Падина
 
 
ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД   
Община Банско   
На 13.03.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Банско:   местност Свети Иван, Св.Иван Рилски
На 13.03.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Бктп Вапцаров
Община Белица   
На 15.03.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Белица, Общ. Белица:   местност Семково
На 15.03.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Краище, Общ. Белица:   Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета
Община Благоевград   
На 12.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 13.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 14.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.628.416, VII - 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, Кв.Струмско,Идн.№04279.628.167, Кв.Струмско,Инд.№04279.628.454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, местност Армутлука, местност Пенков Чифлик, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко, местност Под Черквата, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, ул. Кресна и ул. Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански
На 12.03.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 13.03.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 14.03.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 15.03.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 16.03.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Падеш:   Будишка
На 12.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рилци:   Васил Левски, Диновица, Илинден, местност Диновица, Св.Иван Рилски, Трети Март, УПИ IX-144, Кв. 17, ХІ-482, Нв.22, Хан Аспарух, Цар Борис I
На 12.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 13.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 14.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 15.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 16.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   местност Чимево Дере
На 12.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 13.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 14.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 15.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 16.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Габрово, Общ. Благоевград:   14204.501.10, махала  Хамбарджийска, Тугулска
На 12.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 13.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 14.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 15.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 16.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Рилци:   IX-460, Грънчарски Андък, Илинден, Св.Иван Рилски, Трети Март, УПИ-I-468 Кв.25, УПИ-IV-451,Кв.27, УПИ-ІV-468,Кв.25
На 12.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 13.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 14.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 15.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 16.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград:   УПИ Vі-297, Кв.10, 382, Кв. 14, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, Кв.17, УПИ VIII-198, местност Гребовски Рид, местност Гуйначки Андък, местност Гьочковски Андък, Оралище
На 12.03.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Благоевград:   Андрей Ляпчев, Генерал Тодоров, Менча Кърничева, Никола Вапцаров, Св.Св. Кирил и Методий, Цар Симеон
На 13.03.2018 г. /08:15 - 13:30 ч./ -  Благоевград:   Братя Иванови, Братя Миладинови, Владо Черноземски, Мара Бунева, Св.Св. Кирил и Методий
На 13.03.2018 г. /12:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Александър Стамболийски, Илинден, Св.Св. Кирил и Методий, Стефан Стамболов
На 14.03.2018 г. /09:15 - 13:45 ч./ -  Благоевград:   Арсений Костенцев, Еленово
На 14.03.2018 г. /11:30 - 16:00 ч./ -  Благоевград:   Еленово
На 15.03.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Айдаровско Дере, Димитър Талев, К. и Никола Хайдукови, местност Айдаровско Дере, местност Арнаутски Гроб, местност Колзодуй, местност Медунски Андък, местност Мицански Андък, местност Полигона, местност Река Струма, Мицански Андък, Неуточнен Адрес, Огражден, Петко Р.Славейков, Подстанция Ален Мак, Свобода, Стопански Двор Струмско, Струма, Струмско Център, Тодор Александров, Яне Сандански;  Делвино, Общ. Благоевград:   Баздо, Вировете, махала  Кацарска, местност Мицански Андък, местност Преслапо, Пл. 11;  Еленово, Общ. Благоевград;  Изгрев, Общ. Благоевград:   00701, 33.432, Айдарово, Кури Дере, Кучкудерска Нива, махала  Деянци, местност Кури Дере, местност Пейчинска Чука, местност Чуката, УПИ IV 87, УПИ-Хі218 Кв.21, Чуката;  Марулево;
На 15.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Айдаровско Дере, Димитър Талев, К. и Никола Хайдукови, местност Айдаровско Дере, местност Арнаутски Гроб, местност Колзодуй, местност Полигона, местност Река Струма, Огражден, Петко Р.Славейков, Подстанция Ален Мак, Свобода, Струма, Струмско Център, Тодор Александров, Яне Сандански;
На 15.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград;
На 15.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград:   местност Кантона, Надежда, Осми Март, П. Яворов, При Полигона, УПИ VIII-111,112, Кв.15, УПИ І-139,Кв.12, УПИ ІV-110,Кв.15;
На 15.03.2018 г. /08:45 - 13:00 ч./ -  Благоевград:   Ален Мак, Астра, Люлин;
На 15.03.2018 г. /12:15 - 16:00 ч./ -  Благоевград:   Ален Мак, Владо Черноземски, Св. Димитър Солунски;
На 16.03.2018 г. /08:30 - 13:00 ч./ -  Благоевград:   04279.603.410, Xx-1017, 04279.604.403.1, Алеко Константинов, Асен Христов, Баларбаши, Братя Миладинови, Георги С.Раковски, Ильо Войвода, местност Баларбаши, Трети Март, Хан Омуртаг, Цар Борис I;
На 16.03.2018 г. /11:45 - 16:00 ч./ -  Благоевград:   Васил Априлов, Гьорче Петров, Д-Р Владимир Бъчваров, Митрополит Борис, Охрид, Света Гора, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Трети Март, Христо Смирненски, Цанко Церковски;
Община Гоце Делчев   
На 13.03.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Kурортен Kомплекс  Попови Ливади
На 12.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гоце Делчев:   Ал.Стамболийски, Алеко Константинов, Арда, Атанас Дуков, Атанас Свещаров, Атанас Тешовски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Априлов, Враня, Генерал Ковачев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Гранична, Дебър, Димитър Димов, Драгоман, Драма, Дунав, Екзарх Антим, Екзарх Йосиф, Иларион Макариополски, Илинден, Илия Дуков, Кв.157,207,216,218, Кв.158 УПИ І, Кичево, Комсалко Лако, Крива Паланка, Кръстьо Сарафов, Лакото, Майор Димитър Думбалаков, Марица, Марица 5а, местност Стрелбището, Михаил Антонов, Мише Баир, Неофит Бозвели, Неуточнен Адрес, Никола Мандушев, Ниш, Отец Паисий, Охрид, Патриарх Евтими, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Полковник Борис Дрангов, Потока, Преспа, Прилеп, Солун, Стара Планина, Стефан Захариев, Стойо Льондев, Стоян Петралийски, Струма, Тодор Александров, Тодор Каблешков, Тодор Паласкаря, Тодор Стоянов, Тунджа, Търговска, Христо Матов, Христо Силянов, Цар Иван Асен, Цар Калоян, Цариброд, Царица Йоана, Шипка, Янко Атанасов
На 13.03.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Дунав, ул.Дунав Бл.8
На 13.03.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Дунав, ул.Дунав Вх.Б Бл.21
На 16.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Корница:   Ал. Стамболийски, Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Анещи Узунов, Васил Левски, Васил Левски, Гео Милев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Добри Чинтулов, Дунав, Дунав, Еделвайс, Еделвайс, Здравец, Здравец, Ивайло, Ивайло, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Козарев, Иван Козарев, Иглика, Иглика, Климент Охридски, Климент Охридски, Михаил Антонов, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Октомврийска, Орляк, Орляк, Парка - УПИ-V, Кв.30, Парка - УПИ-V, Кв.30, Пирин, Пирин, Рила, Рила, Родопи, Родопи, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Шипка, Шипка
Община Гърмен   
За периода 12-13.03.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./   На 12.03.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен:   034075, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Първа, Ст 2 Кл.В Тп Огняново 1, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Първа, Шестнадесета
На 14.03.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен:   Девета, Единадесета, Иван Вазов, Неуточнен Адрес, Осма, Седма, Ст 26 Кл Б Тп Огняново 4, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Шеста
На 14.03.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен:   Тп Почивен Дом/Петелов/
На 14.03.2018 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен:   Горно Грамаде, Двадесет и Първа, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Единадесета, Иван Вазов, Кьосе Баир, местност Стопански Двор, Неуточнен Адрес, Пета, Ст 46 Кл Б Тп Огняново 2, Трета, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Седма, Тринадесета, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста
Община Кресна   
На 12.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Долна Градешница:   Втора, Главен Път Е79, Гробето, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, местност Градешка Гара, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета  Илинденци:   Алеко Константинов, Белица, Васил Левски, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Димитър Пешев, Единадесета, Здравец, Илинден, Кольо Фичето, Костур махала , М. Злинска Река - Сусарник, местност Бабище, местност Горно Поле, Мраморна, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Св. Трифон, Свети Мина, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Черноризец Храбър, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета  Кресна:   местност Градешки Бани, Неуточнен Адрес, Подината  Сандански:   Илинден   Струмяни:   7-Април, Врабче, Димчо Дебелянов, Долна Белица, Дядо Ильо Малешевски, Кочо Честименски, Мура, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Св.Св.Кирил и Методи, Св.Св.Константин и Елена, Синаница, Спартак, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил
На 12.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Долна Градешница:   Главен Път Е79, Извън Регулацията
Община Петрич   
На 12.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 16.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Чучулигово:   Капсиди
На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кулата:   Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Арда, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Петко Р.Славейков, Плевен, Плевен, Плевен, Стефан Караджа, Хр.Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра
На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Марикостиново:   Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Генерал Гурко, Георги Раковски, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Драва, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Карл Маркс, Марица, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Струма
На 12.03.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ -  Дрангово, Общ. Петрич:   Старо Село;  Кулата:   местност Гкпп-Кулата;  Марикостиново:   Неуточнен Адрес;  Митино:   местност Порой;  Петрич, Общ. Петрич:   56126.292.4, местност Козлек, местност Мерата, Одрин, Полковник Дрангов, Свети Георги, Свобода;  Ръждак:   56126.453.3, Белата Чешма, УПИ V-86, Кв.20;  София:   Андрей Сахаров;  Старчево;  Тополница, Общ. Петрич:   Гробището;
На 12.03.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Ново Кономлади;
На 12.03.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  С.Капатово;
На 13.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Беласица:   Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, До Мтп Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн на Тп  Беласица - 3, Стълб При Обекта, УПИ-1, Кв.27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански;  Габрене:   Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, местност  Марена, местност Буко, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19,Кв.5;  Генерал Тодоров;  Долна Крушица:   Каръчкото;  Камена:   Динко;  Ключ:   Ал.Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген.Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, Извън Регулацията, Ил.Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, местност Джаловец, местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море;  Коларово, Общ. Петрич:   Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-ви, Цар Самуил, Чавдарка;  Петрич, Общ. Петрич:   Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, местност Айран Бунар, местност Бухото, местност Бяла Черква, местност Джевезлъка, местност Зиче, местност Иваник, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица, местност Конгоро, местност Ляшница, местност Омондрос, местност Пильови Орехи, местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица;  Първомай, Общ. Петрич:   Гоце Делчев, местност Чалтията;  Самуилово, Общ. Петрич:   Васил Левски, Самуилово, УПИ 1 Кв. 31, УПИ ІV-57, Кв.18;  Скрът:   9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда;  Яворница:   Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, Извън Регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, местност Прогон, местност Самълък, местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски;
На 13.03.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Кърналово:   Вит, Витоша, Г.Димитров, Извън Регулацията, местност Бельовица, местност Джуново, местност Юрето, Одрин, Петко Р.Славейков, Станке Лисичков, Стара Планина, Хилендар, Цар Калоян, Чекръко, Шипка, Юрето;
На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Ел-Тепе, Изток, Полковник Дрангов, Рокфелер;
На 13.03.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:   Драва;
На 13.03.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Талев, Драва, Пейо Яворов, Полковник Дрангов, Свети Климент Охридски, УПИ 6-1862, Христо Смирненски, Цар Симеон, Черноризец Храбър;
На 14.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Арда, Изток, Полковник Дрангов, Тетово;
На 15.03.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Ел-Тепе, Изток, Кочо Мавродиев;
На 16.03.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Демир Хисар, Изток, Кочо Мавродиев, Полковник Дрангов, Тетово;
Община Разлог   
На 13.03.2018 г. /11:00 - 11:15 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Банско:   Цар Симеон
На 15.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Баня, Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Извън Регулацията, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста
На 13.03.2018 г. /11:00 - 11:15 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог:   местност Кривосер
На 13.03.2018 г. /11:00 - 11:15 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица:   9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, местност Семково, Митко Саев, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Осма, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Р-Н Стопански Двор, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шеста, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански
На 13.03.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Гр.Белица, Завод За Пластмаси
На 13.03.2018 г. /11:00 - 11:15 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Разлог:   Баба Магдалена, Христо Ботев
На 16.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Разлог:   Бела Река, Рила, Тодор Александров, Христо Смирненски, Шипка
Община Сандански   
На 12.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Сандански:   Арда, Борис Сарафов, Първи Май, Свобода, Тодор Каблешков, Цар Иван Шишман, Яне Сандански
На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 15.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 12:00 - 16:15 ч.; 12:00 - 12:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лешница, Общ. Сандански:   местност Струма
На 14.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Белевехчево;  Бождово;  Дебрене, Общ. Сандански:   Местн. Свинарнико, Свети Никола;  Джигурово:   10-79, УПИ VII-381;  Малки Цалим;  Мелник:   Мелник;  Разлог:   Дилберов Мост, местност Пети Километър, местност Скалата;
На 15.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Сандански:   65334.201.132, 65334.71.49,  М Долни Орман , Бачо Киро, Индустриална Зона, Кочо Чистименски, местност Боруна, местност Соколовец, местност Хано, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Мтс, Р-Н Нова Гара, Р-Н Нова Гара, Свобода, Стою Хаджиев, Сухо Поле, Сухо Поле;
На 15.03.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:00 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Лебница;
На 15.03.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:00 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Струма:   местност Полето, Песоците, Полето, Скалата;
На 15.03.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Дамяница:   Склавска Река;
На 15.03.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:   р-н Индустриална Зона;
На 15.03.2018 г. /13:30 - 14:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бельово;  Враня;  Горно Спанчево;  Катунци:   Ангел Кънчев, Асен Лагадинов, Атанас Зайков, Бачо Киро, Бельовска Комуна, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Козепов, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Вазов, Кочо Честименски, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Пейо К.Яворов, Петър Димитров, Стадиона, Стойо Хаджиев, Стоян Гущеров, Таската Врански, Юри Гагарин, Яне Сандански;  Ковачево, Общ. Сандански;  Кромидово:   038008, местност Селището, Под Черквата, Реката;  Левуново:   019012, VIII+437, Кв. 40, Банята, Беласица, Вихрен, Георги Сава Раковски, Главен Път Е-79, Гоце Делчев, Девети Май, Дружба, Иван Козарев, Изгрев, Илинден, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кочо Лютата, Лавеле, Лозята, местност Стопански Двор, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Октомври, Орловец, Осми Март, Отец Паисий, Пирин, Победа, Стефан Караджа, Струма, Цар Самуил, Чавдарци, Черно Море, Шейново, Шипка, Яне Сандански;  Лехово;  Ново Делчево:   Георги Кирков, местност Кантона, местност Киселица;  Ново Кономлади;  Ново Ходжово;  Пиперица;  Пирин:   местност Калугера;  Сандански:   Асен Хадживасилев, Васил Кънчев, Градски Парк, Идентификатор 65334.303.703, Иван Рилски, местност Друма, местност Паркова Зона, Никола Вапцаров, Св.Св. Кирил и Методи, Св.Св.Козма и Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев;  Хърсово, Общ. Сандански:   Бегова Поляна;  Черешница;  Яново;
На 16.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Дамяница:   034018, Меснт. Кънлийца, Антон Иванов, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Козарев, Ильо Войвода, Комсомолска, Кънлийца, местност Мело, местност Метлата, местност Тухларна, местност Чуката, Никола Вапцаров, П К Яворов, Пирин, р-н Жп Гара, Радецки, Склавска Река, Струма, Черно Море, Шопов Гроб, Юрий Гагарин, Яне Сандански;  Лешница, Общ. Сандански:   Друма, местност Божанковица, местност Друма, местност Струма, Синаница;  Ново Делчево:   033007, М. Купеница, Антон Попов, Беласица, Боровец, Братя Миладинови, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Кирков, Главен Път Е-79, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Димчо Дебелянов, Здравец, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Иловицата, местност Кантона, местност Кънлийца, местност Шопов Гроб, Партизанска, Пейо Яворов, Погребите, Първи Май, Пътен Възел Ам Струма, Славянска, Студена Вода, Хаджи Димитър, Христо Смирненски;  Поленица:   Дабо, Мацкова Градина, местност Валога, местност Друма, местност Мацкова Градина;  Сандански:   местност Друма, местност Мацкова Градина, местност Хано, Неуточнен Адрес, р-н Главен Път Е-79, р-н Индустриална Зона, р-н Мацкова Градина, р-н Пътно Управление, Св.Св.Козма и Дамян, Свобода, Спас Харизанов, Стефан Стамболов;
На 16.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Вихрен;  Влахи:   Вилна Зона Върбите, Върбите, Горните Ливади, Грънчарска Скала, местност Върбите, Синаница, Средни Ливади, УПИ Іі, Кв.4 - В.З. Въбите;  Илинденци:   Боровец, Извън Регул./Р.Шашка/, местност Боровец, местност Врабча, местност Врабче, Синаница, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста;  Кресна:   Върбите, Неуточнен Адрес, Синаница;  Плоски:   Ален Мак, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Долна махала , Дружба, Еделвайс, Елово, Иван Козарев, Кокиче, Кочо Честименски, Лиляна Димитрова, местност Валога, местност Поручик Минков, Методи Христов, Мир, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка, Явора;  Поленица:   местност Резиденция;  Сандански:   Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Асен Хадживасилев, Атанас Давидов, Бачо Киро, Васил Кънчев, Вихрен, Димитър Икономов, Иван Вазов, Иван Рилски, Крушево, Любен Каравелов, местност Друма, местност Калинките, местност Калинките, местност Летище, местност Соколовец, местност Ушите, местност Ушите, местност Хано, местност Четвърти Километър, местност Чинар Куши, Мозговица, Надежда, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Отец Ангел Столинчев, Перущица, Пирин, Полковник Дрангов, р-н Главен Път Е-79, р-н Долния Гатер, р-н Индустриална Зона, р-н Опитна Станция, р-н Пътно Управление, р-н Пътя на Хидрострой, р-н Ушите, р-н Ушите, р-н Хано, Св.Св. Кирил и Методи, Св.Св.Козма и Дамян, Свобода, Свобода, Синчец, Смилово, Стефан Веркович, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Шипка;
Община Сатовча   
На 12.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ваклиново:   124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кл.Охридски, Лале, Мвец Црънча, Места, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански Двор, Страцин, Струма, Трети Март
На 12.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Кочан:   012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, местност Стопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шеста
На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кочан:   Младост, Пристране
На 15.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кочан:   Антон Иванов, Вергил Ваклинов, Георги Бенковски, Капитан Петко Войвода, Младост, Младост, Неуточнен Адрес, Осма, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Пристране, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Тракия, Христо Смирненски, Шеста
На 15.03.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Сатовча:   Бистрица, Васил Даракчиев, Васил Левски, Девети Септември, Здравец, Петдесета, Свилен Русев, Стопански Двор, Тодор Шопов, Червеноармейска, Четирдесет и Девета
Община Симитли   
На 12.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 15.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Симитли:   Симитли
На 12.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 15.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ракитна:   004077, 010040, махала  Лулейска
На 12.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 15.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Полето:   Галабарци
На 12.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 15.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Черниче:   М.Сухата Река
На 12.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 15.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли:   Калайджийска, Чакърска
На 12.03.2018 г. /09:30 - 15:45 ч./   На 13.03.2018 г. /09:30 - 15:45 ч./   На 14.03.2018 г. /09:30 - 15:45 ч./ -  Симитли:   ІІ-760 Кв. 53, Любен Каравелов, Ораново, Партизанска, Пирин, Предел, Преспа, Симитли
На 13.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли:   УПИ II-1437,Кв.19
На 13.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Железница, Общ. Симитли:   местност Джалева махала , местност Долно Церово, местност Караджевица
На 13.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли:   Ораново
Община Хаджидимово   
На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Теплен
Община Якоруда   
На 14.03.2018 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Бел Камен
На 13.03.2018 г. /11:00 - 11:15 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица:   9-ти Септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, местност Андрианов Чарк, местност Семково, Митко Саев, Полковник Иван Тричков, р-н Стопански Двор, Четвърта, Шеста  Дагоново;  Елешница, Общ. Разлог:   Безименна;  Краище, Общ. Белица:   Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета;  Юруково:   029014 и 029015, Масив 29 Поквс, местност Каменако;  Якоруда:   Богдан Войвода, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорущица;
На 14.03.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Якоруда:   Алпийска, местност Трещеник, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр;
На 14.03.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Конарско
 

ОБЛАСТ ВРАЦА   
Община Бяла Слатина   
На 16.03.2018 г. /08:00 - 12:30 ч./ -  Бъркачево:   9-ти Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Безименна, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, местност Вутов Геран, местност Криволя, местност Фазанарията, Никола Вапцаров, Опълченска, Райко Даскалов, Роза, Скът, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка, Юрий Гагарин;  Враняк:   Байкал, Божур, Вежен, Вихрен, Волга, Ген. Столетов, Дружба, Ивайло, Иван Стаменов, Карл Маркс, Ком, Лало Цолов, Люляците, Мак, Марко Вутков, Мир, Мургаш, Наса Христова, Никола Вапцаров, Оборище, Одрин, Орешака, Орлин Василев, Павел Стефанов, Петко Дочев, Петър Филев, Пирин, Радецки, Рашов Дол, Рила, Роза, Росица, Русалка, Скът, Солун, Стопански Двор, Странджа, Тракия, Хан Аспарух, Цар Калоян, Шар Планина;  Върбица, Общ. Враца:   Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин;  Габаре:   Акация, Белия Път, Бенчо Бенчев, Борова, Брод, Вацина Пътека, Веслец, Виктор Нетов, Воденицата, Водотечна, Габар, Гаврил Генов, Георги Димитров, Детски Мир, Дреновица, Дунав, Дядо Вълко, Езерна, Иван Батьов, Иглика, Извор, Искър, Калето, Кокиче, Лозарска, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мадара, Мир, Морава, Одрин, Петко Лалов, Петър Недялков, Петър Стаменов, Росица, Синчец, Скала, Средния Връх, Стефан Караджа, Тлаченски Път, Тодор Дончов, Тодор Павлов, Тома Николов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цено Начев, Череша, Чечера, Шипка;  Комарево, Общ. Бяла Слатина:   Месност Врачанка;  Попица:   Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Воден, Възраждане, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дебър, Добруджа, Драва, Дунав, Дъбрава, Искър, Кирил и Методий, Кръстовище Х.Димитър и Г.Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Месност Под Село, Милин Камък, Октомври, Охрид, Паисий Хилендарски, Пали Лула, Петко Р. Славейков, Пирин, Поп Харитон, Рила, Свобода, Север, Скът, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Странджа, Струма, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ценов, Христо Шабански, Цар Иван Шишман, Шипка, Янтра;  Соколаре:   Баба Тонка, Бачо Киро, Бук, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иван Нивянин, Илия Мусков, Кокиче, Кочо Чистеменски, Крум Беличовски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Коташки, Светослав Обретенов, Стефан Караджа, Стоян Йончев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис I-ви, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чавдарци, Шипка, Юрий Гагарин;
На 16.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Алтимир:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Антим I-ви, Баба Тонка, Божур, Васил Левски, Велчо М. Хумарски, Веслец, Вит, Витоша, Вихрен, Водотечна, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Захариев, Димитър Матрозов, Драва, Дъб, Иван Горанчовски, Извор, Кирил и Методий, Ком, Лозенец, Мак, Марин Ганински, местност Ибришима, местност Изварковец, местност Край Село, местност Селска Мера, Милчо Стефанов, Минко Т. Драгиевски, Мусала, Околчица, Октомври, Октомврийска, Охрид, Паисий Хилендарски, Петко Г. Симеонковски, Петко Канчев, Петър Т. Нинов, ПИ 2 От Масив 96 Имот №096002, Рила, Русалка, Савчо Бренишки, Скът, Солун, Спортна, Стара Планина, Стоян Войвода, Странджа, Тинтява, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Симеон I-ви, Шипка;
 Галиче:   1-ви Май, 23-ти Септември, 8-ми Март, Арда, Батак, Беласица, Бузлуджа, Вардар, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Витиня, Витоша, Водотечна, Войвода, Върбица, Ген. Владимир Заимов, Ген. Леонов, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гълъбец, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Дунавец, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Железна, Загоре, Звезда, Здравец, Златица, Златна Панега, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извън Регулацията, Изгрев, Илинден, Кирил и Методий, Княз Дондуков, Козлодуй, Кокиче, Коста Златарев, Ленин, Митко Палаузов, Морава, Москва, Мургаш, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Оборище, Огоста, Освобождение, Павел Вежинов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Пирин, Победа, Радецки, Рила, Сергей Румянцев, Скът, Солунска, София, Странджа, Струма, Теменуга, Тодор Каблешков, Тракия, Трънска, Търговска, УПИ Vііі 818 Кв.55, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чайка, Янко Забунов, Янко Сакъзов;
 Търнава, Общ. Бяла Слатина:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аспарух Симеонов, Благою Коминкьовски, Боян Ташовски, Васил Левски, Вълка Ташовска, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Даскалов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Грезнишка, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Иван Балев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Край Село, Кръст.Ал.Стамбол.И Ив.Вазов, Лазар Станев, Любен Каравелов, Марин Пеков, местност Селска Мера, местност Средорек, местност Стублата, местност Туланеца, Никола Кръстевски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Петър Тъмнишки, Победа, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Скът, Стадиона, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Янко Сакъзов;
Община Враца   
На 13.03.2018 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Враца:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Климент Охридски, Поп Богомил, Цар Асен, Цвета Кръстенякова, Юрий Венелин
На 13.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Враца:   Вихрен, Огоста, Райна Княгиня
На 14.03.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Враца:   Георги Апостолов
На 12.03.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Враца:   Демокрация, Козлодуйски Бряг, Кокиче, Максим Горки, Минзухар, Цар Обединител, Червен Лиляк
На 14.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Враца:   Илинден
Община Мездра   
За периода 12-16.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Крапец, Общ. Мездра:   Ален Мак, Враца, Вълчо Проданов, Драва, Извор, Искър, Камен Павлов, Леденика, Минзухар, Мир, Околчица, Рила, Роза, Стара Планина, Струма, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин;
На 13.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:30 - 13:00 ч./ -  Ребърково:   9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антония Костадинов, Апп №2028, Бераново, Бор, Ботулиновска, Братя Бояджиеви, Васил Левски, Иван Григоров, Камен Вачков, Копринка, Милин Камък, Синчец, Слънчев Бряг, Тодор Алексов, Христо Ботев, Янко Николов;
На 15.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Роман:   Христо Ботев;
 Синьо Бърдо:   местност Струпешки Манастир;  Старо Село, Общ. Мездра:   9-ти Септември, Александър Стамболийски, Андрей Николов, Брега, Васил Левски, Веслец, Георги Димитров, Георги Кирков, Горната махала , Дружба, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Кольо Фичето, Крайна, Кюрдовица, Люлин, местност Любчово Езеро, Мир, Райко Даскалов, Русалка, Санков Мост, Скакля, Средна Чешма, Струма, Хан Аспарух, Шипка, Янтра;  Струпец, Общ. Роман:   Акация, Александър Стамболийски, Бука, Буря, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Голям Искър, Голяма Плоча, Грънчарска, Давидов Трап, Захари Стоянов, Здравец, Зелена Бара, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Капитан Петко Войвода, Комаревец, Липака, Любен Каравелов, Люляк, местност Усоето, Мико Нанов, Минзухар, Мир, Мирчовец, Момина Сълза, Оброка, Панайот Волов, Петте Дървета, Плочата, Райна Княгиня, Стефан Караджа, Струпешка, Тържище, УПИ V-64, Кв.7, Усоето, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Симеон I, Чешмата, Шипка, Шипковица;
На 15.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Брусен, Общ. Мездра;  Царевец, Общ. Мездра:   9-ти Септември, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ален Мак, Баба Тонка, Байкал, Безименна, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Дружба, Еделвайс, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Комсомолска, Лозенец, Мир, Никола Марков-Колката, Пирин, Рила, Роза, Стара Планина, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин, Янтра, Ясен;
На 15.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Царевец, Общ. Мездра:   9-ти Септември, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ален Мак, Баба Тонка, Байкал, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Дружба, Еделвайс, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Комсомолска, Лозенец, Мир, Никола Марков-Колката, Пирин, Рила, Роза, Стара Планина, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин, Янтра, Ясен;
На 16.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дърманци:   Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Дружба, Дунав, Дъб, Искър, Кирил и Методий, Марица, Плиска, Христо Смирненски;  Крета, Общ. Мездра:   Ален Мак, Ангел Грамчев, Байкал, Божур, Ботева Поляна, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Здравец, Кокиче, Кръстьо Генков, Лальо Ширков, Люляк, Минзухар, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Тотка Илиева, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чешмата;  Мездра:   Жп Район;  Мездрея:   Извън Регулацията;  Ребърково;
 
 
ОБЛАСТ ВИДИН   
Община Брегово   
На 15.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Видин;  Градец, Общ. Видин:   290, 345, 53, XIX-100, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, ПИ 224, ПИ 492, Пи19, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, УПИ, УПИ VI ПИ 1, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Динковица:   Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста;  Калина, Общ. Брегово:   Георги Димитров, Кирил и Методий, Розова Долина, Толбухин, Филип Тотю, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка;  Плакудер:   Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта;  Тияновци:   Боян Чонос, Васил Левски, Виктор Юго, Ген.Тотлебен, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Грънчаров, Иван Вазов, Индже Войвода, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Митко Палаузов, Мичурин, Райчо Даскалов, Станко Маринцестов, Толбухин;
Община Видин   
За периода 12-16.03.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Буковец, Общ. Видин:   Втора, Двадесет и Четвърта, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета
За периода 12-16.03.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Покрайна:   562, 827, Втора, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Пета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста
За периода 12-16.03.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Покрайна:   290, Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Стълб 14 От Тп4, Трета, Тридесет и Втора, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Пета, Шеста
На 13.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Кутово:   Двадесет и Девета, Осемдесет и Първа, Петдесет и Втора, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петдесета, Първа, Седемдесет и Първа, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта
На 15.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Винарово, Общ. Ново Село:   156023, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета  Неговановци:   210061, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ 3 - 451 Кв 35, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета  Флорентин:   I-062032, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета  Ясен, Общ. Ново Село:   008 До Плажната Ивица, IV - 171 Кв.18, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 15.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 16.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Видин
На 16.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Акациево:   Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Пи-27, Първа, С.Акациево, Седма, Селски Път, Трета, Четвърта, Шеста
На 16.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Новоселци:   Видин Път 1, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Деветнадесета, Местн.Гено Тачевото, Осма, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, ПИ №101, Първа, Тридесет и Втора, Тринадесета
На 16.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Видин:   Имот № 024004 Екатте 14698  Генерал Мариново:   Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста  Градец, Общ. Видин:   Първа   Долни Бошняк:   Втора, Девета, Осма, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Шеста  Дружба:   Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета  Каленик, Общ. Видин:   Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета  Новоселци:   I - 37,Кв.101, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Паземлен Имот 52283,420,38, Пета, Петдесета, Петнадесета, ПИ 338, Първа, Път 14, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, ул.Първа До Площада, Четвърта, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета  Пешаково:   Втора, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста  Рупци, Общ. Видин:   020059, II-182, Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, С.Рупци, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета  Тополовец, Общ. Кула:   Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ-VI Кв.27, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 16.03.2018 г. /15:00 - 16:15 ч./ -  Видин:   Безименна, Дунавска, Еделвайс, Княз Александър Батенберг, Цар Александър II, Цар Иван Асен II, Цар Симеон Велики
Община Димово   
На 12.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 13.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 14.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Димово, Общ. Димово:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Благоев, Еленко Богданов, Комсомолска, Мико Нинов, Стефка Александрова
На 15.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Орешец, Общ. Димово
На 15.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Средогрив:   Безименна, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 16.03.2018 г. /08:30 - 12:03 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Орешец, Общ. Димово:   Фец
На 16.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Воднянци, Общ. Димово:   Втора, Дванадесета, Девета, Единадесета, Пета, Първа, Седма, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 16.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Динково:   059011, Втора, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 16.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дреновец:   23 Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Попов, Асен Балкански, Бдин, Божур, Боян Чонос, В Района на Жп Гарата, Васил Левски, Вела Пеева, Венеца, Витко Иванов, Витоша, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Кирков, Градище, Девети Май, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Добруджа, Евгени Михайлов, Железничар, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Камен Петров, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Фичето, Космос, Коста Йорданов, Лале, Лебед, Лиляна Димитрова, Лом, Лотос, Любен Каравелов, Люлин, Магура, Малина, Марин Дринов, Марица, Металик, Миджур, Милин Камък, Минзухар, Митко Палаузов, Нарцис, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Никола Парапунов, Огоста, Осъм, Палма, Патриарх Евтимий, Перчо Йорданов, Пирин, Пролет, Райна Княгиня, Роза, Росица, Седемнадесет Партизани, Славянска, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Стела Благоева, Стефан Караджа, Строител, Струма, Тодор Петров, Толбухин, Тополница, Тунджа, УПИ-691, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цибър, Чавдар, Чепино, Черно Море, Юрий Гагарин, Явор, Ягода, Янтра, Ясен
На 16.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Карбинци:   Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Осемнадесета, Осма, Първа, Седемнадесета, Седма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, УПИ II - 000046, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 16.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Медовница:   Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 16.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Тополовец, Общ. Ружинци:   Антон Иванов, Батак, Беласица, Бонония, Бузлуджа, Васил Априлов, Ведерник, Вихрен, Волгоград, Георги Димитров, Гоце Делчев, Граничар, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Иван Козаров, Максим Горки, Мико Нинов, Мусала, Рила, Средец, Странджа, Филип Тотю, Хан Крум, Цанко Церковски
Община Кула   
На 13.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кула:   Биоец - Био Пауър Инвест
На 12.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кула
На 12.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Цар Петрово:   Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Вижте къде ще спира водата в София 0| 3798 |07.03.2018 . Ето къде спират движението в София за 3-ти март 1| 4248 |02.03.2018 . И Кюстендилската болница го закъса-три отделения спират работа 1| 4280 |02.03.2018 . Къде ЧЕЗ спира тока? 1| 4521 |02.03.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах