Понеделник, 11 Декември 2017, 03:59
Frognews
0| 2640 |17.11.2017

Къде ЧЕЗ спира тока?

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.
Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 20 – 24 ноември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

Област
Дата/период    Времетраене    Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД  
Община ВИТОША  
На 21.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Владая:  22-ра, 27-ма, Алеко Константинов/К.Димитр, Асанова Чешма, Балабановец, Бели Брег, Бор, Боровинка, Бургийска Скала, Войнишко Въстание, Върбите, Горелица, Дупките, Еделвайс, Ивето, К.Димитров, Калдъръмче, Калиница, Китен, Малка Поляна, Местност Герена, Местност Кладенеца, Местност Св.Петка, Пернишко Шосе, Превалски Езера, Приплат, Равнище, Рудище, Самоковище, Сианит, УПИ XIII - 1882 кв. 4 М-Ст Приплат, УПИ XXV-26, кв.3, УПИ ІІ-1992 кв.1а, Хеброс, Чаладинка, Червена Трева, Чехълче, Шипето, Язбине, Язбино
На 20.11.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ - София:  Драгалевско Шосе, Драгалевци, Драгалевци Разширение-Север ІІ Част, Черни Връх
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София:  1-ва /Драгалевци/, 304-та /Драгалевци/, 305-та /Драгалевци/, 308-ма, 308-ма /Драгалевци/, 322-ра /Драгалевци/, 323-та /Драгалевци/, 323-та/Красна Поляна/, 324-та /Драгалевци/, 325-та /Драгалевци/, 326-та /Драгалевци/, Андрей Бачковски, Драгалевци, Крайречна, Лешникова Гора, Мащерка, Местност Киноцентъра, Планина Витоша, Поп Тодор Врачански, Проф. Боньо Ангелов, Ул.Мати Болгария
На 20.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София:  Беловодски Път, Богова Стъпка, Георги Рилски, УПИХХІІІ-638 кв. 31
На 20.11.2017 г. /11:15 - 12:00 ч.; 12:15 - 13:00 ч./ - София:  Акад.Петър Динеков/445-та/, Драгалевци, Околовръстен Път, Паиде Судисов, Света Петка Българска, УПИ IV- 3047, Черни Връх
На 21.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Мърчаево:  19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 7-ма, Бистра Река, Бурновска, Дъбето, Кало, М. Бурновска, М. Казашка, М. Толумска, Печище, Приморско, Трендифил, Усойка, Цар Симеон I/Кост.Темелков/, Черните Скали, Шипето
На 21.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - София:  535/72011,Кл.В-5-7-Б, 684-та/Витоша/, 689-та/Витоша/, 695-та/Витоша/, 740-та/Овча Купел/, 741-ва/Овча Купел/, 742-ра/Овча Купел/, V-411, кв.51, Белите Борове, В.З. Владая, В.З. Люлин, В.З.Люлин УПИ II-253,Кв.1, В.З.Люлин УПИ ІІ-5, кв.16а, Вз Горна Баня, Войнишко Въстание, Горна Баня, Каменица, Лебед/Кв.Горна Баня/, Люлинско Поточе, М. Мала Кория, М.Мала Кория Ул.684, Маджарица, Мала Курия, Местн.Мала Кория, Местност Бонсови Поляни, Планина Витоша, Поглед, Пъстроцветна, Равнище/Кънчо Стоилов/, Св.Крал/Кирковска Трибуна/, УПИ VІІ-404,Кв.2, УПИ ХV-399 кв.3 М.Мала Кория, УПИ-V-1162,Кв.62
На 21.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София:  773-та /Витоша/, Беловодси Път, Божур, Боянска Песен, Васил Чекаларов, Панорамен Път, Петко Войвода, Саша Попов, Секвоя
На 22.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София:  Калинка
На 22.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София:  Бял Нарцис/Нарцис/, Доброволец, Звездица, Ирис, Капка, Княжевска, Полк. Стойно Бачийски, Поточе, Цар Борис III
На 22.11.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ - София:  Александър Пушкин, Пантелей Николов/624/, Резньовете
На 23.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София:  2-ра /Кв.Малинова Долина/, 22-ра /Кв.Малинова Долина/, 23-та /Ж.К. Бункера/, 3-та /Кв. Малинова Долина/, 7-ма /Кв. Малинова Долина/, Любляна/Й.Вишевградски/, Никола Петков, Сияйна/701-ва/, Средорек
На 23.11.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ - София:  Богомил Райнов, Българска Легия, Василашко Езеро, Иван Сусанин, Петър Папакочев, Ралевица, Родопски Извор
На 24.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София:  УПИ ІІ-942,206 кв.19 Киноцентър, 1-ва, 1-ва /Драгалевци/, 1-ва/Студентска/, 1а/Драгалевци/, 201-ва, 419-та, Арам Хачатурян, Боянска, Васка Баларева, Градина, Градина , Драгалевци, Здравец, Здравец / Киноцентъра, Киноцентър III кв. 17, Киноцентър ІІІ- УПИ ХІХ-983 кв.15, Местност Киноцентъра, Околовръстен Път, УПИ ІV-218 кв. 21, УПИ ХХ-55,Кв.3а, Черни Връх
Община ВРЪБНИЦА  
За периода 21-22.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ - София:  Връбница-1, Надежда 5
На 20.11.2017 г. /08:15 - 12:15 ч./ - София:  13-та/Обеля/
На 20.11.2017 г. /08:30 - 12:15 ч./  на 21.11.2017 г. /12:00 - 16:30 ч.; 12:30 - 16:30 ч./ - София:  Обеля 2
На 20.11.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ - София:  Жк.Обеля, Обеля 2
На 21.11.2017 г. /08:30 - 12:30 ч./ - София:  Обеля
На 22.11.2017 г. /08:30 - 12:30 ч./ - София:  Обеля, Обеля 2
На 22.11.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ - София:  Надежда 6, Обеля 2
Община ВЪЗРАЖДАНЕ  
На 21.11.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София:  Ген. Цончев, Сердика
Община ИЗГРЕВ  
На 22.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:  Акад.Методи Попов, Акад.Методи Попов, Антон П.Чехов, Дианабад, Драган Цанков, Драган Цанков, Елемаг, Земляне/Тинтява/, Изток, Константин Щъркелов/Младежк, Латинка, Латинка, Майор Юрий Гагарин, Никола Мирчев, Николай Хайтов, Райко Алексиев, Тинтява/Ф.Е.Дзерджински/, Фредерик Жолио Кюри, Цариградско Шосе/Тракия/, Чарлз Дравин
На 20.11.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ - София:  Новачница
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:  Акад.Методи Попов, Антон П.Чехов, Елемаг, Константин Щъркелов/Младежк, Незабравка, Николай Хайтов
На 21.11.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./ - София:  Фредерик Жолио Кюри
На 21.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:  Акад.Методи Попов, Асен Пейков, Дианабад, Елемаг, Еужен Поатие, Латинка, Майор Юрий Гагарин, Незабравка , Никола Мирчев, Николай Хайтов, Райко Алексиев, Русаля, Цариградско Шосе/Тракия/, Чарлз Дарвин
На 23.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:  Антон П.Чехов, Атанас Далчев, Дианабад, Еужен Поатие, Константин Щъркелов/Младежк, Люлякова Градина, Незабравка, Никола Мирчев, Самоков, Фредерик Жолио Кюри, Чарлз Дарвин
На 24.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:  Атанас Далчев, Дианабад, Драган Цанков, Драган Цанков, Елемаг, Земляне/Тинтява/, Изток, Константин Щъркелов/Младежк, Люлякова Градина, Незабравка, Николай Хайтов, Райко Алексиев, Самоков, Тинтява/Ф.Е.Дзерджински/, Фредерик Жолио Кюри, Цариградско Шосе/Тракия/, Чехов
Община ИЛИНДЕН  
На 23.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София:  Пловдив, Света Троица/Вълчо Иванов/
Община ИСКЪР  
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:  Дружба, Дружба 1, Дружба 2
На 21.11.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ - София:  Дружба
На 21.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 24.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София:  Дружба 2
На 21.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:  Дружба, Дружба 2
На 22.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 23.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София:  Дружба 2, Дружба 2
На 24.11.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ - София:  Аерогарата, Георги Икономов /214/
Община КРАСНО СЕЛО  
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София:  Луи Айер/Никола Каменов/
На 24.11.2017 г. /14:00 - 15:00 ч./ - София:  Пенчо Славейков /Прага
Община КРЕМИКОВЦИ  
На 22.11.2017 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:30 ч./  на 23.11.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./  на 24.11.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Бухово: 1 Май, Васил Левски; Локорско:  Благой Гердин, Братя Лимброви, Георги Зозов, Георги Палев, Евлоги Тодоров/11-ти Април/, Илия Манов, Кирил Банов, Славе Турчев, Христо Витков, Христо Манов; София:  1-ва, V-141,Кв.5а/Сеславци/, Ангел Войвода /Сеславци/, Баба Тонка, Баба Тонка /Сеславци/, Байкал /Кремиковци/, Балатон /Кремиковци/, Бачо Киро /Кремиковци/, Бели Липи /Кремиковци/, Боримечката /Сеславци/, Борова Гора /Кремиковци/, Ботунец 1, Ботунец 2, Бреза, Бреза /Сеславци/, Бързачка /Сеславци/, Витиня /Кремиковци/, Възраждане /Кремиковци/, Г.С.Раковски, Георги С. Раковски /Сеславци/, Гергана /Кремиковци/, Гергана /Сеславци/, Детелина /Сеславци/, Димитър Казака /Кремиковци/, Еделвайс /Кремиковци/, Еделвайс /Сеславци/, Еделвайс/Общ.Надежда/, Здравец /Кремиковци/, Иглика /Кремиковци/, Изгрев /Кремиковци/, Илинден /Кремиковци/, Искър /Ботунец 1/, Кирил и Методий /Сеславци/, Княз Борис 1 /Кремиковци/, Ковачка /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Корбул /Сеславци/, Крали Марко /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковско Шосе, Кремиковци, Липа /Сеславци/, Люляк /Кремиковци/, Люляк /Сеславци/, Малина /Кремиковци/, Малина /Сеславци/, Минзухар /Кремиковци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Момина Сълза /Кремиковци/, Мургаш /Кремиковци/, Мургаш /Сеславци/, Панайот Волов /Кремиковци/, Петко Османов /Кремиковци/, Пробуда /Кремиковци/, Пролет /Кремиковци/, Равнец /Кремиковци/, Райна Княгиня /Кремиковци/, Райна Княгиня /Сеславци/, Райовица /Сеславци/, Река Елешница /Кремиковци/, Руднична /Кремиковци/, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/, Св.Св.Кирил и Методий /Кремиковци/, Света Вода /Кремиковци/, Света Петка /Кремиковци/, Сеславци, Славянка /Кремиковци/, Стара Планина, Стара Планина /Кремиковци/, Стара Планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стефан Халачев /Кремиковци/, Стопански Двор, Странджа /Кремиковци/, Сърбин /Сеславци/, Тинтява /Сеславци/, Тодор Каблешков /Сеславци/, УПИ 302089, Местност Търне, Филип Тотю /Кремиковци/, Хаджи Димитър /Кремиковци/, Хаджи Димитър /Сеславци/, Хайдушко Кладенче /Кремиковци/, Цанко Церковски /Сеславци/, Цар Калоян /Кремиковци/, Чавдар /Кремиковци/, Чавдар /Сеславци/, Шейново /Кремиковци/, Шипка /Кремиковци/, Явор /Сеславци/, Ягода, Ягода /Кремиковци/, Ягода /Сеславци/
Община ЛЮЛИН  
На 21.11.2017 г. /08:30 - 12:30 ч./ - София:  Люлин, Люлин 1
На 23.11.2017 г. /09:15 - 12:30 ч./ - София:  Люлин
На 23.11.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ - София:  Люлин 3
На 24.11.2017 г. /08:30 - 12:30 ч.; 12:00 - 16:30 ч./ - София:  Люлин 7
Община МЛАДОСТ  
На 22.11.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ - София:  до бл. 329, Ж.К. „Младост 3“, до бл. 330, Младост 3
На 24.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София:  Андрей Сахаров, Младост 1
Община ПАНЧАРЕВО  
На 20.11.2017 г. /00:00 - 17:00 ч./ - Кокаляне:  2804, Болницата, Вилна Зона Бяла Нива, Грамада, Димитър Благоев, Ела, Лъката, Петров Кладенец, Цар Иван Асен II/Петър Янев
На 20.11.2017 г. /00:00 - 17:00 ч.; 12:00 - 17:00 ч./ - Панчарево:  Батийница/24-та/, Борова Гора/10-та/, Дебело Гуно, Детелина/31-ва/, Детски Град, Държов Дол, Еделвайс/5-та/, Калина/3-та/, Латинка/4-та/, Люляк/30-та/, Мест. Падинето, Теменуга/2-ра/, Черешова Градина, Явор/6-та/
На 20.11.2017 г. /00:00 - 17:00 ч.; 12:00 - 17:00 ч./ - София:  Цар Иван Асен II
На 20.11.2017 г. /09:30 - 15:15 ч.; 09:30 - 15:00 ч./ - София:  М.Детски Град-Дупките -Пи 555,556,554,724,548
На 20.11.2017 г. /12:00 - 17:00 ч./ - Герман:  Зона За Отдих
На 20.11.2017 г. /12:00 - 17:00 ч./ - Кокаляне:  2804, Болницата, Васил Левски/Лиляна Димитро, Вец Кокаляне, Вилна Зона Бяла Нива, Вилна Зона Китката, Грамада, Димитър Благоев, Ела, Искър, Латинка, Лъката, Люляците, Местн.Свлачището, Петров Кладенец, Петър Берон, Пролет, Роса, Самоковско Шосе, Цар Иван Асен II/Петър Янев
На 20.11.2017 г. /12:15 - 17:00 ч./ - Долни Пасарел:  Акация, Самоковско Шосе
На 20.11.2017 г. /12:15 - 17:00 ч./ - Кокаляне:  491 Китката, В.З Китката ПИ 276, Василица, Вец Кокаляне, Вилна Зона Китката, Вилна Зона Терасите, Китката, М.Барище, Месност Роба, Местн.Свлачището, Пукнат Камък/34/, Слатин Дол, Теменуга, Юзината
На 20.11.2017 г. /12:15 - 17:00 ч./ - София
На 21.11.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ - София:  Кристъл Бел
На 22.11.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Железница, Общ. Столична:  Ярема/20та/
На 22.11.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков:  В.З. Ярема, В.З.Ярема М.Високи Рид Пи1
На 22.11.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Самоков:  В.З.Ярема УПИ XXII-176 кв.23
На 22.11.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ - София:  Климент Охридски
На 22.11.2017 г. /10:00 - 15:15 ч./ - Железница, Общ. Столична:  В.З Ярема Имот 248 кв. 27, В.З Ярема УПИ III-289 кв. 30, В.З. Ярема Ул.9-та, Вилна Зона Ярема, ХХІІ, Ярема/20та/
На 23.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Панчарево:  XXI-3124, 3125, кв.5, Детски Град, Лъката, М. Детски Град, Местн.Лъката, Самоковско Шосе, УПИ VI-643, кв.5 М. Детски Град, УПИ XII-118 кв.5 М.Детски Град, Черешова Градина
На 23.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София:  Детски Град, Самоковско Шосе, Черешова Градина
На 23.11.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Плана:  Кьосева Махала, Църква Село Плана
Община СЛАТИНА  
На 21.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София:  22-ри Септември 12-14 Вх.Б
На 22.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София:  Лидце 10
На 23.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София:  Христо Максимов 205
На 24.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София:  Ситняково/Хр.Кабакчиев/ 55
Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  
На 22.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София:  Малинова Долина, Проф.Кирил Попов/Върбан Ген, Студентски Град, УПИ IV-1758,2248,2449,2450,Кв.3а
Община ТРИАДИЦА  
На 24.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - София:  Бреза, Николай Лилиев
На 22.11.2017 г. /09:15 - 12:30 ч./ - София:  Григор Чешмеджиев/415/, Майор Павел Павлов/416/, Манастирски Ливади
 
 
СОФИЙСКА ОБЛАСТ  
Община Божурище  
На 21.11.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Божурище:  Бор, Дунав, Европа, Еделвайс, Жилища, Здравец, Любен Каравелов, Момина Сълза, Пролет, Родопи, Снежанка, Струма, УПИ XXII-133, кв.4, Явор, Янтра
На 23.11.2017 г. /11:30 - 15:00 ч./ - Храбърско:  I-075017 кв.54, УПИ 3-076020 кв.57, УПИ I-076022,Кв.57, УПИ III-1981, УПИ-V-18,Кв.3
На 23.11.2017 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Храбърско:  Черковна
На 24.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Пролеша:  70, IV-Училище, Васил Левски, Христо Ботев
Община Ботевград  
На 20.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Врачеш:  Бор, Георги Бенковски, Горски Пътник, Гурко, Дунав, Захари Стоянов (Петър Янков, Ивайло, Извор, Кокиче, Малчика, Околчица, Освобождение (9-ти Септемвр, Победа, Розова Долина, Севаст Огнян (Партизанска), Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Цар Самуил (М. Найденова), Шипка
На 20.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Гурково, Общ. Ботевград
На 20.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Трудовец:  Александър Стамболийски, Беласица, Бистрица, Влашко Поле, Здравец, Иван Вазов, Трети Март (Ал. Иков), Христо Ботев, Цар Крум, Цар Освободител, Шейново
На 20.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 21.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 22.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 23.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 24.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград:  Паркинг, Саранск, Темуша
На 20.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 21.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 22.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 23.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 24.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Литаково: 3ти Март, Антон Младенов, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Боговина, Брезовица, Бузлуджа, Велчова Завера (Илия Шопов), Вуто Койчев, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Георги Бенковски (Г.Димитро, Иван Вазов (Ангел Миновски), Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Кап.Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Люто Войвода, Люто Войвода, Мургаш, Начо Иванов, Оборище, Парцел V-41, кв.9 Къща, Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Христо Ботев, Шести Септември (9-ти Iх), Шести Септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин
На 20.11.2017 г. /08:00 - 17:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград:  Георги С. Раковски (Р.Доков, Гурко, Извън Регулацията, Московска, Пенчо Славейков, Петър Берон, Първа, С. Новачене, Общ. Ботевград Път№1, Сан Стефано, Свобода, Съединение (Ленин), Трети Март (Георги Димитров, Христо Ботев, Шипка
На 21.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Правец:  IV, кв.9, IV-6393, VI,Кв.2, VI-179, кв.104, VII,Кв. 2,От 514-От.424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В.Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Езерото, Езерото УПИ ІІ кв.117, Елаша, Здравец, Иван Пеев Маруша, кв.9,УПИ VIII, кв.Езерото, Лесковец, Липа, Маняков Камък, Махала Живковска, Махала Поповска, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Махала Симидарско, Месност Елаша, Местност Дългата Орница, Местност Топилата, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О.Т.211-О.Т.202,№1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ III-862 В. 50, УПИ Х кв.57, УПИ ХI-Кв.2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен
На 21.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Разлив:  Махала Маргинска
На 21.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Правец
На 22.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 11:15 ч.; 11:00 - 11:15 ч./ - Скравена:  000230, 11-та, 13-та, 15-та, 3-та, 8-ма, Александър Стамболийски, Алипи Първанов, Ангел Кънчев, Атанас Събков, Бебреш, Бенковски, Васил Априлов, Васил Вунчев, Васил Левски, Вилна Зона Лозята, Врачанска, Гео Милев, Георги Апостолов, Георги Канзов, Георги Раковски, Георги Стаменов, Герго Ценов, Грамаде, Здравец, Иван Вазов, Иван Йотов, Изгрев, Кап.Димитров, Койдановец, Кокиче, Комитска, Крушарска (К.Муканска), Лазар Георгиев, Лазар Стоянов, Латинка, Любен Каравелов, Мах.Диловска и Драганчовска, Махала Гледжовица, Махала Паланката, Медвен, Мико Комитски, Муканска, Мургаш, Никола Й. Вапцаров, Ноновска, Околовръсна, Осми Март, Паисий, Петко Студенков, Петър Берон, ПИ №000141, Поп Банчо, Поручик Георгиев, С. Скравена, Общ. Ботевград Път №1, Свещ. Георги Поп Димитров, Свобода, Сграда на Читалището, Синчец, Стара Планина (Ил.Миков), Стефан Караджа, Танчо Гайдарски, Тодор Попов, Ушите, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон, Цено Кьонтов, Чифлика
На 22.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 11:00 - 11:15 ч./ - Боженица:  319004, Долапището, Махала Барбушовци, Махала Брусен, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Плоча, Махала Томовци, Махала Урвич, Махала Усойната, Стопански Двор, Х-38, кв.41; Ботевград:  до Сграда Ткзс, Стефан Караджа; Гурково, Общ. Ботевград:  ПИ №027070; Краево:  Махала Маринков Рът, Махала Славополе, УПИ III-25 кв. 4; Липница, Общ. Ботевград:  За Провеждане на 72-Часови Изпитания, Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци, Махала Ръждавец; Литаково:  3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-ти Iх), Шипка, Юригагарин; Новачене, Общ. Ботевград:  III-709,Кв.38, Ангел Кънчев, Аспарух, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Гурко, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Московска, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петко Войвода (Иван Гешков), Петър Берон, Първа, Рударка, С. Новачене, Общ. Ботевград Път№1, Сан Стефано, Свобода, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Трети Март (Георги Димитров, Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта, Шипка; Осеновлаг:  Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол;
 Радотина:  Местност Дръстила, ПИ №055008; Рашково:  Махала Белчово, Махала Габровница
На 22.11.2017 г. /09:15 - 11:15 ч./ - Ботевград:  Стефан Караджа
На 22.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:15 ч./ - Ботевград:  Армеец, България, Витиня, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Курорт Зелин, Литаковско Шосе, Парка, Павилион, Пик, Саранск, Цар Освободител
На 22.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:15 ч./ - Врачеш:  Александър Стамболийски, Ален Мак, Баба Вида, Баба Тонка, Бела, Бор, Будиовград, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Горски Пътник, Гурко, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов (Петър Янков, Зеленград, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, Извън Регулация до С. Врачеш, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Видин, Люляк, Майстор Вуно Марков, Малчика, Манастирска, Мургаш, Оборище, Околчица, Опълченска (Яташка), Орлово Гнездо, Освобождение (9-ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Плиска, Победа, Преслав, Първенец, Първи Май, Радовец, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова Долина, Севаст Огнян (Партизанска), Синчец, Славейков (Васил Коларов), Софрони Врачански, Стара Планина, Страншки Рът, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман (М.Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Цар Самуил (М. Найденова), Чешкоград, Шипка, Явор, Ягода, Ясен
На 22.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:15 ч./ - Горно Камарци
На 22.11.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Ботевград:  16-ти Ловчански Полк, Бензиностанция, Зад Зрч, Индустриална, Цар Освободител
На 23.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Ботевград:  България, Гурко
На 23.11.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Ботевград:  Бузлуджа, Зелинград, Каблешков, Панайот Волов, Свети Св. Кирил и Методий, Славейков, ТП Бузлуджа, Цар Самуил
Община Годеч  
На 22.11.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Комщица
На 22.11.2017 г. /11:00 - 14:00 ч./ - Шума:  УПИ ХV-23
Община Горна Малина  
На 20.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч.; 09:00 - 16:15 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч.; 09:00 - 16:15 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 15:30 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 15:30 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 15:30 ч./ - Макоцево
Община Долна баня  
На 20.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 21.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 22.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 23.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 24.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Долна Баня:  Бистришка, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Кокиче, Малиново Поле, Никола Вапцаров, Райна Княгина, Рилско Шосе, Роза, Трепетлика, Търговска, Хвойна
Община Драгоман  
На 23.11.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Бахалин
На 23.11.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Вишан
На 23.11.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Владиславци
На 23.11.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Габер, Общ. Драгоман:  VІІ-99, Градище, Ул.Елин Пелин
На 23.11.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 14:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Горно Село
На 23.11.2017 г. /09:15 - 14:00 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Грълска Падина:  Мах.Горно Ново Село
На 23.11.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Долна Невля
На 23.11.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Долно Ново Село, Общ. Драгоман
На 23.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Драгоил
На 23.11.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Драгоман:  Акация, Еделвайс, Железничар, Иглика, Игрище За Минифутбол УПИ І, Кольо Фичето, Космина, Нишава, Петнадесети Кантон, Спортист, Средна Гора, Странджа, Христо Ботев, Шести Септември, Ярловци
На 23.11.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Камбелевци:  ХІІ-22
На 23.11.2017 г. /09:15 - 14:00 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Круша, Общ. Драгоман
На 23.11.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Начево; Несла:  000136; Чеканец, Общ. Драгоман; Чуковезер; Ялботина
Община Елин Пелин  
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Доганово:  УПИ ХХІІ-357,358, кв.8
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Лесново:  068012, XXI-248, кв.62, Втора, Петдесета, Четиридесет и Девета
На 21.11.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Григорево:  017009, Георги Раковски, Никола Вапцаров, УПИ ІV-102 кв.11, УПИ VІІІ-25, кв. 3, УПИ XI-319, кв.32, УПИ XV-128, кв.15, УПИ ХI-264 кв. 18, УПИ Хіх-262, кв.18, Черковна; Елин Пелин, Гара Елин Пелин:  Лесновска, Липа, Топола; Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  08832, Акация, Баба Тонка Обретенова, Бузлуджа, България, Васил Левски, Витоша, Вихрен, Върбето, Гео Милев, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иглика, Йоан Екзарх, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Лесновска, М.Шеовица ПИ -031155, Мургаш, Независимост, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Петър Берон, Пирин, Плиска, Росица, София, Средец, Средна Гора, Страцин, Тодор Каблешков, Топола, Уо кв.Върбето, УПИ 1-За Ожс, кв.71, УПИ ХV -182 кв. 65, Чавдар Войвода, Шейново, Шиовица, Янтра; Столник:  XIII-178, кв.24, Мтп Складова База, П-Л І-38, кв.9, УПИ -272;
На 21.11.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин:  Липа, Топола
На 21.11.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  България, Витоша, Върбето, Иглика, Росица, Средец, Топола, Уо кв.Върбето
На 23.11.2017 г. /10:00 - 14:15 ч.; 10:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Лесново:  129048, IV-19, XI-276,Кв.61, XVII-148, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Десета, Осма, П-Л №ХІІ-87, кв.9, Пета, Петнадесета, ПИ 129012, Седма, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, УПИ VIII-60, кв.10, УПИ XIII-62, УПИ ІІІ-219, кв.33, УПИ ХVIII-230, УПИ ХVІІ-236, кв.34, УПИ-518 кв1а, ХХ-424 кв. 55, Четвърта, Четринадесета, Шеста
На 24.11.2017 г. /09:30 - 11:15 ч./ - Ботевград:  Витиня; Григорево:  УПИ III -283 кв.20;
 Елешница, Общ. Елин Пелин:  046008, 615, 662, Iх-191, кв.34, Землището на С.Елешница, Местност Равно Расте, Мтп Зора, П-Л IV-263, кв.19, Парцел ХІІ-385, кв.39, ПИ 101 В I-ва Част, ПИ №913, УПИ I-861 кв.34а, УПИ XVII - 205, кв.35, УПИ Х-43, кв.6, УПИ ХІІ-121, кв.15;
 Желява:  24-ти Май/Георги Димитров/, XVI-2103,Кв.7, XX-300,Кв.32, Александър Стамболийски, Бене Цендин/Мургаш/, Благой Тодоров/9 Септември/, Васил Левски, Ген.Николай Желявски/1 Май/, Герена/Иван Шонев/, Кирил и Методий, Местност Добри Дол, Местност Лозята, Никола Петков/Карло Шабанск, ПИ -098018, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Мечката, Стоян Мисирски, Тодораки Пешев/Христо Ботев, Тоне Крайчев;
 Потоп:  048064; Прекръсте; Чурек:  Местност Жерково, П-Л XVI-256, кв.30, П-Л ХI-275, кв.4
Община Етрополе  
На 20.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч./  на 21.11.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 23.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Лъга
На 20.11.2017 г. /08:45 - 09:30 ч./  на 21.11.2017 г. /15:00 - 15:30 ч./  на 23.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./  на 24.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Брусен, Общ. Етрополе:  229001, II, кв.1, Кладевски Дол, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков Дол, Махала Радов Дол; Видраре:  157, кв. 13, Сграда Кметство, ІІ  кв., Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, Пи-083145 М.Мариновото; Джурово:  Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П.Стайков, М.Беляновец кв.9 УПИ VІІІ, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи Май, Септемврийци, Стара Планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин;
 Етрополе:  Равнището; Лопян:  005034, В.З.Лопян, кв.6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети Май, Девети Септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, кв.6, УПИ 6-22, Вилна Зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П.Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, кв.29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра; Малки Искър;
 Манаселска Река:  Махала Буджов Дол, Махала Вила Манаселски Мост, Махала Гараж, Махала Гола Могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете; Осиковица:  Махала 57 Км Ам Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата; Осиковска Лакавица:  Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, Ам &Quot;Хемус&Quot;, П-Л VI-61, кв.5; Равнище:  I кв.29, XVII-290, кв.46, Мах. Грозьов Дол, Махала Големанско, УПИ II-196 кв.8
На 21.11.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./ - Етрополе:  Осем, Партизански
На 21.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Етрополе:  Вилна Зона Рибарника
На 21.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Рибарица, Общ. Етрополе:  194005, XVIII-14, кв.2, Парцел Х-19, кв.15
На 21.11.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Боженица:  Махала Ласковци;
 Видраре:  Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин Дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни Връх; Калугерово, Общ. Правец:  Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин Дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, УПИ-Хі-8, кв.4;
 Правец:  Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Местност Елисов Рът, Местност Стилковски Рът, Местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 кв. 110; Правешка Лакавица:  001626, Голямата Ливада, Махала Церица; Своде:  Махала Бакова Могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци; Средни Рът:  Мах.Бечовското, Мах.Голяма Глава, Мах.Дунавското, Мах.Койчовци, Мах.Кондурите, Мах.Куваница, Мах.Мончово Търне, Мах.Средни Рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби;
На 23.11.2017 г. /09:45 - 15:15 ч./ - Джурово:  Махала Камилче
Община Ихтиман  
На 20.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 21.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 24.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман:  Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Димитър Попов, Димчо Дебелянов, Йордан Цонев, Кочиово, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Цар Освободител, Царчино
На 21.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костадинкино:  Махала Яздирастовци, Яздирастовци
На 22.11.2017 г. /08:45 - 15:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Веринско:  000182, Ул.13, УПИ IX-23, кв.13, УПИ ІІІ-124, кв.6, УПИ ХVІІ-131, кв.6
На 22.11.2017 г. /08:45 - 15:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Ихтиман:  Автомагистрала Тракия, Извън Регулация/Ам Тракия/, ПИ 007083 М.Царчино
На 23.11.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ - Горна Василица
На 23.11.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ - Ихтиман:  064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М.Добрева Ливада, Малина, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра
На 23.11.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ - Мирово, Общ. Ихтиман
На 23.11.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ - Стамболово, Общ. Ихтиман
На 23.11.2017 г. /08:30 - 14:15 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман
Община Копривщица  
На 20.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Антон:  Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Васил Боримечков, Васил Левски, Вежен, Въртопа, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Граничар, Двадесет и Четвърти Май, Джемина, Дойранска Епопея, Дружба, Европа, Еделвайс, Елин Пелин, Зорница, Иван Вазов, Извън Регулация, Изгрев, Лайка, Липа, Лиска, Лъджене, Любен Каравелов, Местн.Козница, Мир, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Планински Извори, Победа, Сердика, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Топола, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис ІІІ, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин
На 20.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Душанци:  М. Долна Махала В УПИ 018050
На 20.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Копривщица:  Барикадите, Баркаш, Богдан Войвода, Борис Захов, Брайко Енев, Бунтовна, Васил Икономов, Векилова, Вельо Врачев, Гара Копривщица, Генерилото, Георги Бенковски, Георги Салчев, Георги Тиханек, Голомяхова, Груйо Ценов, Двадесет и Четвърти Март, Двадесети Април, Детелин Войвода, Димо Пиринджиев, Димчо Дебелянов, Дончо Ватах Войвода, Дончо Плачков, Душко Цаков, Дядо Либен, Здравец, Иван Бората, Иван Джартазанов, Иван Келчев, Иван Кривиралчев, Извън Регулация, кв.122 УПИ V-1983, Кирил Бояджиев, Коста Малказанов, Костадин Доганов, Любен Каравелов, Мангър Войвода, Мандулова, Матея Кривиралчев, Местност Войводенец, Местност Попадия, Михаил Маджаров, Михаил Цицелков, Найден Геров, Найден Попстоянов, Нешо Попбрайков, Нешо Шабанов, Никола Беловеждов, Никола Белчев, Никола Герджиков, Панчо Мрънков, Патьо Млъчков, Пенчо Видин, Петко Кълев, Петко Шипочинов, Петровден, Петър Жилков, Попска Река, Първа Пушка, Радомирова, Райново Дере, Рашко Брайков, Рашко Х.Стойчев, Салчо Василев, Тодор Душанцалията, Тодор Каблешков, Тороманова, Тумангелова Чета, Фръго Доев, Хаджи Генчо, Хаджи Ненчо Палавеев, Христо Тороманов, Цоко Будин, Юрукова, Яко Доросиев
На 20.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Пирдоп:  Александър Стамболийски, Борис Темков, Братя Х. Димитрови, Бузола, Димитър Ночев, Еленско, Методи Стоянов, Рорач, Рошава Могила, Стефан Стамболов, Тодор Влайков, Харалампи Златанов, Цено Евтимов
На 20.11.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Копривщица:  Брайко Енев, Георги Салчев, Дончо Ватах Войвода, Дядо Либен, Иван Бората, Извън Регулация, Петко Шипочинов, Хаджи Ненчо Палавеев
На 22.11.2017 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Антон:  Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Васил Боримечков, Васил Левски, Вежен, Въртопа, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Граничар, Двадесет и Четвърти Май, Джемина, Дойранска Епопея, Дружба, Европа, Еделвайс, Елин Пелин, Зорница, Иван Вазов, Извън Регулация, Изгрев, Лайка, Липа, Лиска, Лъджене, Любен Каравелов, Местн.Козница, Мир, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Планински Извори, Победа, Сердика, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Топола, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис ІІІ, Шипка, Юрий Гагарин
Община Костенец  
На 20.11.2017 г. /09:00 - 10:15 ч./ - Долна Баня:  VII-95,Кв.17, Александър Стамболийски, Белмекенска, Бистришка, Васил Левски, Ведрина, Вилна Зона, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Деница, Димитър Благоев, Дружба, Дъб, Екзар Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Ибър, Иван Вазов, Илинденско Въстание, Кирил и Методий, Клен, Курорт Долна Баня, Люляк, Малина, Маришка, Момина Сълза, Новодомска, Обиколен Път, Оборище, Опълченска, Отец Паисий, Павел Вежинов, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Петко Славейков, Райко Даскалов, Рилска Вода, Рилско Шосе, Септемврийци, Спортна Слава, Тодор Каблешков, Търговска, УПИ II кв.83, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Явор, Ягода, Яне Сандански, Ясен
На 24.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец:  Бор, Вароша, Георги С.Раковски, Здравец, Иван Вазов, Искър, Китка, Константин Костенечки, Любен Каравелов, Марица, Пипериче, Радост, Република, Рила, Свети Иван Рилски, Свети Св.Кирил и Методий, Христо Ботев
На 23.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец:  Василишка, Липа, Морава, Очушница, Панайот Волов, Пердова, Пчелинска, Янтра
Община Костинброд  
На 20.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Костинброд:  Бели Брези, Белица, Витоша, Гео Милев, Искър, Марица, Острова, Петровден, Пирин, Райна Княгиня, Средец, Черно Море
На 20.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Костинброд:  Обединена
На 22.11.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Голяновци:  Георги С. Раковски, Местн.Ул.Централна, Ул Нарцис УПИ III-92.Кв 21, УПИ ХVі-219, кв.13
На 24.11.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Костинброд:  Асен Златаров, Георги С. Раковски, Детелина, Кооперативен Пазар, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, ПИ 3675,Кв.99а, Райна Княгиня, Славянска, УПИ III кв.100, УПИ XII кв.103, Филип Тотю, Христо Ботев, Цанко Церковски
На 24.11.2017 г. /11:00 - 16:00 ч./ - Костинброд:  XXXVI-1362 кв. 180, Александър Стамболийски, Лилия, Ломско Шосе, Люляк, Младост, Синчец, Теменуга, Топола, УПИ XXII-1362, кв.180180, Царевец
На 24.11.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Опицвет:  III-283, XVII кв.4
Община Мирково  
На 22.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Петрич, Общ. Златица
Община Пирдоп  
На 23.11.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Копривщица:  Хаджи Ненчо Палавеев
На 23.11.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Пирдоп:  Артьовица, Бузола, Вежен, Димитър Ночев, Еленска, Манджерин, Саво Савов, Стефан Стамболов, Тополница, Цар Освободител
Община Правец  
На 21.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Правец:  Бор, Елаша, Опълченска, Север, Страшка Могила, Филип Тотю, Червената Вода
На 21.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Разлив:  Махала Маргинска
На 21.11.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Правец:  Генерал Гурко, Димитър Грънчаров, Север
На 22.11.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Разлив
На 23.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Осиковица:  Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Цековци
Община Самоков  
На 22.11.2017 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Говедарци:  15285.11.41, 15285.4.374, 15285.9.539, Александър Стамболийски, Байкал, Бисер, Бори Мечо, Борис Хаджисотиров, Братя Чакрини, Бреза, Буря, Васил Коларов, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Девети Септември, Деветнадесета, Десета, Димитър Милушев, Доспей Махала, Дружба, Единадесета, Здравец, Златибор, Иглика, Искър, Канарче, Кирил и Методий, Кокиче, Крум Шуманов, Лакатица, Любчо Баръмов, М.Костова, Мальовица, Мечит, Мир, Октомври, Орловец, Осемнадесета, Осма, Отец Паисий, П-Л ХІІ-486, кв.11, Петнадесета, ПИ 15285.10.114, Пионерска, Победа, Почивни Домове, Преспа, Първа, Първи Май, Ракета, Рилска Малина, Роза, Свобода, Седемнадесета, Славянска, Снежанка, Спортна, Стк Мальовица, Сълзица, Тринадесета, Труд, Христо Ботев, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета, Юрий Гагарин, Ягода
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков:  Йордан Йовков, Мальовица, Ул. Здравец, Ул. Здравец, Христо Смирненски, Цар Борис III
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ярлово:  17-та, 18-та, 25-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 30-та, 32-ра, 42-ра, ПИ 013001 Местност Св.Петка, Стоп.Двор
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Злокучене, Общ. Самоков:  М-Ст Лавандула , Общ.Самоков
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков:  Курорт Боровец, Местност Лавандула, Местност Ренов Дол, Местност Татарски Брод, Местност Циментово Кладенче
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 10:00 - 14:00 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мала Църква:  С. Мала Църква, Община Самоков
На 20.11.2017 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Самоков:  България, Възраждане, Георги Сава Раковски, Иван Доспевски, Неофит Бозвели, Проф. Васил Захариев, Хаджи Димитър
На 22.11.2017 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Маджаре:  УПИ XI кв.16
На 22.11.2017 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Мала Църква:  С. Мала Църква, Община Самоков, УПИ VI, кв. 30 /Пи 46276.5.429/
На 23.11.2017 г. /08:45 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ - Драгушиново
На 23.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Говедарци:  Александър Стамболийски, Доспей Махала, Почивни Домове
На 23.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Горни Окол:  128,Кв.16, IX-302, Kw.41, XXIII, кв.2, М. Щъркелово Гнездо, Парцел VI--43 кв.5
На 23.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долни Окол:  П-Л 150 кв. 19, УПИ Vі-162, кв.20
На 23.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков:  Авксенти Велешки, България, Васил Стоин, Дим. Смрикаров, Захари Хаджигюров, Иван Шишман, Йордан Йовков, Крали Марко, Любен Каравелов, Мальовица, Местност Дългата Поляна, Местност Калковско Манастирче, Местност Лавандула, Местност Мало Равнище, Местност Мечката, Местност Пашо, Местност Ренов Дол, Местност Татарски Брод, Местност Циментово Кладенче, Местност Червената Земя, Местност Щъркелово Гнездо, Местност Язовир Искър, Отец Паисий, Преслав, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Ул. Здравец, Ул. Здравец, УПИ 65231.911.36, Христо Смирненски, Цар Борис III
На 23.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков:  Курорт Боровец, Курорт Боровец, Местност Лавандула, Местност Ренов Дол, Местност Татарски Брод, Местност Циментово Кладенче
На 23.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Широки Дол:  1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 9-та, Местност Татарски Брод
На 23.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:30 - 14:30 ч./ - Панчарево:  Пи000733,Яз.Искър,М.Коеджик
На 23.11.2017 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Самоков:  Местност Язовир Искър
На 24.11.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Самоков:  България, Захари Зограф, Захари Райнов, Иглика, Крали Марко, Луковица, Мургаш, Мусала, Пирин, Подридна, Рила Планина, Сан Стефано
На 24.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Горни Окол:  М. Щъркелово Гнездо
На 24.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков:  Бистрица, Бяла Поляна, Георги Бенковски, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Йордан Йовков, Кирил и Методи, Климент, Мальовица, Манастирска, Местност Дългата Поляна, Местност Дългата Поляна, Местност Мало Равнище, Местност Мало Равнище, Местност Татарски Брод, Местност Щъркелово Гнездо, Местност Щъркелово Гнездо, Местност Язовир Искър, Митрополитска, Никола Образописов, Отец Паисий, Рила Планина, Розова Долина, Скакавец, Ул. Здравец, Ул. Здравец, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Цар Борис III
Община Своге  
На 23.11.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Своге:  Дреновско Храсте, Дунав, Искърски Пролом, Люлин, Средна Гора, Чайка
Община Сливница  
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 25.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 26.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница:  Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Капитан Коста Паница, Княз Александър I-Батенберг, Лев Толстой, Максим Горки, Мир, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон Велики, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин
На 23.11.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница:  Отец Матей Преображенски, Ротм. Ат.Бендерев (Д.Бенд, Софроний Врачански, Тодор Каблешков, Шипка
 
ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  
Община Белене  
На 22.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./  на 23.11.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Бяла Вода, Общ. Белене:  Александър Стамболийски, Безименна, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Гатев, Дунав, Здравец, Маршал Толбухин, Н.Й.Вапцаров, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин
На 22.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./  на 23.11.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Лозица, Общ. Никопол:  Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Борис Ганев, Васил Коларов, Г.С.Раковски, Георги Басаров, Георги Бенковски, Георги Димитров, Ернст Телман, Иван Вазов, Кирил и Методий, Септември, Христо Енчев, Ю.А.Гагарин
На 23.11.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Белене
На 23.11.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Деков:  Александър Стамболийски, Асен Халачев, Буря, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Попов, Г.С.Раковски, Димитър Благоев, Дунав, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Малина, Милан Василев, Неделчо Георгиев, Радецки, Свещеник Владимир Попов, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Странджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цвятко Въбленски, Чаталджа, Шипка
На 23.11.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Кулина Вода:  Александър Матровсов, Алесандър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Люлин, П.Р.Славейков, Пеньо Пенев, Пирин, Плиска, Сергей Румянцев, Тодор Луканов, Христо Смирненски
Община Гулянци  
На 22.11.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Милковица:  Априлов, Арда, Витоша, Ив Вазов, Изгрев, Люлин, Мусала, Осогово, Охрид, Пирин, Родопи, Сливница
На 22.11.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Сомовит:  Бенковски, Витоша, Г Мушатов, Г Някшев, Дунав, Искър, Н Вапцаров, Осъм, Пирин, Стара Планина, Христо Ботев, Цв.Гойчев
Община Долна Митрополия  
На 20.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 11:15 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ - Биволаре:  Бяло Море, Васил Левски, Вит, Витоша, Г.С.Раковски, Градинарска, Кирил и Методий, Крайбрежна, Марица, Неофит Рилски, Нова, Освобождение, Отец Паисий Хилендарски, Пирин, Плевен, Републиканска, Родопи, Славяни, Христо Ботев, Черно Море
На 20.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ - Божурица:  Александър Стамболийски, Асен Халачев, Беласица, Божур, Бузлуджа, В Левски, Вит, Г Бенковски, Г Милев, Гурко, Иван Вазов, К и Методий, Ком, Мургаш, Мусала, Н Вапцаров, Н Рилски, Надежда, Огоста, Опълченска, П Евтимий, П Р Славейков, Павловец, Пролет, Равнище, Радецки, Раковски, Рила, Руен, Сан Стефано, Свобода, Скобелев, Сопот, Средна Гора, Ст Караджа, Стара Планина, Странджа, Христо Ботев, Шар Планина, Шипка, Ю.А.Гагарин
На 20.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 11:15 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ - Победа, Общ. Долна Митрополия:  24 Май, Васил Левски, Индустриална Зона, Космос, Люлин, Новоселска, Петдесет и Четвърта, Радецки, Рила, Христо Ботев
Община Долни Дъбник  
На 20.11.2017 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Долни Дъбник:  Социално Включване Хр.Янчев, В Левски, Ген Ганецки, Долни Дъбник, Иван Вазов, Ропотамо, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Янчев
Община Левски  
На 20.11.2017 г. /11:45 - 13:00 ч./ - Левски, Общ. Левски:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Васил Априлов, Васил Друмев, Витоша, Владимир Заимов, Гергана, Д-Р Петър Берон, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Дунав, Елин Пелин, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Княз Александър Батенберг, Княз Борис, Лазар Станев, Локомотив, Максим Горки, Милин Камък, Оборище, Осъм, Патриарх Евтимий, Пролет, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Софроний Врачански, Странджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка, Ясна Поляна
На 20.11.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Деляновци:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 20.11.2017 г. /15:15 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Аспарухово, Общ. Левски:  Адалберт Антонов-малчика, Арда, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Камчия, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Огоста, Осъм, Панайот Волов, Пирин, Родопи, Ропотамо, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Янтра
На 20.11.2017 г. /15:15 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Левски, Общ. Левски
На 23.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 10:15 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Асеновци:  1-Ви Май, 23-ти Септември, 8-Ми Март, 9-ти Май, Александър Стамболийски, Асен Банчев, Асен Вълев, Асен Халачев, Бахчалъка, Бузлуджа, Бързаца, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Г.С.Раковски, Гастело, Гено Борисов, Евтим Костов, Емил Михайлов, Иван Кунчев, Извън Регулацията, Индустриална, Калето, Липето, Любен Каравелов, Люлин, Малчика, Манол Нисторов, Милан Кунчев, Мир, Митко Палаузов, Мусала, Никифор Йорданов, Николай Панчев, Огоста, Огражден, Осмо Калугерово, Осъм, Пеньо Йончев, Райко Даскалов, Раковска, Рила, Ропотамо, Селище, Сергей Румянцев, Сливница, Софка Вълева, Стадиона, Стара Планина, Трети Март, Филип-Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка, Яворов
На 23.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 10:15 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Горско Сливово:  Георги Димитров
На 23.11.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 10:15 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Летница, Общ. Летница:  Александър Стамболийски, Асен Златаров, Балкан, Бузлуджа, България, Васил Левски, Георги Бенковски, Димчо Дебелянов, Кирил и Методий, Клокотница, Летница, Марица, Неофит Рилски, Никола Петков, Пейо К.Яворов, Петко Ф.Атев, Райко Даскалов, Райна Княгина, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Страцин, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Царевец
Община Никопол  
На 21.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 13:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Никопол:  Амбарица, Арда, Беласица, Белмекен, Вежен, Веслец, Вихрен, Дик Баир, Димитър Благоев, Добруджа, Дойран, Елтепе, Камчия, Местност Елия, Местност Синджирли, Пирин, Победа, Рибарица, Рила, Странджа, Телеграфна, Тунджа, Христо Смирненски, Черни Връх
На 21.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 13:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Черковица
Община Плевен  
На 22.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Бохот:  1-Ви Май, 192008 Над Село, IV-860, Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Левски, Вит, Г.С.Раковски, Ген.Скобелев, Ген.Столетов, Дунав, Иван Вазов, Искър, Кацарска, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Местност Над Село, Местност Стадиона, Мусала, Никола Петков, Осъм, Паисий, Петко Д.Петков, Пирин, Пирогов, Радецки, Рила, Средна Гора, Стамболийски, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Странджа, Струма, Трайчо Костов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин
На 20.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 23.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 24.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 25.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Буковлък:  11-ти Декември, 244, 670 кв. 51, ІІ и ІІІ, Аврора, Беласица, Белград, Богомил, Буря, Демокрация, Дряново, Дунав, Заводска, Заря, Иглика, Латинка, Никопол, Оборище, Орлица, Орлица, Пирин, Плевен, Русе, Сан Стефано, Сан Стефано, Срещу Кат, Стара Планина, Страцин, Тимок, Трети Март, Тутракан, УПИ 1, Хайнбоаз, Хайнбоаз, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Център, Шипка
На 20.11.2017 г. /08:30 - 10:30 ч./ - Плевен:  Акд.Й.Трифонов, Десети Декември, Ем.Васкидович/Аврора/, К.Охридски/Карл Маркс/, Стоян Михайловски
На 20.11.2017 г. /08:30 - 12:00 ч./ - Плевен:  Враня/Ат.Георгиев/, Дойран/Толбухин К.Златарев/, Стоян Заимов, Хаджи Димитър, Янко Сакъзов
На 20.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./  на 21.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Радишево:  I - 280, XIII- 89 кв. 34, XIX-447 кв.15, Васил Априлов, Г.С.Раковски, Григор Пърличев, Драва, Знеполска, Ивайло, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Мадан, Марибор, Милин Камък, Мир, Митко Палаузов, Нестор Марков, Орлица, Пероника, Прилеп, Ралица, Република, Рила, Родопи
На 20.11.2017 г. /10:30 - 12:00 ч./ - Плевен:  Асен Златаров, Генерал Ганецки, Гривица, К.Охридски/Карл Маркс/, Осогово, Републиканска, Рила/Ю.Гагарин/, Фридрих Енгелс, Христо Ботев
На 21.11.2017 г. /08:00 - 16:00 ч.; 09:30 - 13:15 ч./  на 22.11.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Плевен:  Дружба
На 21.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Тученица:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Ген.Вл.Заимов, Генерал Гурко, Генерал Колев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Дамян Пешев, Кайлъка, Любен Вешков, Местност Пасището, Пирин, Радецки, Рила, Среброструй, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю.А.Гагарин
На 21.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Радишево
На 21.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Брестовец:  УПИ-III-171
На 22.11.2017 г. /08:30 - 14:30 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Плевен:  Георги Кочев, Иван Миндиликов /Република/, Индустриална Зона, Местн.Западна Идустриална Зона, Сторгозия
На 23.11.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Бръшляница
На 23.11.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Коиловци:  9-ти Септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Владимир Заимов, Г Димитров, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Местност Байнова Могила, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Янко Сакъзов
На 24.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ - Плевен:  Мургаш, Христо Ботев
На 24.11.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./ - Бохот
На 24.11.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./ - Николаево, Общ. Плевен
Община Червен бряг  
На 21.11.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Бежаново, Общ. Луковит:  Гарван Дол
На 20.11.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Девенци:  000246, 1-Ви Май, Ал Стамболийски, Байкал, Бенковски, Бузлуджа, В Левски, Васил Петлешков, Волга, Г Димитров, Ген Скобелев, Д Благоев, Д Дебелянов, Девети Май, Добруджа, Драва, Дунав, Крайна-2, Л Бенов, Л Каравелов, М Дринов, Мато Стефанов, Местност Велчов Геран, Мур, Ниш, П Яворов, Пирот, С Киров, Сливница, Ст Караджа, Тодор Каблешков, Украйна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 20.11.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Чомаковци:  Отвъде
На 21.11.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Койнаре:  Мило Нанов, Н Вапцаров
На 21.11.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Радомирци:  507017, Александър Македонски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антим Първи, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, В Левски, В.Априлов, Васил Коларов, Веслец, Витоша, Втора, Г Бенковски, Г Димитров, Г С Раковски, Гурко, Д Благоев, Д Дебелянов, Дебелобръдска, Екзарх Йосиф, Ел Пелин, Еф Иванов, Захари Стоянов, Иван Бунданов, Иван Вазов, К Златарев, Кирил и Методий, Княз Александър Батенберг, Ком, Л Каравелов, Л Станев, Мусала, Н Вапцаров, Н Рилски, Н Тодоров, Н. Бозвели, П Берон, П Волов, П Доцов, П Каравелов, П Хитов, Пирин, Плиска, Първа, Радецки, Ракитска, Родопи, С Димитров, С Румянцев, Скобелев, Сл Алексиев, Славейков, Сливница, Ст Караджа, Стара Планина, Трета, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Калоян, Цветан Спасов, Четвърта, Шар Планина, Шипка
На 21.11.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Ракита, Общ. Червен Бряг:  140005, 141001, Ал Стамболийски, Баковска, Бошняшка, Бренишка, Васил Левски, Витановска, Вълевска, Г Бенковски, Г Димитров, Грозьовска, Дойновска, Дядо Цолак, Илия Илиев, Комитска, Ланджийска, Мариновска, Матинска, Мирчовска, Ненковска, Опълченска, Осем Опълченци, Палашовска, Пановска, Поповска, Радой Данчев, Радьовска, Рашитарска, Сираковска, Съпкарска, Топалска, Фильовска, Христо Ботев, Цаковска, Цано Недялков, Шипка, Щръковска, Янчовска
На 21.11.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Садовец:  634, I-ри Стопански Двор, Ал.Батенберг, Ангел Кънчев, Арда, Барата, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бор, Бреза, Брест, Вазов, Васил Левски, Вит, Витоша, Волов, Врабче, Върба, Г Бенковски, Гарвандолска, Генерал Тотлебен, Гергана, Гургулят, Гъмза, Демокрация, Драва, Дунав, Дълбок Дол, Еверест, Еделвайс, Запад, Заря, Захари Стоянов, Иван Асен II, Искър, Камчия, Каравелов, Карпати, Княз Борис I, Кокиче, Крайна, Кремениш, Лале, Леска, Люлин, Македонска, Малина, Марица, Месност Бончовец, Мусала, Оборище, Огоста, Одрин, Омайниче, Опълченска, Орех, Орляк, Осогово, Осъм, П.К.Яворов, Паисий, Пеевска, Перущица, Пирин, Плевен, Победа, Пробива, Пчелина, Първомайска, Район Циглена Фабрика, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Росица, Ружа, Руски, Св.Св.Кирил и Методий, Светулка, Синчец, Скобелев, Славейче, Сливница, София, Стамболийски, Стари Кладенец, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Заимов, Странджа, Струма, Студенец, Съединение, Теменуга, Усойна, Хаджи Димитър, Хайдушко Изворче, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Церака, Цнст Садовец, Черно Море, Чукара, Шипка, Ю.А.Гагарин, Яйчарски Баир, Янтра, Янтра 1
На 21.11.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Староселци
На 21.11.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Телиш:  Ал Стамболийски, Бежанска, Богдан Димитров, В Друмев, В Йотов, В Михайлова, Васил Коларов, Вежен, Витоша, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Дунав, Езерна, Иван Вазов, Индустриална, К и Методий, Л Димитрова, Любен Каравелов, Марица, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пело Пеловски, Перпелицин, Пръвчанска Рампа, Р Даскалов, С Румянцев, Странджа, Страцин, Тодор Луканов, Филип-Тотю, Х.Витков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Цеко Ненов, Шипка, Янко Забунов
На 21.11.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Ъглен:  Александър Стамболийски, Бачо Киро, Белия Бряг, Витска, Въло Войвода, Ген.Столетов, Георги Бенковски, Здравец, Ивайло, Иглен, Каменица, Местност Дачовското, Никола Вапцаров, Освобождение, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис 1, Цар Иван-Асен Втори
На 21.11.2017 г. /10:00 - 14:15 ч./ - Койнаре:  Ал.Матросов, Ангел Кънчев, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Девети Iх, Дружба, Елин Пелин, Ивайло, Йордан Ганов, Кап Петко Войвода, Н.Островски, Стара Планина, Тодор Каблешков, Тома Гергов
На 21.11.2017 г. /10:00 - 14:15 ч./ - Телиш:  В Друмев, Георги Димитров, Дунав, Езерна, К и Методий, Маршал Толбухин
 
ОБЛАСТ ПЕРНИК  
Община Брезник  
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Гигинци
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Садовик
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Велковци, Общ. Брезник:  С.Велковци, УПИ ІV-105, кв.40
На 21.11.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Ерул
На 21.11.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Банище; Бегуновци; Беренде, Общ. Земен; Брезник:МТП; Ръждавец; Брезнишки Извор; Велиново; Габровдол; Гигинци:  УПИ ХіV-219, кв.22; Горна Секирна: Местн.Валога; Долна Секирна; Д.Секирна; Душинци; Кошарево; Милкьовци; Непразненци; Режанци; Станьовци
На 22.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Брезник:  9-ти Септември, 9ти Септември, Александър Тинков, Андрей Михайлов, Богдан Митов, Борис Калев, Бреза, Бърдо, Варош, Васил Левски, Георги Бунджулов, Георги Ив Бунджулов, Георги Ив Бунджулов, Георги Ив Бунджулов, Елена Георгиева, Енчо Николов, Железна Вода, Зеленище, Зора, Йордан Стефанов, Йордан Стефанов, Лазар Лумбаров, Нестор Петров, Първи Май, Радослав Григоров, Славянска, Христо Ботев, Цвета Лумбарова, Цвета Лумбарова, Цвета Лумбарова, Чорни, Чорни, Чуряк
На 24.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Ребро
Община Земен  
На 23.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Горна Глоговица
Община Ковачевци  
На 23.11.2017 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Жабляно:  Цигански Брод
На 23.11.2017 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Земен:  Пещерско Шосе
На 23.11.2017 г. /11:30 - 12:30 ч./ - Блатешница:  Мтп Ткзс, П-Л XVII, Пл.N 48, кв.9, УПИ ХVІІ кв.6; Враня Стена:  Джоковци; Габрешевци:  Мах. Богдановци, Мах. Бусарска, Мах. Гелевци, Мах. Зарковци, Мах. Клисурци, Мах. Костадиновци, Мах. Мутарска, Мах. Пешова, Мах. Полоканска, Мах. Равнище, Мах. Тихия Кът, Мах. Ущиринци; Горна Глоговица:  Мтп Банков Рид; Дивля:  Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Димитров-майстора, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Д-Р Г.М.Димитров, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крайречна, Мах.Бежанска, Мах.Бонева, Мах.Валявичарска, Мах.Войнова, Мах.Гогева, Мах.Джоманова, Мах.Дубрава, Мах.Дульова, Мах.Жъкова, Мах.Заякова, Мах.Ильова, Мах.Козаш, Мах.Костадинова, Мах.Кукувичарска, Мах.Кушлина, Мах.Кушова, Мах.Милкова, Мах.Милошова, Мах.Никова, Мах.Панчова, Мах.Паунова, Мах.Пезулярска, Мах.Пешова, Мах.Преслъп, Мах.Славкова, Мах.Тумба, Мах.Ушанова, Мах.Фильова, Мах.Чавкова, Мах.Шумкова, Никола Вапцаров, Никола Петков, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Филип Тотю, Христо Ботев; Добри Дол, Общ. Трекляно:  Махала Горна Ливада, Махала Добридолски Воденици, Махала Паргова, Махала Савова;
 Жабляно:  29012.1.1; Земен:  Албена, Александър Стамболийски, Асен Златарев, Баба Тонка, Белово, Васил Левски, Вилна Зона Муршина Падина, Гео Милев, Гоце Делчев, Груйова, Д-Р Г.М.Димитров, Димитър Благоев, Евтим Арсов, Земенски Манастир, Земенско Кале, Ивайло, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кирил и Методи, Княз Борис, Кракра, Любен Каравелов, Майстор Миленко, Манастирска, Мах.Бакалска, Мах.Брънзова и Орлово Гнездо, Мах.Гледжарска, Мах.Дойчинова, Мах.Искренова, Мах.Митина, Мах.Митова, Мах.Царева, Мах.Язовира, Никола Вапцаров, Никола Петков, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Петър Берон, Пещерско Шосе, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Риша, Самуил, Симеон, Стефан Стамбо;Лов, Струма, Тичък, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Тервел, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Яне Сандански; Калотинци; Косово, Общ. Трекляно:  Махала Ангеловци, Махала Върбица, Махала Въргинци, Махала Дузинци, Махала Дурниловци, Махала Качаревци, Махала Лисичковци, Махала Пашинци, Махала Поповци, Махала Селото, Махала Сировичинци, Махала Такламановци, Махала Широки Дол; Лобош:  020013 По квс ,М. Царски Рид, III-154,155, кв.39, Павлов Дол, УПИ ІX кв.305, УПИ ІІІ, кв.42, Царски Рид; Одраница; Пещера, Общ. Земен София:  Надежда; Трекляно:  Махала Антовци, Махала Аплатовци, Махала Бакъмска, Махала Божуринци, Махала Бойкинци, Махала Връшинци, Махала Гебовци, Махала Горни Балабановци, Махала Димитрина, Махала Долни Балабановци, Махала Долно Гъжинци, Махала Корубинци, Махала Кръстинци, Махала Кьосинци, Махала Лисичковци, Махала Младост, Махала Павлевци, Махала Поповци, Махала Стойковци, Махала Сукинци, Махала Тодоровци, Махала Тошинци, Махала Трънярци, Махала Тупарци, Махала Цалакина, Махала Центъра, Махала Чавдаровци, Махала Шавудинци, Махала Щроклинци
На 23.11.2017 г. /11:30 - 12:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Калище
На 23.11.2017 г. /12:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Байкалско:  084033;
 Буново, Общ. Кюстендил; Дебели Лаг; Драгомирово, Общ. Радомир; Егълница:  П-Л VI-70, кв.8, УПИ IV,Кв 12, УПИ XII-197,198 кв. 28; Извор, Общ. Радомир:  Махала Канджулица, Махала Канджулица, Махала Пириница, УПИ V-138 кв.24, УПИ VII-69, кв.13; Калище:  IV-278,Кв.29а, УПИ VI-260, кв.15, УПИ ХIII-239, кв. 20; Углярци;
Община Перник  
На 20.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Студена, Общ. Перник:  Пояс №1на Язовир Студена
На 20.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Кладница:  IX-409, VІІІ-29,Кв.18, XI-29 кв.18 Делта Хил, Акация, Бакиница, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезовица, Брюксел, Валого, Варшава, Васил Левски, Виена, Вилна Зона, Витоша, Воденичище, Волга, Горско Стоп.Витошко, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Кокиче, Кракра, Лале, Латинка, Ливадите, Лондон, Мак, Матница, Минзухар, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище &Quot;Делта Хил&Quot;, София, Спас Бурнов, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Тинтява, УПИ II-35,Кв.17 Делта Хил, УПИ V||-Кв.20, УПИ XXIX-29,Кв.20 Делта Хил, УПИ ІІІ-21 кв.20, УПИ-IX 29, ХVІІ-11010,11038, Хан Крум, Хемус, Хижа Селимица, ХХх-1257 кв.68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец
На 20.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Рударци
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кладница:  Горско Стоп.Витошко, Хижа Селимица
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Перник:  1-ва, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, кв. Рудничар
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Перник:  1-ва, 14-та, 16-та, 17-та, Рудничар
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Радуй
На 22.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Батановци:  Александър Стамболийски, Батан Войвода, Васил Левски, Граово, Любен Каравелов, Никола Вапцаров, Св.Св.Кирил и Методий, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 22.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Перник:  1-ва, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, кв. Рудничар, Партизан, РУПИте, Средец, Стримон, Струма, Цане Гинчев, Черноризец Храбър
На 22.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Перник:  Бенковска, Васил Стоин, Железни Заводи, Караманица, Княз Александър Батенберг, Миньор, Отец Паисий, Търговска
На 22.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ - Перник:  Арда, Асенова Крепост, Вардар, Върбица, Гарата, Граховска, Железничарска, Искър, Камчия, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра Пернишки, Отец Паисий, Райко Даскалов, Розова Долина, Росица, Средец, Струма, Тунджа, УПИ 1 кв.263
На 22.11.2017 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Перник:  Асенова Крепост, Вардар, Гарата, Граховска, Железничарска, Кракра, Отец Паисий, Росица, Тунджа
На 23.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Перник:  V-502.1010, Братя Миладинови, Брегалница, Булаир, Владислав Граматик, Войниковец, Габрово, Ген Владимир Вазов, Гергина, Гоце Делчев, Гр. Перник, кв. 4 УПИII, Граово, Григор Парличев, Даме Груев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгановец, Драгановец Залес.Пояс, Екзарх Йосиф, Златни Мостове, Знеполе, Иван Рилски, Илинден, Илия Бешков, Инженерна, Инжинерен, Калиманци, Кино Салон, Китка, Константин Величков, Косово Поле, Кракра, Кракра Пернишки, Кресна, Крушовска Република, Кръстю Асенов, Ловеч, Мах.Зарина /И.Р./, Михаил Георгиев, Михаил Герджиков, Никола Карев, Омуртаг, Пере Тошев, Петко Каравелов, Погреби, Поп Пейо, Презвитер Козма, Райна Княгиня, Розова Долина, Руй, Русалка, Самоков, Сандански, Св.Иван Рилски, Св.Св.Кирил и Методий, Стримон, Струма, Тодор Влайков, Трявна, Физкултурна, Хайдут Велко, Христо Ботев, Цанко Церковски, Централна Градска Част, Черноризец Храбър, Чичо Стоян, Яне Сандански
На 23.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Перник:  Брегалница, Иван Рилски, Кракра Пернишки, Кресна, Св.Иван Рилски, Св.Св.Кирил и Методий
На 23.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Дивотино:  Витоша, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Миньор, Седемнадесета, Седма, Слатина, Тридесета, Тридесетипърва, Тридесетитрета, Четринадесета, Шеста
На 23.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Перник:  Железни Заводи, Караманица
На 23.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч./ - Перник:  6-ти Май, Айтос, Асеновград, Ахтопол, Балчик, Банско, Битоля, Ботевград, Брайла, Брацигово, Брезник, Бургас, Бяла Слатина, Варна, Васил Левски, Велинград, Видин, Враца, Граово, Добруджа, Дряново, Епископ Киприян, Златица, Изток, Ихтиман, Казанлък, Карлово, Клепало, Котел, Кракра, Кракра Пернишки, Красно Село, Кърджали, Лясковец, Миньор, Монте Карло, Нов Безистен, Нова Загора, Нови Пазар, Одрин, Омуртаг, Охрид, Павликени, Пирдоп, Пловдив, Първи Май, Радомир, Разлог, Раковска, Раковски, Русе, Самоков, Св.Св.Кирил и Методий, Севлиево, Стара Загора, Струга, Твърди Ливади, Трявна, Търговище, УПИ 2,Кв.202, Физкултурна, Христо Смирненски, Шумен
На 23.11.2017 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Перник:  Банско, Ботевград, Граово, Казанлък, Красно Село, Нов Безистен, Нови Пазар, Пирдоп, Пловдив, Радомир, Разлог, Самоков, Физкултурна
На 23.11.2017 г. /13:30 - 15:00 ч./ - Перник:  6-ти Май, V-502.1010, Айтос, Асеновград, Ахтопол, Балчик, Банско, Битоля, Ботевград, Брайла, Братя Миладинови, Брацигово, Брегалница, Брезник, Булаир, Бургас, Бяла Слатина, Варна, Васил Левски, Велинград, Видин, Владислав Граматик, Войниковец, Враца, Габрово, Ген Владимир Вазов, Гергина, Гоце Делчев, Гр. Перник, кв. 4 УПИII, Граово, Граово, Григор Парличев, Даме Груев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Добруджа, Драгановец, Драгановец Залес.Пояс, Дряново, Екзарх Йосиф, Епископ Киприян, Златица, Златни Мостове, Знеполе, Иван Рилски, Изток, Илинден, Илия Бешков, Инженерна, Инжинерен, Ихтиман, Казанлък, Калиманци, Карлово, Кино Салон, Китка, Клепало, Константин Величков, Косово Поле, Котел, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Кракра Пернишки, Красно Село, Кресна, Крушовска Република, Кръстю Асенов, Кърджали, Ловеч, Лясковец, Мах.Зарина /И.Р./, Миньор, Михаил Георгиев, Михаил Герджиков, Монте Карло, Никола Карев, Нов Безистен, Нова Загора, Нови Пазар, Одрин, Омуртаг, Омуртаг, Охрид, Павликени, Пере Тошев, Петко Каравелов, Пирдоп, Пловдив, Погреби, Поп Пейо, Презвитер Козма, Първи Май, Радомир, Разлог, Райна Княгиня, Раковска, Раковски, Розова Долина, Руй, Русалка, Русе, Самоков, Самоков, Сандански, Св.Иван Рилски, Св.Св.Кирил и Методий, Св.Св.Кирил и Методий, Севлиево, Стара Загора, Стримон, Струга, Струма, Твърди Ливади, Тодор Влайков, Трявна, Трявна, Търговище, УПИ 2,Кв.202, Физкултурна, Физкултурна, Хайдут Велко, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Централна Градска Част, Черноризец Храбър, Чичо Стоян, Шумен, Яне Сандански
На 24.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Перник:  Бела Вода, Иван Асен Втори, Кап.Петко Войвода, Китка, Кристал Блокове
На 24.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 14:30 ч./ - Студена, Общ. Перник:  Блато, Божур, Бурковица, Вит, Градище, Еделвайс, Иглика, Извор, Йордан Корчев, Кокиче, Лебед, Мах.Каназирова, Мах.Кюлова, Местн.Шарков Дол /И.Р./, Местн.Шумнатица, Могилата, Перуника, Самуил, Съединение, Теменуга, Христо Ботев, Цар Иван Асен I, Чифлик, Янтра
На 24.11.2017 г. /12:30 - 14:30 ч./ - Горна Диканя
На 24.11.2017 г. /12:30 - 14:30 ч./ - Даскалово:  Втора
На 24.11.2017 г. /12:30 - 14:30 ч./ - Драгичево:  Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра
На 24.11.2017 г. /12:30 - 14:30 ч./ - Мърчаево:  Мърчаево ПИ 52, Рударски Път, Цар Симеон I/Кост.Темелков/
На 24.11.2017 г. /12:30 - 14:30 ч./ - Перник:  Владайско Въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, кв. Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски Път, Лиляна Димитрова, Мах.Горна Църква, Мах.Тутулова, Махала Стара Църква, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово
На 24.11.2017 г. /12:30 - 14:30 ч./ - Рударци:  1452, 3-ти Март, LXXXІІІ-1526 кв.121, XVIII-1965,1967 кв.127, Арда, Балчик, Бели Брег, Божур, Бор, Борова Гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген.Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов Дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил и Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска Гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Местн.Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Пирин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи Май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С.Рударци, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, Ул.Вардар/Ул.Силистра, УПИ LXXXIV-2229,Кв.21., УПИ І-1427 кв.80б, УПИ Х|Х,Кв.107а, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни Връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец
На 24.11.2017 г. /12:30 - 14:30 ч./ - Студена, Общ. Перник:  Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Градище, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко Войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Мах.Бугьовец, Мах.Каназирова, Мах.Кюлова, Мах.Опашиница, Мах.Шестакова, Мах.Язовира, Местн.Буката/И.Р./, Местн.Шарков Дол /И.Р./, Местн.Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Първи Май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра
На 25.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ - Перник:  Брезник, Владислав Граматик, Граово, Добри Чинтулов, Инжинерен, Кракра Пернишки, Михаил Георгиев, Никола Карев, Презвитер Козма, Радомир, Самоков, Св.Иван Рилски, Св.Св.Кирил и Методий, Тако Пеев, Твърди Ливади, Тодор Влайков, Тодор Паница, Физкултурна, Централен Градски Парк
На 25.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Перник:  Радомир, Самоков, Св.Иван Рилски, Физкултурна
На 25.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:15 - 15:15 ч./ - Перник:  Васил Стоин, Владая, Кладница, Кракра, Кракра Пернишки, Отец Паисий, Петко Каравелов, Св.Иван Рилски, Търговска
На 25.11.2017 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Перник:  Кракра, Кракра Пернишки, Петко Каравелов, Св.Иван Рилски
Община Радомир  
На 22.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Долна Диканя:  Градините, УПИ XI-261, кв.40, Х-260 кв. 40
На 23.11.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./ - Беланица
На 23.11.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./ - Бобораци:  ІІІ - 323 кв.26, ХVIII-136, кв.23
На 23.11.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./ - Драгичево:  Магистрала
На 23.11.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./ - Жедна
На 23.11.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./ - Житуша:  П-Л ІV Пл.№711, кв.56, УПИVі
На 23.11.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./ - Извор, Общ. Радомир:  кв.1,УПИ ХіV, Махала Канджулица, Махала Канджулица
На 23.11.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./ - Касилаг:  УПИ ІІІ-230, УПИ ХіV-191
На 23.11.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./ - Кленовик:  кв.20
На 23.11.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./ - Кошарите:  П-Л VII-117, кв.18, УПИ VІІІ,Кв. 17
На 23.11.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./ - Негованци:  VI-355, УПИ-130 кв.37
На 23.11.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./ - Поцърненци:  Махала Калугерски Чифлик 65
На 23.11.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./ - Прибой
На 23.11.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./ - Радомир:  Върба
Община Трън  
На 20.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./  на 21.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./  на 22.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./  на 23.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./  на 24.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Бусинци
На 24.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Парамун
 
 
ОБЛАСТ МОНТАНА  
Община Берковица  
На 20.11.2017 г. /08:15 - 08:20 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 09:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 15:35 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:25 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Берковица:  086014 Землището на С.Бързия
На 20.11.2017 г. /08:15 - 08:20 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 09:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 15:35 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:25 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бързия:  036022, 9 Ти Септември, №017047, Акация, Артец, Бор, Букет, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Еделвайс, Ела, Землището С.Бързия, Иван Вазов, Изгрев, Кирил и Методи, Клисура, Ком, Липа, Малина, Малка Бързия, Минзухар, Младост, Нов Живот, Петроханска, ПИ 086028 и ПИ 086029, Пръшковица, Равнище, Роза, Синчец, Стефан Караджа, Тодорини Кукли, УПИ ХVі, кв.29, Христо Ботев, Христо Михайлов, Черковна, Шипка, Юрий Гагарин, Ягода
На 20.11.2017 г. /08:15 - 08:20 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 09:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 15:35 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:25 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Монтана:  Христо Ботев
На 20.11.2017 г. /08:20 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:35 - 16:25 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бързия:  9 Ти Септември, Акация, Артец, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Ела, Иван Вазов, Клисура, Липа, Малка Бързия, Минзухар, Петроханска, Тодорини Кукли, Христо Ботев, Черковна
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./  на 25.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Берковица:  Лале, ПИ 03928.66.32, Първи Май, Рако-Ца Ул.Братя Миладинови, Раковица, Раковица Ул. 1-Ви Май, Раковица Ул. Иглика, Раковица Ул. Крайречна, Раковица Ул. Криви Рог, Раковица Ул. Лале, Раковица Ул. Малина, Раковица Ул. Мир, Раковица Ул. Пролет, Раковица Ул. Свобода, Раковица Ул.Добри Чинтулов, Раковица Ул.Панайот Хитов, Раковица Ул.Усин Керим, Ружа, Свобода, Страцимировска, Чайка
Община Брусарци  
На 24.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 09:35 - 16:25 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ - Белотинци:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Местност Бреста, Местност Верлото, Местност Цветкови Туфи, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиредесет и Девета, Четиредесет и Осма, Четиредесет и Седма, Четиредесет и Шеста, Четиридесет, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста
На 24.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 09:35 - 16:25 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ - Долна Рикса:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 24.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 09:35 - 16:25 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ - Клисурица:  273007, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Местност Дола, Местност Извора, Местност Камика, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 24.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 09:35 - 16:25 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ - Славотин:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Местност Генова Воденица, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Едно, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 24.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 09:35 - 16:25 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ - Сливовик:  23-ти Септември, Александър Стамболийски, Арсен Тончев, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Дамян Влъчков, Девети Септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил и Методий, Ленин, Лилия Карастоянова, Местност Гръков Припек, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Опълченска, Павел Хаджийски, Пролет, Софрон Петров, Стойно Алексиев, Стоян Ангелов, Таси Никодимов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Шанко Петров, Юрий Гагарин, Яким Атанасов
На 24.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 09:35 - 16:25 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ - Смоляновци:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Аспарух, Байкал, Бильов Дол, Бор, Братя Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Дара Николова, Двадесет Трети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Изгрев, Кирил и Методий, Китка, Крали Марко, Крум Ангелов, Лика Рачин, Лило Русинов, Лиляна Димитрова, Лоза, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Люляк, Малина, Малчика, Махала Блатото, Паисий, Петър Берон, Петър Иванов, Пионерска, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Розова Долина, Самуил, Скобелев, Славейко Горанов, Спартак, Стара Планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чайка, Шести Септември, Шипка, Юри Гагарин, Явор, Яворов
На 24.11.2017 г. /09:30 - 09:35 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ - Долно Церовене:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Бдин, Бор, Бул. Владимир Илич Ленин, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Вихрен, Владимир Заимов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Детелина, Дунав, Еделвайс, Ела, Замфир Попов, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Йорданка Петкова, Кирил и Методи, Климент Охридски, Ком, Лиляна Димитрова, Малина, Марин Дринов, Найден Миков, Неофит Бозвели, Опълченска, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пионерска, Пирин, Пирот, Поп Андрей, Радецки, Рила, Синчец, Славянска, Сливница, Стара Планина, Теменуга, Тинтява, Тодор Каблешков, Тополите, Тракия, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица, Чавдар, Шейново, Шипка, Шишман, Юрий Гагарин, Янтра
Община Вълчедръм  
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Вълчедръм:  22-ти Септември /23-ти/, 922050, Адалберт Антонов, България /Г.Димитров/, Генерал Скобелев, Извън Населеното Място, Капитан Савойски, Петър Парчевич, Тодор Каблешков /Х.М-Лов/, Хаджи Димитър, Шейново
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Якимово:  Извън Регулацията
На 23.11.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Златия, Общ. Вълчедръм:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Поп Томов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гогол, Здравец, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Кубрат, Люляк, Мирон Тодоров, Мичурин, Млада Гвардия, Никола Кръстев, Пушкин, Стефан Караджа, Титов
На 23.11.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Ботево, Общ. Вълчедръм:  Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета
Община Лом  
За периода 20-25.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Замфир:  Бенковски, Вела Пеева, Волга, Въча, Дунав, Замфир Хаджийски, Искър, Камчия, Ком, Левски, Оборище, Прага, Христо Ботев, Христо Смирненски
За периода 20-23.11.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Лом:  Вакумна Фабрика, Димитър Милков(В.Чкалов), Елха, Магура, Софийска, Трифон Панов(Марин Цеков), Физкултурна, Черковна(Г.Карастоянова), Явор
За периода 20-26.11.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./ - Лом:  Акациева, Веслец(Братя Ибренови), Възраждане(2-ма Партизани, Голинци, Горанова Чешма, Гредовете, Девичи Бряг, Детелина(Ален Мак), Димитър Милков(В.Чкалов), Дългошевско Шосе, Елин Пелин, Изгрев, Искра, Йолова Чешма, Крайна, Люлин, Лястовичка, Младенова, Младеново/Пейо Яворов, Пирот, Подполковник Леонов, Рила Планина, Славейче, Славия, Софийска, Стадиона, Стара Планина, Страхил Войвода, Тимок, Тунджа, Физкултурна
На 23.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сталийска Махала:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Извън Селото, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Пета, Петдесет и Шеста, Петдесет Трета, Петнадесета, Първа, Седма, Тридесет и Осма, Тридесет и Седма, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Седма, Четиринадесета
 
 
ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  
Община Априлци  
На 22.11.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци:  Зла Река/Зла Река/, Злиевска/Зла Река/, Зора/Зла Река/, кв. Зла Река Местност Стоилите, Салапийска/Зла Река/
Община Ловеч  
На 20.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Дойренци:  Бачо Киро, Васил Данков, Гео Милев, Георги Бенковски, Доктор Г.М.Димитров, Оборище, Отец Паисий, Петър Стефанов, Поляната, Тодор Кирков, Тодор Киров, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 20.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./  на 22.11.2017 г. /10:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Дойренци:  Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Барата, Бачо Киро, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Върбан Пешев, Гарова, Генерал Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Ганев, Димитър Аджарски, Димо Панев, Добри Цвятков, Дойчо Минков, Доктор Г.М.Димитров, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, Местност Ваганска Бара, Местност Прелеза, Младост, Недялко Русинов, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Оборище, Овчарска, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Петър Стефанов, Поляната, Свети Свети Кирил и Методи, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Киров, Тотю Стоянов, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Начков, Цар Иван Шишман
На 20.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./  на 22.11.2017 г. /10:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Дренов:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген.Тотлебен, Георги Кирков, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, Митю Христов, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Цонев
На 20.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./  на 22.11.2017 г. /10:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Йоглав
На 20.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./  на 22.11.2017 г. /10:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Ловеч:  Северна Индустриална Зона
На 20.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./  на 22.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./  на 23.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./  на 24.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Ловеч:  Велики Преслав, Дикисанска, Иларион Ловчански, Никола Петков, Отец Паисий, Тракийска
На 21.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Гостиня:  Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Вазов, Иван Генов, Илия Симеонов, Кирил и Методий, Княз Борис 1, Любен Каравелов, Михо Нечев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Груев; Дойренци:  Гарова;  Йоглав:  Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев; Ловеч:  Местност Липака, Местност Синан Тепе; Пресяка:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, Местност Стравиц, Местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил и Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски; Смочан:  Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев; Умаревци:  Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С.Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Кокиче, Кракра, Липа, Люлин, Люляк, Местност Чоловски Баир, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф.Асен Златаров, Рила, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка
На 21.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Каленик, Общ. Угърчин:  Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген.Радецки, Ген.Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка; Катунец:  36662.308.15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, Местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра; Ловеч:  43952.533.118, Акация, Бачо Киро, Васил Героя, Витоша, Възрожденска, Габрака, Гозница, Дълбокия Път, Дядо Дончо, Искър, Люлин, Местност Бабаковец, Местност Кючука, Местност Червен Бряг, Младост, Момина Сълза, Момчил Войвода, Нарцис, Ната Стоянова, Освобождение, Пано Рогозаров, Пладнище, Подп.Александър Кусев, Райкова Кошара, Ракита, Синчец, Тодор Чернев, Цар Иван Александър, Червен Бряг, Чуклата, Янтра; Орляне:  Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, Местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май; Радювене:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев Връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козл0дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, Местност Динковското, Милин Камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д.Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи Май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Реката, Република, Рила, Родопи, Росица, С.Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов
На 21.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Ловеч:  34-ти Пехотен Полк, Васил Левски, Гарата, Източна Индустриална Зона, Мадара, Местност Велур, Местност Липака, Местност Синан Тепе, Местност Стратеш, Осъмска, Сирко Станчев, Хан Кубрат
На 22.11.2017 г. /10:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Александрово, Общ. Ловеч:  Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Борис Данков, Борислав, Братя Миладинови, Братя Павлови, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Габровска, Генерал Скобелев, Гено Димов, Гео Милев, Денчо Влайчев, Димитър Рашков, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Кирил Павлов, Козлодуй, Крайна, Леге, Лъга, Любен Каравелов, Мадара, Местност Стопански Двор, Местност Ямата, Нейко Найденов, Оборище, Одринска, Опълченска, Осъм, Павел Баев, Пиринска, Покой, Поляна, Преслав, Преспа, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Район Ж.П.Гара, Раковска, Рачо Радев, Рила, Родопа, Свети Кирил и Методий, Свобода, Сергей Румянцев, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Съединение, Трети Март, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цариград, Цоньо Василев, Чайка, Шипка, Явор
На 22.11.2017 г. /10:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Деветаки:  Местност Мутьова Поляна
На 22.11.2017 г. /11:45 - 15:00 ч./ - Ловеч:  I кв.2а, Васил Левски, Жп Спирка, Източна Индустриална Зона, Местност Печковец, Местност Синан Тепе, Митропол.Дионисий Ловчански, Мостова, Никола Цвятков, Сирко Станчев, Тодор Кирков, Филип Тотю, Хан Кубрат
Община Луковит  
На 20.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 21.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 22.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 23.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 24.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 25.11.2017 г. /08:30 - 14:15 ч./ - Торос:  Александър Стамболийски, Градинска, Китка, Крайселска, Потока, Торос, Христо Смирненски
На 20.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 23.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 24.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Торос:  Бузлуджа, Валето, Вишиндол, Дило Йотов, Кичера, Мелнична, Пейо К.Яворов, Стоян Георгиев, Цар Симеон
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Петревене:  Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бор, Бреза, Васил Левски, Ген.Гурко, Георги Сава Раковски, Здравец, Златна Панега, Иван Вазов, Иван Стефанов, Местност При Панега, Радецки, Розова Долина, Сергей Румянцев, Синчец, Софроний Врачански, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Освободител
На 22.11.2017 г. /09:00 - 15:45 ч./ - Дъбен:  Васил Левски, Вутевска, Диевска, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кральовска, Пейо Яворов, Песовска, Петко Славейков, Петър Берон, Поповска, Сергей Румянцев, Урушка, Хаджи Димитър, Цоковска
На 22.11.2017 г. /09:00 - 15:45 ч./ - Тодоричене:  Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Добри Войников, Иван Вазов, Капитан Дядо Никола, Любен Каравелов, Мочура, Петко Р.Славейков, Райна Княгиня, Рибарица, Старо Шосе, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 22.11.2017 г. /10:00 - 11:20 ч./ - Румянцево:  Бузлуджа, Веслец, Йорговска, Маркони, Петър Берон, Предел, Разделна, Родина, Страцин, Централна, Чукара
На 23.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./  на 24.11.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Дерманци:  079065, Атанасовото, Бяла Вур, Васил Левски, Вежен, Ивайло, Крайбрежна, Плиска, Преслав, Стадиона, Цар Калоян, Цар Симеон
На 24.11.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Дъбен:  Иван Вазов
На 24.11.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Угърчин:  75054.448.116.1, Акация, Алеко Константинов, Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Чехов, Баба Тонка, Бачо Киро, Безименна, Бели Камък, Божур, Бойчо Огнянов, Бяло Море, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Витоша, Вълчо Русковски, Ген.Гурко, Ген.Сираков, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Иванов, Георги С.Раковски, Гогол, Голи Рът, Горник, Гоце Делчев, Демокрация, Димитър Полянов, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Доростолска, Елин Пелин, Забит Камък, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Дял, Иван Рилски, Иглика, Йордан Йовков, Каменка, Кичира, Климент Охридски, Кнежа, Кокиче, Комитска, Кръстю Сарафов, Лев Н.Толстой, Лепетура, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Мара Петлешкова, Маргарец, Марица, Маркова Стъпка, Мусала, Незабравка, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Новоселска, Оборище, Околчица, Опълченска, Освобождение, Осми Март, Осогово, Осъм, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Пейо К.Яворов, Петко Войвода, Петър Берон, Пирин, Плевен, Поп Андрей, Поп Харитон, Райна Княгиня, Рила, Светулка, Свобода, Сергей Румянцев, Скачка, Софроний Врачански, Стара Планина, Старчов Дол, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Странджа, Табашка, Теменуга, Тодор Каблешков, Топалска, Тракия, Търговище, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен Втори, Цар Калоян, Цар Симеон, Църковна, Чукара, Шейново, Шипка, Шумака, Юрий Гагарин, Юрий И.Венелин, Явор
На 24.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Угърчин:  75054.448.116.1, Акация, Антон Чехов, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Гурко, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Елин Пелин, Каменка, Кичира, Климент Охридски, Комитска, Кръстю Сарафов, Лев Н.Толстой, Македонска, Максим Горки, Маркова Стъпка, Никола Вапцаров, Опълченска, Райна Княгиня, Рила, Светулка, Софроний Врачански, Старчов Дол, Тодор Каблешков, Топалска, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Асен Втори, Чукара, Юрий И.Венелин
Община Тетевен  
На 20.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./  на 21.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч./  на 22.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч./  на 23.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч./  на 24.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч./ - Бабинци:  001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна, М-Ст Дунчевото, Махала Арамлия, Махала Бадънското, Махала Близнаците, Махала Полъта, Махала Трескавец, Местност Чашката, Първа
На 20.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./  на 21.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч./  на 22.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч./  на 23.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч./  на 24.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч./ - Тетевен:  002105 Екатте 07884, 005041, 72343.31.148, Бабинци, Конски Дол, Махала Гечовото, Местност Года, Местност Дунчовото, Местност Конски Дол
На 20.11.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Голям Извор, Общ. Тетевен:  Голямо Усое, Махала Криви Дол
На 20.11.2017 г. /12:15 - 14:00 ч./ - Галата:  Васил Левски, Димитър Полянов, Капитан Петко Войвода, Лиляна Димитрова, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пеньо Пенев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Христо Ботев
На 22.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Тетевен:  Вит, Кап.Петко Войвода, Махала Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов, Полатен, Стария Мост, Страхил Войвода, Трите Езера, Янко Сакъзов
На 23.11.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Асен, Общ. Тетевен
На 23.11.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Гложене, Общ. Тетевен:  Бор, Васил Драганов, Васил Йонков, Възход, Георги Пискулев, Гецо Атанасов, Дако Йонков, Детелина, Дъб, Здравец, Иглика, Илия Пандурски, Йото Диков, Йото Николов Врачев, Йото Нинов, Йото Пеев, Йото Стойков, Камен Лисец, Кара Георги, Лальо Ненов Динов, Липа, Люляк, Малина, Местност Байнов Поток, Местност Видрите, Местност Левица, Минзухар, Найден Стоянов Найденов, Нено Йотов Краев, Никола Врачев, Никола Милчев, Нягол Войвода, Петко Найденов, Роза, Синчец, Славотин, Стоян Войвода, Теменуга, Тодор Христов, УПИ І кв.1, Цачо Ненов
На 23.11.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Тетевен:  Дванадесети Конгрес, Дончовци, Махала Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов
Община Троян  
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гумощник:  Клиновци, Мах.Реката, УПИ I кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска; Троян, Общ. Троян:  34-ти Троянски Полк, Дрянска Чешма, Захарий Зограф, Панайот Волов, Симеон Велики, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 21.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Орешак, Общ. Троян:  10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 53707.504.148, 9-та, Авксентий Дацин, Амбарица, Архимадрит Хаджи Макарий, Атанас Хасъмски, Васил Левски, Васил Попстефанов, Вилна Зона, Втора, Георги Дренски, Данчо Василешки, Даскал Петър Атанасов, Димитър Никифоров, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Иван Донев, Иван Лалев, Иван Павлов, Иван Полендаков, Кирил и Методий, Кичура, Комсомолска, Комуна, Ливадата, Мах.Баба Стана, Мах.Коевски Ливадки, Мах.Радоевското, Местност Рътлината, Местност Тихова Лъка, Младост, Неофит Калчев, Осъм, Панайот Волов, Патриарх Максим, Пенко Йотов, Прохлада, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина, Трета, Хемус, Христо Ботев, Цочо Стоянов, Червено Знаме, Четвърта
На 21.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Троян, Общ. Троян:  кв.Ливадето, Ливадето, Мах.Дрянска, Мах.Калчевска, Мах.Райковска, Мах.Сеновоза
На 21.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Черни Осъм:  Акациева, Амбарица, Атанас Филипов, Бай Паскал, Васил Радев, Врачовска, Възраждане, Девети Септември, Дружба, Жилища на Горското Стопанство, М-Ст Николчов Дол, М.Бъзево, М.Жеравица, М.Кошутина, М.Миленча, М.Стойновска, М.Стругът, Общ.Дз Обнова, Първи Май, Райнешка, Стара Планина, Стойновска, Хаджи Макарий, Цонка Дамянова
На 22.11.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./  на 23.11.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./  на 24.11.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Троян, Общ. Троян:  Балкан, Ген.Карцов, Македония, Мизия, Стефан Стамболов
На 22.11.2017 г. /12:15 - 16:00 ч./  на 23.11.2017 г. /12:15 - 16:00 ч./  на 24.11.2017 г. /12:15 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян:  Вежен, Ген.Карцов, Македония, Пряспа
На 22.11.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян:  Хан Аспарух
На 23.11.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Голяма Желязна:  Ганчо Моев, Георги Бенковски, Желязвенска Комуна, Марин Гачев, Марин Ив Кинкин, Мах.Сойчанско, Октомврийска, Петко Доневски, Симеон Маринов, Тринайсет Века България, Цано Драголов
На 23.11.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян:  Борова, Димитър Гимиджийски, Мир, Неофит Бозвели, Стадион, Христо Ботев
На 24.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян:  кв.Ливадето, Ливадето, Мах.Дудевска
Община Угърчин  
На 22.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 23.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 24.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 25.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Угърчин:  Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Левски, Вълчо Русковски, Ген.Гурко, Георги Иванов, Голи Рът, Горник, Доростолска, Кокиче, Новоселска, Освобождение, Осми Март, Пейо К.Яворов, Петър Берон, Поп Андрей, Теменуга, Шипка, Шумака, Явор
Община Ябланица  
На 20.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица:  87017, Александър Стамболийски, Борьов Дол, Местност Братевец, Местност Девет Дола, Местност Ламбовци, Местност Шумака, Местност Шумнене, Пеловска Ливада, Ширевец
На 20.11.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Златна Панега:  Бачо Киро, Димитър Грънчаров, Местност Драганина Могила, Митко Палаузов, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Хан Аспарух
На 22.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица:  Местност Голяма Гора, Местност Цоловци
На 24.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Брестница, Общ. Ябланица:  Васил Левски, Вутю Малков, Единство, Никола Петков, Оборище, Петър Василев, Равнището, Стара Планина, Стоянковото, Съева Пещера
 
 
ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  
Община Бобов дол  
На 20.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 23.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 24.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - БОБОВ ДОЛ:  ПОМПЕНА СТАНЦИЯ &Quot;ЖИТУША&Quot;
На 20.11.2017 г. /08:30 - 09:30 ч./  За периода 20-24.11.2017 г. /08:45 - 09:45 ч./  на 20.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Шатрово:  067016, Vі-255, кв.27
На 20.11.2017 г. /08:30 - 09:30 ч./  За периода 20-24.11.2017 г. /08:45 - 09:45 ч./  на 21.11.2017 г. /13:30 - 14:00 ч./  на 24.11.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Баланово:  Стопански Двор, ХІІІ - 329, кв. 16; Блато:  Махала Хановете, Местност Турските Ниви; Големо Село:  VI,Кв.10, ПИ 361,Кв. 37, ПИ 452,Кв.3; Голям Върбовник:  011066, 262, УПИ VIII-277,Кв. 23, УПИ ІІІ 247, кв.25; Долистово:  I-89,Кв.25, ХII-257,Кв.19; Локвата;  Мали Върбовник:  УПИ - 1-9; Мало Село:  IV-17,Кв.3, Станке Димитров, УПИ Vі-3,Кв.1; Мламолово:  371, VI-618,Кв.19, VII-389,Кв.30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, Местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи Май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра; Мърводол;  Палатово:  083002;  Паничарево:  УПИ-Vі-102,Кв. 16; Пастух:  Местност Падина; Циклово;
На 20.11.2017 г. /08:45 - 09:45 ч./ - Големо Село
На 20.11.2017 г. /08:45 - 09:45 ч./  на 24.11.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Бобов Дол:  009065, Александър Костадинов, Васил Коларов, Георги Димитров, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Дружба, Иван Вазов, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методи, Комсомолска, Люляк, Малчика, Малчика, Махала Джельова, Местност Илчови Егреци, Никола Й. Вапцаров, Никола Й. Вапцаров, Общински Пазар, Осми Март, Рила, Свети Спас, Светлин Русев, Свилен Русев, Свилен Русев, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Строител, Стубело, УПИ I,Кв. 51, Х кв.49, Цар Симеон
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 10:45 - 11:45 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 10:00 - 12:00 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Коркина:  Коркина, Х-21,Кв.2
На 20.11.2017 г. /09:45 - 10:45 ч./  на 24.11.2017 г. /14:30 - 15:30 ч./ - Бобов Дол:  04501.000.059, Георги Димитров, Димитър Благоев
На 20.11.2017 г. /10:45 - 11:45 ч./  на 22.11.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./  на 24.11.2017 г. /13:30 - 14:30 ч./ - Бабино;  Бабинска Река:  Іх-59;  Бобов Дол:  Александър Костадинов, Александър Стамболийски, Алекси Янев, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Чучуков, Вела Пеева, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Имот №390, кв.75, Йорданка Николова, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Кокиче, Митко Палаузов, Негулица, Осми Март, Отец Паисий, Парцел-11,Кв.39, ПИ 019035, М.Цаган, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Свети Спас, Хаджи Димитър, Цаган, Юри Гагарин, Явор; Голема Фуча;  Горна Козница:  Местност Абрашица, П-Л ХіV-234, кв.23, УПИ Іх-252; Мала Фуча:  44;  Новоселяне;
На 21.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Горна Козница:  П-Л ХіV-234, кв.23
На 24.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ - Бобов Дол:  009065, Александър Костадинов, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Дружба, Иван Вазов, Комсомолска, Люляк, Малчика, Местност Илчови Егреци, Никола Й. Вапцаров, Светлин Русев, Свилен Русев, Стефан Стамболов, Строител, Стубело, УПИ I,Кв. 51, Цар Симеон
На 24.11.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ - Бобов Дол:  Васил Коларов, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методи, Малчика, Махала Джельова, Никола Й. Вапцаров, Общински Пазар, Осми Март, Рила, Свети Спас, Свилен Русев, Стефан Стамболов, Х кв.49
На 24.11.2017 г. /09:45 - 13:00 ч./ - Бобов Дол:  Двадесет и Седми Октомври, Малчика, Свилен Русев
Община Бобошево  
На 21.11.2017 г. /12:30 - 15:00 ч./ - Бобошево:  Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Еделвайс, Иван Кепов, Изгрев, Липа, Николай Поп Величков, Опълченска, Отец Паисий, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Теменуга, Христо Бачев, Христо Ботев, Череша
На 22.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Каменик
Община Дупница  
На 21.11.2017 г. /13:30 - 14:00 ч./ - Бадино:  УПИ - ІІ-113, кв.21
На 20.11.2017 г. /08:15 - 09:45 ч./  на 24.11.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Джерман:  207635051294
На 20.11.2017 г. /08:15 - 09:45 ч./  на 24.11.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Дупница:  68789.173.5, №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска Пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, Местност Балановски Рид, Местност Гурдево, Местност Караболюка, Местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, Пътен Възел Дупница Юг, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат
На 20.11.2017 г. /08:15 - 09:45 ч./  на 24.11.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Пиперево:  Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 11:00 ч.; 10:45 - 11:00 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 25.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Тополница, Общ. Дупница:  Местност Дрено, НУПИ-1609
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Дупница:  Академик Петър Динеков, Бузлуджа, Велико Търново, Генерал Владимир Вазов, Двадесет и Втори Март, Евтим Трайчев, Ропотамо, Средец, Чавдар Войвода
На 20.11.2017 г. /09:45 - 10:45 ч./  на 21.11.2017 г. /13:30 - 14:00 ч./  на 24.11.2017 г. /14:30 - 15:30 ч./ - Блатино:  000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354;; Гюргево; Дяково:  23, Дяково, Махала Крич, УПИ I-138,Кв. 10, УПИ ІІІ-204,205,206,Кв.20, УПИ ХіV; Крайници:  39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански; Кременик:  XXII-98,Кв.10; Мламолово:  IX-25,Кв.9, Iх-179,Кв.11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, Местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга; Сапарева Баня:  65365.46.10, XV-2268, кв.44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св.Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365.46.56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин; Сапарево:  00455042, 045132, X-2698, І-2332,Кв.66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода; Червен Брег:  Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка; Яхиново:  87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.20.25, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - II кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе;
На 20.11.2017 г. /09:45 - 10:45 ч./  на 24.11.2017 г. /14:30 - 15:30 ч./ - Дупница:  68789.162.69, 68789.164.15, 68789.21.19, 68789.551.8, 68789.552.38, 87727,16,179, Джерман, Дренски Рид, Извън Регулация, Изгрев, Каваклия, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Бели Янко, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски Рид, Местност Лъката, Орлинска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Свобода, Софийско Шосе, Софийско Шосе, Стръмна, УПИ VІІІ,Кв. 8, ПИ 68789.602.65, Яхинско Шосе; Пиперево:  56349.0.159, 56349.6.37, 68789.250.87, Дупнишка Комуна, Местност Стопански Двор, Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХХVIII,Кв.39; Самораново:  Митко Палаузов, Саморанска;
На 21.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 11:00 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ - Дяково;
На 21.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ - Бобов Дол:  Антим Първи, Двадесет и Седми Октомври, Ивайло, Колош, Осми Март, Самуил, Свети Спас, Стубело;
На 21.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ - Делян, Общ. Дупница:  Хіх-164,Кв. 12, III-21.Кв.4, Парцел ІV-485, кв.13;
На 21.11.2017 г. /10:00 - 15:30 ч./  на 22.11.2017 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Дупница:  Кокиче, Латинка, Неофит Рилски, Одрин, Патриарх Евтимий, Плиска, Рилски Езера, Свобода, Христо Ботев, Цанко Церковски;
На 21.11.2017 г. /13:30 - 14:00 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница:  04220.8.70, 04220.9.2, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ачкагач, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Вела Пеева, Георги Димитров, Гергана, Горица, Димитър Благоев, Здравец, Зелен Път, Иван Вазов, Иглика, Каменния Път, кв.50, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Крайречна, Ленин, Лоза, М.Зад Реката ПИ 04220,4,49,2, Максим Горки, Малина, Малчика, Махала Доларска, Мест. Фандъклъка, Местност Мантарлия, Местност Прокопо, Мусала, Осми Март, Отец Паисий, Партизанска, ПИ 04220.11.35, Пионерска, Победа, Първи Май, Русалка, Самоковище, Стопански Двор, Теменуга, Фенерка, ХI-124,Кв.17, Христо Ботев; Бобов Дол:  Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев; Бобошево:  Махала Въртен Камък; Боровец:  II-259,Кв.14, XVIII-263 кв.14, УПИ-І; Бураново:  007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483,Кв.50; Джерман:  013024, 017022, 059050, 207635051294, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Бела Вода, Местност Голямата Порта, Местност Еминица, Местност Китева Ливада, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов Дол, Местност Площа, Местност Пульова Воденица, Местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор; Драгодан:  №000026, Извън Регулация, Махала Ортакчийска; Дупница:  I, кв. 79, 04220.9.147, 68789.16.114, 68789.162.69, 68789.164.15, 68789.17.484, 68789.17.56, 68789.17.76, 68789.173.5, 68789.20.626, кв.248, 68789.21.19, 68789.23.413, 68789.25.34, 68789.28.351, 68789.551.8, 68789.552.38, 68789.603.401.1, 68789.605.153, 68789.607.145, 68789.609.179 Никола Малашевски, 68789.609.55.1, 68789.609.601, 87727,16,179, I,Кв.124 Ж.П Гара, I,Кв.79, XXXIV-6620, кв.130а, ІІІ, кв. 95, №1624, Академик Петър Динеков, Академик Петър Динеков, Алеко, Алеко, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ана Малашевска, Ана Малашевска, Андон Величков, Андон Величков, Антим I, Антим I, Антон Страшимиров, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Аракчийски Мост, Аракчийски Мост, Арда, Асен Златаров, Асен Златаров, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Баба Ната, Баба Тонка, Бабуна Планина, Балановска Пътека, Балкан, Батак, Бачо Киро, Бачо Киро, Бачо Киро, Бел Кладенец, Беласица, Бенковски, Бенковски, Бешика, Бисеров, Бистрица, Бистрица, Бистрица, Бистрица, Бистрица, Бистрица, Бистрица, Битоля, Благодарност, Ботьо Петков, Ботьо Петков, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Брегалница, Бричи Бор, Бричи Бор, Бричи Бор, Бричи Бор, Бузлуджа, Булаир, Булаир, Булаир, Бяло Море, Вардар, Вардар, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Васил Разсолков, Велико Търново, Велико Търново, Велико Търново, Велчова Завера, Венелин, Венелин, Венелин, Верила, Витоша, Вихрен, Владимир Димитров Майстора, Влахина Планина, Влахина Планина, Войводска, Втори Януари, Втори Януари, Втори Януари, Възраждане, Възход, Възход, Генерал Владимир Вазов, Генерал Владимир Вазов, Генерал Владимир Вазов, Генерал Георги Тодоров, Генерал Георги Тодоров, Гео Милев, Георги Измирлиев, Георги Икономов, Георги Икономов, Гергана, Горица, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Гр. Дупница, УПИ V, кв.191, Дамка, Даскал Христо Тодоров, Двадесет и Втори Март, Двадесет и Втори Март, Джерман, Джерман, Димитър Радев, Димчо Дебелянов, Добруджа, Доктор Сапунджиев, Дора Габе, Драган Овчаров, Драган Овчаров, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дренски Рид, Дренски Рид, Дружба, Дунав, Дунав, Дупките, Дупница, Дупница, Дупница, Дъб, Евтим Трайчев, Евтим Трайчев, Евтим Трайчев, Еделвайс, Еделвайс, Еделвайс, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Елисавета Багряна, Елица, Ерусалим, Жива Вода, Жива Вода, Жп Гара Приемна, Захари Бобошевски, Захари Бобошевски, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Здравец, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, Игумен Йосиф, Извън Регулация, Изгрев, Изгрев, Илинден, Индустриална, Индустриална, Искър, Искър, Йордан Йовков, Каваклия, Каваклия, Калина, Калоян, Калоян, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Клисура, Клокотница, Княз Ал. Батенберг, Княз Ал. Батенберг, Княз Борис I, Княз Борис I, Кокиче, Комитска, Крайречна, Крайречна, Крайречна, Кракра Пернишки, Кресна, Криволак, Криволак, Кулата, Кулата, Лакатица, Латинка, Лилия, Липа, Лоза, Любен Каравелов, Люляк, Люляк, М. Гурдево, М. Динката, Мадара, Македония, Македония, Максим Горки, Максим Горки, Малина, Мальовица, Марин Дринов, Марица, Марков Камък, Махала Гиздова, Местност Балановски Рид, Местност Барактарица, Местност Бели Янко, Местност Бунищерица, Местност Гурдево, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски Рид, Местност Дренски Рид, Местност Дренски Рид, Местност Злево, Местност Караболюка, Местност Караболюка, Местност Курт Дере, Местност Лъката, Местност Марек, Местност Подридна, Местност Пульова Воденица, Местност Разсадника, Местност Савако, Местност Сух Андък, Метоха, Милин Камък, Милин Камък, Миньор, Мир, Мир, Момина Сълза, Морава, Мусала, Начо Величков, Невена Коканова, Невена Коканова, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Лазаров, Никола Лазаров, Никола Малашевски, Никола Малашевски, Никола Малашевски, Никола Чомаков, Николаевска, Николаевска, Одрин, Опълченска, Орлинска, Орлинска, Орлинска, Орляк, Оструган, Оструган, Отец Атанасий Чолаков, Отец Атанасий Чолаков, Отец Паисий, Отец Паисий, Отец Полихроний, Отец Полихроний, Отовица, Ото; Крайни Дол:  ХIх-51; Крумово, Общ. Кочериново; Мурсалево:  200002, 244,Кв.12, III- 279, V-688 кв.66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански; Пиперево:  56349.0.159, 56349.6.37, 68789.250.87, Дупнишка Комуна, Местност Стопански Двор, Мтп Шивашки Цех, Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХХVIII,Кв.39; Самораново:  4067,Местн.Кръстките, 65245.7.846, Акация, Васил Демиревски, Георги Димитров, Георги Димитров, Комсомолец, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Рила, Саморанска, Стаменко Градевски; Слатино, Общ. Бобошево:  IV-123,Кв.15, XVI - 385, кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Местност Герена, Местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис; Усойка:  Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Местност Будаковица, Местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов; Фролош; Цървище:  Махала Ореевица, Цървище;
На 22.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ - Дупница:  Никола Малашевски, ТП Помпена Станция на Тец Б.Дол;
На 22.11.2017 г. /11:00 - 11:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ - Дупница:  68789.609.179 Никола Малашевски, 68789.609.55.1, 68789.609.601, Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Васил Левски, Венелин, Втори Януари, Иглика, Индустриална, Климент Охридски, Крайречна, Лилия, Малина, Местност Караболюка, Миньор, Никола Малашевски, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Пирин, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тишина, ТП Помпена Станция на Тец Б.Дол, Труд, Хаджи Димитър, Цар Иван Асен II, Чаталджа, Яворов;
На 23.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Блатино:  000212;
На 23.11.2017 г. /12:00 - 14:30 ч./ - Дупница:  Прогона;
На 23.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Блатино:  000195, 005026, 005053, Екатте 04354;
На 24.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Пиперево:  56349.6.37, Дупнишка Комуна;
Община Кочериново  
На 20.11.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Бураново:  007004, 023014, 025033, Селището, ХIII-483,Кв.50;
На 20.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Бураново:  267;
На 21.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Мурсалево:  V-688 кв.66, Васко Манолов, Волга, Георги Раковски, Калоян, Москва, Мусала, Плиска, Стопански Двор, Христо Ботев, Юри Гагарин;
Община Кюстендил  
На 22.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./  на 23.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Берсин:  Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън Регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар;
На 20.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Кюстендил:  Александър Стамболийски, Гургулят, Иларион Макариополски;
На 20.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./ - Кюстендил:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, България, Велбъжд, Врабча, Генерал Заимов, Генерал Крум Лекарски, Гороцветна, Гургулят, Демокрация, Дондуков, Жданов, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Индустриална, Калосия, Калоян, Константинова Баня, Кракра, Крали Марко, Кубрат, Лавале, Левски, Любен Харалампиев, Люле Бургас, Македония, Неофит Рилски, Оборище, Орлица, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Преславска, Раковски, Родопи, Свети Георги, Свети Мина, Соволска, Тодор Ангелов - Божаната, Търговска, Ул. Цар Калоян, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Симеон 1-Ви, Шейново, Шести Септември, Юри Гагарин;
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Кюстендил:  Ален Мак, Банска, Бащовица, Буревестник, Буревестник, Витоша, Габрово, Казанлък, Казанлък, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Любимец, Любимец, Люлин, Медковец, Мездра, Мездра, Местност Николичевски Път, Младост, Плиска, Пловдив, Победа, Порой, Самодивска, Самодивска, Свищов, София, София, Стрелча, Сълза, Трън, Чайка, Янтра;
На 20.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч./ - Кюстендил:  Банска, Бащовица, Бузлуджа, Витоша, Дрин, Зимница, Казанлък, кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Любимец, Медковец, Мездра, Местност Дренов Дол, Местност Николичевски Път, Местност Полски Имоти, Овощарска, Пловдив, Порой, Прогона, Риша, Ропотамо, Самодивска, София, Стрелча, Трън, Цар Освободител, Ямбол;
На 20.11.2017 г. /09:45 - 10:30 ч.; 09:45 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./  на 21.11.2017 г. /09:45 - 10:30 ч.; 09:45 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Драгойчинци:  Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова;
На 20.11.2017 г. /09:45 - 10:30 ч.; 09:45 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./  на 21.11.2017 г. /09:45 - 16:00 ч.; 09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Побит Камък, Общ. Трекляно:  Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село;
На 20.11.2017 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./  на 21.11.2017 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Брест, Общ. Трекляно:  Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова; Бъзовица:  Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката; Горановци, Общ. Кюстендил:  Махала Оспротива; Горни Коритен:  Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева; Горно Кобиле:  Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала Селото; Горно Уйно:  Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка; Добри Дол, Общ. Трекляно:  Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки Дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Пращенци, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме; Долни Коритен:  Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска; Долно Кобиле:  Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището; Долно Уйно:  Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска; Драговищица, Общ. Кюстендил:  Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница; Злогош:  Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци; Киселица:  Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница; Метохия:  Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци; Полетинци; Средорек, Общ. Трекляно:  Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък; Сушица, Общ. Трекляно:  Махала Варни Дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо Село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар; Трекляно:  Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Марикинци, Махала Младост, Махала Табаци, Махала Центъра, Махала Шумановци; Уши:  030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска; Чешлянци:  Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански Двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре;
На 21.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  на 24.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Драговищица, Общ. Кюстендил:  Асен Златаров, Атанас Достин, Бивш Стопански Двор, Брест, Иван Пашалийски, Индустриална, Липа, Люляк, Местност Ямборано, Младост, Овощарска, Преслав, Роза, Хризантема; Полска Скакавица:  Махала Бойчовци, Махала Терзийска; Раждавица:  Азна, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л.Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни Дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Стоян Лудев, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин; Скриняно:  Георги С. Раковски, Георги Трайков, Местност Чуката, П.Волов, Пролет, Пролетарска, Стопански Двор, Стоян Лудев; Стенско:  240 кв.13, Извън Регулацията, Стенско; Шипочано; Шишковци:  Александър Стамболийски, Андон и Стойна Виачеви, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Димитров Майстора, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Емил Шекерджийски, Зоя Космодемянская, Иван Вазов, Лилия Карастоянова, Лоза, Любен Кацаров, Местност Ридо, Местност Стадиона, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Раковски, Роза Димитрова, Станке Димитров, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Лудев, Струма, УПИ XIV - 464 кв.14, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чучура, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански;
На 21.11.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./  на 24.11.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Кариера Гърбино;
На 21.11.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./  на 24.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Гърбино;
На 21.11.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./  на 24.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Кюстендил;
На 21.11.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./  на 24.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Коняво; Копиловци, Общ. Кюстендил; Шишковци; Ябълково, Общ. Кюстендил:  Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Кадъница, Кирил и Методий, Ленин, Махала Бански Мост, Махала Славейкова, Махала Софийско Шосе, Махала Трънярска, Местност Кантона, Овощарска, Първи Май, С. Ябълково, Община Кюстендил, Славейков, Христо Ботев;
На 21.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./  на 24.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Полска Скакавица;
На 22.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Кюстендил:  Абоба, Местност Планина Осогово, Местност Хисарлъка;
На 22.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Слокощица:  Махала Маркова, Махала Рошковци;
На 22.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./  на 23.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Богослов:  037149, Махала Топилата; Ветрен, Общ. Невестино:  Мах.Агушка, Мах.Дамянска, Мах.Капралска, Мах.Ковачевска, Мах.Новаковска, Мах.Ризовци, Мах.Смиленска; Илия:  Мах.Груйовска, Мах.Делийска, Мах.Карадачка, Мах.Кацарска, Мах.Левковци, Мах.Миленска, Мах.Мишовска, Мах.Ралинска, Мах.Рекалийска, Мах.Тузлучка, Мах.Чукарска; Ново Село, Общ. Кюстендил:  Махала Двете Реки; Раково, Общ. Невестино:  Махала Бурнаавска, Махала Зидинци, Махала Ковачка, Махала Озранци, Махала Рахталинска, Махала Реката, Махала Решанска, Махала Чеканец; Савойски:  Махала Бреза, Махала Пелтечка; Сажденик:  Махала Златанска; Тишаново:  Мах.Божковци, Мах.Воденица, Мах.Гълъбовска, Мах.Ивановска, Мах.Качанска, Мах.Колевска, Мах.Митковска, Мах.Найденци, Мах.Новковска, Мах.Реката, Мах.Тутковска, Мах.Хайдушка, Мах.Цървилото, Мах.Янчовска; Църварица:  Мах.Гракалска, Мах.Карадачка, Мах.Копривен, Мах.Реката, Мах.Укалска; Цървена Ябълка:  Таскова Плевня;
На 22.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./  на 23.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Длъхчево-Сабляр:  Мах.Милчовска, Местност Орехчето; Друмохар:  Мах.Ангеловци, Мах.Джоганска, Мах.Табачка, Мах.Таушанска, Местност Сврътките; Еремия:  Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала Рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска; Згурово; Кадровица:  Мах.Постолска, Мах.Станкова; Лелинци:  Васил Левски, Махала Горна; Неделкова Гращица; Пелатиково:  Мах.Брусарска, Мах.Бумбарска, Мах.Горовска, Мах.Дръчките, Мах.Карпуска, Мах.Кацарска, Мах.Леската, Мах.Лодарска, Мах.Манчовска, Мах.Орешарска, Мах.Очипалска, Мах.Попанска, Мах.Раковска, Мах.Селишка, Мах.Суровичка, Мах.Сърнатичка, Мах.Траянци, Мах.Тръстеник, Мах.Харизанска, Мах.Чифлико, Мах.Шеовци, Мах.Шишовска, Мах.Шопска, Мах.Янкуловци; Рашка Гращица:  Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев; Смоличано:  Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков Рид, Махала Реката, Махала Св.Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци; Страдалово:  Мах.Борачичка, Мах.Геберо, Мах.Дъбовска, Мах.Заячка, Мах.Иванковци, Мах.Кьосевци, Мах.Лингурска, Мах.Логодашка, Мах.Нечемска, Мах.Орничарска, Мах.Пешовска, Мах.Реката, Мах.Рудишка, Мах.Рудище, Мах.Стамболийска, Мах.Шаинска, Мах.Ширилийска, Мах.Шияне, Мах.Шиячка; Търсино;
На 22.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./  на 23.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Ваксево:  Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала Падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна Махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин;
На 22.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./  на 23.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Еремия:  Махала Брезалийска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала Рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска;
На 22.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./  на 23.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч./ - Ваксево:  Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Гърличка, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала Падинарска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Русулска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколчева, Махала Средна Махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин;
На 22.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил:  Белият Камък, Дупнишко Шосе, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител;
На 22.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Слокощица:  Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, Махала Селото, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски;
На 22.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./  на 23.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Граница:  Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, Местност Манастира, Местност Ридо, Местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев;
На 22.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./  на 23.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Пиперков Чифлик:  Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, Махала Дядо Манова, Махала Суха Река, Местност Друмарката, Местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин;
На 23.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил:  Абоба, Белият Камък, Дупнишко Шосе, Местност Планина Осогово, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител;
На 23.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Слокощица:  Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, Махала Маркова, Махала Рошковци, Махала Селото, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски;
На 25.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Кюстендил:  Ален Мак, Банска, Банска, Бащовица, Бащовица, Буревестник, Буревестник, Витоша, Витоша, Габрово, Зимница, Казанлък, Казанлък, кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Любимец, Любимец, Любимец, Люлин, Медковец, Медковец, Мездра, Мездра, Мездра, Местност Николичевски Път, Младост, Плиска, Пловдив, Пловдив, Победа, Порой, Порой, Риша, Ропотамо, Самодивска, Самодивска, Свищов, София, София, София, Стрелча, Стрелча, Сълза, Трън, Трън, Чайка, Ямбол, Янтра;
Община Невестино  
На 22.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Невестино, Общ. Невестино:  Александър Стамболийски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Максим Горки, Махала Развигорска, Юрий Гагарин;
Община Рила  
На 20.11.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Бараково:  Александър Стамболийски, Баба Гена, Беласица, В.Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, К.Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Лазар Везенков, М.Полето, Местност Кални Валог, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Парцел ІV, Септемврийска, Струма, УПИ - VІІІ-157, Христо Ботев; Кочериново:  Асен Рашков, В.Везенков, Дом За Стари Хора, Левски, Лот 2, Местност Джанговица, Никола Вапцаров, Пътен Възел, Струма; Пороминово:  000182, 017013, 0311025, 26073, I,Кв.8а, II-376, кв. 9, IX - 40, кв. 5, І-379,Кв.36, Адалберт Антонов Малчика, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Благоева, Вела Пеева, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кокиче, Лиляна Димитрова, Местност Бачо, Местност Буката, Местност Лаго, Митко Палаузов, Опълченска, ПИ 027010, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, УПИ I142, УПИ II-26073, УПИ III-26073, УПИ-Іх-32, УПИ-ХІІ-18 кв2, Христо Ботев, Цар Борис, Цар Крум, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин; Рила:  Бор, Васил Демиревски, Петко Войвода, Света Варвара, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Спротива, Стопански Двор; Стоб:  69261.501.13, 69261.501.5, VII 640, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана и Васил Котеви, Бор, Бреза, Витоша, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иглика, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Лоза, Люляк, Марек, Местност Драките, Местност Турските Бахчи, Мир, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Плиска, Първи Май, Родопи, Ропотамо, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стобски Пирамиди, Стоян Котев, Струма, Тома Райчов, Три Могили, УПИ-Хі-72,Кв.60, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански;
На 21.11.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Рила:  Васил Демиревски, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Първи Май, Света Петка, Свети Георги, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Асен и Петър, Цар Калоян, Цар Симеон;
Община Сапарева баня  
На 21.11.2017 г. /13:30 - 14:00 ч./ - Овчарци, Общ. Сапарева Баня:  020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot;Грабежо&Quot;, Местност Герена, Местност Песоко, Местност През Реката, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев;
 Паничище:  300 В Отдел 04,Ид.65365.210.970, II, II,Кв.8, Іх - кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І ,Кв. 70, УПИ VIII кв.10; Ресилово:  026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - VІІ-672,Кв.36, ХIV-11,Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра; Самораново:  65245,6,153, 65245.1.214, 65245.4.266.1, 65245.4.405, 65245.4.440, 65245.45.4.416, 65245.6.499.1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, кв.16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин; Сапарева Баня:  032046, 65365,601,10, 65365.210.111, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.601.186, 65365.602.602, I ,Кв.74, III, кв.125, LXXVі,Кв. 74 Идент. 65365.602.375, LXXXIV-2797,Кв.74, ІІІ-3071,Кв.120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, Местност Бончук, Местност Водни Дол, Местност Зелени Преслап, Местност Света Вода, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, ПИ - 1351, ПИ LXXXІІІ; кв.74, ПИ №65365.210.111 М.Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св.Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ - Х-2641, ПИ 65365.601.84, УПИ VI-147,Кв 12,Пи65365.601.92, УПИ VIII-2759,Кв.109, УПИ І - 2742, кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода;
 
 
ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  
Община Банско  
На 22.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Банско:  02676.501.3746, 02676.501.4674, Байкушева Мура, Беласица, Борис Голев, България, Бъндерица, Бяло Море, Васил Априлов, Васил Кънчов, Василак, Георги Голев, Герачни Улици, Гладстоун, Глазне, Граф Игнатиев, Дамяница, Димчо Дебелянов, Забиница, Иван Бележков, Иконом К.Чучулайн, Илинден, Кир Благо Тодев, Княз Борис I, Кръсьо Асенов, Лазар Герман, Лазар Томов, Места, Местност Герачини Улици, Местност Забиница, Местност Малка Ливада, Местност Парцалето, Местност Шипоцко, Минго Тодев, Митрополит Пимен, Моратово Езеро, Муратово Езеро, Найден Геров, Неуточнен Адрес, Одрин, Опълченска, Орце Попйорданов, Отец Стефан Камберов, Палиго Ден, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пере Тошев, Плиска, Предел, Първа, Радон Тодев, Рила, Родопи, Славянка, Сливница, Стефан Караджа, Уста Тодор, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон, Явор, Яне Сандански;
На 20.11.2017 г. /10:45 - 11:45 ч./ - Банско:  Местност Герачини Улици;
На 22.11.2017 г. /09:15 - 12:30 ч./ - Разлог:  Няма Абонати Без Захранване;
На 22.11.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Банско:  България, Местност Рупчовец, Тодор Александров, Цар Симеон;
На 22.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Добринище:  Адам Трънка, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Левски, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Десилица, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Козарев, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Освобождение, Първи Май, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски;
На 23.11.2017 г. /13:30 - 14:30 ч./ - Банско:  Драма, Цар Симеон;
На 23.11.2017 г. /14:30 - 15:30 ч./ - Банско:  02676.501.3746, Бъндерица, Бяло Море, Васил Априлов, Глазне, Иконом К.Чучулайн, Места, Найден Геров, Панайот Хитов, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Явор;
Община Белица  
На 20.11.2017 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Белица, Общ. Белица:  Извън Регулация;
На 20.11.2017 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Краище, Общ. Белица:  Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета;
На 22.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Белица, Общ. Белица:  Борис Клементиев, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Втора, Даме Груев, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Илинден, Люлин, Мусала, Народна Победа, Равен, Рила, Сава Стенчин, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Яне Сандански;
На 22.11.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ - Белица, Общ. Белица:  9-ти Септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Гоце Делчев, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Митко Саев, Никола Вапцаров, Осма, Р-Н Стопански Двор, Равен, Чавдар, Шеста;
Община Благоевград  
На 20.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 21.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 22.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 23.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 24.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Благоевград:  Асен Итов, Асен Йотов, Борис Сарафов, Дъбравска, Егея, Костур, Липа, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Околчица, Предел, Св. Иван Рилски, Сергей Румянцев, Търново;
На 20.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 21.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 22.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 23.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 24.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Горно Хърсово:  Горни Валог, Махала Буровци, Махала Горни Двояци, Махала Долни Двояци, Махала Мъртвако, Махала Панчовци, Махала Пържово, Махала Стойковци, Махала Тачовци, Махала Шоповци, Ровината;
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Благоевград:  Ален Мак, Коста Босилков, Неуточнен Адрес;
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Покровник:  Покровнишко Шосе;
На 20.11.2017 г. /11:00 - 11:30 ч./ - Благоевград:  Антон Чехов, Васил Мечкуевски, Грамада, Местност Герено, Местност Под Грамадите-Ш13, Местност Под Черквата, Местност Среден Път-Ш-9, Местност Царевско Шосе, Местност Чикуто-Ш16, Местност Чукито, Орбита, Р-Н Рибарника, Струма;
На 20.11.2017 г. /11:00 - 11:30 ч./ - Зелен Дол:  Стопански Двор, Чекуро;
На 20.11.2017 г. /11:00 - 11:30 ч./ - Лешко;
На 21.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Изгрев, Общ. Благоевград:  Местност Кури Дере;
На 21.11.2017 г. /10:45 - 14:15 ч./ - Благоевград:  Атон, Пейо К.Яворов;
На 21.11.2017 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Благоевград:  Еленово, Пейо К.Яворов;
Община Гоце Делчев  
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 25.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Абланица, Общ. Хаджидимово:  Александър Стамболийски, Асен Джикаров, Вела Пеева, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Кавала, Ленища, М. Ленища, Неврокоп, Отец Паисий, Площада, Победа, Свилен Русев, Свобода, Славянка, Славянска, Тодор Паница, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин;
На 21.11.2017 г. /11:30 - 14:00 ч./ - Гоце Делчев:  Братя Миладинови, Генерал Ковачев, Гоце Делчев, Драма, Неофит Бозвели, Неуточнен Адрес, Патриарх Евтими, Стоян Петралийски, Тодор Александров, Христо Матов, Цар Иван Асен, Цар Калоян; На 22.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 12:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Ковачевица:  кв.23, УПИ ІV; Огняново, Общ. Гърмен:  034075, ||-42, кв.3, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Долни Бани, Иван Вазов, Кирил и Методий, Курбаня, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Петнадесета, Първа, Ст 2 Кл.В ТП Огняново 1, Ст 23 Кл Б ТП Огняново 3, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Първа, Шестнадесета; Осиково, Общ. Гърмен;
На 22.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Гоце Делчев:  Гоце Делчев, Местност Мочура, Местност Сушица, Пенковото, Пенчо Славейков, Преспа, Серес, Симеон Радев, Сушица, Юг; Гърмен:  Вальовица, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, М. Маноле , Пи-000490, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Ст 1 Кл Б ТП Гърмен 6, Ст 17 Кл А ТП Гърмен 2, Суадживица, Тальова Върба, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Ценьов Тумба, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Дебрен:  033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, Извън Регулация ПИ 038014, Корилово, М. Решманица, Местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Решманица, Седемнадесета, Седма, Ст 18 Кл Б ТП Дебрен 2, Ст 22 Кл В ТП Дебрен 2, Ст 31 Кл А ТП Дебрен 2, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката; Дъбница:  055001, Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, Неуточнен Адрес, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Копривлен:  142159, Неуточнен Адрес; Марчево:  042004,042005 - М. Самуилска Поляна, 047096 По квс на С. Марчево, Канина, Ст 19 ТП Марчево 2;
На 22.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Гоце Делчев:  Kурортен Kомплекс Попови Ливади;
На 22.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Марчево:  Канина;
На 22.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Горно Дряново:  029032 - М.Дяново; Лещен:  УПИ II - 273; Рибново:  048031, ІІІ-966, кв.56, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седем, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Ливаде, М. Бърдо, М.Плевнето, М.Селища, М.Снесеното, М.Тръне, Местност Бърдо, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Скребатно;
На 22.11.2017 г. /11:15 - 14:00 ч./ - Гоце Делчев:  Гоце Делчев, Дзс;
На 23.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев:  Капсии;
На 23.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Гоце Делчев:  Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Димо Хаджидимов, Екзарх Антим, Илия Батаклиев, К.К. Попови Ливади, Кестените, Местност Стрелбището, Местност Текето, Неофит Бозвели, Панаирски Ливади, Папаз Чаир, Попови Ливади, Р-Н Манастирчето, Ръждавица, Тодор Александров, Христо Матов, Цар Калоян;
На 23.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Делчево, Общ. Гоце Делчев:  020288 М. Ливадите;
На 23.11.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Добротино:  4043, Сарп Дере;
На 23.11.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Гоце Делчев:  Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, К.К. Попови Ливади, Папаз Чаир, Попови Ливади;
На 23.11.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Добротино:  Сарп Дере;
На 24.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Корница:  Анещи Узунов, Георги Бенковски, Драгоман, Иван Вазов, Иван Козарев, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, Местност Кръста, Неуточнен Адрес, Пирин, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Смирненски;
На 24.11.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Корница:  Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Климент Охридски, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Парка - УПИ-V, кв.30, Пирин, Рила, Родопи, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Шипка;
Община Гърмен  
На 20.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Гърмен:  Вальовица;
На 20.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Дебрен:  033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, Местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осма, Петнадесета, Първа, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката;
На 20.11.2017 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Дебрен:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Трета, Деветнадесета, М. Решманица, Осемнадесета, Осма, Първа, Решманица, Седемнадесета, Ст 22 Кл В ТП Дебрен 2, Трета, Четвърта;
На 20.11.2017 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Дебрен:  Втора, Осемнадесета, Първа, Седма, Ст 18 Кл Б ТП Дебрен 2, Ст 31 Кл А ТП Дебрен 2, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;
Община Кресна  
На 21.11.2017 г. /11:00 - 16:15 ч./ - Кресна:  I-821,823,824 кв.63, Вардар, Македония, Олимпия, Орбел, Струма, Тиса;
Община Петрич  
На 20.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Баскалци;
На 20.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Беласица:  Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, до Мтп Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, Местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн на ТП Беласица - 3, Стълб При Обекта, УПИ-1, кв.27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански;
На 20.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Коларово, Общ. Петрич:  Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-Ви, Цар Самуил, Чавдарка;
На 20.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 12:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Камена:  Динко;
На 20.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 12:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Самуилово, Общ. Петрич:  Васил Левски, Самуилово, УПИ 1 кв. 31, УПИ ІV-57, кв.18;
На 20.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Яворница:  Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, Извън Регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, Местност Прогон, Местност Самълък, Местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски;
На 20.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 12:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Скрът:  9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда;
На 20.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Вишлене; Габрене:  Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, Местност Марена, Местност Буко, Местност Златарево, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, ПИ 000486, М.Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ 4 кв. 32, УПИ ХII-19,Кв.5; Гега:  Боровичко, Боровичкото; Генерал Тодоров; Долене; Долна Крушица:  Каръчкото, Местност Златарево, Местност Лъката; Долна Крушица; Долна Рибница; Драгуш; Дреновица; Зойчене; Кладенци, Общ. Петрич; Ключ:  Ал.Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген.Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, Извън Регулацията, Ил.Макариоплски, Илинден, квартал 50, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, Местност Джаловец, Местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море; Кукурахцево; Мендово:  Слопотец; Петрич, Общ. Петрич:  Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, Местност Айран Бунар, Местност Бухото, Местност Бяла Черква, Местност Джевезлъка, Местност Зиче, Местност Златарево, Местност Иваник, Местност Иваник Каринска Чешм, Местност Иловица, Местност Ляшница, Местност Омондрос, Местност Пильови Орехи, Местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги; Петрич, Общ. Петрич:  Капитан Никола Парапанов, Местност Иловица; Право Бърдо; Първомай, Общ. Петрич:  Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Златарево, Извън Регулацията, Македония, Маркови Кладенци, Местност Алачевото, Местност Орешката, Местност Стопански Двор, Местност Чалията, Младост, Москва, Огражден, Опълченска, Отец Паисий, Преслав, Рила, Русия, Хоризонт, Яне Сандански; Първомай, Общ. Петрич:  Гоце Делчев, Местност Чалтията; Струмешница:  Струмешница; Чурилово; Чуричени:  000248, Местност Куково;
На 20.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич:  Варна, Иларион Макариополски, Кочо Мавродиев, Михо Попов, Одрин, Охрид, Полковник Дрангов, Рила, Стою Хаджиев, Тракия, Чаталджа;
На 20.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Долна Крушица:  Каръчкото;
 Петрич, Общ. Петрич:  Беласица, Бистрица, Княз Борис I, Кукуш, Маркова Скала, Места, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска;
 Самуилово, Общ. Петрич;
 Яворница:  Победа;
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 25.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич:  Брегалница, Даме Груев, Ел-Тепе, Ел-Тепе, Здравец, Здравец, Изгрев, Калина, Калина, Кестен, Кестен, Кочо Мавродиев, Кочо Мавродиев, Осогово, Отец Паисий, Пирин, Полковник Дрангов, Просвета, Тетово, Явор, Явор;
На 20.11.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич:  Полковник Дрангов;
На 21.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ - Камена;
На 21.11.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ - Ключ:  Ал.Стамболийски, Антон Попов, Ген.Скобелев, Извън Регулацията, Ил.Макариоплски, Илинден, Кирил и Методий, Самуилова Крепост, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море;
На 21.11.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ - Ключ:  Ал.Стамболийски, Альоша, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген.Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, Извън Регулацията, Илинден, квартал 50, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, Местност Джаловец, Местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море;
На 22.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Габрене:  Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, Местност Марена, Местност Буко, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, ПИ 000486, М.Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ 4 кв. 32, УПИ ХII-19,Кв.5;
На 23.11.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./  на 24.11.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Кулата:  Антон Попов, Брегалница, Васил Левски, Гео Милев, Кожух, Люле Бургас, Максим Горки, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Рила, Стефан Караджа, Цар Калоян;
Община Разлог  
За периода 23-24.11.2017 г. /09:30 - 15:45 ч./ - Белица, Общ. Белица:  Няма Абонати Без Захранване;
На 20.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /08:00 - 09:30 ч.; 08:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Елешница, Общ. Разлог:  9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста;
На 20.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /08:00 - 16:00 ч.; 08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Краище, Общ. Белица:  39270.25.208, І-500, кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета;
На 20.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /08:00 - 16:00 ч.; 08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Разлог:  Александър Стамболийски;
На 20.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /08:00 - 09:30 ч.; 08:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Белица, Общ. Белица:  Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, Извън Регулация, Местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор;
На 20.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /08:00 - 16:00 ч.; 08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Горно Краище;
На 20.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Баня, Общ. Разлог:  Ангел Даракчиев, Деветнадесета, Извън Регулация С.Баня, Извън Регулацията;
На 20.11.2017 г. /09:15 - 10:15 ч./ - Разлог:  Александър Стамболийски, Преображение, Христо Ботев;
На 20.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Баня, Общ. Разлог:  Ангел Даракчиев, Деветнадесета;
На 20.11.2017 г. /13:30 - 14:30 ч./ - Добърско;
На 22.11.2017 г. /11:30 - 12:30 ч./ - Белица, Общ. Белица:  Владимир Поптомов, Гоце Делчев;
На 22.11.2017 г. /13:30 - 14:30 ч./ - Елешница, Общ. Разлог:  9-ти Май, Васил Бельов, Възраждане, Георги Димитров, Девета, Десета, Кокиче, Родопи;
На 23.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч./  на 24.11.2017 г. /15:45 - 16:00 ч./ - Белица, Общ. Белица:  9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, Местност Семково, Митко Саев, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Осма, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Р-Н Стопански Двор, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шеста, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански;
На 23.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч./  на 24.11.2017 г. /15:45 - 16:00 ч./ - Разлог:  Христо Ботев;
На 23.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Разлог:  Варош, Голак, Еделвайс, Св.Св.Кирил и Методий, Тодор Александров;
На 23.11.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ - Разлог:  Екзарх Йосиф, Саровица;
На 23.11.2017 г. /11:30 - 12:30 ч./ - Разлог:  15-ти Септември, Братя Каназиреви, Георги Бенковски, Голак, Опълченска, Предел, Преображение, Телемах Илиев, Христо Ботев, Цар Самуил, Шейново;
Община Сандански  
На 20.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 21.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 22.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 23.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 24.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Склаве:  2 -97, кв.14, 7-Ми Конгрес, Асен Лагадинов, Веселин Бабалеев, Гоце Делчев, Илинден, Климент Охридски, Марица, Никола Лазаров, Партизанска, Пирин, Соколова Скала, Черно Море;
На 20.11.2017 г. /09:00 - 11:15 ч./ - Сандански:  Местност 10-ти Километър;
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Джигурово:  10-79, УПИ VII-381;
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 25.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Дамяница:  Антон Иванов, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Иван Козарев, Комсомолска, Местност Метлата, П К Яворов, Радецки, Черно Море, Яне Сандански;
На 20.11.2017 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Кръстилци;
На 21.11.2017 г. /09:00 - 11:15 ч./ - Сандански:  Оборище, Родопа;
На 21.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Спатово;
На 22.11.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Сандански:  Башлийца, Воден, Македония, Мелник, Осми Март, Петър Сарафов, Свобода, Скопие, Хан Аспарух;
На 22.11.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Дамяница:  Кънлийца, Местност Чуката;
На 22.11.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Ново Делчево:  Антон Попов, Боровец, Братя Миладинови, Вела Пеева, Георги Кирков, Главен Път Е-79, Гоце Делчев, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Местност Иловицата, Местност Кантона, Местност Шопов Гроб, Първи Май, Христо Смирненски;
На 22.11.2017 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Ласкарево:  004056, Местност Свети Спас;
На 22.11.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Ладарево:  Местност Църквата;
На 23.11.2017 г. /09:00 - 11:00 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ - Лешница, Общ. Сандански;
На 23.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Малки Цалим;
Община Симитли  
На 20.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 21.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 22.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 23.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 24.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Симитли:  Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Георги Попов, Гоце Делчев, Илинден, кв. 43, Петно № 4 По Плана на Симитли, квартал 26а, Петно №3 По Плана на Гр. Симитли, Надежда, Ораново, Пазара, Първи Май, Рила, Симитли, Славей, Трети Март, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Шипка;
На 20.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 23.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 24.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Симитли:  Ораново, Осогово, Паисйй Хилендарски, Прилеп, Симитли, Славянска, Цар Симеон, Яне Даракчийски;
На 20.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./  на 23.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./  на 24.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Симитли:  Васил Левски, Георги Димитров, Герена, Еделвайс, Зеленка, Кокиче, Малина, Местност Герено, Неуточнен Адрес, Първи Май, Симитли, Славянска, Струма, УПИIXXV-32, Христо Ботев, Христо Смирненски;
На 21.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:50 - 15:15 ч./ - Градево:  Десислаго, Еленковци, Махала Еленов Чарк, Махала Кърджалийска, Махала Марево, Махала Стамболийска, Местност Въковица, Местност Мадана, Местност Свини Дол, Свини Дол;
На 21.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:50 - 15:15 ч./ - Долно Осеново:  291, кв. 9, II--255, Долна Махала, Махала Горна, Махала Долна, Пи-061004 М.Лаката;
На 21.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:50 - 15:15 ч./ - Полето:  026023, кв.3 УПИ V-17, Местност Кьосеви Рудини, Местност Страните, УПИ VI-381,382,Кв.2, УПИ-I, кв.21;
На 21.11.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:50 - 15:15 ч./ - Симитли:  ІІ-760 кв. 53, Аврора, Васил Априлов, Георги Бенковски, Дарако, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Иван Козарев, Искра, кв.Ораново, Любен Каравелов, М.Ливадите, Местност Салиовица, Миразица, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Ораново, Осогово, Оцетари, Паисйй Хилендарски, Панайот Хитов, Партизанска, Пеньо Пенев, Пирин, Победа, Предел, Преспа, Прилеп, Руен, Септемврийска, Симитли, Славянска, УПИ ІІ-339, 338, кв.33, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Яне Даракчийски;
На 21.11.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ - Долно Осеново:  Долна Махала, Махала Горна, Махала Долна;
Община Хаджидимово  
На 21.11.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Абланица, Общ. Хаджидимово:  Александър Стамболийски, Балтачица, Дунав, Елин Пелин, Йордан Йовков, Орфей, Отец Паисий, Площада, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Слатина, Теменуга, Тридесет и Шеста, Христо Ботев;
На 22.11.2017 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Садово, Общ. Хаджидимово:  М.Вършилата -Индентификатор №042003;
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Тешово:  УПИ-IV+106;
На 22.11.2017 г. /12:45 - 15:00 ч./ - Хаджидимово:  015002, Ангел Кънчев, Бор, Бреза, Възрожденска, Георги Бенковски, Димо Хаджидимов, Драма, Неуточнен Адрес, Панайот Волов, Прогрес, Свети Георги, Тодор Каблешков, Хан Омуртаг, Цар Иван Асен, Цар Освободител, Цар Самуил;
 
 
ОБЛАСТ ВРАЦА  
Община Бяла Слатина  
На 20.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 23.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 24.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бъркачево:  9-ти Май, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Здравец, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Опълченска, Роза, Скът, Странджа, Хан Аспарух;
На 20.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 23.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 24.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бяла Слатина:  Арда, Арда, Бачо Киро, Бачо Киро, Искър, Искър, Марица, Марица, Места, Места, Мизия, Мизия, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Николай Хрелков, Родопи, Родопи, Тунджа, Тунджа, Цар Иван Шишман, Цар Иван Шишман;
На 22.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бяла Слатина:  Арда, Бачо Киро, Искър, Марица, Места, Мизия, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Родопи, Тунджа, Цар Иван Шишман;
Община Враца  
На 21.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Враца:  Христо Смирненски;
На 21.11.2017 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Враца:  Христо Ботев;
 Згориград:  Александър Стамболийски, Боров Камък, Буковец, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Вола, Вратица, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Проданов, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Иван Нивянин, Извън Регулацията, Йордан Лютибродски, Крайречна, Леденика, Любен Каравелов, Марин Христов, Местност Басейна, Местност Гарванец, Местност Кошара, Местност Лагера, Минзухар, Околчица, Панайот Волов, Плакалница, Радан Войвода, Река Лева, Ръжище, Седмочисленици, Синчец, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви, Цеко Павлов;
На 21.11.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Враца:  Беласица, Васил Кънчов, Вилна Зона Врачански Балкан, Вратица, Георги Апостолов, Драган Цанков, Източна Промишлена Зона, Местност Вратцата-Лудо Езеро, Младост, Никола Вапцаров, Скакля;
 Згориград:  Местност Гарванец;
Община Козлодуй  
На 20.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./  на 21.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./  на 22.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./  на 23.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./  на 24.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Козлодуй:  Васил Априлов, Георги Бенковски, Ломска, Прилеп, Рангел Панталеев, Хан Омуртаг;
 
ОБЛАСТ ВИДИН  
Община Белоградчик  
На 22.11.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Белоградчик:  Димчо Дебелянов, Княз Борис I, Пазарска, Петко Ковача, Съединение, Тодор Илиев, Хан Крум, Цар Асен I, Четник Йоцо;
Община Видин  
На 23.11.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Видин:  Баба Вида, Безименна, Жул Паскин, Княз Борис I, Цар Асен I;
На 20.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 21.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 22.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 23.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 24.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Видин:  Първа;
На 20.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 21.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 22.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 23.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 24.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Въртоп:  Втора, Десета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта;
На 20.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 21.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 22.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 23.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 24.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Гайтанци:  213, Втора, Двадесет и Първа, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета;
На 20.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 21.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 22.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 23.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 24.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Димово, Общ. Димово;
На 20.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 21.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 22.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 23.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 24.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Ивановци, Общ. Видин:  Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Шеста, Шестнадесета;
На 20.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 21.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 22.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 23.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 24.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Синаговци:  236 , кв.21, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвъра, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 001009 - Стоп.Двор, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;
На 20.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 21.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 22.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 23.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 24.11.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Срацимир; Срацимирово:  XI-82, кв.17, Втора, Девета, Десета, Жп Кантон Гара Срацимир 53, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста;
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кошава:  Двадесет и Втора, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тринадесета, Четвърта;
На 20.11.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./  на 22.11.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./  на 23.11.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./  на 24.11.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Синаговци:  Първа;
Община Димово  
На 23.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дълго Поле, Общ. Димово:  №I-164 кв.19, Осма, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста;
На 23.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Костичовци:  Васил Коларов, Георги Костадинов, Двете Партизанки, Живко Пуев, Илия Филипов, Кузман Георгиев, Никола Еленков, Партизани, Ремсисти, Ск Спартак, Сталинградска Битка, Стоян Георгиев, Христо Смирненски;
На 23.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Скомля:  Втора, Девета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста;
Община Ново село  
На 22.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Винарово, Общ. Ново Село:  Втора, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Осма, Пета, Пета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета;
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Винарово, Общ. Ново Село:  Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шестнадесета;
На 24.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ново Село, Общ. Ново Село:  VI-62,Кв.75, Архитект Илия Попов, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Полянов, Иван Рилски, Отец Паисий, Рибарска, Страцин;
На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ново Село, Общ. Ново Село:  Архитект Илия Попов, Велико Търново, Добруджа, Иван Вазов, Искър, Кирил и Методий, Люлин, Марица, Плиска, Преслав, Родопи, Сава Огнянов, Средна Гора, Стара Планина, Стражица, Тракия, Христо Ботев, Чавдар, Шипка, Янтра;

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.











































ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Елха падна върху хора на коледен базар в Германия, поне четирима са ранени 0| 2182 |10.12.2017 . Само във Фрог: Квартални пишат като луди актове, вместо фишове, по заръка „отгоре“ 2| 3044 |10.12.2017 . Макрон: Призовах Нетаняху да направи смели жестове към палестинците 0| 2204 |10.12.2017 . И в Москва отбелязаха Освобождението на Плевен 0| 2197 |10.12.2017

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах