Понеделник, 23 Юли 2018, 17:00
Frognews
1| 4601 |02.03.2018

Къде ЧЕЗ спира тока?

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.
Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 05 - 09 март 2018 г.  включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ
Дата/период    Времетраене    Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.
ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД   
Община Витоша   
На 06.03.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: 1-ва, Здравец, Крайречна, Лешникова Гора, Мащерка, Хан Крум, Хан Крум/Драгалевци/
На 06.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Соколна, ул. Плевен
На 06.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 07.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 08.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 09.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: 406-та, Ваклинец, Вера Недкова, Горски Синчец, Св.Наум /Драгалевци, Св.Наум/Трайчо Костов/
На 06.03.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  София: Грамос, Планинец, Райска Градина/Аврора/, Цар Борис III/Девети Септ.
На 07.03.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София: Балеви Ливади, В.З. Симеоново - Драгалевци, Витоша-Вец Симеоново, Витошки Езера, Еминица, Зелена Гора, Каменица, Киселица /Кв.Симеоново/, местност Стария Мост, Падината, Симеоново, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Студено Кладенче /Кв. Симеоново/, Чемшир /Симеоново/, Чифлишка
На 07.03.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  София: Богомил Райнов, Българска Легия, Василашко Езеро, Иван Сусанин, Петър Папакочев, Ралевица, Родопски Извор
На 07.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 08.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Братя Бъкстон, Красна Китка
На 07.03.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  София: Каменица, Планина Витоша
На 08.03.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  София: Георги Рилски, УПИ ХХІІІ-638 Кв. 31
На 09.03.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  София: Черни Връх
На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мърчево: Втора
На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Белоток, Войводина Могила, Евлия Челеби/Мара Петлякова, Никола Петков/П.Напетов/, Планинец, Цар Борис III/Девети Септ.
На 09.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Белмекен, Братя Бъкстон
Община Връбница   
На 06.03.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 07.03.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ -  София: Надежда 5, Надежда 5, Надежда 5, Надежда 6
На 06.03.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: 3020-та/Връбница/
На 08.03.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 09.03.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ -  София: Надежда , Надежда 5, Надежда 5, Надежда 6
На 09.03.2018 г. /09:45 - 15:15 ч./ -  София: Проф.Янаки Моллов/Стачник/
Община Възраждане   
На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Средна Гора
На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Отец Паисий -
На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Д-Р Калинков/Ив.Перчемлиев/, Димитър Петков, Зона Б-18, Зона Б-19, Позитано, Царибродска/Никола Шопов/
На 07.03.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Д-Р Калинков/Ив.Перчемлиев/, Иван Перчемлиев
На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Св.Св.Кирил и Методий
На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Българска Морава 16, Опълченска, Шар Планина
Община Изгрев   
На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Въртопо, Г.М.Димитров
На 06.03.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  София: Самоков
На 06.03.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  София: Драган Цанков
На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Въртопо , Г.М.Димитров
Община Искър   
На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Делийска Воденица, Дружба, Дружба 2, УПИ ХV -1099 Кв.7
На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Делийска Воденица, Дружба 1, Дружба 2, УПИ ХV -1099 Кв.7
На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба, Дружба 2, Жеко Войвода , УПИ ХV -1099 Кв.7, УПИ ХV -1099 Кв.7
На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба, Дружба 2, УПИ ХV -1099 Кв.7, УПИ ХV -1099 Кв.7
Община Красна Поляна   
На 06.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 08.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  София: Западен Парк/Христо Михайло
Община Красно Село   
На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Пирински Проход
На 06.03.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Гоце Делчев/Жк Емил Марков/
На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Ул.”Лайош Кошут , Гоце Делчев/Жк Емил Марков/, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/, Дебър, Дечко Йорданов
На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Деян Белишки, Метличина Поляна/Васил Ленк, Нишава/Георги Аврамов/
Община Кремиковци   
На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долни Богров: 1, 10, 15, 16, 3, 35, 4, 5, Іх-356 Кв.18
На 06.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:30 - 14:15 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Челопеч: Александър Стамболийски
На 06.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  София: 1-ва, Іі-648, Кв.29б/Челопечене/, Ангел Маджаров /Челопечене/, Б.Викторов /Ботунец 1/, Балкан, Балкан /Ботунец 1/, Борис Петров /Челопечене/, Ботунец 1, Ботунец 2, Българка /Ботунец 1/, В.Николов /Ботунец 1/, Васил Левски, Васил Левски /Ботунец 1/, Вачова /Челопечене/, Витиня, Витиня /Ботунец 1/, Гилица /Ботунец 1/, Гилица /Челопечене/, Градина /Челопечене/, Димитър П. Димитров /Кв. Челопечене/, Доло /Челопечене/, Здравец /Ботунец 1/, Зорница /Ботунец 1/, Извор /Ботунец 1/, Искър /Ботунец 1/, Йордан Димчев /Челопечене/, Карашка /Челопечене/, Кежова /Челопечене/, Китка /Челопечене/, Кокиче /Челопечене/, Комсомолска /Челопечене/, Кремиковско Шосе, Латинка /Челопечене/, Лесновска /Челопечене/, Лъката /Челопечене/, Манастира /Челопечене/, Михаил Гелев /Челопечене/, Мусала /Ботунец 1/, Надежда /Ботунец 1/, Отец Паисий /Ботунец 1/, Панова /Челопечене/, Петър Христов /Челопечене/, ПИ 129002/Челопечене/, Ридо /Челопечене/, Свобода /Ботунец 1/, Септемврийци /Челопечене/, Слънчево Утро /Челопечене/, Спортист, Спортист /Челопечене/, Ст.Костов /Ботунец 1/, Стари Искър /Челопечене/, Старо Селище /Челопечене/, Стойно Кръстев /Челопечене/, Стопанска /Челопечене/, Стопански Двор, Стоян Шонев /Челопечене/, Тракийска Могила /Ботунец 1/, УПИ I-145а, Кв.18, УПИ VI-670/Челопечене, Чавдар Войвода /Челопечене/, Челопечене, Челопеченско Шосе, Шопска /Ботунец 1/, Шопска Комуна /Челопечене/, Яне Стоянов /Челопечене/
На 06.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Челопечене: Втора
На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Долни Богров, Кремиковци
На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Враждебна
Община Лозенец   
На 07.03.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София: Нилс Бор
На 09.03.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София: Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/
Община Люлин   
На 06.03.2018 г. /08:00 - 12:15 ч./ -  София: Люлин 2, Люлин 2
На 06.03.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София: Люлин, Люлин 1
На 07.03.2018 г. /08:00 - 12:30 ч./ -  София: Люлин-2
На 07.03.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София: Захари Стоянов, Люлин, Люлин 2, Люлин 3, Петър Бонев
На 08.03.2018 г. /08:00 - 12:15 ч./ -  София: Люлин 3
На 08.03.2018 г. /09:45 - 13:15 ч./ -  София: Люлин 5
На 08.03.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София: Люлин, Люлин 3
Община Младост   
На 06.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч.; 08:00 - 16:15 ч./   На 07.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч.; 08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 4
На 07.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Младост 4, Младост 4
На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.03.2018 г. /08:15 - 16:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ -  София: Младост 1
Община Надежда   
На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Надежда 2, Надежда 2
Община Оборище   
На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Будапеща, Христо Ковачев
На 09.03.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София: Марин Дринов
Община Овча Купел   
На 06.03.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София: Букет, Евлия Челеби/Мара Петлякова, Житница, Калояново, Любляна/Й.Вишевградски/, Монтевидео/Пионерски Път/, Никола Петков/П.Напетов/
Община Подуяне   
На 06.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Владимир Вазов, Панайот Хитов, Хаджи Димитър
На 06.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Сухата Река Бл.94 Вх.В ,Г
На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Сухата Река, Тодорини Кукли
На 07.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Хаджи Димитър Бл.118 Вх.Д, Хаджи Димитър Бл.87 Вх.Д
На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бесарабия, Витиня, Д-Р Иван Селимински
На 08.03.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  София: Владимир Вазов, Михаил Сарафов, Петрохан, Сухата Река, Тодорини Кукли, Христаки Павлович
На 08.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Сухата Река Бл.95 Вх.А ,Б
На 09.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Сухата Река Бл.95 Вх.В, Г
Община Сердика   
На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Банишора, Банишора, Банишора
На 06.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Родопи
На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:15 - 16:30 ч./ -  София: Банишора
На 07.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Тимок/Васка Ненчева/
На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Фондови Жилища
На 08.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Сливница
Община Слатина   
На 06.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Яворов/Ленин/ Бл.73
Община Средец   
На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Евлоги и Христо Георгиеви, Юго
На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Г.С.Раковски, Георги С.Раковски, Стефан Караджа
На 07.03.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София: Петър Парчевич
На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Проф.Фритьоф Нансен, Фритьоф Нансен
На 08.03.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./   На 09.03.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София: Ген. Паренсов
На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Проф.Фритьоф Нансен, Проф.Фритьоф Нансен, Фритьоф Нансен, Фритьоф Нансен
Община Студентски Град   
На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Андрей Ляпчев, Дървеница, Жеко Войвода, Климент Охридски
На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Андрей Ляпчев, Дървеница, Климент Охридски
Община Триадица   
На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Витоша
На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Витоша, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/
На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Цар Петър
На 09.03.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София: Иван Вазов , Витоша
 
 
СОФИЙСКА ОБЛАСТ   
Община Божурище   
На 08.03.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Божурище
На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Хераково: III-028096, Кв.1, IV-028096, Кв.1, V-028096, Кв.1, VI-028096, Кв.1, VII-028073, Кв.1, Александър Стамболийски (Мах.Бобен), М. Балин Дол, УПИ XII-029062, УПИ XXI-342,Кв.37
Община Ботевград   
На 06.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рашково: махала Белчово;
На 06.03.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Ботевград: XIII, Кв.175, Адрян Атанасов, Александър Стамболийски, Божко Божилов, Букорска, Васил Левски, Гробищен Парк, Иван Вазов, Опълченска, УПИ IX, Кв.175, Христо Ботев, Цар Иван Шишман;
На 06.03.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Боженица: 319004, Долапището, махала Барбушовци, махала Брусен, махала Върха, махала Ганинци, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница, махала Плоча, махала Томовци, махала Урвич, махала Усойната, Стопански Двор, Х-38, Кв.41;  Липница, Общ. Ботевград: За Провеждане на 72-Часови Изпитания, махала Големо Усое, махала Горановци, махала Мановци, махала Ръждавец;  Новачене, Общ. Ботевград;
На 06.03.2018 г. /09:45 - 13:15 ч./ -  С.Боженица-Фирма Пътстрой;
На 06.03.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./   На 07.03.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./   На 08.03.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./   На 09.03.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Литаково: Архангела (Петко Буковански, Васил Левски, Възход, Писана, Светлина, Шести Септември (9-ти IХ);
На 06.03.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград: 1866 Година, Балканска, Букорска, Люлин, Никола В.Ракитин, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев;
На 07.03.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград: Паркинг, Плиска, Рила, Саранск, Темуша;
На 07.03.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград: Паркинг, Саранск, Темуша;
На 07.03.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  Трудовец: Александър Стамболийски, Любен Каравелов, Цар Иван Шишман;
На 08.03.2018 г. /08:45 - 14:00 ч./ -  Литаково: 3ти Март, Антон Младенов, Баба Тонка (Баба Кула), Боговина, Брезовица, Георги Бенковски (Г.Димитро, Иван Вазов (Ангел Миновски), Кап.Тодор Тодоров, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Начо Иванов, Оборище, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Победа, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Шести Септември (9-ти IХ);
На 09.03.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070;  Краево: махала Маринков Рът, махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4;  Новачене, Общ. Ботевград: Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта;  Осеновлаг: Зимнишки Дол, махала Зимнишки Дол;  Радотина: местност Дръстила, ПИ №055008;  Скравена: Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър;
Община Годеч   
На 06.03.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Годеч: Академик Игнат Емануилов, Бригадир, Георги С.Раковски, Никола Й.Вапцаров, Раковски
На 07.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Годеч: Борова Гора, Брест, Височка, Градина, Иглика, Нягулова, Пуалица, Синчец, Слънчев Бряг, УПИ 4-344 ,Кв.45, Царина
На 07.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Годеч: Асен Златаров, Баба Тонка, Васка Емануилова, Заводска, Зли Дол, Иван Вазов, Игнат Емануилов, Липа, Нишава, Петрова Бара, Свобода, Теменуга, Христо Смирненски, Шипка, Явор
На 08.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Годеч: Бор, Ком, Молак, Молашка, Новодомска, Петров Рид, Теменуга, Шипка
На 08.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Годеч: Александър Стамболийски, Игнат Емануилов, Нишава, Раковски, Свобода
На 09.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Годеч: Елин Пелин, Заводска, Иван Вазов, Йордан Йовков, местност Ваге, Парижка Комуна, Петрова Бара, Христо Смирненски
На 09.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Годеч: Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Грамада, Дружба, Никола Й.Вапцаров, Нишава, Република, Стефан Караджа, УПИ VІІ-1927,Кв72, УПИ-І, Кв.138, Хаджи Димитър, Христо Ботев
Община Горна Малина   
На 06.03.2018 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Малина: 101, Блокове;  Макоцево: В.З. Овче Бърдо Имот №219, местност Крушака, местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, ПИ 093013, ПИ 385 Кад.Район 232, ПИ 463 Кад.Р.232 М.Овче Бърдо, УПИ II-49, Кв.3, УПИ ХII -176 Кв. 31;  Негушево: 068010, VІІІ-3 Кв.2 Спирка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, Общ.Горна Малина, П-Л XVI-27, Кв.3, УПИ Vі-76, Кв.11, УПИ XI-185, Кв. 18, УПИ ІІ-16, Кв.2, УПИ ХVІІІ-195, Кв.18, УПИ ХІV-157, Кв.18, УПИ-87;  Осоица: М.Мандрите-Катлъка;  Саранци: IХ-42,Кв.7, Іх-95,Кв15, Божанчеви Ливади, УПИ І Кв.37;  Чеканчево: II-289, Кв.32, VI-296 Кв.25, П-Л Х-373, Кв.35, П-Л ХVіі, Им.Пл.№317, Кв.24, УПИ Хх-246,Кв.11;
На 07.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 08.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Байлово;
На 07.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 08.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Белопопци;
На 07.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 08.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Горна Малина: Втора, Двадесет и Първа, УПИ VIII-82а;
На 07.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Априлово, Общ. Горна Малина: 000317, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Шеста, Двадесета, Осемнадесета, Пл.Іі-45,Кв.43, УПИ VIII-250, УПИ І-67 и УПИ Хіv-67 Кв.38, Х-274 Кв. 48, Четиридесет и Втора, Четиридесета;  Байлово: II-274 Кв.31, III-366,Кв.41, VI Общ Кв 1, Пи048007, УПИ-XV-110,Кв.25;  Белопопци: ПИ 035049-Нива Земед.Земя, III-354, Кв. 34, VІ-266, Бивш Стопански Двор, М.Чукарката,Имот№027006, УПИ XII-256 Кв. 12, УПИ ІІІ-324, Кв.35, УПИ ІІІ-43, 44, УПИ ІХ-Общ,Кв.40, УПИ ХІХ-346 Кв.25;  Гайтанево: VІІ-155, Кв.10, УПИ II-45, Кв.15, УПИ VІІІ-230, Кв.23, Центъра на селото;  Голема Раковица: I-209 Кв. 70, XXIV-81 Кв.2, П-Л IV, Кв.58, П-Л VIII-194, Кв.28, П-Л ІV-73, Кв.1, П-Л ІІ-272, Кв.37, Стопански Двор, УПИ VIII-519, Кв.52, УПИ VІІ-139, Кв.13, УПИ ІІ-531, УПИ ХVІІ-197, Кв.28;  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Иван Вазов;
На 08.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Малина: 11-та*, I-215 Кв.12, IV-164, Кв.6, XIII-462, Кв.40, XVII-886 Кв. 54, Блокове, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесета, Дванадесета, Единадесета, Кв52 УПИ XIII-607.608, Осемнадесета, П-Л Хііі-18, Кв.29, Парцел 9 Кв.25, ПИ 83057, Първа, Родолюбие, Тринадесета, УПИ I-821 Кв.92, УПИ III-Общ Кв.14, УПИ Iх Кв 14, УПИ VI-827, Кв. 90, УПИ XIII-52 Кв. 3, УПИ Іі-405,Кв.55, УПИ Х -519 Кв.8, УПИ ХVіі-315, Кв.29, УПИ Хі -Общ, Кв.14, УПИі-262 Кв.20, Четринадесета, Шеста, Юг;
Община Драгоман   
На 06.03.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Драгоман: Акация, Железничар, Кольо Фичето, Космина, Петнадесети Кантон, Спортист, Средна Гора, Странджа, Христо Ботев, Шести Септември
Община Елин Пелин   
На 06.03.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Габра: Миньор, Ален Мак, Бисер, Божур, Бор, Васил Левски, Върбата, Детелина, Еверест, Здравец, Зора, Иван Ст.Туев, Иглика, Изгрев, Йордан П. Кусаров, Крум Г.Стойнов, Лилия, Любен Каравелов, Люляк, Маргарита, Минчо Н.Кунев, Миньор, Михалкова Чешма, Могилата, Момина Сълза, Нарцис, Незабравка, Панайот Волов, Раковска, Реката, Роса, Синчец, Соленика, Средна Гора, Теменуга, Ул.Средна Гора №3, УПИ Vіі-221, Кв.12, Христо Ботев, Христо Проданов, Шипка, Ясна Поляна;
На 06.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Лесново: 129048, IV-19, XI-276,Кв.61, XVII-148, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Десета, Осма, П-Л №Хіі-87, Кв.9, Пета, Петнадесета, ПИ 129012, Седма, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, УПИ VIII-60, Кв.10, УПИ XIII-62, УПИ ІІІ-219, Кв.33, УПИ ХVIII-230, УПИ ХVІІ-236, Кв.34, УПИ-518 Кв. 1а, ХХ-424 Кв 55, Четвърта, Четринадесета, Шеста;
На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Караполци: V-39,Кв.3, XI,Кв.12, XVII-11, УПИ XI-6 Кв.1;
На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: VI-142, Борис I, Васил Априлов, Васил Левски, Екзарх Антим I, Калоян, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Марица, Мургаш, Новоселци, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Плиска, Хан Аспарух, Цар Асен I, Цар Симеон;
На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Крушовица, Общ. Елин Пелин: УПИ VI-104, Кв.13, УПИ VI-4, Кв.1, УПИ Іх-5, Кв.1, УПИ ХхV-91, Кв.9;
На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Равно Поле: Верила;
На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Чурек: местност Жерково, П-Л ХI-275, Кв.4;
На 06.03.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Крушовица, Общ. Елин Пелин: I, Кв.7, М. Гладно Поле, Гладно Поле, Гладно Поле-вили, Имот 036024, М. Гладно Поле, Месност Гладно Поле, УПИ VI-104, Кв.13, УПИ VI-4, Кв.1, УПИ ІХ-5, Кв.1, УПИ ХХV-91, Кв.9;
На 06.03.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Нови Хан: Вилна Зона Побит Камък;
На 06.03.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: М.Шеовица ПИ -031155;
На 07.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Григорево: 017009, Георги Раковски, Никола Вапцаров, УПИ ІV-102 Кв.11, УПИ VІІІ-25, Кв. 3, УПИ XI-319, Кв.32, УПИ XV-128, Кв.15, УПИ ХI-264 Кв. 18, УПИ ХІХ-262, Кв.18, Черковна;  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Лесновска, Липа, Топола;  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: 08832, Акация, Баба Тонка Обретенова, Бузлуджа, България, Васил Левски, Витоша, Вихрен, Върбето, Гео Милев, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иглика, Йоан Екзарх, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Лесновска, М.Шеовица ПИ -031155, Мургаш, Независимост, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Петър Берон, Пирин, Плиска, Росица, София, Средец, Средна Гора, Страцин, Тодор Каблешков, Топола, Уо Кв.Върбето, УПИ 1-За Ожс, Кв.71, УПИ ХV -182 Кв. 65, Чавдар Войвода, Шейново, Шиовица, Янтра;  Столник: XIII-178, Кв.24, Мтп Складова База, П-Л І-38, Кв.9, УПИ -272;
На 07.03.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Липа, Топола;
На 07.03.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: България, Витоша, Върбето, Иглика, Росица, Средец, Топола, Уо Кв.Върбето;
На 08.03.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Равно Поле: Верила, Индустриална Зона Верила, М.Конска Ливада;
На 08.03.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  София: Елин Пелин;
Община Етрополе   
На 06.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 08.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Етрополе: Вилна Зона Рибарника
На 06.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 08.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Рибарица, Общ. Етрополе: 194005, XVIII-14, Кв.2, Парцел Х-19, Кв.15
На 07.03.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Бойковец: Орище, УПИ-І-142
На 07.03.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Етрополе: 128, 27-ми Ноември, Акация, Вилна Зона Язовира, Георги Антонов, Георги Бакалов, Етрополе, УПИ I-За Дап, Йорданка Чанкова, Малки Искър, Мария Мишева, Марко Проданов, махала Иванчовец, местност Баш Самоков, Отец Паисий, Партизански, Руски, Славяни, Сливница, Сто Двадесет и Осми
На 07.03.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски
На 07.03.2018 г. /08:45 - 14:15 ч./ -  С.Бойковец-Пионерски Лагер
На 08.03.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  Етрополе: Осем, Руски
На 09.03.2018 г. /10:00 - 12:00 ч.; 12:15 - 14:15 ч./ -  Етрополе
Община Ихтиман   
На 09.03.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бальовци: 114 УПИ XIV Кв 10;
На 09.03.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Вакарел: Александър Стамболийски, Ален Мак, Асен Златарев, Бальовци, Васил Левски, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Димитър Паунов, Дренов Ръд, Дренов Рът, Еделвайс, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, извън регулацията, Искър, Кирил и Методи, Костадинка Трайкова, Кръста, Латинка, Люлин, Люляк, М.Дренов Ръд ПИ 298, М.Зубевица Им.№913037, махала Дренов Рът, Младост, Никола Вапцаров, Никола Петков, Освобождение, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Патриарх Евтимий, Средна Гора, Стефан Стамболов, Теменуга, Тинтява, УПИ V-391,Кв.38, ХV-260, Кв 58, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хановете, Харамлиец, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Чешма Ангелина, Чинар, Шипка, Янтра;
На 09.03.2018 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Вакарел: ПИ 121013 М.Гробищата;
 Ихтиман: Местн.Полиовци;
 Костадинкино: М. Чуките ПИ №16, махала Брънкова Китка, махала Брънковци, махала Млечановци, махала Полиовци;
На 09.03.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Борика, Общ. Ихтиман: П-Л ІV-109, Кв.8, Парцел VІІ-59, Кв.20, УПИ 9-128 Кв 5, УПИ ІV-165, Кв.24;  Бузяковци: махала Поповци;  Вакарел: махала Поповци, Чешма Ангелина;  Веринско;  Костадинкино: Мах.Семковци УПИ ХVі-88, Кв.12, махала Брънковци, махала Полиовци, махала Семковци, махала Яздирастовци, Яздирастовци;  Пауново: V-142,Кв.23, П-Л VІІІ-198, Кв.15, П-Л І-84, Кв.15а, махала Поповци, Поповци ПИ 028069, УПИ III-220, Кв.Ихтиман, УПИ V- 199 Кв. 14 Близо До Църквата, УПИ V-129 , Кв 21, УПИ XI-35,Кв.4, УПИ XXV-114, Кв.20;  Поповци, Общ. Ихтиман: УПИ ІІ-91, Кв.13;
Община Пирдоп   
На 07.03.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Пирдоп: Княз Александър Батенберг, Славци, Тодор Влайков, Цар Освободител
Община Правец   
На 06.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Осиковска Лакавица: махала Гроздене, махала Драйчовци, махала Рачовци
На 06.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 08.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Видраре: махала Джамбазите, махала Семкова, Пи-083145 М.Мариновото
На 06.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 08.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Осиковска Лакавица: Луковешки Дол
На 07.03.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Правец: Васил Левски, Димитър Грънчаров, махала Правешки Ханове
На 10.03.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Правец
Община Самоков   
На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рельово: УПИ -I Кв.65, УПИ VII- 82, Кв.5;
На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Бреза, Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Здравец, Зорница, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Кокиче, Латинка, Люляк, Люляк, Марица, Николай Николаевич, Проф. Васил Захариев, Ружа, Странджа, Тинтява, Тракия, Ул. Здравец, Ул. Здравец, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Явор;
На 06.03.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Алино: П-Л Іі, Пл.№160, Кв.48, УПИ I-345, Кв.18;  Белчин: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, VI.Кв.5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, С. Белчин, Пл. XI, Кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 До Крепост Цари Мали Град, УПИ І-470,471 Кв.38а, Христо Ботев, Юрий Гагарин;  Белчински Бани: П-Л V Кв,21;  Клисура, Общ. Самоков: Извън Регурация;  Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, XVIII, БКТП Градина - Ковачевци, Пп II,Кв.58;  Поповяне: ПИ 000368;  Рельово: №000527, извън регулация, УПИ -I Кв.65, УПИ VII- 82, Кв.5;  Ярлово: УПИ ХІІ-562, Кв.55, 002159,Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Борова Гора, М.Грамаге, ПИ 013001 местност Св.Петка, ПИ №578, Стоп.Двор, УПИ XVI Пл.260 Кв.16;
На 06.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 3-та, 4-та, 49-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 54-та, 55-та, XVIII, ПП II,Кв.58;
На 07.03.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Горни Окол: 128, Кв.16, Ix-302, Kв. 41, XXIII, Кв.2, М. Щъркелово Гнездо, Парцел VI--43 Кв.5;  Долни Окол: П-Л 150 Кв. 19, УПИ VІ-162, Кв.20;  Драгушиново;  Злокучене, Общ. Самоков: М-Ст Лавандула , Общ.Самоков;  Панчарево: Пи000733,Яз.Искър,М.Коеджик;  Самоков: местност Дългата Поляна, местност Калковско Манастирче, местност Лавандула, местност Мало Равнище, местност Мечката, местност Пашо, местност Ренов Дол, местност Татарски Брод, местност Циментово Кладенче, местност Червената Земя, местност Щъркелово Гнездо, местност Язовир Искър, Софийско Шосе;  Широки Дол: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 9-та, местност Татарски Брод;
На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бели Искър: 1-ва, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма;
Община Своге   
На 06.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бов, Общ. Своге: Мини Диабаз;
На 07.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бов, Общ. Своге: Луково;  Губислав;  Дружево;  Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски Дол, Кокиче, Кръстат Камък, Куленица, Махала Радеж ТП Равна Нива, махала Държанчова Нива, Пробойница, Първи Май, Роза, Стара Планина;  Левище;  Миланово, Общ. Своге: Васил Левски, Ком, Мах.Кат, Мах.Мъжев Дел, Мах.Ръжища, Мах.Свражен, Мъжев Дел, Ропотамо, Стара Планина, УПИ-XV-46;  Оплетня: Парцел V-94, Кв.3;  София: Костенски Водопад/Васил Дим;
На 07.03.2018 г. /09:15 - 12:16 ч./ -  Бов, Общ. Своге;
Община Сливница   
На 06.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 07.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 08.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 09.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Извор, Общ. Сливница
На 08.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Гълъбовци: 1 Ва, 10-та, 3-та, 500179, 8 Ма, XI-1.3 Кв 8, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Драганица, УПИ XIV-531 Кв.26
 
 
ОБЛАСТ ПЛЕВЕН   
Община Гулянци   
На 06.03.2018 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 07.03.2018 г. /16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бръшляница: 9-ти Септември, Акалан, Александър Стамболийски, Антим 1, Априлов, Асен Златаров, Асен Халачев, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Г.С.Раковски, Голо Бърдо, До Стадиона УПИ II- 92 и III- 92, Дунав, Иван Рилски, Инж Г и Вълков, Кирил и Методий, Косовски, Крали Марко, Любен Каравелов, Местн.Над Пресяката, Местн.Червен Фенер, Патриарх Евтимий, Пирин, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Сан Стефано, Свобода, Скобелев, Стефан Караджа, Трапезица, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Освободител;  Гулянци: Разсадник;  Дъбован: Пирин;  Ленково: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Халачев, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Ген.Вл.Заимов, Генерал Столетов, Дунав, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Кайлъка, Карамфил, Кокиче, Коприва, Коста Златарев, Ленко Нанков Мишев, Нарцис, Опълченска, Панайот Волов, Пирин, С.Ленково, Синчец, Стара Планина, Терасите, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка;  Шияково: Александър Стамболийски, Бор, Васил Левски, Венера, Гоце Делчев, Драма, Ив.В.Мичурин, Христо Ботев, Цветница, Явор;
На 06.03.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 07.03.2018 г. /16:00 - 17:00 ч./ -  Долни Вит: Ал Стамболийски, Ангел Каралийчев, Бенковска, В Левски, Люляк, Раковска, Христо Ботев, Шипка, Ю.А.Гагарин;
На 06.03.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 07.03.2018 г. /16:00 - 17:00 ч./ -  Милковица: Априлов, Арда, Беласица, В Левски, Веслец, Витоша, Гаров Район, Гурко, Ив Вазов, Изгрев, Люлин, местност Край Село, Мир, Морава, Мусала, Одеса, Орлица, Осогово, Охрид, П.К.Яворов, Пирин, Победа, Преслав, Раковски, Ралица, Ресен, Родопи, Свобода, Силистра, Сливница, Стопански Двор, Тулча, Хан Кубрат, Христо Ботев, Шипка;
На 08.03.2018 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.03.2018 г. /16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Комарево, Общ. Долна Митрополия: Аврора, Акация, Ангел Кънчев, Арда, Балкан, Бенковски, Бяло Море, В Априлов, В Левски, Вардар, Вежен, Веслец, Винарска, Вит, Витоша, Волга, Възраждане, Гео Милев, Гнилата, Гранит, Гренадирска, Гръстелника, Дунав, Железничарска, Здравец, Зелена Гора, Иван Вазов, Иглика, Искър, Кирил и Методий, Китка, Кл Охридски, Козлодуй, Кокиче, Кръвенишка, Л Каравелов, Лозенка, Лозица, Лъката, Люлин, Люляк, Македонска, Марица, местност Край Село, Морава, Мусала, Н Рилски, Надежда, Нач.У-Ще, Незабравка, Осогово, Осъм, Отец Паисий, П.Евтимий, П.К.Яворов, Пирин, Полтава, Пробуда, Първи Май, Радецки, Раковски, Рила, Родопи, Росица, С Румянцев, Свобода, Скобелев, Славейков, Слави Алексиев, Сливница, Ср Гора, Стара Планина, Стопанска, Странджа, Страцин, Струмица, Тракия, Трети Март, Тунджа, Уилиам Гладстон, УПИ І-42 Стр.Кв.98, Успех, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Самуил, Черни Връх, Шар Планина, Шипка;  Крета, Общ. Гулянци: А.Стамболийски, Ален Мак, Бистрица, Боровец, Васил Левски, Вит, Г.С.Раковски, Габър, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Качица, Люляк, местност Зад Ормана, Пирин, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Широка Поляна;  Подем: Александър Стамболийски, Априлов, Арда, Божур, Бузлуджа, Букурещ, В.Левски, Вит, Витско Шосе, Г.Бенковски, Дунав, Еделвайс, Ж.П.Район, Железничарска, Иван Вазов, Иван Винаров, Кирил и Методий, Климент Охридски, Комсомолска, Краище, Куба, Кюстендилска, Лиляна Бърдарова, Макаренко, Малчика, Марица, Мъртвица, Октомври, Отец Паисий, Пирин, Плевен, Победа, Рибенско Шосе, Рила, Родопи, Руен, София, Софроний, Стара Планина, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Звезда, Черно Море, Ю.А.Гагарин;  Рибен: 047003, Антон Иванов, Братя Миладинови, Бузлуджа, В Левски, В Терешкова, Вит, Г Димитров, Дружба, Дунав, Иван Вазов, Кирил и Методий, местност на Греда, Мичурин, Младост, Отец Паисий, Пирин, Пробива, Р Даскалов, Радецки, Христо Ботев, Цветан Спасов, Чавдар, Ю.А.Гагарин, Явор;
Община Долна Митрополия   
На 08.03.2018 г. /09:00 - 09:05 ч./   На 09.03.2018 г. /16:00 - 16:05 ч./ -  Биволаре
Община Долни Дъбник   
На 06.03.2018 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Долни Дъбник: Ген Скобелев, Д.Дебелянов, Мургаш, Назъм Хикмет, Осогово, Христо Ботев, Христо Янчев, Шипка
На 06.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Крушовица, Общ. Долни Дъбник: Братя Миладинови, Георги Димитров, Кирил и Методий, Оборище, Осогово, Охрид, Петър Данков, Радецки, Рила, Сливница, Стефан Караджа, Хаджи Димитър
Община Искър   
На 06.03.2018 г. /12:30 - 13:30 ч./ -  Искър, Общ. Искър: Васил Коларов, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Райко Даскалов, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 08.03.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Долни Луковит: Александър Стамболийски, Васил Априлов, Демир Велиев, Дунав, Иван Рилски, Марин Дринов, Шипка, Янтра
На 08.03.2018 г. /12:30 - 15:15 ч./ -  Долни Луковит: Димчо Дебелянов, Клокотница, Тулча, Тутракан, Хайдушка Поляна, Цар Асен Първи, Цар Освободител
Община Плевен   
За периода 07-09.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Плевен: Георги Бенковски, Русе/Д-Р Бешев/
На 06.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 07.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 08.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 09.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Бохот: 1-ви Май, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Ген.Столетов, Мусала, Никола Петков, Пирин, Радецки, Рила, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин; Пелишат: Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев;
На 06.03.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  Плевен: Генерал Владимир Вазов
На 06.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Плевен: Генерал Колев, Любен Каравелов, Местн.Кайлъка, Петко Каравелов, Сан Стефано
На 06.03.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Плевен: Дружба
На 06.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плевен: Местн.Западна Идустриална Зона
На 06.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Плевен: Бреза, Бряст, Кайлъка, Местн.Кайлъка, Местн.Стража I, Местн.Чаира, местност Стража 701, Райски Кът, Стража, Явор
На 06.03.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Брестовец: Александър Петров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Кочев, Елин Пелин, Иван Вазов, Никола Й Вапцаров, Пирин, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 07.03.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  Плевен: Железничар, Крали Марко/Мл.Гвардия/, Люляк, Сторгозия
На 07.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Плевен: Плевенска Епопея /Пърличев/, Христо Ботев
На 07.03.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен: I, Кв.67, Алексей Сегренски, Батак, Васил Коларов, Димитър Дачев, Добри Войников, Лазар Станев, Маршал Толбухин, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Петрини, Първа, Рила, Родопи, Стоил Енчев, Христо Ботев, Чепино
На 07.03.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Плевен: Бургас, Плевенска Епопея /Пърличев/, Пробуда, Хаджи Бенчо, Христо Ботев, Чаталджа/Н.Доровски/
На 07.03.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен: Белмекен, Д.Д.Баучър, Димитър Благоев, Лиляна Димитрова, Оборище, Пенчо Славейков, Черни Връх
На 08.03.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  Плевен: Генерал Колев, Мара Денчева, Сан Стефано
На 08.03.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ -  Радишево: I - 280, XIII- 89 Кв. 34, XIX-447 Кв.15, Васил Априлов, Г.С.Раковски, Григор Пърличев, Драва, Знеполска, Ивайло, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Мадан, Марибор, Милин Камък, Мир, Митко Палаузов, Нестор Марков, Орлица, Пероника, Прилеп, Ралица, Република, Рила, Родопи
На 08.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Буковлък: ІІ и ІІІ, Аврора, Богомил, Буря, Орлица, Сан Стефано, Хайнбоаз
На 08.03.2018 г. /09:00 - 10:15 ч./ -  Радишево
На 08.03.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ -  Брестовец: УПИ-III-171
На 08.03.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ -  Тученица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Ген.Вл.Заимов, Генерал Гурко, Генерал Колев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Дамян Пешев, Кайлъка, Любен Вешков, местност Пасището, Пирин, Радецки, Рила, Среброструй, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю.А.Гагарин
На 08.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Плевен: Сторгозия
На 08.03.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Ал.Стамболийски, Бяло Море/Н.Тинков/, Враня/Ат.Георгиев/, Средец, Хаджи Димитър
На 09.03.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  Плевен: Генерал Тотлебен, Люляк, Мир, Рудозем, Сторгозия
На 09.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Антим Първи, Бузлуджа, Марагидик, Плевенска Епопея /Пърличев/, Пърличев, Стара Планина
Община Пордим   
На 06.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 07.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 08.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 09.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пордим: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна
Община Червен бряг   
На 06.03.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Телиш: Васил Друмев, В Михайлова, Георги Димитров, Дунав, Езерна, Индустриална, К и Методий, Маршал Толбухин, С Румянцев, Янко Забунов
На 07.03.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Бресте: Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Васил Коларов, Васил Левски, Върбан Йотов, Ген.Вл.Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Двадесет и Шести Юни, Девети Септември, Димитър Кьосовски, Иван Вазов, Иван Диловски, Иван Чифлигарски, Илия Стоянов, Любен Каравелов, Мито Гачев, Н.Й.Вапцаров, Никола Горанов, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чудна
На 07.03.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Горник: Бузлуджа, Вихрен, Втора, Г Бенковски, Дванадесета, Девета, Десета, Дунав, Дядо Вълко, Елена, Иван Вазов, Искър, Осемнадесета, Осма, Партизанска, Пета, Петко Горанов, Петко Хр Петков, Пирин, Първа, Рила, Родопи, Седма, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Ненов, Цвятко Иванов, Четвърта, Шеста, Янка Митова, Янтра
На 07.03.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Сухаче: Ал Стамболийски, Асен Златаров, Баба Мария, Баба Тонка, Безименна, Вешка Данова, Г Тошев, Ген Заимов, Девети Септември, Дядо Вълко, Л Димитрова, Л Каравелов, Маршал Толбухин, Паисий, Партизанска, Петко Д Петков, Петко Напетов, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цвятко Радойнов
На 07.03.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Бресте: Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Васил Левски, Върбан Йотов, Ген.Вл.Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Двадесет и Шести Юни, Девети Септември, Димитър Кьосовски, Иван Вазов, Иван Диловски, Иван Чифлигарски, Илия Стоянов, Любен Каравелов, Мито Гачев, Н.Й.Вапцаров, Никола Горанов, Отец Паисий Хилендарски, Рила, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чудна
На 09.03.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Койнаре: Антон Страшимиров, Беласица, В.Коларов, Гео Милев, Девети Септември, Дунав, Кл Охридски, Мило Нанов, Милчо Симеонов, Симеон Нинов, Хаджи Димитър
На 09.03.2018 г. /13:00 - 14:15 ч./ -  Койнаре: Бето Петров, Възраждане, Димо Хаджидимов, Единадесета, Ивайло, Милчо Симеонов, П. Напетов, Петър Динков Симеонов, Спартак, Стефан Караджа, Хисар, Христо Михайлов
 
ОБЛАСТ ПЕРНИК   
Община Брезник   
На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ноевци;
На 06.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Режанци;
 Садовик;
На 06.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Душинци;
На 06.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Банище;
На 06.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бегуновци;
 Беренде, Общ. Земен;  БРЕЗНИК: МТП Ръждавец;;  Велиново;  Габровдол;  Гигинци: УПИ ХІV-219, Кв.22;  Горна Секирна: Местн.Валога;  Долна Секирна: МТП Д.Секирна;;  Ерул;  Кошарево;  Милкьовци;  Непразненци;  Станьовци;
На 06.03.2018 г. /10:00 - 12:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Брезнишки Извор;
На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долна Секирна;
На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник: 06286.502.39, Генерал Владимир Заимов, Гоздовска, Еретин, Забел, Клисура, Петров Камък;
На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник: Андрей Михайлов, Борис Калев, Борова Гора, Бреза, Воин, Георги Ив Бунджулов, Жданов, Комсомолец, Мала Река, Пети Конен Полк, Славей, Стоян Миленков, Цвета Лумбарова, Шипка;
Община Земен   
На 07.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дивля: Мах.Кукувичарска, Мах.Фильова
Община Ковачевци   
На 06.03.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ -  Габровдол;  Горна Врабча: Стопански Двор;  Горна Глоговица;  Дивля: Мах.Кукувичарска, Мах.Фильова;  Долна Врабча;  Долна Секирна;  Еловдол: Кв.15;  Калище;  Калотинци;  Ковачевци, Общ. Ковачевци: XXIV-1148, Кв.49, Нупи 1,Масив 1,С.Ковачевци, Нупи 17а, С. Ковачевци, С. Ковачевци, Общ. Ковачевци местност Яз. Пчелина, УПИ XІІ-343 Кв.36, УПИ-XIII, Кв.53а, Циганка;  Косача;  Кошарево: 000339;  Лобош;  Мурено;  Перник: Хасково;  Радибош;  Ракиловци;  Светля;  Сирищник: УПИ ІV-494, Кв.38;  Слатино, Общ. Ковачевци;  Смиров Дол;  Чепино;
На 07.03.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Ковачевци;
Община Перник   
На 07.03.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Батановци: 3ти Март, 6ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Батан Войвода, Бистрица, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Граово, Желю Демиревски, Княз Борис I, Коста Тричков, Любен Каравелов, Мах.Делниче, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св.Св.Кирил и Методий, Средорек, Старо Село, Стефан Караджа, Стране, Струма, Трендафил Георгиев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка;
На 06.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник: 1-ва, 104, 105, 14-та, 16-та, 17-та, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, Балканджи Йово, Батак, Бродо, Димова Махала, Елена, Кв. Радина Чешма, УПИ 110, Кад. Район 623, Козлодуи, Къкринско Ханче, Мадара, Парижка Комуна, Перущица, Пирдоп, Преслав, Радина Чешма, Радина Чешма Имот 611-406, Република, Рудничар, Св.Св.Кирил и Методий, Силистра, Стара Тева, Струма, Тева, Тева /Къщи/, Търново, Христо Смирненски, Чипровско Въстание;
На 06.03.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Перник: 603, 616-та, Балканджи Йово, Блокове на Р-К Тева, Велчова Завера, Кв. Тева, Кв. Тева, УПИ XI, Кв.193, Крушовска Република, Освобождение, Парижка Комуна, Петко Ефтимов, Радомирска Република, Разпределителна, Република, Сини Вир, Тева, Урса, Чипровско Въстание;
На 06.03.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 11:45 - 13:00 ч./ -  Перник: Атанас Накев, Благой Гебрев, Бучински Път, Владайско Въстание, Воронеж, Вулкан, Девин, Димитровград, Димитър Благоев, Димитър Рибарски, Иван Шишман, Изток, Калофер, Кирил Тупанков, Крум Накев, Лом, Мах.Портарева, Никифор Панкев, Огоста, Петър Пенчев, Превалец, Стомана, Стримон, Хасково, Църква, Юрий Гагарин, Ямбол;
На 06.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Перник: Благой Гебрев, Владайско Въстание, Изток, Стомана, УПИ V,Кв.201,Кв.Изток, Ямбол;
На 06.03.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Перник: Благой Гебрев, Изток;
На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: Вардар, Железничарска, Струма, Тунджа;
На 07.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дивотино: 3-ти Март, 34069, Витоша, Втора, Двадесета, Двадесетивтора, Двадесетидевета, Двадесетиосма, Двадесетипета, Двадесетиседма, Двадесетитрета, Двадесетичетвърта, Двадесетишеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв29 УПИV -642, Комсомолска, Люлин, махала Герен, махала Ливаге, махала Светавода, махала Тенов Дол, Миньор, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петдесетивтора, Петдесетипета, Петдесетитрета, Петнадесета, Първа, Рила, Седемнадесета, Седма, Слатина, Струма, Тенов Дол, Тридесета, Тридесетивтора, Тридесетиосма, Тридесетипета, Тридесетипърва, Тридесетиседма, Тридесетитрета, Тридесетичетвърта, Тридесетишеста, Тринадесета, УПИ VIII - 296 Kb.21, УПИ ІІ Кв.746, Четвърта, Четирдесета, Четирдесетиосма, Четирдесетипета, Четирдесетиседма, Четирдесетитрета, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета;
На 07.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Люлин, Общ. Перник: V-614 Кв 59, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв.31,Упи1-577, Мах.Лесков Дол, Мах.Стакьовец и Манастира, Местн.Задбудилица, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 874, Първа, С. Люлин, М. Чокладиновец, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Осма, Тридесет и Седма, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесеста, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста;
На 07.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник: Рашо Димитров, Цалева Круша;
На 07.03.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Богданов Дол: Васил Левски, Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Иглика, Извор, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Любен Каравелов, Люлин, Мах.Дълга Бара, Мах.Стаменова, Отец Паисий, Петър Берон, Пирин, Пчела, Рила, Стара Планина, Струма, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чучулига;  Вискяр: ІІ-253 Кв.30;  Витановци: Васил Левски, Кракра Пернишки, П-Л ІV-241, Кв.29, УПИ І-51 Кв.14;  Гоце Делчев: Ючдорушко Дере;  Зидарци;  Мещица: Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Велин Сърбов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Еделвайс, Елена Георгиева, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Кв.3 УПИ VІІІ-165, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Леонид Брежнев, Лилия, Лиляна Димитрова, Маршал Жуков, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Октомврийска Революция, Пейо Яворов, Път №63, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, С. Мещица, Стадион, Пл.№140, кв. 62, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Синчец, Станке Димитров, ХVIII Кв.55а, Юрий Гагарин, Ястребино;  Перник: Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Градина, Григорий Цамблак, Емине, Иван Асен Втори, Клокотница, Матей Преображенски, Света Гора, Симеон Радев, Симеоновград, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цар Самуил;  Радуй;  Расник: Брод, Казанджийска, Околовръстен Път;  Ярджиловци: Ален Мак, Арда, Асен Китанов, Велин Асенов, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Алексиев, Йордан Станоев, Китка, Кракра, Никола Вапцаров, Оборище, Орниче, Осоица, Перник, Първи Май, Рила, Свилен Русев, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тодор Димитров, Христо Смирненски;
На 08.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Батановци: 3ти Март, Бела Вода, Бл ДЦЗ Васил Коларов, Граово, Махала Трънска и Кащерова, Св.Св.Кирил и Методий, Свети Спас;
На 08.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник: Ангел Кънчев, Антим Първи, Ахелой, Бела Вода, Ботьо Петков, Иван Асен Втори, Иван Страцимир, Иларион Макариополски, Клокотница, Марин Дринов, Мария Луиза, Матей Преображенски, Мъглиж, Неофит Бозвели, Никола Обретенов, Света Гора, Филип Тотю, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Маламир, Хан Омуртаг, Хан Персиан, Хан Тервел, Цар Борис I, Цар Самуил, Цар Симеон, Юрий Гагарин;
На 09.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник: 6-ти Май, Айтос, Асеновград, Ахтопол, Балчик, Банско, Битоля, Ботевград, Брайла, Брацигово, Брезник, Бургас, Бяла Слатина, Варна, Васил Левски, Велинград, Видин, Враца, Граово, Добруджа, Дряново, Епископ Киприян, Златица, Изток, Ихтиман, Казанлък, Карлово, Клепало, Котел, Кракра, Кракра Пернишки, Красно Село, Кърджали, Лясковец, Миньор, Монте Карло, Нов Безистен, Нова Загора, Нови Пазар, Одрин, Омуртаг, Охрид, Павликени, Пирдоп, Пловдив, Първи Май, Радомир, Разлог, Раковска, Раковски, Русе, Самоков, Св.Св.Кирил и Методий, Севлиево, Стара Загора, Струга, Твърди Ливади, Трявна, Търговище, УПИ 2,Кв.202, Физкултурна, Христо Смирненски, Шумен;
На 09.03.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ахтопол, Балчик, Бели Брег, Берковица, Битоля, Болград, Брацигово, Брезник, Варна, Враца, Граово, Дубровник, Есперанто, Етрополе, Илия Бешков, Кв. Рудничар, Клепало, Кърджали, Мелник, Одрин, Охрид, Павликени, Пирот, Преспа, Прилеп, Проучване, Рудничар, Русе, Самара, Самоков, Св.Св.Кирил и Методий, Свищов, Севлиево, Стара Чешма, Твърди Ливади, Троян, Трън, Угърчин, УПИ V Кв.7 Кв.Рудничар, Цанко Церковски, Шумен;
На 09.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Перник: Асенова Крепост, Вардар, Граховска, Кракра, Отец Паисий, Росица, Тунджа;
Община Радомир   
На 08.03.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Батановци: Граово
На 08.03.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Извор, Общ. Радомир: махала Канджулица
На 08.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Радомир: Мах.Арбанас
Община Трън   
На 06.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Трън: Денчо Знеполски, Мах.Кошарите
На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долна Мелна: Нупи 12
На 08.03.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Горочевци
 
 
ОБЛАСТ МОНТАНА   
Община Берковица   
На 07.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Берковица: Александровска, Антон Страшимиров, Генерал Владимир Заимов, Генерал Гурко, Граф Игнатиев, Добруджа, Марин Дринов, Мусала, Страцимировска, Тракия, Цар Асен, Царибродска
На 07.03.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Берковица: Беговица, Бук, Възход, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, извън регулацията, Изгрев, Кирил и Методи, Кокиче, Къса Река, Мрамор, Незабравка, Хайдушки Водопади
Община Бойчиновци   
На 08.03.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бойчиновци: 216023, 23-ти Септември, 922004, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Кирков, извън регулацията, Кирил и Методи, Комсомолска, Лале, Марица, Пионерска, Поличката, Симеон Влахов, Спартак, Стадион, Стефан Влахов, Тодор Дечев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Юри Гагарин
На 08.03.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ерден: 000010, 080068, 972014, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесет, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 09.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Ерден: Втора, Двадесет и Осем, извън регулацията, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Тридесет и Девет, Тринадесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Едно, Шеста
На 09.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Владимирово, Общ. Бойчиновци: Александър Стамболийски, Ангел Петков, Васил Иванов Йосифов, Владимир Петков Минчев, Гаврил Генов, Лютенска Дружина, Никола Й. Вапцаров, Огоста, Парка на Свободата, Петко Коцов Лечев, УПИ VI, Кв.6, Христо Ботев, Христо Коцов, Христо Михайлов
Община Брусарци   
За периода 08-09.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Киселево: Александър Стамболийски, Ботев, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Георги Димитров, Димитър Костов, Илия Луканов, Левски, Ленин, Любен Каравелов, Мито Цоцин, Михаил Илиев, Никола Й.Вапцаров, Симеон Тошев, Трайко Кънев, Трифон Павлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин
Община Вълчедръм   
На 06.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Долни Цибър: Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Петнадесета, Седемнадесета, Тринадесета, Четиринадесета, Шестнадесета
Община Вършец   
На 08.03.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Горна Бела Речка: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
Община Лом   
За периода 08-09.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Лом: Алеко Константинов, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър, Пирот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Цар Петър(М.Стефанов), Шести Септември
На 06.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лом: Лодовико Миланези(К-Ска)
На 06.03.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Долно Линево: Александър Стамболийски, Васил Левски, Васил Петлешков(Л.Димитро, Веслец(23-ти Септември), Витоша(9-ти Септември), Вишна(Г.Димитров), Георги Сава Раковски, Дунав, Малина, Марица, местност Дръмките, Пирин, Покрайна, Първа, Рила(Р.Даскалов), Стефан Караджа, Христо Ботев
На 06.03.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Замфир: 110047, Битоля, Васил Друмев, Васил Коларов, Елин Пелин, Зайчер, Никола Й.Вапцаров, Охрид, Пирин, Сливница, Солун, Царибродска, Шипка
На 06.03.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Златия, Общ. Вълчедръм: извън регулацията
На 06.03.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ковачица: Втора, Двадесет, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, извън регулацията, местност Втори Стопански Двор, местност Читалище, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Девет, Петдесет и Едно, Петдесет и Осем, Петдесет и Пет, Петдесет и Седем, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петдесет и Шест, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет и Две, Шестдесет и Едно, Шестдесет и Три, Шестнадесет
На 06.03.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Лом: 238035 М.Садовете, 44238,1149,6, Акациева, Александър Атанасов, Александър Ликов, Асен Разцветников, Бачо Киро, Бели Ружи, Бело Море, Белоградчишко Шосе(Г.Мос), Бено Първанов(Синчец-Мл.), Бено Първанов(Синчец-Мл.), Бойка Войвода, Борис Гайдаров(П.Мойсеев), Бреза, Вакумна Фабрика, Васил Друмев, Войводова Бахча, Възраждане(2-ма Партизани, Въстаническа, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Голинци, Горанова Чешма, Гредовете, Девичи Бряг, Детелина(Ален Мак), Димитър Милков(В.Чкалов), Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Димчо Дебелянов, Драгоман(Н.Вапцаров), Дългошевско Шосе, Дядо Горан, Елин Пелин, Елха, Иван Вазов, Иван Петков(Т.Никодимов), Иглика(Нов Живот), извън регулацията, извън регулацията, Изгрев, Индустриална, Искра, Йолова Чешма, Кален Поток, Калинка, Клокотница(Ср.Гора-Мл.), Коваленко Петков(Партиз.), Ковачишка, Коста Арсениев(С.Димитров, Крайна, Латинка, Лодовико Миланези(К-Ска), Лозарска, Лозарска, Люлин, Лястовичка, Магура, Минзухар, Мир, Митко Александров, Младенова, Младенова, Младеново/Пейо Яворов, Младеново/Пейо Яворов, Могилата, Момин Брод, Мусала, Найден Попнинов(Д.Радоев), Орляк, Пейо Яворов, Петър Попнинов, Подполковник Леонов, Поточе(Ценко Маринов), Пристанищна(Лом.Комуна), Пчела, Пчела, Първи Май, Райна Княгиня, Рила Планина, Роза, Садовете, Садовете, Садовете/Крайна Лозарска, Септемврийци, Сергей Румянцев, Славейче, Славия, Славянска(Г.Димитров), Софийска, Софийска, Спартак, Страхил Войвода, Съгласие(Аврора), Съгласие(Аврора), Трети Март, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Физкултурна, Христо Ясенов, Цар Калоян, Черковна(Г.Карастоянова), Шиновец, Юнак(Толбухин), Юрий Гагарин, Явор, Яне Сандански, Ясен, Ястреб
На 06.03.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Станево: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Единадесета, извън регулация, местност Църковен Двор, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Три, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 07.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Замфир: І 488, Беласица, Бенковски, Битоля, Буда-Пеща, Васил Коларов, Вела Пеева, Витоша, Волга, Върха, Въча, Генерал Гурко, Георги Димитров, Драва, Дунав, Елин Пелин, Жданов, Замфир Хаджийски, Искър, Камчия, Ком, Левски, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Никола Й.Вапцаров, Ниш, Оборище, Огоста, Пайсий, Пиротска, Прага, Раковски, Рила, Скопие, Солун, Софроний, Стражица, Струма, Толбухин, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Смирненски, Царибродска, Цеко Воевода, Червено Знаме, Шипка, Яне Сандански
На 07.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лом: Белоградчишко Шосе(Г.Мос), Върбица(Тодор Илиев), Гаврил Карастоянов(В.Тер), Генерал Скобелев, Гео Милев, Добруджа, Дружба, Иван Вазов, Кокиче, Крайречна(Димитър Ганев), Латинка, Момин Брод, Пенчо Славейков, Райко Даскалов, Синчец-Момин Брод, Средна Гора, Христо Иванов Кулин(Ц.М), Цанко Церковски, Цвятко Панов Комитата(Лд)
На 08.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лом: Бор, Липа, Лодовико Миланези(К-Ска), Ломски Казарми, Петрохан, Струма
Община Медковец   
На 08.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Расово: извън регулацията, местност Греда
Община Монтана   
На 07.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Белотинци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Първа, Четвърта, Четиридесет и Пета, Шеста
За периода 06-07.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана: Генерал Арнолди, Младост, Младост, Мойсей Лазаров, Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Хайдут Велко, Шести Септември
За периода 06-09.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Винище: Гергана
За периода 06-09.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана: Александър Стамболийски, Атон(Пирин), Бачо Киро, Васил Левски, Велико Търново(Ил.Царев), Георги С.Раковски, Д-Р Стамен Илиев, Искър, Морава, Нишка, Огоста, Парта, Рила, Св.Св.Кирил и Методий, Тимок, Трети Март(Г.Димитров), Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Симеон, Янтра
За периода 08-09.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана: Жеравица, Захари Стоянов, Младост, Цар Иван Александър(Т.Тр.
На 06.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Монтана: Диана, Иван Давидков, Извора(Б.Бистрица), извън регулацията, Йордан Радичков, Кошарhик, Младост, Трети Март(Г.Димитров)
На 06.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана: Александър Стамболийски, Георги С.Раковски, Кокиче, Хаджи Димитър, Хан Аспарух
На 06.03.2018 г. /09:30 - 09:35 ч.; 09:35 - 11:55 ч.; 11:55 - 12:00 ч./ -  Видлица: извън регулация;  Гаврил Геново: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Георги Дамяново: XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх;  Говежда: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Дива Слатина: Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Дълги Дел: Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;  Еловица, Общ. Георги Дамяново: Втора, Девета, Десета, извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта;  Копиловци, Общ. Георги Дамяново: 7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, извън регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка;  Меляне: Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Помеждин: 500.110, ІV-148 Кв.9, Ііі, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста;  Превала: Иван Бобанов, извън регулацията;  Равна, Общ. Чипровци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта;  Челюстница: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеснадесет, Шеста;
На 07.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Благово, Общ. Монтана: Александър Стамболийски, Аспарух, Бенковска, Берковска, Бързия, Васил Левски, Вълчова, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, Говедарника, Гората, Замфир Попов, извън регулацията, Йосиф Иванов, Кирил и Методий, Клисура, Лозенец, Любен Каравелов, Мато Матев, Мито Матев, Михайловград, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Охрид, Пирот, Победа, Първи Май, Софийска, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Ъгъла на Ул. Г. Томов и Ю. Гагарин, Ътъла на Ул. Охрид и З. Попов, Юрий Гагарин, Явор;  Боровци: 1 Ви Май, Ангел Кънчев, Баловска, Бенковски, Васил Коларов, Васил Левски, Гаганишка, Генерал Стойчев, Георги Димитров, Замфир Попов, Иван Бонов, Иван Вазов, извън регулацията, Любен Каравелов, Матеев Брег, Паисий, Раковски, Сергей Румянцев, Тодор Младенов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла на Ул. Хр. Ботев и В. Левски;  Монтана: 48489.26.821, 48489.27.691, Андрей Попов(Й.Николова), Болярска(Г.Батора), Бързия, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Диана, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, извън регулацията, Индже Войвода(Л.Димитрова, Капитан Дядо Никола(Л.Ст., Кочо Честименски, Крайна(П.Харитон), Лацията, Лъката, Люлякова, Мала Кутловица, местност Пръчов Дол, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, ПИ 48489.26.671, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара Планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Чайка, Червен Бряг, Чернила, Яница(Ямите-М.Кутловица);
На 07.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Монтана: Младост;
На 07.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана: Жельо Войвода, Иван Козарев, Индже Войвода(Л.Димитрова, Кочо Честименски, Крайна(П.Харитон), Мала Кутловица, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Теменуга, Христо Ясенов, Червен Бряг;
На 07.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Смоляновци: Георги Димитров;
На 08.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долно Белотинци: 460008, 800692, Александър Стамболийски, Арм. Ген.Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, Емил Марков, Замфир Попов, Игнат Колов, извън регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Лика Рачин, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Ненка Илиева, Никола Йонков Вапцаров, Огоста, Петко Дошов, Петко Рачев Славейков, Победа, Пъстрина, Синчец, Стадиона, Христо Михайлов, Цеко Тодоров;  Ерден: извън регулацията;  Лом: Филип Тотю;  Монтана: 1290029, 48489.2.534, 48489.2.643 местност Гламата, 48489.4.502, Жеравица, Захари Зограф, извън регулацията, ПИ 48489.2.537;
На 08.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Студено Буче: Бенковски, Боровец, Боян Чонос, Гаврил Генов, Георги Димитров, Данко Арсов, извън регулацията, Кирил и Методи, Лика Рачин, Михаил Маринов, Опълченска, Първан Георгиев, Раковска, Тодор Йорданов, Христо Михайлов, Чавдар, Шипка, Ъгъла на Ул. Данчо Арсов и Ул. Г. Димитров, Юри Венелин;
На 08.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Долни Богров: 27;
На 08.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Долно Белотинци: 800692, Александър Стамболийски, Арм. Ген.Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, извън регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Пъстрина, Синчец, Христо Михайлов;
На 08.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Студено Буче: Антон Иванов, Боровец, Боян Чонос, Гагарин, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Младенов, извън регулацията, Кирил и Методи, Михаил Маринов, Никола Цеков, Стефан Караджа, Тодор Йорданов, Хаджи Димитър;
На 09.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана: извън регулацията;
На 09.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Монтана: Ангел Кънчев, Баба Тонка, Васил Априлов, Веренишка(М.Веренишки), Гоце Делчев(Лика Рачин), Неофит Бозвели, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петър Парчевич
Община Чипровци   
На 06.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Челюстница: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеснадесет, Шеста
Община Якимово   
На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Якимово: Александър Стамболийски, Васил Петлешков, Витошка, Георги Димитров, Дунав, Македонска, местност Стопански Двор, Неофит Бозвели, Огоста, Отец Паисий, Пейо Крачолов Яворов, Петър Димитров, Рила, Росица, Станке Димитров, Странджата, Тунджа, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Шишман, Янтра
На 07.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Якимово: Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Владимир Генков, Войн Петров, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Европа, Единство, Качо Комитски, Комсомолска, Кръсто Божинов, Ленин, Малчика, Мечи Дол, Милан Йонов, Партизанска, Станчо Комитски, Тракийска, Христо Михайлов, Христо Смирненски
 
 
ОБЛАСТ ЛОВЕЧ   
Община Априлци   
На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Изгрев/Ново Село/, Ковашка/Острец/, Мазалат/Острец/, Острец/Острец/, Сенковчица/Острец/, Събевска/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/
Община Тетевен   
На 06.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен: Витко Лалев, Генерал Дандевил, Георги Стойков, Нивище, Опълченска, Първомайска
На 06.03.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: Васил Драганов, Дъб, Йото Николов Врачев, Йото Стойков, Лальо Ненов Динов, Минзухар, Найден Стоянов Найденов, Никола Врачев, Никола Милчев, Роза, Стоян Войвода, Тодор Христов
На 06.03.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: Вит, Георги Глож, Зорница, Кокиче, Кулата, местност Касълека, местност Левица, местност Рупци, Петко Найденов, Цачо Ненов
На 07.03.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Тетевен: Иван Вазов, Сава Младенов
На 08.03.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Бабинци: 001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна, махала Арамлия, махала Бадънското, махала Близнаците, махала Полъта, махала Трескавец, местност Чашката, Първа
На 08.03.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Галата: Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Еделвайс, Иван Туйков, Никола Парапунов, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 08.03.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Тетевен: 002105 Екатте 07884, Бабинци
На 08.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен: Бековото, Васил Бушеранов, Витко Лалев, Георги Стойков, Грозьо Съйков Топалски, Димитър Крачунов, Крайречна, Опълченска, Първомайска
На 09.03.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Тетевен: Асен и Петър, Вит, Кап.Петко Войвода, Люлин, Полатен, Стария Дъб, Хиляда и Триста Години, Янко Сакъзов
Община Троян   
На 06.03.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 08.03.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Васил Левски, Еделвайс, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Минко Николов, Охрид, Петко Р.Славейков
На 06.03.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян: Централна, Шарбан
На 06.03.2018 г. /12:30 - 14:00 ч./   На 08.03.2018 г. /12:30 - 14:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Васил Левски, Любен Каравелов, Охрид, Пенчо Х.Найденов, Тома Хитров, Христо Ботев
На 07.03.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 09.03.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Байкал, Балатон, Бочо Попов, Георги С.Раковски, Димитър Икономов-Димитрика, Христо Гадевски
На 07.03.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Голяма Желязна: Мах.Разсадищата, Мах.Сойчанско, Мах.Топля, Мирчо Филипов, Михал Дочев, Разсадищата, Стамен Мирчев, Стойко Хаджиев
На 07.03.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Амбарица, Ген.Карцов
На 08.03.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Ген.Карцов, Изгрев, Мах.Малка Рибна, Тиха, Шести Септември
На 09.03.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Кв.Попишка, Нейчо Войвода
На 09.03.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Амбарица, Васил Левски, Вилна Зона, Иван Лалев, Кичура, Мах.Коевски Ливадки, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина
На 09.03.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Байкал, Балатон, Васил Левски, Георги С.Раковски, Димитър Икономов-Димитрика, Захари Стоянов, Опълченска, Тодор Петков, Христо Гадевски
На 09.03.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Черни Осъм: Амбарица, Девети Септември, Жилища на Горското Стопанство, Общ.Дз Обнова, Първи Май, Стара Планина
Община Угърчин   
На 09.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Кирчево: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Комитска, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух
Община Ябланица   
На 07.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: XV-549, Кв.20, местност Пали Лула, местност Шумнене
На 07.03.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ -  Голяма Брестница: Александър Стамболийски, Васил Левски, Гетовци, Двадесет и Трети Декември, Девети Септември, Жидевица, Никола Й.Вапцаров, Опълченска, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Родината, Христо Смирненски
На 09.03.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Иван Данов, Липа, Петър Василев, Победа, Стефан Цаков, Цоло Гетов
 
 
ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ   
Община Бобов дол   
На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коркина: Коркина, Х-21,Кв.2
На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Шатрово: 067016, Vі-255, Кв.27
Община Дупница   
На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тополница, Общ. Дупница: местност Дрено, Нупи-1609
На 06.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: Александър Стамболийски, Ален Мак, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Георги Димитров, Горица, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иглика, Кв.50, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Крайречна, Ленин, Осми Март, Пионерска, Първи Май, Теменуга, Фенерка, Христо Ботев
На 07.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Гюргево
На 07.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Дупница: 68789.162.69, 68789.164.15, 68789.21.19, 87727,16,179, Джерман, Дренски Рид, извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Свобода, Софийско Шосе, Стръмна, УПИ Vііі,Кв. 8, ПИ 68789.602.65, Яхинско Шосе
На 07.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Крайници: 39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански
На 07.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Пиперево
На 07.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Самораново: Митко Палаузов, Саморанска
На 07.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Сапарева Баня: 65365.46.10, XV-2268, Кв.44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, местност Бончук, местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св.Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365.46.56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин
На 07.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332, кв.66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода
На 07.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 07.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Яхиново: 87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.20.25, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе
На 07.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: 04220.9.2, Ачкагач, Георги Димитров, Иван Вазов, Иглика, Кольо Фичето, местност Прокопо, Партизанска, Пионерска, Първи Май
На 07.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: 04220.9.147
На 08.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: 04220.8.70, Бригадирска, Гергана, Здравец, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, местност Мантарлия, Мусала, Осми Март, Победа, Първи Май, Русалка, Теменуга, Христо Ботев
На 08.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: Бригадирска, Георги Димитров, Гергана, Зелен Път, Кирил и Методий, Комсомолска, Малчика, Осми Март, Победа, Първи Май, Самоковище, ХI-124,Кв.17, Христо Ботев
Община Кочериново   
На 09.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Мурсалево: Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васко Манолов, Волга, Калоян, Македония, Мара Малеева, Марек, Плиска, Септемврийска Слава, Тинтява, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански
На 09.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Мурсалево: Бузлуджа, Волга, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Калоян, Марек, Москва, Мусала, Плиска, Струма, Христо Ботев, Юри Гагарин
Община Кюстендил   
На 06.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил: Антим I, Асен Суичмезов, Бабуна, Батак, Беласица, Бузлуджа, Бурин Дол, Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Генерал Заимов, Георги Друмохарски, Герена, Голак, Гороцветна, Граф Игнатиев, Гургулят, Елин Пелин, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин Мост, Камчия, Константин Николов, Костадин Поппандов, Кукуш, Марин Дринов, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, местност Чифутски Дол, Морава, Овощарска, Опълченска, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Самуил, Седемнадесети Януари, Софроний, Стара Планина, Струма, Трифон Стефанов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител, Юстиниян, Яне Сандански
На 06.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ -  Кюстендил: Авксенти Велешки, Антим I, Арда, Банска, Бащовица, Бузлуджа, Васил Априлов, Велбъжд, Виница, Витоша, Владимир Димитров Майстора, Генерал Крум Лекарски, Гео Милев, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Демокрация, Димитър Пешев, Дрин, Евлоги Георгиев, Емил Шекерджийски, Жданов, Зимница, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Кадин Мост, Казанлък, Капанска, Кв. 257 Ул. Димитър Пешев, Кв. Изток, УПИ I, Кириат Оно, Кирил Цонев, Комплекс Изток, Константинова Баня, Криволак, Любен Каравелов, Любимец, Марица, Медковец, Мездра, местност Дренов Дол, местност Николичевски Път, местност Полски Имоти, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Мориц Леви, Мусала, Неофит Рилски, Овощарска, Одрин, Охрид, Парчевич, Пауталия, Пловдив, Полковник Стефан Манов, Порой, Прогона, Първи Май, Райна Цанева, Риша, Родопи, Ропотамо, Самодивска, Свети Иван Рилски, Солун, София, Софроний, Стефан Караджа, Стрелча, Тодор Ангелов - Божаната, Трън, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Харковска, Хижата, Хисарлъка, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Михаил, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Яворов, Ямбол
На 06.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил: Бузлуджа
На 06.03.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Индустриална, Соволска
На 06.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./   На 07.03.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Банска, Бащовица, Бузлуджа, Витоша, Дрин, Зимница, Казанлък, Кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Любимец, Медковец, Мездра, местност Дренов Дол, местност Николичевски Път, местност Полски Имоти, Овощарска, Пловдив, Порой, Прогона, Риша, Ропотамо, Самодивска, София, Стрелча, Трън, Ямбол
На 07.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил: местност Дренов Дол, местност Николичевски Път
На 07.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Гращица: Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Вела Пеева, Вола, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Иван Вазов, Лавеле, Ленин, Петър Берон, Спартак, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Томанова, Хан Аспарух, Шипка, Юри Гагарин, Язовир Валого;  Дворище, Общ. Кюстендил: Девети Септември, Лиляна Димитрова, махала Томанова, махала Чорбаджийска, местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински, Стоян Лудев, Христо Ботев;  Коняво: 000906 Кв.38432, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Бор, Васил Левски, Виден, Владимир Поп Томов, Възраждане, Георги Димитров, Георги Кирков, Даскал Димитър Стоянов, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Жельо Демиревски, Здравец, Иван Вазов, Извора, Изгрев, Кирил и Методий, Ленин, Лехово, Людмила Живкова, Маркова Стъпка, местност Маровски Път, Мусала, Незабравка, Никола Димитров, Осогово, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Раковска, Рила, Руен, Симеон Въжаров, Стадиона, Стоян Лудев, Странджата, Христо Ботев;  Копиловци, Общ. Кюстендил: Бистрица, Васил Левски, Възраждане, Димитър Благоев, Драговищица, Елин Пелин, Звезда, Иглика, Индустриална, местност Базето, Мир, Нов Живот, Овощарска, Околовръстна, Пейо Яворов, Спасовица, Стоян Тренев, Струма, Търговска, Христо Смирненски, Щастие;  Николичевци: Васил Левски, Васил Петлешков, Николичевски Път, Овощарски Институт, Стоян Лудев, Струма, Черемидарница, Ябълка;  Скриняно: Александър Стамболийски, Бистрица, Витоша, Емил Шекерджийски, извън регулация, Марица, Оборище, Пейо Яворов, Свилен Русев, Стоян Лудев, Чайка, Шипка, Щастие;  Цървеняно: 002224, махала Грънчарица, махала Мърдевци, махала Новия Квартал, Мест.Пояница;  Ябълково, Общ. Кюстендил: X-198,Кв.21, Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Кирил и Методий, махала Бански Мост, местност Пешо Поле, местност Соволска Река, Овощарска, Първи Май, Славейков, Христо Ботев;
На 07.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил: Асен Златаров, Атанас Достин, Бивш Стопански Двор, Брест, Иван Пашалийски, Индустриална, Липа, Люляк, местност Ямборано, Младост, Овощарска, Преслав, Роза, Хризантема;  Полска Скакавица: махала Бойчовци, махала Терзийска;  Раждавица: Азна, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л.Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни Дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Стоян Лудев, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин;  Скриняно: Георги С. Раковски, Георги Трайков, местност Чуката, П.Волов, Пролет, Пролетарска, Стопански Двор, Стоян Лудев;  Стенско: 240 Кв.13, извън регулацията, Стенско;  Шипочано;  Шишковци: Александър Стамболийски, Андон и Стойна Виачеви, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Димитров Майстора, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Емил Шекерджийски, Зоя Космодемянская, Иван Вазов, Лилия Карастоянова, Лоза, Любен Кацаров, местност Ридо, местност Стадиона, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Раковски, Роза Димитрова, Станке Димитров, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Лудев, Струма, УПИ XIV - 464 Кв.14, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чучура, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански;
На 07.03.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Банска, Бащовица, Витоша, Зимница, Кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Любимец, Медковец, Мездра, Пловдив, Порой, Риша, Ропотамо, София, Стрелча, Трън, Ямбол;
На 07.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил: Антим I, Асен Суичмезов, Бабуна, Батак, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Генерал Заимов, Георги Друмохарски, Герена, Голак, Гороцветна, Граф Игнатиев, Гургулят, Елин Пелин, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин Мост, Камчия, Константин Николов, Костадин Поппандов, Кукуш, Марин Дринов, местност Дренов Дол, местност Николичевски Път, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, местност Чифутски Дол, Морава, Овощарска, Опълченска, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Самуил, Седемнадесети Януари, Софроний, Стара Планина, Струма, Трифон Стефанов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител, Юстиниян, Яне Сандански;
На 07.03.2018 г. /15:39 - 16:30 ч./ -  Кюстендил: Авксенти Велешки, Антим I, Арда, Васил Априлов, Велбъжд, Виница, Владимир Димитров Майстора, Генерал Крум Лекарски, Гео Милев, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Демокрация, Димитър Пешев, Евлоги Георгиев, Емил Шекерджийски, Жданов, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Кадин Мост, Капанска, Кв. 257 Ул. Димитър Пешев, Кириат Оно, Кирил Цонев, Константинова Баня, Криволак, Любен Каравелов, Марица, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Мориц Леви, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Охрид, Парчевич, Пауталия, Полковник Стефан Манов, Първи Май, Райна Цанева, Родопи, Свети Иван Рилски, Солун, Софроний, Стефан Караджа, Тодор Ангелов - Божаната, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Харковска, Хижата, Хисарлъка, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Михаил, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Яворов;
На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Брестница: Влахов Дол, местност Влахов Дол;  Грамаждано: II-110.Кв.11, Александър Стамболийски, Васил Левски, Джурналица, Димитър Каляшки, Здравец, Любен Манджуков, местност Гола Велика, местност Динката, местност Исманица, местност Стрелбище Пи003007, Осогово, ПИ 17680.25.36, Радослав Нотев, Румена Войвода, Стоимен Ковачев, Христо Ботев;  Жиленци: Ангел Маноилов, Борис Джелепски, Васил Левски, Глоковска, Гюешевско Шосе, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Иглика, Крайречна, Кьошко, махала Везенска, махала Долна, махала Сиракова, махала Черковна, махала Чифлика, местност Баладърица, местност При Къщи, местност Разкръсие, местност Сбирище, местност Спротива-Чифличето, Милан Керенски, Над Погребите, Осогово, Петър Ризов, При Къщи, Първи Май, Радослав Нотев, Райна Княгина, Теменужка, УПИ ХVIII -187 Кв.228, Христо Ботев;  Кюстендил: Бреза, Васил Петлешков, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Елисавета Багряна, Емил Марков, Жельо Демиревски, Иван Банков, Игнат Барбар, Индустриална, Йоаким Осоговски, Крум Зарев, Любчо Кечев, Малчика, местност Влахов Дол, местност Гола Велика, местност Гърлянски Черешарник, местност Динката, местност Лозенски Механи, Могилата, Никола Атанасов, Николай Рукавишников, Петър Берон, Петър Ников, Прогона, Румена Войвода, Сердика, Соволска, Спартак, УПИ VII Кв.91 А, Цвятко Радойнов;  Лозно: Васил Левски, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Каляшки, Дрин, Емил Шекерджийски, Йорданка Николова, Китка, махала Кепазка, местност Азна, местност Кочине, местност Лозище, местност Орачето, местност Пладнище, местност Стари Лозя, местност Стрелбището, Осогово, Паисий Хилендарски, Под Селото, Слатина-026005, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стоян Лудев, Стрелбището, УПИ Іх Стопански Двор, Христо Ботев, Цанко Церковски, Четиринадесети Май;
На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Вратца: махала Вучкова, махала Гаджалска, махала Илчова, махала Ливадска, махала Мазнево, махала Мацаранска, махала Рекалска, махала Стоилкова, махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил;  Горна Брестница;  Грамаждано: местност Гола Велика;  Гърляно: Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, махала Балиндол, махала Баовец, махала Биковска, махала Джопарска, махала Долна, махала Леските, махала Реката, махала Ресенска, махала Ярешка, местност Смоквата, местност Средно Поле, Руен;  Жиленци: Везенска Махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, махала Босачка, махала Везенска, махала Грънчарска, махала Долна, махала Мазнево, махала Сиракова, махала Сърбинска, махала Чифлика, махала Юручка, местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев;  Кюстендил: Белият Камък, Бреза, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, махала Корубанска, местност Влахов Дол, местност Гнила, местност Гола Велика, местност Динката, местност Жабокрътски Рид, местност Полски Имоти, местност Ръжеве, местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, Ул. Дупнишко Шосе;  Ръсово: Мах. Рекалска, Община Кюстендил, махала Лесичка;
На 09.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Блатец, Общ. Кюстендил: махала Граньова;  Дождевица;  Драговищица, Общ. Кюстендил: V-908, кв.61, Асен и Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети Септември, Еделвайс, Земен, Изгрев, Камчия, Кокиче, местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Осогово, Петър Берон, Преслав, Рила, Синчец, Славчо Темкин, Тинтява, Чаталджа, Череша, Шейново, Шести Септември, Ягода;  Дупница: 324+460 До 324+840;  Кюстендил: Соволска;  Лисец, Общ. Кюстендил: 000520;  Мазарачево: махала Боровица, махала Валявица, махала Маренска;  Радловци;  Соволяно: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бистрица, Божур, Васил Левски, Вихрен, Владимир Поп Томов, Възход, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Девети Септември, Здравец, Иглика, Китка, Кокиче, Комсомолска, Лале, Любен Каравелов, Любен Харалампиев, Любикова, местност Белуток, местност Брегове, местност Долбин, местност Модро Поле, Минзухар, Младост, Незабравка, Осогово, Пионер, Победа, Райко Даскалов, Рила, Руен, Съборището, Теменуга, Хан Омуртаг, Христо Божички, Христо Ботев, Цар Симеон, Череша, Ябълка;
На 09.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Брест, Общ. Трекляно: махала Беловци, махала Знеполци, махала Казаците, махала Песяк, махала Селото, махала Янкова;  Бъзовица: махала Врътина, махала Георгина, махала Говедарници, махала Димина, махала Дънкова, махала Кюлина, махала Реката;  Горановци, Общ. Кюстендил: махала Оспротива;  Горни Коритен: махала Богдановци, махала Григоринци, махала Джуркинци, махала Лиярска, махала Лозановци, махала Любенова, махала Мъзгарска, махала Пауновци, махала Петкова, махала Попова, махала Ралоква, махала Расова, махала Спасановци, махала Цонева;  Горно Кобиле: махала Бучлинци, махала Пешина, махала Селото;  Горно Уйно: махала Амиджина, махала Брестов Дол, махала Джалевица, махала Дръндевци, махала Дудевска, махала Момчилова, махала Панагонова, махала Цървеличка;  Добри Дол, Общ. Трекляно: махала Ашковци, махала Вучковци, махала Герасимци, махала Горчовци, махала Гълъбовци, махала Джуровци, махала Дръндевци, махала Дълбоки Дол, махала Зеленковци, махала Златковци, махала Мутевци, махала Наковци, махала Ората, махала Пращенци, махала Сръбиновци, махала Татарци, махала Центъра, махала Шуме;  Долни Коритен: махала Витанова, махала Витановци, махала Гелева, махала Деянова, махала Джонева, махала Димова, махала Дроньова, махала Китанова, махала Клубарска, махала Кьосакова, махала Манчова, махала Петкова, махала Портарска, махала Хановете, махала Чомарска;  Долно Кобиле: махала Аврамци, махала Диневци, махала Ковачевци, махала Козарник, махала Кошарци, махала Момчиловци, махала Пладнище, махала Станчевци, махала Станчовци, махала Училището;  Долно Уйно: махала Дедо Ненова, махала Корнец, махала Моралийска, махала Олтоманци, махала Райкова, махала Славкова, махала Чурица, махала Янковска;  Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, местност Перивол, местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница;  Драгойчинци: Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова;  Злогош: Долна Махала, махала Гергиновци, махала Горни Шушнярци, махала Долни Шушнярци, махала Клен, махала Кориярци, махала Лазина, махала Лалина Падина, махала Мушикарци, махала Плава Круша, махала Селото, махала Чиринци;  Киселица: махала Богданинци, махала Буцалевци, махала Вучковци, махала Гелчинци, махала Кадинци, махала Търница;  Метохия: Долна Махала, махала Баздрике, махала Бургяре, махала Владимировци, махала Матеина, махала Осояре, махала Пауновци;  Побит Камък, Общ. Трекляно: махала Возчукар, махала Джокинци, махала Село;  Полетинци;  Средорек, Общ. Трекляно: махала Бекярска, махала Джониловци, махала Драгльовци, махала Дренярска, махала Клинчарци, махала Неделкьова, махала Павлева, махала Пашина, махала Петрева, махала Центъра, махала Явор, махала Янина, местностдупни Камък;  Сушица, Общ. Трекляно: махала Варни Дол, махала Камберска, махала Прогона, махала Раздолци, махала Реката, махала Старо Село, махала Ханове, махала Чешмата, махала Чифлика, махала Шавар;  Трекляно: махала Бръзина, махала Връшинци, махала Дъбът, махала Караджинца, махала Караджинци, махала Марикинци, махала Младост, махала Табаци, махала Центъра, махала Шумановци;  Уши: 030001 М. Под Пътя, махала Вучарник, махала Горно Велковци, махала Долно Велковци, махала Златанова, махала Знеполци, махала Калеинци, махала Кошарци, махала Николина, махала Николинци, махала Самарджийска, махала Спасевска;  Чешлянци: махала Бара, махала Вишурци, махала Милчаци, махала Орница, махала Реката, махала Стопански Двор, махала Ябуковица, махала Ясикаре;
Община Невестино   
На 09.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Пастух: местност Падина
 
 
 
ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД
Община Банско   
На 06.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Банско: България, Кирил и Методи, местност Рупчовец, Отец Паисий, Стефан Стамболов, Тодор Александров
На 06.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: III,Кв. 49, IV,Кв 29, IVI-348,Кв.29, Xl,Кв.41, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Имот С Пл.№813, местност Бански Път, местност Камено, местност Конещица ПИ, местност Конищица, местност Почивачката, Неизвестна, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, УПИ I-056017, М. Бански Път, УПИ XIX-610 Кв 44, Х-276 Кв.25, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиринадесета, Шафле Дере, Шеста, Шестнадесета
На 07.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Банско: местност Страгите
На 07.03.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Банско: 5-ти Октомври, Ангел Кънчев, Братя Велеганови, Вардар, Ген. Стилян Ковачев, Гладстоун, Димитър Талев, Ел-Тепе, Конарево, Минго Тодев, Полк.Димитър Младенов, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Матов, Цар Калоян
На 07.03.2018 г. /11:15 - 12:15 ч./ -  Банско: Иван Бележков, Кир Благо Тодев, Минго Тодев, Радон Тодев
На 07.03.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Банско: местност Грамадето, Пирин, улично осветление ТП Комфорт
Община Благоевград   
На 06.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: 04279.601.362, Вардар, Ветрен, Възрожденска, Дойран, местност Баларбаши, Независимост, Освобождение, Роден Край
На 06.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рилци: Васил Левски, Диновица, Илинден, местност Диновица, Св.Иван Рилски, Трети Март, УПИ IX-144, Кв. 17, ХІ-482, Нв.22, Хан Аспарух, Цар Борис I
На 06.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Асен Итов, Асен Йотов, Егея, Липа, Околчица, Предел, Търново
На 06.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 07.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград: махала Камбитци, местност Търлите, Селище, Общ. Благоевград
На 06.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 07.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 09.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Благоевград: местност Чимево Дере
На 06.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 07.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 09.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Габрово, Общ. Благоевград: 14204.501.10, махала Хамбарджийска, Тугулска
На 06.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 07.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 09.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Рилци: IX-460, Грънчарски Андък, Илинден, Св.Иван Рилски, Трети Март, УПИ-I-468 Кв.25, УПИ-IV-451,Кв.27, УПИ-ІV-468,Кв.25
На 06.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Илинден, Менча Кърничева, Св.Св. Кирил и Методий
На 06.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград: Васил Левски, Имот 04279.818.47, Полето, Тухларната
На 06.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Благоевград: 14-ти Полк, Грамада, Еленово, Кузман Шапкарев, местност Герено, местност Среден Път-Ш-9, местност Тухларната, местност Царевско Шосе, Мир, Пътен Възел, Средния Път-Ш.09, Стоимен Календерски
На 06.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Бучино: Ахмедово, До Моста на Р. Струма, Лозята, махала Каракачанка, махала Мичевци, местност Долно Поле, местност Лозята, местност Полето, местност Текето, местността Чукарски Рид, Община Благоевград, Мах. Тасковска
На 06.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Дренково: махала Балевска, местност Реката, С. Дренково, Община Благоевгр, Старите Къщи-Р
На 06.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Зелен Дол: местност Валого-Краварник, местност Крачаница, местност Реката
На 06.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Лешко
На 06.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Логодаж: Гръчка Махала, махала Гелинска, махала Мазневци, махала Нединска, местност Палански Валог
На 06.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Рилци: УПИ VI-465,Кв.27, Цигларката
На 06.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./   На 09.03.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Българчево: местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, Турски Гробища
На 07.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Марулево
На 08.03.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  Благоевград: Армутлука, Струмско Център
На 08.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 09.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград: УПИ Vі-297, Кв.10, 382, Кв. 14, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, Кв.17, УПИ VIII-198, местност Гребовски Рид, местност Гуйначки Андък, местност Гьочковски Андък, Оралище
На 08.03.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Еленово, Струмско Център
На 08.03.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: Въчевица, местност Буковец, местност Ушите
На 09.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Зелен Дол: 293, Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, УПИ IV-220,Кв.8
Община Гоце Делчев   
На 07.03.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Васил Левски, Вела Пеева, Драма, Елин Пелин, Илезица, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Места, Неврокоп, Октомври, Орфей, П.Р.Славейков, ПИ -778, Родопа, Свилен Русев, Селище, Славянка, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Христо Ботев, Чавдар Войвода;
На 06.03.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Беслен: Парцел 227 По Плана на С. Беслен;  Гайтаниново: 021056 М.;Жингов Бряст;;  Гоце Делчев: Гоце Делчев, Царица Йоана;  Гоце Делчев: Дунав;  Илинден, Общ. Хаджидимово;  Копривлен: 000381, Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Гоце Делчев, Граничар, Драва, Драма, Завода, Здравец, Изгрев, Илинден, Кирил и Методи, Кокиче, Малка Еловица, Младост, Паисий Хилендарски, Парка, Петър Берон, Пи-000186, Първи Май, Свети Георги, Свети Димитър, Славянска, Стопански Двор, Тодор Паница, ХІІ-544 Кв. 1, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански;  Лъки, Общ. Хаджидимово;  Мусомища: 027116, 32012, Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Братя Миладинови, Бяло Море, Владимир Поптомов, Генерал Гурко, Георги Папалезов, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р.Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Кавала, Каваците, Кирил и Методий, Клокотница, Краището, Кулата, Лозята, М. Отавата, Марица, Места, местност Ливадите, местност Параклиса, местност Стопански Двор, местност Чукутлука, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Ниш, Орехите, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пейо К. Яворов, Пирин, Плиска, Рила, Сан Стефано, Сливница, Стопански Двор, Струга, Судинград, Толбухин, Топлика, УПИ І-68, УПИ-Vіі ,Кв. 63, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Янтра;  Ново Лески: М.Варадите, местност Варади, С. Ляски, Имот 501003;  Парил;  Петрелик;  Садово, Общ. Хаджидимово: М.Вършилата -Индентификатор №042003;  Теплен;  Тешово: УПИ-IV+106;  Хаджидимово: 015002, X-551,Кв.44, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бор, Бреза, Васил Левски, Вихрен, Възрожденска, Генерал Жостов, Георги Бенковски, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Иван Вазов, Кирил и Методий, Климент Охридски, Македония, Места, местност Долна Вария, Неуточнен Адрес, Опълченска, Ореляк, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Берон, Пирин, Победа, Прогрес, Свети Георги, Стопански Двор, УПИ-ІХ-74, Кв.73а, Тодор Каблешков, Трети, Хан Омуртаг, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил;
На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Атанас Дуков, Братя Миладинови, Бяло Море, Дебър, Иларион Макариополски, Кичево, Майор Димитър Думбалаков, Ниш, Прилеп, Стефан Захариев, Христо Силянов, Цариброд;
На 07.03.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Ал.Стамболийски, Алеко Константинов, Арда, Атанас Дуков, Атанас Свещаров, Атанас Тешовски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Априлов, Враня, Генерал Ковачев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Гранична, Дебър, Димитър Димов, Драгоман, Драма, Дунав, Екзарх Антим, Екзарх Йосиф, Иларион Макариополски, Илинден, Илия Дуков, Кв.157,207,216,218, Кв.158 УПИ І, Кичево, Комсалко Лако, Крива Паланка, Кръстьо Сарафов, Лакото, Майор Димитър Думбалаков, Марица, Марица 5а, местност Стрелбището, Михаил Антонов, Мише Баир, Неофит Бозвели, Неуточнен Адрес, Никола Мандушев, Ниш, Отец Паисий, Охрид, Патриарх Евтими, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Полковник Борис Дрангов, Потока, Преспа, Прилеп, Солун, Стара Планина, Стефан Захариев, Стойо Льондев, Стоян Петралийски, Струма, Тодор Александров, Тодор Каблешков, Тодор Паласкаря, Тодор Стоянов, Тунджа, Търговска, Христо Матов, Христо Силянов, Цар Иван Асен, Цар Калоян, Цариброд, Царица Йоана, Шипка, Янко Атанасов;
На 07.03.2018 г. /09:45 - 10:20 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев: Капсии;
На 07.03.2018 г. /09:45 - 10:20 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Димо Хаджидимов, Екзарх Антим, Илия Батаклиев, К.К. Попови Ливади, Кестените, местност Стрелбището, местност Текето, Неофит Бозвели, Панаирски Ливади, Папаз Чаир, Пейо К.Яворов, Попови Ливади, Р-Н Манастирчето, Ръждавица, Тодор Александров, Христо Матов, Цар Калоян;
На 07.03.2018 г. /09:45 - 10:20 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Делчево, Общ. Гоце Делчев: 020288 М. Ливадите;
На 07.03.2018 г. /09:45 - 10:20 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Добротино: 4043, Сарп Дере;
На 07.03.2018 г. /10:30 - 11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горно Дряново: 029032 - М.Дяново;  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Гоце Делчев, местност Мочура, местност Сушица, Пенковото, Пенчо Славейков, Преспа, Серес, Симеон Радев, Сушица, Юг;  Гърмен: Вальовица, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, М. Маноле , Пи-000490, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Ст 1 Кл Б ТП Гърмен 6, Ст 17 Кл А ТП Гърмен 2, Суадживица, Тальова Върба, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Ценьов Тумба, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, извън регулация ПИ 038014, Корилово, М. Решманица, местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Решманица, Седемнадесета, Седма, Ст 18 Кл Б ТП Дебрен 2, Ст 22 Кл В ТП Дебрен 2, Ст 31 Кл А ТП Дебрен 2, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката;  Дъбница: 055001, Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, Неуточнен Адрес, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Ковачевица: Кв.23, УПИ ІV;  Копривлен: 142159, Неуточнен Адрес;  Лещен: УПИ II - 273;  Марчево: 042004,042005 - М. Самуилска Поляна, 047096 По Квс на С. Марчево, Канина, Ст 19 ТП Марчево 2;  Огняново, Общ. Гърмен: 034075, ||-42, Кв.3, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Долни Бани, Иван Вазов, Кирил и Методий, Курбаня, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Петнадесета, Първа, Ст 2 Кл.В ТП Огняново 1, Ст 23 Кл Б ТП Огняново 3, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Първа, Шестнадесета;  Осиково, Общ. Гърмен;  Рибново: 048031, Ііі-966, Кв.56, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седем, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Ливаде, М. Бърдо, М.Плевнето, М.Селища, М.Снесеното, М.Тръне, местност Бърдо, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Скребатно;
На 07.03.2018 г. /11:00 - 11:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Балдево;
На 07.03.2018 г. /11:00 - 11:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Баничан;
На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Климент Охридски, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Парка - УПИ-V, Кв.30, Пирин, Рила, Родопи, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Шипка;
На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Пенчо Славейков, Стойо Льондев, Шипка;
На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Ал.Стамболийски, Беласица, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Сливница, Стара Планина, Шар Планина
Община Кресна   
На 06.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кресна: I-821,823,824 Кв.63, Александър Македонски, Братя Миладинови, Вардар, Васил Левски, Вихрен, Влахинска, Влахински Езера, Гоце Делчев, Грънчар, Еделвайс, Здравец, Китка, Кресненски Пролом, Крива Ливада, Македония, Мело, Мир, Момина Скала, Неуточнен Адрес, Ново Село, Олимпия, Орбел, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Перун, Пирински Бор, Разколска, Синаница, Солунска, Спартак, Стадиона, Стоян Войвода, Струма, Тиса, Тодорин Връх, Цар Борис III, Цар Самуил, Цар Симеон, Шемето, Яне Сандански
На 06.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кресна: Александър Македонски, местност Кресненско Ханче, Ново Село
На 06.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крупник: извън регулацията, местност Кресненско Ханче
На 06.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сандански
На 07.03.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Влахи: Драколово
На 07.03.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Кресна: Главен Път Е-79, Македония, местност Солунско Дере
На 07.03.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Ощава: 54537.600.31.1, Германци, местност Русенци
На 07.03.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли
На 07.03.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Стара Кресна: местност Кулата
На 08.03.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Долна Градешница: Втора, Главен Път Е79, Двадесет и Пета, Двадесет и Четвърта, Дванадесета, Деветнадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета
Община Петрич   
На 06.03.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Кърналово: Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, местност Дабето, местност Ливадите, местност Острово, местност Побиен Камък, местност Порой, местност Фабриката, Петко Р.Славейков
На 06.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 07.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 08.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 09.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Чучулигово: Капсиди
На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кулата: Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Арда, Арда, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Връх Китка, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Петко Р.Славейков, Плевен, Плевен, Плевен, Плевен, Стефан Караджа, Хр.Чернопеев, Хр.Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра
На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Генерал Гурко, Георги Раковски, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Драва, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Карл Маркс, Марица, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Струма
На 06.03.2018 г. /12:30 - 14:30 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Кърналово: Арда, Бъкстон, Вела Благоева, Витоша, Марица, местност Слонищата, местност Улуко, местност Юрето, Оборище, Одрин, Петко Р.Славейков, Родопи, Септемврийска, Славянска, Хилендар, Цв.Радонов, Шипка
На 06.03.2018 г. /15:15 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: XII, Битоля, Гарата, Иван Апостолов, Места, местност Под Гарата, Свобода, УПИ-Xl,Кв.4,Гр.Петрич
На 06.03.2018 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 1, Кв.355, Агапий Войнов, Атанас Маджаров, България, Георги Урумов, Дончо Лазаров, Европа, Истра, Кат Петрич, Катя Паскалева, Марица, Места, местност Грамадите, Папульо, Параскева Филипова, Полковник Дрангов, Промишлена Зона, Рокфелер, Свети Климент Охридски, Свобода, Софрони Врачански, Тодор Стоянов, Търговски Комлекс Биляна, УПИ Vі-374,Кв.351, Хіі-3719,Кв.8, Цанко Церковски, Цар Самуил, Цар Симеон, Черно Море
На 07.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кърналово: Бъкстон, Г.Димитров, Георги Раковски, Ленин, местност Сукако, местност Юрето, Оборище, Родопи, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Стою Хаджиев, Хан Аспарух, Хр.Чернопеев, Христо Ботев, Цветко Аврамов
На 07.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Полковник Дрангов
На 07.03.2018 г. /09:00 - 19:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Георги Урумов, Ильо Войвода, местност Бухото, Огражден, Охрид, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Свети Климент Охридски, Тодор Александров
На 07.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Еделвайс, Калоян, Крайречна, Липите, Огражден, Октомври, Партизанска, Пирин
На 09.03.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Долна Джумая, Иван Апостолов, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Места, Полковник Дрангов, Серска, Цар Борис III
Община Разлог   
На 06.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Деветнадесета, извън регулация С.Баня, извън регулацията
На 06.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, извън регулация, местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор
На 06.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горно Краище
На 06.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста
На 06.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Краище, Общ. Белица: 39270.25.208, І-500, Кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 06.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Разлог: Александър Стамболийски
На 06.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Банско: Цар Симеон
На 06.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: местност Кривосер
На 06.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, местност Семково, Митко Саев, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Осма, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Р-Н Стопански Двор, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шеста, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански
На 06.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Разлог: Баба Магдалена, Христо Ботев
На 07.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Белица, Общ. Белица: местност Семково
На 07.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Разлог: местност Байова Борика, местност Бетоловото, местност Извора, местност Писана Черква, местност Църнако
На 07.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, местност Семково
На 07.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Разлог: 15-ти Септември, 5-ти Километър, Бела Река, Гоце Делчев, Кукурево/Бетолово, Местн.Янколова Река, местност Байова Борика, местност Бельов Баир, местност Бетоловото, местност Бетоловото, местност Извора, местност Извора, местност Катарино, местност Кукурево, местност Пети Километър, местност Писана Черква, местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, местност Реденка, местност Църнако, местност Църнако, Опълченска, Проф. Иван Кипров, Св.Климент Охридски
На 07.03.2018 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов
На 07.03.2018 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Разлог: 15-ти Септември, 5-ти Километър, Бела Река, Гоце Делчев, Кукурево/Бетолово, Местн.Янколова Река, местност Бельов Баир, местност Бетоловото, местност Извора, местност Катарино, местност Кукурево, местност Пети Километър, местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, местност Реденка, местност Църнако, Опълченска, Проф. Иван Кипров, Св.Климент Охридски
На 08.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Разлог: Христо Ботев
На 08.03.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Градево: местност Бяла Поляна, местност Калугерица, местност Лаго - Изг. Чарк, местност Мах.Кацарска, местност Стружка Река - Лагове, Средорек, Требища, Требище
На 08.03.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Разлог: База Предел, Бойков Рид, Изворите, местност Баба Цвета, местност Бойков Рид, местност Кошольовото, местност Кулата, местност Кулиното, местност Логовете, местност Мразеница, местност Пети Километър, местност Предел, местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, местност Раплево, местност Скалата, местност Солището, местност Тишето, местност Шипоко, Предел, Черна Река
На 08.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Разлог: Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Братя Каназиреви, Братя Миладинови, Васил Левски, Войнишка, Гарата, Долен Стопански Двор, Екзарх Йосиф, Илинден, местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Преображение, Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Телемах Илиев, Христо Ботев, Черна Река
На 08.03.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Градево: местност Бяла Поляна, Требища
На 08.03.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Разлог: местност Логовете, местност Предел, Предел
На 09.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Банско: Пирин
На 09.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Разлог: Александър Стамболийски, Бела Река, Бела Река, Братя Каназиреви, Варош, Васил Левски, Васил Левски, Вихрен, Вихрен, Възраждане, Възраждане, Генерал Ковачев, Голак, Голак, Грънчарска, Д-Р Иларион Астинов, Дунав, Еделвайс, Занаятчийска, Занаятчийска, Иван Вазов, Иван Даскала, Изгрев, Изток, Изток, Иларион Макариополски, Илийска, Искър, Искър, Калиново, Лазар Топалов, Лазар Топалов, Марица, Марица, местност Бел Път, местност Катарино, местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Мехомия, Мирчо Кипрев/Бело Море/, Неуточнен Адрес, Нов Път, Нова, Опълченска, Охрид, Патриарх Евтимий, Пирин, Поп Богомил, Първа, Рила, Родопи, Саровица, Саровица, Св.Климент Охридски, Св.Св.Кирил и Методий, Св.Св.Кирил и Методий, Симеон Петеларов, Стара Планина, Стара Планина, Странджа, Телемах Илиев, Тодор Александров, Трети Март, Трети Март, УПИ III, Хан Пресиян, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Калоян, Цар Симеон, Черна Река, Шаркьой, Шипка, Шипка, Юндола, Явор, Явор, Яне Сандански
На 09.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Разлог: 15-ти Септември, Братя Миладинови, Възраждане, Георги С Раковски, Изворите, Македония, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Тодор Александров, Тодорица Попова
Община Сандански   
На 06.03.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Сандански: Р-Н Поленишки Път
На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 13:00 - 16:15 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лешница, Общ. Сандански: местност Струма
На 06.03.2018 г. /12:15 - 15:00 ч./ -  Поленица: Дабо, Мацкова Градина, местност Валога, местност Друма, местност Мацкова Градина
На 06.03.2018 г. /12:15 - 15:00 ч./ -  Сандански: местност Друма, местност Мацкова Градина, местност Хано, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Мацкова Градина, Свобода
На 08.03.2018 г. /11:00 - 13:15 ч./ -  Джигурово: УПИ VII-381
Община Сатовча   
На 06.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кочан: 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, местност Стопански Двор, Мир, Неуточнен Адрес, Осма, Отец Паисий, Пета, Победа, Пролет, Първа, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков
На 06.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Кочан: 012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, местност Стопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шеста
На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ваклиново: 124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кл.Охридски, Лале, Места, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански Двор, Страцин, Струма, Трети Март
Община Симитли   
На 06.03.2018 г. /08:00 - 14:15 ч./ -  Черниче: Васил Левски, Георги Димитров, Кирил и Методи, М.Сухата Река, Неуточнен Адрес, ПИ 156 Кв.6, Пирин, Р-Н Под Гарата, Рила, Роза, Свобода, Струма, Христо Ботев, Яне Сандански
На 07.03.2018 г. /08:30 - 09:45 ч./   На 09.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Черниче: М.Сухата Река
На 07.03.2018 г. /08:30 - 09:45 ч.; 08:30 - 16:30 ч./   На 09.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Симитли: Симитли
На 07.03.2018 г. /08:30 - 09:45 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 09.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ракитна: 004077, 010040, махала Лулейска
На 07.03.2018 г. /08:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 09.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Полето: Галабарци
На 07.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 09.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли: Калайджийска, Чакърска
На 07.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Черниче: 9-ти Септември, Бреза, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Кирил и Методи, Ленин, М.Сухата Река, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, ПИ 156 Кв.6, Пирин, Р-Н Под Гарата, Рила, Роза, Свобода, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Яне Сандански
На 07.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Полена: Вела Пеева, Георги Димитров, Димитър Благоев, Зеленка, Кокиче, Ленин, махала Ширината, местност Долна Сушица, местност Епрец, местност Мездрата-2, местност Училището, Победа, Потока, Роза, Руен, УПИ-V-18,Кв.18, УПИ-Хі-58 Кв.11, Христо Ботев, Чайка, Ширините
На 07.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сушица, Общ. Симитли
На 07.03.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Черниче: 9-ти Септември, Бреза, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Ленин, М.Сухата Река, Неуточнен Адрес, Р-Н Под Гарата, Рила, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 07.03.2018 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч./ -  Симитли: Свобода, Симитли
На 07.03.2018 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Крупник: 000024 местност Реката, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Беглико, Божиница / Гроздовец, Васил Коларов, Васил Левски, Влахина, Георги Димитров, Георги Трайков, Гладстон, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Даме Груев, Дан Колов, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Талев, Ернст Телман, Иван Вазов, Иван Козарев, Карл Маркс, Кирил и Методий, Кокиче, Кресненско Въстание, Крупник, Лев Писарев, Ленин, М.Извор/Гроздовец, Малчика, местност Виро, местност Въчева, местност Извор/Калуцик, местност Стопански Двор, местност Текелев Шумак, Никола Парапунов, Пайсий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Промишлена Зона, Средорек, Стефан Караджа, Стефка Филипова, Текелев Шумак, Трайчо Костов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Яне Сандански
На 07.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брежани
На 07.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Градево: местност Струма Изливер Хиляд, Струма
На 07.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Железница, Общ. Симитли: VII-122, Имот 002867, местност Бачева Махала, местност Джалева Махала, местност Долно Церово, местност Дременец, местност Караджевица, местност Старата Върба, местност Шебечковица, Рибарска, УПИ-XII-52, Кв. 8, УПИ-ХХІV-50
На 07.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Симитли: Бангелови Тополи, Бреза, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Герена, Гр.Симитли, Димитър Благоев, Долен Герен, Еделвайс, Зеленка, Искра, Кокиче, М.Драгова, М.Духарска, Малина, местност Бангеови Тополи, местност Герено, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Ораново, Пазара, Победа, Предел, Първи Май, Руен, Септемврийска, Симитли, Симитли,Упи II-1437,Кв.18,, Славянска, Струма, УПИ 1-538 Кв.22, УПИ II-1437,Кв.19, УПИIXXV-32, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон
На 07.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Церово, Общ. Благоевград: местност Поището, С.Долно Церово
На 07.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Симитли: Свобода, Симитли, Симитли
На 07.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Черниче: 9-ти Септември, Бреза, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Кирил и Методи, Ленин, М.Сухата Река, М.Сухата Река, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, ПИ 156 Кв.6, Пирин, Р-Н Под Гарата, Рила, Роза, Свобода, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Яне Сандански
Община Струмяни   
На 06.03.2018 г. /09:30 - 12:15 ч./ -  С.Микрево
Община Хаджидимово   
На 07.03.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: 595, Анещи Узунов, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Даме Груев, Дунав, Елин Пелин, Кокиче, местност Лозята, местност Шатора, Неуточнен Адрес, Октомври, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, УПИ Іі, Кв.44
Община Якоруда   
На 06.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, местност Андрианов Чарк, местност Семково, Митко Саев, Полковник Иван Тричков, Р-Н Стопански Двор, Четвърта, Шеста
На 06.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дагоново
На 06.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог: Безименна
На 06.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета
На 06.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Юруково: 029014 и 029015, Масив 29 Поквс, местност Каменако
На 06.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Якоруда: Богдан Войвода, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорущица
На 07.03.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Бел Камен
На 07.03.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Бунцево
На 07.03.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Конарско
На 07.03.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Разлог: Баница
На 07.03.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Рохлева
На 07.03.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Смолево: 038217
На 07.03.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Черна Места
На 07.03.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Юруково: местност Каменако
На 07.03.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Якоруда: Васил Левски, Витоша, местност Трещеник, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г.Бицин/, Яворов, Якорущица
На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Якоруда: Яворов
 
 
ОБЛАСТ ВРАЦА   
Община Враца   
На 06.03.2018 г. /13:00 - 14:15 ч./ -  Враца: Ген. Скобелев, Георги Бързашки, Мито Бояджиев, Хаджи Димитър
 
 
ОБЛАСТ ВИДИН   
Община Брегово   
На 07.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Брегово, Общ. Брегово: 320, Асен Балкански, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Иван Вазов, Кирил и Методий, Климент Охридски, Ленин, Мико Нинов, Митко Палаузов, Никола Ботушев, Никола Й.Вапцаров, Олег Кошевой, Петко Д.Петков, Христо Смирненски, Юрий Гагарин
На 06.03.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 08:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Брегово, Общ. Брегово
На 06.03.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гъмзово;  Ракитница, Общ. Брегово: Ангел Кънчев, Боян Чонос, Васил Левски, Вела Пеева, Димитър Благоев, Кирил и Методий, Климент Охридски, Коста Йорданов, Любен Каравелов, Мико Нинов, Митко Палаузов, Панайот Хитов, Презвитер Козма, Стефан Караджа, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Иван Асен;
Община Видин   
На 08.03.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Градец, Общ. Видин: XIx-100, Втора, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Седма, Осма, Пета, Петдесета, ПИ 492, Пи19, Първа, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Шеста
На 06.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Кутово: Двадесет и Девета, Осемдесет и Първа, Петдесет и Втора, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петдесета, Първа, Седемдесет и Първа, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта
На 09.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Гайтанци: 213, Втора, Двадесет и Първа, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета
На 09.03.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Видин: Безименна, Вида, Панония, Широка
Община Димово   
На 06.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Воднянци, Общ. Димово: Втора, Десета, Осма, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста;  Добри Дол, Общ. Лом;
На 06.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Септемврийци, Общ. Вълчедръм: Александър Стамболийски;  Септемврийци, Общ. Димово: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста;  Ярловица: Втора, Девета, Десета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;  Бело Поле, Общ. Ружинци: 23 Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Балкански, Боян Чонос, Будьони, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витко Иванов, Гаврил Генов, Генерал Заимов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Кирков, Дванадесетте, Девети Септември, Димитър Благоев, Жеков, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Йорданка Николова, Йото Велов, Коста Йорданов, Къкринско Ханче, Лиляна Димитрова, Мико Нинов, Милко Томов, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Витков, Панайот Волов, Патрис Лумумба, Перчо Йорданов, Седемнадесет Партизани, Славчо Петров, Стефан Караджа, Толбухин, Трайчо Костов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чиган, Юрий Гагарин;  Гюргич: 23 Септември, Александър Стамболийски, Бор, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Коларов, Веслец, Вихрен, Георги Димитров, Дъбравата, Йорданка Чанкова, Кирил и Методий, Ленин, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Отец Паисий, Първи Май, Рила;  Дражинци: Алеко Константинов, Българска Роза, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Ил.Ленин, Георги Димитров, Димитър Благоев, Добри Чинтулов, Драгомир, Извън Село, Йорданка Николова, Лиляна Димитрова, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Червена Роза, Червено Знаме;  Роглец: Георги Димитров, Иван Вазов, Ленин;  Ружинци: Вихрен, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Живко Мончев, Коста Йорданов, Оборище, Отдих, Панайот Волов, Петър Глухчев, Поп Андрей, Седемнадесет Партизани, Стефан Караджа, Тодор Влайков, Христо Ботев, Христо Смирненски;  Черно Поле: Александър Стамболийски, Бистра, Братя Средкови, Валентина Терешкова, Васил Левски, Владимир Займов, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Иван Вазов, Иван Козарев, Илия Вълчков, Йорданка Николова, Комсомолска, Коста Йорданов, Митко Палаузов, Павел Георгиев, Петко Славейков, Пионерска, Свилен Русев, Христо Ботев, Яким Гергов;
На 07.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Орешец, Общ. Димово: XIX - 111,Кв.42, XV - 111,Кв.42, XVI - 111,Кв.42, XVII-111, Кв.42, XVIII - Кв.42, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Венеца, Втора, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Народен Будител, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев;
На 07.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плешивец: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;
На 07.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ружинци: 23 Септември, Александър Ангелов, Александър Стамболийски, Ангел Хитров, Боян Статев, Боян Чонос, Васил Иванов, Васил Левски, Вихрен, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Младенов, Георги Първанов, Георги С.Раковски, Горан Богданов, Горан Ценов, Девети Септември, Драгомир, Живко Мончев, Живко Пуев, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Коста Йорданов, Ломска, Малчика, Миджур, Младост, Найден Найденов, Оборище, Петър Глухчев, Петър Първанов, Поп Андрей, Седемнадесет Партизани, Стефан Караджа, Тодор Влайков, Христо Ботев, Христо Смирненски;
На 09.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бела: I Кв.64, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;
 Гранитово, Общ. Белоградчик: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Върбовчец: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета;  Орешец, Общ. Димово: 000628, Васил Коларов, Втора, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Ленин, Мико Нинов, Тодор Каблешков, Христо Ботев;  Яньовец: Втора, Първа, Трета, Четвърта;
На 08.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дълго Поле, Общ. Димово: №I-164 Кв.19, Осма, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста;  Костичовци: Васил Коларов, Георги Костадинов, Двете Партизанки, Живко Пуев, Илия Филипов, Кузман Георгиев, Никола Еленков, Партизани, Ремсисти, Ск Спартак, Сталинградска Битка, Стоян Георгиев, Христо Смирненски;  Скомля: Втора, Девета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста;
На 09.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Орешец, Общ. Димово: Асен Балкански, Боян Чонос, Братя Башленски, Васил Коларов, Васил Левски, Гара Орешец 44, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Иван Вазов, Ленин, Мико Нинов, Народен Будител, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Петко Ковача, Тодор Каблешков, Христо Ботев;

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. ЕК с план за спиране на финансирането на терористи 0| 4155 |01.03.2018 . БСП започва подписка за спиране на сделката с ЧЕЗ 2| 4177 |01.03.2018 . Валежите спират от утре 0| 3335 |26.02.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 3273 |26.02.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах

Вашите лични данни / GDPR

Скъпи потребители,

От 25 май 2018 г. - влиза в сила новото европейско законодателство за защита на личните данни, известно още и като GDPR. Във връзка с това "Фрог Нюз" EООД приема нова "Политика за поверителност" (тук), съобразена с GDPR. Целта на новите правила е да дадат на вас повече права за контрол над собствените ви данни и по-добра защита на неприкосновеността ви.

РАЗБРАХ