Сряда, 20 Юни 2018, 08:18
Frognews
0| 3405 |01.06.2018

Вижте къде ще спира токът

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 04 юни – 08 юни 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД  

Община Банкя  

На 04.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  I-672, Кв.46а, М. Стърната, XV-153,Кв.45, Авлига, Бели Брег, Горски Път, Жул Леви, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Лилиум, Лотос, М-Ст Стърната УПИ XVIII-1719 ,Кв,44, Милениум, Орхидея, Перуника/Х Конгрес на Бкп/, Секвоя, Стръмна

На 04.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Иваняне:  Местнст Страната

На 05.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Иван Вазов, Сливница, Цар Освободител, Цар Симеон

На 06.06.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  махала Клисурска

На 07.06.2018 г. /09:30 - 14:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Александър Стамболийски, Еледжик, Родина

Община Витоша  

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  406-та, В.З. Симеоново - Драгалевци, Ваклинец, Драгалевци, Отец Генадий, Свети Горазд, УПИ XXVI-1013, Кв.94, Христина Морфова, Ябълкова Градина, Ябълкова Градина

На 04.06.2018 г. /09:15 - 14:15 ч.; 11:00 - 16:15 ч./ -  София:  Цар Борис III/Девети Септ.

На 04.06.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  София:  Байкал, Богова Стъпка, Герганица, Десислава, Севастократор Калоян/Алекса

На 05.06.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  София:  714-та/Витоша/, 719-та/Витоша/, Детелина, Детелина/Княжево/, Полско Цвете, Синята Скала

На 05.06.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  София:  Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко, Княжевска/Валентин Андреев/, Кореняците/Дим.Пъшков/

На 06.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Борован, Бяла Ружа/728-ма/, Димитър Пешев, Евлия Челеби/Мара Петлякова, Живописна/702-ра/, Кореняците/Дим.Пъшков/, Любляна/Й.Вишевградски/, Никола Петков/П.Напетов/, Омая/703-та/, Повет/705-та/, Подножие

На 06.06.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  София:  Малинова Долина, местност Киноцентъра, Полк.Антон Кръстев

На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  местност Черния Кос

На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Пп Витоша

На 07.06.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Владая:  Еделвайс

На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  406-та, В.З. Симеоново - Драгалевци, Ваклинец, Драгалевци, Отец Генадий, Свети Горазд, Седянка, УПИ XXVI-1013, Кв.94, Христина Морфова, Ябълкова Градина, Ябълкова Градина

На 08.06.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  София:  Кипарис/726-та/, Цар Борис III/Девети Септ.

Община Изгрев  

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дианабад, Константин Прусинов, Малинова Долина, Никола Габровски

На 05.06.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  София:  Земляне/Тинтява/, Симеоновско Шосе, Тинтява/Ф.Е.Дзерджински/

На 07.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:  Атанас Далчев/Коларовска/, Майор Юрий Гагарин, Райко Алексиев/Тодор Петров, Цариградско Шосе/Тракия/

Община Красна Поляна  

На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Западен Парк

На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Западен Парк/Христо Михайло, Западна, Суходолска

Община Красно Село  

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Алабин И.Вл., Бистрица

На 05.06.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София:  Гоце Делчев/Жк Емил Марков/

На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Мотописта

На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Луи Айер/Никола Каменов/

На 07.06.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  София:  Ж.К.Гоце Делчев

На 07.06.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София:  Ул. Иван Рилски , Бул. Пенчо Славейков , Люлин Планина/Ник.Кофарджи, Тунджа, Ул. Дукатска Планина

На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Солунска/Васил Коларов/

Община Лозенец  

На 05.06.2018 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  София:  Гдг №174 Фют, Драгалевска, Мала Планина/Петър Стефанов

На 05.06.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  София:  Крум Попов, Любо Георгиев , Миджур, Равнец/Любен Георгиев/, Свети Теодосий Търновски

На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Горски Пътник

Община Люлин  

На 04.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:  Република

На 06.06.2018 г. /09:30 - 11:03 ч./ -  София:  Люлин

На 06.06.2018 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  София:  Люлин 3

Община Младост  

На 04.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 05.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Младост 4

На 04.06.2018 г. /09:45 - 12:15 ч./ -  София:  Проф.Цветан Лазаров/Мом.Чеш

На 05.06.2018 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  София:  Младост 1, Никола Генадиев

На 07.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Младост 1

На 09.06.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София:  Александър Малинов, Ул.Ал Малинов 1

Община Надежда  

На 07.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Надежда 4

На 08.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Рожен

Община Нови Искър  

На 04.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 10:00 - 12:15 ч./ -  Нови Искър:  Брезова Гора, Вихрен, Градина, Искърско Дефиле, Кестен, Кокиче, Курило, Ливадски Път, Лозарска, Малко Бърдо, Мальовица, Мимоза, Първи Май, Св.Иван Рилски/Гео Милев/, Свежест, Стара Планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Циклама, Шести Септември/Единство/

На 05.06.2018 г. /10:15 - 13:00 ч./ -  Нови Искър:  Кременица/Работническа/

Община Оборище  

На 04.06.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София:  Ген. Данаил Николаев/Цвятко, Злетово/Янко Димитров/, Петра, Стара Планина

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Ул. Султан Тепе

На 06.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Панайот Волов

На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Янко Сакъзов/Ген.Владимир

Община Овча Купел  

На 08.06.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София:  640-та/Овча Купел/, 642-ра/Овча Купел/, 670-та/Овча Купел/, Божидарица, Градище, Ехо, Инж.Борислав Огойски/Кр.Вас, Лотос, Никола Петков/П.Напетов/, Николай Хрелков, Отец Михал/Стефан Досев/, Перуника/Ол.Кошевой/, Планиница, Прибойница, Проф. Дочо Леков /636-та Р-Н Витоша/, Ракита, УПИ VIII-13 Кв.48

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Горна Баня, Дядо Цоне, Жамбилица, Николай Хрелков, Отец Михал/Стефан Досев/, Павит, Ракита, Тутракан, Урал, Христо Стефчов/Кирил Михов/

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  736-та/Овча Купел/, VII - 939, Буен Поток, Велик Завет, Венец, Вечерница, Войнишка Песен, Горна Баня, Извор, Крива Падина, Лазурно Утро, Лилия, Люлинска Котловина, Люлинско Поточе, Маргаритка, Нестинарка, Никола Петков/П.Напетов/, Овча Купел, Опълченец/Кв.Горна Баня, Острушка, Пладнище/Рилски Партизани/, Планиница, Полет, Равнище/Кънчо Стоилов/, Райловско Градище, Чардаклия

На 04.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Овча Купел, Овча Купел 1, Овча Купел 2

На 05.06.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София:  Бойчо Бойчев, Монтевидео/Пионерски Път/

На 05.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Овча Купел, Овча Купел 2, Президент Линкълн

На 05.06.2018 г. /11:15 - 16:15 ч./   На 07.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 08.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Овча Купел, Овча Купел 2

На 06.06.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София:  Христо Стефчов/Кирил Михов/

На 06.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Овча Купел 1, Овча Купел 2

На 06.06.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  София:  671-ва/Овча Купел/, Боряна, Букет, Монтевидео/Пионерски Път/, Никола Петков/П.Напетов/, Овча Купел

На 07.06.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  София:  Лебед/Кв.Горна Баня/

На 07.06.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  София:  747-ма/Овча Купел/, 756-та/Овча Купел/

На 07.06.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  София:  671-ва/Овча Купел/, Бойчо Бойчев, Никола Петков/П.Напетов/, Перла

На 08.06.2018 г. /10:30 - 16:15 ч./ -  София:  Васил Попов, Обиколна, Овча Купел 2, Президент Линкълн

Община Панчарево  

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  Бановец/45-та/, Бистрица-Център,Кв.40, Борова Гора, Васил Левски/69-та/, Венец/Тане Джуков/, Горски Път, Калина/44-та/, Калугерица/П. Ценков/, Марина Поляна/9-та/, Никола Крушкин/2-ра/, Правец, Преспа/49-та/, Роза, Синчец/11-та/, Стефан Стамболов/Ник.Попов/, УПИ XVII-1942, Kв. 5б, УПИ Ххіі-1942 Кв.5б, Шараново Бърдо/5-та/, Янчовска Река

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  УПИ Х-2181 Кв.5

На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  101-ва, 101-ва, Бреза, Вилна Зона Бистрица, Вилна Зона Бистрица, Еделвайс, Липа, Минзухар, Пролет, Просвета/Комсомолска/, Спортист/3-та/, Стефан Стамболов/Ник.Попов/, Шипка

На 06.06.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  Алеко/15-та/, Богдана, Бреза, Вилна Зона Бистрица, Вилна Зона Бистрица, Върла Поляна/111-та/, Горски Път, Липа, Морените, Пролет, Просвета/Комсомолска/, Разширението, Стефан Стамболов/Ник.Попов/, Чучулига, Чучулига, Ябълкова Градина

На 06.06.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  Бистрица

На 06.06.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:  139020, 29150.7102.993, V-931, Кв.59, №29150.7107.1632, Белишако, Брезовица, Ваклинови Кошари, Вилна Зона Брезовица, Витоша/21ва/, Долна Планина, Крушкини Кошари, Мангови Кошари, махала Ленище, Местн.Елата, Местн.Ковачки Кошари, Местн.Мангови Кошари, Местн.Пържови Кошари, Местн.Умни Дол, Местн.Цареви Кошари, Местн.Чемерник, ПИ 29150.7102.995, ПИ 979 К.Л Г-19-2г, Плана Планина/4та/, Самоковско Шосе/1ва/, Тупанкови Кошари, Черни Връх

На 06.06.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Панчарево:  Беликата, Детски Град, Лъката

На 06.06.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  София:  1-ва, 2-ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, 45-та /Кв.Симеоново/, 47-ма /Кв.Симеоново/, 48-ма /Кв.Симеоново/, 49-та /Кв.Симеоново/, 50-та /Кв.Симеоново/, 51-ва /Кв.Симеоново/, 52-ра /Кв.Симеоново/, 53-та /Кв.Симеоново/, 61-ва /Кв.Симеоново/, 69-та/В.З. Симеоново Север-витоша/, 71-ва /Кв.Симеоново/, 74-та, 82-ра /Кв.Симеоново/, 83-та /Кв.Симеоново/, 84-та /В.З. Симеоново Север/, 88-ма /Кв.Симеоново/, Бистрица, Босилек /Кв.Симеоново/, Букет, В.З. Калфин Дол Ул. Полежан, В.З. Калфин Дол, Ул. Правец, В.З. Симеоново - Драгалевци, В.З.Калфин Дол ПИ 11985, Горски Пътник, Дианабад, Драгалевци, Зелен Бор /Кв. Симеоново/, Иван Владислав, Калугерица, Манастирски Ливади, Незабравка/В.З. Бистрица/, Никола Крушкин-Чолака/494-Т, Околовръстен Път, Роза, Света Магдалина, Симеоново, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Синчец, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Ул. Манастирска Ктп, Ул. Незабравка, УПИ ІІ-2405, Кв.20а М.Бистрица, УПИ Х-2181 Кв.5, Шумако / Симеоново, Ябълкова Градина

На 06.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  71-ва /Кв.Симеоново/, 74-та, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Шумако / Симеоново

На 06.06.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  04234.6979.364, 101-ва, 3-ти Март, 8-Ми Март, XXIV-1656 Кв.92, XXVII-18 Кв.15, ІV-516013, Ііі-234, Алеко/15-та/, Бановец/45-та/, Беликата, Бистрица-Център,Кв.40, Бистришка Четворка/68-ма/, Бистришко Бранище, Богдана, Божур, Борова Гора, Бреза, Букет, Бучаро/Методи Гергов/, В.З Калугерово Ливаде, В.З. Бистрица - Разширение, В.З.Калугерово Ливаде ПИ 3202, В.З.Шумако УПИ ХVІІІ-2976, Кв.2, Васил Левски/69-та/, Ведрина, Венец/Тане Джуков/, Вечерница/62-ра/, Вилна Зона Бистрица, Вилна Зона Калфин Дол, Вилна Зона Манастира, Вилна Зона Шумако, Витоша, Витошко Лале, Втори Юни/124-та/, Върла Поляна/111-та/, Гората, Горски Път, Гъбешница/52-ра/, Детелина/8-ма/, Дъбова Гора, Еделвайс, Загрене/Крум Карчин/, Здравец, Зорница/63-та/, Ивайло/42-ра/, Иглика, Калина/44-та/, Калугерица/П. Ценков/, Каменоделска/7-ма/, Капина, Катунище/Григор Гергов/, Клисурговец/Йордан Апостоло, Кооперативен Труд, Космонавт, Криволак/Ален Мак/, Латинка/64-та/, Липа, М. Хумата, М.В.З.Бистрица Вила Бреза, М.В.З.Бистрица Вила Морена, М.Калугерица, М.Калугерица УПИ 2433;Пи 04234.6938.2433., М.Петрефетин УПИ I-842 Кв.45, М.Хумата ПИ 04234.6980.317, Мали Дол/Йордан Терзийски/, Малина, Марина Поляна/9-та/, махала Богдана ПИ 321, Местн. Стоилова Ливада, Минзухар, Младен Ангелов/39-та/, Младост/37-ма/, Момин Проход, Морените, Никола Крушкин/2-ра/, Перуника/14-та/, ПИ 04234.6970.3488, ПИ XIx-2436, Кв.13а, Пи, Кв.04234, Планински Гледки, Правец, Преспа/49-та/, Пролет, Просвета/Комсомолска/, Проф.Трайко Запрянов, Пчеларска/61-ва/, Разширението, Резньовете/16-та/, Роза, Росица, Св.Св.Кирил и Методий/Пионе, Синигер, Синчец/11-та/, Сп.Цонкина Махала, Стара Река/20-та/, Стефан Стамболов/Ник.Попов/, Стопански Двор, Сълзица/4-та/, Тинтява/36-та/, Тополите/53-та/, Трепетлика/51-ва/, Ул.Манастирска №7 УПИ XII-3817, УПИ 11-141,142 Кв. 40, УПИ Ix-3634,3635, Кв.97, УПИ V-2546, Кв.91а, УПИ XVII-1942, Kв. 5б, УПИ І-254,Кв.42а, УПИ Іі-3002 Кв.90б, УПИ ХХV-2223, УПИ Ххіі-1942 Кв.5б, Хайдушки Чукар/18-та/, Хризантема, Хумата, 513040, Цветна Градина//59-та/, Чемшир, Черни Връх, Чипровица/60-та/, Чучулига, Шараново Бърдо/5-та/, Шипка, Шоплук/Шопска Комуна/, Шопско Хоро/46-та/, Щастливеца, Ябълкова Градина, Янчовска Река

На 07.06.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  3-ти Март, 3-ти Март, Ведрина, Витошко Лале, Детелина/8-ма/, Каменоделска/7-ма/, Никола Крушкин/2-ра/, Роза, Стефан Стамболов/Ник.Попов/, Сълзица/4-та/, Тинтява/36-та/, УПИ ХХV-2223, Цветна Градина//59-та/

На 07.06.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  Роза

На 08.06.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  Богдана, М.Петрефетин УПИ I-842 Кв.45

На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  Вилна Зона Манастира

Община Подуяне  

На 05.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Макгахан Бл.69 Вх.В

На 08.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Левски Зона Г Бл.45

Община Сердика  

На 04.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Ул.Кестен

На 05.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Свищов/Венко Рашков Китов/

На 06.06.2018 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  София:  Константин Преславски

Община Слатина  

На 04.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Калина Малина 1

На 06.06.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София:  Бетховен Л.В. 12

На 06.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Трудолюбие 7

На 06.06.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София:  Асен Йорданов/486-та/

На 07.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Светлоструй/Васил Мулетаров Бл.25 Вх.Б

Община Студентски град  

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  21 Ви Век , Висарион Белински, Висарион Белински, Витоша-Вец Симеоново, Дианабад, Дианабад, Кирил Попов, Крум Кюлявков, Крум Кюлявков, Малинова Долина, Никола Габровски, Проф. Петър Джидров, Симеоновско Шосе, Сту. Град , Студ. Град, Христо Вакарелски, Христо Вакарелски

На 04.06.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  София:  I-1973,1974, І-3193,Кв.7, М.Малинова Долина, Малинова Долина, Студентски Град

На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  21 Ви Век , Висарион Белински, Висарион Белински, Витоша Веж Симеонов, Витоша-Вец Симеоново, Дианабад, Дианабад , Кирил Попов, Крум Кюлявков, Крум Кюлявков, Малинова Долина, Никола Габровски, Проф. Петър Джидров, Симеоновско Шосе, Студентски Град, Студентски Град, Христо Вакарелски, Христо Вакарелски

На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Висарион Белински, Висарион Белински, Витоша Веж Симеонов, Витоша-Вец Симеоново, Дианабад, Крум Кюлявков, Малинова Долина, Никола Габровски, Студ. Град, Христо Вакарелски

На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Висарион Белински, Витоша-Вец Симеоново, Дианабад, Крум Кюлявков, Малинова Долина, Никола Габровски, Студентски Град, Христо Вакарелски

На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Висарион Белински, Витоша-Вец Симеоново, Дианабад , Крум Кюлявков, Малинова Долина, Никола Габровски, Студентски Град, Христо Вакарелски

Община Триадица  

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Петър Парчевич

На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Витоша, Иван Денкоглу, Неофит Рилски

На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Кърниградска/Гочо Гопин/, Три Уши/Адалберт Антонов/

На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Патриарх Евтимий, Хан Аспарух

На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Цар Самуил

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Божурище  

На 04.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Пролеша:  Ix-108, Кв.16, Иван Вазов, Ул.Кокиче, УПИ V-29 Кв.11, УПИ VІ-040021 Кв.65 Общ. Божурище, УПИ Vіі-108, Кв.16, УПИхі-102 Кв.15, Цар Калоян УПИ IV-040022 Кв.71

На 07.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Божурище:  022145, 8-Ми Март, I-015169 Кв.13, Кв.Девети Септември, Атон, Далия, Двора на Апк, Девети Май, Девети Септември, Еделвайс, Искър, Лястовица, Мура, Рила, Руен, Стара Планина, Ткзс Кв.21, УПИ Хііі-015133, Феникс, Шести Септември, Щъркел

На 07.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гурмазово:  I-212, Кв.20, II-020068 44, IV-024064, Гурмазовско Шосе, Парцел ІІ-77, Кв.28, ПИ 001140, ПИ 001019 М. Матерка, Стопански Двор, УПИ II-021103 Кв. 43, УПИ VII-270, Кв.24, УПИ І-254 Кв.25, УПИ ІV-38, Кв.4, УПИ Х-299 Кв.29, УПИ-II-022022

На 07.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Делян, Общ. Божурище:  IV-052034, Писател Спас Антонов, ХVIII-115,Кв.15

На 07.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Златуша:  №Ііі А-56 Кв 5, Вилна Зона Витошица, УПИ X-59 Кв. 25

На 07.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мала Раковица:  С.Мала Раковица, УПИ VI-5, Кв.2

На 07.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Пожарево, Общ. Божурище:  123.106, VІІІ-485,Кв.34, Александър Александров, Георги Аспарухов - Гунди, Казана, Космонавт Ал. Александров, Космонавт Георги Иванов, местност Могила, Пейо Яворов, Пчела, УПИ 1-034007 , Кв1,М.Добър Мъж, УПИ 3-227 Кв. 18, УПИ VI-105 Кв.8, УПИ Іі 379/Кв27, УПИ ХVіі-Общ, Кв.19, УПИ Хіі-369, Кв.29, УПИ-190кв 15, УПИV-016025 Кв.1

На 07.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Понор:  Стопански Двор

На 07.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Росоман:  Гранит, М.Падината, УПИ XIV-145, УПИ ХIII-144 Кв.22, Черква

На 07.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Хераково:  XIII-43 Кв.9, Ридо, УПИ VIII - 321, УПИ XVII-262 , Кв.22, Царица Йоанна, Черковна

На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гурмазово:  Стопански Двор

Община Ботевград  

На 04.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 05.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рашково

На 04.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 05.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Литаково:  3ти Март, Антон Младенов, Баба Тонка (Баба Кула), Боговина, Брезовица, Георги Бенковски (Г.Димитро, Иван Вазов (Ангел Миновски), Кап.Тодор Тодоров, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Начо Иванов, Оборище, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Победа, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Шести Септември (9-ти Iх)

На 04.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 07.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 08.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Боженица:  махала Барбушовци, махала Върха, махала Ганинци, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница, махала Томовци

На 04.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 07.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 08.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград:  махала Големо Усое, махала Горановци, махала Мановци

На 04.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:  Академик Стоян Романски, Армеец, България, Сан Стефано, Стамен Панчев, Стефан Караджа

На 04.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Рашково:  махала Белчово

На 04.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Трудовец:  Бистрица, Еделвайс, Иван Вазов, Извор, Любен Каравелов, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Сан Стефано, Стара Планина, Трети Март (Ал. Иков), Урвич, Христо Ботев, Цар Симеон I, Черковна (Марин Димитров)

На 04.06.2018 г. /14:45 - 16:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград:  Безименна, Васил Петлешков, Гео Милев, Георги Бенковски, Евлоги Георгиев, Захари Стоянов (Тодор Томов, извън регулацията, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Осма, Петко Войвода (Иван Гешков), Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков)

На 06.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 07.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Ботевград:  АМ Хемус

На 06.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 07.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Етрополе:  Георги Антонов

На 06.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 07.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Правец:  Бор, Васил Левски, Владин Рът, Езерото, Езерото УПИ Іі Кв.117, извън регулация, До Гр.Правец, Кв.Езерото, Лесковец, махала Поповска, махала Пушкарско, махала Скърнава, местност Христовото, Серпухов

На 06.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 07.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Разлив:  13022 махала Щапалска, №061016 М.Каменяка, махала Багелейска, махала Боновска, махала Влъчковска, махала Груевска, махала Куевска, махала Маргинска, махала Милинско, махала Сираковско, махала Стопански Двор, махала Чорбанско, Фелиов Рът

На 06.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 07.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Трудовец:  563032 М-Ст Пазарника, Беласица, Бистрица, Васил Левски, Вилна Зона, Зелин, местност Пейовица, Никола Иванов (Н.Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Ракитин, Стубелска, Хаджи Димитър, Цар Борис, Цар Освободител, Черниш, Шипка

На 06.06.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./   На 07.06.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Разлив

На 06.06.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ботевград:  До Сграда Ткзс, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Индустриална Зона Микроелектроника, Курорт Зелин, Литаковско Шосе, Пик

На 06.06.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Врачеш:  Александър Стамболийски, Ален Мак, Баба Вида, Баба Тонка, Бела, Бор, Будиовград, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Горски Пътник, Гурко, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов (Петър Янков, Зеленград, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, извън регулация До С. Врачеш, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Видин, Люляк, Майстор Вуно Марков, Малчика, Манастирска, Мургаш, Оборище, Околчица, Опълченска (Яташка), Орлово Гнездо, Освобождение (9-ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Плиска, Победа, Преслав, Първенец, Първи Май, Радовец, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова Долина, Севаст Огнян (Партизанска), Синчец, Славейков (Васил Коларов), Софрони Врачански, Стара Планина, Страншки Рът, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман (М.Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Цар Самуил (М. Найденова), Чешкоград, Шипка, Явор, Ягода, Ясен

На 06.06.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Литаково:  3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 06.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Ботевград:  Пик

На 06.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Врачеш:  Бела, Севаст Огнян (Партизанска)

На 08.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Краево:  махала Маринков Рът, махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4

На 08.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Осеновлаг:  Зимнишки Дол, махала Зимнишки Дол

На 08.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград:  Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 08.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Радотина:  местност Дръстила, ПИ №055008

На 08.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Скравена:  Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър

На 08.06.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Радотина:  местност Дръстила

На 08.06.2018 г. /09:15 - 15:30 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград:  ПИ №027070

Община Горна Малина  

На 07.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Априлово, Общ. Горна Малина:  000317, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Шеста, Двадесета, Осемнадесета, Пл.Іі-45,Кв.43, УПИ VIII-250, УПИ І-67 и УПИ ХіV-67 Кв.38, Х-274 Кв. 48, Четиридесет и Втора, Четиридесета

На 07.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Байлово:  II-274 Кв.31, III-366,Кв.41, VI Общ Кв 1, Пи048007, УПИ-XV-110,Кв.25

На 07.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Белопопци:  ПИ 035049-Нива Земед.Земя, III-354, Кв. 34, Vі-266, Бивш Стопански Двор, М.Чукарката,Имот№027006, УПИ XII-256 Кв. 12, УПИ ІІІ-324, Кв.35, УПИ Ііі-43, 44, УПИ Іх-Общ,Кв.40, УПИ Хіх-346 Кв.25

На 07.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Гайтанево:  Vіі-155, Кв.10, УПИ II-45, Кв.15, УПИ Vііі-230, Кв.23, Центъра Населото

На 07.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  Иван Вазов

На 07.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Голема Раковица:  I-209 Кв. 70, XXIV-81 Кв.2, П-Л IV, Кв.58, П-Л VIII-194, Кв.28, П-Л ІV-73, Кв.1, П-Л ІІ-272, Кв.37, Стопански Двор, УПИ VIII-519, Кв.52, УПИ VІІ-139, Кв.13, УПИ ІІ-531, УПИ ХVІІ-197, Кв.28

Община Драгоман  

На 04.06.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 10:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 09:45 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Станинци;

На 04.06.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Беренде Извор; Беренде, Общ. Драгоман; Букоровци:  УПИ V 130кв.13; Бърля; Връдловци; Върбница; Годеч:  Академик Игнат Емануилов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баба Тонка, Бор, Борова Гора, Брест, Васка Емануилова, Височка, Градина, Грамада, Елечанова, Заводска, Зли Дол, Иван Вазов, Иглика, Игнат Емануилов, Йовкина, Ком, Липа, Люляк, М.Молак, махала Елечанова, махала Молак, Молак, Молашка, Нишава, Новодомска, Нягулова, Петров Рид, Петрова Бара, Пуалица, Ракета, Раковски, Свобода, Синчец, Слънчев Бряг, Стойкина, Теменуга, УПИ 4-344 ,Кв.45, Христо Смирненски, Царина, Шипка, Явор; Голеш, Общ. Годеч:  Парцел VІІІ-413, Кв.26; Губеш:  УПИ VII-125, Кв.18; Драгоил; Драгоман:  Акация, Международно Шосе, Патриарх Евтимий; Каленовци:  XI-83, Кв.22, УПИ-ХІ-257,Кв.12; Калотина:  Втора, Калотина, Първа; Комщица; Летница, Общ. Драгоман; Липинци; Мургаш:  УПИ ХІІ-17,Кв2; Ново Бърдо; Прекръсте; Равна, Общ. Годеч; Разбоище:  Мес Стойков Връх; Ропот; Смолча; Туден:  015065, Кв.Мрамор, М. Марков Дол, махала  Панинци, Мрамор Кв.22 УПИ XVі- 150, Труден; Чепърлинци;

Община Елин Пелин  

На 04.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:  Детелина, Лесновска, Липа, Топола

На 04.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  042015-Стпд По Квс, 068076, II-941 Кв 88, Акация, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Тонка Обретенова, Бузлуджа, Васил Левски, Верила, Витоша, Вихрен, Гео Милев, Георги Бакалов, Георги С.Раковски, Детелина, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Йоан Екзарх, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Кочо Честименски, Лев Толстой, Лесновска, Липа, Мургаш, Независимост, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Плиска, Сан Стефано, Славянска, Средец, Средна Гора, Стоян Михайловски, Страцин, Трети Март, УПИ 1-За Ожс, Кв.71, УПИ I, Кв. 108, УПИ ХV -182 Кв. 65, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Черноризец Храбър, Шейново, Янтра

На 04.06.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  042015-Стпд По Квс, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Верила, Витоша, Липа, Новоселци, Средец, Страцин

На 04.06.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:  Липа

На 04.06.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Григорево:  0004028

На 04.06.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:  Алеко Константинов, Кирил и Методий

На 04.06.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  IV 805, VI-142, Автогара, Акация, Алеко Константинов, Белите Брези, Борис I, България, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владимир Заимов, Гайдарец, Георги Бенковски, Десислава, Детелина, Дунав, Екзарх Антим I, Елин Пелин, Зорница, Иван Асен Втори, Иван Вазов, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Климент Охридски, Кочо Честименски, Лесновска, Лозенец, Любен Каравелов, Максим Горки, Марица, Мургаш, Независимост, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Новоселци, Околовръстен Път, Пазар Автогара, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Плиска, Синчец, София, Софроний Врачански, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Михайловски, Трети Март, УПИ  XVIII-619 Кв.10а, УПИ 1-161165, УПИ XIx-164, Кв.32, УПИ XXIII-361, Кв.42, УПИ І-185 Кв.166, УПИ Х-292,Кв.23, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Асен I, Цар Симеон, Чаталджа, Шипка

На 04.06.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Елисейна:  Безименна

На 04.06.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Копривщица:  Любен Каравелов

На 04.06.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин

На 05.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Григорево:  017009, Георги Раковски, Никола Вапцаров, УПИ ІV-102 Кв.11, УПИ Vііі-25, Кв. 3, УПИ XI-319, Кв.32, УПИ XV-128, Кв.15, УПИ ХI-264 Кв. 18, УПИ Хіх-262, Кв.18, Черковна

На 05.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  08832, Баба Тонка Обретенова, Витоша, Върбето, Елин Пелин, Захари Стоянов, Лесновска, М.Шеовица ПИ -031155, Новоселци, Пирин, Росица, София, Тодор Каблешков, Уо Кв.Върбето, Шиовица

На 05.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Столник:  XIII-178, Кв.24, Мтп Складова База, П-Л І-38, Кв.9, УПИ -272

На 06.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Ботевград:  Витиня

На 06.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Горна Малина

На 06.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Горно Камарци:  .Упи VI-61 Кв 11, УПИ VI-38, Кв.7

На 06.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Долно Камарци:  VIII-9 Кв.7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160,Кв.8, Седма, Тп Център, Трета, Хііі-108 Кв.14, Четвърта

На 06.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Негушево:  УПИ 9 - 020019

На 06.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Осоица:  10, 33-та, III-271 Кв.37, XI-400 Вилна Зона, XXV-256, Общ.Горна Малина, П-Л III-276, Кв.37, П-Л VI-137, Кв.1, Парцел VIII От Кв.53 В.З. Осоица, Парцел Vі-54, Кв.28, УПИ IV-249, Кв.22, УПИ XI-317, Кв.39, УПИ Х-404 Кв 1, УПИ Хііі-373,Кв.34

На 06.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Саранци:  000020 По Квс

На 06.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Столник

На 06.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Стъргел:  Имот 024027, Парцел Іі-269, Кв.39, УПИ, УПИ I-390, Кв.47, УПИ V-467, Кв.30, УПИ VII-309, Кв.52, УПИ Vі-275, Кв.39

Община Етрополе  

На 05.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Лъга

На 05.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Боженица:  махала Ласковци

На 05.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Видраре:  махала Градище, махала Кленака, махала Ликовци, махала Мусатете, махала Пешната Лъка, махала Раздолата, махала Свин Дол, махала Сечковци, махала Станчовец, махала Черни Връх

На 05.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец:  махала Бундаците, махала Венчарете, махала Връбчовци, махала Габрика, махала Димитровци, махала Дола, махала Златовци, махала Кардашица, махала Костадиновец, махала Репавище, махала Рударец, махала Свин Дол, махала Смесите, махала Стайковци, махала Трънето, махала Чекотин, УПИ-Хі-8, Кв.4

На 05.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Правец:  Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, махала Боянско, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Дръвница, махала Манастирица, махала Правешки Ханове, махала Пушкарско, местност Елисов Рът, местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 Кв. 110

На 05.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Правешка Лакавица:  001626, Голямата Ливада, махала Церица

На 05.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Своде:  махала Бакова Могила, махала Борова Шума, махала Бурньовица, махала Венеца, махала Габриците, махала Курман, махала Лъга, махала Преход, махала Требеш, махала Усоето, махала Чуклата, махала Чукльовци

На 05.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Средни Рът:  махала Бечовското, махала Голяма Глава, махала Дунавското, махала Койчовци, махала Кондурите, махала Куваница, махала Мончово Търне, махала Средни Рът, махала Краева Бачия, махала Кръста, махала Марково Равнище, махала Скр. Колиби

На 05.06.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Правец:  Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, махала Боянско, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Манастирица, махала Пушкарско, местност Елисов Рът, местност Стилковски Рът, местност Тошински Рът, Осма, Средора, УПИ 225 Кв. 110

На 05.06.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Брусен, Общ. Етрополе:  229001, II, Кв.1, Кладевски Дол, махала Бобища, махала Гарсовец, махала Дупковец, махала Нейков Дол, махала Радов Дол

На 05.06.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Видраре:  157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі  Кв., Лъга, махала Джамбазите, махала Семкова, Пи-083145 М.Мариновото

На 05.06.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Джурово:  Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П.Стайков, М.Беляновец Кв.9 УПИ Vііі, Малък Искър, Матю Воденичаров, махала Беляновец, махала Герановица, махала Камилче, махала Мечи Трън, махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи Май, Септемврийци, Стара Планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин

На 05.06.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Етрополе:  Равнището

На 05.06.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Лопян:  005034, В.З.Лопян, Кв.6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети Май, Девети Септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв.6, УПИ 6-22, Вилна Зона, Ленин, махала Черешовица, местност Растака, местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П.Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв.29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра

На 05.06.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Малки Искър

На 05.06.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Манаселска Река:  махала Буджов Дол, махала Вила Манаселски Мост, махала Гараж, махала Гола Могила, махала Долна Липа, махала Драгоица, махала Липа, махала Печор, махала Смолевица, махала Череша, махала Чульовци, Укопете

На 05.06.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Осиковица:  махала 57 Км АМ Хемус, махала Балинска, махала Баренска, махала Вельовци, махала Витьовци, махала Владовци, махала Войновци, махала Вълчиновци, махала Габрика, махала Гетовци, махала Господарска, махала Дачовци, махала Дрена, махала Кратунете, махала Манастира, махала Манговци, махала Робовица, махала Стойковци, махала Цековци, махала Чифлика, махала Ямата

На 05.06.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Осиковска Лакавица:  Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, махала Гроздене, махала Драйчовци, махала Нанковска, махала Рачовци, Общ. Правец, АМ Хемус, П-Л VI-61, Кв.5

На 05.06.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Равнище:  I Кв.29, XVII-290, Кв.46, махала  Грозьов Дол, махала Големанско, УПИ II-196 Кв.8

На 05.06.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Етрополе:  Александър Михайлов, Васил Левски, Георги Димитров, Григор Михайлов, Дандевил, Елин Пелин, Изгрев, Йордан Кесяков, Лековец, Максим Горки, Малки Искър, Московска, Хаджи Димитър

Община Златица  

На 04.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Златица:  Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Гълъбец, Детелина, Дядо Пенчо, Златишко Поле, извън регулация, Кашана, Лулчо Гарчов, Момина Скала, Нено Гугов, П.Р.Славейков, Сава Чукалов, Свещи Плаз, Софийско Шосе, Тодор Пеев, Филип Тотю

На 04.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Пирдоп:  Хан Аспарух

На 06.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Златица:  Вилна Зона Черешака

Община Ихтиман  

На 04.06.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман

На 04.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 05.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Селянин:  П-Л ІІ,Кв.11, УПИ VІІІ-255, Кв.27, УПИ ХІІІ-116, Кв.31

На 04.06.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Ихтиман:  Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арх.Генадий Ихтимански, Баба Вида, Вражебъра, Ген.Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гьончо Белев, Димитър Попов, Димитър Ралов, Димчо Дебелянов, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, извън регулация, Йордан Цонев, Кирил и Методи, Кочиово, Крали Марко, Кръста, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Марин Дринов, местност Чикийца, Околовръстна, Опълченска, Оташлия, Отец Паисий, Панайот Волов, Парчевич, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петко Михов, Петър Берон, Полковник Борис Дрангов, Предгарова, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Сергей Румянцев, Средна Гора, Станоя Балабанов, Стефан Стамболов, Стипон, Траянова Врата, Трети Март, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Тервел, Хелице, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино, Шести Септември

На 04.06.2018 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Ихтиман:  Георги Бенковски, Захари Стоянов, Кочиово, Околовръстна, Отец Паисий, Станоя Балабанов, Стефан Стамболов, Стипон, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино

На 04.06.2018 г. /13:30 - 14:30 ч./ -  Ихтиман:  Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Арх.Генадий Ихтимански, Баба Вида, Васил Левски, Вражебъра, Ген.Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горски Разсадник, Гьончо Белев, Димитър Попов, Димитър Ралов, Димчо Дебелянов, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, извън регулация, Йордан Цонев, Калето, Кирил и Методи, Кочиово, Крали Марко, Кръста, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Марин Дринов, местност Чикийца, Околовръстна, Опълченска, Оташлия, Отец Паисий, Панайот Волов, Парчевич, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петко Михов, Петър Берон, Полковник Борис Дрангов, Предгарова, Преслав, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Сергей Румянцев, Средна Гора, Станоя Балабанов, Стефан Стамболов, Стипон, Тракия, Траянова Врата, Трети Март, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Тервел, Хелице, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино, Шести Септември, Шипка

Община Костенец  

На 05.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 07.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пчелин, Общ. Костенец:  С.Пчелин

Община Костинброд  

На 04.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 08.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Костинброд:  1-737,Кв.33, Бачо Киро, Иван Асен II, Индже Войвода, Княз Борис, Колю Фичето, Маслово, Обединена, ПИ 618159, Поп Богомил, Свобода, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Цар Борис I, Цар Симеон, Шияковци

На 06.06.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Безден:  .УПИ ІV-126, Кв.2 В.З. Бистрица, Ix-60, Кв.12, В.З. Бистрица УПИ ХVІ-164, М. Могилата УПИ77,24, ПИ №243,Кв.25, С.Безден Общ.Костинброд УПИ ХІІІ-78, УПИ 77.9, УПИ ХІІ-47, Кв.10 В.З.Бистрица

На 06.06.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Богьовци:  Имот 5340057, Общ.Костинброд, УПИ II -29, Кв.9, УПИ X-126 Кв. 25, УПИ ХІІ-127 Кв.25

На 06.06.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд:  155,6, Белидие Хан

На 06.06.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Костинброд:  Белидие Хан

На 06.06.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Костинброд:  4498, М.Кока Кола, XV-3434 Кв.76в, Акация, Балкан, Бели Брези, Белица, Витоша, Г.М.Димитров, Гео Милев, Дванадесети Април, Драва, Жп Мост, Захари Стоянов, Заяковица, Извор, Искър, Кап. Петко Войвода, Кв 76 Апарцел Хіі, Кокиче, Малина, Марица, Маслово, махала Беледие Хан, махала Лешков Връх, местност Ленкови Кошари, местност Миткова Воденица, Момчил Войвода, Никола Д. Петков, Обединена, Острова, Панайот Волов, Петровден, Пирин, Поп Харитон, Райна Княгиня, Славянска, Средец, УПИ ХІ-3106,Кв.235, УПИ ХІІ-3254 Кв 116, Черно Море, Шияковци

На 06.06.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Опицвет:  10, III-283, VII-92, Кв.24, XVII Кв.4, УПИ XIV-169 Кв.32

На 06.06.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Петърч:  Атанас Гълъбов, Бузлуджа, Витан, Гарата, Герена, Детелина, Иван Бончев, Камчия, Кап.Петко Войвода, Люлин, Слатина, Тантил Стойчев, Тополница, Шопска Комуна

На 06.06.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  София:  Райска Градина/Аврора/

На 06.06.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Хераково:  ПИ 145016

Община Пирдоп  

На 04.06.2018 г. /10:45 - 12:15 ч./ -  Бенковски, Общ. Мирково

На 04.06.2018 г. /10:45 - 12:15 ч./ -  Златица:  Вилна Зона Черешака, Захари и Мария Сергиеви, извън регулация

На 04.06.2018 г. /10:45 - 12:15 ч./ -  Каменица, Общ. Мирково:  махала Брестака, махала Илинден, махала Преспа, махала Хвърчил, махала Черковище, УПИ ХVІІІ-117, Кв.6

На 04.06.2018 г. /10:45 - 12:15 ч./ -  Карлиево

На 04.06.2018 г. /10:45 - 12:15 ч./ -  Мирково:  000592 местност Бърдо, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г.М.Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, извън регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък

На 04.06.2018 г. /10:45 - 12:15 ч./ -  Петрич, Общ. Златица:  махала Бодят, П-Л ІІІ-124, Кв.12, Х-97, Кв.24

На 04.06.2018 г. /10:45 - 12:15 ч./ -  Смолско:  Кв.33 УПИ -9-383, П-Л Х-469, Кв.21

На 04.06.2018 г. /10:45 - 12:15 ч./ -  Църквище:  V-19, Кв.3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 04.06.2018 г. /10:45 - 12:15 ч./ -  Чавдар, Общ. Чавдар:  УПИ ХХІІІ-1053, 9-ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Йордан Йовков, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Малина, местност Бостанлъка, местност Кьойдере, местност Чамдере, местност Шумето, местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Родопи, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов

На 04.06.2018 г. /10:45 - 12:15 ч./ -  Челопеч:  Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, извън регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна

На 04.06.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Буново, Общ. Мирково:  VIII-445, П-Л XII-376, Кв.43, П-Л XII-392, Кв.30, УПИ IX-411, Кв.33, УПИ V-568, Кв.56

На 04.06.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Златица:  извън регулация, местност Курията, Стара Планина, Цар Калоян

На 04.06.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Мирково:  Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бузлуджа, Генерал Дендевил, Градище, Димитър Стоянов, Емил Марков, Захари Стоянов, Зора, извън регулация, Мест. Попов Тор, местност Корията, местност Кукув Дол, местност Чуштарла, Опълченска, Орела, Поп Недельо

На 04.06.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Църквище:  извън регулация

На 04.06.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Челопеч:  Александър Стамболийски, Баба Куна, Бели Сип, Васил Левски, Воздол, Възрожденска, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Двадесет и Трети Септември, Димчо Дебелянов, Драва, Дружба, Здравец, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иван Сираков, извън регулация, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, местност Мургана, Миньорска, Младост, Мургана, Никола Вапцаров, Опълченска, Освобождение, Пейо К.Яворов, Проф.Алипи Матеев, Рила, Рудничар, Славчо Вълков, Средна Гора, Стара Планина, Студен Кладенец, Съединение, Тодор Влайков, Трети Март, Филип Тотьо, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен I, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Цвятко Кънчев, Червени Камък, Черковна, Юрий Гагарин

Община Правец  

На 04.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Осиковица:  махала Габрика, махала Гетовци, махала Цековци

На 04.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Правец:  махала Симидарска

На 04.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Манаселска Река:  махала Липа, махала Чульовци

На 06.06.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Осиковица:  махала Господарска, махала Манастира, махала Чифлика, махала Ямата

Община Самоков  

На 04.06.2018 г. /07:45 - 11:00 ч./ -  Бели Искър:  1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, П-Л V, УПИ IV Кв. 20

На 04.06.2018 г. /07:45 - 11:00 ч./ -  Мала Църква

На 04.06.2018 г. /07:45 - 11:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Самоков:  Курорт Боровец

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Алино:  П-Л ІІ, Пл.№160, Кв.48

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горни Окол:  М. Щъркелово Гнездо

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рельово:  УПИ -I Кв.65, УПИ VII- 82, Кв.5

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:  Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:  Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Люляк, Марица, местност Дългата Поляна, местност Мало Равнище, местност Татарски Брод, местност Червената Земя, местност Щъркелово Гнездо, Николай Николаевич, Проф. Васил Захариев, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Семерджиев

На 04.06.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Самоков:  65231.907.178, Абаджийска, Авксенти Велешки, Баба Неделя, Бачо Киро, Бор, България, Бяла Поляна, Васил Стоин, Витоша, Връх Вихрен, Връх Манчо, Възраждане, Генерал Велиаминов, Генерал Раздишевски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иван Шишман, Иглика, Имот 65231.916, Искър, Ихтиманско Шосе, Калково, Климент, Константин Фотинов, Крали Марко, Леон Крудов, Луковица, Любен Каравелов, Макгахан, Македония, Манастирска, местност Ридо, Момина Сълза, Мургаш, Мусала, Незабравка, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Корчев, Никола Образописов, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Отец Паисий, Пирин, Подридна, Преслав, Преспа, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рилски Скиор, Рупите, Сан Стефано, Сем. Калинкови, Ситняково, Слави Генев, Софийско Шосе, Спартак, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Тридесети Декември, Търговска, УПИ 65231.906.319, УПИ 65231.911.36, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Цар Борис III, Черни Връх, Черно Море, Шейново, Шипка

На 05.06.2018 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Говедарци:  Александър Стамболийски, Доспей Махала

На 06.06.2018 г. /10:00 - 12:00 ч.; 10:15 - 12:15 ч./ -  Самоков:  65231.907.178, Витоша, Македония, Преспа, Софийско Шосе, Христо Йовевич, Черни Връх

На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Говедарци:  Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Бреза, Георги Димитров, Дванадесета, Доспей Махала, Златибор, Искър, Петнадесета, Сълзица, Христо Ботев, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета, Юрий Гагарин

Община Своге  

На 05.06.2018 г. /09:30 - 09:45 ч./ -  Реброво:  Батулийска Битка, махала Бивола, махала Слатина, УПИ VІІ - 345 Кв.25, Христо Смирненски

На 05.06.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Бакьово

На 05.06.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Буковец, Общ. Своге

На 05.06.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Огоя:  II-24, 075039, махала Войкин Дол-Реката

На 05.06.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Своге:  махала Две Реки, Общ.Своге МТП Тихов Дол

На 05.06.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Батулия:  махала Кукура, местност Манастиро и Градо

На 05.06.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Владо Тричков:  махала Клисура, махала Ромча

На 05.06.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Луково:  Купeн, Общ.Своге Мтп Орничето, Общ.Своге Тп Сърце

На 05.06.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Нови Искър:  В.З. Кореа, Вз.Радеви Круши, Гниляне, местност Радеви Круши, Минзухар, Пл.№165 и 166 В.З.Кореа

На 05.06.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Реброво:  Батулийска Битка, Васил Левски, Искърско Дефиле, М.Чуклата, махала Старо Село, махала Бивола, махала Брестово, махала Кори, махала Реката, махала Слатина, махала Старо Село, махала Старо Село М.Света Троица, Пейо К.Яворов, Стара Планина, Старо Село, Търговска, УПИ Vіі - 345 Кв.25, УПИ XV 221 , Кв 25, Хаджи Димитрър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Смирненски

На 05.06.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  София:  1-ва

На 07.06.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Левище

На 07.06.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Оплетня:  Парцел V-94, Кв.3

На 07.06.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Бов, Общ. Своге:  Луково

На 07.06.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Губислав

На 07.06.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Дружево

На 07.06.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Лакатник, Общ. Своге:  Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски Дол, Кокиче, Кръстат Камък, Куленица, махала Радеж Тп Равна Нива, махала Държанчова Нива, Пробойница, Първи Май, Роза, Стара Планина

На 07.06.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Миланово, Общ. Своге:  Васил Левски, Ком, махала Кат, махала Мъжев Дел, махала Ръжища, махала Свражен, Мъжев Дел, Ропотамо, Стара Планина, УПИ-XV-46

На 07.06.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  София:  Костенски Водопад/Васил Дим

На 07.06.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Лакатник, Общ. Своге:  махала Държанчова Нива

На 07.06.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Миланово, Общ. Своге:  махала Свражен

На 07.06.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бов, Общ. Своге:  Бовска Габровница

На 07.06.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Лакатник, Общ. Своге:  УПИ V-68, Кв.19

На 07.06.2018 г. /10:30 - 15:45 ч./ -  С.Лакатник:  Мвец Лакатник

Община Сливница  

На 06.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Опицвет:  Под Костело Землище С.Опицвет

На 06.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Опицвет

На 06.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:  1300 Години България, Алеко Константинов, Ален Мак, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Д-Р Димитър Китов, Еделвайс, Жп.Гара, Иван Вазов, Иван Германов, Искър, Капитан Атанас Узунов, Капитан Радко Димитриев, Кв.107, Кирил и Методий, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Любен Каравелов, Люляк, Максим Горки, Мир, Неделище, Нешо Бончев, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пушкин, Първа, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Тодор Влайков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Черни Връх, Черно Море, Юрий Гагарин

 

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петокладенци:  Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Огоста, Пирин, Шипка

На 05.06.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Деков:  Васил Коларов, Димитър Благоев, Дунав, Еделвайс, Любен Каравелов, Неделчо Георгиев, Цвятко Въбленски, Чаталджа

На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Петокладенци:  Крум Христов, Осъм, Петко Блажев, Христо Генов

Община Искър  

На 08.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Искър, Общ. Искър:  Ал Димитров, Ас Халачев, Байкал, Балкан, Балчик, Бр Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Велико Търново, Велко Кръстев, Въло Йончев, Георги Димитров, Искър, Калинин, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Мара Денчева, Маркс, Николай Петрини, Петлешков, Пирин, Преслав, Първи Май, Райко Даскалов, Рила, Силистра, Слави Алексиев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Трифон Ангелов, Тулча, Тунджа, Тутракан, Урал, Христо Ботев, Христо Наумов, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев, Чавдарци, Чапаев, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Искър, Общ. Искър:  Байкал, Балкан, Балчик, Бр Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Велко Кръстев, Калинин, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Маркс, Николай Петрини, Преслав, Първи Май, Райко Даскалов, Рила, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тунджа, Урал, Христо Ботев, Христо Наумов, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев, Чавдарци, Чапаев, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

Община Кнежа  

На 06.06.2018 г. /09:30 - 12:15 ч./ -  Кнежа:  Димитър Благоев, Ильо Войвода, местност Мерата, Панайот Хитов, Райко Даскалов, Филип Тотю, Чавдар Войвода

Община Никопол  

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Новачене, Общ. Никопол:  23-ти Септември, 9-ти Септември, Алеко, Борис Стефанов, Велико Ваков, Възраждане, Г Димитров, Ив Винаров, Крайна, Л Димитрова, Любен Мойсеев, Марийка Петракиева, Петраки Ангелов, Трети Март, Хаджи Димитър

Община Плевен  

На 04.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 07.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 08.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пелишат:  Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев

На 04.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 05.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 06.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Горталово:  071020- местност Сушица, VI-87 Кв.3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 04.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Плевен:  Георги Кочев

На 04.06.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Плевен:  Гена Димитрова, Изгрев, Миладинови Братя, Неофит Рилски, П.Р.Славейков

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен:  Г.С.Раковски, Димитър Благоев, Димка Пенчева, Ивайло, Иван Тотев, Катя Попова, Райко Даскалов, София, Христо Кърпачев

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица:  Валтер Мъръчиняну, Вит, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Ив.Винаров, Иван Вазов, Козлодуй, Майор Горталов, Христо Ботев, Шипка

На 04.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./ -  Плевен:  Ул.Георги Кочев N: 94

На 04.06.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Плевен:  Люляк, Незабравка, Стара Гара, Сторгозия

На 04.06.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:  Ал.Стамболийски, Гевгели, Кала Тепе, Кратово, Кресна

На 05.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плевен:  Бреза, Бряст, Кайлъка, Местн.Кайлъка, Местн.Стража I, Местн.Чаира, местност Стража 701, Райски Кът, Стража, Явор

На 05.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Плевен:  Дружба

На 05.06.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Плевен:  Миладинови Братя, Неофит Рилски, П.Р.Славейков, Пирин

На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бохот:  Ал. Стамболийски, Вапцаров, Г.С.Раковски, Иван Вазов, Искър, Кацарска, Кирил и Методий, местност Стадиона, Петко Д.Петков, Пирогов, Стамболийски, Христо Ботев

На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица:  Vі-319, Кв.50, Асен Златаров, Витоша, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Кострама, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Митко Палаузов, Отец Паисий, Панайот Хитов, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Скобелев, Слави Алексиев, Тулча

На 05.06.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен:  Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Дружба, Кирил и Методий, Трети Март

На 05.06.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Плевен:  Данаил Попов /В.Ленин/, Даскал Димо, Св.Параскева/Ц.Станчев/, Софроний Врачански, Хаджи Ангел

На 05.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плевен:  Местн.Стража I

На 06.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Плевен

На 06.06.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Къшин:  Васил Друмев, Г.С.Раковски, Етрополе, Кирил и Методий, Преслав, Стоански Двор, УПИ 16 Стр.Кв.1, УПИ-XII Кв. 19, Ю.А.Гагарин

На 06.06.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен:  Александър Стамболийски, Иван Нанов, Кирил и Методий, Петър Габровски, Трети Март, Христо Ботев, Христо Сръбски

На 06.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плевен:  56722.701.3200, Детелини, Дружба, Месност Стражата, Местн.Стража I, Местн.Чаира, местност Стража, местност Стража 701, Стража I, Чаталджа/Н.Доровски/

На 07.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен:  404134, I, Кв.67, VII 1814, Адил Дервишев, Ал Димитров, Ал Стамболийски, Алексей Сегренски, Анастас Тодоров, Асен Златаров, Батак, Белмекен, Божин Гърков, Бузлуджа, Бяло Море, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Витоша, Вола, Г Димитров, Ген Скобелев, Генерал Бирюзов, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Хаджиев, Д.Д.Баучър, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Димитър Дачев, Добри Войников, Дунав, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Индустриална, Козлодуй, Кокиче, Кракра, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Лом, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Милин Камък, Мусала, Назъм Хикмет, Нова Загора, Оборище, Одерец, Осогово, Осъм, Отец Паисий, П К Яворов, П Р Славейков, Палаза, Панагюрище, Патриарх Евтимий, Пенчо Славейков, Петко Петков, Петрини, Петър Берон, Пещера, Плевен, Първа, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Рила, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, Спас Дупаринов, Станке Димитров-марек, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоил Енчев, Стопански Двор, Струма, Суворов, Тополница, Троян, Хемус, Хималаи, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Цанко Бакалов, Цоню Матев, Чепеларе, Чепино, Черни Връх, Шар Планина, Шейново, Юмрукчал, Яворец, Ямбол, Янко Сакъзов, Янтра

На 07.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Тотлебен:  500048, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен и Петър, Асен Халачев, Васил Априлов, Васил Левски, Велес, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Добрич, Екзарх Антим Първи, Иван Вазов, Иван Рилски, Иларион Макариополски, Каварна, Кирил и Методий, Княз Борис Първи, Крум Страшни, Крушева, Лагерна, Любен Каравелов, Люле Бургас, Местн.Над Село, местност Над Село, Мизия, Ниш, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Панайот Хитов, ПИ 200023, Пирот, Прилеп, Райко Даскалов, Ростов, Скопие, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Тетевен, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Цариброд, Чорлу

На 07.06.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Плевен:  Васил Петлешков, Добри Чинтулов/Й.Никол/, Лозенка, Найден Геров, Орлица

На 07.06.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Плевен:  Браила, К.Охридски/Карл Маркс/, Москва, Републиканска, Русе/Д-Р Бешев/, Сергей Румянцев, Спартак, Христо Ясенов

На 07.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Плевен:  Здравец

На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен:  VII 1814, Ал Димитров, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Вола, Девети Септември, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кракра, Маршал Толбухин, Одерец, П К Яворов, П Р Славейков, Палаза, Панагюрище, Плевен, Райко Даскалов, Росица, Спас Дупаринов, Стефан Караджа, Струма, Суворов, Христо Смирненски, Цанко Бакалов, Шейново, Юмрукчал, Янтра

На 07.06.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Кирков, Иван Нанов, Каменна Могила, местност Под Село, Петър Габровски, Стопански Двор, Съгласие, Трети Март, Христо Сръбски, Цветан Спасов

На 07.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:  Враня/Ат.Георгиев/, Дойран/Толбухин К.Златарев/, Стоян Заимов, Хаджи Димитър, Янко Сакъзов

На 08.06.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Плевен:  Кайлъка

На 08.06.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Плевен:  Люляк, Сторгозия

На 08.06.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен:  Александър Стамболийски, Бузлуджа, Вит, Георги Бенковски, Иван Нанов, Кирил и Методий, Панайот Волов, Петър Габровски, Рила, Старо Село, Съгласие, Трети Март, Хаджи Димитър, Цветан Спасов, Янко Забунов

На 08.06.2018 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Плевен:  Вардар/П.Пеловски/, Генерал Атанас Стефанов, Къкрина, Мара Денчева, Проф.Христо Бръмбаров, Хемус

Община Пордим  

На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Згалево:  Аврора, Асен Халачев, Бачо Киро, Божин Чулев, Гаврил Генов, Генерал Столетов, Герман Титов, Дунав, Елтепе, Килиманджаро, Комуна, Костурна, Москва, Пирин, Пловдив, Ракета, Раковски, Сердика, Христо Ботев, Юмрукчал

На 04.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 07.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 08.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пордим:  Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна

Община Червен бряг  

На 08.06.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Бресте:  Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Васил Коларов, Васил Левски, Върбан Йотов, Ген.Вл.Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Двадесет и Шести Юни, Девети Септември, Димитър Кьосовски, Иван Вазов, Иван Диловски, Иван Чифлигарски, Илия Стоянов, Любен Каравелов, Мито Гачев, Н.Й.Вапцаров, Никола Горанов, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чудна

На 06.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./   На 08.06.2018 г. /13:30 - 14:30 ч./ -  Ракита, Общ. Червен Бряг:  140005, 141001, Ал Стамболийски, Баковска, Бошняшка, Бренишка, Васил Левски, Витановска, Вълевска, Г Бенковски, Г Димитров, Грозьовска, Дойновска, Дядо Цолак, Илия Илиев, Комитска, Ланджийска, Мариновска, Матинска, Мирчовска, Ненковска, Опълченска, Осем Опълченци, Палашовска, Пановска, Поповска, Радой Данчев, Радьовска, Рашитарска, Сираковска, Съпкарска, Топалска, Фильовска, Христо Ботев, Цаковска, Цано Недялков, Шипка, Щръковска, Янчовска

На 07.06.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Бресте:  Васил Коларов, Ген.Вл.Заимов, Двадесет и Шести Юни, Димитър Кьосовски, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 08.06.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Бресте

На 08.06.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Горник:  Бузлуджа, В Левски, В Пеева, Делницата, Искър, Йордан Даскалов, Ком, Марица, П К Яворов, Пенков Остров, Петко Хр Петков, Първа, Райко Даскалов, Тринадесета, Христо Цветков, Четиринадесета, Шестнадесета

На 08.06.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Реселец:  375030, Акация, Б Клен, Баба Тонка, Балканска, Безименна, Белилото, Бор, Босилек, Воденицата, Г Поляна, Голеж, Горска, Гробарска, Д Дачев, Девети Май, Дзс Комуна, Дружба, Здравец, Иван Христов, Искър, Каймаков, Капна, Латинка, Люляк, Милиндол, Младост, Могилата, Опанец, П Димитров, Победа, Поройна, Пробуда, Пропашище, Ръчене, Свобода, Славянска, Стефан Бацов, Теменуга, Тодор Попов, Училищна, Церовица, Челник, Явор

На 08.06.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Червен Бряг:  248005 М Водол, Маркова Могила, местност Биволски Камък

 

 

ОБЛАСТ  ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 04.06.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 07.06.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Брезник:  06286.72.21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров; Велковци, Общ. Брезник:  083011, Местн. Страище, махала Пали Лула, С.Велковци, УПИ ІV-105, Кв.40; Ноевци; Селищен Дол; Слаковци; Сопица; Ярджиловци:  Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора;

На 04.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник:  С.Велковци, УПИ ІV-105, Кв.40;

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.06.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Брезнишки Извор;

На 05.06.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Проданча;

На 05.06.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Билинци; Брезник; Бутроинци; Видрица:  Видрица, Парцел VІІ-94в, Кв.17; Гърло:  Общ.Брезник; Ездимирци:  УПИ ІІІ-179, Кв.32; Конска:  УПИ ІІІ-202, Кв.6; Кривонос; Мракетинци; Муртинци; Неделково:  махала Недялкови Ханове; Парамун:  махала Парамунска Чука, Тп Парамунска Чука, УПИ-V, Кв.15; Ребро; Трън:  9ти Септември, Възраждане, Георги Димитров, Денчо Знеполски, Захари Иванов; Филиповци;

На 05.06.2018 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Врабча:  УПИ Vіі-62,61,Кв.12;

На 06.06.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 08.06.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Душинци;

На 08.06.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Непразненци;

На 08.06.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Банище; Беренде, Общ. Земен; Брезник:  МТП Ръждавец; Велиново; Габровдол; Гигинци:  УПИ ХІV-219, Кв.22; Горна Секирна:  Местност Валога; Долна Секирна:  МТП Д.Секирна; Ерул; Кошарево; Милкьовци; Режанци; Садовик; Станьовци;

На 08.06.2018 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Бегуновци;

Община Ковачевци  

На 05.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./   На 06.06.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Блатешница:  МТП ТКЗС, П-Л XVII, Пл.N 48, Кв.9, УПИ ХVІІ Кв.6; Враня Стена:  Джоковци; Жабляно:  29012.1.1; Земен:  Албена, Александър Стамболийски, Асен Златарев, Баба Тонка, Белово, Васил Левски, Вилна Зона Муршина Падина, Гео Милев, Гоце Делчев, Груйова, Д-Р Г.М.Димитров, Димитър Благоев, Евтим Арсов, Земенски Манастир, Земенско Кале, Ивайло, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кирил и Методи, Княз Борис, Кракра, Любен Каравелов, Майстор Миленко, Манастирска, махала Бакалска, махала Брънзова и Орлово Гнездо, махала Гледжарска, махала Дойчинова, махала Искренова, махала Митина, махала Митова, махала Царева, махала Язовира, Никола Вапцаров, Никола Петков, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Петър Берон, Пещерско Шосе, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Риша, Самуил, Симеон, Стефан Стамболов, Струма, Тичък, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Тервел, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Яне Сандански; Лобош:  020013 по Квс ,М. Царски Рид, III-154,155, Кв.39, Павлов Дол, УПИ ІX Кв.305, УПИ ІІІ, Кв.42, Царски Рид; Пещера, Общ. Земен; София:  Надежда;

На 05.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./   На 06.06.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Калище;

На 08.06.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Габровдол; Горна Врабча:  Стопански Двор; Горна Глоговица; Дивля:  махала Кукувичарска, махала Фильова; Долна Врабча; Долна Секирна; Еловдол:  Кв.15; Калотинци; Ковачевци, Общ. Ковачевци:  XXIV-1148, Кв.49, Нупи 1,Масив 1,С.Ковачевци, Нупи 17а, С. Ковачевци, С. Ковачевци, Общ. Ковачевци местност Яз. Пчелина, УПИ XІІ-343 Кв.36, УПИ-XIII, Кв.53а, Циганка; Косача; Кошарево:  000339; Лобош; Мурено; Перник:  Хасково; Радибош; Ракиловци; Светля; Сирищник:  УПИ ІV-494, Кв.38; Слатино, Общ. Ковачевци; Смиров Дол; Чепино;

Община Перник  

На 07.06.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 08.06.2018 г. /15:15 - 16:30 ч./ -  Боснек:  070008, 3-ти Март, 558, Ален Мак, Божур, Бор, Борич, В.Левски, Витоша, Грамаге, Добри Дол, Духлата, Евлоги Агайн, Еделвайс, Жива Вода, Иван Вазов, Игличе, Извора, Йордан Йовков, Клен, Кокиче, Ладивец, Ливаге, Ловен Дом, махала Влахова, махала Джамбазка, Минзухар, Могиля, Момина Сълза, Н.Й.Вапцаров, Незабравка, Петрус, Ракита, Ранковица, С.Боснек, Славей, Стефан Караджа, Струма, УПИ І-536, Кв.43, Х.Димитър, Христо Ботев, Чакова, Явор, Яворов, Ясен

На 04.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 05.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 06.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Перник:  Георги Мамарчев, Димова Махала, Хумни Дол

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник:  Витоша, Люлин, Малашевска, Оборище, Протожерица, Рила, Родопи, Стара Планина, Странджа, Шибой, Шипка

На 07.06.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 08.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Горна Диканя:  X-1583 , Кв 195, Горна Диканя, махала Джорговица, Парцел ХІХ-1127, Кв.116а, ПИ 203, УПИ І-1517 Кв.211, УПИ Х-1306, Кв.165

На 07.06.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 08.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Гълъбник:  Кв.25 УПИ XІІІ-353, УПИ VІІ-112,Кв.16, УПИ ХV-45, Кв.6

На 07.06.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 08.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Долна Диканя:  884 Кв.67а и 67б, 926, XIII-755,Кв.47, Гаджова Махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838,Кв.62, УПИ IX=883 Кв 67а, УПИ VII- 852, 854 Кв.65, УПИ XI-261, Кв.40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40

На 07.06.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 08.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Дрен:  V-420 Кв.4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М.Попова Махала, махала Мали Дрен, махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, С.Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 07.06.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 08.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Радомир:  VII-157 Кв.17, XXVІІ-XXVІІІ Кв.12, махала Дукова

На 07.06.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 08.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Студена, Общ. Перник:  ПИ 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, извън регулация С.Студена Кариера, Каражинец, махала Кашова, махала Рулева, Местн.Каражинец/И.Р./, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев

На 07.06.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 08.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Чуковец, Общ. Радомир

На 07.06.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 08.06.2018 г. /15:15 - 16:30 ч./ -  Студена, Общ. Перник:  Еверест, Илинден, Ком, Магистрала, махала Язовира, Младост, Мусала, Пролет, Рила, Сините Вълни, Черни Връх

На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Люлин, Общ. Перник:  Местн.Задбудилица

Община Радомир  

На 04.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Батановци:  3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, махала Кабранови, махала Яшарска, махала Андрейна, махала Андронова, махала Тричкова, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св.Св.Кирил и Методий, Средорек, Стара Планина, Старо Село, Струма, Физкултурна; Борнарево:  УПИИ I-066007 Кв.66; Копаница; Перник:  Железничарска; Радомир:  Махала Арбанас; Черна Гора, Общ. Перник:  Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански Път, Китка, Лесковски Път, Магюшница, махала Ваклинови, махала Димеви, махала Кюрчийски, махала Сугареви, махала Толева, Нова Махала, Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин;

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Планиница, Общ. Перник:  П-Л ХХІІ, Кв.14, УПИ I-108, Кв.1;

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Лесковец, Общ. Перник:  бившо ТКЗС;

На 05.06.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Дрен:  Втора, Двадесет и Трета, М.Попова Махала, Осемдесета, Осемнадесета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Първа, С.Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Сто и Девета, Сто и Осма, Тридесет и Девета, Тридесет и Седма, Тридесета, Четиридесет и Пета, Четиридесета, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета;

На 07.06.2018 г. /08:45 - 10:30 ч./   На 08.06.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Владимир:  ПИ 149 Кв,14; Долна Диканя; Долни Раковец:  Кв.22,УПИ Х-206, М-Ст Банята , УПИ XI-306, П-Л ІХ-428, Кв.27, УПИ 1-167 Кв.11, УПИ ІІ-26, УПИ ХІ-34, Кв.1; Друган:  VІ-485,Кв. 45, Чачулова Махала; Кондофрей:  Общ.Радомир; Радомир:  Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, махала Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг; Стефаново, Общ. Радомир:  махала Горни Раковец, махала Егреците, УПИ ІX-1083,1084; Червена Могила;

На 04.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ярджиловци:  Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет и Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража;

Община Трън  

На 04.06.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Вукан:  УПИ III-130 Кв.12;

На 04.06.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Мрамор, Общ. Трън:  Стълб 32, Клон А;

На 04.06.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Бусинци; Видрар; Горна Мелна:  87; Горочевци; Докьовци; Долна Мелна:  Нупи 12; Дълга Лука:  УПИ IV-71, Кв.17; Еловица, Общ. Трън; Костуринци; Къшле; Лева Река; Пенкьовци; Радово; Стайчовци; Шипковица;

На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лялинци:  I-259 Кв.13;

На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трън:  Денчо Знеполски, махала Кошарите;

 

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Берковица  

На 06.06.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Бързия:  Акация, Артец, Здравец, Клисура, Петроханска, Пръшковица, Равнище, Стругарница

На 07.06.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Берковица:  Атанас Кюркчиев, Бор, извън регулацията, Мусала, Тинтява, Хаджи Димитър, Ясен

На 10.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Балювица:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Девети Септември, Дружба, Дунав, извън регулацията, Ком, Раковски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка

На 10.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Берковица

На 10.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бокиловци:  000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, УПИ VIII45,Кв.15, Четвърта, Шеста

На 10.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Боровци:  1 Ви Май, 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-Р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара Планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, ъгъла на Ул. Р. Даскалов и Д. Благоев

На 10.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бързия

На 10.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Замфирово:  000436, 1-ви май, 5-ти декември, 9-ти септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро Поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин Дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, Непирче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Поп Андрей, Попов Дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, Ул. Ал. Стамб. и Ул. Янтра, Ул. Д. Арсенов и Д. Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла на Ул. З. Попов и Преслав, Яне Сандански, Янтра

На 10.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Комарево, Общ. Берковица:  Втора, Девета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 10.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Мездрея:  Втора, Главна, извън регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 10.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Песочница:  Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ III , Кв.33, Четвърта, Шеста

На 10.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Рашовица:  Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън Плана, Христо Ботев

Община Бойчиновци  

На 04.06.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 07.06.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 10.06.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Бели Брег:  Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Стопански Двор, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 04.06.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 07.06.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 10.06.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Бели Брод:  Александър Стамболийски, Ангел Дамянов, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Цветков, Дамян Димитров, Димитър Дойчинов, Замфир Попов, Иван Вазов, извън регулация, Илия Ст.Дамянов, Йорданка Чанкова, Каменодолска, Любен Каравелов, Малчика, Марин Станков, Нако Дамянов, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Райко Даскалов, Септемврийци, Столетов, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 04.06.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 07.06.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 10.06.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Бойчиновци:  Георги Трайков, Иван Андреев

На 04.06.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 07.06.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 10.06.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Владимирово, Общ. Бойчиновци:  1 Кв.56, 125280, 922041, 952006, Александър Стамболийски, Ангел Петков, Бачо Киро, Васил Иванов Йосифов, Васил Левски, Витан Младенов, Владимир Петков Минчев, Гаврил Генов, Георги Петров Лилов, Давид Тонов, Замфир Попов, Иван Донков, извън регулацията, Камен Тошев, Лютенска Дружина, Мест. Край Село, местност Манастира, Найден Коцов Вълов, Никола Ефремов, Никола Й. Вапцаров, Нов Път, Огоста, Панталей Димитров, Парка на Свободата, Петко Димитров Петков, Петко Коцов Лечев, Стамен Илиев, Стефан Караджа, Стопански Двор, УПИ VI, Кв.6, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Коцов, Христо Михайлов, Цветан Василев, Черковна

На 04.06.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 07.06.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 10.06.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Градешница

На 04.06.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 07.06.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 10.06.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Громшин:  13, Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вели Манчов, Генерал Колев, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Драва, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Бърдарски, Кирил и Методи, Коста Велков, Кубадин, Лало Божинов, М-Р Борис Костадинов, Маданска, Маршал Толбухин, местност Край Огоста, Никит Иванов, Одрин, Панайот Волов, Петър Берон, Райко Даскалов, Сан Стефано, Сливница, Ставри Георгиев, Ставри Крумов, Стефан Караджа, Страцин, Тито, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка, Янка Кирилова

На 04.06.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 07.06.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 10.06.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Лехчево:  000252, 216081, I Кв. 104, Алеко Константинов, Александър Дудов, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Антим Първи, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Бенковски, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Веселец, Владимир Заимов, Воденичарска, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Девети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Димов, Димитър Димов, Добруджа, Елин Пелин, Елин Пелин, Ивайло, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Шишман, извън регулацията, извън регулацията, Йордан Йовков, Кирил и Методи, Кирил и Методи, Климент Охридски, Колхозна, Крайселска, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Македония, Марин Дринов, Марин Дринов, местност Маданска Бара, Милин Камък, Надежда, Никола Й.Вапцаров, Никола Й.Вапцаров, Оборище, Огоста, Паисий Хилендарски, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Партизанска, Партизанска, Парчевич, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петър Берон, ПИ 000105, Райко Даскалов, Сан Стефано, Сан Стефано, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Семерджиев, УПИ 12, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христина Морфова, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цанко Церковски, Цар Крум, Цар Симеон, Цветко Терзийски, Цветко Терзийски, Чаталджа, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин

На 04.06.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 07.06.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 10.06.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Охрид:  560078, Втора, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 04.06.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 07.06.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 10.06.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Палилула:  Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 04.06.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 07.06.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 10.06.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Портитовци:  XVII, Кв.1, Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шестнадесет

На 07.06.2018 г. /08:00 - 08:30 ч.; 08:00 - 18:00 ч.; 17:30 - 18:00 ч./   На 08.06.2018 г. /08:00 - 08:30 ч.; 08:00 - 18:00 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ -  Ерден:  438019, 438021

На 04.06.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 07.06.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 10.06.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Кобиляк:  Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Иван Вазов, Кирил и Методи, местност Езерото, Никола Й.Вапцаров, Опълченска, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 07.06.2018 г. /08:00 - 18:00 ч./ -  Бойчиновци:  извън регулацията, Квартал Огоста

На 07.06.2018 г. /08:00 - 08:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./   На 08.06.2018 г. /08:00 - 18:00 ч.; 08:00 - 08:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ -  Бойчиновци:  Георги Димитров, извън регулацията, Квартал Огоста, местност Стадиона

На 07.06.2018 г. /08:00 - 18:00 ч./   На 08.06.2018 г. /08:00 - 18:00 ч./ -  Бойчиновци:  216023, 23-ти Септември, 922004, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Кирков, извън регулацията, Кирил и Методи, Комсомолска, Лале, Марица, Пионерска, Поличката, Симеон Влахов, Спартак, Стадион, Стефан Влахов, Тодор Дечев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Юри Гагарин

На 10.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Бойчиновци:  216023, 23-ти Септември, 922004, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Кирков, извън регулацията, Кирил и Методи, Комсомолска, Лале, Марица, Пионерска, Поличката, Симеон Влахов, Спартак, Стадион, Стефан Влахов, Тодор Дечев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Юри Гагарин

На 10.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Ерден:  000010, 080068, 972014, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесет, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

Община Брусарци  

На 04.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брусарци:  23-ти Септември, 23-ти Септември, Ал.Стамболийски, Асен Златаров, Бенковска, Борис Рангелов, Волга, Гаговишна, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Трайков, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Заводска, Здравец, Иван Бобанов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Козарев, извън регулацията, извън регулацията, Индустриална, Искър, Караджа, Карл Маркс, Ком, Комсомолска, Кремиковска, Левски, Ленин, Мересиев, Митко Палаузов, Московска, Нечинска, Никола Й.Вапцаров, Падинска, Пазарска, Пирин, Поп Андрей, Пролет, Пролетарска, Раковска, Спортист, Стадион, Стара Планина, Тодор Кънчев, Тодор Кънчев, Трайчо Костов, Търговска, Хайдушка, Христо Ботев, Чавдар, Червено Знаме, Черковна

На 04.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Буковец, Общ. Брусарци:  Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Никола Вапцаров, Поп Андрей, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 04.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дъбова Махала:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Волга, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Трайков, Добруджа, Иван Вазов, Каравелов, Комсомолска, Ленин, Методи Григоров, Методи Маджаров, Никола Й.Вапцаров, Христо Ботев, Чешмата

На 04.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Киселево:  Александър Стамболийски, Борис Горанов, Ботев, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Георги Димитров, Димитър Костов, Иван Вазов, Илия Луканов, Левски, Ленин, Любен Каравелов, Мито Цоцин, Михаил Илиев, Никола Й.Вапцаров, Симеон Тошев, Трайко Кънев, Трифон Павлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

На 04.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Княжева Махала:  Васил Левски, Вела Пеева, Георги Бенковски, Георги Димитров, Кочо Честименски, Н.Й.Вапцаров, Панайот Волов, Тодор Каблешков, Христо Ботев

На 04.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крива Бара, Общ. Брусарци:  Георги Димитров, Георги Кирков, Иван Тодорин, извън регулацията, Кв 68 УПИ, Кокиче, Минзухар, Никола Йонков Вапцаров, Панайот Волов, Петко Напетов, Пирин, Рибарска, Станке Димитров, Тимок, Хан Аспарух, Христо Ботев

На 04.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Одоровци:  Атанас Иванов, Георги Димитров, Двадесет и Трети Септемвр, Иван Вазов, Кънчо Маринов, Христо Ботев

На 04.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Смирненски, Общ. Брусарци:  Александър Гаврилов, Александър Стамболийски, Асен Симов, Борис Рангелов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Трайков, Градина, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малина, Малчика, Мургаш, Мусала, Нечинска, Пирин, път III-112, Раковски, Рила, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Трифон Каймакански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кюстендилеца, Чавдар, Янтра

Община Вълчедръм  

На 04.06.2018 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  Вълчедръм:  Балатон, България /Г.Димитров/, Васил Друмев, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Морава /М.Тодоров/, Трети Март /Г.Генов/, Хаджи Димитър, Цар Самуил

На 07.06.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Вълчедръм:  Извън Населеното Място, Цар Симеон Велики /М-Л Т/

Община Вършец  

На 05.06.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Вършец:  420.127.28, Ботуня(9-ти Септември), Васил Априлов, Васил Левски, Васил Левски, местност Милкина Ливада, Никола Й.Вапцаров, Раковска, Република(Г.Димитров), Стефан Стамболов(Г.Моцов), Трети Март(Братя Леон), Хисаря, Цар Калоян(Г.Яничков), Червени Камък

На 06.06.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Вършец:  Архитект Нешев, Архитект Нешев, Банкя, България(В.Коларов), Поп Исай, Република(Г.Димитров), Серафим Георгиев(Г.Генов), Харалампи Генчев, Христо Ботев, Шести Септември(Заводска)

На 08.06.2018 г. /10:00 - 10:05 ч./ -  Вършец:  12961.122.66, 420.127.28, Алеко Константинов, Александър Занов, Александър Стамболийски, Ангел Иванчев, Антим I-ви(Ив.Пенчева), Аспарух, Банкя, Борова Гора, Ботуня(9-ти Септември), Бреза(Безименна), България(В.Коларов), Васил Априлов, Васил Левски, Втора, Георги Бенковски(11 Септ), Д-Р Дамян Иванов, Дончо Станчев, Иван Вазов, Кв.Изток извън регулация, Кирил и Методи, Климент Охридски(И.Манк.), Княз Борис I-ви(Г.Бобенк), местност Милкина Ливада, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Отец Паисий, Патриарх Ефтимий(А.Иван), Пета, Плиска, Поп Исай, Преслав(Иванчо Попов), Първа, Раковска, Република(Г.Димитров), Сан Стефано, Стефан Караджа(Ан.Златков), Стефан Стамболов(Г.Моцов), Страхил Воевода, Тодорини Кукли, Трета, Трети Март(Братя Леон), Хан Омуртаг(Д.Щерев), Хисаря, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II-Ри(И.Бог, Цар Калоян(Г.Яничков), Цар Симеон(Околовръстна), Червени Камък, Четвърта, Шеста, Шести Септември(Заводска), Шипка, Янко Сакъзов(Строителна)

На 08.06.2018 г. /10:00 - 12:00 ч.; 11:55 - 12:00 ч./ -  Вършец:  Александър Занов, Ангел Иванчев, Антим I-ви(Ив.Пенчева), Бреза(Безименна), Втора, Иван Вазов, Кв.Изток извън регулация, Патриарх Ефтимий(А.Иван), Пета, Първа, Република(Г.Димитров), Сан Стефано, Страхил Воевода, Трета, Христо Ботев, Четвърта, Шеста

Община Лом  

За периода 04-08.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Лом:  Алеко Константинов, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър, Пирот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Цар Петър(М.Стефанов), Шести Септември

На 04.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:  Алмус, Артанес, Варош(Димитър Маринов), Д-Р Андрейчев, Дунавска(Д Благоев), Климент Охридски, Крали Марко, Кръстьо Пишурката, Лозенград, Луй Айер, Охрид, Панайот Хитов, Скопие, Стефан Хаджийски, Цар Симеон(В.Коларов), Цар Шишман

На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долно Линево:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Васил Петлешков(Л.Димитро, Веслец(23-ти Септември), Витоша(9-ти Септември), Вишна(Г.Димитров), Вишна(Г.Димитров), Георги Сава Раковски, Дунав, Дунав, Малина, Малина, Марица, Марица, Пирин, Покрайна, Покрайна, Първа, Рила(Р.Даскалов), Стефан Караджа, Стефан Караджа, Христо Ботев

На 05.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:  Александър Стамболийски, Баба Тонка, Дунавска(Д Благоев), Кнес Иван Кулин, Пристанищна(Лом.Комуна), Стефан Караджа, Филип Тотю, Христо Ботев

На 06.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:  Панайот Волов, Славянска(Г.Димитров), Хан Аспарух

На 07.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:  Васил Левски, Пирот, Славянска(Г.Димитров), Хаджи Димитър

На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сталийска Махала:  Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Девета, Десета, Извън Селото, Осма, Пета, Първа, Трета, Тридесет и Първа, Четвърта, Шеста, Шестдесет и Първа

На 08.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:  Полк.Борис Дрангов(К.Бак), Славянска(Г.Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(Г.Карастоянова)

Община Медковец  

На 04.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Медковец:  Александър Батемберг, Дано Опинчев, Ивайло, Иван Кулин, Иван Шишман, Кирил Рацов, Миленчо Ванов, Огоста, Панайот Волов, Патриарх Евтими, Самуил, Христо Ботев, Цар Симеон

Община Монтана  

На 04.06.2018 г. /12:00 - 15:00 ч.; 12:00 - 12:05 ч.; 14:55 - 15:00 ч./   На 10.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Благово, Общ. Монтана:  Александър Стамболийски, Аспарух, Бенковска, Берковска, Бързия, Васил Левски, Вълчова, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, Говедарника, Гората, Замфир Попов, извън регулацията, Йосиф Иванов, Кирил и Методий, Клисура, Лозенец, Любен Каравелов, Мато Матев, Мито Матев, Михайловград, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Охрид, Пирот, Победа, Първи Май, Софийска, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Ъгъла на Ул. Г. Томов и Ю. Гагарин, ътъла на Ул. Охрид и З. Попов, Юрий Гагарин, Явор

На 04.06.2018 г. /12:00 - 12:05 ч.; 12:00 - 15:00 ч.; 14:55 - 15:00 ч./   На 10.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Боровци:  1 Ви Май, Ангел Кънчев, Баловска, Бенковски, Васил Коларов, Васил Левски, Гаганишка, Генерал Стойчев, Георги Димитров, Замфир Попов, Иван Бонов, Иван Вазов, извън регулацията, Любен Каравелов, Матеев Брег, Паисий, Раковски, Сергей Румянцев, Тодор Младенов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла на Ул. Хр. Ботев и В. Левски

За периода 04-08.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:  22-Ри Септември, 48489.25.738, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Бързия, Бързия, Веренишка(М.Веренишки), Вихрен, Генерал Арнолди, Генерал Столетов(А.Греков, Гоце Делчев(Лика Рачин), Димитър Талев(Ц.Тодоров), Елтепе, Жеравица, Захари Зограф, Здравец, Иван Павлов, Иглика, извън регулацията, Изгрев, Изгрев, Искър, Клокотница(Г.Михайлов), Крайна(П.Харитон), Лъката, Лъката, Макгахан(Ав.Стоянов), Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Монтана, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Сапунджиев(П.Сред), Никола Трендафилов-Колич, Плиска, Свети Патриарх Евтимий(П., Славчо Красински(Н.Куката, Трети Март(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Чайка, Червен Бряг, Черковна(Иван Бобанов), Чернила, Шипка

За периода 04-05.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:  Младост, Младост, Монтана, Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Трети Март(Г.Димитров), Хайдут Велко, Христо Смирненски, Шести Септември

На 04.06.2018 г. /12:00 - 12:05 ч./   На 10.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Монтана:  48489.26.821, 48489.27.691, Андрей Попов(Й.Николова), Болярска(Г.Батора), Бързия, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Диана, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, извън регулацията, Индже Войвода(Л.Димитрова, Капитан Дядо Никола(Л.Ст., Кочо Честименски, Крайна(П.Харитон), Лацията, Лъката, Люлякова, Мала Кутловица, местност Пръчов Дол, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, ПИ 48489.26.671, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара Планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Чайка, Червен Бряг, Чернила, Яница(Ямите-М.Кутловица)

За периода 06-08.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:  Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Георги С.Раковски, Камен Цанов, Райна Княгиня, Св.Св.Кирил и Методий, Свети Патриарх Евтимий(П., Трети Март(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Борис III-ти(З.Попов), Цар Иван Александър(Т.Тр., Черковна(Иван Бобанов)

На 06.06.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Видлица:  извън регулация

На 06.06.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Гаврил Геново:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 06.06.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Георги Дамяново:  XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 06.06.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Главановци, Общ. Георги Дамяново:  Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 06.06.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Говежда:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет  и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 06.06.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Дива Слатина:  Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 06.06.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Дълги Дел:  Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 06.06.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Еловица, Общ. Георги Дамяново:  Втора, Девета, Десета, извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 06.06.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Копиловци, Общ. Георги Дамяново:  7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, извън регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 06.06.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Меляне:  Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 06.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Монтана:  48489.4.341, Диана, Индустриална, Мала Кутловица, Сирма Войвода(С.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Христо Ботев, ХХI Век

На 06.06.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Помеждин:  500.110, ІV-148 Кв.9, Ііі, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 06.06.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Равна, Общ. Чипровци:  Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 07.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 10.06.2018 г. /10:30 - 16:30 ч./ -  Монтана:  48489.4.341, Диана, Иван Давидков, Иван Димитров, Индустриална, Искър, Мала Кутловица, Сирма Войвода(С.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Христо Ботев, ХхI Век

На 07.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана:  Димитър Талев(Ц.Тодоров), Извора(Б.Бистрица), Клокотница(Г.Михайлов), Парта, Цар Борис III-ти(З.Попов), Черковна(Иван Бобанов)

На 07.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Монтана:  Иван Давидков, Иван Димитров, Индустриална, Трети Март(Г.Димитров)

На 10.06.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Ерден:  извън регулацията

На 10.06.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Долно Белотинци:  460008, 800692, Александър Стамболийски, Арм. Ген.Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, Емил Марков, Замфир Попов, Игнат Колов, извън регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Лика Рачин, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Ненка Илиева, Никола Йонков Вапцаров, Огоста, Петко Дошов, Петко Рачев Славейков, Победа, Пъстрина, Синчец, Стадиона, Христо Михайлов, Цеко Тодоров

На 10.06.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Лом:  Филип Тотю

На 10.06.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Монтана:  1290029, 48489.2.534, 48489.2.643 местност Гламата, 48489.4.502, Жеравица, Захари Зограф, извън регулацията, ПИ 48489.2.537

На 10.06.2018 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Монтана:  48489.32.384, Гоцо Митов, Диана, Диана, Иван Давидков, Извора (Б.Бистрица), извън регулацията, извън регулацията, извън регулацията, Индустриална, Йордан Радичков, Кошарhик, Младост, Морава, Тп Подова Керамика , Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Христо Смирненски, ХхI Век

На 10.06.2018 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Сапарева Баня:  Скобелев

Община Чипровци  

На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Белимел:  местност Ливагето

На 05.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Мартиново:  Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 05.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Чипровци:  81390.128.663 Мангесина Ливада, Александър Костов, Балканска, Васил Левски, Витоша, Волга, Даскал Живко, Даскал Стамен, Деяна Войвода, Димитър Благоев, Дядо Лилчо, Ехо, Иван Станиславов, извън регулацията, Калето, Павлето (В.Коларов), Ропотамо, Септемврийци, Точо Войвода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода

Община Якимово  

На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Якимово:  Александър Стамболийски, Васил Петлешков, Витошка, Георги Димитров, Дунав, Македонска, местност Стопански Двор, Неофит Бозвели, Огоста, Отец Паисий, Пейо Крачолов Яворов, Петър Димитров, Рила, Росица, Станке Димитров, Странджата, Тунджа, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Шишман, Янтра

 

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 06.06.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  Балкан/Видима/, Бор/Видима/, Ботев Връх/Видима/, Видима/Видима/, Габровница/Видима/, Градина/Видима/, Здравец/Видима/, Кв.Видима, Маринска/Видима/, Матевска/Видима/, Местн.Видима, Минзухар/Видима/, Младост/Видима/, Обиколна/Видима/, Орловска/Видима/, Пръскалска/Видима/, Първомайска/Видима/, Радинска/Видима/, Синчец/Видима/

На 07.06.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци:  Васил Левски

На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  Смолян/Острец/, Соколска/Острец/

Община Ловеч  

За периода 04-08.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ловеч:  България, Княз Имеретински, Хан Крум

На 04.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Ловеч:  Дзс-М.Музговото, Мизия, Освобождение, Северна Индустриална Зона, Хан Кубрат

На 04.06.2018 г. /08:45 - 14:30 ч./ -  Ловеч:  Мизия

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:  Ана Предич, Граф Игнатиев, Доктор Никола Сяров, Младост, Отец Климент, Проф. Д-Р Стефан Ватев

На 04.06.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:  Младост

На 04.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ловеч:  Акация, Бачо Киро, Възрожденска, Габрака, Гозница, Дълбокия Път, Дядо Дончо, Люлин, Момина Сълза, Момчил Войвода, Нарцис, Райкова Кошара, Ракита, Синчец, Цар Иван Александър, Янтра

На 06.06.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Ловеч:  България, Търговска

На 07.06.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:  Бенковски, Борис Данков, Братя Миладинови, Братя Павлови, Бузлуджа, Васил Априлов, Витоша, Габровска, Гено Димов, Гео Милев, Ивайло, Кирил Павлов, Крайна, Леге, Лъга, Любен Каравелов, местност Стопански Двор, Нейко Найденов, Оборище, Опълченска, Осъм, Павел Баев, Пиринска, Преслав, Преспа, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Раковска, Родопа, Свети Кирил и Методий, Свобода, Средна Гора, Стара Планина, Страцин, Съединение, Трети Март, Хемус, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Освободител, Явор

На 07.06.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./ -  Деветаки:  местност Мутьова Поляна

На 07.06.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./ -  Дойренци:  Тодор Киров

На 07.06.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:  Александър Стамболийски, Бачо Киро, Борис Данков, Борислав, Братя Павлови, Васил Априлов, Васил Левски, Владайска, Габровска, Генерал Скобелев, Гено Димов, Денчо Влайчев, Димитър Рашков, Дунав, Иван Вазов, Козлодуй, Крайна, Любен Каравелов, Мадара, местност Ямата, Нейко Найденов, Одринска, Опълченска, Осъм, Покой, Поляна, Преспа, Район Ж.П.Гара, Рачо Радев, Рила, Свобода, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Цариград, Цоньо Василев, Чайка, Шипка, Явор

Община Луковит  

На 04.06.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Луковит:  Христо Ботев

На 05.06.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  Петревене:  Витиня, Ген.Гурко, Георги Иванов, местност Жп Спирка, Опълченец Стоев, Отец Паисий, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Юрий А.Гагарин, Явор

На 05.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Луковит:  Възраждане, местност Бяло Поле

На 05.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Тодоричене:  116009, Бачо Киро, Васил Левски, Добри Войников, Капитан Петко Войвода, Кочо Честименски, Никола Обретенов, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков, Райна Княгиня, Старо Шосе, Тодор Каблешков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 06.06.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Луковит:  Възраждане, Златна Панега, Кирил и Методий, Общинска, Христо Ботев

Община Тетевен  

На 04.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:50 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:50 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /10:00 - 10:10 ч.; 15:50 - 16:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 09:10 ч.; 14:50 - 15:00 ч./ -  Бабинци:  001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна, М-Ст Дунчевото, махала Арамлия, махала Бадънското, махала Близнаците, махала Полъта, махала Трескавец, местност Чашката, Първа

На 04.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:50 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:50 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /10:00 - 10:10 ч.; 15:50 - 16:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 09:10 ч.; 14:50 - 15:00 ч./ -  Тетевен:  002105 Екатте 07884, 005041, 72343.31.148, Бабинци, Конски Дол, махала Гечовото, местност Года, местност Дунчовото, местност Конски Дол

На 04.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Тетевен:  местност Года

На 05.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:  Дидьо Пеев Галевски, Димитър Крачунов, Пейо Пеев Галевски, Равна, Рендашка

На 07.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:  Георги Пискулев, Йото Николов Врачев, Найден Стоянов Найденов, Нягол Войвода

Община Троян  

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Чифлик, Общ. Троян:  Алашка, Калчевска, Никола Войновски, Тодор Каблешков

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Патрешко:  Местн.Далешка, Местн.Златешка, Местн.Минева Къща, Местн.Предела, Местн.Спасовска

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Димитър Икономов-Димитрика

На 04.06.2018 г. /15:30 - 15:50 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  34-ти Троянски Полк, 73198.503.557, Бочо Донев, Буковец, Васил Левски, Власи Илиев, Д-Р Спас Бояджиев, Еделвайс, Захарий Зограф, Здравец, Канъчка, Кирил и Методий, Крайречна, Любен Каравелов, Минко Ив.Марковски, Минко Николов, Минко Радковски, Младост, Незабравка, Осми Март, Охрид, Пейо К.Яворов, Пенчо Х.Найденов, Петко Р.Славейков, Проф.Никола Шипковенски, Радецки, Симеон Велики, Стара Планина, Стефан Караджа, Тома Хитров, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черногор, Шипка

На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Голяма Желязна:  махала Чолдарско, Тринайсет Века България

На 05.06.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Белиш:  махала Маргатина, махала Марковска, махала Минковска, махала Панамска, Микренска, Стара Планина

На 05.06.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Драшкова Поляна:  Драшковска, Липова Могила, Липовска, Местн.Балинцова, Местн.Липова Могила, Местн.Цветански, Христо Ботев

На 05.06.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:  Балкан, Данчо Василешки, Иван Павлов, Неофит Калчев

На 05.06.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Патрешко:  Местн.Далешка, Местн.Еренско, Местн.Златешка, Местн.Минева Къща, Местн.Предела, Местн.Спасовска

На 05.06.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Кв.Ливадето, Ливадето, махала Дудевска, махала Миревска, махала Сеновоза

На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник:  Клиновци, махала Реката, УПИ I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска

Община Угърчин  

На 04.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Славщица:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Кьосовска, Марковска, Моновска, Нечовска, Никола Д. Петков, Палангурска

Община Ябланица  

На 06.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица:  Васил Левски, Георги Петров, Драгойца, Захари Стоянов, Калето, Кокиче, Опълченска, Христо Ботев, Централна;

На 07.06.2018 г. /11:00 - 15:30 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица:  махала Ханове, Опаленик, Слатина;

На 08.06.2018 г. /10:00 - 10:10 ч.; 10:00 - 11:00 ч.; 10:50 - 11:00 ч./ -  Галата:  Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К.Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон;

На 08.06.2018 г. /10:00 - 10:10 ч.; 10:50 - 11:00 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица:  Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка; Български Извор:  112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, махала Боаза, махала Начови Воденици, махала Солун, местност Белилото, местност Боаза, местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А.Гагарин; Глогово:  020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М.Езерото, махала Водна, махала Джебин Трап, махала Къдря, махала Равнището, махала Ръбя, Местн.Три Могили, Местн.Широки Трап, местност Мастяк, местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А.Гагарин; Гложене, Общ. Тетевен:  101001; Голяма Желязна:  Дачо Михайлов; Градежница:  Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К.Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, махала Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А.Гагарин; Кирчево:  Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, ХІІ Кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море; Лесидрен:  43325.10.23, 43325.10.61, 43325.10.832.1, Кол.Барашки, Кол.Ябълчака, местност Берча, местност Гаджов Дол, местност Енча, местност Камъка Правец, местност Коника, местност Ябълчака, местност Язовир Сопот; Малка Желязна:  Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, махала Байовене, махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка; Славщица:  Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С.Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев; Сопот, Общ. Угърчин:  68076.291.106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, махала Съевска, махала Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИ ІІ-346, Чепля, Шойка;

На 08.06.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Български Извор:  Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, местност Белилото, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Стара Планина, Тракия, Христо Ботев;

 

 

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Дупница  

На 06.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол:  Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев

На 04.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:  I,Кв.124 Ж.П Гара, I,Кв.124 Ж.П Гара, Антим I, Антим I, Антон Страшимиров, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Аракчийски Мост, Бистрица, Бистрица, Васил Левски, Васил Левски, Велико Търново, Велико Търново, Втори Януари, Втори Януари, Възход, Възход, Генерал Владимир Вазов, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Георги Икономов, Гр. Дупница, УПИ V, Кв.191, Гр. Дупница, УПИ V, Кв.191, Доктор Сапунджиев, Доктор Сапунджиев, Дунав, Дунав, Жп Гара Приемна, Жп Гара Приемна, Крайречна, Крайречна, Кресна, Кресна, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Македония, Македония, местност Курт Дере, местност Курт Дере, Мир, Мир, Никола Малашевски, Никола Малашевски, Опълченска, Опълченска, Отец Паисий, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Площад Независимост, Площад Независимост, Прогона, Прогона, Раковска, Раковска, Родопи, Родопи, Руен, Руен, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Свобода, Скопие, Скопие, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Страхил Войвода, Тракия, Тракия, Тютюнева Долина, Тютюнева Долина, УПИ II - 449, Кв.1911, УПИ II - 449, Кв.1911, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Крум, Хан Крум, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чавдар Войвода, Чаталджа, Чаталджа, Шейново, Шейново, Южен, Южен

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Антим I, Васил Левски, Дунав, Любен Каравелов, Опълченска, Площад Независимост, Прогона, Раковска, Свети Иван Рилски, Страхил Войвода, Южен

На 05.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:  68789.16.114, XXxIV-6620, Кв.130а, Академик Петър Динеков, Алеко, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Баба Ната, Бистрица, Булаир, Велико Търново, Венелин, Възход, Генерал Владимир Вазов, Гео Милев, Георги Икономов, Даскал Христо Тодоров, Двадесет и Втори Март, Димчо Дебелянов, Драган Овчаров, Дружба, Дупница, Евтим Трайчев, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Бобошевски, Игумен Йосиф, Илинден, Йордан Йовков, Калоян, Кирил и Методий, Княз Ал. Батенберг, Мальовица, Милин Камък, Мир, Оструган, Пазарна, Патриарх Евтимий, Прогона, Професор Александър Балан, Първи Май, Рилски Манастир, Родопи, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Стара Планина, Тишина, Трети Гвардейски Полк, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Симеон Велики, Черни Връх

На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Прогона, Свети Иван Рилски, Цар Иван Асен II

На 05.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Булаир, Гео Милев, Калоян, Княз Ал. Батенберг, Седма Рилска Дивизия, Христо Ботев, Цар Симеон Велики

На 05.06.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Дяково

На 06.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.06.2018 г. /09:15 - 09:45 ч./ -  Дупница:  I, Кв. 79, 68789.17.484, 68789.17.56, 68789.17.76, 68789.23.413, 68789.607.145, I,Кв.79, Ііі, Кв. 95, Александър Стамболийски, Андон Величков, Антим I, Арда, Асен Златаров, Батак, Бачо Киро, Бел Кладенец, Беласица, Бенковски, Бешика, Бисеров, Бистрица, Битоля, Ботьо Петков, Братя Миладинови, Бричи Бор, Булаир, Бяло Море, Вардар, Велчова Завера, Венелин, Витоша, Вихрен, Влахина Планина, Войводска, Втори Януари, Генерал Георги Тодоров, Георги Измирлиев, Гергана, Димитър Радев, Добруджа, Дора Габе, Драган Овчаров, Дренски Рид, Дунав, Еделвайс, Елисавета Багряна, Елица, Жива Вода, Здравец, Иван Вазов, Искър, Кирил и Методий, Княз Борис I, Кокиче, Крайречна, Криволак, Латинка, Липа, Лоза, Македония, Максим Горки, Марин Дринов, местност Дренски Рид, местност Марек, Милин Камък, Морава, Невена Коканова, Неофит Рилски, Никола Лазаров, Николаевска, Одрин, Орляк, Оструган, П-Нг Учителски Институт, Пазарна, Патриарх Евтимий, Пени Маркет Дупница, Плиска, Побит Камък, Поп Харитон, Преслав, Пролет, Професор Ал. Балабанов, Професор Александър Балан, Раковска, Рилски Езера, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Солун, Софроний, Средна Гора, Старите Жилища, Страхил Войвода, Стръмна, Тобеница, Трети Гвардейски Полк, Тумбата, Тютюнева Долина, Ул.Николаевска УПИ687889.29.7, УПИ  II, Кв. 109, УПИ - 68789.24.9, УПИ 68789.17.103., УПИ I,Кв. О.Т.2189-2190, УПИ I,Кв.79, УПИ І, Кв. 78, УПИ Ііі, Кв.95, УПИ Хі, Фани Попова Мутафова, Фенерка, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Цанко Церковски, Цар Освободител, Цар Самуил, Цар Симеон Велики, Царичина, Черковна, Черни Връх, Шипка, Яворов, Яне Сандански, Янтра

На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Бенковски, Николаевска, Свобода, Солун, Христо Ботев, Цар Самуил

На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Червен Брег:  Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Гагарин, Георги Димитров, Джубрена, Иван Вазов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Оборище, Плиска, Раковски, Хан Аспарух

На 07.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:  I,Кв.124 Ж.П Гара, Антим I, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Бистрица, Васил Левски, Велико Търново, Втори Януари, Възход, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Гр. Дупница, УПИ V, Кв.191, Доктор Сапунджиев, Дунав, Жп Гара Приемна, Крайречна, Кресна, Любен Каравелов, Македония, местност Курт Дере, Мир, Никола Малашевски, Опълченска, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Площад Независимост, Прогона, Раковска, Родопи, Руен, Свети Иван Рилски, Свобода, Скопие, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тракия, Тютюнева Долина, УПИ II - 449, Кв.1911, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чаталджа, Шейново, Южен

На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Антим I, Бистрица, Крайречна, Кресна, Любен Каравелов, Македония, Раковска, Руен, Свобода, Страхил Войвода, Хан Крум

На 08.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:  68789.603.401.1, 68789.605.153, Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бенковски, Благодарност, Брегалница, Бричи Бор, Вардар, Васил Друмев, Васил Разсолков, Верила, Възраждане, Генерал Георги Тодоров, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Джерман, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Ерусалим, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Изгрев, Китка, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Криволак, Кулата, Лакатица, Мадара, Марица, Марков Камък, местност Дренски Рид, местност Подридна, Метоха, Момина Сълза, Мусала, Начо Величков, Невена Коканова, Неофит Бозвели, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Охрид, Паничище, Петрохан, Петър Берон, Пиротска, Победа, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Райна Княгина, Рила, Рупите, Русалка, Саморанска, Свети Никола, Свобода, Славейков, Солун, Струга, Стръмна, Теменуга, Тодор Самодумов, Ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ - Іі, Кв. 261, УПИ 68789.606.1, УПИ XI-3482,Кв. 264, Хан Омуртаг, Хемус, Химик, Хисара, Христаки Павлович, Христо Ботев, Цар Освободител, Цар Самуил, Чайка, Черковна

На 08.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:  68789.162.69, 68789.164.15, 68789.17.56, 68789.603.401.1, 68789.605.153, 68789.607.145, Балкан, Беласица, Бенковски, Благодарност, Бричи Бор, Вардар, Васил Друмев, Верила, Втори Януари, Възраждане, Генерал Георги Тодоров, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Дамка, Джерман, Димитър Радев, Дора Габе, Ерусалим, Захари Стоянов, Иван Вазов, Каваклия, Китка, Клокотница, Кулата, Марица, местност Барактарица, Морава, Начо Величков, Неофит Бозвели, Никола Лазаров, Николаевска, Орлинска, Отовица, Охрид, П-Нг Учителски Институт, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Пиротска, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Рила, Самоковско Шосе, Саморанска, Свети Иван Рилски, Свобода, Славейков, Солун, Софроний, Страхил Войвода, Тютюнева Долина, Ул.Николаевска УПИ687889.29.7, УПИ - Іі, Кв. 261, УПИ 68789.17.103., УПИ Vііі,Кв. 8, ПИ 68789.602.65, Хемус, Хисара, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Черковна, Шипка, Яхинско Шосе

На 08.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Яхиново:  87727.20.25, местност Полето, Яхинско Шосе

На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Бенковски, Вардар, Гоце Делчев, Захари Стоянов, Изгрев, Мусала, Николаевска, Солун, УПИ 68789.606.1, Цар Освободител

На 08.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Бачо Киро, Велчова Завера, Иван Вазов, Княз Борис I, Морава, Свети Иван Рилски, Софроний, Хан Крум, Христо Грънчаров, Цар Освободител

На 08.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:  I, Кв. 79, 68789.17.484, 68789.17.56, 68789.17.76, 68789.23.413, 68789.603.401.1, 68789.605.153, 68789.607.145, I,Кв.79, Ііі, Кв. 95, Александър Стамболийски, Андон Величков, Антим I, Арда, Асен Златаров, Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Батак, Бачо Киро, Бел Кладенец, Беласица, Бенковски, Бенковски, Бешика, Бисеров, Бистрица, Битоля, Благодарност, Ботьо Петков, Братя Миладинови, Брегалница, Бричи Бор, Бричи Бор, Булаир, Бяло Море, Вардар, Вардар, Васил Друмев, Васил Разсолков, Велчова Завера, Венелин, Верила, Витоша, Вихрен, Влахина Планина, Войводска, Втори Януари, Възраждане, Генерал Георги Тодоров, Генерал Георги Тодоров, Георги Измирлиев, Гергана, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Джерман, Димитър Радев, Добруджа, Дора Габе, Драган Овчаров, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дренски Рид, Дунав, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Еделвайс, Елисавета Багряна, Елица, Ерусалим, Жива Вода, Захари Стоянов, Здравец, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Кирил и Методий, Китка, Клисура, Клокотница, Княз Борис I, Кокиче, Крайречна, Кракра Пернишки, Криволак, Криволак, Кулата, Лакатица, Латинка, Липа, Лоза, Мадара, Македония, Максим Горки, Марин Дринов, Марица, Марков Камък, местност Дренски Рид, местност Дренски Рид, местност Марек, местност Подридна, Метоха, Милин Камък, Момина Сълза, Морава, Мусала, Начо Величков, Невена Коканова, Невена Коканова, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Лазаров, Николаевска, Николаевска, Одрин, Орлинска, Орляк, Оструган, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Охрид, П-Нг Учителски Институт, Пазарна, Паничище, Патриарх Евтимий, Пени Маркет Дупница, Петрохан, Петър Берон, Пиротска, Плиска, Победа, Побит Камък, Поп Харитон, Преслав, Преслав, Преспа, Пролет, Професор Ал. Балабанов, Професор Александър Балан, Развесена Върба, Райна Княгина, Раковска, Рила, Рилски Езера, Рупите, Русалка, Саморанска, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Свобода, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Славейков, Солун, Солун, Софроний, Средна Гора, Старите Жилища, Страхил Войвода, Струга, Стръмна, Стръмна, Теменуга, Тобеница, Тодор Самодумов, Трети Гвардейски Полк, Тумбата, Тютюнева Долина, Ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, Ул.Николаевска УПИ687889.29.7, УПИ  II, Кв. 109, УПИ - 68789.24.9, УПИ - Іі, Кв. 261, УПИ 68789.17.103., УПИ 68789.606.1, УПИ I,Кв. О.Т.2189-2190, УПИ I,Кв.79, УПИ XI-3482,Кв. 264, УПИ І, Кв. 78, УПИ Ііі, Кв.95, УПИ Хі, Фани Попова Мутафова, Фенерка, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Хемус, Химик, Хисара, Христаки Павлович, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Цанко Церковски, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Самуил, Цар Самуил, Цар Симеон Велики, Царичина, Чайка, Черковна, Черковна, Черни Връх, Шипка, Яворов, Яне Сандански, Янтра

Община Кюстендил  

На 04.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 13:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 08.06.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Берсин:  Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар; Ваксево:  Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, махала Адамска, махала Албания, махала Баздарска, махала Бантовска, махала Бела Вода, махала Воденичарска, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска, махала Гошевска, махала Грънчарска, махала Гърличка, махала Гъскарска, махала Гюрова, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска, махала Дралевска, махала Дърманска, махала Занева, махала Заячка, махала Испорска, махала Йовкинска, махала Кадрамска, махала Камберска, махала Каменичка, махала Карамфиленска, махала Ковачка, махала Котаранска, махала Кузумска, махала Кумбазка, махала Лазарска, махала Лапевска, махала Лесичкова, махала Маджирска, махала Маринкова, махала Михтарска, махала Моравска, махала Мулова, махала Падинарска, махала Парлапанска, махала Песокарска, махала Петачка, махала Пупулска, махала Рановска, махала Русулска, махала Сапунджийска, махала Селишка, махала Семенска, махала Симонска, махала Соколовска, махала Соколчева, махала Средна Махала, махала Станковска, махала Стойчовска, махала Тасковска, махала Текемска, махала Треновска, махала Хаджийска, махала Цанкина, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Шаренкова, махала Шукалска, махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин; Еремия:  махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска; Лелинци:  Васил Левски, махала Горна; Рашка Гращица:  Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала Начковска, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев; Църварица:  махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска;

На 04.06.2018 г. /08:30 - 13:00 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 13:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 08.06.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Длъхчево-Сабляр:  махала Милчовска, местност Орехчето; Друмохар:  махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките; Згурово; Илия:  махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска; Кадровица:  махала Постолска, махала Станкова; Неделкова Гращица; Пелатиково:  махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци; Страдалово:  махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка; Тишаново:  махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска; Търсино;

На 04.06.2018 г. /08:30 - 13:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 08.06.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Смоличано:  махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св.Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци;

На 04.06.2018 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Кюстендил:  Белият Камък, Дупнишко Шосе, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител;

На 04.06.2018 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Слокощица:  Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, махала Селото, местност Змиярника, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски;

На 04.06.2018 г. /11:30 - 13:00 ч./   На 08.06.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Граница:  Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев;

На 04.06.2018 г. /11:30 - 13:00 ч./   На 08.06.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Пиперков Чифлик:  Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, махала Дядо Манова, махала Суха Река, местност Друмарката, местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин;

На 05.06.2018 г. /09:30 - 10:45 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Гурбановци;

На 05.06.2018 г. /09:30 - 10:45 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Ивановци, Общ. Кюстендил;

На 05.06.2018 г. /09:30 - 10:45 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Кутугерци;

На 05.06.2018 г. /09:30 - 10:45 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Церовица:  махала Бело Камене;

На 05.06.2018 г. /09:30 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Бобешино;

На 05.06.2018 г. /09:30 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Гюешево:  000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра, махала Цървенджийска, махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух;

На 05.06.2018 г. /09:30 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Долно Село:  М.Планиница, махала Бистрица, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци;

На 05.06.2018 г. /09:30 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Каменичка Скакавица:  Васил Левски, Здравец, Каменица, махала Дудевска, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска, махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър;

На 05.06.2018 г. /09:30 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Коприва;

На 05.06.2018 г. /09:30 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Преколница:  махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска;

На 05.06.2018 г. /09:30 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Раненци:  Людмила Живкова, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска, махала Друмлийска, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра, махала Шляпарска;

На 05.06.2018 г. /09:30 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Полетинци;

На 05.06.2018 г. /09:30 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Брест, Общ. Трекляно:  махала Беловци, махала Знеполци, махала Казаците, махала Песяк, махала Селото, махала Янкова; Бъзовица:  махала Врътина, махала Георгина, махала Говедарници, махала Димина, махала Дънкова, махала Кюлина, махала Реката; Горановци, Общ. Кюстендил:  махала Оспротива; Горни Коритен:  махала Богдановци, махала Григоринци, махала Джуркинци, махала Лиярска, махала Лозановци, махала Любенова, махала Мъзгарска, махала Пауновци, махала Петкова, махала Попова, махала Ралоква, махала Расова, махала Спасановци, махала Цонева; Горно Кобиле:  махала Бучлинци, махала Пешина, махала Селото; Добри Дол, Общ. Трекляно:  махала Ашковци, махала Вучковци, махала Герасимци, махала Горчовци, махала Гълъбовци, махала Джуровци, махала Дръндевци, махала Дълбоки Дол, махала Зеленковци, махала Златковци, махала Мутевци, махала Наковци, махала Ората, махала Пращенци, махала Сръбиновци, махала Татарци, махала Центъра, махала Шуме; Долни Коритен:  махала Витанова, махала Витановци, махала Гелева, махала Деянова, махала Джонева, махала Димова, махала Дроньова, махала Китанова, махала Клубарска, махала Кьосакова, махала Манчова, махала Петкова, махала Портарска, махала Хановете, махала Чомарска; Долно Кобиле:  махала Аврамци, махала Диневци, махала Ковачевци, махала Козарник, махала Кошарци, махала Момчиловци, махала Пладнище, махала Станчевци, махала Станчовци, махала Училището; Драговищица, Общ. Кюстендил:  Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, местност Перивол, местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница; Драгойчинци:  махала Богданова, махала Бозкина, махала Гигина, махала Гигинци, махала Градско Ливаде, махала Дайчова, махала Деяница, махала Джикаре, махала Дълги Лом, махала Дърнелци, махала Зеинци, махала Злондон, махала Корита, махала Куркина, махала Малка Падина, махала Митарци, махала Пейчинова, махала Село, махала Средно Осое, махала Чорбаджийска, махала Ширилова; Злогош:  Долна Махала, махала Гергиновци, махала Горни Шушнярци, махала Долни Шушнярци, махала Клен, махала Кориярци, махала Лазина, махала Лалина Падина, махала Мушикарци, махала Плава Круша, махала Селото, махала Чиринци; Киселица:  махала Богданинци, махала Буцалевци, махала Вучковци, махала Гелчинци, махала Кадинци, махала Търница; Метохия:  Долна Махала, махала Баздрике, махала Бургяре, махала Владимировци, махала Матеина, махала Осояре, махала Пауновци; Побит Камък, Общ. Трекляно:  махала Возчукар, махала Джокинци, махала Село; Средорек, Общ. Трекляно:  махала Бекярска, махала Джониловци, махала Драгльовци, махала Дренярска, махала Клинчарци, махала Неделкьова, махала Павлева, махала Пашина, махала Петрева, махала Центъра, махала Явор, махала Янина, местност дупни Камък; Сушица, Общ. Трекляно:  махала Варни Дол, махала Камберска, махала Прогона, махала Раздолци, махала Реката, махала Старо Село, махала Ханове, махала Чешмата, махала Чифлика, махала Шавар; Трекляно:  махала Центъра; Уши:  030001 М. Под Пътя, махала Вучарник, махала Горно Велковци, махала Долно Велковци, махала Златанова, махала Знеполци, махала Калеинци, махала Кошарци, махала Николина, махала Николинци, махала Самарджийска, махала Спасевска; Чешлянци:  махала Бара, махала Вишурци, махала Милчаци, махала Орница, махала Реката, махала Стопански Двор, махала Ябуковица, махала Ясикаре;

На 05.06.2018 г. /09:30 - 10:45 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горно Уйно:  махала Амиджина, махала Брестов Дол, махала Джалевица, махала Дръндевци, махала Дудевска, махала Момчилова, махала Панагонова, махала Цървеличка;

 Долно Уйно:  махала Дедо Ненова, махала Корнец, махала Моралийска, махала Олтоманци, махала Райкова, махала Славкова, махала Чурица, махала Янковска;

На 05.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Кършалево;

 Ломница, Общ. Кюстендил:  махала Анина, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Плавнище, махала Прекендачка, махала Щърбец;

 Мазарачево:  махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река;

На 06.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 15:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Шипочано;

На 06.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил:  Асен Златаров, Атанас Достин, Бивш Стопански Двор, Брест, Иван Пашалийски, Индустриална, Липа, Люляк, местност Ямборано, Младост, Овощарска, Преслав, Роза, Хризантема; Полска Скакавица:  махала Бойчовци, махала Терзийска; Раждавица:  Азна, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л.Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни Дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Стоян Лудев, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин; Скриняно:  Георги С. Раковски, Георги Трайков, местност Чуката, П.Волов, Пролет, Пролетарска, Стопански Двор, Стоян Лудев; Стенско:  240 Кв.13, извън регулацията, Стенско; Шишковци:  Александър Стамболийски, Андон и Стойна Виачеви, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Димитров Майстора, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Емил Шекерджийски, Зоя Космодемянская, Иван Вазов, Лилия Карастоянова, Лоза, Любен Кацаров, местност Ридо, местност Стадиона, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Раковски, Роза Димитрова, Станке Димитров, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Лудев, Струма, УПИ XIV - 464 Кв.14, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чучура, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански;

На 06.06.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Раждавица:  Азна, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л.Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни Дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин;

На 07.06.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./ -  Кюстендил:  Абоба, местност Планина Осогово, местност Хисарлъка;

На 07.06.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./ -  Слокощица:  махала Маркова, махала Рошковци;

На 07.06.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 08.06.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Богослов:  037149, махала Топилата; Ветрен, Общ. Невестино:  махала Агушка, махала Дамянска, махала Капралска, махала Ковачевска, махала Новаковска, махала Ризовци, махала Смиленска; Ново Село, Общ. Кюстендил:  махала Двете Реки; Раково, Общ. Невестино:  махала Бурнаавска, махала Зидинци, махала Ковачка, махала Озранци, махала Рахталинска, махала Реката, махала Решанска, махала Чеканец; Савойски:  махала Бреза, махала Пелтечка; Сажденик:  махала Златанска; Цървена Ябълка:  Таскова Плевня;

На 08.06.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:  Абоба, Белият Камък, Дупнишко Шосе, местност Планина Осогово, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител;

На 08.06.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Слокощица:  Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, махала Маркова, махала Рошковци, махала Селото, местност Змиярника, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски;

Община Рила  

На 05.06.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Мламолово; Падала:  55083.91.18; Пастра; Рила:  Аверки Попстоянов, местност Жабокрек, Подгорица;

 

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Банско  

На 05.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Гостун

На 05.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Филипово, Общ. Банско:  Vііі-138, Кв.13, Vііі-34 Кв.13

На 05.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Банско:  местност Свети Георги, Патриарх Евтимий

На 05.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Добринище:  Борис Парапунов, Васил Коларов, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Иван Галчев, М. Тепченик, Незнаен Воин, Охрид, Тодор Каблешков

На 05.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Обидим:  000024 Еккте 53059, местност Долене

На 05.06.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Добринище:  Георги Димитров, Иван Галчев

На 05.06.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Обидим:  местност Долене

На 05.06.2018 г. /09:30 - 16:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Места:  І-92 Кв.6

На 06.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Банско:  местност Малка Ливада, местност Рупчовец

На 06.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Добринище:  9ти Септември, Адам Трънка, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Атанас Попадийн, Бачо Киро, Благийница, Бор, Бъндерица, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Гарата, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Темелков, Георги.С.Раковски, Гоце Делчев, Григор Мацин, Григор Пърличев, Даме Груев, Десилица, Димитър Благоев, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Козарев, Иван Попов Деницин, Кирил и Методи, Крушево, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Македония, Места, Митко Палаузов, Москва, Незнаен Воин, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Опълченска, Освобождение, Охрид, Паисий Хилендарски, Партизанска, Петко Р.Славейков, Петър Галчев, Пирин, Попово Езеро, Първи Май, Софроний, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон, Читалище, Чобан Бойчо, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Добринище:  Адам Трънка, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Атанас Попадийн, Бъндерица, Васил Априлов, Васил Левски, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Григор Пърличев, Даме Груев, Десилица, Димитър Благоев, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Козарев, Иван Попов Деницин, Крушево, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Места, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Опълченска, Освобождение, Паисий Хилендарски, Петко Р.Славейков, Петър Галчев, Попово Езеро, Първи Май, Софроний, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чобан Бойчо, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 08.06.2018 г. /13:30 - 16:15 ч./ -  Банско:  Барбара Рютинг, Братя Велеганови, Васил Друмев, Добри Чинтулов, Захари Зограф, Минго Тодев, Найден Геров, Пейо К.Яворов, Райна Княгиня, Св.Иван Рилски, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Матов, Цар Калоян, Явор

Община Благоевград  

На 04.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 05.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 06.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 07.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Благоевград:  Ален Мак, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Гемеджиите, Георги Попов, Искър, Люляк, местност Под Черквата, местност Река Струма, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Струмско Център, Яне Сандански

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Благоевград:  Братя Миладинови, Братя Миладинови, Брод, Брод, Владо Черноземски, Генерал Тодоров, Запад, Здраве, Здраве, Иван Михайлов, Кръстьо Асенов, Майор Стефан Иванов, Сан Стефано, Славянска, Славянска, Цар Симеон

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Падеш:  Будишка

На 05.06.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 06.06.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 07.06.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Покровник:  3-ти Март, Ленището, местност Ленището, местност Цветковици, Минковци, При Цветковски Воденици, Тодор Александров, УПИ-9-369,Кв.17, Христо Смирненски

На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Покровник:  местност Гладно Поле

На 05.06.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Покровник:  махала Равначка

На 05.06.2018 г. /09:15 - 12:15 ч.; 12:30 - 16:15 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград

На 05.06.2018 г. /12:00 - 15:30 ч./ -  Благоевград:  Еленово, Орион

На 05.06.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Благоевград:  Еленово

На 05.06.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград:  022039 М.Гошевица, местност Еленовско Дере

На 05.06.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград

На 05.06.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград:  33.432, Айдарово, Кучкудерска Нива, местност Пейчинска Чука, местност Чуката, УПИ IV 87, УПИ-Хі218 Кв.21, Чуката

На 06.06.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  Благоевград:  местност Чимево Дере

На 06.06.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  Рилци:  Ix-460, Грънчарски Андък, Илинден, Св.Иван Рилски, Трети Март, УПИ-I-468 Кв.25, УПИ-IV-451,Кв.27, УПИ-ІV-468,Кв.25

На 06.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Благоевград:  Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Попов, Грамада, Даме Груев, Джеймс Баучер, Евтим Драганов, Климент Охридски, Крушево, Кузман Шапкарев, местност Под Грамадите-Ш13, Полковник Димов, Тодор Александров

На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:  04279.627.80, Еленово, Клокотница, Крали Марко, Тодор Александров, Цар Иван Шишман

На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Българчево

На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград:  местност Кури Дере

На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Покровник:  3-ти Март, Ленището, местност Гладно Поле, местност Ленището, местност Цветковици, Минковци, При Цветковски Воденици, Тодор Александров, УПИ-9-369,Кв.17, Христо Смирненски

Община Гоце Делчев  

На 04.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово:  000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, местност Вельов Рид, местност Лозята, местност Шатора, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П.Р.Славейков, ПИ -778, Площада, Победа, Родопа, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Тъпане, УПИ Іі, Кв.44, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чешмите, Юрий Гагарин; Блатска:  030023, Местн. Бозукдермен, 030023, Местн. Бозукдермен; Боголин:  253; Гоце Делчев:  Драма, местност Мочура; Гърмен:  местност Маноле; Долно Дряново; Дъбница:  Двадесет и Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесет и Шеста, Двадесета, Двадесета, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Девета, Деветнадесета, Деветнадесета, Десета, Десета, Единадесета, Единадесета, Кюприжик, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осемнадесета, Осма, Осма, Пета, Пета, Петнадесета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седемнадесета, Седма, Седма, Стопански Двор, Стопански Двор, Трета, Трета, Четвърта, Четвърта, Шеста, Шеста, Шестнадесета, Шестнадесета; Крибул:  262; Крушево, Общ. Гърмен:  VІ-138, Кв.10, ІХ-108; Теплен; Хвостяне:  28028, 28028, УПИ-V, Кв.2, УПИ-V, Кв.2;

На 04.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 08.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Копривлен:  Неуточнен Адрес; Ново Лески; Хаджидимово:  Мержането;

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Хвостяне:  28028, УПИ-V, Кв.2;

На 04.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:  Ал.Стамболийски, Беласица, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Сливница, Стара Планина, Шар Планина;

На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Хвостяне:  Помпена Станция;

На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Атанас Дуков, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Бяло Море, Враня, Дебър, Екзарх Йосиф, Иларион Макариополски, Иларион Макариополски, Кичево, Майор Димитър Думбалаков, Ниш, Пирин, Прилеп, Стефан Захариев, Христо Силянов, Христо Силянов, Цариброд, Цариброд;

На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Вихрен, Гьорче Петров, Иларион Макариополски, Кичево, Ниш, Пирот, Преспа, Стефан Захариев, Хр.Смилянов 38а, Христо Силянов;

На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Ал.Стамболийски, Вихрен, Гьорче Петров, Иларион Макариополски, Кичево, Ниш, Пирин, Пирот, Полковник Борис Дрангов, Преспа, Преспа, Прилеп, Стефан Захариев, Тунджа, Хр.Смилянов 38а, Христо Силянов, Христо Силянов, Цариброд;

Община Гърмен  

На 04.06.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Дебрен:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Трета, Деветнадесета, М. Решманица, Осемнадесета, Осма, Първа, Решманица, Седемнадесета, Ст 22 Кл В Тп Дебрен 2, Трета, Четвърта

На 04.06.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Долно Дряново:  Клиентите Зхранени От Трафопост1

Община Кресна  

На 05.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Влахи:  Драколово; Кресна:  Главен път Е-79, Македония, местност Солунско Дере; Ощава:  54537.600.31.1, Германци, местност Русенци; Сенокос, Общ. Симитли; Стара Кресна:  местност Кулата;

На 05.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Драката:  местност Селимица; Илинденци:  Гладно Поле; Микрево:  6-ти Септември, 81, Александър Стамболийски, Берово, Будутел, Васил Априлов, Васил Левски, Василево, Вихрен, Георги Бенковски, Даме Груев, Десислава, Детелина, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Екзарх Антим I, Елин Пелин, Елисавета Багрияна, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крали Марко, Кресненско-разложко Въстание, Криа Вриси, Малешевска, Митрополит Борис, Неуточнен Адрес, Нова Махала, Орфей, Освобождение, Палат, Панайот Волов, Патриарх Ефтимий, Пейо Яворов, Петър Берон, Райна Княгиня, Решково, Рождество Христово, Св.Георги, Св.Паисий Хилендарски, Сирма Войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стопански Двор, Струма, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Цар Иван Асен II, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Чинара, Юрто, Яне Сандански; Сливница, Общ. Кресна:  Кв.12а, УПИ VI-162, Кв.22; Струмяни:  221, 33, 7-Април, Будител, България, Васил Левски, Врабче, Георги Сава Раковски, Главен път Е79, Горемско Възстание, Дончо Войвода, Дядо Ильо Малешевски, Княз Бориз I Михаил, Любен Каравелов, Мрамора, Неуточнен Адрес, Нигрита, Пенчо Славейков, Пирин, Р-Н Стопански Двор, Св.Св.Кирил и Методи, Свети Георги, Струма, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон Велики;

На 07.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долна Градешница:  Втора, Главен път Е79, Гробето, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета; Илинденци:  Алеко Константинов, Белица, Васил Левски, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Димитър Пешев, Единадесета, Здравец, Илинден, Кольо Фичето, Костур Махала, М. Злинска Река - Сусарник, местност Бабище, Мраморна, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Св. Трифон, Свети Мина, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Черноризец Храбър, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Кресна:  местност Градешки Бани, Неуточнен Адрес, Подината; Сандански:  Илинден; Струмяни:  7-Април, Врабче, Димчо Дебелянов, Долна Белица, Дядо Ильо Малешевски, Кочо Честименски, Мура, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Св.Св.Кирил и Методи, Св.Св.Константин и Елена, Синаница, Спартак, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил;

Община Петрич  

На 04.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 07.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 08.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Даме Груев, Осогово, Полковник Дрангов, Просвета, Солунска, Стопански Двор, Струма, УПИ ХІІІ-3694, Кв.312, УПИ ХХ Кв.314, ХІІІ, Христо Чернопеев;

На 04.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  22-Ри Октомври, България, Връх Китка, Екзарх Йосиф, Калабак, Пролет, Янтра;

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Брегалница, Варна, Гарата, Даме Груев, Ел-Тепе, Ел-Тепе, Здравец, Иван Апостолов, Изток, Калина, Кестен, Кочо Мавродиев, Кочо Мавродиев, местност Козлек, местност Козлек, местност Под Гарата, Одрин, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Плевен, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свети Георги, Свобода, Тракия, УПИ І,Кв177 А, Явор;

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Марикостиново:  Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Генерал Гурко, Георги Раковски, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Драва, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Карл Маркс, Марица, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Струма;

На 05.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  22-ри Октомври, България, Васил Левски, Вит, Екзарх Йосиф, Калабак, Полковник Дрангов, Цар Симеон, Янтра;

На 06.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  22-Ри Октомври, Генерал Тодоров, Д-Р Колинс, Калабак, Полковник Дрангов, Пролет, Търново, Цар Борис III;

На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Брегалница, България, Варна, Гарата, Даме Груев, Ел-Тепе, Ел-Тепе, Здравец, Зиче, Иван Апостолов, Изток, Калина, Кестен, Кочо Мавродиев, Кочо Мавродиев, местност Бухото, местност Зиче, местност Козлек, местност Козлек, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Одрин, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Плевен, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свети Георги, Свобода, Тракия, УПИ І,Кв177 А, Явор;

На 07.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  22-Ри Октомври, България, Вит, Генерал Тодоров, Д-Р Колинс, Ильо Войвода, Полковник Дрангов, Река Осъм, Свети Климент Охридски, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Симеон;

На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Бабуна, Битоля, Брегалница, Варна, Гарата, Даме Груев, Ел-Тепе, Ел-Тепе, Здравец, Иван Апостолов, Изток, Калина, Кестен, Кожух, Кочо Мавродиев, Кочо Мавродиев, местност Козлек, местност Козлек, местност Под Гарата, Одрин, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Плевен, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свети Георги, Свобода, Струма, Тракия, УПИ І,Кв177 А, Христо Чернопеев, Явор;

На 08.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:  Драва;

На 08.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Талев, Драва, Пейо Яворов, Полковник Дрангов, Свети Климент Охридски, УПИ 6-1862, Христо Смирненски, Цар Симеон, Черноризец Храбър;

На 08.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Баскалци;

 Беласица:  Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, До Мтп Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн на Тп Беласица - 3, Стълб При Обекта, УПИ-1, Кв.27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански; Вишлене; Габрене:  Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, извън регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, местност  Марена, местност Буко, местност Златарево, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, ПИ 000486, М.Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19,Кв.5; Гега:  Боровичко, Боровичкото; Генерал Тодоров; Долене; Долна Крушица:  Каръчкото, местност Златарево, местност Лъката; Долна Крушица; Долна Рибница; Драгуш; Дреновица; Зойчене; Камена:  Динко; Кладенци, Общ. Петрич; Ключ:  Ал.Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген.Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, извън регулацията, Ил.Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, местност Джаловец, местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море; Кукурахцево; Мендово:  Слопотец; Петрич, Общ. Петрич:  Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, местност Айран Бунар, местност Бухото, местност Бяла Черква, местност Джевезлъка, местност Зиче, местност Златарево, местност Иваник, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица, местност Конгоро, местност Ляшница, местност Омондрос, местност Пильови Орехи, местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица; Петрич, Общ. Петрич:  Капитан Никола Парапанов, местност Иловица; Право Бърдо; Първомай, Общ. Петрич:  Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Златарево, извън регулацията, Македония, Маркови Кладенци, местност Алачевото, местност Орешката, местност Стопански Двор, местност Чалията, Младост, Москва, Огражден, Опълченска, Отец Паисий, Преслав, Рила, Русия, Хоризонт, Яне Сандански; Първомай, Общ. Петрич:  Гоце Делчев, местност Чалтията; Самуилово, Общ. Петрич:  Васил Левски, Самуилово, УПИ 1 Кв. 31, УПИ ІV-57, Кв.18; Скрът:  9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда; Струмешница:  Струмешница; Чурилово; Чуричени:  000248, местност Куково; Яворница:  Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, извън регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, местност Прогон, местност Самълък, местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски;

На 08.06.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Беласица, Бистрица, Княз Борис I, Кукуш, Маркова Скала, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска;

На 08.06.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Самуилово, Общ. Петрич;

На 08.06.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Яворница:  Победа;

На 08.06.2018 г. /09:30 - 13:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:  Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-ви, Цар Самуил, Чавдарка;

Община Разлог  

На 07.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Банско:  Цар Симеон

На 04.06.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 05.06.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 06.06.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 07.06.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 08.06.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Баня, Общ. Разлог:  Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Бански Път, Неофит Рилски, Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тринадесета, Х-276 Кв.25

На 07.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог:  местност Кривосер

На 07.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица:  9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, местност Семково, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански

На 07.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Разлог:  Баба Магдалена, Христо Ботев

На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица:  местност Семково

На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Белица, Общ. Белица:  9-ти Септември, Алекса Сачков, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Волгоград, Георги Андрейчин, Девета, Димо Хаджидимов, Единадесета, Първа, Равен, Четвърта, Шипка

Община Сандански  

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Плоски:  Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Дружба, Иван Козарев, Кокиче, Методи Христов, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка

Община Сатовча  

На 07.06.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Вълкосел:  Балтите, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Георги С Раковски, Заря, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Прогрес, Хан Аспарух

На 07.06.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Годешево:  Бистрица, Гранит, Граничарска, Марица, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Огоста, Пирин, Рила, Стара Планина

Община Симитли  

На 04.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 05.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 06.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Полена:  Вела Пеева, Георги Димитров, Зеленка, махала Ширината, местност Долна Сушица, местност Епрец, местност Училището, Потока, Руен, УПИ-Хі-58 Кв.11, Христо Ботев, Ширините

На 04.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 05.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли:  Бреза, Георги Димитров, Долен Герен, Зеленка, Кокиче, Никола Вапцаров, Пазара, Симитли, Симитли, Струма, УПИ 1-538 Кв.22, Христо Ботев

На 04.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 05.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 06.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 07.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 08.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Симитли:  Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Георги Попов, Гоце Делчев, Илинден, Кв. 43, Петно № 4 По Плана на Симитли, Квартал 26а, Петно №3 По Плана на Гр. Симитли, Надежда, Ораново, Пазара, Първи Май, Рила, Симитли, Славей, Трети Март, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Шипка

На 05.06.2018 г. /08:30 - 13:30 ч./ -  Симитли:  Георги Бенковски, Димитър Благоев, Искра, М.Драгова, М.Духарска, Ораново, Победа, Предел, Септемврийска, Симитли

На 05.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Полето:  Галабарци

На 05.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли:  Калайджийска, Чакърска

На 05.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Черниче:  М.Сухата Река

На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Ракитна:  004077, 010040, махала Лулейска

На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Симитли:  Симитли

На 05.06.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Градево:  Еленковци, махала Еленов Чарк

На 05.06.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Симитли:  М.Ливадите

На 05.06.2018 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Градево:  местност Струма Изливер Хиляд, Струма

На 05.06.2018 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Железница, Общ. Симитли:  местност Бачева Махала, местност Джалева Махала, местност Долно Церово, местност Старата Върба, Рибарска

Община Струмяни  

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Микрево:  Берово, Васил Левски, Десислава, Елисавета Багрияна, Иван Вазов, Криа Вриси, Неуточнен Адрес, Орфей, Пейо Яворов, Рождество Христово, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Хан Тервел, Цар Самуил, Чинара, Юрто;

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Струмяни:  Неуточнен Адрес;

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Струмяни:  Васил Левски, Р-Н Стопански Двор;

На 05.06.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Струмяни:  221, 7-Април, Будител, Васил Левски, Врабче, Георги Сава Раковски, Главен път Е79, Дончо Войвода, Дядо Ильо Малешевски, Мрамора, Неуточнен Адрес, Нигрита, Св.Св.Кирил и Методи, Свети Георги, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян;

На 07.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Вракуповица; Гореме; Горна Рибница; Добри Лаки; Каменица, Общ. Струмяни; Клепало; Колибите; Кърпелево; Седелец:  Валого; Цапарево:  VI-69, Кв.69, махала Глинджурци, махала Дръно Бърдо, махала Седелски Рид, махала Чуките, УПИ ХХ, Кв.12 Бивш Стопански Двор;

Община Хаджидимово  

На 06.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово:  Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Васил Левски, Вела Пеева, Драма, Елин Пелин, Илезица, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Места, Неврокоп, Октомври, Орфей, П.Р.Славейков, ПИ -778, Родопа, Свилен Русев, Селище, Славянка, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Христо Ботев, Чавдар Войвода

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Копривлен:  Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Гоце Делчев, Граничар, Драма, Здравец, Изгрев, Илинден, Малка Еловица, Младост, Парка, Петър Берон, Първи Май, Свети Димитър, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански

Община Якоруда  

На 04.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Бел Камен;

На 04.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Бунцево;

 Конарско; Черна Места; Юруково:  местност Каменако; Якоруда:  Васил Левски, Витоша, местност Трещеник, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г.Бицин/, Яворов, Якорущица;

На 04.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Разлог:  Баница; Рохлева; Смолево:  038217

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Борован  

На 04.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 05.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 06.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Малорад:  Божур, Бреза, Васил Воденичарски, Георги Бързаков, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кестен, Липа, Никола Парапунов, Нино Гешовски, Петко Р. Славейков, Петър Гевезийски, Петър Джигански, Стефан Караджа, Странджа

Община Бяла Слатина  

На 07.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Бъркачево:  9-ти Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Безименна, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, местност Вутов Геран, местност Криволя, местност Фазанарията, Никола Вапцаров, Опълченска, Райко Даскалов, Роза, Скът, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка, Юрий Гагарин

На 07.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Враняк:  Байкал, Божур, Вежен, Вихрен, Волга, Ген. Столетов, Дружба, Ивайло, Иван Стаменов, Карл Маркс, Ком, Лало Цолов, Люляците, Мак, Марко Вутков, Мир, Мургаш, Наса Христова, Никола Вапцаров, Оборище, Одрин, Орешака, Орлин Василев, Павел Стефанов, Петко Дочев, Петър Филев, Пирин, Радецки, Рашов Дол, Рила, Роза, Росица, Русалка, Скът, Солун, Стопански Двор, Странджа, Тракия, Хан Аспарух, Цар Калоян, Шар Планина

На 07.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Върбица, Общ. Враца:  Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин

На 07.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Габаре:  Белия Път, Бенчо Бенчев, Борова, Брод, Веслец, Виктор Нетов, Воденицата, Водотечна, Габар, Гаврил Генов, Георги Димитров, Детски Мир, Дреновица, Дунав, Езерна, Иван Батьов, Иглика, Извор, Искър, Калето, Лозарска, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мадара, Мир, Морава, Одрин, Петко Лалов, Петър Недялков, Петър Стаменов, Росица, Синчец, Скала, Стефан Караджа, Тлаченски Път, Тодор Дончов, Тодор Павлов, Тома Николов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цено Начев, Чечера, Шипка

На 07.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Комарево, Общ. Бяла Слатина:  Месност Врачанка

На 07.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Попица:  Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Воден, Възраждане, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дебър, Добруджа, Драва, Дунав, Дъбрава, Искър, Кирил и Методий, Кръстовище Х.Димитър и Г.Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Месност Под Село, Милин Камък, Октомври, Охрид, Паисий Хилендарски, Пали Лула, Петко Р. Славейков, Пирин, Поп Харитон, Рила, Свобода, Север, Скът, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Странджа, Струма, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ценов, Христо Шабански, Цар Иван Шишман, Шипка, Янтра

На 07.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Соколаре:  Баба Тонка, Бачо Киро, Бук, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иван Нивянин, Илия Мусков, Кокиче, Кочо Чистеменски, Крум Беличовски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Коташки, Светослав Обретенов, Стефан Караджа, Стоян Йончев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис I-ви, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чавдарци, Шипка, Юрий Гагарин

Община Враца  

На 04.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Три Кладенци:  9-ти Май, 9-ти Септември, Братя Миладинови, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Иван Вазов, Крайбрежна, Мир, Митко Палаузов, Момина Сълза, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Радецки, Речка, Роза, Синчец, Хан Аспарух, Христо Ботев

На 07.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 08.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Враца:  Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин

Община Мездра  

За периода 04-05.06.2018 г. /08:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 07.06.2018 г. /08:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мездра:  Христо Ботев

Община Мизия  

На 04.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мизия:  3-ти Март, Васил Воденичарски, Вела Пискова, Гаврил Генов, Гаврил Георгиев, Георги Димитров, Георги Кирков, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Йордан Йовков, Кузман Янкулов, Лазар Драйчев, Лазар Кунчев, Митко Палаузов, Мургаш, Общежитие, Осогово, Перущица, Петко Банков, Петко Йотов, Петър Атанасов, Сергей Румянцев, Средна Гора, Страцин, Тодор Каблешков, Тоно Петров, Цветко Палибачийски, Шипка, Юрий Венелин

На 04.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Хърлец:  9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антим I-ви, Благой Иванов, Васил Воденичарски, Васил Левски, Васил Петлешков, Вела Пеева, Витоша, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Добруджа, Драва, Елин Пелин, Иван Вазов, Искър, Калето, Кап. Петко Войвода, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Л.Живкова, Любен Каравелов, Марица, местност Селскостопански Двор, Мизия, Минзухар, Мир, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Оборище, Огоста, Одрин, Осоговска, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо Яворов, път 11, Рила, Скът, Тодор Каблешков, Трапезица, Трепетлика, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Цар Самуил, Червена Роза, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра;

На 05.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гложене, Общ. Козлодуй:  8-Ми Март, Александър I-ви, Александър Стамболийски, Безименна, Бели Брег, Братя Миладинови, Васил Друмев, Видин, Вит, Витоша, Георги С. Раковски, Драва, Дунав, Иван Вазов, Иван Димитров, извън регулацията, Йонко Милев, Йордан Юнчев, Ленин, Марица, Маршал Бирюзов, Минзухар, Мир, Никола Вапцаров, Оборище, Огоста, Петко Р. Славейков, Погранична, Роза, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Яким Деспотов;

На 05.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мизия:  Бузлуджа, Здравец, Илия Байрамов, Ком, Кузман Янкулов, Лиляна Димитрова, Люлин, Петко Йотов, Сергей Румянцев, Струма, Тодор Каблешков, Юрий Венелин, Янтра;

На 05.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Оряхово:  Йордан Йонов;

На 05.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сараево:  Бачо Киро, Безименна, Васил Левски, Елин Пелин, Иван Вазов, Хаджи Димитър, Христо Ботев;

На 05.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Хърлец:  9-ти Септември, Августа, Безименна, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Иван Нивянин, Йорданка Чанкова, Калето, Кап. Петко Войвода, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Морава, Мусала, Пейо Яворов, Хаджи Димитър, Яне Сандански;

На 07.06.2018 г. /09:30 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:15 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бутан:  23-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Костов, Батак, Бачо Киро, Беласица, Благой Иванов, Босилеградска, Вардар, Васил Априлов, Васил Воденичарски, Вела Пеева, Владимир Цветков, Враца, Връшка Чука, Ген. Гурко, Георги Димитров, Даниел Баи, Димитър Благоев, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Иван Кордов, Иван Тодоров Ангелов, извън регулацията, Искър, Йорданка Чанкова, Калиманица, Камчия, Кирил и Методий, Климент Охридски, Лазар Драйчев, Ленин, Ломска Комуна, Любен Каравелов, местност Лъката, Мир, Никола Вапцаров, Никола Димитров Тодоров, Никола Петранин, Огоста, Околоселска, Осогово, Охрид, Петър Костов, Пирин, Плиска, Проф.Методи Балевски, Райко Даскалов, Рила, Руен, Стефан Ликов, Стоянка Копчева, Струма, Тимок, Тракия, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Самуил, Юрий Гагарин, Янтра; Гложене, Общ. Козлодуй:  Акация, Александър I-ви, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Вела Пеева, Гео Милев, Дунав, извън регулацията, Искър, Йонко Милев, Йордан Лютибродски, Йордан Юнчев, Кирил и Методий, Ленин, Маршал Бирюзов, местност Падината, Мур, Оборище, Огоста, Паисий Хилендарски, Петко Р. Славейков, Рила, Скът, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Юрий Гагарин, Яким Деспотов; Козлодуй:  Радецки; Крива Бара, Общ. Козлодуй:  9-ти Септември, Антон Иванов, Багджийска, Благой Иванов, Бригадирска, Бузлуджа, Васил Воденичарски, Васил Левски, Владимир Цветков, Ген. Гурко, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дафинка Чергарска, Дунав, Йорданка Чанкова, Ком, Крайна, Кубадин, Лиляна Димитрова, Малчика, Марица, Огоста, Пейо Яворов, Петър Костов, Стара Планина, Христо Ботев, Черковна; Михайлово, Общ. Хайредин:  23-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Априлско Въстание, Батак, Безименна, Беласица, Бистрица, Васил Воденичарски, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Видин, Витоша, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Горан Червеняшки, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Кирил и Методий, Ломска, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Мусала, Огоста, Панайот Хитов, Пеньо Пенев, Петко Р. Славейков, Плиска, Райко Даскалов, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, София, Станке Димитров, Страхил Войвода, Томин Мост, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цвятко Радойнов; Хайредин:  Ален Мак, Ангел Боков, Асен Златаров, Баба Тонка, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Добрич, Драгоман, Дунав, Иглика, Клементина, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Македония, Малчика, местност Влашко - Селска Падина, местност Ливадето, Минзухар, Незабравка, Никола Вапцаров, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пирин, Поройна, Савчо Дишов, Стралджа, Тодор Бушев, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Самуил, Яне Сандански, Янкова Падина, Ястребино, Яташка;

На 07.06.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Бутан:  1-ви Май, 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Безименна, Благой Иванов, Васил Априлов, Вела Пеева, Вела Пискова, Вихрен, Ген. Гурко, Ген. Копчев, Ген. Николаев, Ген. Петър Панчевски, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Гроздан Пешов, Даниел Баи, Димитър Благоев, Димитър Борисов, Драгоман, Здравец, Иван Вазов, Иван Кордов, Извор, извън регулацията, Йорданка Чанкова, Камчия, Кирил и Методий, Ленин, Лозенград, Ломска Комуна, Места, местност Крива Бара, местност Лъката, Милин Камък, Мир, Младен Първанов, Надежда, Никола Петранин, Огоста, Околоселска, Панагюрище, Петър Костов, Пирин, Плиска, Преслав, Проф.Методи Балевски, Радецки, Радойково, Речка, Рила, София, Софроний Врачански, Стефан Ликов, Стоянка Копчева, Цар Калоян, Цар Самуил, Черна, Шипка; Крива Бара, Общ. Козлодуй:  23-ти Септември, 9-ти Септември, Васил Левски, Владимир Цветков, Гаврил Генов, Ген. Владимир Заимов, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дафинка Чергарска, Дерето, Дунав, Кубадин, Лиляна Димитрова, Мир, Огоста, Петър Костов, Радецки, Рила, Христо Ботев; Манастирище, Общ. Хайредин:  9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Василев Костов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Цв. Пълов, Горан Червеняшки, Дафинка Чергарска, Дунав, Захари Т. Ценов, Ивайло, Иван Михайлов, Индира Ганди, Калето, Лазар Драйчев, Лиляна Димитрова, Маршал Толбухин, местност Макавееца, Огоста, Опълченска, Петър Ненков, Пчелина, Станке Димитров, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хан Крум, Христо Хинов, Цар Самуил, Чавдар, Червена Армия; Мизия; Михайлово, Общ. Хайредин:  Александър Стамболийски, Босилеградска, Георги Димитров, Драва, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Лазар Драйчев, Ленин, местност Влашко - Селска Падина, Михаил Кънчев, Никола Вапцаров, Октомври, Панайот Хитов, Рила, Страхил Войвода; Оряхово:  Христо Смирненски; Софрониево; Хайредин:  Ален Мак, Ангел Боков, Баба Тонка, Бачо Киро, Борис Гавазки, Васил Воденичарски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гръмнатото, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Драгоман, Дунав, Елин Пелин, Здравец, Иван Козарев, Иван Нивянин, Иглика, Клементина, Крум Аврамов, Кръстьо Боков, Лазар Драйчев, Латинка, Лиляна Димитрова, Лъката, Любен Каравелов, Македония, Малчика, местност Влашко - Селска Падина, местност Ливадето, Митко Палаузов, Младен Машов, Мусала, Огоста, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пирин, Плиска, Площад на Героите, Поройна, Рила, Росица, Савчо Дишов, Тетевенска, Тодор Бушев, Търговска, Търнето, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Цветан Томов, Юрий Гагарин, Янкова Падина, Яташка;

 

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Белоградчик  

На 04.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 08.06.2018 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Белоградчик:  1-222, Кв. 18, Белоградчишки Скали, Божко Иванов, Васил Левски, Възраждане, Георги Бенковски, Крилатица, Мислен Камък, Пейо Яворов, Славянска, Телевизионна, УПИ VIII - 1141q 1077,Кв.18, Феликс Каниц, Чачин Камък, Юрий Гагарин

На 04.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 08.06.2018 г. /15:45 - 16:00 ч./ -  Белоградчик:  Алеко Константинов, Антон Страшимиров, Ведерник, Венец, Георги Бенковски, Иван Вазов, Отец Паисий, Пейо Яворов, Св.Св.Кирил и Методий, Стефан Караджа, Телевизионна, Феликс Каниц, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 07.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 08.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Белоградчик:  Васил Савчев, Вълчо Бочев, Георги С.Раковски, Кале, Княз Борис I, Лило Панов, Миджур, Недялко Първанов, Никола Й.Вапцаров, Освобождение, Стара Планина, Трети Март, Хайдут Велко, Христо Смирненски

Община Бойница  

На 04.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Шишенци:  Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета

На 07.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Бойница:  Боян Чонос, Връшка Чука, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунавска, Еделвайс, Йонка Маркова, Ком, Мико Нинов, Мусала, Несебър, Пирин, Поповчец, Преспа, Христо Ботев, Цоко Кюртов, Шипка

Община Видин  

На 04.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Дунавци, Общ. Видин:  I -248 , Кв.24, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Видбол, Георги Димитров, Дунав, Иван Вазов, Маршал Толбухин, Мико Нинов, Мир, Осъм, Плиска, Седемнадесет Партизани, Смирнов, Стара Планина, УПИ 2-308 Кв.29, Хайдут Велко, Христо Ботев, Ценко Александров, Чавдарци, Юрий Гагарин

На 07.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Сланотрън:  Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Дванадесета, Десета, Първа, С.Сланотрън, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

Община Димово  

На 04.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 05.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 06.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Арчар:  Арчарица, Бързица, Васил Левски, Вит, Добрич, Дузлука, Дъб, Искър, Кирил и Методий, Крайбрежна, Райна Княгиня, Цар Калоян, Цар Шишман

На 07.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 08.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Арчар:  Бдин, Васил Левски, Георги Бенковски, Искър, Отец Паисий, Пирин, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, Търлите, Черковна

Община Ружинци  

На 05.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дреновец:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Градище, Димчо Дебелянов, Добруджа, Железничар, Зоя Космодамянская, Лотос, Магура, Милин Камък, Нарцис, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Осъм, Палма, Спортист, Стара Планина, Христо Смирненски, Чавдар, Чепино, Янтра, Ясен

На 06.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Тополовец, Общ. Ружинци:  Антон Иванов, Батак, Ведерник, Волгоград, Гоце Делчев, Граничар, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Иван Козаров, Максим Горки, Мико Нинов, Мусала, Рила, Средец

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Сакскобургготски: Великата Русия дори не знае къде сме на картата, не трябва напред с рогата 11| 4886 |30.05.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 3311 |27.05.2018 . Ето къде ЧЕЗ ще спира тока 0| 3298 |25.05.2018 . Вижте отговорите на матурите за VII и XII клас 0| 3067 |21.05.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах

Вашите лични данни / GDPR

Скъпи потребители,

От 25 май 2018 г. - влиза в сила новото европейско законодателство за защита на личните данни, известно още и като GDPR. Във връзка с това "Фрог Нюз" EООД приема нова "Политика за поверителност" (тук), съобразена с GDPR. Целта на новите правила е да дадат на вас повече права за контрол над собствените ви данни и по-добра защита на неприкосновеността ви.

РАЗБРАХ