Реклама / Ads
Frognews
0| 3581 |04.01.2019

Къде ЧЕЗ спира тока?

.
Източник: БГНЕС
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

 Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 07-11 януари 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ
Дата/период Времетраене Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.
ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД
Община Банкя
На 07.01.2019 г. /08:00 - 17:00 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Баба Тонка, Бели Брег, Булаир, В. З. Бели Брег, Вз Бели Брег Ул. Радост, Вихрен, Вихрен, Гео Милев, Добруджа, Елин Пелин, Емине, Звън, Здравец, Иларион Макариополски/9 Сеп, Карамфил, Китна Пролет, Ком, Латинка, Летоструй/Антон Иванов/, Луноход, Люляк, Марица, Мир, Некрасов, Никола Обретенов, Радост/Малчика/, Републиканска, Роза, Росица, Рудозем, Сердика, Синчец, Сливница, Слънчев Бряг, Стефан Стамболов/Будишин/, Тракия, УПИ XII-1780,Кв. 12, Хемус, Цар Освободител, Шуманица, Ясен
На 07.01.2019 г. /08:00 - 17:00 ч./ - Иваняне: Богданов Дол
На 07.01.2019 г. /08:00 - 17:00 ч./ - София: Булаир/613/, Радост, Роза, Цар Освободител/Руски/
На 08.01.2019 г. /08:00 - 17:00 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Св. Св. Кирил И Методий
На 08.01.2019 г. /08:00 - 17:00 ч./ - Иваняне: Богданов Дол, Дунав, Люти Брод, Орлово Гнездо, Осогово, Пирин, Родопчанка, Св. Св. Кирил и Методий/Л. Але, Тимок, Търново, Хемус, Щастие
На 09.01.2019 г. /08:00 - 17:00 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Авлига, Александър Стамболийски, Априлци, Балчик, Булаир, Варна, Варна, Варна, Вердикалска Река, Вихрен, Восток, Восток, Восток, Гео Милев, Георги Сава Раковски, Еделвайс, Емине, Жан Дьо Лафонтен, Здравец, Изгрев, Карамфил, Китна Пролет, Княз Борис I/Д. Благоев/, Кокиче, Ком, Кресна, Латинка, Люляк, Майор Коста Паница/Толбухин, Максим Горки, Методи Иванов, Момина Сълза, Москва, Некрасов, Несебър, Пейо Яворов, Петко Д. Петков, Петко Д. Петков, Петко Д. Петков, Поморие, Републиканска, Родопи, Роза, Св. Св. Кирил И Методий, Св. Св. Кирил И Методий, Св. Св. Кирил И Методий, Св. Св. Кирил И Методий, Свилен Миланов, Свилен Миланов, Синеморец, Синеморец, Синчец, Созопол, Спътник, Стефан Стамболов/Будишин/, Стефан Стамболов/Будишин/, Тутракан, УПИ XII-1780,Кв. 12, Хемус, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Шейново, Шуманица, Ясен
На 09.01.2019 г. /08:00 - 17:00 ч./ - Иваняне: III-80,Кв. 28,Ул. Кокиче, Вит, Еделвайс, Еделвайс, Ильо Войвода, Какач, Кокиче, Плана, Родопи, Родопи, Силистра, Струма, Тимок, Хемус, Чайка/Малчика/, Щастие
На 09.01.2019 г. /08:00 - 17:00 ч./ - София: Булаир/613/, Георги С. Раковски, Петър Будинов, Родопи, Роза, Св. Св. Кирил И Методий
На 10.01.2019 г. /08:00 - 17:00 ч./ - Банкя, Общ. Столична: XI-236 Кв. 1356, Александър Стамболийски, Булаир, Варна, Варна, Вихрен, Восток, Георги Бенковски, Добруджа, Иларион Макариополски/9 Сеп, Искър, Кв. Св. Стефан, Китна Пролет, Лом, Марица, Незабравка, Петко Д. Петков, Родина, Ропотамо, Росица, Св. Св. Кирил И Методий, Свилен Миланов, Свобода, Синчец, Сливница, Сочи, Стефан Стамболов/Будишин/, Стефан Стамболов/Будишин/, Тракия, Търнов Рид/Партизанска/, УПИ ХІІІ-442 Кв. 78, Христо Смирненски, Цар Освободител, Явор, Ясен
На 10.01.2019 г. /08:00 - 17:00 ч./ - София: 1-ва, Александър Стамболийски, Цар Освободител/Руски/, Явор/Малчика/
На 11.01.2019 г. /08:00 - 17:00 ч./ - Банкя, Общ. Столична: 11-та, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Априлци, Балчик, Булаир, Варна, Вердикалска Река, Габър, Георги Бенковски, Горски път, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Зорница, Излет, Искър, Йордан Йовков, Китна Пролет, Местност Селище, Москва, Незабравка, Несебър, Никола Йонков Вапцаров, Огражден, Пейо Яворов, Поморие, Родина, Ропотамо, Ручей, Свобода, Селище, Синеморец, Синчец, Созопол, Сочи, Стефан Стамболов/Будишин/, Стефан Стамболов/Будишин/, Стефан Стамболов/Будишин/, Топлика, Тутракан, Търнов Рид/Партизанска/, УПИ Хііі-442 Кв. 78, Явор, Ясен
На 11.01.2019 г. /08:00 - 17:00 ч./ - София: Александър Стамболийски, Никола Й. Вапцаров, Явор/Малчика/
Община Витоша
На 10.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Детски Мир, Плиска/Д-Р Петър Вичев/
Община Възраждане
На 07.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Брегалница
На 08.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Брегалница, Българска Морава/Жеко Димит
На 09.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Българска Морава/Жеко Димит, Инж. Иван Иванов
На 10.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Овче Поле, Одрин
На 11.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Одрин
Община Искър
На 09.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Казичене: 1605, 35239. 6106. 2245, Александър Стамболийски, Балевица, Гарата, Георги Бенковски, Димитър Ашов, Изток, Младост, Никола Петков/Кирил Маджаро, Околовръстна, Христо Ботев, Цар Борис III/Дим. Благоев/, Цар Симеон/Ален Мак/
На 09.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Никола Петков/П. Напетов/
Община Кремиковци
На 09.01.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - София: Ботунец
Община Люлин
На 07.01.2019 г. /09:15 - 15:15 ч.; 09:30 - 15:30 ч./ на 08.01.2019 г. /09:15 - 15:15 ч.; 09:30 - 15:30 ч./ на 09.01.2019 г. /09:15 - 15:15 ч.; 09:30 - 15:30 ч./ на 10.01.2019 г. /09:15 - 15:15 ч.; 09:30 - 15:30 ч./ на 11.01.2019 г. /09:15 - 15:15 ч.; 09:30 - 15:30 ч./ - София: Люлин 6
Община Младост
На 08.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 09.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 10.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 1а
На 08.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Младост 3
На 08.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Кв. Полигона, Цариградско Шосе/Тракия/
На 09.01.2019 г. /09:00 - 14:45 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: Вилна Зона Бункера
На 09.01.2019 г. /09:00 - 14:45 ч./ - София: 1-ва/ В. З. Малинова Долина/, 16-та /В. З. Малинова Долина/, 2-ра /Ж. К. Бункера/, 25-та /Ж. К. Бункера/, 532, 6-та /Ж. К. Бункера/, Бистришко Шосе, Липа, Луда Река, Малинова Долина, ул. Широки път
На 11.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 1
Община Надежда
На 08.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ на 09.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Свобода
Община Овча Купел
На 08.01.2019 г. /10:45 - 12:15 ч./ - София: 762-ра/Овча Купел/, 763-та/Красна Поляна Овча К, Монтевидео/Пионерски път/, Овча Купел, Овча Купел 1, Овча Купел 2
Община Панчарево
На 08.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 09.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 10.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 11.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Вилна Зона Свети Димитър, Детелина/91/, Кайгана, М. Св. Димитър, местност Пешуница, Пешуница, Пи 172 М. Чикерица Шабаница, Св. Митър, Черковна
На 10.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Железница, Общ. Столична: Ярема/20та/
На 10.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: В. З. Ярема, В. З. Ярема М. Високи Рид ПИ1
На 10.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Панчарево: Вз Градище Идент. 042346950625, Вз Косанин Дол П-Л ІV-197,Кв. 2, Вилна Зона Градище, Вилна Зона Ловджийска Чешма, Деница/В. З. Градище/, Детски Град, Зорница/В. З. Градище/, Косанин Дол, Местност Косанин Дол, Младежка/В. З. Градище/, Ружа/В. З. Градище/, Сълзица/В. З. Градище/, Тинтява/В. З. Градище/, Явор/6-та/
На 10.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Самоков: В. З. Ярема УПИ XXII-176 Кв. 23
На 10.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Климент Охридски, Местност Косанин Дол, Ралица
На 11.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Брождан/90/, Вилна, Вилна Зона Свети Димитър, Кайгана, М. Брождан Пи 44063. 6221. 3033, Пи 2886 Г-10-8-Б, Съединение/Георги Димитров/, УПИ VІІ-3139,3193, Кв. 154
Община Подуяне
На 10.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Левски Зона В, Станислав Доспевски
Община Сердика
На 08.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ на 09.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Сливен
На 10.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Ген. Столетов, Кавала
На 11.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Ген Столетов, Кавала


СОФИЙСКА ОБЛАСТ
Община Божурище
На 08.01.2019 г. /09:15 - 10:30 ч./ на 09.01.2019 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Божурище: Европа, Землище С. Пролеша / Божурище, Максим Горки, Стп Максим Горки, Хан Кардам, Цар Иван Асен Втори, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Черна Бара
На 08.01.2019 г. /09:15 - 10:30 ч./ на 09.01.2019 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Пролеша: 70, I-040225, IV-Училище, IX-108, Кв. 16, Васил Левски, Иван Вазов, Лале, Пи 043001, ул. Кокиче, УПИ V-29 Кв. 11, УПИ VІ-040021 Кв. 65 Общ. Божурище, УПИ VІ-045140, УПИ VІІ-108, Кв. 16, УПИ ||-259,Кв. 75, УПИ ІV-296, УПИ ХVІІ - 014034 Кв. 8 М. Лазар, УПИ ХІ-102 Кв. 15, Христо Ботев, Христо Ботев/Бивш Стопански Двор, Цар Калоян УПИ IV-040022 Кв. 71
На 08.01.2019 г. /09:15 - 10:30 ч./ на 09.01.2019 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Хераково: V-130086, М. Савина Водиеница 75, М. Скала, УПИ Ііі-176111, Кв. 2, УПИ ХV-545, Кв. 70, М. Кантон, Хераково Ханче
На 08.01.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Пролеша: Лале
На 11.01.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Гурмазово: Гурмазовско Шосе, УПИ II-021103 Кв. 43
На 11.01.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ - Божурище: Европа, КТП Булет, Максим Горки, УПИ ІХ-75,76, Кв. 8, Кв. Максим Горки, Хан Кубрат, Цар Борис Първи
Община Ботевград
На 07.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 08.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 09.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 10.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 11.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Паркинг, Саранск, Темуша
На 07.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 08.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 09.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 10.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 11.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Рашково
На 07.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ на 08.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ на 09.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ на 10.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ на 11.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Курорт Зелин
На 08.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ на 09.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ на 10.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ на 11.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Ботевград: Божко Божилов, Рила, Тп Мантовска Градина, Трети Март, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Освободител
Община Горна Малина
На 10.01.2019 г. /09:30 - 14:15 ч./ - Негушево
На 11.01.2019 г. /09:30 - 14:15 ч./ - Априлово, Общ. Горна Малина
Община Драгоман
На 08.01.2019 г. /11:30 - 14:00 ч./ - Раяновци, Общ. Драгоман
На 09.01.2019 г. /11:00 - 14:00 ч./ - Цацаровци, Общ. Драгоман
Община Елин Пелин
На 08.01.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ - Габра: Миньор, Ален Мак, Бисер, Божур, Бор, Васил Левски, Върбата, Детелина, Еверест, Здравец, Зора, Иван Ст. Туев, Иглика, Изгрев, Йордан П. Кусаров, Крум Г. Стойнов, Лилия, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Маргарита, Минчо Н. Кунев, Миньор, Михалкова Чешма, Могилата, Момина Сълза, Нарцис, Незабравка, Панайот Волов, Раковска, Реката, Роса, Синчец, Соленика, Средна Гора, Теменуга, ул. Средна Гора №3, УПИ Vіі-221, Кв. 12, Христо Ботев, Христо Проданов, Шипка, Ясна Поляна
На 08.01.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./ - Нови Хан: Вилна Зона Побит Камък
На 08.01.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ - Крушовица, Общ. Елин Пелин: I, Кв. 7, М. Гладно Поле, Гладно Поле, Гладно Поле-вили, Имот 036024, М. Гладно Поле, Месност Гладно Поле, УПИ VI-104, Кв. 13, УПИ VI-4, Кв. 1, УПИ ІХ-5, Кв. 1, УПИ ХХV-91, Кв. 9
На 08.01.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./ - Нови Хан: Александър Стамболийски, Борова Гора, Бреза, Върба, Геренска, Гранит, Детелина, Еледжик, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Калоян, Лозенска Планина, Люлин, Марица, Мургаш, Николина Здравкова, Оборище, Отец Паисий, Пловдивско Шосе, Рибарица, Рила, Самуил, Средна Гора, Студеница, Съединение, Трета, Търнава, УПИ Vі -647 Кв. 29, Червен Бряг, Шипка, Юрий Гагарин
На 08.01.2019 г. /08:45 - 17:00 ч./ - Нови Хан
На 08.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:15 - 17:30 ч./ - Герман: Хан Аспарух/29-та/
На 08.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:15 - 17:30 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Витоша
На 08.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:15 - 17:30 ч./ - Нови Хан: 037044, Александър Стамболийски, Борова Гора, Бреза, В. З Побит Камън М. Търнавска Река Пи 037018, В. З. Побит Камък,УПИХХІV-27 Кв. 20, В. З. Побит Камък, Васил Левски, Ватия, Вилна Зона Побит Камък, Върба, Гранит, Детелина, Еледжик, Елин Пелин, Здравец, Иван Вазов, Калоян, Кирил и Методий, Марица, Милин Камък, Никола Зашев, Николина Здравкова, Отец Паисий, Пи 319005, Пловдивско Шосе, Побит Камък, Райна Княгиня, Рибарица, Самуил, Симеон, Синчец, Стефан Караджа, Търнава, ул. Борова Гора №8, УПИ VІ-66, Кв 86, УПИ І-135 Кв. 20, УПИ ІІ-378, УПИ ІХ-363 Кв 45, Фетовица, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин
На 08.01.2019 г. /16:00 - 17:00 ч./ - Нови Хан: Александър Стамболийски, Борова Гора, Бреза, Вилна Зона Побит Камък, Върба, Геренска, Гранит, Детелина, Еледжик, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Калоян, Лозенска Планина, Люлин, Марица, Мургаш, Николина Здравкова, Оборище, Отец Паисий, Пловдивско Шосе, Рибарица, Рила, Самуил, Средна Гора, Студеница, Съединение, Трета, Търнава, УПИ Vі -647 Кв. 29, Червен Бряг, Шипка, Юрий Гагарин
На 10.01.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Лесновска
На 10.01.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Баба Тонка Обретенова, Бузлуджа, Захари Стоянов, Йоан Екзарх, Лесновска, Независимост, Никола Петков, Новоселци, Средна Гора, УПИ ХV -182 Кв. 65, Чавдар Войвода, Шейново
Община Етрополе
На 09.01.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Видраре: 157, Кв. 13, Сграда Кметство, ІІ Кв. , Лъга, махала Джамбазите, махала Семкова, Пи-083145 М. Мариновото
На 09.01.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Джурово: Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Димитър Грънчаров, Матю Воденичаров, махала Герановица, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин
На 09.01.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Манаселска Река: махала Буджов Дол, махала Вила Манаселски Мост, махала Гараж, махала Гола Могила, махала Долна Липа, махала Драгоица, махала Липа, махала Печор, махала Смолевица, махала Череша, махала Чульовци, Укопете
На 09.01.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Осиковица: махала 57 Км Ам Хемус, махала Вельовци, махала Владовци, махала Вълчиновци, махала Кратунете
На 09.01.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Равнище: I Кв. 29, XVII-290, Кв. 46, махала Грозьов Дол, махала Големанско, УПИ II-196 Кв. 8
На 09.01.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - С. Видраре
На 10.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Етрополе: І, Кв. 16, 27-ми Ноември, Кв. 178, Кв. 178, Малки Искър, Осем, Партизански, Руски, Тринадесет
На 10.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Етрополе: Кв. 178, Кв. 178, Осем
На 10.01.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Етрополе: 128, 27-ми Ноември, Акация, Александър Атанасов, Александър Михайлов, Александър Стамболийски, Асеновска, Батак, Богатирска, Братя Миладинови, Васил Левски, Васил Овчаров, Генерал Гурко, Георги Антонов, Георги Бакалов, Георги Димитров, Георги Цариградски, Григор Гошев, Григор Михайлов, Дандевил, Девети Септември, Дончо Тепавичаров, Екзарх Йосиф, Елаците, Елин Пелин, Зольовец, Иван Канджаков, Изгрев, Йордан Кесяков, Калина Вескова, Каменица, Кочо Честименски, Крушака, Лековец, Ленин, Максим Горки, Малка Баба, Малки Искър, Мария Мишева, Марко Проданов, Млада Гвардия, Младост, Московска, Никола Вапцаров, Партизански, Пейо Кринчев, Полковник Гридзевски, Преслав, Рудината, Руски, Сашка, Свобода, Сергей Румянцев, Славяни, Спортист, Сто Двадесет и Осми, Столетов, Тодор Доков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Чавдар, Часовникова Кула, Чертиград, Шиндарника, Ябланица
На 10.01.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Правец: Опълченска
На 10.01.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски
На 10.01.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Етрополе: 145006, Вилна Зона Рибарника, Вранащица, Георги Бакалов, Етрохимик - Алексиев, Руски, Софроний, Хаджи Османово
На 10.01.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Рибарица, Общ. Етрополе: 194005, XVIII-14, Кв. 2, Парцел Х-19, Кв. 15, ХVIII, Кв. 19
На 10.01.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ - Ямна: махала Златичора, махала Черти Град
Община Ихтиман
На 07.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 08.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 09.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 10.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 11.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Стамболово, Общ. Ихтиман
Община Костенец
На 08.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Костенец, Общ. Костенец: Боровец
На 09.01.2019 г. /08:45 - 13:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: VII-858, Кв. 68, Акация, Белмекен, Боровец, Васил Левски, Витоша, Екзарх Йосиф, Заря, Здравец, Зорница, Иван Вазов, Изгрев, Искра, Калинка, Кокиче, Константин Костенечки, Люляк, Марица, Момина Сълза, Оборище, Пирин, Първенец, Рила, Самуил, Свети Георги, Свобода, Славей, Средна Гора, Стадионна, Трапезица, Търговска, Хан Исперих, Цар Симеон I, Цариградско Шосе, Чайка, Чучулига, Шипка, Ясен
На 09.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Акация, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Василишка, Върба, Екзарх Йосиф, Еледжик, Заря, Зорница, Иглика, Извор, Изгрев, Китка, Лайка, Липа, Люляк, Момина Сълза, Морава, Оборище, Очушница, Панайот Волов, Пердова, Перуника, Пчелинска, Райна Княгиня, Свети Георги, Стефан Караджа, Теменуга, Цар Калоян, Цариградско Шосе, Чайка, Шипка, Явор, Янтра, Ястребец
Община Костинброд
На 08.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Костинброд: 4200,4267,До Кв. 20, Антим I, Братя Миладинови, Величко Величков, Генерал Столетов, Ивайло, Константин Величков, Македония, Марица, Маслово, Места, Обединена, Петко Енев, Радецки, Ручей, Тополница, Черноризец Храбър, Шияковци, Юрий Гагарин
На 08.01.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Голяновци: Георги С. Раковски, местност ул. Централна, ул. Нарцис УПИ III-92. Кв 21, УПИ ХVІ-219, Кв. 13
На 08.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ на 10.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Костинброд: Бели Брези, Белица, Витоша, Гео Милев, Искър, Марица, Острова, Петровден, Пирин, Райна Княгиня, Средец, Черно Море
На 08.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: Асен Златаров, Георги С. Раковски, Детелина, Кооперативен Пазар, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Пи 3675,Кв. 99а, Райна Княгиня, Славянска, УПИ III Кв. 100, УПИ XII Кв. 103, Филип Тотю, Христо Ботев, Цанко Церковски
На 09.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Костинброд: УПИ II 4162, Георги С. Раковски, Зора, Йордан Йовков, Нарцис, Охрид, Поп Богомил, Славянска, Цар Калоян
На 09.01.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Драговищица, Общ. Костинброд: 101, 433,92, Батковци, Бригандия, Двадесет и Втора, М. Брегандия Имот Пл. №42, М. Бригандия, М. Бригандия Им. Пл. №116, М. Бригандия Им. Пл. №75, Мест. Брегандия, Мест. Бригандия, Мест. Бригандия, местност Бригандия, Местност Бригадия
На 09.01.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Костинброд: Бригандия
На 09.01.2019 г. /12:00 - 14:30 ч./ - Богьовци: Имот 5340057, УПИ II -29, Кв. 9
На 09.01.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Петърч: Бреза, Иглика, Кокиче, Кооператор, Спортист, Тополница, Хан Аспарух, Шопска Комуна
На 10.01.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Костинброд: Александър Стамболийски, Букет, Крайбрежна, Лилия, на Площада В Селото, Патриарх Евтимий, Синчец, Славянска, Тодор Спасов, Тунджа, УПИ Vі -3723 Кв. 173, Янтра
На 10.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: местност Малка Падина, Местност Шкендерица
На 11.01.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Костинброд: Александър Стамболийски, Балван, Крайбрежна, Местност Балван Градина, Пенчо Славейков, Руен, Славянска, Стефан Костадинов, УПИ 1-4082, Филип Тотю
Община Правец
На 08.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ на 09.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ на 10.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ на 11.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Видраре: 157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі Кв.
На 07.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 08.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 09.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 10.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 11.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, махала Боянско, махала Драганско, махала Манастирица, махала Пушкарско, Местност Тошински Рът, Осма, УПИ 225 Кв. 110
Община Самоков
На 08.01.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ на 09.01.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ на 10.01.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ на 11.01.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Алино: П-Л ІІ, Пл. №160, Кв. 48, УПИ I-345, Кв. 18
На 08.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 09.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Арда, Арда, Асен Карастоянов, Асен Карастоянов, Бор, Бор, България, България, Възраждане, Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Димитър Димов, Еделвайс, Еделвайс, Елица, Елица, Здравец, Здравец, Искър, Искър, Леон Крудов, Леон Крудов, Митр. Доситей Самоковски, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Незабравка, Никола Корчев, Никола Корчев, Николай Николаевич, Николай Николаевич, Николай Николаевич, Николай Николаевич, Опълченска, Опълченска, Освобождение, Освобождение, Осогово, Осогово, Плана Планина, Плана Планина, Спартак, Спартак, Тридесети Декември, Тридесети Декември, Христо Максимов, Христо Максимов, Шипка, Шипка
На 08.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 09.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 10.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 11.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Авксенти Велешки, Бачо Киро, България, Димчо Дебелянов, Захари Зограф, Иван Доспевски, Македония, Отец Паисий, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, Рупите, Търговска, Хан Кубрат, Христо Зографски, Цар Борис III
На 08.01.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ на 09.01.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ на 10.01.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ на 11.01.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Белчин: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, VI. Кв. 5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, С. Белчин, Пл. XI, Кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 До Крепост Цари Мали Град, УПИ І-470,471 Кв. 38а, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 08.01.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ на 09.01.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ на 10.01.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ на 11.01.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Белчински Бани: П-Л V Кв,21
На 08.01.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ на 09.01.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ на 10.01.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ на 11.01.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Клисура, Общ. Самоков: Извън Регурация
На 08.01.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ на 09.01.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ на 10.01.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ на 11.01.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, XVIII, БКТП Градина - Ковачевци, Пп II,Кв. 58
На 08.01.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ на 09.01.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ на 10.01.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ на 11.01.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Поповяне: ПИ 000368
На 08.01.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ на 09.01.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ на 10.01.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ на 11.01.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Рельово: №000527, Извън Регулация, УПИ -I Кв. 65, УПИ VII- 82, Кв. 5
На 08.01.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ на 09.01.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ на 10.01.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ на 11.01.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Ярлово: . УПИ ХІІ-562, Кв. 55, 002159,Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Борова Гора, М. Грамаге, Пи 013001 Местност Св. Петка, Пи №578, Стоп. Двор, УПИ XVI Пл. 260 Кв. 16
На 08.01.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ на 09.01.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ на 10.01.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ на 11.01.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Ярлово: 1-ва, 10-та, 18-та, 26-та, 32-ра, 35-та, 36-та, 37-ма
На 10.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 11.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Арда, Арда, Асен Карастоянов, Асен Карастоянов, Бор, България, Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Димитър Димов, Еделвайс, Еделвайс, Елица, Елица, Здравец, Здравец, Искър, Искър, Леон Крудов, Митр. Доситей Самоковски, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Незабравка, Никола Корчев, Николай Николаевич, Николай Николаевич, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Осогово, Осогово, Плана Планина, Плана Планина, Спартак, Тридесети Декември, Христо Максимов, Шипка
Община Сливница
На 08.01.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Войнишка Махала, Гълъбовци, Девети Май, Капитан Радко Димитриев, Кооператор, Кореняк, Липите, Младост, Работник, Ракита, Труд
На 08.01.2019 г. /13:00 - 14:15 ч./ - Алдомировци: 27-ма, Алдомировска (Г. Димитров), Васил Левски, Люляк (Ст. Лазов)
На 08.01.2019 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Драготинци
На 09.01.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Гълъбовци: 17-та, 20-та, 7-ма
На 09.01.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ на 11.01.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Алдомировци: 16-та, Алдомировска (Г. Димитров), Алдомировска (Г. Димитров), Главната, Парцел Три,Кв. 19, Седма, Четвърта
На 09.01.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ на 11.01.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница
На 09.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Извор, Общ. Сливница


ОБЛАСТ ПЛЕВЕН
Община Долна Митрополия
На 09.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Гостиля: Александър Стамболийски, Възраждане, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Рила, Хаджи Димитър, Цветан Радойски
На 10.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Гостиля: Александър Стамболийски, Георги Димитров, Рила, Сан Стефано, Сергей Румянцев, Цветан Радойски
На 11.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Гостиля: Александър Стамболийски, Възраждане, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Пирин, Хаджи Димитър
Община Искър
На 08.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Староселци: Васил Коларов, Искър, Ленин, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Московска, Панайот Хитов, Първи Май, Христо Манчев
Община Кнежа
На 10.01.2019 г. /10:00 - 13:15 ч./ - Бреница, Общ. Кнежа: 23-ти Септември, Кап. Петко Войвода, Марин Пешев, Спартак, Стефан Кратунски, Цар Калоян
Община Плевен
На 07.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ на 08.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ на 09.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ на 10.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ на 11.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Горталово: 071020- Местност Сушица, VI-87 Кв. 3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин
На 07.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 08.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 09.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 10.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 11.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Къртожабене: Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Местност Барата, Орлица, Студенец, УПИ II Кв. 5, Цар Калоян, Цар Симеон
На 09.01.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Плевен: Акд. Й. Трифонов, Браила, Йордан Йовков, К. Охридски/Карл Маркс/, Одеса, Републиканска, Рила/Ю. Гагарин/, Сергей Румянцев, Трифон Кунев/Лагерна/, Христо Ясенов
На 10.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гривица: Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Валтер Мъръчиняну, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Кирков, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Марица, Прогрес, Филип Тотьо
На 12.01.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Плевен: Гривишко Шосе
Община Червен бряг
На 09.01.2019 г. /10:00 - 15:15 ч./ - Реселец: Воденицата, Горска, Девети Май, Дзс Комуна, Дружба, Иван Христов, Искър, Капна, Поройна, Ръчене, Свобода, Стефан Бацов
На 08.01.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Червен Бряг: 951. 244, 951. 420, Vі-2017, Антим, Безименна, Долна Биволица Пи 164018, Дунав, Европа, Ж. П. Фон Жилища - Иск Депо, Ж. П. Фонд Жилища - 7 Жп Сек, Залупен Кладенец, Златна Мина, Мако Даков, Маркова Могила, П. Р. Славейков, Стара Планина, УПИ 139001
На 08.01.2019 г. /12:30 - 15:15 ч./ - Червен Бряг: 510001, V Кв. , Ал Стамболийски, Барбарати, Бено Вълчев, Братя Миладинови, Бузлуджа, Гоце Делчев, Гурко, Ивайло, Илю Войвода, Княз Александър Батенберг, Лазар Ръжанов, Лалка Батова, Марица, Сава Младенов, Странджа, Чавдар Войвода, Яворов Изток


ОБЛАСТ ПЕРНИК
Община Брезник
На 09.01.2019 г. /08:45 - 15:30 ч./ на 11.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бабица: С. Бабица
На 08.01.2019 г. /09:15 - 13:15 ч./ - Брезник: Ангел Коцелянов, Владо Радославов, Изгрев, Нов Живот, Октомври, Разцвет, Сливница, Чайка, Шейново, Ясна Поляна
На 08.01.2019 г. /13:15 - 16:15 ч./ на 09.01.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Брезник: Александър Филипов, Владо Захариев, Георги Стефанов, Гоце Делчев, Иглика, Макаренко, Могилица, Нестор Петров, Яне Сандански
На 09.01.2019 г. /08:45 - 15:30 ч./ - Брезник: 06286. 502. 39, Александър Тинков, Александър Филипов, Андрей Михайлов, Генерал Владимир Заимов, Георги Ив Бунджулов, Гледан, Гоздовска, Гребен, Елена Георгиева, Еретин, Забел, Иван Тимофеев, Извън Регулацията, Изгрев, Клисура, Комсомолец, Кривиколник, Логатор, Нестор Петров, Октомври, Петров Камък, Трън, Шипка
На 09.01.2019 г. /08:45 - 15:30 ч./ на 11.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Гоз: П-Л ХІV-110, Кв. 13
На 09.01.2019 г. /09:00 - 11:30 ч.; 12:30 - 15:30 ч./ - Брезник: 9-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Тинков, Александър Филипов, Ангел Коцелянов, Андрей Михайлов, Асен Алексов, Борис Антов, Борис Калев, Бреза, Бърдо, Васил Левски, Велин Ваклинов, Видрица, Владо Захариев, Владо Радославов, Георги Ив Бунджулов, Георги Стефанов, Гледан, Гоце Делчев, Граово, Гребен, Димитър Хранов, Евстати Николов, Елена Георгиева, Железна Вода, Зеленище, Зора, Иван Вазов, Иглика, Извън Регулацията, Изгрев, Йордан Стефанов, Любаш, Макаренко, Могилица, Неделко Савов, Некрит Кузманов, Нестор Петров, Нов Живот, Октомври, Радослав Григоров, Разцвет, Славянска, Сливница, Строител, Христо Ботев, Цвета Лумбарова, Чайка, Чорни, Чуряк, Шейново, Яне Сандански, Яровец, Ясна Поляна
На 09.01.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 13:15 - 15:30 ч./ - Брезник: 06286. 0502. 021 Бив. Под. Мно, 9-ти Септември, Александър Филипов, Ангел Коцелянов, Андрей Жданов, Андрей Михайлов, Богдан Митов, Борис Антов, Борис Калев, Борова Гора, Бреза, Варош, Велин Ваклинов, Владо Радославов, Воин, Генерал Владимир Заимов, Георги Бунджулов, Георги Ив Бунджулов, Георги Стефанов, Д-Рйордан Стефанов, Евстати Николов, Елена Георгиева, Енчо Николов, Ефтим Стоянов, Жданов, Йордан Стефанов, Комсомолец, Крум Савов, Лазар Лумбаров, Макаренко, Мала Река, Марин Асенов, Нестор Петров, Пети Конен Полк, Пролетарска, Първи Май, Радослав Григоров, Росица, Синчец, Славей, Стадион, Стоян Миленков, Христо Ботев, Цвета Лумбарова, Шипка
На 09.01.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Брезник: 9-ти Септември, Ангел Коцелянов, Борис Антов, Владо Радославов, Ефтим Стоянов, Крум Савов, Синчец
На 09.01.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Брусник
На 10.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Брезник: 9-ти Септември, 9ти Септември, Александър Тинков, Александър Филипов, Ангел Коцелянов, Андрей Михайлов, Асен Алексов, Борис Антов, Борис Калев, Бреза, Бърдо, Васил Левски, Видрица, Владо Захариев, Владо Радославов, Георги Ив Бунджулов, Гледан, Граово, Гребен, Димитър Хранов, Евстати Николов, Елена Георгиева, Железна Вода, Зеленище, Зора, Иван Вазов, Извън Регулацията, Изгрев, Йордан Стефанов, Могилица, Нестор Петров, Нов Живот, Октомври, Радослав Григоров, Разцвет, Славянска, Сливница, Христо Ботев, Цвета Лумбарова, Чайка, Чорни, Чуряк, Шейново, Ясна Поляна
На 10.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ на 11.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Велковци, Общ. Брезник: С. Велковци, УПИ ІV-105, Кв. 40
На 10.01.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Горни Романци
На 11.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Брезник: 06286. 0502. 021 бившо поделение на МНО, 06286. 502. 39, 9-ти Септември, Александър Тинков, Александър Филипов, Ангел Коцелянов, Андрей Жданов, Андрей Михайлов, Богдан Митов, Борис Антов, Борис Калев, Борова Гора, Бреза, Варош, Велин Ваклинов, Владо Захариев, Владо Радославов, Воин, Генерал Владимир Заимов, Георги Бунджулов, Георги Ив Бунджулов, Георги Стефанов, Гледан, Гоздовска, Гоце Делчев, Гребен, Д-Рйордан Стефанов, Евстати Николов, Елена Георгиева, Енчо Николов, Еретин, Ефтим Стоянов, Жданов, Забел, Иван Тимофеев, Иглика, Извън Регулацията, Изгрев, Йордан Стефанов, Клисура, Комсомолец, Кривиколник, Крум Савов, Лазар Лумбаров, Логатор, Любаш, Макаренко, Мала Река, Марин Асенов, Могилица, Неделко Савов, Некрит Кузманов, Нестор Петров, Октомври, Пети Конен Полк, Петров Камък, Пролетарска, Първи Май, Радослав Григоров, Росица, Синчец, Славей, Стадион, Стоян Миленков, Строител, Трън, Христо Ботев, Цвета Лумбарова, Шипка, Яне Сандански, Яровец
Община Ковачевци
На 10.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ - Габрешевци: махала Богдановци, махала Бусарска, махала Гелевци, махала Зарковци, махала Клисурци, махала Костадиновци, махала Мутарска, махала Пешова, махала Полоканска, махала Равнище, махала Тихия Кът, махала Ущиринци
На 10.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ - Добри Дол, Общ. Трекляно: махала Горна Ливада, махала Добридолски Воденици, махала Паргова, махала Савова
На 10.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ - Косово, Общ. Трекляно: махала Ангеловци, махала Върбица, махала Въргинци, махала Дузинци, махала Дурниловци, махала Качаревци, махала Лисичковци, махала Пашинци, махала Поповци, махала Селото, махала Сировичинци, махала Такламановци, махала Широки Дол
На 10.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ - Трекляно: махала Антовци, махала Аплатовци, махала Бакъмска, махала Божуринци, махала Бойкинци, махала Връшинци, махала Гебовци, махала Горни Балабановци, махала Димитрина, махала Долни Балабановци, махала Долно Гъжинци, махала Корубинци, махала Кръстинци, махала Кьосинци, махала Лисичковци, махала Младост, махала Павлевци, махала Поповци, махала Стойковци, махала Сукинци, махала Тодоровци, махала Тошинци, махала Трънярци, махала Тупарци, махала Цалакина, махала Центъра, махала Чавдаровци, махала Шавудинци, махала Щроклинци
На 10.01.2019 г. /11:00 - 12:30 ч./ - Калотинци
Община Перник
На 11.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Люлин, Общ. Перник: С. Люлин, М. Чокладиновец
На 08.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 09.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 10.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 11.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Рударци: Вела Пеева, Гео Милев, Камчия, Капенешка, Марица, Москва, Оборище, Първи Май, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Селимица, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Черни Връх, Шумнатица
На 11.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Перник: 21-ва, Арх. Йордан Миланов, Благой Гебрев, Варшава, Владимир Комаров, Двадесет и Втора, Двадесет и Трета, Жк. Тева, Пи 725. 25, Зоя Космодемянская, Иван Земнухов, Изток, Крали Марко, Лев Толстой, Луганск, Максим Горки, махала Лалова, махала Чекърчийска, Младен Стоянов, Мошино, Огнян Станков, Олег Кошевой, Пушкин, Пхенян, Сергей Есенин, Силистра, Сини Вир, Съединение, Тева, Тева /Къщи/, Трети Март, улан Батор, УПИ V-7050 Кв. 118, Урса, Хавана, Ханой, Хемус, Цоф Бараки, Чернишевски, Юрий Гагарин
Община Радомир
На 07.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ на 08.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ на 09.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ на 10.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ на 11.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Извор, Общ. Радомир
На 07.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ на 08.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ на 09.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ на 10.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ на 11.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Кленовик
Община Трън
На 08.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Бераинци
На 08.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ на 10.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Мракетинци


ОБЛАСТ МОНТАНА
Община Лом
За периода 07-11.01.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Сливата: Васил Коларов, Видинско Шосе, Горска, Гробарска, Димитър Благоев, Изворна, Кирил и Методи, Козарник, Кокиче, Кошута, Лавицата, Лозарска, Неофит Рилски, Пъстрина, Совата, Томова, Трети Март
За периода 07-11.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Лом: Дунавска(Д Благоев), Дядо Цеко Войвода, Дядо Цеко Войвода, Камчия, Ломски Казарми, Люляк(Петър Калчев), Огоста, Пелистър, Призрен(Неофит Ломски), Призрен(Неофит Ломски), Тунджа, Цибрица, Янтра
За периода 09-11.01.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Александър Стамболийски, Арда, Артанес, Бузлуджа, Дедеагач(Ставри Генов), Крали Марко, Кубадин(Иван Георгиев), Менкова(Поп Андрей), Отец Паисий, Поп Богомил, Радецки, Софрон Михайлов, Стефан Хаджийски, Цар Симеон(В. Коларов), Цар Шишман


ОБЛАСТ ЛОВЕЧ
Община Ловеч
На 13.01.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Българене, Общ. Ловеч: Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст. Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев
На 08.01.2019 г. /08:15 - 12:15 ч./ - Ловеч: Княз Имеретински, Панайот Волов, Трети Март, Трети Март и Княз Имеритински, Червен Бряг
На 08.01.2019 г. /12:45 - 16:30 ч./ - Ловеч: Тодор Каблешков
На 09.01.2019 г. /08:15 - 12:15 ч./ - Ловеч: Инж. Ненчо Ганев, Клокотница, Подп. Александър Кусев, Подп. Тутолмин, Тодор Каблешков, Трети Март, Харманска, Червен Бряг
На 09.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ на 10.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Орляне: Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, Местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май
На 09.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч./ на 10.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч./ - Радювене
На 09.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ на 10.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Каленик, Общ. Угърчин: Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген. Радецки, Ген. Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка
На 09.01.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Сливек: Трети Март
На 09.01.2019 г. /12:45 - 16:30 ч./ - Ловеч: Алексей Куропаткин, България, Васил Петлешков, Панайот Волов, Търговска
На 09.01.2019 г. /15:45 - 16:00 ч./ на 10.01.2019 г. /15:45 - 16:00 ч./ - Радювене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев Връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козл0дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, Местност Динковското, Милин Камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д. Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи Май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Реката, Република, Рила, Родопи, Росица, С. Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов
На 09.01.2019 г. /15:45 - 16:00 ч./ на 10.01.2019 г. /15:45 - 16:00 ч./ на 11.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч./ - Изворче: 43952. 525. 0050, Здравец, Зеленика, Иглика, Минзухар, Незабравка, Синчец, Софийска, Теменуга
На 09.01.2019 г. /15:45 - 16:00 ч./ на 10.01.2019 г. /15:45 - 16:00 ч./ на 11.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч./ - Катунец: Детелина
На 09.01.2019 г. /15:45 - 16:00 ч./ на 10.01.2019 г. /15:45 - 16:00 ч./ на 11.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч./ - Ловеч
На 11.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч./ - Радювене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Балика, Бенковски, Бранковска, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Кирил и Методий, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марица, Местност Динковското, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Петко Д. Петков, Пирин, Полето, Първи Май, Раковски, Реката, Рила, С. Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов
На 11.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Изворче: 43952. 525. 0050, 43952. 525. 0050, Здравец, Здравец, Зеленика, Зеленика, Иглика, Иглика, Минзухар, Минзухар, Незабравка, Незабравка, Синчец, Синчец, Софийска, Софийска, Теменуга, Теменуга
На 11.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Катунец: Детелина, Детелина
На 11.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Радювене: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Асен Златаров, Балика, Балика, Бенковски, Бенковски, Бранковска, Бранковска, Васил Левски, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Велко Йонов Караджов, Веслец, Веслец, Ветрен, Ветрен, Витоша, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Гео Милев, Горча, Горча, Гробарска, Гробарска, Дебелец, Дебелец, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Дългуша, Дългуша, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Вазов, Искър, Искър, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Козя Стена, Козя Стена, Ловешка, Ловешка, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Марица, Марица, Местност Динковското, Местност Динковското, Митю Комитата, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Никола Д. Петков, Опълченска, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Волов, Петко Д. Петков, Петко Д. Петков, Пирин, Пирин, Полето, Полето, Първи Май, Първи Май, Раковски, Раковски, Реката, Реката, Рила, Рила, С. Радювене Цех, С. Радювене Цех, Сергей Румянцев, Сергей Румянцев, Скобелевска, Скобелевска, Стоян Едрев, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Тодор Маринов, Топлик, Топлик, Тополница, Тополница, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Христо Ясенов
На 13.01.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дъбрава, Общ. Ловеч: Васил Левски, Горски пътник, Илинден, Местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември
На 13.01.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Прелом: България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март
На 13.01.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, Местност Бекерска Кория, Пейо К. Яворов, Радой П. Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница
На 13.01.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци
На 13.01.2019 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Малиново, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С. Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, Местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев
Община Луковит
На 08.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ на 09.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ на 10.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ на 11.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Луковит: Александър Теодоров-Балан, Будевец, Георги С. Раковски, Кирил и Методий, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов
На 08.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ на 09.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ на 10.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ на 11.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Румянцево: 069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка
На 08.01.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ на 11.01.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ - Ъглен: Освобождение
Община Тетевен
На 09.01.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Тетевен: Двадесет и Трети Септември, Емил Марков
На 09.01.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Тетевен: Михал Койчев, Ненка Павлова, Павел Койчев, Хаджи Генчо, Хиляда Осемстотин и Първа
На 10.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Глогово: Елов Дол, махала Къдря, махала Равнището, махала Ръбя, местност Три Могили, Христо Ботев, Христо Смирненски
Община Троян
На 08.01.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Борима: Васил Левски, Васильов, Ген. Скобелев, Генерал Тотлебен, Гурко, Девети Септември, Дочо Съев, Есперанто, Иван Дочев, Илия Маринов, Марин Стафунски, Минко Дочев, Освобождение, Петър Грошев, Победа, Райна Княгиня, Синчец, Стара Планина, Трети Март, Хаджи Димитър
На 08.01.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Борима: Бочо Дуковски, Георги Бенковски, Девети Септември, Димитър Рачев, Здравец, Космос, Марин Банковски, Минко Дочев, Пашалан, Петко Дочев, Стефан Караджа, Тинко Симов, Христо Ботев
На 09.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ на 10.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Балканец: Ген. Карцов, Христо Петков
На 10.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ на 11.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Терзийско, Общ. Троян: Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Местност Пъпровци, Терзийска


ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ
Община Бобов дол
На 09.01.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Бобов Дол: Александър Костадинов, Алекси Янев, Бачо Киро, Вела Пеева, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Дъбрава, Здравец, Кирил Стаменов, Митко Палаузов, Негулица, Рила, Хаджи Димитър
На 10.01.2019 г. /10:30 - 15:00 ч./ - Бобов Дол: Васил Коларов, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методи, махала Джельова, Общински Пазар, Рила, Свети Спас, Х Кв. 49
Община Дупница
На 08.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 09.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 10.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 11.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Втори Януари, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Местност Дренски Рид, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Райна Княгина, Родопи, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Шейново
На 08.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Кременик: XXII-98,Кв. 10
На 08.01.2019 г. /10:00 - 14:30 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница: Георги Димитров, Гергана, Горица, Иван Вазов, Иглика, Каменния път, Кирил и Методий, Мест. Фандъклъка, Партизанска, Пи 04220. 11. 35, Стопански Двор
На 08.01.2019 г. /11:00 - 11:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Дупница: I,Кв. 124 Ж. П Гара, Антим I, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Бистрица, Васил Левски, Велико Търново, Втори Януари, Възход, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Гр. Дупница, УПИ V, Кв. 191, Доктор Сапунджиев, Дунав, Жп Гара Приемна, Крайречна, Кресна, Любен Каравелов, Македония, Местност Курт Дере, Мир, Никола Малашевски, Опълченска, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Площад Независимост, Прогона, Раковска, Родопи, Руен, Свети Иван Рилски, Свобода, Скопие, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тракия, Тютюнева Долина, УПИ II - 449, Кв. 1911, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чаталджа, Шейново, Южен
На 08.01.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Кременик
На 09.01.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Дупница: №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска пътека, Местност Балановски Рид, Скакавица, Труд
На 09.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Дяково: УПИ I-138,Кв. 10, УПИ Ііі-204,205,206,Кв. 20, УПИ ХіV
На 09.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Аракчийски Мост, Комитска, М. Гурдево, Местност Гурдево, Местност Караболюка, Местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, Хан Кубрат
На 10.01.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Дупница: 68789. 162. 69, 68789. 164. 15, Джерман, Саморанска
На 10.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Дяково: 23
На 10.01.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ на 11.01.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Дяково
На 10.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Каваклия, Орлинска
На 11.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Село Дяково - махала Бучалата
Община Кюстендил
На 07.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ на 10.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Брест, Общ. Трекляно: махала Беловци, махала Знеполци, махала Казаците, махала Песяк, махала Селото, махала Янкова
На 07.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ на 10.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Горановци, Общ. Кюстендил: махала Оспротива
На 07.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ на 10.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Горни Коритен: махала Богдановци, махала Григоринци, махала Джуркинци, махала Лиярска, махала Лозановци, махала Любенова, махала Мъзгарска, махала Пауновци, махала Петкова, махала Попова, махала Ралоква, махала Расова, махала Спасановци, махала Цонева
На 07.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ на 10.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Горно Кобиле: махала Бучлинци, махала Пешина, махала Селото
На 07.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ на 10.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Горно Уйно: махала Амиджина, махала Брестов Дол, махала Джалевица, махала Дръндевци, махала Дудевска, махала Момчилова, махала Панагонова, махала Цървеличка
На 07.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ на 10.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Добри Дол, Общ. Трекляно: махала Ашковци, махала Вучковци, махала Герасимци, махала Горчовци, махала Гълъбовци, махала Джуровци, махала Дръндевци, махала Дълбоки Дол, махала Зеленковци, махала Златковци, махала Мутевци, махала Наковци, махала Ората, махала Пращенци, махала Сръбиновци, махала Татарци, махала Центъра, махала Шуме
На 07.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ на 10.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Долни Коритен: махала Витанова, махала Витановци, махала Гелева, махала Деянова, махала Джонева, махала Димова, махала Дроньова, махала Китанова, махала Клубарска, махала Кьосакова, махала Манчова, махала Петкова, махала Портарска, махала Хановете, махала Чомарска
На 07.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ на 10.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Долно Кобиле: махала Аврамци, махала Диневци, махала Ковачевци, махала Козарник, махала Кошарци, махала Момчиловци, махала Пладнище, махала Станчевци, махала Станчовци, махала Училището
На 07.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ на 10.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Долно Уйно: махала Дедо Ненова, махала Корнец, махала Моралийска, махала Олтоманци, махала Райкова, махала Славкова, махала Чурица, махала Янковска
На 07.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ на 10.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница
На 07.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ на 10.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Драгойчинци: махала Богданова, махала Бозкина, махала Гигина, махала Гигинци, махала Градско Ливаде, махала Дайчова, махала Деяница, махала Джикаре, махала Дълги Лом, махала Дърнелци, махала Зеинци, махала Злондон, махала Корита, махала Куркина, махала Малка Падина, махала Митарци, махала Пейчинова, махала Село, махала Средно Осое, махала Чорбаджийска, махала Ширилова
На 07.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ на 10.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Злогош: Долна Махала, махала Гергиновци, махала Горни Шушнярци, махала Долни Шушнярци, махала Клен, махала Кориярци, махала Лазина, махала Лалина Падина, махала Мушикарци, махала Плава Круша, махала Селото, махала Чиринци
На 07.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ на 10.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Киселица: махала Богданинци, махала Буцалевци, махала Вучковци, махала Гелчинци, махала Кадинци, махала Търница
На 07.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ на 10.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Метохия: Долна Махала, махала Баздрике, махала Бургяре, махала Владимировци, махала Матеина, махала Осояре, махала Пауновци
На 07.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ на 10.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Побит Камък, Общ. Трекляно: махала Возчукар, махала Джокинци, махала Село
На 07.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ на 10.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Полетинци
На 07.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ на 10.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Сушица, Общ. Трекляно: махала Варни Дол, махала Камберска, махала Прогона, махала Раздолци, махала Реката, махала Старо Село, махала Ханове, махала Чешмата, махала Чифлика, махала Шавар
На 07.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ на 10.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Трекляно: махала Центъра
На 07.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ на 10.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Уши: 030001 М. Под пътя, махала Вучарник, махала Горно Велковци, махала Долно Велковци, махала Златанова, махала Знеполци, махала Калеинци, махала Кошарци, махала Николина, махала Николинци, махала Самарджийска, махала Спасевска
На 07.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ на 10.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 12:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ - Бъзовица: махала Врътина, махала Георгина, махала Говедарници, махала Димина, махала Дънкова, махала Кюлина, махала Реката
На 07.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ на 10.01.2019 г. /09:30 - 12:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч./ - Средорек, Общ. Трекляно: махала Бекярска, махала Джониловци, махала Драгльовци, махала Дренярска, махала Клинчарци, махала Неделкьова, махала Павлева, махала Пашина, махала Петрева, махала Центъра, махала Явор, махала Янина, Местностдупни Камък
На 07.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ на 10.01.2019 г. /09:30 - 12:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ - Чешлянци: махала Бара, махала Вишурци, махала Милчаци, махала Орница, махала Реката, махала Стопански Двор, махала Ябуковица, махала Ясикаре
На 07.01.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ - Горно Уйно: махала Дудевска
На 07.01.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ - Долно Уйно: махала Корнец
На 08.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 15:00 ч./ - Багренци: Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим. Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище на С. Багренци и С. Граница, Иван Вазов, Извън Регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, Местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка
На 08.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 15:00 ч./ - Берсин
На 08.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 15:00 ч./ - Гирчевци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев
На 08.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 15:00 ч./ - Горна Гращица: Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Левски, Вела Пеева, Вола, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Девети Септември, Дрин, Иван Вазов, Изгрев, Лавеле, Ленин, Ленин, Любен Каравелов, Местност Заечки Камик, Опълченска, Петър Берон, Спартак, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Томанова, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин, Юри Гагарин, Язовир Валого
На 08.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 15:00 ч./ - Дворище, Общ. Кюстендил: Девети Септември, Лиляна Димитрова, махала Томанова, махала Чорбаджийска, Местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински, Стоян Лудев, Христо Ботев
На 08.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 15:00 ч./ - Долна Гращица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, Местност Дупките, Местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка
На 08.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 15:00 ч./ - Долна Козница: 22112. 500. 2
На 08.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 15:00 ч./ - Друмохар: махала Брашненица
На 08.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 15:00 ч./ - Жабокрът: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Калоян, Местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка
На 08.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 15:00 ч./ - Катрище: Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, Местност Валого, Местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия
На 08.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 15:00 ч./ - Коняво: 000906 Кв. 38432, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Бор, Васил Левски, Виден, Владимир Поп Томов, Възраждане, Георги Димитров, Георги Кирков, Даскал Димитър Стоянов, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Жельо Демиревски, Здравец, Иван Вазов, Извора, Изгрев, Кирил и Методий, Ленин, Лехово, Людмила Живкова, Маркова Стъпка, Местност Маровски път, Мусала, Незабравка, Никола Димитров, Осогово, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Раковска, Рила, Руен, Симеон Въжаров, Стадиона, Стоян Лудев, Странджата, Христо Ботев
На 08.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 15:00 ч./ - Копиловци, Общ. Кюстендил: Бистрица, Васил Левски, Възраждане, Димитър Благоев, Драговищица, Елин Пелин, Звезда, Иглика, Индустриална, Местност Базето, Мир, Нов Живот, Овощарска, Околовръстна, Пейо Яворов, Спасовица, Стоян Тренев, Струма, Търговска, Христо Смирненски, Щастие
На 08.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 15:00 ч./ - Кюстендил: Местност Дренов Дол, Местност Николичевски път, Местност Николичевски път
На 08.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 15:00 ч./ - Невестино, Общ. Невестино: VI-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, махала Развигорска, махала Разсолкова, махала Синорска, Местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ Іх-61,63,70, Кв. 22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 08.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 15:00 ч./ - Николичевци: Васил Левски, Васил Петлешков, Николичевски път, Овощарски Институт, Стоян Лудев, Струма, Черемидарница, Ябълка
На 08.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 15:00 ч./ - Нови Чифлик: Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 08.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 15:00 ч./ - Плешивец: Дванадесета
На 08.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 15:00 ч./ - Скриняно: Александър Стамболийски, Бистрица, Витоша, Емил Шекерджийски, Извън Регулация, Марица, Оборище, Пейо Яворов, Свилен Русев, Стоян Лудев, Чайка, Шипка, Щастие
На 08.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 15:00 ч./ - Таваличево: Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин
На 08.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 15:00 ч./ - Търновлаг: Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март
На 08.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 15:00 ч./ - Цървеняно: 002224, махала Грънчарица, махала Мърдевци, махала Новия Квартал, Мест. Пояница
На 08.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 15:00 ч./ - Четирци: М. Топилата, махала Ямен
На 08.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 15:00 ч./ - Ябълково, Общ. Кюстендил: X-198,Кв. 21, Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Кирил и Методий, махала Бански Мост, Местност Пешо Поле, Местност Соволска Река, Овощарска, Първи Май, Славейков, Христо Ботев
На 08.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 15:00 ч./ на 09.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Неделкова Гращица
На 08.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 15:00 ч./ - Лиляч: Местност Войника
На 09.01.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Длъхчево-Сабляр: махала Милчовска, Местност Орехчето
На 09.01.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Пелатиково: махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци
На 09.01.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Смоличано: махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св. Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци
На 09.01.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Страдалово: махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка
На 09.01.2019 г. /09:15 - 12:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала Начковска, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев
На 09.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън Регулация, Козлодуй, Комунизъм, махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар
На 09.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, махала Адамска, махала Албания, махала Баздарска, махала Бантовска, махала Бела Вода, махала Воденичарска, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска, махала Гошевска, махала Грънчарска, махала Гърличка, махала Гъскарска, махала Гюрова, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска, махала Дралевска, махала Дърманска, махала Занева, махала Заячка, махала Испорска, махала Йовкинска, махала Кадрамска, махала Камберска, махала Каменичка, махала Карамфиленска, махала Ковачка, махала Котаранска, махала Кузумска, махала Кумбазка, махала Лазарска, махала Лапевска, махала Лесичкова, махала Маджирска, махала Маринкова, махала Михтарска, махала Моравска, махала Мулова, махала Падинарска, махала Парлапанска, махала Песокарска, махала Петачка, махала Пупулска, махала Рановска, махала Русулска, махала Сапунджийска, махала Селишка, махала Семенска, махала Симонска, махала Соколовска, махала Соколчева, махала Средна Махала, махала Станковска, махала Стойчовска, махала Тасковска, махала Текемска, махала Треновска, махала Хаджийска, махала Цанкина, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Шаренкова, махала Шукалска, махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин
На 09.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, Местност Манастира, Местност Ридо, Местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев
На 09.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Друмохар: махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, Местност Сврътките
На 09.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Еремия: махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска
На 09.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Згурово
На 09.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Илия: махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска
На 09.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Кадровица: махала Постолска, махала Станкова
На 09.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Кюстендил: Белият Камък, Дупнишко Шосе, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител
На 09.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Лелинци: Васил Левски, махала Горна
На 09.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, махала Дядо Манова, махала Суха Река, Местност Друмарката, Местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин
На 09.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Слокощица: Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, махала Селото, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 09.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Тишаново: махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска
На 09.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Търсино
На 09.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Църварица: махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска
На 10.01.2019 г. /09:30 - 12:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ - Горно Кобиле: махала Пешина, махала Селото
На 10.01.2019 г. /09:30 - 12:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ - Долно Кобиле: махала Диневци, махала Ковачевци, махала Козарник, махала Кошарци, махала Момчиловци, махала Станчевци, махала Станчовци, махала Училището
На 10.01.2019 г. /11:00 - 12:30 ч./ - Средорек, Общ. Трекляно: махала Бекярска, махала Джониловци, махала Дренярска, махала Клинчарци, махала Явор, Местностдупни Камък
На 10.01.2019 г. /11:15 - 12:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ - Кюстендил: Абоба, Александър Димитров, Априлско Въстание, Асен Златаров, Бузлуджа, Вола, Георги Цариградски, Гоце Делчев, Деветнадесети Февруари, Добри Чинтулов, Дондуков, Дрин, Еверест 84, Емануил Попдимитров, Ефрем Каранов, Земен, Иглика, Индустриална, Искър, Козлудуй, Липа, Мара Гидик, Места, Местност Гърлянски Черешарник, Местност Дренов Дол, Местност Сухи Бунар, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Овощарска, Октомврийска Революция, Панайот Волов, Площад Войнишко Въстание, Раковски, Скобелев, Столетов, Сухи Бунар, Трайко Китанчев, Траянова, Хаджи Димитър, Цар Петър, Цветна Градина, Църноок
На 10.01.2019 г. /11:15 - 15:00 ч./ - Кюстендил: Асен Златаров, Бузлуджа, Гоце Делчев, Дрин
Община Рила
На 09.01.2019 г. /11:30 - 14:30 ч./ - Рилски Манастир: Местност Бачкова Чешма, Местност Биволарника
Община Сапарева баня
На 08.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Овчарци, Общ. Сапарева Баня: 020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, местност &Quot;Грабежо&Quot;, Местност Герена, Местност Песоко, Местност През Реката, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 08.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Паничище: 300 В Отдел 04,Ид. 65365. 210. 970, II, II,Кв. 8, Іх - Кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І ,Кв. 70, УПИ VIII Кв. 10
На 08.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ресилово: 026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - VІІ-672,Кв. 36, ХIV-11,Кв. 5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра
На 08.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Самораново: 65245,6,153, 65245. 1. 214, 65245. 4. 266. 1, 65245. 4. 405, 65245. 4. 440, 65245. 45. 4. 416, 65245. 6. 499. 1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв. 16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин
На 08.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Сапарева Баня: 032046, 65365,601,10, 65365. 210. 111, 65365. 31. 45, 65365. 32. 226, 65365. 32. 353, 65365. 601. 186, 65365. 602. 602, I ,Кв. 74, III, Кв. 125, LXXVІ,Кв. 74 Идент. 65365. 602. 375, LXXXIV-2797,Кв. 74, Ііі-3071,Кв. 120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, Местност Бончук, Местност Водни Дол, Местност Зелени Преслап, Местност Света Вода, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, Пи - 1351, Пи LXXXІІІ; Кв. 74, Пи №65365. 210. 111 М. Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св. Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ - Х-2641, ПИ 65365. 601. 84, УПИ VI-147, Кв. 12,Пи65365. 601. 92, УПИ VIII-2759, Кв. 109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода


ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД
Община Банско
На 09.01.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Банско: Витоша, Пейо К. Яворов, Райна Княгиня
На 11.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Филипово, Общ. Банско: Vііі-138, Кв. 13, Vііі-34 Кв. 13
Община Благоевград
На 09.01.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ на 10.01.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 628. 416, VII - 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, Кв. Струмско,Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско,Инд. №04279. 628. 454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, ул. Кресна и ул. Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански
На 08.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 09.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 10.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 11.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Дъбрава, Общ. Благоевград: Долна Дъбрава, махала Веляци, Извън Регулация, Местност Атанасова Падина, Местност Бобови Ниви, Яновски Рид
На 08.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 09.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 10.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 11.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Логодаж: Стоилова Кория
На 08.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ на 09.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ на 10.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ на 11.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Делвино, Общ. Благоевград: Баздо, махала Кацарска, Местност Преслапо, Пл. 11
На 08.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Местност Пенков Чифлик, Огражден, Пенков Чифлик, Струма
Община Гоце Делчев
На 08.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Лъжница: Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Елена Лефтерова, Ивайло, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Опълченска, Прогрес, Стопански Двор, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 08.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 09.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Брегалница, Бяло Море, Звънчарска, Кавала, Серес, Солун, Тодор Александров
На 08.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 09.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Хаджидимово: Ангел Кънчев
На 09.01.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ на 10.01.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Мусомища: Ал. Стамболийски, Батуми, Братя Миладинови, Бяло Море, Генерал Гурко, Георги С. Раковски, Д-Р. Петър Берон, Димитър Талев, Здравец, Иван Козарев, Каваците, Клокотница, Кулата, Местност Параклиса, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Пирин, Плиска, Сливница, Струга, Судинград, Хаджи Димитър, Цар Симеон, Янтра
Община Петрич
На 10.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Беласица: Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, До Мтп Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, Местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн на Тп Беласица - 3, Стълб При Обекта, УПИ-1, Кв. 27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански
На 08.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ на 09.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ на 10.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ на 11.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Ванга/Опълченска/, Гоце Делчев, Дунав, Каймак Чалан, Княз Борис I, Полковник Дрангов, Поп Богомил, Серска, Тома Митов, Хан Крум, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Червена Скала, Яне Сандански
На 08.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Генерал Тодоров, Гео Милев, Драва, Искър, Папульо, Полковник Дрангов, Рокфелер, Софрони Врачански, Цар Симеон, Черно Море
На 08.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 09.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 10.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 11.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Кавракирово: Местност Тополите
На 08.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 09.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 10.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ на 11.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Михнево: Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Извън Регулацията, Лазар Данаилов, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи Май, Самуилова Крепост, Стопански Двор, Тома Митов, Червена Скала, Шипка
На 10.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Габрене: Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, Местност Марена, местност Буко, местност Златарево, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, Пи 000486, М. Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19,Кв. 5
На 10.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Генерал Тодоров
На 10.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Долна Крушица: Каръчкото, местност Златарево, местност Лъката
На 10.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Камена: Динко
На 10.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Ключ: Ал. Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген. Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, Извън Регулацията, Ил. Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, Местност Джаловец, Местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море
На 10.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Коларово, Общ. Петрич: Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-ви, Цар Самуил, Чавдарка
На 10.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, Местност Айран Бунар, Местност Бухото, Местност Бяла Черква, Местност Джевезлъка, Местност Зиче, Местност Златарево, Местност Иваник, Местност Иваник Каринска Чешм, Местност Иловица, Местност Конгоро, Местност Ляшница, Местност Омондрос, Местност Пильови Орехи, Местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица
На 10.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Гоце Делчев, Местност Чалтията
На 10.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Самуилово, Общ. Петрич: Васил Левски, Самуилово, УПИ 1 Кв. 31, УПИ ІV-57, Кв. 18
На 10.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Скрът: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда
На 10.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Яворница: Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, Извън Регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, Местност Прогон, Местност Самълък, Местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 10.01.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Самуилово, Общ. Петрич
На 10.01.2019 г. /12:45 - 13:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Беласица
На 10.01.2019 г. /12:45 - 13:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 28-ми Октомври, Ал. Стамболийски, Александър Буйнов, Арда, Атон, Баучер, Бежанка, Беласица, Братя Миладинови, България, Бяло Море, Валандово, Вардар, Варна, Васил Кънчев, Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Гео Милев, Гладстон, Гоце Делчев, Градска, Д-Р Асен Златаров, Даме Груев, Деде Агач, Демир Хисар, Ел-Тепе, Здравец, Зографски Манастир, Изгрев, Изток, Иларион Макариополски, Йордан Йовков, Кавала, Калина, Кестен, Княз Александър Батемберг, Кожух, Кочо Мавродиев, Круша, Кукуш, Лазар Маджаров, Люле Бургас, Македония, Местност Иловица, Местност Козлек, Местност Младежки Дом, Местност Яворите, Митрополит Герасим, Михо Попов, Одрин, Осогово, Отец Паисий, Охрид, Папульо, Патриарх Евтимий, Пере Тошев, Петко Р. Славейков, Плевен, Полковник Дрангов, Пощенска, Просвета, Рила, Родопи, Рокфелер, Св. Св. Кирил и Методи, Света София, Свети Георги, Славянска, Стефан Караджа, Стою Хаджиев, Стоян Търнаджиев, Струмешница, Тетово, Тома Митов, Тракия, УПИ І,Кв177 А, УПИ Іі, Кв. 245, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Борис III, Чаталджа, Явор, Яне Сандански
На 10.01.2019 г. /12:45 - 14:15 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Варна
На 11.01.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Кавракирово: Антон Попов, Богоево, Бреза, Бузлуджа, Георги Димитров, Димитър Благоев, Илинден, Местност Исмаилица, Местост Караач, Метлата, Неуточнен Адрес, Огражден, Пирин, Синчец, Стопански Двор, Шипка
На 11.01.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Младост
Община Разлог
На 10.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Деветнадесета, Извън Регулацията, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шафле Дере, Шеста
На 09.01.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ - Разлог: Bgl1203, Безименна, Васил Левски, Георги Финдрин, Голак, Екзарх Йосиф, Изворите, Крапа, Македония, Местност Извора, Местност Малък Чурулец, Местност Пром. Зона-Горен Стопански Двор, Полковник Лазар Нишков, Предел, Пром. Зона-Горен Стопански Двор, Шейново
На 10.01.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Баня, Общ. Разлог: Двадесет и Пета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Бански път, Неизвестна, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Шеста, Шестнадесета
Община Сандански
На 08.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ на 11.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Сандански: Бистрица, Генерал Гурко, Рила, Свобода, Сердика, Солидарност, Солунска, Стефан Стамболов, Шейново
На 09.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Калейца: Анска
На 09.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Сандански: Божин Димов, Васил Кънчев, Македония, Мара Бунева, Св. Св. Кирил и Методи, Свобода, Христо Ботев, Цар Иван Асен
Община Симитли
На 08.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 09.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 10.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 11.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Градево: Местност Струма Изливер Хиляд, Струма
На 08.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 09.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 10.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ на 11.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Железница, Общ. Симитли: Местност Бачева Махала, Местност Джалева Махала, Местност Долно Церово, Местност Старата Върба, Рибарска


ОБЛАСТ ВРАЦА
Община Враца
На 08.01.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Враца: Дъбника, Сениче


ОБЛАСТ ВИДИН
Община Видин
На 09.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ на 11.01.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Видин: Арда, Безименна, Йоасаф Бдински, Патриарх Евтимий, Свети Ромил Видински, Строител
На 09.01.2019 г. /09:00 - 15:45 ч./ на 11.01.2019 г. /09:00 - 15:45 ч./ - Бела Рада: Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 09.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ на 11.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Иново: 547 Кв 51, Бдин, Битоля, Бяло Море, Димитровски Завет, Добруджа, Осма, Първа, Смърданска Битка, Солун, Тимок, Трета, Четвърта
На 10.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Видин
На 10.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Винарово, Общ. Ново Село: 156023, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 10.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Неговановци: 210061, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ 3 - 451 Кв 35, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 10.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Флорентин: I-062032, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета
На 10.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Ясен, Общ. Ново Село: 008 До Плажната Ивица, IV - 171 Кв. 18, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 11.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Иново: 290, Бдин, Васил Левски, Георги Димитров, Димитровски Завет, Добруджа, Еделвайс, Имот 030008, Индже Войвода, Лозенград, Лозенец, Мангалия, Мизия, Михалаки Георгиев, Пета, Пирин, Първа, Рила, Седма, Славянска, Солун, Тракия, Трета, Шеста
Община Макреш
На 09.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ на 11.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Раковица: Осемдесет и Втора, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Седма, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Петдесет и Втора, Петдесета, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Четвърта, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета
Община Чупрене
На 10.01.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ на 11.01.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Протопопинци: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста


Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay Donate now
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Премиерът и кметове обсъждат къде да има винетки и къде – не 0| 3069 |04.01.2019 . Временно спират водата в някои части на столицата 0| 3057 |03.01.2019 . Спират камионите над 12 тона по магистралите 0| 3228 |01.01.2019 . Утре спират движението на тировете над 12 тона 0| 3327 |25.12.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads

НАЙ-ЧЕТЕНИ

    Реклама / Ads

    БЛОГОВЕ