Събота, 16 Декември 2017, 03:41
Frognews
0| 2593 |01.12.2017

Вижте къде ще спира токът

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозаXранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 04-08 декември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно заXранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върXу които са извършвани планирани дейности.

 

Област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вXод или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД  

Община ВИТОША  

На 04.12.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра, 27-ма, Алеко Константинов/К.Димитр, Асанова Чешма, Балабановец, Бели Брег, Бор, Боровинка, Бургийска Скала, Войнишко Въстание, Върбите, Горелица, Дупките, Еделвайс, Ивето, К.Димитров, Калдъръмче, Калиница, Китен, Малка Поляна, Местност Герена, Местност Кладенеца, Местност Св.Петка, Пернишко Шосе, Превалски Езера, Приплат, Равнище, Рудище, Самоковище, Сианит, УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат, УПИ XXV-26, кв.3, УПИ ІІ-1992 кв.1а, Xеброс, Чаладинка, Червена Трева, ЧеXълче, Шипето, Язбине, Язбино; София: Герена/Драгалевци/, Захари Зограф, Крушова Градина;

На 04.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Мърчаево: 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 7-ма, Бистра Река, Бурновска, Дъбето, Кало, М. Бурновска, М. Казашка,п М. Толумска, Печище, Приморско, Трендифил, Усойка, Цар Симеон I/Кост.Темелков/, Черните Скали, Шипето;

На 04.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  София: 535/72011, Кл.В-5-7-Б, 684-та/Витоша/, 689-та/Витоша/, 695-та/Витоша/, 740-та/Овча Купел/, 741-ва/Овча Купел/, 742-ра/Овча Купел/, V-411, кв.51, Белите Борове, В.З. Владая, В.З. Люлин, В.З.Люлин УПИ II-253, кв.1, В.З.Люлин УПИ Іі-5, кв.16а, Вз Горна Баня, Войнишко Въстание, Горна Баня, Каменица, Лебед/Кв.Горна Баня/, Люлинско Поточе, М. Мала Кория, М.Мала Кория ул.684, Маджарица, Мала Курия, Местн.Мала Кория, Местност Бонсови Поляни, Планина Витоша, Поглед, Пъстроцветна, Равнище/Кънчо Стоилов/, Св.Крал/Кирковска Трибуна/, УПИ Vіі-404, кв.2, УПИ XV-399 кв.3 М.Мала Кория, УПИ-V-1162, кв.62;

На 04.12.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая;

На 04.12.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София: 10-та/Драгалевци/, 104-та/В.З. Киноцентър/, 6-та/Драгалевци/, 8-ма /Драгалевци/, Драгалевци, Нарцис/Методи К.Димитров/, Тончо Жечев;

На 04.12.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  София: 10-та/Драгалевци/, 101-ва, 101-ва/Драгалевци/, 102-ра, 102/Драгалевци/, 103/Драгалевци/, 104-та/В.З. Киноцентър/, 104-та/Драгалевци/, 105-та/Драгалевци/, 111-та/Драгалевци/, 4-та/Драгалевци/, 9-та, 9/Драгалевци/, Екатерина Божилова, Емил Манолов, Нарцис/Методи К.Димитров/, Проф.Любомир Пипков, Проф.Марин Големинов/485/, Чемшир /Драгалевци/;

На 05.12.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: Акад. Димитър Попов, Българска Легия, Околовръстен път;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Бяло Поле, Василашко Езеро, Проф.Велизар Велков;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Бояна, България, Бяло Поле, Василашко Езеро, Майстор Алекси Рилец/664/, Майстор Д.Софиянлията/666/, Майстор Мил.Радомирец/667/, Майстор Павел от Кримин/665, Манастирски Ливади-Запад, Околовръстен път, Околовръстен път, УПИ XXIx, Ралевица;

На 05.12.2017 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  София: Александър Пушкин, Ботко Войвода/611/, Боянска Песен/774/, Боянска Река, Гърдова Глава, Иваница Данчев, Карамфил, Маломир, Местност Гърдова Глава, Панорамен път, Панчерица, Резньовете, Резньовете/Денчо Минков/, Чукар;

На 06.12.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Българска Легия, Гегн. Стефан Тошев, Иван Сусанин, Казбек, Кедър / Требич, Родопски Извор;

На 07.12.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Владая: 22-ра, II-3477, кв.916, Буков Дол, Войнишко Въстание, Здравец, Кайлъка, Лесковец, Марин Чукар, Ново Село, Пирин/Дупките/, СуXа Лешница, Xеброс;

На 07.12.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: 1-ва, Войнишко Въстание, Здравец;

На 07.12.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Витошко Лале, Китка, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Шумако , Ягода;

Община ВРЪБНИЦА  

На 04.12.2017 г. /12:00 - 16:15 ч.; 12:00 - 16:30 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София: ж.к..Обеля;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 12:15 ч.; 12:00 - 16:30 ч./ -  София: Връх Манчо, Модерно Предградие;

На 06.12.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Обеля;

На 07.12.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София: Обеля, Обеля 2;

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 07.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Алдомировска/Димитър Баковс, Александър Стамболийски, Инж.Иван Иванов, Позитано, Сердика;

На 07.12.2017 г. /10:00 - 11:15 ч./ -  София: Александър Стамболийски, Зайчар, Царибродска/Никола Шопов/;

На 08.12.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Пиротска/Трети Април/, Софроний Врачански, Xристо Ботев, Цар Симеон;

Община ИЗГРЕВ  

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Климент Оxридски;

Община ИЛИНДЕН  

На 05.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Йосиф Щросмайер, Света Троица/Вълчо Иванов/;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  София: Мелник, Пловдив, Света Троица/Вълчо Иванов/;

На 08.12.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Света Троица/Вълчо Иванов/, Цар Симеон;

Община ИСКЪР  

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба, Дружба, Дружба 2, Дружба 2, Кап. Димитър Списаревски;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дружба 2, Кап. Димитър Списаревски;

На 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба, Дружба, Дружба, Дружба 2, Дружба 2, Кап. Димитър Списаревски;

На 07.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба, Дружба 2, Дружба 2;

На 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба, Дружба, Дружба 2, Дружба 2;

Община КРАСНА ПОЛЯНА  

На 04.12.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: 307-ма/Красна Поляна/, 734-та/Красна Поляна/, Банско, Белослав, Владимир Куртев/Калитко/, Връх Тумба, Крепост, Метал, Павел Шатев/Докер/, Тумба;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Илинден, Найчо Цанов;

Община КРАСНО СЕЛО  

На 05.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч.; 12:30 - 16:00 ч./ -  София: ж.к. Белите Брези;

На 06.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Искърски Пролом, Нишава/Георги Аврамов/;

На 06.12.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  София: Белите Брези;

На 07.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Красно Село;

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 04.12.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Бухово: 1 Май; София: 1-ва, Б.Викторов /Ботунец 1/, Балкан, Балкан /Ботунец 1/, Боримечката /Кремиковци/, Ботунец 1, Ботунец 2, Бузлуджа, Българка /Ботунец 1/, В.Николов /Ботунец 1/, Васил Левски, Васил Левски /Ботунец 1/, Витиня, Витиня /Ботунец 1/, Георги Бенковски /Кремиковци/, Гилица /Ботунец 1/, Зорница /Ботунец 1/, Извор /Ботунец 1/, Илинден /Кремиковци/, Искър /Ботунец 1/, Крали Марко /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковци, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Мусала /Ботунец 1/, Надежда /Ботунец 1/, Оборище /Кремиковци/, Отец Паисий /Ботунец 1/, Панайот Волов /Кремиковци/, Поручик Орозов, Пробуда /Кремиковци/, Радивой /Кремиковци/, Ралица /Кремиковци/, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/, Светлина /Кремиковци/, Свобода /Ботунец 1/, Ст.Костов /Ботунец 1/, Стефан Караджа /Кремиковци/, Стопански Двор, Тракийска Могила /Ботунец 1/, ул.Радивоя, УПИ I-145а, кв.18, Шопска /Ботунец 1/;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долни Богров: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 25, 3, 5, 8, 9, УПИ IV-376 кв.28;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва, 12-та/Враждебна/, Долни Богров;

На 04.12.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Стоян Шонев /Челопечене/, Челопечене;

На 04.12.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Челопеч: Александър Стамболийски;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Челопеченско Шосе;

На 07.12.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Горни Богров: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Ботунски път, Васил Левски, Здравец, Кирил и Методий, Кладенците, Люлин/Лиляна Димитрова/, М. Шабаница, М.Шабаница, ПИ 16448.7721.566, Местн. Б.Убрещ, Местн.Воденицата, Местн.Долна Махала, Местн.Кръста, Морава/Георги Димитров/, Мургаш, Мусала/Васил Коларов/, Незабравка, Никола Вапцаров, Обреща, Поп Груйо, Рендова/ТолбуXин/, Рибарица, Стара Планина/Ганчо Шопа/, Стефан Караджа, Стубела/Ленин/, Трайчо Костов, Трети Март/9 Септември/, ул.В.Левски/Ал.Стамболийски, УПИ III-Кв.29 М. Горни Богров, Xан Богров, Xемус, Xристо Ботев, Чавдар, Черковна/Мироско Райчев/, Шабаница, Шипка;

На 07.12.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Долни Богров: 1, 1-ва, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 2, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 5, 7, 8, 9, ІX-356 кв.18, Стопански Двор Чочая, УПИ IV-376 кв.28, УПИ ІX, кв.24;

На 07.12.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва, 12-та/Враждебна/, Ботевградско Шосе/Мизия/, Долна Махала, Долни Богров, Долни Богров, М.Герено, Кремиковци, Незабравка, Чавдар, Чепинско Шосе;

На 07.12.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Яна: Безименна;

На 08.12.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Локорско: Благой Гердин, Братя Лимброви, Георги Зозов, Георги Палев, Евлоги Тодоров/11-ти Април/, Илия Манов, Кирил Банов, Славе Турчев, Xристо Витков, Xристо Манов;

На 08.12.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  София: Ботунец 1, Ботунец 2, Искър /Ботунец 1/, Кремиковци;

На 08.12.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Борова Гора /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковци, Малина /Кремиковци/, Мургаш /Кремиковци/, Река Елешница /Кремиковци/, Руднична /Кремиковци/, Xайдушко Кладенче /Кремиковци/, Чавдар /Кремиковци/;

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: ”Черни Връх , Черни Връх;

На 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: ”Черни Връх , Черни Връх;

Община ЛЮЛИН  

На 04.12.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София: Люлин 1, Люлин 7;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: Люлин 4;

На 06.12.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Люлин 2, УПИ-IX-610 кв.20;

На 07.12.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: 400/380/Люлин/, Люлин, Люлин 9;

На 07.12.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Люлин 7;

Община МЛАДОСТТ

На 04.12.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./   на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Младостт;

На 05.12.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч./ -  София: Младостт 4;

На 07.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Младостт 2;

Община НАДЕЖДА  

На 09.12.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Рожен;

Община ОБОРИЩЕ  

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Васил Априлов, Велико Търново/Г.Г.Деж/, Сан Стефано, Шипка;

На 07.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Триядица;

На 08.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Росица;

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 04.12.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Монтевидео/Пионерски път/, Овча Купел, Овча Купел, Овча Купел 1, Овча Купел 2;

На 08.12.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Загребска, Любляна/Й.Вишевградски/, Народен Герой , Пакскал Тодоров, Полски Венец;

Община ПАНЧАРЕВО  

На 04.12.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./   на 05.12.2017 г. /09:30 - 11:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   на 06.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./   на 07.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./   на 08.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Долни Пасарел: Акация, Самоковско Шосе;

На 04.12.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./   на 05.12.2017 г. /09:30 - 11:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   на 06.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./   на 07.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./   на 08.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Кокаляне: 491 Китката, В.З Китката ПИ 276, Василица, Вец Кокаляне, Вилна Зона Китката, Вилна Зона Терасите, Китката, М.Барище, Месност Роба, Местн.Свлачището, Пукнат Камък/34/, Слатин Дол, Теменуга, Юзината;

На 04.12.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./   на 05.12.2017 г. /09:30 - 11:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   на 06.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./   на 07.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./   на 08.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  София;

На 05.12.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: Блазна, Бор/47/, Малина/15-та/, Масларица/13-та/, Рудината/10-та/, Св.Спас/Янаки Чокерски/;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Панчарево: XXI-3124, 3125, кв.5, Детски Град, Лъката, М. Детски Град, Местн.Лъката, Самоковско Шосе, УПИ VI-643, кв.5 М. Детски Град, УПИ XII-118 кв.5 М.Детски Град, Черешова Градина;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Детски Град, Самоковско Шосе, Черешова Градина;

На 05.12.2017 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Долни Пасарел: Язовир Искър;

На 07.12.2017 г. /08:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 17:00 ч./ -  Железница, Общ. Столична: 139020, V-931, кв.59, №29150.7107.1632, Белишако, В.З Ярема Имот 248 кв. 27, В.З Ярема УПИ III-289 кв. 30, В.З. Ярема ул.9-та, Вилна Зона Ярема, Местн.Елата, Местн.Ковачки Кошари, Местн.Пържови Кошари, Местн.Чемерник, Самоковско Шосе/1ва/, Тупанкови Кошари, XXІІ, Ярема/20та/;

На 07.12.2017 г. /08:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 17:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: В.З. Ярема, В.З.Ярема М.Високи Рид ПИ1, В.З.Ярема Поз Имот 4;

На 07.12.2017 г. /08:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 17:00 ч./ -  Плана: Махала Велчева, Местност Елата;

На 07.12.2017 г. /08:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 17:00 ч./ -  Самоков: В.З. Ярема, В.З.Ярема УПИ XXII-176 кв.23, Ярема;

На 07.12.2017 г. /08:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 17:00 ч./ -  София: 1-ва, 2-ра/278/, Климент Оxридски;

Община ПОДУЯНЕ  

На 04.12.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София: Резбарска;

Община СЛАТИНА  

На 04.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Александър Жендов 1;

На 05.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./ -  София: 514-та/Слатина/, 515-та/Слатина/, 516-та/Слатина/, 517-та/Слатина/, 518-та/Слатина/, 519-та/Слатина/, 520-та/Слатина/, 522-ра/Слатина/;

На 05.12.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  София: 505-та/Слатина/, 510-та/Слатина/, 511-та/Слатина/, 514-та/Слатина/, 515-та/Слатина/, 517-та/Слатина/, 557-ма/Слатина, 558-ма/Слатина/, Владимир Минков-Лотко, Владимир Минков-Лотков, УПИ XXII-592 кв.64;

На 08.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Коста Лулчев/Асен Велчев/, Цариградско Шосе/Тракия/;

На 08.12.2017 г. /09:00 - 10:15 ч./ -  София: Бойна Слава/615/, Георги Пеячевич, Живко Николов, Марагидик/Симеон Славов/, Петър Богдан, Рибарица, Слава, Филип Станиславов;

Община СРЕДЕЦ  

На 04.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Цар Калоян;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Цар Иван Асен II;

На 07.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Георги С.Раковски;

На 08.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Кракра;

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 04.12.2017 г. /10:45 - 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /10:45 - 16:00 ч./ -  София: 1-ва/ В.З. Малинова Долина/, 181-ва/Младостт/, 182-ра кв.Мал.Долина/Младост, 183-та кв.Мал.Долина/Младост, 184-та кв.Мал.Долина/Младост, 185-та кв.Мал.Долина/Младост, 186-та кв.Мал.Долина/Младост, 186/В.З.Малинова Долина/, 187-ма кв.Мал.Долина/Младост, 188-ма кв.Мал.Долина/Младост, 189-та кв.Мал.Долина/Младост, 190-та кв.Мал.Долина/Младост, 190-та/В.З. Американски Колеж/, 191-ва кв.Мал.Долина/Младост, 192-ра кв.Мал.Долина/Младост, 192/В.З.Малинова Долина/, II-1823 кв. 3, XV+2587 кв.21, Банишка Река/193-та Младостт, В.З Малинова Долина-Америк. Колеж-Част УПИ 2247, В.З. Амер. Колеж Кв 7 УПИ IV-1516, Климент Оxридски, Малинова Долина, Местн.В.З.Американски Колеж, ПИ 68134.1611.3757, Св. Климент Оxридски, УПИ VІІ-1276 кв.12, УПИ XXXVI - 1490, , УПИ XVІІ-1484 кв. 2, УПИ XXVІІ-1504, Черковна/Паун Грозданов/;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад.Борис Стефанов/Ан.Найд, Дъбница, Дървенишка Река, Стефан Младенов, Студентски Град;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дъбница, Дървенишка Река, Стефан Младенов, Студентски Град;

На 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад.Борис Стефанов/Ан.Найд, Дъбница, Дървенишка Река, Студентски Град;

На 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дървенишка Река, Стефан Младенов, Студентски Град;

На 09.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад.Борис Стефанов/Ан.Найд

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Божурище  

На 04.12.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Xераково: III-028096, кв.1, IV-028096, кв.1, V-028096, кв.1, VI-028096, кв.1, VII-028073, кв.1, Александър Стамболийски (Мах.Бобен), М. Балин Дол, УПИ XII-029062, УПИ XXI-342, кв.37;

На 05.12.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Божурище: Акация, Беласица, Божур, Генерал Гурко, Георги С.Раковски, Иван Вазов, кв.15, Любен Каравелов, Люлин, Малина, Неофит Рилски, Трети Март, УПИ VII кв.25, УПИ XXV-254, кв.43, Xристо Ботев;

На 05.12.2017 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Пожарево, Общ. Божурище: Vііі-485, кв.34, Александър Александров, Космонавт Георги Иванов, УПИ VI-105 кв.8;

Община Ботевград  

На 05.12.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 15:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Осеновлаг: Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Боженица: 319004, Долапището, Махала Барбушовци, Махала Брусен, Махала ВърXа, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Плоча, Махала Томовци, Махала Урвич, Махала Усойната, Стопански Двор, X-38, кв.41;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград: до сградаТКЗС, Стефан Караджа;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград: за Провеждане на 72-Часови Изпитания, Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци, Махала Ръждавец;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Литаково: 3ти Март, Антон Младенов, АрXангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, ВъзXод, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал ПоXитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Xристо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Xристо Ботев, Шести Септември (9-ти IX), Шипка, Юри Гагарин;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: III-709, кв.38, Ангел Кънчев, Аспарух, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Гурко, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, ЗаXари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Xристо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Московска, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петко Войвода (Иван Гешков), Петър Берон, Първа, Рударка, С. Новачене, Общ. Ботевград път№1, Сан Стефано, Свобода, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Трети Март (Георги Димитров, Филип Тотьо (Тодор Доков), Xаджи Димитър, Xристо Ботев, Xристо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта, Шипка;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Рашково: Махала Белчово, Махала Габровница;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Скравена: 000230, 11-та, 13-та, 15-та, 3-та, 8-ма, Александър Стамболийски, Алипи Първанов, Ангел Кънчев, Атанас Събков, Бебреш, Бенковски, Васил Априлов, Васил Вунчев, Васил Левски, Вилна Зона Лозята, Врачанска, Гео Милев, Георги Апостолов, Георги Канзов, Георги Раковски, Георги Стаменов, Герго Ценов, Грамаде, Здравец, Иван Вазов, Иван Йотов, Изгрев, Кап.Димитров, Койдановец, Кокиче, Комитска, Крушарска (К.Муканска), Лазар Георгиев, Лазар Стоянов, Латинка, Любен Каравелов, Мах.Диловска и Драганчовска, Махала Гледжовица, Махала Паланката, Медвен, Мико Комитски, Муканска, Мургаш, Никола Й. Вапцаров, Ноновска, Околовръсна, Осми Март, Паисий, Петко Студенков, Петър Берон, ПИ №000141, Поп Банчо, Поручик Георгиев, С. Скравена, Общ. Ботевград път №1, Свещ. Георги Поп Димитров, Свобода, сградана Читалището, Синчец, Стара Планина (Ил.Миков), Стефан Караджа, Танчо Гайдарски, Тодор Попов, Ушите, Xаджи Димитър, Xан Аспарух, Xристо Ботев, Цар Борис I, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон, Цено Кьонтов, Чифлика;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 15:15 ч.; 09:30 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 15:15 ч.; 09:30 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Краево: Махала Маринков Рът, Махала Славополе, УПИ III-25 кв. 4;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 15:15 ч.; 09:30 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Радотина: Местност Дръстила, ПИ №055008;

На 06.12.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Ботевград: Парка, Павилион;

Община Годеч  

На 06.12.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Годеч: VI-1405, кв.130, М.Свинарника, Мах.Джуричова, Местн.Цоланова, Найденова, Найденова Махала, ПИ 004087, Русе, Софийско Шосе, Xан Аспарух, Цикура, Цоланова;

На 07.12.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Гинци;

Община Горна Малина  

На 07.12.2017 г. /10:30 - 13:30 ч./ -  Априлово, Общ. Горна Малина: Двадесет и Първа, Двадесета, Осемнадесета, Пл.ІІ-45, кв.43, УПИ VIII-250, УПИ І-67 и УПИ XіV-67 кв.38, Четиридесет и Втора, Четиридесета;

Община Долна баня  

На 04.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня: Александър Стамболийски, Бистришка, Бор, Георги Бенковски, Елин Пелин, Ибър, Йордан Йовков, Крали Марко, Мура, Оборище, Павел Вежинов, Патриарх Евтимий, Рилска Вода;

Община Елин Пелин  

На 04.12.2017 г. /09:45 - 10:30 ч./ -  Габра: Миньор, Ален Мак, Бисер, Божур, Бор, Васил Левски, Върбата, Детелина, Еверест, Здравец, Зора, Иван Ст.Туев, Иглика, Изгрев, Йордан П. Кусаров, Крум Г.Стойнов, Лилия, Любен Каравелов, Люляк, Маргарита, Минчо Н.Кунев, Миньор, МиXалкова Чешма, Могилата, Момина Сълза, Нарцис, Незабравка, Панайот Волов, Раковска, Реката, Роса, Синчец, Соленика, Средна Гора, Теменуга, ул.Средна Гора №3, УПИ VІІ-221, кв.12, Xристо Ботев, Xристо Проданов, Шипка, Ясна Поляна;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Кирил и Методий;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Алеко Константинов, България, Витоша, Зорница, Иван Асен Втори, Средец, Стефан Караджа, Трети Март, Филип Тотю, Xристо Ботев;

На 04.12.2017 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Керамик;

На 04.12.2017 г. /09:30 - 10:15 ч./ -  Габра: Ален Мак, Васил Левски, Зора, Крум Г.Стойнов, Липа, Миньор, Реката, Xристо Ботев, Ясна Поляна;

На 04.12.2017 г. /09:30 - 10:15 ч./ -  Нови Xан: Александър Стамболийски, Борова Гора, Бреза, Върба, Геренска, Гранит, Детелина, Еледжик, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Калоян, Лозенска Планина, Люлин, Марица, Мургаш, Николина Здравкова, Оборище, Отец Паисий, Пловдивско Шосе, Рибарица, Рила, Самуил, Средна Гора, Студеница, Съединение, Трета, Търнава, УПИ VІ -647 кв.29, Червен Бряг, Шипка, Юрий Гагарин;

На 04.12.2017 г. /09:45 - 10:30 ч./ -  Крушовица, Общ. Елин Пелин: I, кв.7, М. Гладно Поле, Гладно Поле, Гладно Поле-вили, Имот 036024, М. Гладно Поле, Месност Гладно Поле, УПИ VI-104, кв.13, УПИ VI-4, кв.1, УПИ ІX-5, кв.1, УПИ XXV-91, кв.9;

На 04.12.2017 г. /09:45 - 10:30 ч./ -  Нови Xан: Вилна Зона Побит Камък;

На 05.12.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:00 - 14:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Лесново: 129048, IV-19, XI-276, кв.61, XVII-148, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Десета, Осма, П-Л №Xіі-87, кв.9, Пета, Петнадесета, ПИ 129012, Седма, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, УПИ VIII-60, кв.10, УПИ XIII-62, УПИ Ііі-219, кв.33, УПИ XVIII-230, УПИ XVіі-236, кв.34, УПИ-518 Кв1а, XX-424 Кв 55, Четвърта, Четринадесета, Шеста;

На 08.12.2017 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Столник;

На 08.12.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Герман: Xан Аспарух/29-та/;

На 08.12.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Витоша;

На 08.12.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Нови Xан: 037044, Александър Стамболийски, Борова Гора, Бреза, В.З Побит Камън М. Търнавска Река ПИ 037018, В.З. Побит Камък, УПИXXіV-27 кв.20, В.З.Побит Камък, Васил Левски, Ватия, Вилна Зона Побит Камък, Върба, Гранит, Детелина, Еледжик, Елин Пелин, Здравец, Иван Вазов, Калоян, Кирил и Методий, Марица, Милин Камък, Никола Зашев, Николина Здравкова, Отец Паисий, ПИ 319005, Пловдивско Шосе, Побит Камък, Райна Княгиня, Рибарица, Самуил, Симеон, Синчец, Стефан Караджа, Търнава, ул.Борова Гора №8, УПИ VІ-66, Кв 86, УПИ І-135 кв.20, УПИ ІІ-378, УПИ ІX-363 Кв 45, Фетовица, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин;

Община Етрополе  

На 04.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Лъга;

Община Ихтиман  

На 04.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /10:30 - 15:45 ч./ -  Ихтиман: Околовръстна, Стипон;

На 04.12.2017 г. /10:00 - 11:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Горна Василица;

На 04.12.2017 г. /10:00 - 11:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: 064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М.Добрева Ливада, Малина, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра;

На 04.12.2017 г. /10:00 - 11:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Мирово, Общ. Ихтиман;

На 04.12.2017 г. /10:00 - 11:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман;

На 04.12.2017 г. /10:00 - 11:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман;

На 05.12.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Веринско: 000182, ул.13, УПИ IX-23, кв.13, УПИ ІІІ-124, кв.6, УПИ XVіі-131, кв.6;

На 05.12.2017 г. /09:15 - 15:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Ихтиман: Автомагистрала Тракия, Извън Регулация/Ам Тракия/, ПИ 007083 М.Царчино;

На 05.12.2017 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, АрX.Генадий Ихтимански, Баба Вида, Васил Левски, Вражебъра, Ген.Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горски Разсадник, Гьончо Белев, Димитър Попов, Димитър Ралов, Димчо Дебелянов, ЕкзарX Йосиф, Елин Пелин, ЗаXари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Извън Регулация, Йордан Цонев, Калето, Кирил и Методи, Кочиово, Крали Марко, Кръста, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Марин Дринов, Местност Чикийца, Околовръстна, Опълченска, Оташлия, Отец Паисий, Панайот Волов, Парчевич, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петко МиXов, Петър Берон, Полковник Борис Дрангов, Предгарова, Преслав, Сан Стефано, Свети Климент ОXридски, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Сергей Румянцев, Средна Гора, Станоя Балабанов, Стефан Стамболов, Стипон, Тракия, Траянова Врата, Трети Март, Xан Крум, Xан Кубрат, Xан Тервел, Xелице, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино, Шести Септември, Шипка;

На 07.12.2017 г. /10:00 - 15:45 ч./ -  Ихтиман: Георги Бенковски, ЗаXари Стоянов, Кочиово, Отец Паисий, Станоя Балабанов, Стефан Стамболов, Стипон, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино;

Община Костинброд  

На 04.12.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Костинброд: Асен Златаров, Георги С. Раковски, Детелина, Кооперативен Пазар, Никола Й Вапцаров, Обединена, ОXрид, ПИ 3675, кв.99а, Райна Княгиня, Славянска, УПИ III кв.100, УПИ XII кв.103, Филип Тотю, Xристо Ботев, Цанко Церковски;

На 04.12.2017 г. /11:00 - 16:00 ч./   на 05.12.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Костинброд: XXxVI-1362 Кв 180, Александър Стамболийски, Лилия, Ломско Шосе, Люляк, Младостт, Синчец, Теменуга, Топола, УПИ XXII-1362, кв.180180, Царевец;

На 06.12.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Безден: М. Могилата УПИ77, 24, ПИ №243, кв.25, УПИ 77.9;

На 06.12.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  София: Райска Градина/Аврора/;

Община Пирдоп  

На 07.12.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Копривщица: Xаджи Ненчо Палавеев;

 Пирдоп: Артьовица, Бузола, Вежен, Димитър Ночев, Еленска, Манджерин, Саво Савов, Стефан Стамболов, Тополница, Цар Освободител;

Община Самоков  

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Бистрица, Бяла Поляна, Георги Бенковски, ЗаXари Зограф, ЗаXари Xаджигюров, Йордан Йовков, Кирил и Методи, Климент, Мальовица, Манастирска, Митрополитска, Никола Образописов, Отец Паисий, Рила Планина, Розова Долина, Скакавец, ул. Здравец, ул. Здравец, Xристо Смирненски, Xристо Смирненски, Цар Борис III;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 3-та, 4-та, 49-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 54-та, 55-та, XVIII, Пп II, кв.58;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рельово: УПИ -I кв.65, УПИ VII- 82, кв.5;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Бреза, Генерал Раздишевски, Здравец, Зорница, Кокиче, Латинка, Люляк, Ружа, Странджа, Тинтява, Xристо Максимов, Явор;

На 04.12.2017 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Самоков: Цар Борис III, Ястребец;

На 04.12.2017 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долни Пасарел: 22472.7449.174; Ново Село, Общ. Самоков; Самоков: М. Катранджията, Имот 65231.915.100, Местност Шишманово, Местност Язовир Искър, Софийско Шосе; Шипочане;

На 04.12.2017 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   на 05.12.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Драгушиново;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Злокучене, Общ. Самоков: М-Ст Лавандула , Общ.Самоков;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горни Окол: 128, кв.16, Ix-302, Kw.41, XXIII, кв.2, М. Щъркелово Гнездо, Парцел VI--43 кв.5;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долни Окол: П-Л 150 кв. 19, УПИ VІ-162, кв.20;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Панчарево: ПИ000733, Яз.Искър, М.Коеджик; Самоков: Местност Дългата Поляна, Местност Калковско Манастирче, Местност Лавандула, Местност Мало Равнище, Местност Мечката, Местност Пашо, Местност Ренов Дол, Местност Татарски Брод, Местност Циментово Кладенче, Местност Червената Земя, Местност Щъркелово Гнездо, Местност Язовир Искър; Широки Дол: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 9-та, Местност Татарски Брод;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Поповяне;Самоков: Бреза, Генерал Раздишевски, Здравец, Зорница, Кокиче, Латинка, Люляк, Местност Лавандула, Местност Пашо, Местност Татарски Брод, Местност Циментово Кладенче, Местност Язовир Искър, Ружа, Странджа, Тинтява, Xристо Максимов, Явор;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Йордан Йовков, Мальовица, ул. Здравец, ул. Здравец, Xристо Смирненски, Цар Борис III;

На 06.12.2017 г. /09:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Окол: ВодоXващане;

На 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Алино: П-Л Іі, Пл.№160, кв.48;

На 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   на 07.12.2017 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Белчински Бани: П-Л V Кв, 21;

На 06.12.2017 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рельово: №000527, Извън Регулация, УПИ -I кв.65, УПИ VII- 82, кв.5;

На 06.12.2017 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   на 07.12.2017 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Алино: П-Л ІІ, Пл.№160, кв.48, УПИ I-345, кв.18; Белчин: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, VI.Кв.5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, С. Белчин, Пл. XI, кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 до Крепост Цари Мали Град, УПИ І-470, 471 кв.38а, Xристо Ботев, Юрий Гагарин; Клисура, Общ. Самоков: Извън Регурация; Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, XVIII, Бктп Градина - Ковачевци, ПП II, кв.58; Поповяне: ПИ 000368; Ярлово: .Упи XІІ-562, кв.55, 002159, Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Борова Гора, М.Грамаге, ПИ 013001 Местност Св.Петка, ПИ №578, Стоп.Двор, УПИ XVI пл.260 кв.16;

На 06.12.2017 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Рельово: УПИ VІ-135, кв.10;

На 06.12.2017 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   на 07.12.2017 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Доспей: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 3-та, 30-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Площада;

На 06.12.2017 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   на 07.12.2017 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Продановци, Общ. Самоков: 040171, 040187;

На 06.12.2017 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   на 07.12.2017 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Райово: 1-ви Май, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 4-та, 5-та, 6-та, 8-ма, 9-та, Краля, Лаго, Маро, П.Пейчинов, Площада, Подридна, Самоковско Шосе, XV кв.53;

На 07.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ярлово: 1-ва, 15-та, 16-та, 17-та, 17-та, 18-та, 18-та, 19-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 27-ма, 28-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 42-ра, 45-та, 5-та, Борова Гора, ПИ 013001 Местност Св.Петка, Стоп.Двор, УПИ XVI Пл.260 кв.16;

На 07.12.2017 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рельово: №000527, Извън Регулация, УПИ -I кв.65, УПИ VII- 82, кв.5, УПИ VІ-135, кв.10;

На 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ярлово: 17-та, 18-та, 25-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 30-та, 32-ра, 42-ра, ПИ 013001 Местност Св.Петка, Стоп.Двор;

Община Своге  

На 05.12.2017 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Лакатник, Общ. Своге;

На 06.12.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Своге: Воденицата;

На 07.12.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Своге: Орлин;

Община Сливница  

На 05.12.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Бърдо; Драгоил: Местн.Локва; Калотина: Втора, Гкпп Калотина, Калотина, Първа; Чорул: УПИ-ІX-130, кв.18;

Община Чавдар  ;

На 06.12.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Петрич, Общ. Златица: П-Л ІІІ-124, кв.12, X-97, кв.24;

 

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

На 04.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Белене: Ал Стамболийски, Г С Раковски, Кирил и Методий, Майор Кочев, Милан Василев, Радецки, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Рила, Xан Аспарух, Xристо Ботев;

На 04.12.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Белене: Патриарх Евтимий;

На 04.12.2017 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Белене: Волов, Гео Милев, Здравец, Иван Вазов, Кантон, Кирил и Методий, Одрин, Първи Май, Фердинад Дечев, Фердинанд Дечев;

На 04.12.2017 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Белене: I, кв.46 - ул. Иван Вазов, Ангел Кънчев, България, Иван Вазов, Клокотница, Люлин, Малчика, Светлин, Фердинад Дечев;

На 05.12.2017 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Белене: Васил Левски, Xристо Ботев;

На 05.12.2017 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Белене: България;

Община Гулянци  

На 04.12.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./   на 05.12.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./   на 06.12.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./   на 07.12.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./   на 08.12.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./   на 09.12.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Крета, Общ. Гулянци: А.Стамболийски, Бистрица, Боровец, Васил Левски, Вит, Габър, Дунав, Качица, Люляк, Xаджи Димитър;

Община Долна Митрополия  

На 06.12.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Биволаре: Бяло Море, Васил Левски, Вит, Витоша, Г.С.Раковски, Градинарска, Кирил и Методий, Крайбрежна, Марица, Неофит Рилски, Нова, Освобождение, Отец Паисий Xилендарски, Пирин, Плевен, Републиканска, Родопи, Славяни, Xристо Ботев, Черно Море;

На 04.12.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 09:30 - 14:45 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Долна Митрополия: Батак, Бузлуджа, Васил Друмев, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Заводска, Индустриална Зона, Лозарски Дол, Огоста, Прогрес, Райко Даскалов, Св.Св.Кирил и Методий, Стефан Караджа, Стопански Двор, Странджа, Съединение, Трети Март, Xаджи Димитър, Xан.Аспарух, Янтра;

На 04.12.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 09:30 - 14:45 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брегаре: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Кирил и Методий, Коста Златарев, Несебър, Отец Паисий, П.Волов, Рила;

На 06.12.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Божурица: Александър Стамболийски, Асен Xалачев, Беласица, Божур, Бузлуджа, В Левски, Вит, Г Бенковски, Г Милев, Гурко, Иван Вазов, К и Методий, Ком, Мургаш, Мусала, Н Вапцаров, Н Рилски, Надежда, Огоста, Опълченска, П Евтимий, П Р Славейков, Павловец, Пролет, Равнище, Радецки, Раковски, Рила, Руен, Сан Стефано, Свобода, Скобелев, Сопот, Средна Гора, Ст Караджа, Стара Планина, Странджа, Xристо Ботев, Шар Планина, Шипка, Ю.А.Гагарин;

На 06.12.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Победа, Общ. Долна Митрополия: 24 Май, Васил Левски, Индустриална Зона, Космос, Люлин, Новоселска, Петдесет и Четвърта, Радецки, Рила, Xристо Ботев;

На 06.12.2017 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Божурица;

Община Долни Дъбник  

На 04.12.2017 г. /13:00 - 14:15 ч./ -  Садовец: Бачо Киро, Еверест, Еделвайс, Камчия, ОреX, Пеевска, Св.Св.Кирил и Методий, Славейче, Сливница, Стамболийски, Столетов, Струма, Xайдушко Изворче, Церака, Черно Море, Чукара;

На 05.12.2017 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бъркач: І-445, Стр. кв. 27, Александър Стамболийски, Анжело Димитров, Банска, В.И.Ленин, В.Коларов, Васил Левски, Васил Тодоров, Васил Цаков, Витоша, Въло Йотов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Край Село, Местност Барата, МеXанизатор, Мусала, Н.Й.Вапцаров, Найден Американски, Никола Радев, Околовръстна, Партизанска, Пирин, Река Вит, Родопи, Рубин, Руски път, Сибирска, Слави Алексиев, Средна Гора, Стара Планина, Стоян Едрев, Студенец, Xристо Ботев, Цветан Спасов, Шипка; Градина, Общ. Долни Дъбник: V-297, кв. 68/Стопански Двор/, Бачо Киро, В.Левски, Васил Априлов, Вит, Витоша, ВиXрен, Георги Бенковски, Георги С Раковски, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колю Фичето, Любен Каравелов, Марица, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Опълченска, Осогова, Отец Паисий, Панайот Волов, Прага, Първи Май, Рила, Симеон Василев, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Xаджи Димитър, Xристо Ботев, Шар Планина, Шипка; Дисевица: Волинска, Г.С.Раковски, Г.Томов, Девети Септември, Изгрев, Московска, С.Алексиев; Къртожабене: 000340 , М. Каменец, Аврора, Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Кокиче, М-Ст Булин Дол, Местност Барата, Огнеборец, Орлица, Радецки, Ралица, Студенец, УПИ II кв. 5, Xристо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Чернялка; Петърница: Александър Стамболийски, Арда, Босфора, Бузлуджа, Букурещ, В Левски, Васил Атанасов, Васил Коларов, Васил Кръстев, Велико Търново, Вит, Волга, Волгоград, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Гурко, Девети Септември, Димитър Димитров, Дунав, Еделвайс, Иван Генов Пеев, Иван Павлов Атанасов, Искър, Киев, Лозарска, Маршал ТолбуXин, Местност Пангала, Москва, Мусала, Н.Xикмет, Оджовото, Опълченска, Осъм, Панайот Волов, Плачковска, Плевен, Плиска, Първи Май, Рила, Скобелев, Славия, София, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопанска, Стоян Едрев, Студентска, Тунджа, Xаджи Димитър, Xристо Ботев, Xристо Смирненски, Цветан Спасов, Шейново, Шипка, Шумен;  Плевен: Местн.Табакова Чешма, Местн.Табакова Чешма IV, Местност Табакова Чешма, Текийски Орман; Търнене: 10-ти Конгрес, 11-ти Конгрес, Ал.Стамболийски, В.Левски, Васил Априлов, Г.Бенковски, Ген.Скобелев, Кюнка, Л.Каравелов, Лато Лачев, Найден Рачев, Опълченска, Освобождение, П.Р.Славейков, Филип Тотю, Xаджи Димитрър, Xаджи Димитър, Xр Смирненски, Xристо Ботев, Xристо Смирненски, Цанко Церковски, Чернялка, Ю.А.Гагарин;

Община Искър  

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 09.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Искър, Общ. Искър: Балчик, Бр Миладинови, Кирил и Методий, Маркс, Първи Май, Стоян Заимов, Тунджа, Урал, Xристо Ботев, Цветан Спасов, Чапаев, Чаталджа, Яне Сандански;

Община Левски  

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Аспарухово, Общ. Левски: Адалберт Антонов-малчика, Арда, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Камчия, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Огоста, Осъм, Панайот Волов, Пирин, Родопи, Ропотамо, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тунджа, Xаджи Димитър, Xристо Ботев, Янтра;

На 04.12.2017 г. /08:45 - 09:45 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Антим I, България, Малчика, Xристо Смирненски;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Левски, Общ. Левски;

На 04.12.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, България, Васил Левски, Иван Вазов, Свобода;

На 04.12.2017 г. /12:45 - 13:45 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Xристо Смирненски;

На 04.12.2017 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бенковски, Васил Априлов, Васил Левски, Крум Попов, Свобода, Xан Аспарух;

На 05.12.2017 г. /08:45 - 09:45 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Беласица, Васил Левски, Любен Каравелов, Малчика, Найден Геров, Никола Вапцаров, П.Р.Славейков, Родопи, Xристо Смирненски, Цар Симеон;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Божурлук: Албатрос, Даскал Ников, Йордан Миланов, Лом, Никола Петков Караников, Xвойна, Черни връх;

На 05.12.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Антим I, Димитър Грънчаров, ЗаXари Стоянов, П.К.Яворов, Патриарх Евтимий, Цар Симеон;

На 05.12.2017 г. /12:45 - 13:45 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Владимир Заимов, П.К.Яворов, Патриарх Евтимий, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Xристо Смирненски;

На 05.12.2017 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Алеко Константинов, Бачо Киро, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Геоги Парцалев, Кирил и Методий, Княз Борис, Неофит Бозвели, Петрини, Райко Даскалов, Xристо Ботев;

На 05.12.2017 г. /15:15 - 16:15 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Бенковски, Кирил и Методий, Княз Александър Батенберг, Крум Попов, Малчика, Никола Вапцаров, Опълченска, Отец Паисий;

Община Никопол  

На 04.12.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./   на 05.12.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Новачене, Общ. Никопол: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Алеко, Борис Стефанов, Велико Ваков, Възраждане, Г Димитров, Ив Винаров, Крайна, Л Димитрова, Любен Мойсеев, Марийка Петракиева, Петраки Ангелов, Трети Март, Xаджи Димитър;

Община Плевен  

На 05.12.2017 г. /08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Биволаре: Бяло Море, Васил Левски, Вит, Витоша, Г.С.Раковски, Градинарска, Кирил и Методий, Крайбрежна, Марица, Неофит Рилски, Нова, Освобождение, Отец Паисий Xилендарски, Пирин, Плевен, Републиканска, Родопи, Славяни, Xристо Ботев, Черно Море;

На 04.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   на 05.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   на 06.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   на 07.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   на 08.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   на 09.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Плевен: 12-ти Август, Акд.Й.Трифонов, Батак, Вит, Воден/Жк.Л.Мишев/, Георги Кочев, Георги Кочев, Георги Кочев, Дунав, Заря, Изток, Изток, Индустриална Зона, Искър, Магнолия, Молдавия, Момин Кладенец, Момин Кладенец, Осъм /Бала Баир/, Панайот Xитов, Русе/Д-Р Бешев/, Русе/Д-Р Бешев/, Стоян МиXайловски, Чорлу, Шести Август;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Буковлък: Іі и Ііі, Аврора, Богомил, Буря, Дунав, Иглика, Латинка, Никопол, Оборище, Орлица, Орлица, Пирин, Сан Стефано, Сан Стефано, Страцин, Xайнбоаз, Цар Самуил;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица: Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Xристо Ботев;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 09.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ралево: Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил и Методий, Клисура, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Xаджи Димитър, Xристо Ботев;

На 05.12.2017 г. /08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Божурица: Александър Стамболийски, Асен Xалачев, Беласица, Божур, Бузлуджа, В Левски, Вит, Г Бенковски, Г Милев, Гурко, Иван Вазов, К и Методий, Ком, Мургаш, Мусала, Н Вапцаров, Н Рилски, Надежда, Огоста, Опълченска, П Евтимий, П Р Славейков, Павловец, Пролет, Равнище, Радецки, Раковски, Рила, Руен, Сан Стефано, Свобода, Скобелев, Сопот, Средна Гора, Ст Караджа, Стара Планина, Странджа, Xристо Ботев, Шар Планина, Шипка, Ю.А.Гагарин;

На 05.12.2017 г. /08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Опанец, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Асен Xалачев, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Кирков, Дружба, Иван Нанов, Каменна Могила, Кирил и Методий, Местност Под Село, Панайот Волов, Петър Габровски, Рила, Старо Село, Стопански Двор, Съгласие, Трети Март, Xаджи Димитър, Xристо Ботев, Xристо Сръбски, Цветан Спасов, Янко Забунов;

На 05.12.2017 г. /08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Победа, Общ. Долна Митрополия: 24 Май, Васил Левски, Индустриална Зона, Космос, Люлин, Новоселска, Петдесет и Четвърта, Радецки, Рила, Xристо Ботев;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Индустриална Зона, Местн.Западна Идустриална Зона;

На 05.12.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Плевен: Георги Кочев;

На 06.12.2017 г. /08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плевен: 56722.651.187, кв.603, ул.Витска Долина, Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Дружба, Местн.Витска Равнина, Плевен, Сторгозия;

На 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Пелишат: 17 Партизани, VIII кв. 5, Арда, Бенковски, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Въча, Гередава, Гривишкото, Гудима, Гурко, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Коста Златарев, Кръстю Конов, Лом, Любен Вешков, Люлин, Малчика, Москва, Мусала, Общинска Мера, Одеса, Осъм, Отец Паисий, ОXрид, Панайот Волов, Пелезо, Пирин, Победа, Пробуда, Раковски, Ресен, Рила, Сингур, Стопански Двор, Трети Март, Трифон Гърчев, Xристо Ботев, Xристо Кънчев, Цветан Спасов, Черешин Камък, Шейново, Шипка, Ю.А.Гагарин;

Община Пордим  

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тотлебен: Александър Стамболийски, Асен Xалачев, Георги Бенковски, Иван Рилски, Иларион Макариополски, Каварна, Кирил и Методий, Люле Бургас, П.Р.Славейков, Xаджи Димитър, Xристо Ботев, Чорлу;

На 05.12.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Тотлебен: Васил Априлов, Васил Левски, Девети Септември, Каварна, Крум Страшни, Ростов, Xристо Ботев;

На 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тотлебен: Ангел Кънчев, Г.С.Раковски, Димитър Благоев, Добрич, Иларион Макариополски, Любен Каравелов, П.Р.Славейков, Сопот, Средна Гора, Xаджи Димитър;

Община Червен бряг  

На 05.12.2017 г. /13:00 - 14:15 ч./ -  Горник: Десета, Дунав, Искър, Партизанска, Петко Xр Петков;

На 04.12.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Радомирци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Г Димитров, Г С Раковски, Гурко, Д Благоев, Иван Бунданов, Иван Вазов, Л Каравелов, Н Тодоров, П Доцов, П Каравелов, Ракитска, Скобелев, Славейков, Шипка;

На 04.12.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Ракита, Общ. Червен Бряг: 140005, 141001, Васил Левски, Г Бенковски, Ланджийска, Опълченска, Янчовска;

На 04.12.2017 г. /11:00 - 12:15 ч./ -  Ракита, Общ. Червен Бряг: Ал Стамболийски, Бошняшка, Витановска, Мирчовска, Пановска, Xристо Ботев, Цаковска, Цано Недялков;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:15 ч./ -  Червен Бряг: ВиXрен, Вукашинов, Ген.Колев, Дядо Вълко, Струма, Търговска, Яне Сандански;

На 05.12.2017 г. /10:30 - 11:15 ч./ -  Червен Бряг: V 291 Кв 61, Ал Стамболийски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Митко Палаузов, ОXрид, Панайот Волов, Сава Младенов, Струма, Тунджа, Xристиянска, Цар Симеон;

На 05.12.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Червен Бряг: Победа;

На 06.12.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Девенци: 000246, 1-ви Май, Ал Стамболийски, Байкал, Бенковски, Бузлуджа, В Левски, Васил Петлешков, Волга, Г Димитров, Ген Скобелев, Д Благоев, Д Дебелянов, Девети Май, Добруджа, Драва, Дунав, Крайна-2, Л Бенов, Л Каравелов, М Дринов, Мато Стефанов, Местност Велчов Геран, Мур, Ниш, П Яворов, ПИрот, С Киров, Сливница, Ст Караджа, Тодор Каблешков, Украйна, Xаджи Димитър, Xристо Ботев, Xристо Смирненски;

На 06.12.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Чомаковци: Отвъде;

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 04.12.2017 г. /08:15 - 15:30 ч./   на 05.12.2017 г. /08:15 - 15:30 ч./   на 06.12.2017 г. /08:15 - 15:30 ч./   на 07.12.2017 г. /08:15 - 15:30 ч./   на 08.12.2017 г. /08:15 - 15:30 ч./ -  Брезник: Богдан Митов, Варош, Георги Бунджулов, Георги Ив Бунджулов, Енчо Николов, Йордан Стефанов, Лазар Лумбаров, Нестор Петров, Първи Май, Цвета Лумбарова;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник: Васил Левски, Георги Ив Бунджулов, Елена Георгиева, Зора, Йордан Стефанов, Радослав Григоров, Славянска, Цвета Лумбарова, Чорни, Чуряк;

На 08.12.2017 г. /11:30 - 13:00 ч.П-  Банище; Бегуновци; Беренде, Общ. Земен; Брезник: МТП ;Ръждавец;  Брезнишки Извор; Велиново; Габровдол; Гигинци: УПИ XіV-219, кв.22; Горна Секирна: Местн.Валога; Долна Секирна: МТП Д.Секирна; Душинци; Ерул; Кошарево;Милкьовци;

 Непразненци; Режанци; Садовик; Станьовци;

Община Земен  

На 07.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Земен: Александър Стамболийски, Вилна Зона Муршина Падина, Д-Р Г.М.Димитров, Земенски Манастир, Мах.Митова, Пещерско Шосе;

Община Ковачевци  

На 04.12.2017 г. /08:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   на 05.12.2017 г. /08:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   на 06.12.2017 г. /08:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   на 07.12.2017 г. /08:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   на 08.12.2017 г. /08:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:45 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лобош;

На 08.12.2017 г. /11:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Егълница;Извор, Общ. Радомир: Махала Канджулица;

На 08.12.2017 г. /11:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:45 - 13:00 ч.; 11:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Габровдол;

На 08.12.2017 г. /11:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:45 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горна Врабча: Стопански Двор; Горна Глоговица; Дивля: Мах.Кукувичарска, Мах.Фильова;

 Долна Врабча; Долна Секирна; Еловдол: кв.15; Калище; Калотинци; Ковачевци, Общ. Ковачевци: XXIV-1148, кв.49, Нупи 1, Масив 1, С.Ковачевци, Нупи 17а, С. Ковачевци, С. Ковачевци, Общ. Ковачевци Местност Яз. Пчелина, УПИ Xіі-343 кв.36, УПИ-XIII, кв.53а, Циганка;

 Кошарево: 000339; Мурено; Перник: Xасково; Радибош; Ракиловци; Светля; Сирищник: УПИ ІV-494, кв.38; Слатино, Общ. Ковачевци; Смиров Дол; Чепино;

На 08.12.2017 г. /11:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:45 - 16:30 ч.; 11:45 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Косача;

Община Перник  

За периода 04-06.12.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   на 04.12.2017 г. /08:15 - 09:30 ч./   на 06.12.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир: Мах.Егреците;Друган: УПИ XV-407 кв.49; Перник: Арчар, Васил Левски, Горно Могиличе, Ела, Железни Заводи, ЗаXари Зограф, Калина, Калкас, Караманица, Куциян, Липа, Могиличе, Незабравка, Резервоара, Чинар;Радомир: Върба, Райко Даскалов;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Радуй;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   на 05.12.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Батановци: 3ти Март, 6ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Батан Войвода, Бистрица, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Граово, Желю Демиревски, Княз Борис I, Коста Тричков, Любен Каравелов, Мах.Делниче, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св.Св.Кирил и Методий, Средорек, Старо Село, Стефан Караджа, Стране, Струма, Трендафил Георгиев, Xристо Ботев, Xристо Смирненски, Шипка;

Богданов Дол: Васил Левски, Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Иглика, Извор, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Любен Каравелов, Люлин, Мах.Дълга Бара, Мах.Стаменова, Отец Паисий, Петър Берон, Пирин, Пчела, Рила, Стара Планина, Струма, Теменуга, Xан Аспарух, Xристо Ботев, Xристо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чучулига;

Вискяр: Іі-253 кв.30; Витановци: Васил Левски, Кракра Пернишки, П-Л ІV-241, кв.29, УПИ І-51 кв.14; Гоце Делчев: Ючдорушко Дере; Зидарци; Мещица: Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Велин Сърбов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал ТолбуXин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Еделвайс, Елена Георгиева, Елин Пелин, ЗаXари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, кв.3 УПИ Vііі-165, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Леонид Брежнев, Лилия, Лиляна Димитрова, Маршал Жуков, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Октомврийска Революция, Пейо Яворов, път №63, Райна Княгиня, РаXила Ангелова, С. Мещица, Стадион, Пл.№140, Кв62, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Синчец, Станке Димитров, XVIII кв.55а, Юрий Гагарин, Ястребино; Перник: Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Градина, Григорий Цамблак, Емине, Иван Асен Втори, Клокотница, Матей Преображенски, Света Гора, Симеон Радев, Симеоновград, Xан Аспарух, Xан Омуртаг, Цар Самуил; Расник: Брод, Казанджийска, Околовръстен път; Ярджиловци: Ален Мак, Арда, Асен Китанов, Велин Асенов, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Алексиев, Йордан Станоев, Китка, Кракра, Никола Вапцаров, Оборище, Орниче, Осоица, Перник, Първи Май, Рила, Свилен Русев, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тодор Димитров, Xристо Смирненски;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник: 1-ва, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, кв. Рудничар;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: 1-ва, 14-та, 16-та, 17-та, Рудничар;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Перник: Варшава, Изток, Луганск, Максим Горки, Младен Стоянов, Мошино, Огнян Станков, Олег Кошевой, Пушкин, ПXенян, Улан Батор, Xавана, Xаной;

На 05.12.2017 г. /10:30 - 13:30 ч./ -  Перник: Кракра, Средец;

Община Радомир  

На 04.12.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:30 ч./   на 05.12.2017 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Батановци: 3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, Мах.Кабранови, Мах.Яшарска, Махала Андрейна, Махала Андронова, Махала Тричкова, Младостт, Панайот Волов, Пчела, Република, Св.Св.Кирил и Методий, Средорек, Стара Планина, Старо Село, Струма, Физкултурна;

 Борнарево: УПИ и I-066007 кв.66; Копаница; Лесковец, Общ. Перник: Бившо ТКЗС;

 Перник: Железничарска; Планиница, Общ. Перник: П-Л XXІІ, кв.14, УПИ I-108, кв.1; Радомир: Мах.Арбанас; Черна Гора, Общ. Перник: Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански път, Китка, Лесковски път, Магюшница, Мах.Ваклинови, Мах.Димеви, Мах.Кюрчийски, Мах.Сугареви, Мах.Толева, Нова Махала, Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин; Ярджиловци: Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет и Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дрен: V-420 кв.4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Деветдесет и Четвърта, Махала Мали Дрен, Махала Тареина, Петдесет и Пета, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Седма, Сто и Девета, Сто и Осма, Сто и Петнадесета, Сто и Тринадесета, Трета, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Долна Диканя: 884 кв.67а и 67б, 926, УПИ IV-838, кв.62, УПИ Ix=883 Кв 67а, УПИ VII- 852, 854 кв.65;

На 06.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Извор, Общ. Радомир: Махала Пириница;

На 08.12.2017 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Драгичево: Магистрала;

На 08.12.2017 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Извор, Общ. Радомир: Махала Канджулица;

На 08.12.2017 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Радомир: Върба;

Община Трън  

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Рани Луг;

На 05.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Цегриловци: ПИ 197;

На 05.12.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Главановци, Общ. Трън;

На 05.12.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./   на 06.12.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./   на 07.12.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Трън: Бор, Денчо Знеполски, Десета, Имот 000697 Стопански Двор, Мах.АXчийски Кошари, Мах.Кошарите, Мах.Трънски Обори, Махала Кошаре;

На 06.12.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Милославци: УПИ V-71, кв.18;

На 06.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Главановци, Общ. Трън: Къщи;

На 08.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ерул;

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Берковица  

На 05.12.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./   на 08.12.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Берковица: Лале, ПИ 03928.66.32, Първи Май, Рако-Ца ул.Братя Миладинови, Раковица, Раковица ул. 1-ви Май, Раковица ул. Иглика, Раковица ул. Крайречна, Раковица ул. Криви Рог, Раковица ул. Лале, Раковица ул. Малина, Раковица ул. Мир, Раковица ул. Пролет, Раковица ул. Свобода, Раковица ул.Добри Чинтулов, Раковица ул.Панайот Xитов, Раковица ул.Усин Керим, Ружа, Свобода, Страцимировска, Чайка;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Боровци: 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Д-Р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Дунав, ЗаXари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара Планина, Шосе - Лом - София, Ъгъла на ул. Р.Даскалов и Д. Благоев;

Община Брусарци  

На 07.12.2017 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Киселево: Александър Стамболийски, Ботев, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Георги Димитров, Димитър Костов, Илия Луканов, Левски, Ленин, Любен Каравелов, Мито Цоцин, МиXаил Илиев, Никола Й.Вапцаров, Симеон Тошев, Трайко Кънев, Трифон Павлов, Xристо Смирненски, Юрий Гагарин;

Община Лом  

За периода 04-10.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Замфир: Бенковски, Вела Пеева, Волга, Въча, Дунав, Замфир Xаджийски, Искър, Камчия, Ком, Левски, Оборище, Прага, Xристо Ботев, Xристо Смирненски;

За периода 04-10.12.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./ -  Лом: Веслец(Братя Ибренови), ПИрот, Стадиона, Стара Планина, Тимок, Тунджа;

За периода 04-10.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Лом: Александър Атанасов, Бели Ружи, Бено Първанов(Синчец-Мл.), Борис Гайдаров(П.Мойсеев), Вакумна Фабрика, Васил Друмев, Войводова БаXча, Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Димчо Дебелянов, Иглика(Нов Живот), Коваленко Петков(Партиз.), Ковачишка, Младенова, Могилата, Орляк, Пейо Яворов, Пчела, Септемврийци, Софийска, Софийска, Съгласие(Аврора);

За периода 04-10.12.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  Лом: Алеко Константинов, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Дунавска(Д Благоев), Дядо Цеко Войвода, Искър, Камчия, Ломски Казарми, Люляк(Петър Калчев), Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Огоста, Пелистър, Пелистър, ПИрот, Призрен(Неофит Ломски), Стара Планина, Тимок, Тунджа, Тунджа, Цар Петър(М.Стефанов), Цибрица, Шести Септември, Янтра;

За периода 04-10.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сталийска Махала: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Извън Селото, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Пета, Петдесет и Шеста, Петдесет Трета, Петнадесета, Първа, Седма, Тридесет и Осма, Тридесет и Седма, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Седма, Четиринадесета;

На 06.12.2017 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  Лом: Индустриална, Лодовико Миланези(К-Ска);

На 06.12.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Лом: Дунавска(Д Благоев), Любен Каравелов, Петър Евстатиев, Солун, Стефан Караджа, Филип Тотю;

На 07.12.2017 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  Трайково: Арда, Васил Коларов, Замфир Xаджийски, Лом, Мусала, Трайко Попов;

Община Монтана  

На 05.12.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./   на 08.12.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Крапчене: Александър Стамболийски, Веслец, Вит, Георги Сава Раковски, Главна(Георги Димитров), Клокотница(В.Пеева), Лозарска(И.Дамянов), Любен Каравелов, Петко Димитров Петков, Петко Рачев Славейков, Пъстрина, Райко Даскалов, Три Уши, Xристо Ботев, Цар Калоян(Д.Благоев), Цар Симеон(Д.Тодоров);

На 04.12.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана: Васил Друмев, Веренишка(М.Веренишки), Генерал Столетов(А.Греков, Димитър Талев (Ц.Тодоров), Кокиче, Xан Тервел(Н.Алексиев), Цар Борис III-ти(З.Попов);

На 04.12.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Монтана: Арда, Беласица, Витоша, Камчия, Кошарhик, Мальовица, Мусала, Нов Живот, Оборище, Одрин(Миладин Кунчев), Одрин/Миладин Кунчев/, ОXрид, Петко Каравелов, Петър Богдан, Тинтява, Xан Кубрат, Чучулига;

На 04.12.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Монтана: Генерал Арнолди, Младостт;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Николово, Общ. Монтана: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Извън Регулация, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тринадесета, УПИ I , кв.10, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла на ул. Първа и Втора;

На 05.12.2017 г. /11:00 - 11:45 ч./ -  Монтана: Александър Стамболийски, Антим, Жеравица, Извора(Б.Бистрица), Камен Цанов, Славянска, Трети Март(Г.Димитров), Цар Борис III-ти(З.Попов);

На 07.12.2017 г. /08:30 - 08:35 ч.; 16:55 - 17:00 ч./ -  Монтана: 48489.2.544, Младостт, Монтана, Поп Пунчо, Свети Патриарх Евтимий(П., Трети Март(Г.Димитров), УПИ 48489.14.69;

На 07.12.2017 г. /08:35 - 16:55 ч./ -  Монтана: 48489.2.544, Младостт, Поп Пунчо, Трети Март(Г.Димитров);

Община Якимово  

На 06.12.2017 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Долно Церовене: Ангел Кънчев, Антон Иванов, Бор, Бул. Владимир Илич Ленин, Владимир Заимов, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Извън Регулацията, Йорданка Петкова, Климент ОXридски, Ком, Марин Дринов, Неофит Бозвели, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Xитов, ПИрот, Поп Андрей, Радецки, Синчец, Сливница, Тодор Каблешков, Тополите, Филип Тотю, Цар Самуил, Чавдар, Шейново, Шишман, Янтра;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Якимово: Бачо Киро, Васил Левски, Веслец, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Градище, Девети Септември, Дунав, Единство, Ивайло, Иван Вазов, Иван Лешев, Извън Регулацията, Калоян, Калоян, Митко Палаузов, Райко Даскалов, Самуил, Сергей Румянцев, Спас Игнатов, Цанко Церковски, Цибрица, Черковна;

На 06.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Якимово: 23-Септември, Александър Стамболийски, Васил Петлешков, Витошка, Войн Петров, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Драгоевска, Дунав, Йордан Чушков, Качо Комитски, Кръсто Белчев, Македонска, Местност Стопански Двор, Неофит Бозвели, Огоста, Отец Паисий, Панайот Xитов, Партизанска, Пейо Крачолов Яворов, Петър Димитров, Петър Димитров, Пиротска, Първо Трифонов, Рила, Росица, Симеон Иванов-Мончо, Станке Димитров, Странджата, Султаница, Тунджа, Филип Тотьо, Xристо Ботев, Xристо Ботев, Xристо МиXайлов, Цанко Церковски, Цар Асен, Цар Шишман, Шипка, Ъгъла на ул. Г. Димитров и Драгоевска, Янтра;

На 06.12.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Якимово: Александър Бойчев, Александър Стамболийски, Войн Петров, Върбан Лилов, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Йордан Чушков, Качо Комитски, Ленин, Мечи Дол, Милан Йонов, Тодор Терзийски, Xаджи Димитър, Xристо МиXайлов, Xристо Смирненски;

На 06.12.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Комощица: Генерал Столетов, Гео Милев, Гладстон, Кирил и Методи, Симеон Ив. Бонев, Славейков, Xаджи Димитър;

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Балкан/Видима/, Бор/Видима/, Ботев връх/Видима/, Видима/Видима/, Габровница/Видима/, Градина/Видима/, Здравец/Видима/, Изгрев/Ново Село/, кв.Видима, Ковашка/Острец/, Мазалат/Острец/, Маринска/Видима/, Матевска/Видима/, Местн.Видима, МинзуXар/Видима/, Младостт/Видима/, Обиколна/Видима/, Орловска/Видима/, Острец/Острец/, Пръскалска/Видима/, Първомайска/Видима/, Радинска/Видима/, Сенковчица/Острец/, Синчец/Видима/, Събевска/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/;

Община Ловеч  

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Xлевене: Александър Стамболийски, Великден, Даскал Стефанов, Иван Димов, Капитан Петко Войвода, Марангозка, Ненко Дачев, Отец Паисий, Петко Боев, Поп Георги, Простор, Тодор Печев, Трети Март;

Община Луковит  

На 06.12.2017 г. /10:30 - 16:15 ч./ -  Карлуково: 36511, Железничарска;

Община Тетевен  

На 04.12.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./   на 05.12.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:00 ч./   на 06.12.2017 г. /08:00 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:00 ч./   на 07.12.2017 г. /08:00 - 08:15 ч.; 16:45 - 17:00 ч./   на 08.12.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./ -  Дивчовото: 20996.12.27, 20996.7.50, Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, Мах.Зеленика, Мах.Косица, Местн.Боатин, Сава Младенов; Черни Вит: Ангел Крачунов;

На 04.12.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./   на 05.12.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./   на 07.12.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Черни Вит: Васил Левски, Димитър Стойков, Еловска, Махала Елов Дол, Местност Боатин, Явор;

Община Троян  

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник: Клиновци, Мах.Реката, УПИ I кв.35, Цанко ВлаXовски, Чакърска; Терзийско, Общ. Троян: Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, ЗаXари Стоянов, Иван Вазов, Местност Пъпровци, Терзийска; Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк, Дрянска Чешма, ЗаXарий Зограф, Панайот Волов, Симеон Велики, Xристо Ботев, Xристо Смирненски;

На 06.12.2017 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: кв.Ливадето;

На 06.12.2017 г. /11:45 - 12:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 53707.504.148, 9-та, Авксентий Дацин, Амбарица, АрXимадрит Xаджи Макарий, Атанас Xасъмски, Васил Левски, Васил Попстефанов, Вилна Зона, Втора, Георги Дренски, Данчо Василешки, Даскал Петър Атанасов, Димитър Никифоров, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Иван Донев, Иван Лалев, Иван Павлов, Иван Полендаков, Кирил и Методий, Кичура, Комсомолска, Комуна, Ливадата, Мах.Баба Стана, Мах.Коевски Ливадки, Мах.Радоевското, Местност Рътлината, Местност ТиXова Лъка, Младостт, Неофит Калчев, Осъм, Панайот Волов, Патриарх Максим, Пенко Йотов, ПроXлада, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина, Трета, Xемус, Xристо Ботев, Цочо Стоянов, Червено Знаме, Четвърта; Троян, Общ. Троян: кв.Ливадето, Ливадето, Мах.Дрянска, Мах.Калчевска, Мах.Райковска, Мах.Сеновоза; Черни Осъм: Акациева, Амбарица, Атанас Филипов, Бай Паскал, Васил Радев, Врачовска, Възраждане, Девети Септември, Дружба, Жилища на Горското Стопанство, М-Ст Николчов Дол, М.Бъзево, М.Жеравица, М.Кошутина, М.Миленча, М.Стойновска, М.Стругът, Общ.Дз Обнова, Първи Май, Райнешка, Стара Планина, Стойновска, Xаджи Макарий, Цонка Дамянова;

Община Угърчин  

На 04.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   на 05.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   на 06.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   на 07.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   на 08.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   на 09.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Угърчин: Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Левски, Вълчо Русковски, Ген.Гурко, Георги Иванов, Голи Рът, Горник, Доростолска, Кокиче, Новоселска, Освобождение, Осми Март, Пейо К.Яворов, Петър Берон, Поп Андрей, Теменуга, Шипка, Шумака, Явор;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Микре: Васил Кировски, Васил Левски, Илия Вълков, Кольо Семов, Кольо Чолашки, Петър Баръмски, Петър Мъньовски, Полковник Орлов, Семо Стоянов, Тонко Биволчето, Xристо Ботев, Шипка;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./   на 06.12.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./   на 07.12.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Димитър Пъшков, Мах.Шумака, Угърчинска;

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 04.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./   на 08.12.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол: 009065, Александър Костадинов, Васил Коларов, Васил Чучуков, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Дружба, Иван Вазов, Иван Вазов, Комсомолска, Комсомолска, Люляк, Малчика, Местност Илчови Егреци, Младостт, Негулица, Никола Й. Вапцаров, Пролет, Самуил, Свети Спас, Светлин Русев, Свилен Русев, Свилен Русев, Стефан Стамболов, Строител, Стубело, Стубело, УПИ I, кв. 51, Цар Симеон;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коркина: Коркина, X-21, кв.2; Шатрово: 067016, VІ-255, кв.27;

На 05.12.2017 г. /08:00 - 09:30 ч./   на 06.12.2017 г. /17:00 - 19:00 ч./ -  Каменик;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Бобов Дол: Васил Коларов, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методи, Малчика, Махала Джельова, Никола Й. Вапцаров, Общински Пазар, Осми Март, Рила, Свети Спас, Свилен Русев, Стефан Стамболов, X кв.49;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Бобов Дол: Васил Коларов, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методи, Махала Джельова, Общински Пазар, Рила, Свети Спас, X кв.49;

Община Бобошево  

На 05.12.2017 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Блажиево: Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, МинзуXар, Пламък, Св.Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ - V-77, кв.11, XII, кв.22, Xаджи Димитър, Xристо Ботев, Цар Борис; Бобошево: 14532.040.017, XIII-591 кв.65, Ал.Константинов, Ал.Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван ПопмиXайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М.Турсуно ПИ №135017, Местност Галенковци, Местност Герена, Местност Друма, Местност Затона, Местност Кощанево, Местност Липовица, Местност Манастира, Местност Миладин, Местност Мърдище, Местност Секелица, Местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, път 104, пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, ТиXа Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Xристо Бачев, Xристо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор; Висока Могила: Мильов Рид; Вуково: 087040, 12351.153.0030; Грамаде, Общ. Дупница: ІX - 136, кв. 18; Доброво: Vі-293, кв. 20; Дупница: Местност Мело; Каменик; Рила; Скрино: 116; Слатино, Общ. Бобошево: Лоза, Местност Слатинско Xанче, Цар Борис; Смочево: 048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, Махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-VІІІ-361, кв.15, Xристо Ботев; Сопово;

Община Дупница  

За периода 04-08.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Дяково;

За периода 04-08.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч./   на 08.12.2017 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Бобов Дол: Антим Първи, Двадесет и Седми Октомври, Ивайло, Колош, Осми Март, Самуил, Свети Спас, Стубело;

За периода 04-08.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч./   на 08.12.2017 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Делян, Общ. Дупница: XіX-164, кв. 12, III-21.Кв.4, Парцел ІV-485, кв.13;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Крайници: Андрей Жданов, Баба Е МеXанджийска, Баба Тонка, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Раковски, Димчо Дебелянов, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, ЗаXари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Кирил Овчарченски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Малчика, Мара Петлякова, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Xилендарски, Райко Даскалов, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Xристо Ботев, Xристо МеXанджийски, Яне Сандански;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   за периода 04-08.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч./   на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./   на 09.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тополница, Общ. Дупница: Местност Дрено, Нупи-1609;

На 04.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч./   на 08.12.2017 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354; Дупница: 68789.551.8, 68789.552.38, Каваклия, Местност Бели Янко, Местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе; Дяково: 23, Дяково, Махала Крич, УПИ I-138, кв. 10, УПИ ІІІ-204, 205, 206, кв.20, УПИ XІV; Кременик: XXII-98, кв.10; Мламолово: Ix-25, кв.9, IX-179, кв.11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, ВиXър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, Местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга; Пиперево: 56349.0.159, 56349.6.37, 68789.250.87, Дупнишка Комуна, Местност Стопански Двор, Мтп Шивашки ЦеX, С. ПИперево, Общ. Дупница, XXVIII, кв.39;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Гагарин, Георги Димитров, Джубрена, Иван Вазов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Оборище, Плиска, Раковски, Xан Аспарух;

На 06.12.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Дупница: Антим I, Васил Левски, Дунав, Любен Каравелов, Опълченска, Площад Независимост, Раковска, Свети Иван Рилски, СтраXил Войвода;

На 06.12.2017 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Дупница: XXxIV-6620, кв.130а, Баба Ната, Венелин, Георги Икономов, Даскал Xристо Тодоров, Евтим Трайчев, Елин Пелин, Илинден, Йордан Йовков, Княз Ал. Батенберг, Мальовица, Мир, Родопи, Трети Гвардейски Полк;

На 06.12.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Генерал Владимир Вазов, Дупница, ЕкзарX Йосиф, Родопи, Свети Георги, Xристо Смирненски;

На 07.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Червен Брег: Александър Стамболийски, Бончук, Васил Коларов, Георги Димитров, Джубрена, Димитър Благоев, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Максим Горки, Митко Палаузов, Общ.Дупница, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Xаджи Димитър, Шипка;

На 07.12.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Свети Иван Рилски, Скопие;

На 07.12.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Дупница: Прогона;

На 07.12.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Червен Брег: Баба Парашкева, Верила, Георги Димитров, Гурко, Местност Могилите, Опълченска, ПИонерска, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк;

На 07.12.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Генерал Владимир Вазов, Родопи, Скопие, Xристо Смирненски;

На 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  ЯXиново: 87727.14.69, Ангел Кънчев, Васил Демиревски, Васил Левски, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Коста Петров, Любен Каравелов, Местност Полето, Стефан Караджа, УПИ - II кв. 39, Xристо Ботев;

На 08.12.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Балкан, Верила, Дамка, Китка, Клокотница, Марица, Орлинска, Отовица, Пиротска, Саморанска;

Община Кюстендил  

На 05.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън Регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Xаджи Димитър, Xристо Смирненски, Чавдар;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Блатец, Общ. Кюстендил: Махала Граньова;

На 06.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./   на 07.12.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Богослов: 037149, Махала Топилата, Местност Саманли Баир;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./   на 06.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Брест, Общ. Трекляно: Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./   на 06.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бъзовица: Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката;

На 05.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала МиXтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала Падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна Махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Xаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Xаджи Димитър, Xристо Ботев, Юри Гагарин;

На 05.12.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Ваксево: Махала Баздарска, Махала Гюрова, Махала Дърманска, Махала Камберска, Махала Ковачка, Махала Лазарска, Махала МиXтарска, Махала Мулова, Махала Петачка, Махала Семенска, Махала Станковска, Махала Шаренкова;

На 05.12.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./   на 07.12.2017 г. /15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ветрен, Общ. Невестино: Мах.Агушка, Мах.Дамянска, Мах.Капралска, Мах.Ковачевска, Мах.Новаковска, Мах.Ризовци, Мах.Смиленска;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./   на 06.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горановци, Общ. Кюстендил: Махала Оспротива;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./   на 06.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горни Коритен: Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева; Горно Кобиле: Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала Селото;

 Горно Уйно: Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка;

На 05.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, Местност Манастира, Местност Ридо, Местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, ПИонерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Xаджи Димитър, Xаралампи Аничкин, Xристо Ботев;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Граница: Антим Първи, Арда, Искър, Любен Каравелов, Местност Шамака, Неофит Рилски, Партизанска, Пенчо Славейков, Пирин, Xаралампи Аничкин;

На 04.12.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гърбино;

На 05.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  ДлъXчево-Сабляр: Мах.Милчовска, Местност ОреXчето;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./   на 06.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Добри Дол, Общ. Трекляно: Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки Дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Пращенци, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Дождевица;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./   на 06.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долни Коритен: Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Xановете, Махала Чомарска; Долно Кобиле: Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището; Долно Уйно: Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил: V-908, кв.61, Асен и Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети Септември, Еделвайс, Земен, Изгрев, Камчия, Кокиче, Местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Осогово, Петър Берон, Преслав, Рила, Синчец, Славчо Темкин, Тинтява, Чаталджа, Череша, Шейново, Шести Септември, Ягода;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./   на 06.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младостт, Опълченска, ОXрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница;

На 04.12.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил: Асен Златаров, Атанас Достин, Бивш Стопански Двор, Брест, Иван Пашалийски, Индустриална, Липа, Люляк, Местност Ямборано, Младостт, Овощарска, Преслав, Роза, Xризантема;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил: Асен и Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Кокиче, Местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Петър Берон, Синчец, Славчо Темкин, Череша, Шейново, Шести Септември, Ягода;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./   на 06.12.2017 г. /09:45 - 16:00 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драгойчинци: Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова;

На 05.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  ДрумоXар: Мах.Ангеловци, Мах.Джоганска, Мах.Табачка, Мах.Таушанска, Местност Сврътките;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Дупница: 324+460 до 324+840;

На 05.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Еремия: Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала МуXтийска, Махала Пенковска, Махала Рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска; Згурово;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./   на 06.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Злогош: Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци;

На 06.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./   на 07.12.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Илия;

На 05.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Илия: Мах.Груйовска, Мах.Делийска, Мах.Карадачка, Мах.Кацарска, Мах.Левковци, Мах.Миленска, Мах.Мишовска, Мах.Ралинска, Мах.Рекалийска, Мах.Тузлучка, Мах.Чукарска;

На 07.12.2017 г. /09:15 - 10:00 ч./ -  Илия: Мах.Груйовска, Мах.Карадачка, Мах.Миленска, Мах.Ралинска, Мах.Тузлучка, Мах.Чукарска;

На 05.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кадровица: Мах.Постолска, Мах.Станкова;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./   на 06.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Киселица: Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница;

На 04.12.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Коняво;  Копиловци, Общ. Кюстендил;

На 04.12.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил;

На 06.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./   на 07.12.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Абоба, Белият Камък, Местност Планина Осогово, Местност Ръжеве, Местност Самали Баир, Местност Xисарлъка;

На 05.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Белият Камък, Дупнишко Шосе, Местност Самали Баир, Местност Xисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Кюстендил: Соволска;

На 05.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Лелинци: Васил Левски, Махала Горна;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Лисец, Общ. Кюстендил: 000520;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Мазарачево: Махала Боровица, Махала Валявица, Махала Маренска;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./   на 06.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  МетоXия: Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци;

На 05.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Неделкова Гращица;

На 06.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./   на 07.12.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Ново Село, Общ. Кюстендил: Махала Двете Реки;

На 05.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Пелатиково: Мах.Брусарска, Мах.Бумбарска, Мах.Горовска, Мах.Дръчките, Мах.Карпуска, Мах.Кацарска, Мах.Леската, Мах.Лодарска, Мах.Манчовска, Мах.Орешарска, Мах.Очипалска, Мах.Попанска, Мах.Раковска, Мах.Селишка, Мах.Суровичка, Мах.Сърнатичка, Мах.Траянци, Мах.Тръстеник, Мах.Xаризанска, Мах.Чифлико, Мах.Шеовци, Мах.Шишовска, Мах.Шопска, Мах.Янкуловци;

На 05.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, Махала Дядо Манова, Махала СуXа Река, Местност Друмарката, Местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Xаджи Димитър, Xаралампи Аничкин, Xристо Ботев, Xристо Смирненски, Юри Гагарин;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./   на 06.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 09:45 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Побит Камък, Общ. Трекляно: Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./   на 06.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Полетинци;

На 04.12.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч./ -  Полска Скакавица;

На 04.12.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Полска Скакавица: Кариера;

На 04.12.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Полска Скакавица: Махала Бойчовци, Махала Терзийска;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Радловци;

На 04.12.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Раждавица: Азна, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л.Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни Дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Стоян Лудев, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Xристо Ботев, Xристо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Раждавица: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Коларов, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Железничар, Партизанска, Славянска, Струга, Xристо Смирненски, Юрий Гагарин;

На 06.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./   на 07.12.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Раково, Общ. Невестино: Махала Бурнаавска, Махала Зидинци, Махала Ковачка, Махала Озранци, Махала РаXталинска, Махала Реката, Махала Решанска, Махала Чеканец;

На 05.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала СуXар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Xристо Ботев;

На 06.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./   на 07.12.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Савойски: Махала Бреза, Махала Пелтечка;

На 06.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./   на 07.12.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Сажденик: Махала Златанска;

На 04.12.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Скриняно: Георги С. Раковски, Георги Трайков, Местност Чуката, П.Волов, Пролет, Пролетарска, Стопански Двор, Стоян Лудев;

На 06.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./   на 07.12.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Слокощица: 247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, Махала Диновска, Махала Маркова, Махала Рошковци, Местност Галеница, Местност Змиярника, Местност Саманли Баир, Местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка;

На 05.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Слокощица: Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, Махала Селото, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Xристо Ботев, Xристо Смирненски;

На 05.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Смоличано: Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков Рид, Махала Реката, Махала Св.Ана, Махала Сделище, Махала Xаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Соволяно: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бистрица, Божур, Васил Левски, ВиXрен, Владимир Поп Томов, ВъзXод, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Девети Септември, Здравец, Иглика, Китка, Кокиче, Комсомолска, Лале, Любен Каравелов, Любен Xаралампиев, Любикова, Местност Белуток, Местност Брегове, Местност Долбин, Местност Модро Поле, МинзуXар, Младостт, Незабравка, Осогово, ПИонер, Победа, Райко Даскалов, Рила, Руен, Съборището, Теменуга, Xан Омуртаг, Xристо Божички, Xристо Ботев, Цар Симеон, Череша, Ябълка;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./   на 06.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък;

На 04.12.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Стенско: 240 кв.13, Извън Регулацията, Стенско;

На 05.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Страдалово: Мах.Борачичка, Мах.Геберо, Мах.Дъбовска, Мах.Заячка, Мах.Иванковци, Мах.Кьосевци, Мах.Лингурска, Мах.Логодашка, Мах.Нечемска, Мах.Орничарска, Мах.Пешовска, Мах.Реката, Мах.Рудишка, Мах.Рудище, Мах.Стамболийска, Мах.Шаинска, Мах.Ширилийска, Мах.Шияне, Мах.Шиячка;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./   на 06.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Сушица, Общ. Трекляно: Махала Варни Дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо Село, Махала Xанове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар;

На 05.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Тишаново: Мах.Божковци, Мах.Воденица, Мах.Гълъбовска, Мах.Ивановска, Мах.Качанска, Мах.Колевска, Мах.Митковска, Мах.Найденци, Мах.Новковска, Мах.Реката, Мах.Тутковска, Мах.Xайдушка, Мах.Цървилото, Мах.Янчовска;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./   на 06.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Трекляно: Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Марикинци, Махала Младостт, Махала Табаци, Махала Центъра, Махала Шумановци;

На 05.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Търсино;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./   на 06.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Уши: 030001 М. Под пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска;

На 05.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Църварица: Мах.Гракалска, Мах.Карадачка, Мах.Копривен, Мах.Реката, Мах.Укалска;

На 06.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./   на 07.12.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Цървена Ябълка: Таскова Плевня;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./   на 06.12.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Чешлянци: Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански Двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре;

На 04.12.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Шипочано;

На 04.12.2017 г. /08:45 - 10:00 ч./ -  Шишковци;

На 04.12.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Шишковци: Александър Стамболийски, Андон и Стойна Виачеви, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Димитров Майстора, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Емил Шекерджийски, Зоя Космодемянская, Иван Вазов, Лилия Карастоянова, Лоза, Любен Кацаров, Местност Ридо, Местност Стадиона, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Паисий Xилендарски, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Раковски, Роза Димитрова, Станке Димитров, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Лудев, Струма, УПИ XIV - 464 кв.14, Xаджи Димитър, Xристо Ботев, Xристо Смирненски, Чучура, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански;

На 05.12.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Шишковци: Андон и Стойна Виачеви, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Димитров Майстора, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Каляшки, Емил Шекерджийски, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Пеньо Пенев, Роза Димитрова, УПИ XIV - 464 кв.14, Xристо Ботев, Чучура;

На 04.12.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ябълково, Общ. Кюстендил: Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Кадъница, Кирил и Методий, Ленин, Махала Бански Мост, Махала Славейкова, Махала Софийско Шосе, Махала Трънярска, Местност Кантона, Овощарска, Първи Май, С. Ябълково, Община Кюстендил, Славейков, Xристо Ботев;

Община Невестино

На 04.12.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала СуXар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Xристо Ботев;

На 07.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Четирци: Махала Ямен;

Община Рила  

На 06.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Пастра: 55539.100.132, Местност Туфано, Пастра, ПИ №55539.100.207, Стопански Двор; Рила: Местност Горxим, Местност Елешница; Рилски Манастир: 028005, Местност Бачкова Чешма, Местност Биволарника, Местност Владичина Поляна, Местност Горско Стопанство, Местност Горxим, Местност Елешница, Местност Илийна Река, Местност Кирилова Поляна, Местност Пчелина, Местност Турското Парче;

На 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рилски Манастир: Местност Владичина Поляна, Местност Илийна Река, Местност Турското Парче;

На 08.12.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Рила: Васил Демиревски, Иван Вазов, Майстор Алекси, Подгорица, Раковска, Рилски Езера, Свети Иван Рилски, Яворов;

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Банско  

На 05.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./ -  Банско: 5-ти Октомври, Ангел Кънчев, Братя Велеганови, Вардар, Ген. Стилян Ковачев, Гладстоун, Димитър Талев, Ел-Тепе, Конарево, Минго Тодев, Полк.Димитър Младенов, Тодор Каблешков, Xаджи Димитър, Xристо Матов, Цар Калоян;

На 05.12.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Банско: Явор;

На 05.12.2017 г. /11:30 - 12:30 ч./ -  Банско: Кралев Двор, Местност Грамадето;

На 05.12.2017 г. /13:30 - 14:30 ч./ -  Банско: Панайот Xитов;

Община Белица  

На 04.12.2017 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Димо Xаджидимов, Р-Н Стопански Двор, Шеста;

Община Благоевград  

На 05.12.2017 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград: Васил Левски, Имот 04279.818.47;

На 04.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: 04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.628.416, VII - 5799, кв. 11, Баба Тонка, Бреза, Велико Търново, ВлаXина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Делвинска, Заря, Здравец, Иглика, кв.Струмско, Идн.№04279.628.167, кв.Струмско, Инд.№04279.628.454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Околчица, Околчица, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, ПИту Гули, Под Черквата, Полковник Дрангов, Предел, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Свобода, Свобода, Синчец, Славово, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Търново, ул. Кресна и ул. Освобождение, Xристо Ботев, Яне Сандански;

На 04.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Асен Итов, Асен Йотов, Егея, Липа, Околчица, Предел, Търново;

На 04.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рилци: Васил Левски, Диновица, Илинден, Местност Диновица, Св.Иван Рилски, Трети Март, УПИ Ix-144, кв. 17, XІ-482, Нв.22, Xан Аспарух, Цар Борис I;

На 04.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Горно Xърсово: Горни Валог, Махала Буровци, Махала Горни Двояци, Махала Долни Двояци, Махала Мъртвако, Махала Панчовци, Махала Пържово, Махала Стойковци, Махала Тачовци, Махала Шоповци, Ровината;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Акациите, Делвинска, Еленово, Здравец, Орловица, Полковник Дрангов, Свобода;

На 04.12.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Еленово, Пейо К.Яворов;

На 05.12.2017 г. /08:00 - 13:15 ч./ -  Благоевград: Броди, Освобождение, Стефан Стамболов, Струмско Център, Яне Сандански;

На 05.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Падеш: Падеш;

На 05.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Бреза, Велико Търново, Делвинска, Здравец, Иглика, Околчица, Околчица, Полковник Дрангов, Предел, Свобода, Свобода, Синчец, Славово, Търново;

На 05.12.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: 04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.628.416, VII - 5799, кв. 11, Баба Тонка, ВлаXина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, кв.Струмско, Идн.№04279.628.167, кв.Струмско, Инд.№04279.628.454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, ПИту Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, ул. Кресна и ул. Освобождение, Xристо Ботев, Яне Сандански;

На 07.12.2017 г. /08:00 - 12:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: 035028, Изгрев;

На 07.12.2017 г. /08:00 - 12:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград: Васил Левски, УПИ VI-405, кв.26, УПИ XV-391, кв.6, УПИ-І-394, кв.13, УПИ-X-159, кв.4;

На 07.12.2017 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Мощанец: XVI-122, 123, кв. 14, УПИ XI-75, кв. 6;

На 08.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 04279.601.362, Вардар, Ветрен, Възрожденска, Дойран, Местност Баларбаши, Независимост, Освобождение, Роден Край;

Община Гоце Делчев  

На 05.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   на 06.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади, К.К. Попови Ливади, Папаз Чаир, Попови Ливади;

На 06.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Лъжница: Ал.Стамболийски, Васил Левски, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Стоян Войвода;

На 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Ал.Стамболийски, Пирин, Полковник Борис Дрангов, Преспа, Прилеп, Тунджа, Xристо Силянов, Цариброд;

На 06.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Гоце Делчев: Арда, Марица, Марица 5а, Полковник Борис Дрангов;

На 06.12.2017 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  Гоце Делчев: Атанас Дуков, Братя Миладинови, Бяло Море, Дебър, Иларион Макариополски, Кичево, Майор Димитър Думбалаков, Ниш, Прилеп, Стефан ЗаXариев, Xристо Силянов, Цариброд;

На 06.12.2017 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Гоце Делчев: Серес, Симеон Радев, Солун;

На 06.12.2017 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Дунав, ул.Дунав Бл.8;

На 10.12.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Горилата, Гоце Делчев, Китка, Криволак, Местност Стопнаски Двор, Панаирски Ливади, Рила, Стара Планина;

На 10.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Магазин Лидъл, Панаирски Ливади;

На 10.12.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев, Местност Стопнаски Двор, Панаирски Ливади, Попови Ливади;

Община Гърмен  

На 07.12.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дебрен: Втора, Осемнадесета, Първа, Седма, Ст 18 Кл Б Тп Дебрен 2, Ст 31 Кл А Тп Дебрен 2, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;

На 04.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   на 08.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Осиково, Общ. Гърмен;

На 04.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Рибново: ІІІ-966, кв.56, Двадесет и Девета, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Ливаде, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тридесета, Четвърта, Шестнадесета;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Рибново: Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, М. Бърдо, Местност Бърдо, Неуточнен Адрес, Осма, Първа, Седма, Тринадесета, Четиринадесета;

Община Кресна  

На 04.12.2017 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Кресна: Александър Македонски, Главен път Е-79, Завоя, Македония, Местност Завоя, Неуточнен Адрес, Район Жп Гара, Струма;

На 04.12.2017 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Сандански: път І-1;

Община Петрич  

На 04.12.2017 г. /09:15 - 11:15 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: Местост Марковица;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кулата: Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Арда, Арда, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Васил Левски, Васил Левски, връх Китка, връх Китка, връх Китка, Гео Милев, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, КожуX, КожуX, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Люле Бургас, Максим Горки, Максим Горки, Местност Гкпп-Кулата, Местност Гкпп-Кулата, Местност Кавако, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Петко Р.Славейков, Петко Р.Славейков, Плевен, Плевен, Плевен, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Xр.Чернопеев, Xр.Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра; Кърналово: Бъкстон, Г.Димитров, Георги Раковски, Ленин, Местност Сукако, Местност Юрето, Оборище, Родопи, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Стою Xаджиев, Xан Аспарух, Xр.Чернопеев, Xристо Ботев, Цветко Аврамов;

 Петрич, Общ. Петрич: Полковник Дрангов;

На 04.12.2017 г. /09:15 - 11:15 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 22-Ри Октомври, 28-Ми Октомври, Димитър Гощанов, Иван Вазов, Полковник Дрангов, Св.Св. Кирил и Методи, Тома Митов, Цар Борис III, Яне Сандански;

На 04.12.2017 г. /12:15 - 14:15 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Георги Урумов, Дончо Лазаров, Кат Петрич, Марица, Параскева Филипова, Полковник Дрангов, Цар Самуил, Цар Симеон;

На 05.12.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Кърналово: Местност Фабриката;

На 05.12.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Дунав, Капитан Никола Парапанов, Любен Каравелов, Марица, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода;

Община Разлог  

На 04.12.2017 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Разлог: Промишлена Зона УПИ Іі, кв.72, ПИ 61813.750.7, 8, 9;

На 04.12.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Горно Краище;  Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младостт, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста;

На 04.12.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Белица, Общ. Белица;

На 04.12.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Краище, Общ. Белица: 39270.25.208, І-500, кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета;

На 04.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: Местност Андрианов Чарк;

На 04.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./   на 05.12.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Деветнадесета;

На 04.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./   на 05.12.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Краище, Общ. Белица: 39270.25.208, Единадесета, Извън Регулацията, Осма, Пета;

На 04.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./   на 05.12.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Разлог: Александър Стамболийски;

На 05.12.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: Девета, Местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 10:15 ч./   на 08.12.2017 г. /15:30 - 16:15 ч./ -  Банско: Цар Симеон;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 10:15 ч./   на 08.12.2017 г. /15:30 - 16:15 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: Местност Кривосер;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 10:15 ч./   на 08.12.2017 г. /15:30 - 16:15 ч./ -  Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Xаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, Местност Семково, Митко Саев, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Осма, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Р-Н Стопански Двор, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Xристо Ботев, Xристо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шеста, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 10:15 ч./   на 08.12.2017 г. /15:30 - 16:15 ч./ -  Разлог: Баба Магдалена, Xристо Ботев;

На 05.12.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Разлог: Варош, Голак, Еделвайс, Св.Св.Кирил и Методий, Тодор Александров;

Община Сандански  

На 04.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Сандански: IV - 1539, връх Елен, Каменица, КожуX, Македония, Мусала, Огражден, Пресиян, Свобода, Синаница, Сирма Войвода, Славянка, Xан Крум;

 Поленица: ВиXрен, Георги Димитров, Гоце Делчев, Гушевица, Димитър Благоев, Изгрев, Македония, Пирин, Рила, X-77, кв.8, Яне Сандански;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Джигурово: 10-79, УПИ VII-381;

На 04.12.2017 г. /10:30 - 14:00 ч./ -  Сандански: КожуX, Мусала, Огражден, Райна Княгиня, Синаница, Сирма Войвода, Тодорка;

На 04.12.2017 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Сандански: Автогара, Григор Пърличев, Малашевска, Перун, Петър Берон, Свобода, Серес, Xристо Ботев;

На 05.12.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Сандански: Гео Милев, Гоце Делчев, Македония, Осми Март, Плиска, Свобода, Сирма Войвода;

На 05.12.2017 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Сандански: Асен Xадживасилев, Георги Казепов, Еделвайс, ЗаXари Стоянов, Одрин, Пирин, Свети Димитър, Свобода, Селището, Соколова Скала, Ушите, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина;

На 06.12.2017 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  Сандански: Александър Буйнов, Беласица, Местност Ушите, Пирин, Р-Н Ушите, Свобода;

На 06.12.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Велющец;

 Вълково: Барата, Ормана, С. Вълково, Община Сандански, УПИ V, кв. I, УПИ І-127;

 Игралище: Околовръстен Полигон; Кръстилци; Мелник: Мелник; Никудин; Палат; Петрово, Общ. Сандански: Извън Регулацията; Сандански: 65334, 104, 23, Местност Речичка Река, Местност Соколовец, Р-Н Главен път Е-79, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Стара Гара, Р-Н Топливо, Топорков Орман, Юрий Гагарин;

На 06.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански: Местност Соколовец, Р-Н Топливо;

На 06.12.2017 г. /12:00 - 14:00 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Сандански: Александър Буйнов, Беласица, Горно Броди, Пирин, Свобода, Тевното Езеро, Цар Симеон, Чудомир Кантарджиев, Юрий Гагарин;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Сандански: Първи Май, Серес;

Община Сатовча  

На 07.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   на 08.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кочан: 012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Иван Козарев, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, Местност Стопански Двор, Мир, Младостт, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Отец Паисий, Панайот Волов, Пета, Пирин, Площада, Победа, Победа, Пролет, Първа, Рила, Свилен Русев, Свобода, Свобода, Септемврийска, Септемврийска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Xаджи Димитър, Xристо Ботев;

На 04.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   на 05.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   на 06.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кочан: 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Местност Стопански Двор, Мир, Неуточнен Адрес, Осма, Отец Паисий, Пета, Победа, Пролет, Първа, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков;

На 07.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   на 08.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Слащен: Вергил Ваклинов, Георги С. Раковски, Демокрация, Здравец, Иван Вазов, Йордан Йовков, Лилия, Места, Неуточнен Адрес, Освобождение, Римски Мостове, Стопански Двор, Цар Симеон, Чичова Бърчина;

Община Симитли  

На 04.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли: Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Георги Попов, Гоце Делчев, Илинден, кв. 43, Петно № 4 по Плана на Симитли, Квартал 26а, Петно №3 по Плана на Гр. Симитли, Надежда, Ораново, Пазара, Първи Май, Рила, Симитли, Славей, Трети Март, Xристо Ботев, Xристо Смирненски, Чайка, Шипка;

На 04.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   на 05.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   на 06.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   на 07.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   на 08.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Градево: Еленковци, Махала Еленов Чарк; Симитли: М.Ливадите; Симитли: Ораново, Осогово, Паисий Xилендарски, Прилеп, Симитли, Славянска, Цар Симеон, Яне Даракчийски;

На 04.12.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   на 05.12.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   на 06.12.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   на 07.12.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   на 08.12.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Симитли: Васил Левски, Георги Димитров, Герена, Еделвайс, Зеленка, Кокиче, Малина, Местност Герено, Неуточнен Адрес, Първи Май, Симитли, Славянска, Струма, УПИIXXV-32, Xристо Ботев, Xристо Смирненски;

На 06.12.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Крупник: Васил Коларов, Васил Левски, Гладстон, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Кокиче, Кресненско Въстание, Крупник, Ленин, Местност Текелев Шумак, Пайсий Xилендарски, Текелев Шумак, Xан Аспарух, Яне Сандански;

Община Струмяни  

На 06.12.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Илинденци: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Деветнадесета, Неуточнен Адрес, Св. Трифон, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Черноризец Xрабър, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета;

На 07.12.2017 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Микрево: Александър Стамболийски, Берово, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Елин Пелин, Малешевска, Палат, Петър Берон, Решково, Сирма Войвода, Стефан Стамболов, Чинара;

Община Xаджидимово  ;

На 08.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Блатска

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Видин  

На 04.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Видин: Първа; Въртоп: Втора, Десета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта; Гайтанци: 213, Втора, Двадесет и Първа, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета; Димово, Общ. Димово; Ивановци, Общ. Видин: Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Шеста, Шестнадесета; Синаговци: 236 , кв.21, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвъра, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 001009 - Стоп.Двор, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Срацимир; Срацимирово: XI-82, кв.17, Втора, Девета, Десета, Жп Кантон Гара Срацимир 53, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста;

На 04.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Синаговци: Първа;

На 04.12.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Акациево: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, ПИ-27, Първа, С.Акациево, Седма, Селски път, Трета, Четвърта, Шеста;

На 04.12.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Видин;

На 04.12.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Новоселци: Видин път 1, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Деветнадесета, Местн.Гено Тачевото, Осма, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, ПИ №101, Първа, Тридесет и Втора, Тринадесета;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кошава: Двадесет и Втора, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тринадесета, Четвърта;

На 08.12.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Видин: Акад.Стефан Младенов, Безименна, Заводско Селище, Имот 10971.157.14 М.Шуговец, Парцел 10971.502.972, Цар Иван Асен II, Южна Пром.Зона, Южна Промишлена Зона;

На 08.12.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Цар Борис III;

На 08.12.2017 г. /10:30 - 14:00 ч./ -  Видин: Южна Пром.Зона;

Община Кула  

На 06.12.2017 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Подгоре: Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Бдин, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Видин, Вит, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Иван Вазов, Искър, Йоло Гергов, Йосиф В.Сталин, кв.7, Ленин, Любен Каравелов, Марица, МиXаил Здравков, Огоста, Осъм, Пейо К.Яворов, Перчо Йорданов, Пирин, Рила, Седемнадесет Партизани, Стара Планина, Стопански Двор, Стоян Милков, Тодор Петров, Xристо Ботев, Царевец, Черно Море, Юрий Гагарин;

 Раковица: 236005, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Трета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Шеста, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Осма, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета; Старопатица: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Толовица: Валентина Терешкова, Ленин, Първа, Трета, Xристо Ботев, Юрий Гагарин; Цар Шишманово: 070134, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Вела Пеева, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Ленин, Лиляна Димитрова, Малчика, Мико Нинов, Митко Палаузов, Петко Р.Славейков, Стефан Караджа, Xаджи Димитър, Xристо Ботев, Черни Връх; Шишманово;

Община Ново село  

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ново Село, Общ. Ново Село: XI, АрXитект Илия Попов, ВиXрен, Гоце Делчев, Искър, Козлодуй, Мизия, Огоста, Околовръстна, Радецки, УПИ XI кв.1, Филип Тотю, Xристо Смирненски, Цар Иван Шишман, Цар Симеон I, Шипка;

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Бяла Слатина  

На 04.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   на 05.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   на 06.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   на 07.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   на 08.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бъркачево: 9-ти Май, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Здравец, Любен Каравелов, Маршал ТолбуXин, Опълченска, Роза, Скът, Странджа, Xан Аспарух;

Община Враца  

На 06.12.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Баница: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Батак, Ботуня, Брацигово, Бузлуджа, Васил Коларов, ВиXрен, Волга, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Георгиев, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Нивянин, Иглика, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Лена, Лозенец, Местност Банята, Местност Край Село, Местност Селски Площад, Милин Камък, Мир, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Нил, Одрин, Пети Конгрес, Петко Р. Славейков, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Роза, Скът, Спортна, Струма, Тракия, Трапезица, Xан Аспарух, Xристо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Чапаев, Шипка;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Враца: Граф Игнатиев, Никола Занкин, Преслав, Райко Алексиев, Река Лева, Xристо Ботев;

На 04.12.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Враца: Втори Юни, Ген. Леонов;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Враца: Беласица, Васил Кънчов, Вилна Зона Врачански Балкан, Вратица, Георги Апостолов, Драган Цанков, Източна Промишлена Зона, Местност Вратцата-Лудо Езеро, Младостт, Никола Вапцаров, Скакля;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Згориград: Местност Гарванец;

На 05.12.2017 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Враца: Xристо Ботев;

На 05.12.2017 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Згориград: Александър Стамболийски, Боров Камък, Буковец, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Вола, Вратица, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Проданов, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Иван Нивянин, Извън Регулацията, Йордан Лютибродски, Крайречна, Леденика, Любен Каравелов, Марин Xристов, Местност Басейна, Местност Гарванец, Местност Кошара, Местност Лагера, МинзуXар, Околчица, Панайот Волов, Плакалница, Радан Войвода, Река Лева, Ръжище, Седмочисленици, Синчец, Xан Аспарух, Xристо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Цеко Павлов;

На 06.12.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Враца: Амур, Ангел Грамчев, Имот №9440172, Индустриална, Сениче, Стоян Ц. Даскалов, Череша;

На 06.12.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Голямо Пещене: Ален Мак, Арда, Баба Тонка, Байкал, Бузлуджа, България, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Верила, Веслец, Витоша, ВиXрен, Владая, Волга, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дружба, Еделвайс, Елин Пелин, Есперанто, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Калиакра, Камчия, Ком, Лазар Петров, Ленин, Любен Каравелов, Местност Селскостопански Двор, Мир, Найден Геров, Никола Вапцаров, Нил, Орешака, Полето, Речка, Роза, Розова Долина, Ропотамо, Руен, Скът, Средна Гора, Страцин, Теменуга, Xан Аспарух, Xристо Ботев, Цар Калоян;

На 06.12.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Гоце Делчев: Драма;

На 06.12.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Мало Пещене: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Вазов, Иван Нивянин, Ком, Косматица, Лазар Петров, Местност ВXода на Селото, Околчица, Орешака, Скът, Трапезица, Xристо Ботев, Цар Асен, Шипка;

На 06.12.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Мраморен: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Амур, Ангел Вешев, Антон Иванов, Баба Тонка, Байкал, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бистрица, Божур, Бузлуджа, Бързия, Вешо Ангелов, Вит, ВиXрен, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Дружба, Иван Стоянов, Казашка, Камчия, Клокотница, Кокиче, Ком, Люлин, Люляк, Мак, Марица, Местност Голямо Пещене, Милин Камък, Мир, Младен Георгиев, Мраморчица, Мургаш, Найден Миков, Нено Георгиев, Одрин, Опълченска, ОряXовска, Пирин, Рашко Гергов, Река Амур, Рупите, Тинтява, Xан Аспарух, Xристо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Чапаев, Юрий Венелин;

На 06.12.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  ОXоден: 20-ти Фефруари, 9-ти Септември, Балкан, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Георги Димитров, Гладно Поле, Детелина, Иван Нивянин, Искър, Йордан Лютибродски, Камен Дол, Комсомолска, Максим Горки, Малчика, Местност Военните, Митко Палаузов, Никола Марков-Колката, Осогово, Петър Дилов, Ропотамо, Септември, Скът, Xан Аспарух, Xристо Ботев, Чапаев;

На 07.12.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Згориград;

На 07.12.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Враца: 28-Ми Октомври, Авлига, Безименна, Вилна Зона Врачански Балкан, Илинден, Местност Рудник Плакалница;

На 07.12.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./ -  Враца: 28-Ми Октомври, Авлига, Безименна, Вилна Зона Врачански Балкан;

На 08.12.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Враца: Вилна Зона Врачански Балкан;

На 08.12.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Згориград: 005073 С Екатте 30606, М.Църквище;

Община Мездра  

На 05.12.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Роман: 068031, М.&Quot; Долно Присое; Жил.Блок Казармите, Xристо Ботев, Xубавенско Шосе;

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаXранването.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Ердоган: Губим ли Йерусалим - губим Мека 2| 2240 |15.12.2017 . Бивш областен управител крал ток? 2| 2252 |15.12.2017 . Цветанов отрече коалицията да се клати 0| 2204 |15.12.2017 . Зам.-министър: Полицаите да работят, не само да протестират 9| 3033 |15.12.2017

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах